KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 13:52   #1201
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Wajola, a czy mięsko z dzika przebadane?? Połowę ludzi w pracy poczęstujesz i włośnicą zarazisz... Na pewno taki twój niecny plan na awans jest A co te czereśnie tak wcześnie u Ciebie?

"Przeprosiłam" książkę Dukana którą od Ciebie dostałam i ... zaczynam katowanie (się)

Dzisiaj na obiadek rosołek (chudziutki) z 1 marchewką i kluskami lanymi z otrąb i mąki kukurydzianej plus koperek. To chyba dozwolone prawda?

Nie chce marudzić ale..... czy w tym roku lata ma nie być??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-01 o 13:55
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:23   #1202
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość

No wlasnie poczytalam i to mnie sklonilo do kupienia ksiazki.
Nie jestem z siebie zadowolona, bo mialam wiecej schudnac, ale mi cos kiepsko idzie
No martwie sie troche o te wlosy i skore, ale jak nie bede na samej salacie to chyba nie powinno byc tak zle..
Poczytam ksiazke jak przyjdzie i zobacze czy to madra dieta, czy za duzo kaza nie jesc. Jak zrezygnuje to moge Ci oddac

A i stres niestety na mnie dziala odwrotnie... czekolada najlepszym przyjacielem wscieklej BB
to nie chodzi o glodzenie sie, ale pozbywasz sie mnostwa witamin w czasie tej diety (oczywiscie zawsze sa suplementy) i moze to zadzialac niekorzystnie na cere i wlosy - glodzic w tej diecie sie nie bedziesz
a teraz to soczek z marchewki, warzywka, weglowodany w smietnik i zdrowo sie odzywiac

kupilas po polsku czy po angielsku? tu dopiero wydali chyba tydzien temu
nie boj sie, nawet czekolada nie pomoze, jak sie nerwy zaczna podzerac

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
podtopilo a jakze, lalo, padalo, siapilo, grzmialo. Juz nie pamietam kiedy ostatnio burze widzialam taka porzadna. Na szczescie w niedziele bylo w miare sucho i slonecznie przez wieksza czesc dnia. Mina tata bezcenna. Przez 5 dni nagadalam sie z Mamuska, najadlam za caly rok, 25kilo wedlinki z dzika nawiozlam (plus literek wisnioweczki od tesciowej brata i wiadro czeresni). Torba stoi teraz w biurze bo wyciagiem z klimy (bo najchlodniej) i rozprzestrzenia zapach wedzonki wokol.
moja kuzynka jezdzi pod Pulawy jako wolontariusz pomagac w tych zalanych okolicach, tam podobno jest kleska zywiolowa

no to czekaj, bo pod domem ujrzysz kolejke kawoszek - jedne po wedzonke inne po czeresnie ale tak szczerze mowiac to chetnie bym wisni zjadla nigdy ich tu nie widizialam

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
"Przeprosiłam" książkę Dukana którą od Ciebie dostałam i ... zaczynam katowanie (się)

Dzisiaj na obiadek rosołek (chudziutki) z 1 marchewką i kluskami lanymi z otrąb i mąki kukurydzianej plus koperek. To chyba dozwolone prawda?

Nie chce marudzić ale..... czy w tym roku lata ma nie być??
no to sie nam Dukanowo rozkreca

Ani tu ani tam, lata ani widu ani slychu - chociaz tak na prawde do kalendarzowego jeszcze kilka tygodni wiec nie ma co panikowac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:26   #1203
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bakteryjka- wirus diety dukanowej już panował na tym wątku (tzn na starym) Sama wysportowana Wiolqn na niej była i chyba właśnie zwróciła nam na nią uwagę.


A lato, no cóż... wypadałoby żeby choć trochę słońce zaświeciło. Nie mówię żeby zaraz grzało po 30 stopni.....

Szukanie pracy zaczynam więc przy słonecznej pogodzie jakoś tak optymistyczniej by to szło...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:29
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:27   #1204
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

od dzisiaj w pracy to ja łajnola jestem (tak mnie jeden klient nazwal, no skad oni to biora?)

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Wajola, a czy mięsko z dzika przebadane?? Połowę ludzi w pracy poczęstujesz i włośnicą zarazisz... Na pewno taki twój niecny plan na awans jest A co te czereśnie tak wcześnie u Ciebie?

"Przeprosiłam" książkę Dukana którą od Ciebie dostałam i ... zaczynam katowanie (się)

Nie chce marudzić ale..... czy w tym roku lata ma nie być??
BB dukan dziala tylko trzeba sie go pilnowac (10kilo zrzucilam).

Ola przebadane afkors afkors, wujek jest prezes kola lowieckiego i wszystko u niego zgodnie z zasadami jest. Czeresnie zawsze sa na ostatni weekend maja, taka wczesna odmiana. Mama mnei musiala sila z drzewa sciagac (taki powrot do korzeni chyba byl)

a lato ma byc gorace ale krotkie. tak maminy pogodynek zapowiada

Ja od jutra (a moze od pojutrza bo czeresnie trzeba dojesc) tez wracam na Dukana bo ostatnio jakies cos mi wyskoczylo nad paskiem od spodni i trzeba to zrzucic.

Poza tym pojechalam w moich monkey feet do domu i robily furrore. Juz na lotnisku ludzie sie dopytywali gdzie mozna takie dostac
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:40   #1205
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Bakteryjka- wirus diety dukanowej już panował na tym wątku (tzn na starym) Sama wysportowana Wiolqn na niej była i chyba właśnie zwróciła nam na nią uwagę.


A lato, no cóż... wypadałoby żeby choć trochę słońce zaświeciło. Nie mówię żeby zaraz grzało po 30 stopni.....

Szukanie pracy zaczynam więc przy słonecznej pogodzie jakoś tak optymistyczniej by to szło...
wiem wiem - Lajnola cytowana na watkach wszesz i wzdluz

mi przy sloncu by sie nic nie chcialo (nie to ze mi sie chce jak go nie ma ) ale najchetniej bym w ogrodzie siedziala moze w kwiatkach podlubala - ale to max moich mozliwosci

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Ja od jutra (a moze od pojutrza bo czeresnie trzeba dojesc) tez wracam na Dukana bo ostatnio jakies cos mi wyskoczylo nad paskiem od spodni i trzeba to zrzucic.

Poza tym pojechalam w moich monkey feet do domu i robily furrore. Juz na lotnisku ludzie sie dopytywali gdzie mozna takie dostac
Tak a propos Dukana - to gdzies czytalam ze cwiczyc nie mozna - ale to chyba nie prawda? Ja lubie ta sztanga machac...

oj bedzie szal w Polsce na monkey feet a wiola jako prekuror pomnik swoj dostanie (na miejsce Gomulki )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:50   #1206
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
a lato ma byc gorace ale krotkie. tak maminy pogodynek zapowiada

Ja od jutra (a moze od pojutrza bo czeresnie trzeba dojesc) tez wracam na Dukana bo ostatnio jakies cos mi wyskoczylo nad paskiem od spodni i trzeba to zrzucic.

Poza tym pojechalam w moich monkey feet do domu i robily furrore. Juz na lotnisku ludzie sie dopytywali gdzie mozna takie dostac

Monkey feet

Tobie wyskoczyło???? No nie wierze!!! Przy Twoim bieganiu? Może to właśnie po tych czereśniach Cię wybrzuszyło? Ja tak właśnie mam i od truskawek też...(naturalnego wybrzuszenia nie licząc)


Bakteryjka jakby nie można było ćwiczyć przy Dukanie tow 7 niebie bym była

***

Kurka wodna laptop coś mi siada...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:52
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:02   #1207
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Tak a propos Dukana - to gdzies czytalam ze cwiczyc nie mozna - ale to chyba nie prawda? Ja lubie ta sztanga machac...

oj bedzie szal w Polsce na monkey feet a wiola jako prekuror pomnik swoj dostanie (na miejsce Gomulki )
pomnik mowisz? a czemu by nie, a gdzie konkretnie?

nie zaleca sie intensywnego wysilku w pierwszej fazie bo wtedy organizm jest bardzo oslabiony a juz w II i III mozna. Oczywiscie nei przesadzac bo przy intensywnym weglowodany sa potrzebne do uzupelniania utraconych zapasow energii ale jak sobei sztanga pomachasz to tylko pomozesz.
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Monkey feet

Tobie wyskoczyło???? No nie wierze!!! Przy Twoim bieganiu? Może to właśnie po tych czereśniach Cię wybrzuszyło? Ja tak właśnie mam i od truskawek też...(naturalnego wybrzuszenia nie licząc)
Olcia ja od maratonu to ze 3 x biegalam. Upa rosnie bo zrem za duzo i lenia mam. TAkiego porzadnego. Nawet rowerkiem mi sie nie chcialo przez ostatnie 2 tyg do pracy dojedzac. chyba wiosenno letnie przesilenie mnei dopadlo hehe. Nawet Bakcylja moze potwierdzic ze jak ostatnio sama sie odezwalam na pogaduchy to odpowiadalam monosylabami tak mi sie paszcza rozleniwila
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 15:10   #1208
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
pomnik mowisz? a czemu by nie, a gdzie konkretnie?

nie zaleca sie intensywnego wysilku w pierwszej fazie bo wtedy organizm jest bardzo oslabiony a juz w II i III mozna. Oczywiscie nei przesadzac bo przy intensywnym weglowodany sa potrzebne do uzupelniania utraconych zapasow energii ale jak sobei sztanga pomachasz to tylko pomozesz.

Olcia ja od maratonu to ze 3 x biegalam. Upa rosnie bo zrem za duzo i lenia mam. TAkiego porzadnego. Nawet rowerkiem mi sie nie chcialo przez ostatnie 2 tyg do pracy dojedzac. chyba wiosenno letnie przesilenie mnei dopadlo hehe. Nawet Bakcylja moze potwierdzic ze jak ostatnio sama sie odezwalam na pogaduchy to odpowiadalam monosylabami tak mi sie paszcza rozleniwila
oj ja to wiole na kawe i red bulla zabieram coby ja rozruszac cos jej entuzjazm padl
w sumie jakbym zaczela Dukana od jutra to by sie udalo 1 faze przeleciec bez strat w cwiczeniach bo w czwartek i tak nie ide, takze pierwsze podskoki w poniedzialek przejze dzisiaj szafki i lodowe, zobaczymy, zobaczymy....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:15   #1209
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
nie boj sie, nawet czekolada nie pomoze, jak sie nerwy zaczna podzerac
Zgadza sie

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Ani tu ani tam, lata ani widu ani slychu - chociaz tak na prawde do kalendarzowego jeszcze kilka tygodni wiec nie ma co panikowac
Ale o so chodzi? Kwiecien byl piekny, maj moze mniej, ale mam Wam przypomniec ostatnia fale upalow, ta, co to mnie o malo nie zabila????
W zeszlym tygodniu moze bylo troche chlodniej, ale slonecznie a od srody ma byc 24-25C. Lato jak tralala, nie narzekac. Poza tym im chlodniej, tym (dla mnie!) lepiej...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Poza tym pojechalam w moich monkey feet do domu i robily furrore. Juz na lotnisku ludzie sie dopytywali gdzie mozna takie dostac
Hahaha, nie dziwie sie!

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Olcia ja od maratonu to ze 3 x biegalam. Upa rosnie bo zrem za duzo i lenia mam. TAkiego porzadnego. Nawet rowerkiem mi sie nie chcialo przez ostatnie 2 tyg do pracy dojedzac. chyba wiosenno letnie przesilenie mnei dopadlo hehe.
Nie ma takiego przesilenia. A to, co Cie dopadlo, to taka choroba na literke "L"
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:05   #1210
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

a ja lenia nie mam
wlasnie wypocilam sie ponad godzine na silowni
prysznic i zmykam po rybke na obiad
oczywiscie na parze i z warzywkami

Dukana nie lubie ( jak to juz zrszta tu wielokrotnie podkreslalam)
dla mnie dieta nudna,zmudna,trudna,taka co sie ja zaczyna i nie konczy a jak sie nawet skonczy to trzeba kontynuowac bo inaczej jojo jak tralala

ale wiolce sie udalo i dobrze
ja widocznie silne woli nie mom i basta
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:07   #1211
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

a co nie mówiłam się rozpisały!
dobrze, dobrze

ja tam też mam coś pod? nad? paskiem, ale diety to nie dla mnie chyba że MŻ.... któraś z Was już wspominała.... mniej żreć
co najwyżej więcej ruszać się mogę
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 16:19   #1212
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

przeczytalam wlasnie zapis rozmow w kabinie pilotow i ta ostatnia kwestia przyprawila mnei o ciarki. dopiero dotarlo do mnie co oni musieli czuc.
tylko nei rozumiem czemu oni sie ciagle znizali jak te maszynerie im krzyczaly podejdz w gore ziemia przed toba? czy one tak standardowo krzycza podczas ladowania i oni ignorowali?

oczywiscie ze jest przesilenie wiosenno letnie, bo ja je mam. Ze niby sobie wymyslam tak? oj Vedma

Bakcylja to kiedy na kafke? Red bulla to sobie daruje bo nie lubie paskudztwa i od zapachu mnie juz odrzuca
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:19   #1213
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ale o so chodzi? Kwiecien byl piekny, maj moze mniej, ale mam Wam przypomniec ostatnia fale upalow, ta, co to mnie o malo nie zabila????
W zeszlym tygodniu moze bylo troche chlodniej, ale slonecznie a od srody ma byc 24-25C. Lato jak tralala, nie narzekac. Poza tym im chlodniej, tym (dla mnie!) lepiej...
bo slonca nie ma!! ja tyz nie musze 30 od razu (mam sie nie opalac) ale takie 26-27C bedzie idealnie

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a ja lenia nie mam
wlasnie wypocilam sie ponad godzine na silowni
prysznic i zmykam po rybke na obiad
oczywiscie na parze i z warzywkami

Dukana nie lubie ( jak to juz zrszta tu wielokrotnie podkreslalam)
dla mnie dieta nudna,zmudna,trudna,taka co sie ja zaczyna i nie konczy a jak sie nawet skonczy to trzeba kontynuowac bo inaczej jojo jak tralala

ale wiolce sie udalo i dobrze
ja widocznie silne woli nie mom i basta
moi znajomi tez niezle pospadali na tym: 10kg,10kg i 22kg
ja tylkoz zeby te 5 zgubic, pozniej sobie poradze

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
a co nie mówiłam się rozpisały!
dobrze, dobrze

ja tam też mam coś pod? nad? paskiem, ale diety to nie dla mnie chyba że MŻ.... któraś z Was już wspominała.... mniej żreć
co najwyżej więcej ruszać się mogę
no ja siedze i czekam na kofe co tak miala pisac i nadrabiac na watku, i znowu wyjdzie ze bakteria to najbardziej pyskata na wizazu

godzina pietnascie i koniec na dzisiaj
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:33   #1214
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
moi znajomi tez niezle pospadali na tym: 10kg,10kg i 22kg
ja tylkoz zeby te 5 zgubic, pozniej sobie poradze
moi tez i szybko do stanu sprzed powrocili

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

no ja siedze i czekam na kofe co tak miala pisac i nadrabiac na watku, i znowu wyjdzie ze bakteria to najbardziej pyskata na wizazu

godzina pietnascie i koniec na dzisiaj
kofa chciala pisac ale cisza tu byla
dopiero jak polazlam na gym to sie uaktywnilyscie
wnisek

***
ok lepiej lece po ta rybe bo inaczej mnie tz zarznie jak kaczke jak obiadu na stole nie bedzie
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:43   #1215
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Bakcylja to kiedy na kafke? Red bulla to sobie daruje bo nie lubie paskudztwa i od zapachu mnie juz odrzuca
w przyszlym tygodniu bedzie wolna? Red Bulla masz pic a nie wachac!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
moi tez i szybko do stanu sprzed powrocili

kofa chciala pisac ale cisza tu byla
dopiero jak polazlam na gym to sie uaktywnilyscie
wnisek

***
ok lepiej lece po ta rybe bo inaczej mnie tz zarznie jak kaczke jak obiadu na stole nie bedzie
eh ty taka niewierna jestes trzeba uffac ze sie uda

ges! nie kaczke!!! ale dobrze ze nie kure!!

wniosek - jak kota nie ma myszy harcuja

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:45
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:11   #1216
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bakteryjka jak łajnola ma pić red bulla jak ona na diecie będzie?? A red bull czyste źródło wybuchowej ilość cukrów!

Kofika weź tej ryby trochę więcej! Dołączę się do obiadku (kolacji)
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:08   #1217
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Moze byc nawet polski cukier jak panienka sobie zyczy, zawsze slodszy a jak na wina zabraknie to sie posypie owocka tym cukrem i jakiegos swojaka upedzi
LORI NA MP!!!!
Panienka lubi brazowy .
Pojde na MP jak juz bedziesz tym ministrem transportu .

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Haha, dobrzy goscie, sami cukier przywioza, a nie wyzra gospodarzom resztki, tak jak my Co do trzydniowych weekendow - gdzie podpisac petycje???
Ale ty u mnie bylas w pracy a oni beda sie relaksowac . Zreszta cos malo tego cukry poszlo, bo nic nie zauwazylam. Za to w zamrazalce byla niespodzianka .

A petycje to chyba na razie na fejsbuku - pewno jakies kraza .

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
prysznic i zmykam po rybke na obiad
oczywiscie na parze i z warzywkami

Dukana nie lubie ( jak to juz zrszta tu wielokrotnie podkreslalam)
dla mnie dieta nudna,zmudna,trudna,taka co sie ja zaczyna i nie konczy a jak sie nawet skonczy to trzeba kontynuowac bo inaczej jojo jak tralala
Znowu rybke masz? To ty niedlugo syrena zostaniesz .

A Dukana tez nie lubie. Mozna schudnas spokojniej bez rozstroju metabolizmu.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ges! nie kaczke!!! ale dobrze ze nie kure!!
dobrze ze nie gasior .



U nas dzis rano lalo, a teraz slonce pieknie grzeje .

Chcialam sobie kupic road tax, bo mi sie wczoraj skonczyl. Niestety strona internetowa poczty pokazywala jak zwykle zle godziny otwarcia.Na stronie pisalo ze czynna od 8,30 a okazalo sie ze od 9,30 . I musialam nielegalnie do pracy jechac i kupic w porze lunchu. A kolejka bylaaaa nigdy takiej nie widzialam, az poza drzwi wychodzilo.
No ale disc juz mam - mam nadzieje ze nikt na mnie nie doniosl .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:08   #1218
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
eh ty taka niewierna jestes trzeba uffac ze sie uda

ges! nie kaczke!!! ale dobrze ze nie kure!!

wniosek - jak kota nie ma myszy harcuja
niewierna
chyba raczej trzezwo myslaca

tak jak ges jak ges albo jak gasiora

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Bakteryjka jak łajnola ma pić red bulla jak ona na diecie będzie?? A red bull czyste źródło wybuchowej ilość cukrów!

Kofika weź tej ryby trochę więcej! Dołączę się do obiadku (kolacji)
RB fuj
a na rybke zapraszam - kupilam wiecej
wlasnie sie konczy parowac

Lori już widze że mi ogon wyrasta
a ja ostatnio tylko rybka
no ładnie tak nielagalnie po drogach jezdzic ..... ???? pirat-ka
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:12
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:05   #1219
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

kupilas po polsku czy po angielsku? tu dopiero wydali chyba tydzien temu
nie boj sie, nawet czekolada nie pomoze, jak sie nerwy zaczna podzerac
Eee no wydawalo mi sie po angielsku zaraz sprawdze ale chamstwoo obnizyli cene!!! ja to mam szczescie

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
BB dukan dziala tylko trzeba sie go pilnowac (10kilo zrzucilam).
I jak Twoja cera i wlosy?

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ale o so chodzi? Kwiecien byl piekny, maj moze mniej, ale mam Wam przypomniec ostatnia fale upalow, ta, co to mnie o malo nie zabila????
W zeszlym tygodniu moze bylo troche chlodniej, ale slonecznie a od srody ma byc 24-25C. Lato jak tralala, nie narzekac. Poza tym im chlodniej, tym (dla mnie!) lepiej...
Dokladnie, caly marzec i wiekszosc kwietnia byly piekne

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

moi znajomi tez niezle pospadali na tym: 10kg,10kg i 22kg
ja tylkoz zeby te 5 zgubic, pozniej sobie poradze
Teraz to mnie tylko zachecasz

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Panienka lubi brazowy .


Ja jak zaczelam w nowej pracy to nikt mi nie powiedzial, ze mam taxy robic i tak jak przychodzily przypomnienia to sobie grzecznie wkladalam do odpowiednich folderow (bo ja samochodu nie mam i nie wiem za bardzo co sie z tym robi myslalam ze sie automatycznie odnawia ). I tak przez prawie dwa tygodnie nasze samochodziki (5 czy 6 chyba udalo mi sie zalatwic ) jezdzily bez zaplaconego podatku, a to samochodziki sluzbowe Jaki fart ze nikogo nie zlapali to az nie do uwierzenia bo byloby ze mna zle

Tak mowicie o domku, ja tez mam ochote juz pojechac, odpoczac. Jak dobrze pojdzie to pojade na troszke dluzej przed slubem powylegiwac sie na zieleni i odpoczac... Oby tylko pogoda dopisala
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:43   #1220
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
W takim razie trzymam kciuki za pogode.
chyba nie trzymałaś tych kciuków za mocno. pogoda dopisała tylko przez pierwsze 4 godziny. Potem deszcz, deszcz, burza, śnieg i znów deszcz

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
O2 jak dla mnie zdecydowanie za duze ....ogromne ....
i te siedzienia
ale sama Alicia
co złego z siedzeniami?

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ja wcoraj mialam impreze w pracy- swietnie sie bawilam, ale dzisiaj kac mnie meczy. Takie mieszanki alkoholowe to nie dla mnie. Kolega z pracy zamowil mi drinka (alkohol byl darmowy) i tak mi posmakowal, ze wypilam chyba z 5, ale zeby bylo lepiej zamawialismy wodke w kieliszkach i wlewalismy do tych drinkow- dzisiaj glowa mi peka. A nogi mnie tak od tanczenia bola, ze nie wiem jak ja buty dzisiaj zaloze.Ale nie zaluje niczego, juz dawno sie tak nie bawialam.
fajnie, ze się dobrze bawiłaś

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Zazdroszcze! Przebiegla mi co prawda przez glowe mysl, zeby isc dzisiaj do klubu z bratem i TZem, ale obaj popatrzyli sie na mnie z lekkim niedowierzaniem i zaproponowali, ze moze zamiast do klubu, pojdziemy do kina. Faktycznie, mysle, ze to lepszy pomysl Ale bym sobie potanczyyyyyylaaaaa... i wypila kilka drinkow z palemka....
proszę jakie zachcianki masz w ciąży
co poszliście zobaczyć?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kiedy wjechali nam w samochod na pustym parkingu, 4 kamery rejestrowaly to, policja nie byla zainteresowana zeby sie tym zajac, sam tz latal do firm i councillu prosil o 'footage' - okazalo sie ze jedna nie dziala, 2 nic nei widza, nagranie z ostatniej przekazane na policje - dostalismy list ze z powodu braku 'human resources' nie ma kto kamery ogladac. Policjant powiedzial ze jak jemu sie wlamali do samochodu, to nawet nie zglaszal
Monitoring odbywa sie w ten sposob ze maja iles tam przypadkow przestepstw zlapac na kamerze - w wiekszosci sa to obszczymurki
Jak na razie zadna ze spraw nie zostala udowodniona na podstawie cctv (footage nie uznawany jako dowod) ani przestepstwo rozwiazane na tej samej pdostawie
Kamery w londynie sluza do karania za wyrzucanie smieci, sikanie pod murkiem, przejazd na czerwonym swietle, nie zbieranie kup po psach.
Czekam na to ze moze wreszcie miliony wydane na cctv w autobusach zwroca sie w lapaniu band wandali, przestepcow, drug dealers etc.
pewnie juz nie moje pokolenie
zgadza się często instalują tylko atrapy aby odstraszać przestępców. nie raz były u nas włamania do garaży czy penthhousów a w biurze zawsze mówią to samo: przestępca miał kaptur albo niewyraźnie widać twarz. Nikt jednak zadnych nagrań zobaczyć nie zdołał.
a jak spluniesz na chodnik to dostajesz list

resztę skończę czytać jutro
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:56   #1221
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Alicia wlasnie dala wystep w Britain's Got Talent (btw ogladacie?)
Rzeczywiscie brzuszek juz widac.

Moj dlugi weekend byl do wiekszosc czasu spedzilam na nauce
Egzamin juz za tydzien a ja nijak nie moge przebrnac przez to prawo
Zazdroszcze wycieczek, zwiedzania zamkow itp (fotki super ) ja w ogole nie mam na to czasu. Ale postanowilam kupic rower i zaczne pracowac nad kondycja a przy okazji zobacze co nieco.
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:05   #1222
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ktoras z Was mieszkala w Chiswick?
Znalazlam kupon na zabiegi Aveda warte 90 funtow za 20 funtow (z tej samej strony o ktorej pisalam wczoraj). Ja bym sie skusila ale Chiswick, lub Richmond, bo tam tez maja salon za daleko ode mnie.
a mogę prosić o stronkę? bo ja mam blisko

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Zreszta mam traume po przechodzeniu aplikacji (dwoch!!) o kredyt hipotetyczny kiedy to sprawdzali mnie wzdluz i wszerz od tego czasu ma uczulenie na wszystkie formularze

Oj rozpisalam sie :

Jeszcze tylko dokonczyc pisac prace i rozpoczynam weekend

Kofi ja nie wiedzialam ze ona w ciazy jest Zdjecia fajne

Spadam pisac moje wypociny, milego wieczoru
nic nie gadaj o formularzach do banku. barclays wybrał mnie do 3 kart kredytowych premium. ja złożyłam aplikację na initial barclay card (jak zaczynasz swoją przygodę z kartami kredytowymi) i już 3 tygodnie czekam. Po drodze musiałam dostarczyć kilka dodatkowych dokumentów.
Kolega- Anglik dostał swoją kartę 5 dni po wypełnieniu aplikacji. Ciekawe czy narodowość ma tu coś do czynienia
rozważają mnie na initial crerit card, a jak byłam w banku w ostatnią środę to zaoferowali mi kredyt hipoteczny wielkości moich 6 rocznych dochodów

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1966574 8]PS Ktoras oglada Eurowizje? boki zrywamy z Tz `tem [/QUOTE]

oglądaliśmy na wyrywki, niektórzy artyści

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Moonia, nie przebijesz mnie Poszlam kiedys po jakas drobnostke do sklepu (w ciazy bylam, czegos tam mi sie zachcialo ) a wrocilam jako wlascicielka kompletu mebli: 2 szafy, 2 komody i 2 szafki nocne.


Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ja mam super inteligentna kolezanke na Facebooku ktora zamiescila album z nazwa ulicy na ktorej mieszka i wkleila zdjecia z calego mieszkania, rowniez z zewnatrz. Na zdjeciach byly widoczne ich laptopy, TV, telefony itp. Zaskakujaco, dwa tygodnie chyba pozniej zalila sie na facebooku ze ich okradli Tak wlasnie mi sie skojarzylo, ze dzieki Google Maps latwo pewnie bylo zidentyfikowac ktory to dom, bo ulice sama podala...
to koleżanka miałą dobrych "przyjaciół"

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
aaaa i pytanie do IRONMANIACZEK gdzie kupic dobra deske do prasowania
sprawdzalam te w argosie i jeszcze gdzies ale one maja jakas siatke zamiast deski
ja mam z siatką

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
My bylismy nad morzem... potem zakupki... zdecydowanie za duzo znowu zostawilam w Lushu
ja nie mogę tam wejść, zapach jest po prostu nie do zniesienia. jakbym tam pracowała to bym zwymiotowała w pierwszej godzinie


teraz to już idę, bo Tż woła dobrej nocy
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:21   #1223
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a mogę prosić o stronkę? bo ja mam blisko
Strona sie nazywa My City Deal. Ale u nich to wyglada tak, ze oferta trwa jeden dzien wiec tamta sie juz niestety skonczyla, za to dzisiejsza tez jest fajna, fryzjer warty 100 funtow za 30, szkoda tylko, ze ja akurat teraz kasy nie mam na takie rzeczy, bo moze nawet bym sie skusila.

Drugie pytanie czy to nie jest czasem reklama to co pisze?
Nie wiem dokladnie jak Wizaz traktuje takie rzeczy.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 07:39   #1224
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Strona sie nazywa My City Deal. Ale u nich to wyglada tak, ze oferta trwa jeden dzien wiec tamta sie juz niestety skonczyla, za to dzisiejsza tez jest fajna, fryzjer warty 100 funtow za 30, szkoda tylko, ze ja akurat teraz kasy nie mam na takie rzeczy, bo moze nawet bym sie skusila.

Drugie pytanie czy to nie jest czasem reklama to co pisze?
Nie wiem dokladnie jak Wizaz traktuje takie rzeczy.
dzięki zerknę sobie. jeśli nie nic nie sprzedajesz ani nie reklamujesz swoich usług to nie jest zabronione.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:45   #1225
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Alicia wlasnie dala wystep w Britain's Got Talent (btw ogladacie?)
Rzeczywiscie brzuszek juz widac.
nistety nie widzialm - sprawdze pozniej
tz wlaczyl jakas bajke i ogladalismy na dobranoc
Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Moj dlugi weekend byl do wiekszosc czasu spedzilam na nauce
Egzamin juz za tydzien a ja nijak nie moge przebrnac przez to prawo
Zazdroszcze wycieczek, zwiedzania zamkow itp (fotki super ) ja w ogole nie mam na to czasu. Ale postanowilam kupic rower i zaczne pracowac nad kondycja a przy okazji zobacze co nieco.
oj zdasz i potem bedziesz miala co swietowac
a o rowerku myslalam juz dawno temu ...mielismy se z tz sprawic na lato
poki co skonczylo sie na gadaniu :/

****

a ja juz posortowalam pranie
jedno sie pierze
pol szafy lezy na łozku - czeka na segregacje
boze ile tego jest
trzeba konkretny przesiew zrobic
mam nadzieje ze wyrobie sie z tym do 15ej bo dzis na basen

miłego dnia Foremki
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:18   #1226
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Moona https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
PS Ktoras oglada Eurowizje? boki zrywamy z Tz `tem
nie, ogladalam w tym czasie Top Trendy i Gorniakowa miala akurat swoj 20letni jubileusz. Co ona z siebie zrobila? Nogi owszem, zawsze miala dlugie i wysmukle ale twarz? wyglada jakby przeszczepila sobie tluszcz z tylka na kosci policzkowe (jak Samantha w satc) i mam takie poduszeczki.. jak sie odrobine usmiecha to jej sie walkuja i od nosa pod okiem taki zwalek skory sie robi. Plus oczywiscie "spuchniete" usta. Ladna kobieta byla. Glosu tez juz nei ma tak jak kiedys, wiekszosc kawalkow juz nie potrafila wyciagac ehhh polewka byla

bakcylja do mnie tez dzwonia i konsoliduja moje kredyty. Najgorzej ze mi do pracy wydzwaniaja i nie chca powiedziec skad numer maja. Tydzien temu dzwoni do mnie taka pani i blabla oni mi pomoga to i tamto (tylko daj im numer karty, date waznosci, dane posiadacza, security number i billing adres wiec jej przerwalam w polowie jak sie zatrzymala na zaczerpniecie oddechu i mowie:
- pani sie nie meczy bo ja kredytu zadnego nei mam
- jak to pani nei ma?
- No skoro tak wszystko pani o mnie wie to myslalam ze to tez. nie mam
- ale tak w ogole? zadnej pozyczki? karty kredytowej?nic?
i sie pani rozlaczyla

Mam dzis grumpy day. Od rana wszystko mi na nerwy dziala, w metrze wszyscy sie pchali. Teraz Glowny Upierdliwiec paleta sie po biurze

Cytat:
miłego dnia Foremki
to ja taka silikonowa moge byc, znaczy ze gietka i elastyczna a nie ze sztuczna zeby nei bylo
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:22
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:37   #1227
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nie, ogladalam w tym czasie Top Trendy i Gorniakowa miala akurat swoj 20letni jubileusz. Co ona z siebie zrobila? Nogi owszem, zawsze miala dlugie i wysmukle ale twarz? wyglada jakby przeszczepila sobie tluszcz z tylka na kosci policzkowe (jak Samantha w satc) i mam takie poduszeczki.. jak sie odrobine usmiecha to jej sie walkuja i od nosa pod okiem taki zwalek skory sie robi. Plus oczywiscie "spuchniete" usta. Ladna kobieta byla. Glosu tez juz nei ma tak jak kiedys, wiekszosc kawalkow juz nie potrafila wyciagac ehhh polewka byla
widzialm ja gdzies na zdjeciach ... i normalnie az czerwona sie z zazdrosci zrobilam ze ona tak dobrze wyglada....
a to wszytsko sztuczne
btw tylko w Polsce mozna zorganizowac impreze nie myslac o tym ze gdzies odbywa sie inna
załosne

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
to ja taka silikonowa moge byc, znaczy ze gietka i elastyczna a nie ze sztuczna zeby nei bylo
yyy a silikon to nibyc prawdziwy ? na łące zbierany

ps. Michała osobiscie nie widzialam Jolka tylko mówila ze z nim była ...
a Jolki .... coż rożne rzeczy gadaja ... nie wierzyłabym
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:26   #1228
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Panienka lubi brazowy
Pojde na MP jak juz bedziesz tym ministrem transportu

Ale ty u mnie bylas w pracy a oni beda sie relaksowac Zreszta cos malo tego cukry poszlo, bo nic nie zauwazylam.Za to w zamrazalce byla niespodzianka .

A petycje to chyba na razie na fejsbuku - pewno jakies kraza .

Chcialam sobie kupic road tax, bo mi sie wczoraj skonczyl. Niestety strona internetowa poczty pokazywala jak zwykle zle godziny otwarcia.Na stronie pisalo ze czynna od 8,30 a okazalo sie ze od 9,30 . I musialam nielegalnie do pracy jechac i kupic w porze lunchu. A kolejka bylaaaa nigdy takiej nie widzialam, az poza drzwi wychodzilo.
No ale disc juz mam - mam nadzieje ze nikt na mnie nie doniosl .
brazowego potrzebuje z 8 lyzeczek zeby poslodzic (nie dziwne ze jak szafa trzydrzwiowa ) a swojaka nie upedzisz na brazowym - panienku

co bylo w zamrazalce (albo czego nie?)

Przegldaja poczte lori - jakis zyczliwy moze sie i znalazl

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
RB fuj
a na rybke zapraszam - kupilam wiecej
wlasnie sie konczy parowac
ty i te twoje rybki, znowu bedzie na polakow ze zasoby naturalne ryb spadly ceny windujesz do gory przez to

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
zgadza się często instalują tylko atrapy aby odstraszać przestępców. nie raz były u nas włamania do garaży czy penthhousów a w biurze zawsze mówią to samo: przestępca miał kaptur albo niewyraźnie widać twarz. Nikt jednak zadnych nagrań zobaczyć nie zdołał.
a jak spluniesz na chodnik to dostajesz list
welcome to London England

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Alicia wlasnie dala wystep w Britain's Got Talent (btw ogladacie?)
Rzeczywiscie brzuszek juz widac.

Moj dlugi weekend byl do wiekszosc czasu spedzilam na nauce
Egzamin juz za tydzien a ja nijak nie moge przebrnac przez to prawo
Zazdroszcze wycieczek, zwiedzania zamkow itp (fotki super ) ja w ogole nie mam na to czasu. Ale postanowilam kupic rower i zaczne pracowac nad kondycja a przy okazji zobacze co nieco.
Ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz (pamietam jak mi na nerwy to powiedzenie dzialalo - pewnie dlatego taki glab wyroslam )

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Drugie pytanie czy to nie jest czasem reklama to co pisze?
Nie wiem dokladnie jak Wizaz traktuje takie rzeczy.
Dopoki ty nie masz zadnych z tego korzysci i nie dzialasz w swoim wlasnym interesie to jest to (chyba) tylko rekomendacja

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a ja juz posortowalam pranie
jedno sie pierze
pol szafy lezy na łozku - czeka na segregacje
boze ile tego jest
trzeba konkretny przesiew zrobic
mam nadzieje ze wyrobie sie z tym do 15ej bo dzis na basen

miłego dnia Foremki
to ilez ty tego prania masz jak do 15 sie masz nie wyrobic (chociaz ja mam prasowania na 8 godzin )


Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nie, ogladalam w tym czasie Top Trendy i Gorniakowa miala akurat swoj 20letni jubileusz. Co ona z siebie zrobila? Nogi owszem, zawsze miala dlugie i wysmukle ale twarz? wyglada jakby przeszczepila sobie tluszcz z tylka na kosci policzkowe (jak Samantha w satc) i mam takie poduszeczki.. jak sie odrobine usmiecha to jej sie walkuja i od nosa pod okiem taki zwalek skory sie robi. Plus oczywiscie "spuchniete" usta. Ladna kobieta byla. Glosu tez juz nei ma tak jak kiedys, wiekszosc kawalkow juz nie potrafila wyciagac ehhh polewka byla

bakcylja do mnie tez dzwonia i konsoliduja moje kredyty. Najgorzej ze mi do pracy wydzwaniaja i nie chca powiedziec skad numer maja. Tydzien temu dzwoni do mnie taka pani i blabla oni mi pomoga to i tamto (tylko daj im numer karty, date waznosci, dane posiadacza, security number i billing adres wiec jej przerwalam w polowie jak sie zatrzymala na zaczerpniecie oddechu i mowie:
- pani sie nie meczy bo ja kredytu zadnego nei mam
- jak to pani nei ma?
- No skoro tak wszystko pani o mnie wie to myslalam ze to tez. nie mam
- ale tak w ogole? zadnej pozyczki? karty kredytowej?nic?
i sie pani rozlaczyla

to ja taka silikonowa moge byc, znaczy ze gietka i elastyczna a nie ze sztuczna zeby nei bylo
Ooo mysleli ze cie wezma na stary numer wiem ze znajdzie sie kilka naiwnych (pamietacie to co mowilam o Inland Revenue i ich podrobionej stronce) ale wkurza mnie jak ktos mysli ze ja idiotka jestem

Pani Gorniakowa to stara pudernica sie robi plastic bombastic

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
widzialm ja gdzies na zdjeciach ... i normalnie az czerwona sie z zazdrosci zrobilam ze ona tak dobrze wyglada....
a to wszytsko sztuczne
btw tylko w Polsce mozna zorganizowac impreze nie myslac o tym ze gdzies odbywa sie inna
załosne
silikon - szelsci w samolocie

o co chodzi z tymi dwoma imprezami w tym samym czasie ?

sloneczko wylazlo i sie nie moge skupic - czekam zeby na lunch wyskoczyc wreszcie i pogrzac te moje stare kosci
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:21   #1229
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Dokladnie, caly marzec i wiekszosc kwietnia byly piekne
I nie wiem, jak u Was, ale u mnie swieci sliczne sloneczko i BBC mowi, ze ma tak byc przynajmniej przez kolejne 5 dni. Tak wiec czerwiec tez sie dobrze zapowiada

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
co poszliście zobaczyć?
Nic, gdyz nie bylo zadnego filmu, ktory chcielibysmy zobaczyc. Zdecydowalismy sie w zamian na wizyte w pubie, ktora dla niektorych z nas (nie dla mnie, bo znow bedzie, ze sie alkoholizuje w ciazy!) skonczyla sie doprawdy tragicznie...

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Drugie pytanie czy to nie jest czasem reklama to co pisze?
Nie wiem dokladnie jak Wizaz traktuje takie rzeczy.
Jak dla mnie, to rekomendacja a nie reklama, w koncu nie czerpiesz z tego zadnych korzysci i jeszcze nikt Cie nie zablokowal

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
co bylo w zamrazalce (albo czego nie?)
Lody T&J. Lubicie? Bo ja bardzo lubie ale ja generalnie lubie lody. I sorbety. I mrozony jogurt...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:42   #1230
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
brazowego potrzebuje z 8 lyzeczek zeby poslodzic

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ty i te twoje rybki, znowu bedzie na polakow ze zasoby naturalne ryb spadly ceny windujesz do gory przez to
rybki mniam
ostanio wszytsko mieso mi smierdzi ... nawet łabedzie
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
pewnie dlatego taki glab wyroslam )
cos panienka przesadza chyba
wieje niska samoocena

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
to ilez ty tego prania masz jak do 15 sie masz nie wyrobic (chociaz ja mam prasowania na 8 godzin )
mase + prasowanie + sprzatanie
ale ale z sypialnia juz sie wyrobilam
ciuchy posortowane
2 reklamowki do wydania
cieple swetry schowane
sukienki wyciagniete
i slonce az chyba dlatego wyszlo !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
silikon - szelsci w samolocie

o co chodzi z tymi dwoma imprezami w tym samym czasie ?
cooooo???

no 2 imprezy eurowizja i te top trendy :/

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
I nie wiem, jak u Was, ale u mnie swieci sliczne sloneczko i BBC mowi, ze ma tak byc przynajmniej przez kolejne 5 dni. Tak wiec czerwiec tez sie dobrze zapowiada

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nic, gdyz nie bylo zadnego filmu, ktory chcielibysmy zobaczyc. Zdecydowalismy sie w zamian na wizyte w pubie, ktora dla niektorych z nas (nie dla mnie, bo znow bedzie, ze sie alkoholizuje w ciazy!) skonczyla sie doprawdy tragicznie...
dlaczego tragicznie?
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Lody T&J. Lubicie? Bo ja bardzo lubie ale ja generalnie lubie lody. I sorbety. I mrozony jogurt...
nie znam (chyba) ja lubie Ben&Jerry's

****

oki prawie mam porzadek
przypomnialam sobie ze dzis tez stargany wiec chyba polece po swiezynki
ach jak pikne za oknem
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.