KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 17:46   #1351
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja wiem, mi sie pizza wydaje dosyc prostym daniem.

Vedma weekend jest odpoczniej .
Mi tez. Lubie ja robic, zwlaszcza, ze maszynka wyrabia mi ciasto w 45 min i ja je tylko wrzucam na blache.

Nie ma, ze weekend. Ja dzisiaj wstalam o 9.00 (co bylo sukcesem samo w sobie, jako ze wczoraj do pozna ogladalismy Shutter Island czy jak to sie tam nazywalo), zrobilam oko i smignelam z TZem do szkoly rodzenia. Bylo fantastycznie i smiesznie i w ogole te 2.5h minely jak z bicza strzelil. Potem jeszcze troche poprasowalam (bo wczoraj juz mi sie rzeczy skonczyly, ale wypralam sobie nowe ) i zagonilam reszte rodziny do sprzatania - ha! Podlogi, kafelki, szafki... moj TZ byl zachwycony, ze energii starczylo mi tylko na godzine

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ide sie klocic z BA zeby mi wzieli suknie na poklad, zyczcie mi powodzenia
Powodzenia, naprawde, mam nadzieje, ze pojda Ci na reke; suknia przepiekna i bardzo, ale to bardzo Ci pasuje

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Co do chodzenia to mam takie elastyczne kolo, ktore znacznie ulatwia, bo trzyma te wszystkie materialy z dala od nog. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce Podobno najgorzej jest z siusianiem
Kolo ulatwia chodzenie i utrudnia tanczenie. Dobrze, ze suknia nie jest zbyt ciezka, moja troche byla, ale to dlatego, ze atlas sam w sobie jest ciezki. Co do siusiania, to potwierdzam. Nalezy brac ze soba swiadkowa, ktora podtrzyma, co trzeba. Podkreslam - swiadkowa, nie TZa, gdyz widok delikatnej bialej bielizny tudziez koronkowych ponczoszek moze nieco opoznic wyjscie z toalety... i wlosy trzeba poprawiac i makijaz i w ogole... siusianie tylko ze swiadkowa!

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Pierogi te byly zrobione z ciasta jak na paczki i smazone na glebokim tluszczu. Wg mnie to byl taki paczek w ksztalcie pieroga z nadzieniem. Nadzienia byly normalne jak dla pierogow, ja sprobowalam z jablkiem i cynamonem, bardzo dobre.
Slyszalyscie o takich pierogach?
Nie, nie slyszalysmy, ale chetnie bysmy sprobowaly

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Vedmo spódniczka nie mój gust ale wierzę że będąc w Twoim błogosławionym stanie byłabym z niej bardzo zadowolona. A nóżki masz rzeczywiście spuchnięte. Szczególnie tą lewą...
Dokladnie. Lewa jest zdecydowanie gorsza. No coz... jakies niedogodnosci w tej ciazy musze przezywac... Spuchniete stopy to jeszcze nie dramat, aczkolwiek wygladaja srednio estetycznie.
A spodnica, no coz, Olu, zdecydowanie w MOIM guscie

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
i teraz już zachorowałam i przynajmniej raz w tygodniu będę piekła, już wymyślam co jeszcze mogłabym dodawać: otręby, ziarna, oliwki itp...
Ja dodaje: slonecznik, dynie, mak, siemie lniane, rozne orzeszki, suszone pomidory i rozne ziola (oczywiscie nie na raz) oraz czasem robie slodka wersje np chleb pomaranczowy, albo cynamonowy. Pycha!
Z tym, ze u mnie to chleb piecze maszyna.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dla mnie patetyczny - to utwor literacki o podniosłym tonie
O wlasnie, albo utwor muzyczny w rodzaju marsza pogrzebowego
A pathetic - uzywam wylacznie w tlumaczeniu "zalosny".

Wlazlam dzisiaj tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beacon_...ere,_Hampshire
... z trzema przystankami, a pod koniec TZ mnie musial wpychac (doslownie) pod gorke. Ale widoki wspaniale... [zdjecie z netu, nie moje]
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:05   #1352
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
My tez ogladamny BGT, ciezki final, tzn sporo wystepow mi sie podobalo i nie wiem czy potrafilabym wybrac, ktory najbardziej.
właśnie teraz obejrzałam. Nie oglądam tego programu namiętnie, czasami zostawię jak przelatuję po kanałach. Widziałam tylko ogłoszenie wyników i występ zwycięzców. Zdecydowanie zasłużone (choć jak wspomniałam nie wiem jakimi talentami inni członkowie show byli obdarzeni)

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
Rozumiem,że towarzystwo wdrożone,ale chętnie przyłączyłabym sie do pogaduszek...o ile pan security na parking mnie wpuści

zatem za przyzwoleniem:
Mogę ?
kofi mówi, że będzie opłata 2funty za godzinę, aby mogła sobie ciuszki kupować

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
moze oni maja impreze w firmie .
Mnie smiesza niektore portugalskie zwroty . U nich i w polskim kanalia znaczy to samo.
i foka jest tak samo

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
Samoopalacz? A po co? A Broń Cie Panie! Nie znoszę tego paskudztwa
Mam koleżankę w pracy, które taktykę samoopalania ma opanowaną do perfekcji i wygląda po prostu bosko przez cały rok.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Oglaszam oficjalnie ze zostalam swieta - niebiosa sie nade mna otworzyly
I caly czerwcowy zapas deszczu lunal na moja biedna lepetyne
Otrzezwialam natychmiastowo - bo dzisiaj moje drogi to nie (tylko) winka, - ale sie i cosmopolitanami i mojito raczylysmy

Bylo milo ale sie skonczylo - i wpadlam w tarapaty z TZ za pozny powrot - ban jak nic bedzie

Jak tam upaly znosicie?
a my nie zmokłyśmy a po powrocie kroiłyśmy warzyw na sałatkę. Pyszna wyszła.
Upały znoszę dobrze. Ja lubię jak jest gorąco Tylko wtedy mam ciepłe ręce.

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Wczoraj większość dnia spedziliśmy nad morzem, na plażyMilutko cieplutko, relaksik.
super

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
bakteryjka nieźle zaszalałyście Kofiki na parkingu jeszcze nie ma więc musiało być "nieźle"
Jakfilm? Dobry?

***********

Właśnie sobie oglądam film "Być jak Beckham" taki dla nastolatek zKeirą Knightly i Johnatan'em rhys meyers'em.

Ale ona była (i jest nadal) ładna. Taka drobna i kobieca... I jemu też nic nie brakuje..
Było nieźle!
Seks w wielkim mieście super!!

Być jak Beckkam też bardzo przyjemny

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

ok cwiczenia rano byly
pyszna salatka
kawa
a za chwile zakupy

udanej niedzieli wszystkim !!!!
dałam kofice wycisk z Billy Banksem http://www.youtube.com/watch?v=5semH...eature=related

zakupy się udały - kofi kupiła sweterker od Hilfigera a ja kurtkę Barbour

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Swieta Matka Bakteria . I bylo ja w reklamie? Jak letni cieply deszcz .




Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Balsamy bronzujace potrafia zdzialac cuda, szczegolnie moj ukochany Clinique - polecam potrzebujacym
ja mam self tan od cliniqe - nic nie robi tylko śmierdzi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja mam 8 zestawow do wyprasowania - 3 poscieli (super king) i peeeeeeeelno koszulek tzta noc do tylu
przynajmniej ta cholerna kuchnie skonczylam
ja pościeli nie prasuję, po praniu strzepuję tak aby była w miarę niepognieciona i tak zostawiam do wyschnięcia. Marnujesz cenne 20 minut na wyprasowanie jednego kompletu i tak i tak wszystko się pogniecie jak do łóżka pójdziesz

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ide sie klocic z BA zeby mi wzieli suknie na poklad, zyczcie mi powodzenia
powodzenia
kiedy lecisz dokładnie?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Dzis bylismy w Covent Garden i tam byl targ na ktorym znalezlismy stoisko grupy London Polish Deli (czy cos na ten styl) z pierogami, dwa funty za sztuke.
Tylko ze wlasciwie dla mnie to nie byly pierogi, albo wersja pierogow, o ktorej nigdy nie slyszalam. Pierogi te byly zrobione z ciasta jak na paczki i smazone na glebokim tluszczu. Wg mnie to byl taki paczek w ksztalcie pieroga z nadzieniem. Nadzienia byly normalne jak dla pierogow, ja sprobowalam z jablkiem i cynamonem, bardzo dobre.
Slyszalyscie o takich pierogach?
a może to było calzone?

a tak na serio to jedyne inne pierogi jakie znam to drożdżowe, ale nie wyglądają tak jak to opisujesz.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:09   #1353
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
prosze czytac ze zrozumieniem
to jaki kto ma zasob slow jest zalezne w jakiej rodzinie sie wychowal( zeby nie bylo nieporozumien po prostu jaki jego rodzina ma zasob slow) i gdzie sie uczyl itd a nie od slownika
Rodzina niekoniecznie, obycie w świecie i szkołach - zapewne. Ale nie umniejsza to rangi bogactwa naszego języka a ja o tym mówie Moja Droga.

Cytat:
wykorzystujemy na codzien tylko mala czesc slownictwa ale inne narody robia identycznie a i tak ich zasob slow jezyka potocznego, codziennego w niektorych jezykach jest wiekszy od naszego.
Przykłady siakieś może? Oczywiście ,ze w codziennym życiu nie musimy używać takich słow jak - persfazja, ostentacyjnie, partycypant itp i itd ( a szkoda) . Szeroka gama archaizmów i neologizmów etc. Nie mówie o przyimkach, mówie o elokwentnych i pięknych sformułowaniach, poczytaj trochę wierszy, trochę ksiązek

Cytat:
Nie rozumiem dlaczego zakladasz ze ich zbior slow potocznie nieuzywanych nie moze byc wiekszy od naszego??? (Tak rozumiem podgrubione zdanie)
tak mamy dosc skaplikowana gramatyke ale ja mowie o slowach!
pralka, pralce itd to jest jedno slowo odmienione przez przypadki
Mamy w jezyku polskim takie okreslenia czy slowa ktore pisane sa tak samo a w zaleznosci od uzycia maja rozne znaczenie, ale jest to to samo slowo o roznym znaczeniu, natomiast np w jezyku rosyjskim na kazde to znaczenie jest kompletnie inaczej brzmiace slowo
to sa fakty niepodwazalne

kazdy jezyk zywy jest zywym tworem i kazdy sie powieksza nie tylko jezyk polski
Ale ja o takich potocznych słowach nie mówie


Anyway - po pierwsze - to nie jest absolutnie żaden atak a jedynie dyskusja . Język polski i bardzoooooo, powtarzam - baaaaardzooooo bogatym stylistycznie, fonetycznie, słowniczo etc. językiem. W świecie "kulturowym" gdybyś zaprzeczyła powyższemu, zostałabyś wyśmiana i zbagatelizowana. Zatem nie bluźnij więcej

Amen
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:10   #1354
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nie ma, ze weekend. Ja dzisiaj wstalam o 9.00 (co bylo sukcesem samo w sobie, jako ze wczoraj do pozna ogladalismy Shutter Island czy jak to sie tam nazywalo), zrobilam oko i smignelam z TZem do szkoly rodzenia. Bylo fantastycznie i smiesznie i w ogole te 2.5h minely jak z bicza strzelil. Potem jeszcze troche poprasowalam (bo wczoraj juz mi sie rzeczy skonczyly, ale wypralam sobie nowe ) i zagonilam reszte rodziny do sprzatania - ha! Podlogi, kafelki, szafki... moj TZ byl zachwycony, ze energii starczylo mi tylko na godzine



Wlazlam dzisiaj tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beacon_...ere,_Hampshire
... z trzema przystankami, a pod koniec TZ mnie musial wpychac (doslownie) pod gorke. Ale widoki wspaniale... [zdjecie z netu, nie moje]
Wasza pierwsza klasa przedporodowa? Przez NHS czy prywatnie?

Widżę, ze nadal dzielnie się wspinasz
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:12   #1355
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość

Ohohoho....to będzie bolało
Mnie nie bedzie, bo ja lubie chodzic do pracy. Taki maly pracoholik ze mnie.


Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Mam koleżankę w pracy, które taktykę samoopalania ma opanowaną do perfekcji i wygląda po prostu bosko przez cały rok.

.
Moja tez, wyglada jakby na solarium chodzila, tzn ma bardzo rownomierna opalenizne, tylko ze bardziej naturalna niz ta po solarium. Ani jednej plamki, kiedys mi mowila, ze sie posmaruje, pochodzi godzine i idzie wziasc prysznic. Ja bym pomyslala, ze sobie zmyje caly ten samoopalacz, a jednak nie. Ja uzywam balsamow brazujacych. Dla mojej bladej karnacji wystarcza.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:15   #1356
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

kofi mówi, że będzie opłata 2funty za godzinę, aby mogła sobie ciuszki kupować


Mam koleżankę w pracy, które taktykę samoopalania ma opanowaną do perfekcji i wygląda po prostu bosko przez cały rok.
A euro respektujecie?

Zazdroszczę koleżnace. Niestety w IE mam okazję oglądac nagminnie "użytkowiczki" samoopalaczy z smugami tudzież z przesadzonym efektem tj.o kolorze iście marchewkowym Wygląda to bardzo niesmacznie

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Mnie nie bedzie, bo ja lubie chodzic do pracy. Taki maly pracoholik ze mnie.
.
Nie martw się - przejdzie Cie. To naprawdę jest uleczalne
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:21   #1357
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Tylko, ze ja nie chce, zeby mi przechodzilo. Ja nie pracuje po godzinach, ani weekendy, chodzi mi o to, ze czuje sie bardzo dobrze w pracy i uwielbiam to co robie. Nie budze sie z mysla, ze niestety musze znowu isc do pracy, tylko zastanawiam sie co nowego sie bedzie dzialo.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:24   #1358
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
A euro respektujecie?

jak euro to 3
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:27   #1359
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Powodzenia, naprawde, mam nadzieje, ze pojda Ci na reke; suknia przepiekna i bardzo, ale to bardzo Ci pasuje
Dziekuje kochana

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Kolo ulatwia chodzenie i utrudnia tanczenie. Dobrze, ze suknia nie jest zbyt ciezka, moja troche byla, ale to dlatego, ze atlas sam w sobie jest ciezki. Co do siusiania, to potwierdzam. Nalezy brac ze soba swiadkowa, ktora podtrzyma, co trzeba. Podkreslam - swiadkowa, nie TZa, gdyz widok delikatnej bialej bielizny tudziez koronkowych ponczoszek moze nieco opoznic wyjscie z toalety... i wlosy trzeba poprawiac i makijaz i w ogole... siusianie tylko ze swiadkowa!
Zapamietam porady, bo jak rozumiem mowisz z wlasnego doswiadczenia
Mam tylko nadzieje, ze swiadkowej nic podobnego do glowy nie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Wlazlam dzisiaj tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beacon_...ere,_Hampshire
... z trzema przystankami, a pod koniec TZ mnie musial wpychac (doslownie) pod gorke. Ale widoki wspaniale... [zdjecie z netu, nie moje]
Nic tylko pogratulowac kondycji w ciazy!

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

ja mam self tan od cliniqe - nic nie robi tylko śmierdzi
To moze mamy jakis inny albo ja mam wypaczony zmysl wechu


Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
powodzenia
kiedy lecisz dokładnie?
Tydzien przed Czyli za troszke ponad miesiac!


Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja nie chce, zeby mi przechodzilo. Ja nie pracuje po godzinach, ani weekendy, chodzi mi o to, ze czuje sie bardzo dobrze w pracy i uwielbiam to co robie. Nie budze sie z mysla, ze niestety musze znowu isc do pracy, tylko zastanawiam sie co nowego sie bedzie dzialo.
Fajnie, ze tak masz. Naprawde pozazdroscic. Mi to w kazdej pracy predzej czy pozniej sie troche odechciewa...


***

Ja debatuje czy isc na zajecia na basenie dzisiaj, niby na Dukanie w pierwszej fazie nie mozna, ale z drugiej strony moze to pomoze mi troche schudnac... szczegolnie ramiona, jak same widzialyscie na zalaczonych zdjeciach Musze znalezc jakies ladne bolerko...
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:29   #1360
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja nie chce, zeby mi przechodzilo. Ja nie pracuje po godzinach, ani weekendy, chodzi mi o to, ze czuje sie bardzo dobrze w pracy i uwielbiam to co robie. Nie budze sie z mysla, ze niestety musze znowu isc do pracy, tylko zastanawiam sie co nowego sie bedzie dzialo.
Też tak miałam gdy robiłam to co lubiłam, ale miało to też swojej mankamenty. Bo robiłam za 3 i to nie dlatego aby się wykazać, ale dlatego,że nie umiałam żyć bez pracy. Nawet w dzień wolny przychodziłam pod byle pretekstem...a niedziele...o matko jak ja nie cierpiałam niedziel

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
jak euro to 3
Zdziercy !!!!
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:35   #1361
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Wasza pierwsza klasa przedporodowa? Przez NHS czy prywatnie?

Widżę, ze nadal dzielnie się wspinasz
Pierwsza klasa, dokladnie przez NHS, u nas opieka przedporodowa jest naprawde swietna, musze to przyznac. W czwartek bylam z kolei na fizjoterapii i tez bylo bardzo milo.
Dzisiaj to nawet TZ powiedzial, ze mnie podziwia, jak lecialam do gory kompletnie zasapana, podtrzymujac jedna reka Adasia czulam sie pewnie tak, jak musza sie czuc ci biedni zolnierze, ktorych zmuszaja do biegania w upale, z plecakami

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Moja tez, wyglada jakby na solarium chodzila, tzn ma bardzo rownomierna opalenizne, tylko ze bardziej naturalna niz ta po solarium. Ani jednej plamki, kiedys mi mowila, ze sie posmaruje, pochodzi godzine i idzie wziasc prysznic. Ja bym pomyslala, ze sobie zmyje caly ten samoopalacz, a jednak nie. Ja uzywam balsamow brazujacych. Dla mojej bladej karnacji wystarcza.
Kiedys probowalam uzyc balsamu brazujacego do nog, ale jakos mi sie nie sprawdzil - po prostu efektu (poza wstretnym zapachem) nie bylo a takiego samoopalacza z prawdziwego zdarzenia to sie troche boje, wiec podziwiam Wasze kolezanki. Aczkolwiek w tym roku sa to dla mnie rozwazania czysto teoretyczne - jedyna czesc ciala, ktorej nie mam spuchnietej lub powiekszonej do gigantycznych rozmiarow to szyja wiec pozostaja mi dlugie spodnice, szerokie bluzki i chronienie spoleczenstwa przed odstreczajacymi widokami A pod spodem to moge sobie byc biala, nie?

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja nie chce, zeby mi przechodzilo. Ja nie pracuje po godzinach, ani weekendy, chodzi mi o to, ze czuje sie bardzo dobrze w pracy i uwielbiam to co robie. Nie budze sie z mysla, ze niestety musze znowu isc do pracy, tylko zastanawiam sie co nowego sie bedzie dzialo.
I to jest swietne podejscie, ktorego bardzo Ci zazdroszcze. Gdyby kazdy robil w zyciu to, co lubi, swiat bylby o wiele piekniejszym miejscem. A odrobina pracoholizmu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzila
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:48   #1362
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
To moze mamy jakis inny albo ja mam wypaczony zmysl wechu


Fajnie, ze tak masz. Naprawde pozazdroscic. Mi to w kazdej pracy predzej czy pozniej sie troche odechciewa...
Ja nie lubie zapchu zadnego balsamu brazujacego, ale najprzyjemniejszy jak dla mnie ma Nivea, ogolnie moj ulubiony ale nie moge go nigdzie znalesc.



[QUOTE=HAMALIELKA;19822425]Też tak miałam gdy robiłam to co lubiłam, ale miało to też swojej mankamenty. Bo robiłam za 3 i to nie dlatego aby się wykazać, ale dlatego,że nie umiałam żyć bez pracy. Nawet w dzień wolny przychodziłam pod byle pretekstem...a niedziele...o matko jak ja nie cierpiałam niedziel


[QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Kiedys probowalam uzyc balsamu brazujacego do nog, ale jakos mi sie nie sprawdzil - po prostu efektu (poza wstretnym zapachem) nie bylo a takiego samoopalacza z prawdziwego zdarzenia to sie troche boje, wiec podziwiam Wasze kolezanki. Aczkolwiek w tym roku sa to dla mnie rozwazania czysto teoretyczne - jedyna czesc ciala, ktorej nie mam spuchnietej lub powiekszonej do gigantycznych rozmiarow to szyja wiec pozostaja mi dlugie spodnice, szerokie bluzki i chronienie spoleczenstwa przed odstreczajacymi widokami A pod spodem to moge sobie byc biala, nie?



I to jest swietne podejscie, ktorego bardzo Ci zazdroszcze. Gdyby kazdy robil w zyciu to, co lubi, swiat bylby o wiele piekniejszym miejscem. A odrobina pracoholizmu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzila

Vedmo Tobie wolno, ja sie musze posmarowac kilka razy, zeby cos bylo widac, a potem dwa razy w tygodniu, zeby nie wygladac jak pomarancza.

A prace naprawde lubie, nie lubie sie nudzic, zawsze sobie cos znajde. Nie dalabym rady robic czegos czego nie lubie. I denerwuja mnie ludzie, ktorzy narzekaja na to jak bardzo nie lubia swojej pracy, ale nie robia nic, zeby to zmienic, a mi mowia, ze mam szczescie i ze mi sie udalo. Udalo sie dzieki determinacji i ciezkiej pracy.


Czy ktoras z Was robila quiz o Wizazu? Ja chcialam, ale nie chce mojego kodu pocztowego zaakceptowac. W regulaminie nic nie ma,ze trzeba miec polski adres. Dyskryminacja?
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...


Edytowane przez sylwunia3009
Czas edycji: 2010-06-06 o 18:55
sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:54   #1363
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

poproszę no tu którą na 15 minutek niech mnie dobrze wysmaruje samoopalaczem,tak żebym nie było smug żadnych... Od tygodnia się smaruje garnierem złotym (balsam brązujący) i kurde... smugi mam na nogach

Vedmo nieważne czy nogi wyglądają estetycznie czy nie. Ważne czy zatrzymująca się w nich woda ( bo chyba t jest powodem puchnięcia?) jest tylko i wyłącznie wynikiem ciąży a nie np dodatkowo jeszcze problemem nerek.

lori ja felicjańskiej też nie lubię. Jakoś mnie jej wyznanie grzechów ku przestrodze innych nie przekonuje...

I nie zarzucam Ci pijaństwa. Wszak wina przecież nie pijesz często... Bo nie lubisz.... :P:

BB nawet ładna sukienka, choć nie w moim stylu. Ciekawe jakbym w takiej wyglądała Ja do wesela chyba nie dorosłąm jeszcze bo nie mam (nadal) swojej wymarzonej sukni....


A te cztery panny to niech się już tak nie afiszują strasznie z tymi swoimi spotkaniami Bo tu niektórym smutno jest! A jakże!

Bakteryjka do domu myszę wyganiać! Kofika do domu ćwiczyć, Koculek też ćwiczyć tyle że niemiecki a Wiolqn poobiegać niech sobie idzie!!

To chyba takie wasze standardowe czynności z którymi mi się kojarzycie (dla każdej po języku plus brzydal dla Kofiki bo ona wszystko zniesie )
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-06 o 19:07
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:08   #1364
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Vedmo nieważne czy nogi wyglądają estetycznie czy nie.
No co Ty, Ola, jasne, ze wazne Ja w lecie zawsze lubilam pokazac kawalek nogi (zeszloroczny tekst TZa: o nie, taka na rozowo ubrana nigdzie nie pojdziesz! Beda za toba gwizdac! Wloz cos brzydkiego z dlugim rekawem! ). Oczywiscie wolalam, jesli nie byla to noga blada. Teraz faktycznie pokazywanie czegokolwiek (z wyjatkiem szyi) odpada, co nie jest za fajne. Ale zaoszczedze na mazidlach brazujacych przynajmniej, nie? A moje nerki maja sie super, cale szczescie to puchniecie to tylko... puchniecie.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:15   #1365
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
No co Ty, Ola, jasne, ze wazne Ja w lecie zawsze lubilam pokazac kawalek nogi (zeszloroczny tekst TZa: o nie, taka na rozowo ubrana nigdzie nie pojdziesz! Beda za toba gwizdac! Wloz cos brzydkiego z dlugim rekawem! ). Oczywiscie wolalam, jesli nie byla to noga blada. Teraz faktycznie pokazywanie czegokolwiek (z wyjatkiem szyi) odpada, co nie jest za fajne. Ale zaoszczedze na mazidlach brazujacych przynajmniej, nie? A moje nerki maja sie super, cale szczescie to puchniecie to tylko... puchniecie.
Lubię ładnie wyglądające przyszłe mamy, ale opuchnięte nogi u WAS mają rozgrzeszenie....Tak samo jak workowate spódniczki czy t-shirty. Potrafię zrozumieć że uciskające spodnie na gumce mogą w końcu człowieka wkurzyć i zmęczyć Jeszcze będziesz miała czas na pokazywanie nóżek
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:33   #1366
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

olka trzeba bylo sie nei wyprowadzac z UK to bysmy cie wziely :p

co do samoopalaczy jestem bardzo zadowolona z kremu do twarzy Dove (nawet dostalam go ostatnio za funta w pundlandzie). brazuje delikatnie i bardzo naturalnie, nie ma zadnych smug, w pracy pytaja sie gdzie ja sie tak opalilam i nie sciera sie w zadne paski. wystarczy ze posmaruje sie nim co kilka dni.

ogladamy z TaZikiem The Blind Side., bardzo ladny, siedze ze lzami w oczach i co chwila mam chec sie poplakac
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:38   #1367
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was robila quiz o Wizazu? Ja chcialam, ale nie chce mojego kodu pocztowego zaakceptowac. W regulaminie nic nie ma,ze trzeba miec polski adres. Dyskryminacja?
nic i quizie nie słyszałam


Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość

A te cztery panny to niech się już tak nie afiszują strasznie z tymi swoimi spotkaniami Bo tu niektórym smutno jest! A jakże!

Bakteryjka do domu myszę wyganiać! Kofika do domu ćwiczyć, Koculek też ćwiczyć tyle że niemiecki a Wiolqn poobiegać niech sobie idzie!!
kofika mnie wymęczyła i już na niemiecki nie mam siły. Poprasowałam chwilkę i muszę teraz odpocząć aby mieć siłę na Niemca, który lada sekunda będzie w domu

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Teraz faktycznie pokazywanie czegokolwiek (z wyjatkiem szyi) odpada, co nie jest za fajne.
przejście na muzułmanizm byłoby teraz zazwyczaj łatwe
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:56   #1368
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

kofika mnie wymęczyła i już na niemiecki nie mam siły. Poprasowałam chwilkę i muszę teraz odpocząć aby mieć siłę na Niemca, który lada sekunda będzie w domu


ja bym swojego chciała TERAZ mieć pod ręką

pije dzisiaj moją 3 kawę, w nocy chyba pornosy będę oglądała zamiast spać....

Wiolqn uważaj co mówisz!! Bo jeszcze Cię nawiedzę
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:02   #1369
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość



pije dzisiaj moją 3 kawę, w nocy chyba pornosy będę oglądała zamiast spać....
A 3 kawy to dużo? U mnie to standardzik Gdybym mogla pić więcej - piłabym je caly dzien - Bezapelacyjnie Uwielbiam
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 20:05   #1370
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
pije dzisiaj moją 3 kawę, w nocy chyba pornosy będę oglądała zamiast spać....
a co po kawie lepiej się ogląda?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:12   #1371
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a co po kawie lepiej się ogląda?
nie wiem czy po ale na pewno lepiej z kafą
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:14   #1372
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a co po kawie lepiej się ogląda?

czego to się człowiek nie nauczy na tym wizażu
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:19   #1373
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nie wiem czy po ale na pewno lepiej z kafą
my żeśmy oglądały całą parą aż się z TV dym unosił

ja już lepiej idę pomęczyć Tżta
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:20   #1374
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a co po kawie lepiej się ogląda?
o tej porze kawę pijąc wątpię czy szybko usnę

chociaż może na pornosie usnę... Przecież tam nic się nie DZIEJE... Ciągle to samo
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:24   #1375
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Koculku z okazji 10tych urodzin Wizazu zrobili quiz, na glownej stronie mozna go znalesc.

Olka jak to ciagle to samo, to co Ty ogladasz?
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:28   #1376
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dla mnie patetyczny - to utwor literacki o podniosłym tonie
Ales posta wyprodukowala , cos slabas dzisiaj .

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Mi tez. Lubie ja robic, zwlaszcza, ze maszynka wyrabia mi ciasto w 45 min i ja je tylko wrzucam na blache.




Kolo ulatwia chodzenie i utrudnia tanczenie. Dobrze, ze suknia nie jest zbyt ciezka, moja troche byla, ale to dlatego, ze atlas sam w sobie jest ciezki. Co do siusiania, to potwierdzam. Nalezy brac ze soba swiadkowa, ktora podtrzyma, co trzeba. Podkreslam - swiadkowa, nie TZa, gdyz widok delikatnej bialej bielizny tudziez koronkowych ponczoszek moze nieco opoznic wyjscie z toalety... i wlosy trzeba poprawiac i makijaz i w ogole... siusianie tylko ze swiadkowa!
A ja musze w rekach wyrabiac , chyba sobie zafunduje taka maszynke .

Vedmo dajesz po garach , czyzby historia z zycia wzieta .

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ja pościeli nie prasuję, po praniu strzepuję tak aby była w miarę niepognieciona i tak zostawiam do wyschnięcia. Marnujesz cenne 20 minut na wyprasowanie jednego kompletu i tak i tak wszystko się pogniecie jak do łóżka pójdziesz
Ja tez nie prasuje, robie dokladnie tak jak ty . A juz nie cierpie wykrochmalonej poscieli .

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
I nie zarzucam Ci pijaństwa. Wszak wina przecież nie pijesz często... Bo nie lubisz.... :P:
Oj nie lubie , zebys ty widziala jak sie musialam zmuszac zeby wypic Hardys do obiadu . W sumie dalej sie zmuszam .

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a co po kawie lepiej się ogląda?
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:29   #1377
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość

Olka jak to ciagle to samo, to co Ty ogladasz?
no jak to co PORNOSY Czy widziałaś żeby któryś z nich miał wartką akcję?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:32   #1378
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Olka tam nie chodzi o akcje tylko o pozycje

A ja wlasnie ogladam Top Gear z TZ i umieramy ze smiechu.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...


Edytowane przez sylwunia3009
Czas edycji: 2010-06-06 o 20:35
sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:39   #1379
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no jak to co PORNOSY Czy widziałaś żeby któryś z nich miał wartką akcję?
A halasy Ci nie beda przeszkadzac?
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:39   #1380
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Olka tam nie chodzi o akcje tylko o pozycje

A ja wlasnie ogladam Top Gear z TZ i umieramy ze smiechu.
taaaa a z kim ja przepraszam bardzo mam te pozycje próbować?? Nawet lalki dmuchanej nie mam.....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.