Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 16:30   #571
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja bym oddała wszystko za śnieżną biel cery... moja buzia ma niestety rózowy odcień i w ogóle częst się czerwienię... ale postanowiłam, że w tym roku za żadne skarby świata nie będę się opalać i kupię sobie wysoki filterek
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 17:30   #572
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny, a ktoras z was moze uzywala bazy rozswietlajacej Bourjois Complexion Illuminating Highlighting Veil? Ciekawa jestem efektu
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 08:29   #573
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ooo to fajno jak mi się skończy mój granatowy to kupię sobie (o ile znajdę ) ten brązowy

a granatowe puderniczki chyba wycofali bo na stronie Joko już ich nie ma... pewnie te brązowe to jakieś "ulepszone wersje" granatowych

Też mi sie wydaje że to ulepszona wersja Kupuj kupuj ja jestem zadowolona. Prawdę mowiąc to Twoja recenzja mnie przekonała do kupna mozaiki, także buziak
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 18:34   #574
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez kasssandra
Też mi sie wydaje że to ulepszona wersja Kupuj kupuj ja jestem zadowolona. Prawdę mowiąc to Twoja recenzja mnie przekonała do kupna mozaiki, także buziak
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:19   #575
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Och cudowny, cudowny wątek Jestem blada, raczej nie wyglądam jak trup [ chociaż często tak mi mówiono ]. Niestety ostatnio skorzystałam z solarium [ aż 6 razy oczywiście w odstepach dwu lub jedno tygodniowych ]. Powodem tego strasznego czynu była moja głupota, uległam tym co "narzekali', wytykali [ nie krytykowali] moją bladość. Ale teraz koniec... żadnego solarium hihihhihi
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 18:59   #576
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dzisiaj spotkalam swoja stara znajoma, z ktora nie widzialam sie jakis czas a ona...
Kiedys byla doslowinie biala, tylko ze w tonacji zoltej a dzis... cala poparzona z powiek to jej skora schodzila, oczywiscie solarium. "Rodzina ja wygonila", z szoku jej powiedzialam ze glupia jest i sie obrazila
Nie potrafilam jej wytlumaczyc, ze solarium jest zle
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 19:11   #577
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja mam dość jasną karnacje a jak sie opale to mam lekko czerwonawy nos :P a do tego mam przebarwienia na skorze... chcialabym ja jakos 'opalic'. Możecie mi polecic na to jakis dobry sposob?
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 20:07   #578
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez ladie
ja mam dość jasną karnacje a jak sie opale to mam lekko czerwonawy nos :P a do tego mam przebarwienia na skorze... chcialabym ja jakos 'opalic'. Możecie mi polecic na to jakis dobry sposob?

To nie w tym watku Tu sie wybielamy.

Zobacz watek "opalamy sie" na biochemii
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 14:14   #579
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dzisiaj zauważyłam, że moja "opalenizna" po solarium właściwie już znikła i jestem znowu blada..
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 14:59   #580
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace
Dzisiaj zauważyłam, że moja "opalenizna" po solarium właściwie już znikła i jestem znowu blada..
A myslalas, ze sie utrzyma na wieki? O swieta naiwnosci!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 15:06   #581
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Mimbi, patrząc na poprzednie posty Satinki (przepraszam za zdrobnienie, takie to jakieś ładne) myślę, że ona się cieszy z tego, że wreszcie zbladła.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 15:22   #582
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ha ha, mimbi czytaj ze zrozumieniem ... Rayne ma rację. Po prostu cieszę się z tego że opalenizna !znikła! ...Nie mam pojęcia dlaczego tak napisałaś ekm..
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 11:17   #583
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Wybacz Za malo w Twoim poscie emocji i checi powrotu do bladosci
Witaj znowu w krainie bladolicych.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 11:24   #584
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez ladie
ja mam dość jasną karnacje a jak sie opale to mam lekko czerwonawy nos :P a do tego mam przebarwienia na skorze... chcialabym ja jakos 'opalic'. Możecie mi polecic na to jakis dobry sposob?

Widać "podkreślenie" jasnej cery można zrozumieć jako chęć opalenia się
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:38   #585
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Widze ze wiele dziewczyn ma blada cere a wydawało mi sie ze w najblizszym otoczeniu nie man ikogo takiego bladego jak ja ;] Kiedys robilam wszystk ozeby tylko zakryc tą bladosc samoopalacze itp a teraz coraz arziej mi sie to podoba. Mam ciemne wlosy prawie czarne czesto slysze ze jestem bardzo blada i czy moze chora nie jestem ale przyzwyczailam sie Moze jakies zdjecia makijazy ?
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 18:06   #586
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Przeczytaj cały wątek, zdjęc jest w nim sporo.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 20:18   #587
alkatras
Raczkowanie
 
Avatar alkatras
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław juz :)
Wiadomości: 33
GG do alkatras
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja tez mam jasna karnacje i mam piegi. Włosy mam rowniez jasne, nie farbowałam ich nigdy. Czasami mnie denerwuje to ze jestem taka blada, zwłaszcza jak patrze na moje opalone koleżanki. Dobrze, ze na wizazu pojawil sie taki wątek, przynajmniej teraz wiem, ze nie jestem sama .
alkatras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 08:18   #588
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Witam serdecznie

Je rownież jestem bledziuchem , ale lubie swoją karnacje, mam blond wlsoki, a teraz w lato pojawiły mi się piegi (nikgdy ich nie miałam). Wszystko byłoby ok, tylko, ze mam tradzik, i jak mi wyskakują czerwone krosty, to niestety widać to okropnie na mojej twarz i tez czasami mam ciezkosci z doborem podklady, wszystkie wydają mi się za ciemne . Ale kupiłam sobie balsam brązujący do twarzy, chce tylko odrobinke nabrać kolorku, zobaczymy jak bedzie. Pozdrawiam
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 07:58   #589
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny,co taka cisza????Mam nadzieję,że wątek nie upadnie zwłaszcza teraz,gdy wszyscy w koło się brązowią,a ja biała....moja przyjaciółka wprost uwielbia porównywać ze mna swoja oplenizne Może macie jakies rady,jak przetrwac lato ze swoją bladością????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 08:21   #590
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

niv chyba zostaja nam tylko "wybielajace" owoce, peelingi i duuużo filtrów. A jak się da to zakrywanie się jak najbardziej i oczywiście nie przesiadywanie na słońcu.

A ja ostatnio mam wrażenie, że się opaliłam Ale mam nadzieje, że ty tylko m aj achora wyobraźnia
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:32   #591
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

kurcze, ja to chyba mam jakąś obsesje :P jak musze wyjść rano czy w południe na dwór i czuje jak mi te promienie na skóre padają to sie boje ze sie zaraz opale :O chyba wariuje :P
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:50   #592
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

mi dermatolog ostatnio przepisał krem z filtrem 60, ale w aptece powiedzieli, ze juz przestali z takim filtrem to to produkować i dostałam 50. i wczoraj koleżanka z okazji, że nie chciało jej się juz iść do szkoły, przyszła do mnie się poopalać. Dermatolog powiedział, że jak się wysmaruję tym swoim kremem to mogę nawet 2h po plaży paradować i nic mnie nie ruszy, tylko po 2h trzeba dosmarować (każdy filtr podobno po tym czasie przestaje działać, nawet najniższy), więc ja zadowolona wysmarowałam się i żeby koleżance było raźniej klapnęłam obok niej na kocyku i sobie 2h pogadałyśmy, wypociłyśmy się jak w saunie (jak można lubić to smażenie?!) i ja cała szczęśliwa, że miałam taką barierę, wieczorem zauważyłam, że jestem strasznie czerwona na twarzy i na rękach (więcej miałam wtedy zakryte, bo trwał 'babski wieczór', a potem już niewiele widziałam jak się rozbierałam i kąpałam ) i mam całą masę piegów! ale.. jest taka jedna rzecz... kupiłam sobie w aptece za 7zł krem przeciw piegom Venus czy coś takiego. Całe 7zł mnie kosztował, ale kuracja trwa 2-6 tygodni, więc narazie zero efektów. Bardzo miła pani w aptece powiedziała, że ten specyfik wybiela piegi i przebarwienia, a nawet jeśli się nie uda to nie jest to wielki wydatek, więc ona na moim miejscu by spróbowała <dobry bajer >
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 10:59   #593
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cmoksia - a jaki to był filtr i ile go nałożyłaś??? Cytuję p. Basię Kwiatkowską
Cytat:
Jak duzo prepartu z filtrami trzeba nalozyc jednorazowo, aby uzyskac stopien protekcji podany na opakowaniu?

2mg produktu z filtrami na kazdy cm2 skory.

To jest ta trudna i czesto niewygodna strona skutecznej ochrony slonecznej, ktora w wiekszosci nie jest przestrzegana, dlatego tak wiele osob mimo, ze stosuje filtry nie uzyskuje skutecznej ochrony czyli nadal moze doswidczyc przebarwien, nadal fotostarzenie postepuje itd. dochodzac do wniosku, ze to wszystko jest niepotrzebne i nie dziala.

Jak to wyglada w praktyce?

1 tsp [teaspoon]= 5ml
Pamietajmy, ze nie chodzi tutaj o zwykle lyzeczki tylko w tym wypadku tsp to jednostka miary stosowana w niektorych krajach, gdzie dostepne sa specjalne lyzeczki-miarki pozwlajace odmierzyc dokladna ilosc danego produktu.
Na twarz i szyje razem - 1/2 tsp (teaspoon) czyli wynosi to ok. 2-2,5 ml
Na sama twarz ok. 1,5-1,8ml
Jesli nalozysz na twarz 1,5ml to i tak duzy suksces, zdaje sobie sprawe jak to trudno osiagnac i jeszcze dobrze wygladac.
Metoda nakladania kilku warstw czasem bardziej sie sprawdza niz nalozenie calosci naraz.

Na cale cialo ok. 30ml

Na kazde ramie 1/2 tsp
Klatka piersiowa na przod 1 tsp i na plecy 1 tsp
Na kazda noge po 1 tsp

Nalozenie polowy wymaganej ilosci zmniejsza stopien protekcji, uzyskasz tylko 1/4 lub nawet 1/8 tego co podaje opis na opakowaniu.
Przykladowo krem o faktorze SPF 60 - jesli nalozysz tylko polowe wymaganej ilosci czyli 1mg/cm2 skory otrzymasz ochrone rowna SPF ok.8.

Patrz wykres:
http://www.biochemiaurody.com/DzialS...ebarwienia.htm

Ale ja nie daje rady tyle nalozyc?
Przyjmij zasade robie najlepiej jak moge, majac na wzgledzie im wiecej naloze tym lepiej.

*********************
Wiemy juz, ze aby osiagnac wartosc faktora podana na opakowaniu kremu z filtrami trzeba nalozyc duza ilosc kremu ok.2,5 ml. W praktyce jest to naprawde duzo, nalozenia 1,5 ml kremu z filtrami na twarz u szyje to juz duzy sukces. Aby sie przekonac jak duzo to jest warto odmierzyc taka ilosc kremu, wiekszosc bowiem nie zdaje sobie sprawy jak duzo to jest 2,5 ml kremu.

W wielu recenzjach zachwala sie, ze produkt z filtrami o pojemnosci 50ml starcza na kilka miesiecy czyli jest bardzo wydajny- a to tylko oznacza jak "efektywna" ochrone osiaga dana osoba.
Wiele osob twierdzi, ze naklada bardzo "duzo" a pomimo tego krem 50 ml nadal starcza im na kilka miesiecy - to tez swiadczy o tym jak slowo "duzo" moze byc roznie odbierane w tym przypadku.

"Przepisowa" ilosc kremu z filtrami [2,5ml na twarz i szyje] jest naprawde duza i wiekszosc naklada zwykle polowe lub mniej tego co potrzeba, warto sobie z tego zdawac sprawe.

Wszelkie recenzje, w ktorych dana osoba twierdzi, iz krem z filtrami wchonal sie idealnie, nie pozostawiajac nawet lekkiej warstewki, blysku oznaczaja, iz dana osoba nie naklada kremu z filtrami w wystarczajacej ilosci.
Uwagi te przyszly mi na mysl po przeczytaniu setek recenzji angielskich i polskich produktu La Roche-Posay Anthelios fluide SPF 60 lub SPF 40 - 50ml. Anthelios fluid to była nowość wśród produktow z filtrami, zwłaszcza dla kogos kto nie znal japońskich produktow z filtrami. Nietypowa wodnista formula, reklamowany jako lekkość, wiec wiele osob go kupilo, wodnista formula sprzyjala nakladaniu go w bardzo malej ilosci, poza tym szybciej traci efektywnosc w porownaniu z bardziej tresciwymi preparatami z filtrami.
Dluzej i skuteczniej chronia produkty nieco gestsze, ktore pozostawiaja lekka wyczuwalna warstewke na skorze np. Mleczko-Zel Vichy SPF 60 lub mleczko Dermo-Pediatrics SPF 60 na pewno beda chronic dluzej i skuteczniej nalozone jednorazowo rano w duzej ilosci, anizeli plynny Anthelios fluid SPF 60 lub Vichy fluid SPF 60.

Wnioski te opieram na setkach recenzji angielskich i polskich oraz rozmowach z osobami stosujacymi preparaty z filtrami.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:14   #594
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

alraune nie mam pojęcia ile tego wsmarowałam, ale całkiem sporo, bo wyszłam cała biała (widać było ten krem na mnie), a co to dokładnie było to teraz nie wiem, bo moja mama to aktualnie nosi w torebce, a nie ma jej w domu, wiem tylko, że spf 50
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:03   #595
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl
kurcze, ja to chyba mam jakąś obsesje :P jak musze wyjść rano czy w południe na dwór i czuje jak mi te promienie na skóre padają to sie boje ze sie zaraz opale :O chyba wariuje :P


Mam to samo A kiedyś lubiłam to uczucie padających promieni, tzn teraz też lubię, ale chcę by biała - więc coś za coś

Daria( ) trzeba patrze nie tylko na sfp, ale najważniejsze na ochronę UVA Z tego co wiem najwyższą taką ochronę ma bioderma spray sfp 40 (400 ml) UVA 27, której używam i także polecam.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:13   #596
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa

Co do 'opal się'. Też czasami to słyszę, ale ... no ale ja piernicze - przecież nie będę leżeć plackiem na słońcu (nie nawidzę tego !!!! no chyba, że nad morzem ... ) i niszczyć swojej skóry tylko dlatego, żeby wkomponować się w czyiś kanon piękna. Jestem dumna z tego, że jestem bladym osobnikiem. Komponuje się to z moim typem urody, bo syćko mam jasne - oczy, usta, włosy. Do tego ciemny lakier i mocno zaznaczone oczy - oto Przezłośliwa. Jak się komuś nie podoba, to jego problem.
Zgadzam się wszytscy wokól po lecie są opaleni a ja biała jak ściana (no może z mała opalenizną bo chyba nie da się uniknąć opalonych rąk itp) ale i tak w porównaniu z innymi jestem, blada i ja to kocham
Też lubię mieć ciemno pomalowane oczka
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:25   #597
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Daria( ) trzeba patrze nie tylko na sfp, ale najważniejsze na ochronę UVA Z tego co wiem najwyższą taką ochronę ma bioderma spray sfp 40 (400 ml) UVA 27, której używam i także polecam.
tam dużo różnych rzeczy było powypisywanych, ale to jedyne co zapamiętałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:31   #598
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jakie są najlepsze metody na podkreślenie jasnej cery????Tzn.zabiegi pielęgnacyjne,kosmetyli wybielające itd.Wiem,że już trochę o tym było,ale mało Wszędzie teraz tylko kosmetyki brązujące,a czym się wybielić???
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:38   #599
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda

Daria( ) trzeba patrze nie tylko na sfp, ale najważniejsze na ochronę UVA Z tego co wiem najwyższą taką ochronę ma bioderma spray sfp 40 (400 ml) UVA 27, której używam i także polecam.
LRP aqua-lait i fluide chyba maja PPD28
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:57   #600
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez zetzet
LRP aqua-lait i fluide chyba maja PPD28
Dzięki dobrze wiedziec
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.