Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-13, 22:07   #2461
sylwusia2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam ja mam takie pytanko chcialam sobie zrobic jutro wlosy szamponetka koloryzujaca "multki effect" joanna.Zastanawiam sie czy moge najpier zrobic sobie maseczke z olejku rycynowego,zoltka i odzywi a zaraz potem zaaplikowac ta szamponetke?Czy nic sie nie stanie z wloskami?Albo czy czaem nie oslabi efekt koloryzacji?) z gory dzieki za odpowiedzi
sylwusia2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-15, 22:27   #2462
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

zrób to lepiej po koloryzacji.
__________________
Mog³abym cytowaæ Ciê godzinami, wszystko zapisane mam w pamiêci.
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 18:36   #2463
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Le¶na Kraina
Wiadomo¶ci: 25 002
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam dziewczyny

Moze ktoras z Was bedzie w stanie mi pomoc. Szukam takiego produktu, ktory ponoc wyplukuje farbe do wlosow. Uzywa sie tego raz na wlosy i farba schodzi. Wiem, ze ciemne odcienie ciezko bedzie zmyc, ale ja mam ufarbowane na troszke jasniejszy kolor niz naturalny i chcialabym wrocic do swojego, a nie znalazlam farby, ktora ma identyczny odcien jak moje naturalne, bo nie wazne jakiego brazu uzyje i tak mam odrosty.

Wiecie moze jak sie nazywa taki produkt i gdzie mozna go kupic?
MdM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 21:01   #2464
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 13 955
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja malujê szamponem Palette na czarno (24 mycia) i jestem bardzo zadowolona bo kolor siê nie zmywa tak jak farba i nie niszczy tak w³osów
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 22:01   #2465
201606201234
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 8 219
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

mam problem, chcia³abym sobie lekko rozja¶niæ w³osy, mam jasny br±z naturalny kolor - chcia³abym ciemny blond. My¶la³am o szamponetce bo chcê tylko na próbê, jakiej firmy bêdzie najlepsza i czy szamponetka to to samo co szampon koloryzuj±cy i czy da siê tak rozja¶niæ moje w³osy bo boje siê ¿eby mi na g³owie siê nie zrobi³a jaka¶ niespodzianka... ???
201606201234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 22:06   #2466
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

szamponetk± nie rozja¶nisz w³osów. szamponem te¿ nie.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 22:12   #2467
201606201234
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 8 219
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
szamponetk± nie rozja¶nisz w³osów. szamponem te¿ nie.
czyli jak bym u¿y³a tej szamponetki to co ona da? Nic?
201606201234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 22:33   #2468
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

czy ktos uzywal szamponu koloryzujacego Garnier MOVIDA? ja dzis zrobilam sobie wlasnie z tej serii kolorem 24 pralina
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Ma³y Ksi±¿ê (XVII)
- Na pustyni jest siê trochê samotnym.
- Równie samotnym jest siê w¶ród ludzi.
mallflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-17, 15:18   #2469
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

poison0123 - jedynie rozja¶niacz.
__________________
Mog³abym cytowaæ Ciê godzinami, wszystko zapisane mam w pamiêci.
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-17, 16:11   #2470
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez poison0123 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jak bym u¿y³a tej szamponetki to co ona da? Nic?
a jak my¶lisz
skoro ¿adna szamponetka ani szampon koloryzuj±cy nie s± w stanie rozja¶niæ w³osów jasny br±z do ¶redniego blondu to co Ci mo¿e daæ?

W³osy rozja¶nisz rozja¶niaczem ewentualnie farb± rozja¶niaj±c±.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-17, 17:31   #2471
201606201234
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 8 219
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka¿ wiadomo¶æ
poison0123 - jedynie rozja¶niacz.
Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
a jak my¶lisz
skoro ¿adna szamponetka ani szampon koloryzuj±cy nie s± w stanie rozja¶niæ w³osów jasny br±z do ¶redniego blondu to co Ci mo¿e daæ?

W³osy rozja¶nisz rozja¶niaczem ewentualnie farb± rozja¶niaj±c±.
aha, dziêkujê za odpowied¼
201606201234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:16   #2472
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziewczyny widzê do¶wiadczenie w farbowaniu szamponami i ja te¿ wracam po piêciu latach blondu do br±zu i ma problem z kolorem. Chcê u¿ywaæ wy³±cznie szamponów bo kiedy¶ tak robi³am (tylko palette ciemna czekolada) i w³osy by³y ³adne i nie zniszczone. Problem z kolorem mam taki, ¿e chcia³abym Joannê na 24 mycia ale ma trochê kiepski wybór odcieni a chcia³abym co¶ innego ni¿ palette. Podobaj± mi siê takie kolorki jak w zdj±tkach poni¿ej a my¶lê te¿ czy te odcienie pasowa³y by do nie za ciemnej karnacji (oliwka/czasem ja¶niejsza) z szarymi oczami Niby jestem typem LATO i powinnam u¿ywaæ odcieni popielatych ale te br±zy wydaj± mi siê bez wyrazu, nijakie i takie bure. Nie chcê ciemnego bardzo koloru bo juz nie mam 18 lat i wiek przy mocno ciemnych widaæ Mo¿e znacie inne dobre, tanie szampony ni¿ Joanna (nie szamponetki) które maj± ³adne odcienie? Chyba, ¿e znacie jeszcze jaki¶ ¶liczny ciemny blond (nie rudy).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-19, 18:59   #2473
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny widzê do¶wiadczenie w farbowaniu szamponami i ja te¿ wracam po piêciu latach blondu do br±zu i ma problem z kolorem. Chcê u¿ywaæ wy³±cznie szamponów bo kiedy¶ tak robi³am (tylko palette ciemna czekolada) i w³osy by³y ³adne i nie zniszczone. Problem z kolorem mam taki, ¿e chcia³abym Joannê na 24 mycia ale ma trochê kiepski wybór odcieni a chcia³abym co¶ innego ni¿ palette. Podobaj± mi siê takie kolorki jak w zdj±tkach poni¿ej a my¶lê te¿ czy te odcienie pasowa³y by do nie za ciemnej karnacji (oliwka/czasem ja¶niejsza) z szarymi oczami Niby jestem typem LATO i powinnam u¿ywaæ odcieni popielatych ale te br±zy wydaj± mi siê bez wyrazu, nijakie i takie bure. Nie chcê ciemnego bardzo koloru bo juz nie mam 18 lat i wiek przy mocno ciemnych widaæ Mo¿e znacie inne dobre, tanie szampony ni¿ Joanna (nie szamponetki) które maj± ³adne odcienie? Chyba, ¿e znacie jeszcze jaki¶ ¶liczny ciemny blond (nie rudy).
Nikt nie pomo¿e?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-20, 14:25   #2474
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a co powiesz na taki kolor jak w za³±czniku?

ja proponujê Ci farbowaæ w³osy Loreal Casting, kosztujê ok. 23z³ i znajdziesz go w ka¿dej drogerii. Jest naprawdê dobry, nie niszczy w³osów, nie wysusza ich a w pude³ku jest te¿ od¿ywka, która jest ¶wietna i cudownie pachnie. Wybór kolorów i odcieni jest naprawdê du¿y, a taki kolor jak w za³±czniku my¶lê, ¿e uzyskasz jasnym br±zem, albo ciemnym blondem, musia³aby¶ sprawdziæ sobie na pude³ku i porównaæ swój obecny kolor z tym, który bêdzie po zastosowaniu, bo ka¿dy ma inn± strukturê w³osa i ka¿demu wyjdzie trochê inny odcieñ.

PS: widzê, ¿e zostaniesz mam±, wiêc mo¿e lepiej zrezygnowaæ na razie z farbowania w³osów farbami czy te¿ szamponami koloryzuj±cymi, a wypróbowaæ hennê? Jest mniej trwa³a ni¿ szampon, ale nie niszczy w³osów tylko je od¿ywia, a po kilkakrotnym zastosowaniu ju¿ siê tak nie wyp³ukuje. I na pewno nie zaszkodzi Twojemu maleñstwu.
__________________
Mog³abym cytowaæ Ciê godzinami, wszystko zapisane mam w pamiêci.
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-20, 15:56   #2475
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka¿ wiadomo¶æ
a co powiesz na taki kolor jak w za³±czniku?

ja proponujê Ci farbowaæ w³osy Loreal Casting, kosztujê ok. 23z³ i znajdziesz go w ka¿dej drogerii. Jest naprawdê dobry, nie niszczy w³osów, nie wysusza ich a w pude³ku jest te¿ od¿ywka, która jest ¶wietna i cudownie pachnie. Wybór kolorów i odcieni jest naprawdê du¿y, a taki kolor jak w za³±czniku my¶lê, ¿e uzyskasz jasnym br±zem, albo ciemnym blondem, musia³aby¶ sprawdziæ sobie na pude³ku i porównaæ swój obecny kolor z tym, który bêdzie po zastosowaniu, bo ka¿dy ma inn± strukturê w³osa i ka¿demu wyjdzie trochê inny odcieñ.

PS: widzê, ¿e zostaniesz mam±, wiêc mo¿e lepiej zrezygnowaæ na razie z farbowania w³osów farbami czy te¿ szamponami koloryzuj±cymi, a wypróbowaæ hennê? Jest mniej trwa³a ni¿ szampon, ale nie niszczy w³osów tylko je od¿ywia, a po kilkakrotnym zastosowaniu ju¿ siê tak nie wyp³ukuje. I na pewno nie zaszkodzi Twojemu maleñstwu.
Dziêkujê za radê ale no chocia¿by z powodu zostania mam± casting jest dla mnie za drogi a s³ysza³am, ¿e bardzo szybko sie wyp³ukuje. Szukam tañszych alternatyw. Poza tym w pierwszej ci±¿y farbowanie nic nie zaszkodzi³o bo niby jak? Nale¿y przede wszystkim unikaæ w±chania specyfiku. Samo farbowanie na nic nie wp³ywa.
Dodam, ¿e kolorek ze zdjêcia ¶liczny ale nie wiem czy nie za jasny Ju¿ sama nie wiem jaki wybraæ odcieñ. Nie chcê aby gryz³ sie z karnacj± i oczami.
P.S. Je¶li to Twoje w³oski to naprawdê ¶liczne Takie b³yszcz±ce i wygl±daj± na zdrowe i miêciutkie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-20, 17:28   #2476
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

gabi93 sliczny koloreeek!!!!to twoje?jaka farba kolorowalas?
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Ma³y Ksi±¿ê (XVII)
- Na pustyni jest siê trochê samotnym.
- Równie samotnym jest siê w¶ród ludzi.

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-05-20 o 17:28 Powód: zjadlam e:)
mallflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-20, 18:35   #2477
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mallflower Poka¿ wiadomo¶æ
gabi93 sliczny koloreeek!!!!to twoje?jaka farba kolorowalas?
No w³a¶nie zapomnia³am siê spytaæ jaki to kolorek
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-21, 13:25   #2478
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

nie, nie moje szuka³am w internecie i znalaz³am chocia¿ kiedy¶ mia³am identyczne, ale zachcia³o mi siê czekoladowego br±zu który wyszed³ czarny i teraz siê mordujê, ale ju¿ we wtorek idê do fryzjera na ¶ci±ganie koloru i malowanie. w za³±czniku kolorek, który chcê mieæ.
__________________
Mog³abym cytowaæ Ciê godzinami, wszystko zapisane mam w pamiêci.
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-22, 18:16   #2479
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

prosilabym o wklejenie zdjecia po uzyciu szamponti joanna multi effect kasztanowy braz i orzechowy barz oraz marion -kasztan...bardzpo ale to bardzo wazne i pilne...czekam na zdjecie...berdzo bd wdzieczna
sylwiao931 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 22:26   #2480
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 557
jaka szamponetka?

Farbowa³am rok temu z palette szamponem koloryzuj±cym na ciemn± czerwieñ. Kolor nie zszed³, jest bledszy ale dalej siê trzyma. I widaæ ju¿ moje naturalne w³osy (nie potrafiê go nazwaæ, odcieñ br±zu ale ja¶niejszy) . Naturalny kolor siêga mi ju¿ do uszu. Chcê siê farby pozbyæ Ale nie chcê znowu u¿ywaæ szamponów tylko szamponetek. Jakie szamponetki (br±zowe) polecacie? I czy jak potem bêdzie siê zmywaæ, to zostanie ju¿ mój naturalny czy dalej ta czerwieñ bêdzie.. ?
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-23, 15:07   #2481
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Pomó¿cie proszê pocz±tkuj±cej Wiza¿ance... Szukam szamponetki (3 -8 myæ) dziêki której bêdê mog³a roz¶wietliæ rudy kolorek, który mam na g³owie (farbowany Loreal Excellence 7.43 blond miedziano - z³ocisty). Kolor jest ³adny, ale po 2 tygodniach straci³ ten niesamowity p³omienny blask... Dlatego szukam szamponetki, któr± mog³abym go odnowiæ. Niestety w drogeriach znajdujê tylko odcienie czerwieni
Je¶li znacie jakie¶ ³adne, intensywnie rude odcienie szamponetek to proszê o nazwy lub linki
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 14:39   #2482
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Monx - je¶li u¿yjesz szamponetki to z³apie Ci Twój naturalny kolor, czyli odrost, natomiast pozosta³a czê¶æ w³osów bêdzie siê jednak trochê ró¿ni³a.

Chardon - ja radzi³abym u¿yæ henny, która od¿ywi Twoje w³osy i nada im blasku przy czym ich nie zniszczy, a dobór kolorów te¿ jest spory, wiêc my¶lê, ¿e co¶ by¶ dla siebie znalaz³a. Henna zmywa siê gdzie¶ po 3 - 5 myciach, ale spokojnie mo¿na j± co jaki¶ czas stosowaæ i na pewno nie zniszczy w³osów, a je¶li bêdziesz po jej u¿yciu dba³a o w³osy to jej "p³omienny blask" tak szybko nie "zga¶nie."
__________________
Mog³abym cytowaæ Ciê godzinami, wszystko zapisane mam w pamiêci.

Edytowane przez gabi93
Czas edycji: 2010-05-24 o 14:40
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 21:45   #2483
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Poka¿ wiadomo¶æ
prosilabym o wklejenie zdjecia po uzyciu szamponti joanna multi effect kasztanowy braz i orzechowy barz oraz marion -kasztan...bardzpo ale to bardzo wazne i pilne...czekam na zdjecie...berdzo bd wdzieczna
Je¶li to pomo¿e to widzia³am dzi¶ próbnik Joanny i ten kasztan by³ taki jakby rudawy br±z jak dla mnie. Najlepiej jak udasz siê do sklepu czy (np jak ja) do budki na bazarku i tam powinni mieæ próbniki. One zazwyczaj ukazuj± prawdziwszy kolor ni¿ zdjêcie na opakowaniu. No chyba ¿e kto¶ wstawi fotki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ja w tej chwili suszê w³osy po Joannie Multi Soft Color czekoladowy br±z. Na pocz±tku zaniemówi³am bo w³osy po sp³ukaniu wygl±da³y na czerwone, takie mahoniowe Ale teraz jak powoli schn± maj± odcieñ piêknej, ciemnej, gorzkiej czekolady! O czerwonawe przeb³yski w³a¶nie mi chodzi³o ale delikatne a nie, jak my¶la³am, ¿e wysz³y ca³e czerwone, uff. W szamponie brakuje od¿ywki ale ja poradzi³am sobie nak³adaj±c zwyk³± z Timotei z avocado. Jutro wstawiê fotki i ogólnie wra¿enia po szamponie, jak w³osy wyschn± ca³kowicie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 09:22   #2484
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A oto fotki po szamponie Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z:

P.S. Mo¿e byæ wra¿enie, ¿e nierówno pokry³a ale ja nadal walczê aby dobrze zakryæ mocno rozja¶niane w³osy. Jak kto¶ to przerabia³ to wie ze czasem ciê¿ko to idzie...

Zapomnia³am dodaæ, ¿e w³osy s± cudownie miêkkie, b³yszcz±ce i nie pl±cz± siê, co dla mnie najwa¿niejsze! Ogólnie polecam szamponik bo za 6z³ jest to wydajny i naprawdê przyjemny do stosowania produkt.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-05-25 o 09:26
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 10:06   #2485
izunia332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

mam problem no bo wczoraj pofarbowa³am w³osy szamponem koloryzuj±cym Marion Color 78 Opalizuj±cy Blond
Nie do¶æ, ¿e wyszed³ mi rudy to na dodatek w ogóle to co¶ nie chce siê zmywaæ a na opakowaniu nie pisa³o do ilu myæ schodzi
Proszê pomó¿cie
izunia332 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 10:26   #2486
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A oto fotki po szamponie Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z:

P.S. Mo¿e byæ wra¿enie, ¿e nierówno pokry³a ale ja nadal walczê aby dobrze zakryæ mocno rozja¶niane w³osy. Jak kto¶ to przerabia³ to wie ze czasem ciê¿ko to idzie...

Zapomnia³am dodaæ, ¿e w³osy s± cudownie miêkkie, b³yszcz±ce i nie pl±cz± siê, co dla mnie najwa¿niejsze! Ogólnie polecam szamponik bo za 6z³ jest to wydajny i naprawdê przyjemny do stosowania produkt.
To byl szampon na 24 mycia?
no mi wlasnie tak samo nierowno pokrywa wlasnie z przodu (identycznie w tym samych miejscach co tobie :/). Dlatego zrezygnowalam z niego. no i w ogole sie nie zmywal . Ja uzywalam kasztanowego brazu i korzennego.
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 11:28   #2487
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izunia332 Poka¿ wiadomo¶æ
mam problem no bo wczoraj pofarbowa³am w³osy szamponem koloryzuj±cym Marion Color 78 Opalizuj±cy Blond
Nie do¶æ, ¿e wyszed³ mi rudy to na dodatek w ogóle to co¶ nie chce siê zmywaæ a na opakowaniu nie pisa³o do ilu myæ schodzi
Proszê pomó¿cie
Nawet na ich stronie nie ma napisane do ilu ale podejrzewam, ¿e jaki¶ 24 bo to w koñcu szampon w nazwie a nie szamponetka czy farba.

Lea88 ja walcze z nierówno¶ciami od czasu baleja¿u u fryzjera. Najpierw chcia³am blond ale po tym jak straci³am prawie po³owê w³osów i zniszczy³am je doszczêtnie to przerzuci³a m siê na ciemny kolor, ³atwiejszy w uzyskaniu. Krzywe krycie zrobi³am sobie najpierw farb± Palette a potem zielony kolor który zacz±³ siê wy³aniaæ przy wyp³ukiwaniu farby przykry³am szamponetk± ale i ta zmy³a siê strasznie szybko a nawet ona dobrze nie pokry³a tych mocno rozja¶nionych miejsc. Joanna i tak ¶wietnie sobie poradzi³a bo najpierw k³ad³am na te jasne miejsca. Ale i te z³apa³a ja¶niej ni¿ resztê no ale czego siê mog³am spodziewaæ, równego koloru przy ciemnych i jasnych w³osach? Mia³am ju¿ wiele firm na g³owie i narazie ta najdelikatniej siê obesz³a przy farbowaniu. Zobaczê co dalej. Jak bêdzie ostro siê wyp³ukiwaæ to ju¿ chyba walnê farbê i poproszê kogo¶ do nak³adania aby wszystko równo by³o pokryte Poza tym ja wcale nie chcê zmywania siê koloru Dla mnie nie zmywalny szampon to i tak lepsza alternatywa ni¿ farbowanie farb±. Dawno temu by³o to Palette Shampoo ale mam jednak zbyt os³abione w³osy na szamponik tej firmy. Mo¿e kiedy¶...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 15:44   #2488
lupuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

och.. jak ju¿ wcze¶niej pisa³am, zosta³ mi na g³owie "czarny pas".
Robi³am kasztanami 6-8 myæ (z Palette), zmy³o siê potem czekoladami z Pallette. W zesz³e wakacje zrobi³am czarnym 24 mycia z Palette no i ¶miesznie siê zmy³o. Mam 10 cm odrostu, czarny pas 15 no i koñcówki na 20.. ¦miesznie to wygl±da, gdy¿ mam grzywkê. Stara³am siê przykryæ szmaponetk± zbli¿on± do mojego koloru i nic z tego... To siê zmy³o a czarny pas zosta³...

C o robiæ konkretnie.. Mo¿e wod± utlenion±.. Nie wiem : (
lupuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 16:10   #2489
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lupuska Poka¿ wiadomo¶æ
och.. jak ju¿ wcze¶niej pisa³am, zosta³ mi na g³owie "czarny pas".
Robi³am kasztanami 6-8 myæ (z Palette), zmy³o siê potem czekoladami z Pallette. W zesz³e wakacje zrobi³am czarnym 24 mycia z Palette no i ¶miesznie siê zmy³o. Mam 10 cm odrostu, czarny pas 15 no i koñcówki na 20.. ¦miesznie to wygl±da, gdy¿ mam grzywkê. Stara³am siê przykryæ szmaponetk± zbli¿on± do mojego koloru i nic z tego... To siê zmy³o a czarny pas zosta³...

C o robiæ konkretnie.. Mo¿e wod± utlenion±.. Nie wiem : (
polecam w±tek o dekoloryzacji w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=20
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 16:23   #2490
liliputka:)
Raczkowanie
 
Avatar liliputka:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie. Mo¿e pad³o juz ono w tym w±tku, ale nie chce mi siê przewalaæ wszystkich postów bo bardzo d³ugo by mi to zajê³o.

U¿ywaj±c szamponetki to naturalne, ze podczas mycia zmywa siê, ale co zrobiæ gdy np. jest deszcz, a my mamy jasn± bluzkê i kolor ten skapuje na ni±. Co mo¿na zrobiæ, aby woda z w³osów nie zawiera³a barwnika? Mam nadzieje, ¿e wiecie o co mi chodzi Niedawno by³am na basenie, a pózniej od razu sz³am na masa¿ w stroju k±pielowym i mokrymi w³osami. Okropnie to wygl±da³o, gdy kolor skapywa³ mi wprost na fotel do masa¿u () Macie na to jak±s radê?
liliputka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.