Solarium :/ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 13:01   #181
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium :/

Ja tez jestem zdania ze kazdy decyduje sam. A nienawidze poprostu jak ktos gada ze jest szkodliwe. To jakas zgryzota...... Ja chodze i wiele osób tez i wygladaja o wiele lepiej od tych co nie chodza. Mnie nie obchodzi jakas szkodliwosc solarium bo i tak bede chodzic poza tym trzeba umiec o siebie dbac i tyle!! Nie rozumiem po co ktos tu wchodzi na watek solarium i pisze głupoty i to doprowadza do głupich kłótni zamiast informowac nas o swoich doswiadczeniach z solarium. Ja nie wchodze np. na wątek przedluzanie wlosow zeby krytykowac ze jest to szkodliwe i beznadziejne. Mnie to nie interesuje i tam nie wchodze poprostu i nie pisze glupot.
Nienawidze takiego zachowania. Po drugie jesli ty nie chodzisz to co mozesz o tym wiedziec soledad .TWOJE POROWNIANIE JEST BEZ SENSU. TRZEBA UMIEC O SIEBIE DBAC. TWOJA CIOTKA NIE UMIALA MOZE.

W I W A T S O L A R I U M
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:21   #182
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium :/

Chyba znowu sie przzuce na moj NIVEA SOFT do solarium bo po Soleo jednak jakos nie jest tak jakbym chciala. nivea jest o niebo lepsze
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:21   #183
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Solarium :/

a ja mam pytanko w związku z kremem?? chciałabym w niedaleikiej przyszlości kupić sobie karnet na solarium, ale nie mam zamiaru opalać się bez ochorny, raz poszlam i nigdy wiecej, i tak mam do tej pory wuyrzuty sumienia jednak te saszetki w solarium sa bardzo drogie jak dla mnie bo 6 zetów za kazdym razem to sie uzbiera niezla sumka, czy mogę używać zwykłego balsamu z filtrem, np. Nivea spray do opalania z SPF 15?? a potem sobie go zmniejszyć?? czy raczej takie spraye nie pomogą mi nic na solarium ??
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:25   #184
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez jennuś
a ja mam pytanko w związku z kremem?? chciałabym w niedaleikiej przyszlości kupić sobie karnet na solarium, ale nie mam zamiaru opalać się bez ochorny, raz poszlam i nigdy wiecej, i tak mam do tej pory wuyrzuty sumienia jednak te saszetki w solarium sa bardzo drogie jak dla mnie bo 6 zetów za kazdym razem to sie uzbiera niezla sumka, czy mogę używać zwykłego balsamu z filtrem, np. Nivea spray do opalania z SPF 15?? a potem sobie go zmniejszyć?? czy raczej takie spraye nie pomogą mi nic na solarium ??
Słyszałam, że nie można smarować się do solarium tymi samymi kremami co na słońce.
U mnie te saszetki są bodajże po 3zł. Ale nie za bardzo się orientuję, bo opalam się "na sucho".
P.S. A co się stało jak poszłaś się opalać bez ochrony, że masz taki uraz? Bo mi na szczęście nic się nie dzieje

Pozdrawiam
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:33   #185
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez jennuś
a ja mam pytanko w związku z kremem?? chciałabym w niedaleikiej przyszlości kupić sobie karnet na solarium, ale nie mam zamiaru opalać się bez ochorny, raz poszlam i nigdy wiecej, i tak mam do tej pory wuyrzuty sumienia jednak te saszetki w solarium sa bardzo drogie jak dla mnie bo 6 zetów za kazdym razem to sie uzbiera niezla sumka, czy mogę używać zwykłego balsamu z filtrem, np. Nivea spray do opalania z SPF 15?? a potem sobie go zmniejszyć?? czy raczej takie spraye nie pomogą mi nic na solarium ??
Nie powinno się stosować na solarium kosmetyków do opalania na słońcu. Polecam Allegro, można tam kupić preparaty do opalania za np. 30zł i wystarczą Ci na dwa karnety Można kupić tam pełnowymiarowe opakowanie specyfików sprzedawanych w solarium.
W tym wątku jest co nieco o tych kosmetykach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117564
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:45   #186
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Solarium :/

uuuuuuu to szkoda Ta stronka nie dziala u mnie, dzięki za pomoc sprobuje poszukać na allegro tych kosmetykow. Nie chce wydawać tyle kasy na saszetki, bo moim zdaniem to troche szkoda kasy na to, ale nikogo nie potepiam ze ktos kupuje (od razu mowie zeby nie bylo )
różowiutka wiesz, poszlam pierwszy raz na solarium to pani mi powiedziala ze nie musze miec zdanej ochorny, wrócilam z solarki weszlam na wizaż i akurat trafilam na wątek o solarium. Jeju jak sie wystraszylam to poejcia nie macie!!! Przeczytałam ze to bardzo niedobrze chodzic na solarke bez ochorny, bo rak i te sprawy, i tyle sie tego naczytałam ze powiedzialam nigdy wiecej. Po prostu przestraszylam sie, ale z drugiej strony, że sama o tym nie pomyślałam przecież solarka to tak jakby na Słońcu a na Słońce nie wychodze bez ochorny
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:22   #187
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Solarium :/

ja chdoz ena solarium od 14 roku zycia w tygodniu raz na 15 minut i ciesze sie opalenizna pzrez caly rok chodze tak od 5 lat i jakos nei widze zebym miala zmarszczki albo cos podobnego;/
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 02:22   #188
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 399
Dot.: Solarium :/

Bylam w sobote 20 minut na solarce ,czuje sie wysmienicie
...:::AnGeL:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:55   #189
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Solarium :/

widzę że każdy broni tutaj swojego zdania i słusznie po prostu fajnie tak pójść od czasu do czasu na solarium i się wygrzać nawet starsze panie chodzą na solarke, ostatnio kumpela widziała tam jedną
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:20   #190
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

ja kocham solarium
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:25   #191
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja tez jestem zdania ze kazdy decyduje sam. A nienawidze poprostu jak ktos gada ze jest szkodliwe. To jakas zgryzota...... Ja chodze i wiele osób tez i wygladaja o wiele lepiej od tych co nie chodza. Mnie nie obchodzi jakas szkodliwosc solarium bo i tak bede chodzic poza tym trzeba umiec o siebie dbac i tyle!! Nie rozumiem po co ktos tu wchodzi na watek solarium i pisze głupoty i to doprowadza do głupich kłótni zamiast informowac nas o swoich doswiadczeniach z solarium. Ja nie wchodze np. na wątek przedluzanie wlosow zeby krytykowac ze jest to szkodliwe i beznadziejne. Mnie to nie interesuje i tam nie wchodze poprostu i nie pisze glupot.
Nienawidze takiego zachowania. Po drugie jesli ty nie chodzisz to co mozesz o tym wiedziec soledad .TWOJE POROWNIANIE JEST BEZ SENSU. TRZEBA UMIEC O SIEBIE DBAC. TWOJA CIOTKA NIE UMIALA MOZE.

W I W A T S O L A R I U M


Niech każdy decyduje sam za siebie. Wydaje mi się że osoby chodzące na solarium wiedzą o jego negatywnych i pozytywnych skutkach więc raczej nie ma sensu wiecznie przypominać o jego szkodliwości
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 20:26   #192
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Chyba znowu sie przzuce na moj NIVEA SOFT do solarium bo po Soleo jednak jakos nie jest tak jakbym chciala. nivea jest o niebo lepsze

pytanie do Judytki2- o co chodzi z tym kremem uzywasz go do oplania czy po opalaniu??
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 08:24   #193
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium :/

do opalania i wtedy trzy tygodnie nawet jestem opalona. uzywalam soleo ale to kolejne badziewie jednak. nivea jest super. moja mama jak jest promocja kupuje kilka opakowan. jestem swietnie opalona bo opalenizna jest taka naturalna i trwala, inna niz po tych koametykach z solarium
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:00   #194
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Judytka2
do opalania i wtedy trzy tygodnie nawet jestem opalona. uzywalam soleo ale to kolejne badziewie jednak. nivea jest super. moja mama jak jest promocja kupuje kilka opakowan. jestem swietnie opalona bo opalenizna jest taka naturalna i trwala, inna niz po tych koametykach z solarium

hmm a to ciekawe tez uzywalam soleo ale przestalam bo bym zbankrutowala - czesto chodze na solarium uzywam teraz przyspieszacza opalania soraya ale sprobuje NIVEA
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:12   #195
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Wlasnie jestem ciekawa jakich kosmetykow uzywacie na solarium- do ochrony i przyspieszenia. Ja kiedys uzywalam Soleo, ale zrezygnowalam, bo to tez za droga impreza dla mnie byla, a ostatnio mialam pryspieszacz z emerald bay ( z allegro) i byl ok, lepszy od Soleo. A wy jakie polecacie?? A nivea jeszcze nigdy nie widzialam.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 14:55   #196
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium :/

Ten nivea to nie zaden przyspieszacz tylko zwykly krem ktory jest w kazdym markecie nivea soft dokladnie. Ma on w sobie olejek jojoba i witamine E. Dla mnie jest super. Ja uzywalam nawet kosmetykow so solarium za 4o euro takie male tubki. Nivea jest lepszy o milon rzay od tych niby profesjonalnych
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:20   #197
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

ja do opalania używam przyspieszacz soraya taki w złotej tubce żadna rewelacja ale może być czekam aż się skończy, a po opalaniu używam balsamu regenerującego AA - też czekam aż się skończy i chętnie spróbuje innych preparatów
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:25   #198
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny mozecie spróbowac posmarowac sie NIVEA SOFT. Naprawde u mnie sie sprawdza. Wiec moze wam tez bedzie pasowac. A jak nie to przeciez ten krem to nie majątek i ma wiele innych zastosowac. Ja bynajmniej polecam
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:27   #199
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny, a czy mozna chodzić na solarium w czasie okresu? Kiedyś coś na ten temat czytałam, ale już naprawde nie pamiętam, jaka była odpowiedź.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 17:32   #200
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
Dziewczyny, a czy mozna chodzić na solarium w czasie okresu? Kiedyś coś na ten temat czytałam, ale już naprawde nie pamiętam, jaka była odpowiedź.
Ja kiedys czytalam w solarium zasady bezpiecznego opalania i tam bylo napisane, ze nie mozna.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:59   #201
kofeina
Przyczajenie
 
Avatar kofeina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Solarium :/

ja tez tak jak Dotka85 przeczytałam na solarium w regulaminie że nie mozna. I sama nie chodze bo się trochę boje żeby np. nie zasłabnąc itp. Te kilka dni można wytrzymać
kofeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:33   #202
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Jak juz wczesniej pisałam, podczas okresu przebywanie w solarium jest stanowczo nie wskazane, z tego względu iż znacznie nadsila się krwawienie.
Przeżyłam to na własnej skorze- i to w dodatku dzień PO okresie. Także wierzcie mi- nie warto ryzykowac !
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:58   #203
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: Solarium :/

kurcze ale ja musze isc chociaz mam okres... dzisiaj byłam- jescze nie miałam ale teraz dostalam:/ No i pojde bo chce sie troszke jeszcze opalić do wesela brata - a to już w sobote. Pojde jeszcze w środę i piątek na solarkę
W ogóle to sie wciągnełam... Dzisiaj byłam trzeci raz i w koncu są jakieś efekty
Pierwszy raz - 3 min, drugi 4 min a dzisiaj 5 minutrk - i widzę ze ślady po majtkach mam białe - opalam sie w majtkach a własciwie w stringach wiec mam tylko białe paseczki hehe
No i fajnie oby tak dalej zaczyna mi sie podobać
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:13   #204
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Solarium :/

kiedyś chodziłam na solarium bardzo często i to na ok. 15 min z reguły . byłam tak z może 60 razy , a później popadłam w drugą skrajnośc i wogóle przestałam się opalać . ostatnio poszłam znowu , najpierw na 8 min , a tydzień później na 6 . nie jestem blada , czuję się bardzo dobrze w brązowej skórce i reasumując : wszystko jest dla ludzi , ale z umiarem
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:44   #205
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez yedanna
Nie lubię takich przykładów. Ja też znam siostry w tym samym wieku, są przed 50tką i lepiej wygląda ta, która się malowała, farbowała i chodzi na solarium (chociaż podkreślam, że to ostatnie bardzo rzadko!).
Natomiast nie chciałabym kontynuować tej dyskusji, bo jak na razie każdy dłuższy wątek o solarium kończył się kłótnią nad tym, czy solarium jest dobre czy nie. Myślę, że przyda się jeden w którym będzie można zadać pytanie bez narażania się od razu na spór. Każdy ma net, ma wizaż i ma wyszukiwarkę i może poczytać o skutkach opalania i sam zdecyduje, czy pójdzie czy nie.
Święte słowa Judytka2 - też popieram cię w 100000%

Hhihihi, co wieku i chodzenia na solarke... Ja poszlam pierwszy raz wieku 15 lat-to byla taka seria opalań przed wycieczką klasową - wiecie, chcialam ładnie wyglądać No i mama mnie zaprowadzila na solarke, zapisala na kolejne seanse. Ja nie cierpialam sie opalać, ale mialam silne pragnienie zabłyśnięcia na tej wycieczce i stwierdzilam,że wytrzymam Po trzecim razie dostalam takiego uczulenia, że cala sie trzęslam, bo mnie tak swędziało Masakra!!! W nocy spać nie moglam, bo mnie dekolt swędził W każdym razie, zamiast pieknej opalenizny, nabawilam sie siniaków, bo: Moja mama (pielęgniarka) postanowila dać mi jakiś dożylny zastrzyk na uczulenie, bo nic mi nie pomagalo, a ja baaaardzo chcialam jechać na tą wycieczke. A ja nie lubię zastrzyków dozylnych, boje sie w ogole pobierania krwi i wszystkiego, co z żyłami sie wiąże No i mama w końcu mnie dorwała i wbiła igłę w żyłę na ręce. Ja się wyrwalam gwaltownie i zaczęłam uciekać po mieszaniu Mama w szoku, a ja jej uciekalam No i siniak gotowy. W końcu zgodzilam sie,żeby dala mi domięśniowo (w pośladek) ten zastrzyk. No i dala mi go, na drugi dzień -kolejny, potem kolejny. Uczulenie zeszlo, ALE mialam siniaki na pośladkach i w stroju głupio to wyglądalo Do dziś nie wiem, czemu mialam to uczulenie, ale potem zamknęli to solarium, bo podobno duzo osob , ktore tam chodzily, dostawalo uczulenia. Ponoć byly tam stare lampy - to byly początki solarium- i lampy byly kupione używane, sprowadzone skądś. Od tamtej chwili balam sie nawet spojrzec na solarium No, ale w wieku 23 lat odważylam sie iść i tak chodze do dzisiaj, z przerwami


EDIT: Ja sie nie samruję żadnymi przyspieszaczami do opalania, bo troszke szkoda mi kasy Ale i tak szybko i fajnie się opalam

EDIT2: Ja czasem chodzę podczas okresu, ale jest to przeważnie 2-3 dzień, bo w 1 dniu okresu nie ruszam się nigdzie, bo brzuch mnie boli okrrrrrropnie. To zależy do tego, jak się czuję. Jeśli brzuch doskwiera, to nie ide.A jeśli jest ok, to ide, nic się nie dzieje. To może też zależy od obfitości okresu... NIGDY nic mi sie nie przydarzyło, nie zaslablam, nie mialam krwotoku itp. Ale w pierwszy dzień wolę nie ryzykować.

W regulaminie jest napisane, że podczas okresu NIE MOŻNA się opalać na solarium
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:01   #206
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny! Za niedlugo wybieram sie na wesele no i z racji ze nie ma slonca musze pierwszy raz skorzytsac z solarium...
ze pierwszy raz tzn ze niewiele wiem ;/
Dokladnie chodzi mi o to czym sie smarowac? Na codzien uzywam balsamu Dove (silkening Body Lotion) - jedwabisty balsam do ciala. zastanawiam sie co uzyc na solarium? Juz z wielu watkow wiem ze nie mozna uzywac tych preparatow przeznaczonych na slonce... now iec co? Czy moglabym uzyc taki balsam Dove? Czy mam sie nasmarowac tuz przed polozeniem sie na solarium czy jeszcze w domu przed wyjsciem?
No i czym posmarowac sie po? zwyklym balsamem czy moge np brazujacym J&J ?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:14   #207
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Kakusia
Dziewczyny! Za niedlugo wybieram sie na wesele no i z racji ze nie ma slonca musze pierwszy raz skorzytsac z solarium...
ze pierwszy raz tzn ze niewiele wiem ;/
Dokladnie chodzi mi o to czym sie smarowac? Na codzien uzywam balsamu Dove (silkening Body Lotion) - jedwabisty balsam do ciala. zastanawiam sie co uzyc na solarium? Juz z wielu watkow wiem ze nie mozna uzywac tych preparatow przeznaczonych na slonce... now iec co? Czy moglabym uzyc taki balsam Dove? Czy mam sie nasmarowac tuz przed polozeniem sie na solarium czy jeszcze w domu przed wyjsciem?
No i czym posmarowac sie po? zwyklym balsamem czy moge np brazujacym J&J ?
Najlepiej przeczytaj cały wątek szczególnie, co do czasu opalania!
Co do kosmetyków, to polecam kupno preparatu w solarium (bez brązera/bronzera), poproś obsługę, żeby dobrała środek stosownie do Twojej cery i pierwszych odwiedzin.
Po opalaniu możesz stosować wg własnego uznania balsamy i mleczka do ciała - chodzi o to abyś intensywnie nawilżyła skórę.
Z brązującym blasamem jednak bym się wstrzymała.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:14   #208
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Solarium :/

A może to tez dlatego, żeby nie zabrudzić łóżek?
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:41   #209
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
A może to tez dlatego, żeby nie zabrudzić łóżek?
Myślę, że jednak chodzi o bezpieczeństwo opalającego...
Polecam lekturę wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15608
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:41   #210
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Kakusia
Dziewczyny! Za niedlugo wybieram sie na wesele no i z racji ze nie ma slonca musze pierwszy raz skorzytsac z solarium...
ze pierwszy raz tzn ze niewiele wiem ;/
Dokladnie chodzi mi o to czym sie smarowac? Na codzien uzywam balsamu Dove (silkening Body Lotion) - jedwabisty balsam do ciala. zastanawiam sie co uzyc na solarium? Juz z wielu watkow wiem ze nie mozna uzywac tych preparatow przeznaczonych na slonce... now iec co? Czy moglabym uzyc taki balsam Dove? Czy mam sie nasmarowac tuz przed polozeniem sie na solarium czy jeszcze w domu przed wyjsciem?
No i czym posmarowac sie po? zwyklym balsamem czy moge np brazujacym J&J ?
no własnie kobietki, smarujecie sie w domu czy już na solarium ?
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.