Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 13:29   #3211
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej dziewczyny poratujcie mnie mialam dzis(rano) wziasc tabletke po 7 dniowej przerwie z nowego opakownia ale zapomnialam na smierc ze dzis u mnie tu w kraju swieto i wszystko pozamykane a mialam wykupic sobie tabletki dlatego zrobie to dopiero jutro czyli bedzie az 9 dni przerwy jak mam brac te tabletki teraz ? a moze sobie odpuscic na miesiac i zaczac od nowa pierwszy raz mam taki przypadek a biore od kilku lat celestprosze o porade
Weź jutro dwie tabletki na raz, nie ma sensu przerywać na miesiąc. Zabezpieczaj się dodatkowo przez tydzień. Jeśli w przerwie były stosunki - są niezabezpieczone, warto skonsultować się z lekarzem.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:32   #3212
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

nie nie w przerwie nic takiego nie bylo po prostu zapomnialam o dzisiejszym dniu wolnym i ze wszystko zamkniete pierwszy raz mam taka 9 dniowa przerwe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:54   #3213
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

?
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:30   #3214
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Ja też proszę was wszystkie o radę.
O tóż przy poprzednim opakowaniu zapomniałam wziąc tabletkę, następnie w 3 tygodniu i zgodnie z ulotką nie robiłam przerwy. Dziś zaczynam 3 tydzień i rano zrozumiałam, że nie wzięłam też wczorajszej tabletki [ostatnia tabletka 2 tygodnia]. W ulotce jest napisane, że wystarczy, że wezmę zaległą tabletkę i po sprawie...

Wiem, że ostatnio składało się dośc idiotycznie z tymi tabletkami, potrzebuję tylko rady, czy mogę zrobic przerwę od dzisiaj, czy lepiej już przeczekac ten tydzień i normalnie zrobic w przyszłym?Aha no i jak z tym bezpieczeństwem?
Kiepsko, prawda?
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:44   #3215
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

To może ktoś mi podpowie czy jeżeli wykonam dzisiaj test ciążowy( 10 dni od stosunku... ) będzie on wiargodny ?
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:03   #3216
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

di4n4 - najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.. w przypadku tabletek zaczekaj do przerwy. Test 10 dni po stosunku nie musi wyjść wiarygodnie. Jesli chcesz wiedzieć już teraz to zrób beta HCG z krwi, na pewno da bardziej prawdopodbny wynik.

Tabletkę możesz wziąć w czwartek o ile zrobisz 7mio dniową przerwę (można ją skrócić, można jej nie robić, ale wydłużyć nigdy!)

Ciąża pewnie i możliwa, ale dla uspokojenia powiem, że i mi się zdarzało zapomnieć tabletki w 1 tygodniu (i to Cerazetki ) i w ciążę nie zaszłam Więc bądź dobrej myśli.
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:51   #3217
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
di4n4 - najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.. w przypadku tabletek zaczekaj do przerwy. Test 10 dni po stosunku nie musi wyjść wiarygodnie. Jesli chcesz wiedzieć już teraz to zrób beta HCG z krwi, na pewno da bardziej prawdopodbny wynik.

Tabletkę możesz wziąć w czwartek o ile zrobisz 7mio dniową przerwę (można ją skrócić, można jej nie robić, ale wydłużyć nigdy!)

Ciąża pewnie i możliwa, ale dla uspokojenia powiem, że i mi się zdarzało zapomnieć tabletki w 1 tygodniu (i to Cerazetki ) i w ciążę nie zaszłam Więc bądź dobrej myśli.

Dziękuję , wcześniej pobiegłam do apteki i kupiłam dwa testy, quixx i pree (farmaceutka powiedziała, że testy wyjdą po 5/6 dniach od zapłodnienia) oba = negatywne, za ok tydzień kupie jeszcze jeden i zrobię w 1 dniu przerwy... zobaczymy...
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 19:23   #3218
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Dziękuję , wcześniej pobiegłam do apteki i kupiłam dwa testy, quixx i pree (farmaceutka powiedziała, że testy wyjdą po 5/6 dniach od zapłodnienia) oba = negatywne, za ok tydzień kupie jeszcze jeden i zrobię w 1 dniu przerwy... zobaczymy...
5/6 dni od zapłodnienia to nie jest 5/6 dni od stosunku, także ten test niestety nie jest wiarygodny...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:02   #3219
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
5/6 dni od zapłodnienia to nie jest 5/6 dni od stosunku, także ten test niestety nie jest wiarygodny...

Tak ja wiem, że to nie jest dzień zapłodnienia, dzisiaj od stosunku jest 10 dzień więc w razie czego zapłodnieniu dałam 4 dni. Poczekam zobaczę...
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:09   #3220
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Tak ja wiem, że to nie jest dzień zapłodnienia, dzisiaj od stosunku jest 10 dzień więc w razie czego zapłodnieniu dałam 4 dni. Poczekam zobaczę...
Poczekaj do przerwy na krwawienie. Jeśli się nie pojawi - zrób test.
Innej rady nie ma.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:42   #3221
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

mialam 9 dniowa przerwe zamiast takiej co zawsze (9 dnia wielam 2 tabl naraz)czy to bardzo bardzo zle? czy wszystko bedzie ok z moim cyklem ? czy bedzie on juz przez miesiac rozregulowany?
ps.dodam ze w przerwie zadnych "grzeszkow nie bylo "wiec z tym jestem spokojna
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-05-25 o 08:44
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 08:53   #3222
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

nie musi się rozregulować - to tak jak przy odstawieniu tabletek. Niektórzy mają od razu piękne i regularne cykle beż żadnych niespodzianek, inni mają pecha.

Musisz poczekać i zobaczyć. No i oczywiście trzeba się teraz zabezpieczać
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:16   #3223
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Pominieta tabletka ,pierwsza po 7 dniowej przerwie?

Zapomnialam wczoraj tabletki, wzielam ja po 13 godzinach (dzis rano). Byla to tabletka numer 14 czyli teoretycznie ostatnia z tygodnia drugiego. Czytalam na uniwersalnej ulotce ze skutecznosc jest zachowana. Opakowanie zaczynam we wtorek, czyli dopiero dzisiaj zaczyna sie moj 3ci tydzien.

Chce jednak sie upewnic: czy powinnam postepowac tak jak w przypadku zapomnienia tabletki w 3 czy 2 tygodniu.
Z kopulacja sie wstrzymam po prostu chce byc pewna co robic.

Dziekuje za odpowiedz
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:20   #3224
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pominieta tabletka ,pierwsza po 7 dniowej przerwie?

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Zapomnialam wczoraj tabletki, wzielam ja po 13 godzinach (dzis rano). Byla to tabletka numer 14 czyli teoretycznie ostatnia z tygodnia drugiego. Czytalam na uniwersalnej ulotce ze skutecznosc jest zachowana. Opakowanie zaczynam we wtorek, czyli dopiero dzisiaj zaczyna sie moj 3ci tydzien.

Chce jednak sie upewnic: czy powinnam postepowac tak jak w przypadku zapomnienia tabletki w 3 czy 2 tygodniu.
Z kopulacja sie wstrzymam po prostu chce byc pewna co robic.

Dziekuje za odpowiedz
jak sama napisałaś - to ostatni dzień drugiego tygodnia więc postępujesz tak jak przy zapomnieniu tabletki w drugim tygodniu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:17   #3225
liluunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Mam pytanko i potrzebuje porady. Jezeli codziennie rano o 9 biore xenea blonnik a tabletki zażywam 0 19 ma to jakis wpływ na stuteczność tabletek?
chialam tez zapytac o otreby z śliwką bo ostatnio sie na nie przerzucilam?
liluunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 07:52   #3226
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Biorę Cilest zawsze w okolicach 20.30 - 21.30. Wczoraj z jakiś względów zapomniałam wziąć ostatniej pigułki z opakowania. Wzięłam ją dziś dokładnie o 8.40 jak tylko się zorientowałam.

Czy mam liczyć teraz normalnie 7-dniową przerwę i nowe opakowanie zacząć w przyszły czwartek? I rozumiem że teraz muszę się dodatkowo zabezpieczać?
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:39   #3227
nAyu
Raczkowanie
 
Avatar nAyu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 177
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Hej . Wczoraj biorąc tabletkę (Novynette) zauważyłam, że pominęłam wtorkową. Są to tabletki z drugiego tygodnia, więc zgodnie z zaleceniem ulotki wzięłam obydwie na raz, a teraz mam pytania:
1. czy mam się dodatkowo zabezpieczać do końca opakowania?
2. czy mam nie robić przerwy i połączyć opakowania?
Dodam, że zarówno w poniedziałek i wtorek po południu kochaliśmy się z finałem w środku. dzięki za odp.
__________________
There is only one person who could ever make you happy, and that person is you.
nAyu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:35   #3228
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez nAyu Pokaż wiadomość
Hej . Wczoraj biorąc tabletkę (Novynette) zauważyłam, że pominęłam wtorkową. Są to tabletki z drugiego tygodnia, więc zgodnie z zaleceniem ulotki wzięłam obydwie na raz, a teraz mam pytania:
1. czy mam się dodatkowo zabezpieczać do końca opakowania?
2. czy mam nie robić przerwy i połączyć opakowania?
Dodam, że zarówno w poniedziałek i wtorek po południu kochaliśmy się z finałem w środku. dzięki za odp.
1. nie ma takiej potrzeby
2. normalnie robisz przerwe bo to nie byl 3 tydzien tylko 2.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 19:05   #3229
liluunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez liluunia Pokaż wiadomość
Mam pytanko i potrzebuje porady. Jezeli codziennie rano o 9 biore xenea blonnik a tabletki zażywam 0 19 ma to jakis wpływ na stuteczność tabletek?
chialam tez zapytac o otreby z śliwką bo ostatnio sie na nie przerzucilam?

czy ktos jest w stanie odpowiedziec mi na to pytanie
liluunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 13:05   #3230
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez liluunia Pokaż wiadomość
czy ktos jest w stanie odpowiedziec mi na to pytanie


Nie xenea nie wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych, byłam dzisiaj u mojej gin na badaniach i to właśnie usłyszałam, powiedziała, że jedynie gdy występują po niej biegunki (co u niektórych się zdarza) ma wpływ.


Tak jak wcześniej wspomniałam byłam na badaniach - w ciąży nie jestem

pozdrawiam!
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:11   #3231
paula1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Od ok 2 miesiecy biore harmonet. jestem pod koniec 2 opakowania. Czy jezeli nie zrobie teraz 7-dniowej przerwy moze sie cos stac?? bede zle zabezpieczona??
paula1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 14:06   #3232
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez paula1205 Pokaż wiadomość
Od ok 2 miesiecy biore harmonet. jestem pod koniec 2 opakowania. Czy jezeli nie zrobie teraz 7-dniowej przerwy moze sie cos stac?? bede zle zabezpieczona??

Będziesz dobrze zabezpieczona i nic Ci się nie stanie, przedłużać branie tabletek możesz, skracać nie.
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 14:46   #3233
paula1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
będziesz dobrze zabezpieczona i nic ci się nie stanie, przedłużać branie tabletek możesz, skracać nie.

dziekuje
paula1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 07:21   #3234
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witam.
mam problem. moze on sie juz pojawił na wątku, ale tak lekko oprzejrzałam watek i nie zauwazył.

Chocdzi o to, ze miałam wziać w czwartek pierwszą tabletke z nowego opakowania, po siedniodniowej przerwie, ale totalnie mi sie zapomniało. przypomniałam sobie o tym dopiero wczoraj wieczorem (czyli pominęłam łącznie 2 tabletki, z czwartu i z piątku). wczoraj przyjęłam normalnie tabletkę.

Teraz pytanie czy mam przyjąć całe okapowanie do końca, czy wyrzucić te dwie tabletki z czwartku i z piątku?

dziękuję za odpowiedź
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 07:36   #3235
CukierekWPapierku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Dziewczyny,

Zażywam Harmonet, zazwyczaj biorę tabletki codzienni ok 17-18. Wczoraj zapomniałam i wziełam ją dopiero dziś przed 8 rano więc zdecydowanie minęło 12 godzin.
Pytanie takie, że we wtorek biorę ostatnią tabletkę z tego opakowania a następnie 7 dni przerwy i kolejne opakowanie.
W związku z tym, czy z zabezpieczeniem będzie wszystko ok? Czy przy nowym opakowaniu także jeszcze przez jakiś okres nalezy używac dodatkowych zabezpieczeń tj. np prezerwatyw?
CukierekWPapierku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 17:13   #3236
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez CukierekWPapierku Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Zażywam Harmonet, zazwyczaj biorę tabletki codzienni ok 17-18. Wczoraj zapomniałam i wziełam ją dopiero dziś przed 8 rano więc zdecydowanie minęło 12 godzin.
Pytanie takie, że we wtorek biorę ostatnią tabletkę z tego opakowania a następnie 7 dni przerwy i kolejne opakowanie.
W związku z tym, czy z zabezpieczeniem będzie wszystko ok? Czy przy nowym opakowaniu także jeszcze przez jakiś okres nalezy używac dodatkowych zabezpieczeń tj. np prezerwatyw?
Cześć,

Ja myślę , że nie powinnaś robić przerwy 7 dniowej... bo tabletki zapomniałaś w 3 tygodniu, (sobota 18, niedziela 19, poniedziałek 20, wtorek 21)jeżeli współżyłaś przed zapomnianą tabletką i zrobisz przerwę wtedy będzie możliwość ciąży. Mogłaś też nie brać zapomnianej tabletki i zrobić 7 dniową przerwę od soboty...

Jeżeli będziesz brała tabletki z drugiego opakowania bez robienia przerwy będziesz zabezpieczona.

Ps. To wszystko powinno pisać w ulotce.
Pozdrawiam
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:18   #3237
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

haha ok to teraz pora na moje głupie pytanie tutaj
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę Novynette. o 13 zażyta, ok 14:30 miałam rozwolnienie, nie za duże, jednak wodniste. i tak się zastanawiam co teraz? Czy zaliczać to do biegunki czy nie? Opakowania nie wykupiłam jeszcze, zawsze wykupuje jak dostaje krwawienie.
Pytam się, bo poraz pierwszy taką sytuację miałam.
saura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:58   #3238
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

saura - Na wszelki wypadek zrób przerwę od dzisiaj... będzie łatwiej. Czyli w pn bierzesz pierwszą tabletkę z nowego opakowania
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:01   #3239
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez saura Pokaż wiadomość
haha ok to teraz pora na moje głupie pytanie tutaj
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę Novynette. o 13 zażyta, ok 14:30 miałam rozwolnienie, nie za duże, jednak wodniste. i tak się zastanawiam co teraz? Czy zaliczać to do biegunki czy nie? Opakowania nie wykupiłam jeszcze, zawsze wykupuje jak dostaje krwawienie.
Pytam się, bo poraz pierwszy taką sytuację miałam.
wpisz sobie w wyszukiwarkę "smarkanie odbytem"
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:47   #3240
Maraja
Przyczajenie
 
Avatar Maraja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Czy "12 godzin od pominiecia" o których piszą we wszystkich ulotkach to jest po prostu 36 h od ostatniej tabletki (24h normalnego odstepu i 12 "poślizgu") czy 12h od zwyczajowej godziny? Czyli np. jak wczoraj wzięłam o 10 rano to dzisiaj mam czas do 22, czy tylko do 20 jeśli zawsze biorę o 8 rano? i wzięcie tabletki dzisiaj po 20. to jest poslizg 12 czy 10 godzinny?
__________________
63-62-61-60-59-58-57-56-!55!
Maraja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.