Panny Młode 2012 :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 10:34   #2131
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

kasia_kuku zapomniałam ci właśnie wczoraj napisać ze ciesze się ze rozmowa się udała Faceci tak maja ze potrzebują takiego kopa do działania Tylko ile my przez nich nerwów tracimy.
Mnie także bolała wczoraj głowa to chyba przez ten upał jaki był wczoraj, takie nagłe zmiany pogody nie działają na mnie dobrze.
Miłego dnia
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:56   #2132
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Panny Młode 2012 :)

cześć moje drogie. zdałam egzamin i jestem przeszczęśliwa nie było łatwo ale się udało co najważniejsze. u mnie dzisiaj leniwa niedziela po porannym stresie na studiach.
Chatka ja bronie się dopiero w lutym ale mam taką promotorkę że najlepiej jakbym już maiła całą prace napisaną...
przyjemnie nareszcie słonko świeci że chce się żyć mam nadzieje że u was również miłej niedzielki

Edytowane przez Misiata
Czas edycji: 2010-05-23 o 10:57
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:33   #2133
Asia_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 298
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Misiata, no to super, ze zdalas, gratuluje. Ja tez pisze prace magisterska. To znaczy na razie jeszcze jej nie zaczelam pisac, caly czas sie do tego przymierzam, ale jakos nie moge sie za to zabrac . Ale ja sie bronie dopiero w przyszlym roku w czerwcu albo i pozniej, wiec jeszcze troche czasu mam.
m_martka, tez mi sie wydaje, ze ten moj wczorajszy bol glowy to przez pogode. U mnie najpierw bylo bardzo cieplo, wrecz duszno, a pozniej zrobilo sie nagle chlodniej i rozpetala sie taka burza, ze az strach bylo gdziekolwiek wychodzic. Wiec na mnie taka zmiana pogody chyba tez za dobrze nie dziala.
__________________
Kocham Cię Mój Skarbie najbardziej na świecie...



Praca magisterska...
Asia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 11:43   #2134
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Misiata gratulacje
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 12:00   #2135
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Misiata gratuluje zdanie egzaminu
kasia_kuku fajne ze pogadaliście i mam nadzieję że juz będzie ok
czytam was czytam ale ja niestety nie mam tego komfortu obrony za rok a wiec ostatnie poprawki robię i obrona mniej więcej za miesiąc a w ciągu 2 tygodniu muszę zdać masakryczne egzaminy ... pierwsze dwa już w środę :/ ta sesje mam strasznie ciężką - same kobyły - kto wymyśla ten plan by na koniec dać np podstawy prawa z sieką :/ itp dziwne rzeczy

a wiec moje drogie piszcie dużo bym miała co nadrabiać po sesji
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:31   #2136
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Mnie też wczoraj cały dzień głowa bolała, nic tylko te skoki ciśnienia... Paskudna sprawa, a taka śliczna pogoda wczoraj była, ale na dworze posiedzieliśmy na ławeczce tylko trochę, a potem musiałam znów iść się położyć...

Misiata - super, że zdałaś, gratulacje!
Ja, tak samo jak Asia_1987, mam obronę dopiero za rok, ale niestety mój promotor ma swoje zasady, które nie pozwalają zaliczyć czwartego roku bez oddania mu 2 rozdziałów i nie mam wyjścia...

kotek6, to 3mamy kciuki Ja nawet jeszcze nie wiem, kiedy mam egzaminy, ale tak czy siak chyba powinnam już zacząć się uczyć

U nas dziś dzień pod znakiem komunii, ale miło, bo właściwie w lesie i pogoda dopisała... Tylko szkoda, że jutro znów trzeba do szkoły...

Życzę Wam dobrej nocy, bo już padam dziś
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:37   #2137
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witajcie dziewczyny
Wczoraj miałam pechowy dzień - rano, gdy szłam do łazienki, z całej siły kopnęłam palcem u nogi w próg :/ (nie wiem jak to możliwe, bo mam niskie progi). Dodam, że kopnięcie to było tak niefortunne, że z paznokcia zaczęła lecieć mi krew i wszystko wskazuje, że paznokieć będzie mi schodził ałłłł
Na tym się nie skończyło, bo kolejny raz kopnęłam sobie w ten sam palec. I do końca dnia kulałam bo nie mogłam stopy zgiąć. Ale dziś już na szczęście jest znacznie lepiej .
U mnie była dziś przepiękna pogoda cały dzień na słonku i świeżym powietrzu .

Misiata - gratuluję !

ja też w tym roku mam obronę, ale licencjatu . Jak na razie mój promotor nie kwapi się do tego, by dać nam jakiekolwiek uwagi odnoście prac :/
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 07:42   #2138
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cześć dziewczyny, staram się za Wami nadążać, obiecuję, że będę pisać częściej
Wczoraj dostaliśmy zaproszenie na kolejne wesele, ósme w tym roku . W same wakacje wybieramy się na 4 . Oczywiście wiąże to ze sobą zakup kolejnych sukienek, mój biedny portfel... .
Tak jak niektórym z Was powoli zbliża mi się sesja . Mam masę egzaminów, już teraz zaczynają mi się zaliczenia a kompletnie nie mam weny do nauki... Czuję, że będzie masakra.
Z TŻtem czekamy z niecierpliwością na płytę z wesela jego siostry, bo nagrywał ten sam kamerzysta, którego my wstępnie zarezerwowaliśmy, mam nadzieję, że ma jakieś ciekawe pomysły
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:45   #2139
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

a my dziś w ramach edukacji wyszliśmy zbierać ziela na zielnik Kto by pomyslał ze tyle ciekawych roslinek mozna znalesc na polach i łakach. Teraz odpoczywam bo niezle sie nachodzilismy i bolą mnie nogi. U mnie dziś niby niebo zachmurzone ale dość ciepło jest. Życzę wam miłego dnia

__________________

Edytowane przez m_martka
Czas edycji: 2010-05-25 o 07:59
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:42   #2140
Asia_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 298
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Czesc dziewczyny. A ja spedzilam dzisiejszy dzien na ogrodku. Zrobilam porzadek z kwiatami i krzewami. Pogoda byla ladna, bylo cieplo i nie padal deszcz, wiec z tego skorzystalam.
tusia_m, ojoj, to rzeczywiscie musialo bolec. Mi sie na szczescie jeszcze takie cos nie przytrafilo.
fablous, no to sie wybawicie na tych wszystkich weselach. My z TŻ idziemy w tym roku tylko na jedno wesele, do mojej przyjaciolki. Przynajmniej na razie wiemy tylko o tym jednym weselu.
m_martka, ja tez uwielbiam chodzic po polach i lakach i zbierac rozne roslinki. A ze u mnie jest pelno takich miejsc, to zawsze w wakacje mam gdzie chodzic i co robic.
__________________
Kocham Cię Mój Skarbie najbardziej na świecie...



Praca magisterska...

Edytowane przez Asia_1987
Czas edycji: 2010-05-24 o 20:45
Asia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:46   #2141
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witam
Ja połowę dnia spędziłam na uczelni, a drugie pół - w domku. Szykowałam smakołyki, bo mam jutro dzień wolny od zajęć, więc moje przyjaciółki wpadną do mnie Będziemy miały 5 albo 6 godz dla siebie, więc myślę, że się nagadamy w sumie widujemy się prawie codziennie na uczelni, ale to nie to samo

m_martka, Asia - ja też uwielbiam chodzić po polach i łąkach jak tylko pogoda będzie pewniejsza to planujemy z TŻ zrobić sobie piknik na łonie natury

fablous - to faktycznie, wyszalejecie się na tych weselach . Ja tak jak Asia - mam jedno w tym roku
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 23:01   #2142
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Misiata gratulacje

Nie miałam ostatnio czasu pisać. Szalony weekend miałam: uczelnia, praca i do tego juwenaliowe koncerty co wieczór już w prawdzie studia normalne skończyłam ale co tam, jeszcze mogę poudawać studentką na juwenaliach
Wczoraj byliśmy z TŻ-em u moich rodziców na takim mini przyjęciu z okazji naszych zaręczyn Było bardzo miło
powoli zaczynamy myśleć konkretnie o weselu... przeraza mnie to, ze rodzina TŻ-a ma zupełnie inne podejście niż moja, mam nadzieję ze jakoś się będziemy dogadywać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 07:25   #2143
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Ewusia u mnie też jest podobnie,dwie różnie myślące rodziny ale musi być dobrze.


Powiedzcie,czemu zawsze jak mam urodziny to szykuje się ciężki dzień? Na razie chociaż pogoda dopisuje. trzymajcie kciuki,by wszystko się dzisiaj udało.

Pozdrawiam i miłego dnia
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:06   #2144
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

mijjenka wszystkiego najlepszego

Ja dziś mam zajęcia na 12 ale chyba nie jadę bo mam tylko dwie godziny, więcej czasu spędzę na dojeździe niż na samych zajęciach
Nam tez szykuje się jedno wesele w sierpniu wiec jeszcze trochę czasu
Słonce świeci nic tylko na spacer iść, ale po wczorajszej wycieczce jeszcze bolą mnie nogi W piątek mam test sumatywny z analizy leków wiec przydałoby się trochę pouczyć ale to później teraz jeszcze się polenię trochę
Słonecznego dnia wam życzę
__________________

Edytowane przez m_martka
Czas edycji: 2010-05-25 o 08:26
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:24   #2145
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Panny Młode 2012 :)

martka dziękuję

W ogóle to moja świadkowa (tak,zdecyduję się na kuzynkę) też planuje ślub w 2012 roku Właściwie nie jest mi to na rękę,bo staramy się oszczędzać,a tutaj jeszcze jedno wesele? No cóż,zobaczymy jak to będzie.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:40   #2146
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cześć Dziewczyny

mijjenka, sto lat, zdrowia, szczęścia i powodzenia Pogoda jest dziś znośna, więc może i dzień okaże się pełen miłych niespodzianek

Ja na szczęście całe ostatnimi laty miewam mniej wesel. Od 10 roku życia mniej więcej miałam średnio ok. 3 w roku, no, ale wtedy prezenty dawali Rodzice... w ostatnich czasach już tych wesel mniej, także może uda się uzbierać na własne Póki co jedyne, o jakim wiem, które będzie przed naszym, to wesele mojej Przyjaciółki, której Chłop oświadczał się tego samego dnia, co mój Tyle, że Ona kończy szkołę już w tym roku, więc będą mogli spokojnie sobie przygotowywać wesele... A ja dopiero za rok i naprawdę nie chciałabym robić wszystkiego naraz - dlatego wyszedł 2012.

A coś ciekawego na dobry dzień:

http://www.youtube.com/watch_popup?v...er_%20embedded

Przeczekajcie tę pierwszą minutę, potem się zaczyna bajer... Normalnie Mam talent, tyle że z 1944 roku
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:56   #2147
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
martka dziękuję

W ogóle to moja świadkowa (tak,zdecyduję się na kuzynkę) też planuje ślub w 2012 roku Właściwie nie jest mi to na rękę,bo staramy się oszczędzać,a tutaj jeszcze jedno wesele? No cóż,zobaczymy jak to będzie.
a wie ze ty planujesz ślub na ten rok?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 13:46   #2148
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Tusia – biedaczku… Jak tam Twoja nóżka?
Fablous – Oj znam ten ból… też mam straszną sesję… Totalnie nie mam głowy do nauki. Ale jakoś trzeba przez to przebrnąć
Mijjenka- STOOO LAAATT

Znalazłam chwilkę dla siebie w tym ciężkim przed sesyjnym okresie. Zaraz zamierzam odespać trochę i dalej w książki… Słoneczko jest w końcu, ale wiatr dziś okropny ;/
Miłego popołudnia moje drogie
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 13:54   #2149
neonek000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Kobietki czy macie już coś załatwione??
Chociażby zarezerwowaną salę?
neonek000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 14:14   #2150
Asia_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 298
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Czesc dziewczyny. Ja dzisiaj caly dzien siedze w domu. Rano bylam tylko kupic mamie prezent na Dzien Mamy. Potem posprzatalam, zrobilam obiad, a za chwile ide zrobic jakies ciasto albo ciasteczka na jutrzejsze swieto.
mijjenka, wszystkiego najlepszego kochana. Sto lat!!!
neonek000, ja jeszcze nie mam niczego zalatwionego. W wakacje mam zamiar zaczac wszystko rezerwowac.
__________________
Kocham Cię Mój Skarbie najbardziej na świecie...



Praca magisterska...
Asia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:50   #2151
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

witam

Asia_1987 - ja też mam cały dzień wolny przyjaciółki niedawno poszły. cel osiągnięty: nagadałyśmy się
neonek - my z TŻtem mamy na razie załatwioną salę. zespół, kamerzystę i fotografa chcemy załatwić przez wakacje
kasia_kuku- a dziękuję, z nóżką już coraz lepiej w prawdzie jeśli o coś zahaczę i w coś kopnę to oczywiście stopą, która mnie boli
mijjenka - STO LAT duuuużo miłości, radości, szczęścia i spełnienia marzeń
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:11   #2152
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez neonek000 Pokaż wiadomość
Kobietki czy macie już coś załatwione??
Chociażby zarezerwowaną salę?
Tak wiem czepiam się ale co parę stron pojawia się nowa osoba i pyta czy już coś mamy załatwione a wystarczyłoby przejrzeć watek Tym bardziej ze 3 strony wstecz o tym pisałyśmy...
__________________

Edytowane przez m_martka
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:13
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:59   #2153
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Czesc dziewczyny

mijjenka wszystkiego co najlepsze ,spelnienia marzen kochana.Ja mialam urodziny dwa dni temu i spedzilam cale dwa dni weekendu z TZ,akurat oboje mielismy wolne co nam sie zdarza raz na milion lat .Tz mnie zaprosil do restauracji,potem odebralismy tort jaki TZ zamowil dla mnie ale byl tak nasiakniety wodka ,ze nie dalo sie go zjesc ,dopiero na drugi dzien byl do zjedzenia.Po cichu liczylam,ze moze w urodziny TZ mi sie oswiadczy,ale nie
fablous no to sie wybawisz w tym roku na weselach.Ja w tym roku juz mialam jedno a w sierpniu bede swiadkowa na drugimPowiedz mi jaka masz sale zarezerwowana,bo widze,ze z Ck jestes,a o fotografie i kamerzyscie jakim myslicie??
Tusia,ciesze sie ,ze z noga juz lepiej
neonek,niektore dziewczyny maja juz zarezerowane sale i zespol tez chyba juz ktoras z nas ma,a niektore nie maja jeszcze pierscionka np. JA!
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:06   #2154
luellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 169
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cześć Dziewczyny!
Stęskniłam się za Wami )) Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze! U mnie tak sobie mam ciężką sesje przed sobą, ale mam nadzieję, że dam rade. A poza tym to jestem szczęśliwa.
Zaglądam do Was co jakiś czas i myślę o Was buziaki i pozdrawiam
Oczywiście też dla wszystkich "nowych", bo widzę, że kilka jest ))
__________________


24 października 2009- APARATKA

Edytowane przez luellee
Czas edycji: 2010-05-26 o 12:06 Powód: bo bzdury napisałam :)
luellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:15   #2155
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
neonek,niektore dziewczyny maja juz zarezerowane sale i zespol tez chyba juz ktoras z nas ma,a niektore nie maja jeszcze pierscionka np. JA!
ja też jeszcze nic nie mam zarezerwowane i o ile cośkolwiek ruszę w tym temacie to najwcześniej w styczniu pierścionka też jeszcze nie mam wręcz ostatnio stwierdziłam że jeszcze na niego za wcześnie bo do ślubu jeszcze ponad 2 lata (a zaręczyny nie są już dla mnie niespodzianką)
poza tym nie ma się co martwic pierścionkami bo nawet PM 2011 nie wszystkie są jeszcze zaręczone
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:15   #2156
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cześć dziewczyny!

Znajdzie się jeszcze miejsce w tym wątku i dla mnie?
Datę ustaliliśmy na 8.09.2012r.
Na razie rozglądamy się za różnymi salami ... rezerwacje planujemy zrobić na początku wakacji ...

Obecnie mieszkamy we Wrocławiu > i tu planujemy mieszkać po ślubie, jednak wesele planujemy w pobliżu rodzinnego miasta .

Pozdrawiam
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:21   #2157
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Znajdzie się jeszcze miejsce w tym wątku i dla mnie?
Datę ustaliliśmy na 8.09.2012r.
Na razie rozglądamy się za różnymi salami ... rezerwacje planujemy zrobić na początku wakacji ...

Obecnie mieszkamy we Wrocławiu > i tu planujemy mieszkać po ślubie, jednak wesele planujemy w pobliżu rodzinnego miasta .

Pozdrawiam
tydzień przede mną gratulacje

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

a czemu akurat taka data? napisz coś więcej o Was
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:54   #2158
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
tydzień przede mną gratulacje

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

a czemu akurat taka data? napisz coś więcej o Was

ooo tydzień różnicy... także gratuluję .
Data taka ponieważ w czerwcu 2012 kończymy studia! Obrony prac magisterskich mamy w czerwcu. W wakacje nie chcieliśmy robić... ponieważ każdy ma plany dotyczące odpoczynku i nie chciałabym żeby ktoś nie mógł przyjść do mnie na ślub/wesele tylko dlatego, że wcześniej zaplanował wakacje. Myślę też, że podróż poślubna we wrześniu do ciepłych krajów to strzał w 10! pogoda śliczna, ale nie za upalna - ten miesiąc jest jak dla mnie idealny. Gdyby nie bylo wolnego terminu na 8.09 to ewentualnie będzie 1.09

Ja z Moim TŻ jestem od początków liceum - przez trzy lata chodziliśmy do tej samej klasy , aktualnie razem mieszkamy i studiujemy na Uniwerku Wrocławskim - jednak tym razem inne kierunki. Znak zodiaku dwa strzelce > każdy kto to usłyszał na początku Mojej i Mojego TŻ znajomości odpowiadał "to Twój związek nie potrwa długo..." Jego koleżanki z kierunku były tak miłe, że przyniosły jakiś załącznik do gazety "wszystko o strzelcach" i mu ładnie wpajały dlaczego nie możemy być razem . Ciekawe co by teraz powiedziały..

Wy dlaczego wybraliście tą datę? , też opowiedz coś o Was!

__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:11   #2159
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Widzę że od stycznia już szczęśliwa narzeczona? staż związku też ładny
my wybraliśmy 15.09.2012 bo uważamy wrzesień za najodpowiedniejszy, nie ma już takich strasznych upałów a jest ciepło, poza tym wrzesień to NASZ miesiąc i pobierzemy się w przeddzień naszej 6.rocznicy (moi rodzice też brali ślub 15.09 ale to przypadek) 2012 ze względu na zakup mieszkania bo gdzieś po ślubie musimy mieszkac, jesteśmy razem prawie 4 lata, ja 26 on 27 lat
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:01   #2160
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Widzę że od stycznia już szczęśliwa narzeczona? staż związku też ładny
my wybraliśmy 15.09.2012 bo uważamy wrzesień za najodpowiedniejszy, nie ma już takich strasznych upałów a jest ciepło, poza tym wrzesień to NASZ miesiąc i pobierzemy się w przeddzień naszej 6.rocznicy (moi rodzice też brali ślub 15.09 ale to przypadek) 2012 ze względu na zakup mieszkania bo gdzieś po ślubie musimy mieszkac, jesteśmy razem prawie 4 lata, ja 26 on 27 lat
Tak, od stycznia narzeczona > totalna niespodzianka dla mnie.

Przypadek czy nie rodzice na pewno się cieszą ! ! !Też chciałabym żeby moja data była powiązana z jakimś ważnym dniem dla mnie, ale niestety w takim wypadku musiałabym wyjść za mąż w zimę
W dzień ślubu też niezły staż będziecie mieli za sobą

Masz już coś zarezerwowane? w jakich okolicach planujesz wesele?
Mnie na samą myśl załatwiania wszystkiego głowa boli ...

Ok, lecę na zajęcia! wieczorem zajrzę jeszcze
Pozdrawiam
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.