Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-13, 09:16   #2521
savannah91
Raczkowanie
 
Avatar savannah91
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 40
problem!!!

witam mam powa¿ny problem:P mam pusz±ce siê falowane, br±zowe w³osy:P ¶a d³ugo¶ci co¶ za ³opatki, z przodu troche krótsze:P prostowanie trwa u mnie strasznie d³ugo:P najgorsze jest to, ¿e choæ po prostowaniu s± proste (w porównaniu z poprzednimi) to jednak strasznie siê pusz± i nie wygl±daj± ³adnie:P ostatnio wpad³am na pomys³, aby zrobiæ sobie trwa³±:P tylko nie wiem czy ona nie poszerzy mi twarzy, a buzie mam owaln±:P proszê o radê:P jestem zdesperowana, nie chce mieæ ju¿ na g³owie artystycznego nie³adu
__________________
aktualnie
89-87-85-83-81-79-77-75-73-71-69
savannah91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:33   #2522
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: problem!!!

Dziewczyny, mam problem, liczê, ¿e mi pomo¿ecie przysz³a wiosna i postanowi³am co¶ w sobie zmieniæ. Zdecydowa³am siê na rudy kolor, ale nie jestem pewna co do grzywki. Zaczeswa³am j± na bok, ale teraz uros³a i mam maniê zak³adania jej za ucho [patrz zdj] co moim zdaniem wygl±da okropnie. No i teraz ci±gle noszê opaskê [zdj], co te¿ mi siê nie podoba. Mam jasn± okr±g³± twarz z piegami i niebiesko-zielone oczy, wiêc pomy¶la³am ¿e zostanê ruda i dlatego wyszuka³am tak± fotkê i jestem ciekawa, czy bêdzie pasowaæ mi taka fryzura. Jak my¶licie?
Przepraszam za jako¶æ zdj [kamerka laptopa], za t³o i za kondycjê w³osów, bo s± strasznie przet³uszczone i oklapniête
__________________
¯ycie jest tym, co nam siê przydarza, gdy jeste¶my zajêci snuciem innych planów.
~John Lennon

Edytowane przez Isile
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:35
Isile jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:08   #2523
zloootko
ZloOotko
 
Avatar zloootko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: INTERNETY
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez johny11 Poka¿ wiadomo¶æ
Eh widze ze same kobiety to moze mi podpowiedz± :P
Jaka fryzurka by mi pasowala?
Zastanawiam sie czy zostawic irokeza czy moze przerzucic sie na takie dluzsze tylko nie wiem czy mi beda pasowaly

http://img37.imageshack.us/i/obraz323.jpg/
http://img341.imageshack.us/i/obraz279.jpg/

Z góry dziêkuje za pomoc.
aj³±dne masz w³oski ) zostaw sobie takie ale d³ugie by ci chyba te¿ pasowa³y) irokezik masz s³odki;d

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Isile Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mam problem, liczê, ¿e mi pomo¿ecie przysz³a wiosna i postanowi³am co¶ w sobie zmieniæ. Zdecydowa³am siê na rudy kolor, ale nie jestem pewna co do grzywki. Zaczeswa³am j± na bok, ale teraz uros³a i mam maniê zak³adania jej za ucho [patrz zdj] co moim zdaniem wygl±da okropnie. No i teraz ci±gle noszê opaskê [zdj], co te¿ mi siê nie podoba. Mam jasn± okr±g³± twarz z piegami i niebiesko-zielone oczy, wiêc pomy¶la³am ¿e zostanê ruda i dlatego wyszuka³am tak± fotkê i jestem ciekawa, czy bêdzie pasowaæ mi taka fryzura. Jak my¶licie?
Przepraszam za jako¶æ zdj [kamerka laptopa], za t³o i za kondycjê w³osów, bo s± strasznie przet³uszczone i oklapniête
mi siê wydaje ¿e grzywka bd w sam raz) a co do kolorku to ni wim sama <my¶li>)
__________________
A
05.02.
Mi³o¶æ prawdziwa przetrwa wszystko
zloootko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:11   #2524
johny11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez zloootko Poka¿ wiadomo¶æ
aj³±dne masz w³oski ) zostaw sobie takie ale d³ugie by ci chyba te¿ pasowa³y) irokezik masz s³odki;d

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Hm moze masz racje.
Z dlugimi to musialbym chwile poczekac bo z boku mam krotsze i dziwnie bym wygladal
johny11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:33   #2525
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
mi siê wydaje ¿e grzywka bd w sam raz) a co do kolorku to ni wim sama <my¶li>)
dziêki za opiniê... ale jako¶ mi siê za krótka wydaje ta fryzurka i ju¿ sama nie wiem... a kolor marzy mi siê bardziej rudy-mniej czerwony
__________________
¯ycie jest tym, co nam siê przydarza, gdy jeste¶my zajêci snuciem innych planów.
~John Lennon
Isile jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:36   #2526
rumianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: dolnyslask
Wiadomo¶ci: 9
GG do rumianek
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

hej chcia³am siê poradzic Was jaki kolor mi polecacie i fryzurke. Moje w³osy sa puszczace i zniszczone czestym prostowaniem. Kszta³t twarzy jest chyba owalny Kolor obecnie ma inny ni¿ na zdjeciu bo jasny blond ale nie mam ¿adnego nowszego zdjecia. Pozdrawiam

Edytowane przez rumianek
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:06
rumianek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:45   #2527
zamiensieei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Jak robiæ tak± fryzurê?

zaczesz w³osy do ty³u i zrób lu¼nego koka
moja przyjació³ka tak siê czesze, fajny efekt xD
__________________
'..Bo serce to nie serce,
to tylko kawa³ miêsa..'



Happysad <3
zamiensieei jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 10:59   #2528
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Z czarnych na br±zowy baleyage...

ja te¿ proszê Was o pomoc poniewa¿ od d³u¿szego czasu równie¿ farbuje w³osy na czarno. W³osów nie mam zniszczonych ale s± cieniutkie, a bardzo chcia³abym mieæ jasny br±z i zastanawiam siê tez na dekoloryzacj± albo pasemkami nie wiem co lepsze pomó¿cie
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzieñ-67 styczeñ- 66
mmiinnii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:51   #2529
angielka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Smile Dot.: Jak to zrobiæ?

Mi siê wydaje, ¿e na dole jest normalny koczek, a na górze w³osy s± podtapirowane i utrwalone mocnym lakierem. Z przodu Victoria zostawi³a trochê grzywki, któr± wcze¶niej (na samym pocz±tku) oddzieli³a i na koñcu j± wypu¶ci³a. Ca³o¶æ spryska³a lakierem... Kok mo¿esz jeszcze podpi±æ i roz³o¿yæ go wsuwkami, aby sprawia³ wra¿enie wiêkszego. Mam nadziejê, ¿e pomog³am.
angielka12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:27   #2530
angielka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak zrobiæ tak± fryzurê?

Uwielbiam Cassie! Jedna z moich ulubionych postaci . Czy to nie jest odcinek 2 z pierwszej serii ? )
Co do fryzury powinna¶: podzieliæ w³osy na 2 partie (gón±, któr± zwi±¿esz i t± opuszczon±, która opada na ramiona). Górn± na razie zwi±zaæ a zaj±æ siê doln± (na rysunku czarny kolor). Trzeba j± pokarbowaæ, ale tylko niektóre partie (bo ona tak¿e nie ma pokarbowanych wszystkich w³osów). Gdy ju¿ to zrobisz spryskaj lekko lakierem.
Teraz zajmij siê górn± parti± (na rysunku ró¿owy kolor). Odwi±¿ j± i spróbuj po³±czyæ tak jak robi siê zwyk³e zawi±zanie(jak na rysunku). Pierwsz± czê¶æ (rys. numer 1) z prawej strony wepnij wsuwk±(rys. zielona kreska) we w³osy i zostaw. To samo zrób z drug± czê¶ci± z lewej strony. Zostan± ci 2 zwisaj±ce pasma (sytuacja jak na obrazku). Teraz bierzesz je i obwi±zujesz w formie kwiatuszka i podpinasz 2 lub wiêcej (je¶li potrzebujesz) wsuwkami. Na koniec spryskaj lakierem.

Mam nadziejê, ¿e pomog³am. I sorki za kiepski rysunek, ale chcia³am to jako¶ zobrazowaæ .
angielka12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:10   #2531
Kasia_92
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: jak zrobiæ tak± fryzurê?

angielka12 dziêkujê za wyja¶nienie , pomog³o ,teraz bêdê próbowaæ zrobiæ t± fryzurê, tak btw te¿ uwielbiam Cassie
__________________
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Kasia_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 20:07   #2532
Marta_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Czy ta fryzura bêdzie do mnie pasowaæ ?!

Witam.
Chcê siê obci±æ, niestety nie wiem czy ta fryzura bêdzie do mnie pasowaæ. Osobi¶cie bardzo mi siê podoba. Bardzo proszê o opinie w tej sprawie.

Aktualna fryzura:





Fryzura któr± chcia³abym mieæ:



Marta_aa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:08   #2533
pawel6348
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 6
Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

Witam Chcia³bym siê dowiedzieæ jak mam utworzyæ sobie tak± fryzurê http://www.taconline.net/img/especia...1120081121.jpg Co mam zrobiæ na pocz±tek i jakich ¶rodków ewentualnie u¿ywaæ (wosk, guma itp). Z góry dziêkujê i pozdrawiam
pawel6348 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:47   #2534
Strepsils
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 4
Jak zrobiæ tak± fryzurê???

Witam. Mam pytanie. W jaki sposób mo¿na uzyskaæ efekt w postaci takiej fryzury? Bardzo mi siê podoba od dawna, ale jako¶ teraz wpad³o mi siê na pomys³, ¿eby zapytaæ na forum.
(chodzi o fryzurê tej blondi w pomarañczowej sukience)
Dla chêtnych potrzebne jest zapoznanie siê z videoklipem Inna - Deja Vu poniewa¿ chyba bez ogl±dniêcia jego siê nie da za bardzo wyja¶niæ :P
Podajê link do jednego zdjêcia
http://img12.imageshack.us/i/bobtayl...nadejavum.jpg/

Bardzo proszê o odpowiedzi, bêdzie dla mnie to bardzo pomocne. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Strepsils
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:49
Strepsils jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-17, 22:34   #2535
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Dziewczyny liczê na wasz± pomoc. Na pi±tek umówi³am siê do fryzjera. My¶lê, ¿eby ¶ci±æ siê na boba co¶ takiego jak w za³±cznikach. My¶licie, ¿e bêdzie do mnie pasowaæ taka fryzura? Mo¿e macie jakie¶ inne propozycje?
P.s. w³osy mam gdzies od po³owy falowane, na zdjeciach przewaznie mam je troche "doprostowane"
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:47   #2536
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Jak robiæ tak± fryzurê?

ja takie wlosy mam codziennie jak wstaje z lozka hahaha;p
elpii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:50   #2537
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

to zalezy jakie masz teraz wlosy... to jest zwyczajna fryzura przy dlugawych wlosach ,jest odpowiednio scieta i juz. wiadomo ze jak masz bardzo puszyste wlosy to uzyc wystarczy odzywki wygladzajacej albo samej pianki i styknie.
elpii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-18, 05:23   #2538
pawel6348
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

W³osy teraz mam podobnej d³ugo¶ci co Kole¶ na zdjêciu. Problem w tym ¿e nie mam pojêcia jak u³o¿yæ sobie tak± fryzurê .
pawel6348 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:10   #2539
marvol2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Hello kobietki
Szukam dla siebie dobrej fryzury, ale nie bardzo wiem jaka wybrac zeby bylo oryginalnie i modnie. Moge stawiac fryzure na zel ale tak zebym potrafil to zrobic. Czekam na propozycje i zostawiam fotki

Edytowane przez marvol2
Czas edycji: 2010-12-18 o 09:33 Powód: usuniecie zdjec
marvol2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:10   #2540
Ann1988
Raczkowanie
 
Avatar Ann1988
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: A to ró¿nie ;)
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cze¶æ Jaki¶ miesi±c temu zafarbowa³am w³osy na br±zowo, kolor mocno siê ju¿ zmy³ z ciemnej czekolady do jasnego br±zu. Wcze¶niej by³am blondynk± be¿ow± :P Mam do was pro¶bê o doradzenie mi jaki kolor w³osów bardziej mi pasuje: blond czy br±z? Sama nie jestem w stanie siê zdecydowac ;/ Za³±czam zdjêcia mnie w obydwu kolorach, br±z zaraz po zrobieniu ciemny i dwa zdjêcia zmytego :P
Ann1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:37   #2541
marvol2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Zdecydowanie braz. Pasuje do Twojej cery i niezle sie komponuje z oczami, a tak przy okazji to powinnas sie usmiechac, bo na tamtym zdjeciu najlepiej Ci pasowalo
marvol2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:17   #2542
marlenamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3
jak zrobiæ tak± fryzurê?

Witam,

chcia³abym uzyskaæ informacje na temat tej fryzury -> http://www.zeberka.pl/img/elaa/2538_2.jpg jak j± zrobiæ? gdzie¶ czyta³am/s³ysza³am, ¿e wystarczy wgnie¶æ piankê we w³osy i podsuszyæ suszark± (?) ale wydajê mi siê, ¿e to takie proste nie bedzie. Czy kto¶ wie co¶ na ten temat?
marlenamaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:18   #2543
Strepsils
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê???

Czy pomo¿e mi kto¶?
Strepsils jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:04   #2544
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: jak zrobiæ tak± fryzurê?

Wszystko zalezy od tego, jakie masz w³osy .
madziuska2202 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:05   #2545
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

No napewno wyprostowaæ , a potem to , hm... efekt bêdzie taki jak na zdjêciu
madziuska2202 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:05   #2546
karlasss647
Raczkowanie
 
Avatar karlasss647
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: jak zrobiæ tak± fryzurê?

Kiedy umyjesz w³osy i s± ju¿ prawie suche, to daj g³owê do góry nogami, bierzesz piankê na rêce i 'ugniatasz' w³osy. Potem czekasz ju¿ tylko a¿ wyschn± ca³kowicie, tapirujesz grzywkê i spinasz j± do ty³u.
W sumie to te¿ zale¿y, jakie masz w³osy, bo je¶li masz ca³kiem proste, to radê pokombinowaæ troszkê z lokówk±, nie chodzi o ca³e loki, a o lekkie pogniecenie ich. Ogólnie fryzura ma byæ artystycznym nie³adem
Ja sama tak robiê, ale mam o wiele wiele d³u¿sze w³osy i s± krêcone, wiêc wystarczy tylko pianka do uzyskania niesfornego efektu
Pozdrawiam.
__________________
cel : 65 kg !
fbl.pl/kaes
karlasss647 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:31   #2547
marlenamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: jak zrobiæ tak± fryzurê?

Dziêki karlasss647 za odpowied¼. W³a¶nie obawia³am sie tego, ¿e na moich w³osach trudno bedzie wykonaæ taki artystyczny nie³ad mam proste w³osy i ciê¿ko mi z nimi o loki. Jak ju¿ pomêczê siê z lokówk± to po godzinie nic na mojej g³owie nie przypomina loków
marlenamaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:22   #2548
pawel6348
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

Spróbuje z tym wyprostowaniem Ale nie wiem czy to co¶ pomo¿e, bo w³osy mam falowane ( bardziej proste niz falowane xD) problem polega na tym, ¿e gdy chcê zrobiæ sobie tak± grzywkê na skos to po minucie wraca do swojej pierwotnej formy ;P.
pawel6348 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-20, 07:41   #2549
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Jak zrobiæ tak± fryzurê ?

No to trzeba uzyæ dobrej prostownicy (braun najlepiej) i usztywniæ lakierem
madziuska2202 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:23   #2550
pffym
Przyczajenie
 
Avatar pffym
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2
GG do pffym
Question fryzura do szerokich ramion

Witam, chcia³abym zmieniæ swój wygl±d, od dosyæ dawna my¶lê nad skróceniem w³osów, niestety mój najwiêkszy problem to szerokie ramiona i plecy. Z uwagi na taki "defekt" mia³am d³ugie w³osy, które moim zdaniem odejmowa³y mi kilka centymetrów- ale jak na ironiê, nie mogê mieæ d³ugich w³osów bo mam bardzo cieniutkie! Czy mo¿ecie mi pomóc i wskazaæ jaka fryzura by³aby dobra dla cienkich w³osów i szerokich ramion?
Pozdrawiam ciep³o!
Sylwia.





Tutaj zdjêcie moich ramion oraz sylwetki.
pffym jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.