Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 14:43   #451
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez anka^^
Ja miałam smugi po pierwszym użyciu. Teraz mi się wyrównało i mam ładny brąz ale z tą szyja i dekoltem właśnie cośnie tak. Ni to brąz, ni to żółć ;/ Aha stosowalam balsam ok 4, 5 razy
Ok, przekonałyście mnie Zaryzykuję ( ale za jakies 2 tyg- nie chcę sie narazac na smugi, bo mam wf z chlopakami )
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 15:37   #452
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Hm... to czemu ja takmam? Nie brudzi mnie bezpośrednio poaplikacji tylko nast epnego dnia po umciu. Rozumiem, że naskórek się złuszcza, ale nie do tego stopnia chyba
Nie wiem czemu tak masz...Ja go używam tez przed pójsciem spać i niczego mi nie brudzi.......
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 15:59   #453
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Nie brudzi, ale nastepnego dnia? Kurcze, jak ja założe slubną sukienkę
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:06   #454
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

To moze nakładaj go w troszkę mniejszych ilościach? Ja tak robię i nigdy niczego mnie nie pobrudziło
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:22   #455
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Nie brudzi, ale nastepnego dnia? Kurcze, jak ja założe slubną sukienkę
Następnego dnia tym bardziej nie....może nakładasz coś tłustego jeszcze przed nałożeniem tego balsamu??Chociaż ja używam oliwki po kąpieli i nie mam problemu...sama nie wiem...Szkoda sukni ślubnej
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:07   #456
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Mi ten balsam też brudzi jasne rzeczy, a konkretnie bielizne. Ale to chyba normalne. Sovilo to może przestań używac tego balsamu i wybierz się na solarium. Wtedy nie pobrudzisz sukni :P
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:24   #457
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Chciałam, ale biorę tabletki antykoncepcyjne, więc nabawie się przebarwień. Wiecie, może dlatego, że stosowałam go kilka dni pod rząd?I nie stosowałam balsamu nawilżajacego?Po gimnastyce tam gdzie się spociłam pobrudziłam ubranie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 21:41   #458
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Nie brudzi, ale nastepnego dnia? Kurcze, jak ja założe slubną sukienkę
Dawno mnie tu nie było, a zaglądnełam bo dzisiaj zakupiłam 2 butlę tego balsamu tylko tym razem do normalnej i ciemnej karnacji i chciałam zobaczyć co piszecie.
Ale ze mam już doświadczenie po zużyciu 1 opakowania mogę Ci coś doradzić Sovilo Nasmaruj się tym balsamem kilka dni pod rząd,a tak ze 2 dni przed Ślubem nie smaruj się nim tylko jakimś nawilżającym i myślę, że nie pobrudzisz sukienki Efekt opalenia utrzymuje się dobrych kilka dni bez smarowania się JHS więc może spróbuj tak,hm?
Pozdrawiam Cię serdecznie
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 09:03   #459
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Witam

Wczoraj zakupilam J&J do normalnej i jasnej karnacji. Nie bylo niestety do ciemnej. A sama mam bardzo jasna karnacja. Czytajac wasze posty myslalam, ze kupie do ciemnej. Wypackalam sie tym balsamikiem wczoraj na wieczor, a dzisiaj wstaje i nie wierze wlasnym oczom Mam sliczny kolorek, zadnych smug. Nie sadzilam, ze po jednym razie cos zobacze, a jednak.. Ten balsamik to cudo
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 09:05   #460
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez bergamia
Dawno mnie tu nie było, a zaglądnełam bo dzisiaj zakupiłam 2 butlę tego balsamu tylko tym razem do normalnej i ciemnej karnacji i chciałam zobaczyć co piszecie.
Ale ze mam już doświadczenie po zużyciu 1 opakowania mogę Ci coś doradzić Sovilo Nasmaruj się tym balsamem kilka dni pod rząd,a tak ze 2 dni przed Ślubem nie smaruj się nim tylko jakimś nawilżającym i myślę, że nie pobrudzisz sukienki Efekt opalenia utrzymuje się dobrych kilka dni bez smarowania się JHS więc może spróbuj tak,hm?
Pozdrawiam Cię serdecznie
Tak zrobię
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:11   #461
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

jest już lepiej po serii nocnej(efekt chyba jest,bo mój zauważył moje brązowe nóżki nie żółte a brązowe)
dziś kolejna aplikacja,zobaczymy
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 15:08   #462
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Johnson & Johnson holiday skin

Ja też jestem z niego zadowolona, dobrze nawilża, nic sie nie wałkuje, tlyko troszkę dziwnie pachnie (ten zapach utrzymuje sie długo nawet na ubraniach, niestety), ale to jedyny mankament. Mam bardzo jasną karnację, wiecznie chodzę blada i trochę sie go obawiałam ale efekt jest bardzo ładny
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:53   #463
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

zmieniam swoje zdanie niestety
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:02   #464
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Jakie efekty Cię zniechęciły?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:52   #465
izabelciaa
Przyczajenie
 
Avatar izabelciaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: środek Nowej Europy ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

hej Dziewczyny przebrnęłam przez cały wątek(chyba, bo czytałam na raty) i muszę przyznać, że moja opinia na temat Holiday Skin jest podobna do większości Waszych. Ja mam ten do ciemnej, ale to było dzieło przypadku, bo po prostu tego do jasnej już nie było na półce gdy poszłam drugiego dnia promocji w Rossmannie Trochę się obawiałam, bo mam dość jasną skórę,ale ku mojemu zaskoczeniu(pozytywnemu) nie ma smug a kolorek jest naturaly brązowo-złoty, dokładnie taki na jaki się opalam naturalnie Kilka dni później opalona i cała happy poszłam nabyć specyfik do twarzy i uważam, że to też był dobry wybór Co do zapachu, to balsam przy pierwszych dwóch użyciach rzeczywiście brzydko pachniał, ale później jest mało wyczuwalny, a przynajmniej dla mnie Krem do twarzy w ogóle nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, a przez pierwsze 2 dni stosowałam rano i wieczorem i musze przyznać, że moja buzia wygląda naturalnie i świeżo Podsumowując... także polecam z czystym sumieniem

pozdrawiam cieplutko
izabelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:16   #466
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

kolor wpadający jednak lekko w żółć,lekkie zacieki a staram się bardzo przy rozsmarowaniu,zapach można jakoś przeżyć
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 22:10   #467
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Mam stwierdziła, że wyglądam jakbym biała żółtaczkę...:-/
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:07   #468
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

posmarowałam się wczoraj tym do ciemniejszej karnacji (chociaż jestem bardzo blada) i kremem do mieszanej... I MASAKRA!!! Kolor mi się podoba i zapach też ! tylko straszne zacieki mam!!! a chciałam ładnie wyglądać... wyglądam jakbym była brudna szczególnie nogi, nadgarstki i brzuch... a twarz wygląda jakby była strasznie brudna... jakbym się przez miesiąc nie myła może to przez to ,że nałożyłam sobie dwie warstwy??!!! PROSZĘ POMOCY!!!!!!! Chciałabym mieć ładną opaleniznę, ale jak zrobić,żeby tych zacieków nie było??? POMOCY SZYBKO!!!!!! PROSZĘ!!! Bo o 15 wyjeżdżam i chciałabym już nie mieć tych zacieków!!! proszę pomocy! wysmarować te zacieki cytryną???
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:19   #469
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
posmarowałam się wczoraj tym do ciemniejszej karnacji (chociaż jestem bardzo blada) i kremem do mieszanej... I MASAKRA!!! Kolor mi się podoba i zapach też ! tylko straszne zacieki mam!!! a chciałam ładnie wyglądać... wyglądam jakbym była brudna szczególnie nogi, nadgarstki i brzuch... a twarz wygląda jakby była strasznie brudna... jakbym się przez miesiąc nie myła może to przez to ,że nałożyłam sobie dwie warstwy??!!! PROSZĘ POMOCY!!!!!!! Chciałabym mieć ładną opaleniznę, ale jak zrobić,żeby tych zacieków nie było??? POMOCY SZYBKO!!!!!! PROSZĘ!!! Bo o 15 wyjeżdżam i chciałabym już nie mieć tych zacieków!!! proszę pomocy! wysmarować te zacieki cytryną???
Marusaa, nie chcę Cię załamywać, ale te zacieki są prawie nie do usunięcia, muszą same zejść a moze to potrwać kilka dni Ja nie wiem o co chodzi, ale ja też miałam taki mały zaciek na dłoni, bo źle rozprowadziłam i próbowałam nawet szczotką szorować ale nic Dziewczyny radziły żeby faktycznie cytryną, albo kwaskiem to trochę ponoć pomaga, a przedtem spróbuj peeling zrobić. Trzymaj się i powodzenia, napisz czy Ci się udało.
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 12:21   #470
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
posmarowałam się wczoraj tym do ciemniejszej karnacji (chociaż jestem bardzo blada) i kremem do mieszanej... I MASAKRA!!! Kolor mi się podoba i zapach też ! tylko straszne zacieki mam!!! a chciałam ładnie wyglądać... wyglądam jakbym była brudna szczególnie nogi, nadgarstki i brzuch... a twarz wygląda jakby była strasznie brudna... jakbym się przez miesiąc nie myła może to przez to ,że nałożyłam sobie dwie warstwy??!!! PROSZĘ POMOCY!!!!!!! Chciałabym mieć ładną opaleniznę, ale jak zrobić,żeby tych zacieków nie było??? POMOCY SZYBKO!!!!!! PROSZĘ!!! Bo o 15 wyjeżdżam i chciałabym już nie mieć tych zacieków!!! proszę pomocy! wysmarować te zacieki cytryną???
Do 15-tego na pewno samo zejdzie, nawet jak byś nic nie robiła. Jednak radzę zrobić peeling całego ciala (może być np. kawowy) no i cytrynkę zastosować Wraz z naskóerkiem stracisz powoli zacieki.
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 12:41   #471
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

mi sie ten balsam na pcozatku strasznie podobal, juz po 2 dnaich bylam opalona.. ale teraz?? maskara robi mi potworne plamy nawet na nogach mimo iz go dobrze rozsmaruje albo na szyi... takie paskudztwo ślady sie robia, jakbym miala brudną szyje wiec rzucilam to do szfki i lezy, czasem go uzyje tylko do twarzy, a tak to zaczelam chodzic na solarium i jestem równomiernie wszedzie opalona...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 12:53   #472
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Marusaaa, mam nadzieję, że cytrynka Ci pomoże Czuczenko, a na twarzy nie robią Ci się żadne plamy ani zacieki? I jak schodzi z twarzy?
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:25   #473
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
SZYBKO!!!!!! PROSZĘ!!! Bo o 15 wyjeżdżam i chciałabym już nie mieć tych zacieków!!! proszę pomocy! wysmarować te zacieki cytryną???
Awadawa, Marusaa wyjechała już, dzisiaj o 15tej mam nadzieję, że się jej udało choc troszkę zetrzeć te smugi. Nie panikowała by tak gdyby miała wyjeżdżać 15tego
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:31   #474
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

dziewczyny ja już stosuję drugie opakowanie balsamu i jestem zadowolona. Zero smug, śliczny kolor. Sama jestem dosyć blada, a zakupiłam sobie wersję do ciemniejszej karnacji i nic się złego nie dzieje. Był czas, że nie chciało mi się smarować tym balsamem i jak schodził to wygladałam jakbym się ubrudziła ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.Mi do tej pory balsam ubrudził tylko pieżamkę;-)
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:35   #475
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez bergamia
Awadawa, Marusaa wyjechała już, dzisiaj o 15tej mam nadzieję, że się jej udało choc troszkę zetrzeć te smugi. Nie panikowała by tak gdyby miała wyjeżdżać 15tego
Oj faktycznie!! Napisala o 15-stej a nie 15-tego

Nie wytrzymalam dzisiaj, stwierdzialam ,że mam dość swojej bladości i też poleciałam do Tesco po HS. Był tam na promocji (za 10 zeta), ale niestety na półce był napis, że towaru chwilowo brak. Jaka była moja radość gdy znalazłam przypadkiem jeden (chyba ostatni w Tesco) egzemplarz na pólce obok kremów do rąk.. Co prawda jest to ten na noc (planowalam kupić dla ciemnej karnacji) ale i tak jestem happy. Mam nadzieję, że mi radość nie przejdzie jutro rano Napisze o swoich obserwacjach- narazie pobalsamowałam sobie nogę do kolana
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:22   #476
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

ja używam już ze 2-3 tyg. i żadnych plam nie zauwazyłam... hmm... w sumie smaruję taką neizbyt grubą warstwą i długo wsmarowywuję dość pozniej myję ząbki (ok.5min.) i wtedy się ubieram
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:43   #477
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja używam wersję do karnacji normalnej i ciemnej, mimo że po zimie mam zawsze bardzo jasną skórę i bardzo cięzko się opalam. I jestem bardzo zadowolona Używam 3 dzień, jak na razie tylko na najbardziej blade nogi Po pierwszym razie zrobiła mi się mała plamka pod kolanem, pewnie dlatego że spieszyłam się i nie przyłożyłam się do rozprowadzenia Kolor jest bardzo naturalny, dodatkowo mam wrażenie że balsam nawiliża mi skórę
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:12   #478
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja równiez jestem zadowolona po pierwszej aplikacji...Oby tak dalej to za tydzień będe jak mulatka
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:28   #479
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez bejbii
ja używam już ze 2-3 tyg. i żadnych plam nie zauwazyłam... hmm... w sumie smaruję taką neizbyt grubą warstwą i długo wsmarowywuję dość pozniej myję ząbki (ok.5min.) i wtedy się ubieram

a ja musialam zaprzestac po .. niecalym tygodniu zrobily mi sie plamy bo schodzi WYJATKOWO nierowno naprawde...nigdy cos takiego nie zdazylo mi sie z innym balsamem(a uzywalam ziaje soraye i kolastyne) poza tym zostawia plamy.Nie dla mnie

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:49   #480
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

mam pytanie bo nie mam zbytnio czasu zeby czytac caly watek czy jak mam ciemna dosyc karnacje moge uzywac do jasnej i normalnej?chce lekko byc zabrazowiona tak malo widocznie a jednak widocznie.i ile w rosmanie kosztuje?
*kinia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.