Sposoby na tęsknotę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 07:24   #31
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

TŻ nie wroci w srode tylko dopiero w piatek...juz mninely prawie 2 tygodnie...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:42   #32
oranginaab
Przyczajenie
 
Avatar oranginaab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Witajcie, mój narzeczony jest marynarzem więc dobrze znam temat tęsknoty i rozłąki. Wcześniej zdarzało się, że nie było go parę miesięcy i to było dla mnie bardzo trudne. Teraz mój pracuje po 6 tygodni i nie jest to dla mnie długo. Wszystko zależy od nastawienia. W końcu wiadom o, że chłopak wróci i że można mu zaufać.A powroty są zazwyczaj bardzo miłe. Pozdrawiam
oranginaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:12   #33
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na tęsknotę

a u mnie jest odwrotnie: to ja się wybieram na ponad miesięczne wakacje do Polski.... ehhhh.
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:21   #34
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Sposoby na tęsknotę

ja jesli nawet nie widze z tz sie kilka dni a wiemo tym ze musi gdzies jechac czy cos podobnego ... zawsze zostawia mi swoja bluze ktora pachnie nim... wtedy przez caly czas moglabym z niej siedziec... do momentu kiedy nie wywietrzeje ale to jest oznaka ze nie dlugo wroci
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 07:46   #35
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zakładam wątek z nadzieją, ze podzielicie się ze mną swoimi radami, jak radzić sobie, gdy partner wyjeżdża na jakieś 2 tygodnie na drugi koniec Polski. Jak radzicie sobie z tęsknotą? Gdy chce się Wam płakać, że nie możecie się do niego przytulić, poradzić, gdy brakuje go Wam w codziennych sytuacjach?
Mój mężczyzna musiał wczoraj nagle wyjechać do domu na drugim końcu z Polski z ważnych powodów rodzinnych, a że parą jesteśmy dopiero 3 miesiące, chociaż znamy się 2 lata, to czuję się z tym strasznie... Podejrzewam, ze ma to związek z tym, że to nasza pierwsza rozłąka, odkąd jesteśmy parą. Wcześniej nie wyjeżdżał z miasta nawet na jeden dzień i codziennie spędzaliśmy ze sobą sporo czasu(uczelnia, no i spotkania poza nią). Mimo to zawsze znajdowałam czas dla przyjaciół, miałam własne hobby, czas dla siebie, czasem robiło się babskie imprezy. Chociaż nie żyłam tylko tym, że jesteśmy parą, to jednak jest mi teraz okropnie ciężko... Moje samopoczucie poleciało gwałtownie w dół.
Wczoraj po jego wyjeździe, poszłam na imprezę ze znajomymi, nie było jakoś tragicznie, ale moje przyjaciółki powiedziały, że po mnie widać, że jestem nieswoja. Dzisiaj spędziłam dzień z przyjaciółką, było okej. Ale mam takie momenty, że z ni gruszki ni z pietruszki się rozklejam i zaczynam pochlipywać. Dzisiaj np. przyszedł do mnie kotek, zaczął się łasić, pogłaskałam go i się popłakałam, bo przypomniało mi się, że mój facet uwielbia koty, a przez najbliższy czas nie będę się z nim widziała...
Nie wiem z czego moje niekontrolowane napady płaczu wynikają... Nigdy tak nie miałam, nawet jak się pokłóciliśmy o coś... Podejrzewam, że to może mieć związek z hormonami, bo dzisiaj dostałam okres...
Jakie macie sposoby na poprawę humorów, gdy Wasi mężczyźni wyjeżdżają i za nimi tęsknicie? Jak zajmujecie myśli?

Ciekawe czy oni tez za nami tak tesknia jak my za nimi
moj TŻ tez wyjechał, tyle ze na tydzien. Ale zajmuje sie czym sie da. To sprzatam, to chodze po zakupy, to opalam sie, to spotykam ze znajomymi. Czas leci...
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:10   #36
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na tęsknotę

dobra taktyka forumkowiczko ja dziś wyjechałam na ten ponad miesiąc i właśnie wiszę na skype z moim... wydaje się to być masakrą, ale jakoś trzeba przetrwac! dużo do roboty trzeba znaleźć i tyle... zakupy, porządki, spotkania ze znajomymi, a jak się nie da spotkać, to zawisnąć na telefonie z przyjaciółką ... i oby szybko minęło
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:28   #37
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Fajnie wiedzieć, ze są inne kobiety, które też dręczy tęsknota... Jakoś ta świadomość dodaje sił, że jednak da się przetrwać ten trudny okres...
Ostatnio całe dnie spędzam poza domem ze znajomymi i muszę przyznać, ze jest zdecydowanie lepiej... Choć czasami się zatęskni... Ale mimo to wiem, ze niebawem się spotkamy i jest łatwiej...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 04:04   #38
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ja juz z Tz nie widzialam sie 1,5tyg, a jeszcze ponad 1,5 msc przed nami masakra...Tesknie jak cholera, tym berdziej ze jakos malo zajec mam tu (wyjechalam z PL na prawie 2 msc). Juz nigdy wiecej nie rozstane sie z TZ na tak dlugo. Cieszcie sie dziewczyny te ktore maja przerwe np tygodniowa, bo to wcale tak dlugo nie jest
Bedzie dobrze, bedzie dobrze, wytrzymam, wytrzymam.....
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 07:03   #39
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Sposoby na tęsknotę

ja w niedziele dolacze do WAs bo wtedy wyjezdzam na 1,5 miesiaca
juz tesknie za Nim i juz mi smutno
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:11   #40
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
ja w niedziele dolacze do WAs bo wtedy wyjezdzam na 1,5 miesiaca
juz tesknie za Nim i juz mi smutno
rozumiem Cie, ja tez jeszcze przed wyjazdem juz za Nim tesknilam...
Ale jak by nie bylo damy rade
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:13   #41
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
rozumiem Cie, ja tez jeszcze przed wyjazdem juz za Nim tesknilam...
Ale jak by nie bylo damy rade
(
TZ jest teraz w pracy,do poludnia bylismy sobie razem.
jeszcze tylko jutrzejszy dzien i kilka godzin w niedziele rano a potem wyjazd. nie wiem jak sobie poradze bez Niego(
teraz dni szybko mi plyna,dopiero jak wyjade beda sie ciagnely(
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 20:18   #42
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na tęsknotę

ja się jakoś dziś lepiej czułam, jak już minął jeden dzień... co prawda kilka godzin na skype dziś siedzieliśmy... musimy wytrzymać dziewczyny!
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:02   #43
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
ja się jakoś dziś lepiej czułam, jak już minął jeden dzień... co prawda kilka godzin na skype dziś siedzieliśmy... musimy wytrzymać dziewczyny!
Dobrze, ze jest Skype, bo bym chyba nie wypłaciła się za rachunki telefoniczne Takie rozmowy bardzo pomagają, bo poniekąd spędzam z moim chłopakiem te parę godzinI wiem, co u niego słychać
Dobrze, ze parę miesięcy temu zainstalował mi kamerkę
Jak się zaczął czerwiec, to już też gdzieś tam zaczynałam tęsknić, bo wiedziałam, że trzeba będzie się rozstać...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:27   #44
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Dwa tygodnie to tyle, co prawie nic.
Pomyśl, jakie miłe są powitania
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:33   #45
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Tak, ja juz sobie wyobrazam powitanie i nie moge sie go doczekac Nie smiejcie sie dziewczyny, ale ja sobie ubzduralam ze zrobie sobie taki 'kalendarzyk' i bede odhaczac dni do mojego powrotu Tak, wiem, glupie i dziecinne, ale mysle ze tak bedzie mi lepiej, bo bede widziala ile jeszcze zostalo dni
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:11   #46
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Moj tz mial wrocic dzis a wroci jutro i we wtorek znowu jedzie na 3 tygodnie..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 18:32   #47
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zakładam wątek z nadzieją, ze podzielicie się ze mną swoimi radami, jak radzić sobie, gdy partner wyjeżdża na jakieś 2 tygodnie na drugi koniec Polski. Jak radzicie sobie z tęsknotą? Gdy chce się Wam płakać, że nie możecie się do niego przytulić, poradzić, gdy brakuje go Wam w codziennych sytuacjach?
Mój mężczyzna musiał wczoraj nagle wyjechać do domu na drugim końcu z Polski z ważnych powodów rodzinnych, a że parą jesteśmy dopiero 3 miesiące, chociaż znamy się 2 lata, to czuję się z tym strasznie... Podejrzewam, ze ma to związek z tym, że to nasza pierwsza rozłąka, odkąd jesteśmy parą. Wcześniej nie wyjeżdżał z miasta nawet na jeden dzień i codziennie spędzaliśmy ze sobą sporo czasu(uczelnia, no i spotkania poza nią). Mimo to zawsze znajdowałam czas dla przyjaciół, miałam własne hobby, czas dla siebie, czasem robiło się babskie imprezy. Chociaż nie żyłam tylko tym, że jesteśmy parą, to jednak jest mi teraz okropnie ciężko... Moje samopoczucie poleciało gwałtownie w dół.
Wczoraj po jego wyjeździe, poszłam na imprezę ze znajomymi, nie było jakoś tragicznie, ale moje przyjaciółki powiedziały, że po mnie widać, że jestem nieswoja. Dzisiaj spędziłam dzień z przyjaciółką, było okej. Ale mam takie momenty, że z ni gruszki ni z pietruszki się rozklejam i zaczynam pochlipywać. Dzisiaj np. przyszedł do mnie kotek, zaczął się łasić, pogłaskałam go i się popłakałam, bo przypomniało mi się, że mój facet uwielbia koty, a przez najbliższy czas nie będę się z nim widziała...
Nie wiem z czego moje niekontrolowane napady płaczu wynikają... Nigdy tak nie miałam, nawet jak się pokłóciliśmy o coś... Podejrzewam, że to może mieć związek z hormonami, bo dzisiaj dostałam okres...
Jakie macie sposoby na poprawę humorów, gdy Wasi mężczyźni wyjeżdżają i za nimi tęsknicie? Jak zajmujecie myśli?
Ojj jak ja bym chciala zeby moj Tż na 2 tygodnie wyjechal a nie na 2 miesiace jak to zrobil...

nie ma sie co lamac 2 tygodnie wytrzymasz. Pomysl jakby to mialo byc 2 miesiace???

Moj tż wlasnie na tyle wyjechal.
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:00   #48
pinka890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6
Dot.: Sposoby na tęsknotę

hej
Mam taki sam problem jak Wy. Równo rok temu chłopak wyjechał mi na 2 miesiące za granicę. Strasznie tęskniłam i cierpiałam. To nie były dla mnie wakacje. Robiłam wszystko, żeby zabić czas. A czas niestety wolno leciał.....
I tak samo będzie w tym roku Dosłownie za tydzień wylatuje tym razem na miesiąć i ja już to przeżywam. Wiem, ze w tym czasie będe nieszczęśliwa.
Ehh już mi jest smutno Niby krócej, ale nasze uczucia się pogłębiły....
pinka890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:45   #49
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez pinka890 Pokaż wiadomość
hej
Mam taki sam problem jak Wy. Równo rok temu chłopak wyjechał mi na 2 miesiące za granicę. Strasznie tęskniłam i cierpiałam. To nie były dla mnie wakacje. Robiłam wszystko, żeby zabić czas. A czas niestety wolno leciał.....
I tak samo będzie w tym roku Dosłownie za tydzień wylatuje tym razem na miesiąć i ja już to przeżywam. Wiem, ze w tym czasie będe nieszczęśliwa.
Ehh już mi jest smutno Niby krócej, ale nasze uczucia się pogłębiły....
Dasz rade , ja juz jestem 5 dni bez Tż odliczam sobie nawet leci powoli... ale smutna jestem caly czas, i ciagle placze. Dobrze ze jest skype to sobie rozmawiamy i sie widzimy. ale wiadomo przytulania, dotyku , buziakow nie ma...

A zzyta jestem z nim bardzo, wiec jest ciezko . Ale co mam zrobic??? nic , chyba zaczac zyc , czekac na niego , miec nadzieje ze bedzie ok . Zająć sie soba , malowac pazurki codziennie na inny kolor probowac jakies fryzury , moze cwiczyc jeździc na rowerze , spotykac sie z kumpelą , ale napewno nie siedziec w domu w pokoju i plakac...
Ja narazie siedze i placze, ale musze zaczac normalnie funkcjonowac , bo to "zabija" i mozna wpasc w depresje...

POzdrawiam
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 23:48   #50
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez pinka890 Pokaż wiadomość
hej
Mam taki sam problem jak Wy. Równo rok temu chłopak wyjechał mi na 2 miesiące za granicę. Strasznie tęskniłam i cierpiałam. To nie były dla mnie wakacje. Robiłam wszystko, żeby zabić czas. A czas niestety wolno leciał.....
I tak samo będzie w tym roku Dosłownie za tydzień wylatuje tym razem na miesiąć i ja już to przeżywam. Wiem, ze w tym czasie będe nieszczęśliwa.
Ehh już mi jest smutno Niby krócej, ale nasze uczucia się pogłębiły....
Też taka byłam na poczatku... W ogóle płacząca ot tak... Smutna, przygnębiona... Niby to tylko 2 tygodnie/miesiąc, ale i tak okropnie boli... Ale pomysł z kalendarzem też wcieliłam do życia W ogóle najlepiej to być cały dzień z ludźmi... Ja ostatnio całe dnie z nimi spędzam. Wracam o 21, oglądam jakiś mecz i rozmawiamy przez internet, a czas nieco szybciej biegnie...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 07:47   #51
pinka890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Dzięki za wsparcie dziewczyny
Też zastosuje pomysł z kalendarzem, jak nie wypali, to będę Was zamęczała tutaj;P
pinka890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:43   #52
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Dołączam się do stęsknionych

Ostatnio widziałam Tż 1.5 tygodnia temu bo wyjechał zza granicę odwiedzić swoje siostry.

Wczoraj wrócił do Polski od razu jak był na lotnisku to zadzwonił do mnie że jest itp. Wieczorkiem pisaliśmy smsy, opowiadał o pobycie i liczyłam że dzisiaj przyjedzie do mnie...

A tu niespodzianka.. ma dzisiaj do pracy, i cały następny tydzień praca plus remont u niego w domku i mi napisał że możliwe że się zobaczymy aż w sobotę następną bo mamy wesele mojej sąsiadki..

Ja już nie wyrabiam.. tak mi ciężko, dzisiaj w kościele się rozpłakałam, ciągle o nim myślę i wogle... Szkoda że są wakacje, musiałam wrócić do siebie na wioskę, a tak na czas studiów to mieszkałam tam, gdzie on pracuje i zawsze mogłam go chociaż w pracy widywać a tak ehhhh

Nie mam co ze sobą zrobić, do pracy idę aż za miesiąc, mama mówi że nie da się ze mną rozmawiać taka jestem płaczliwa

Dziewczynki trzymajmy się razem
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:06   #53
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez pinka890 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie dziewczyny
Też zastosuje pomysł z kalendarzem, jak nie wypali, to będę Was zamęczała tutaj;P
też taki zrobiłam... fajnie się wieczorkiem skreśla kolejny dzień
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:06   #54
Szkraab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Sposoby na tęsknotę

ja czekam...2 tygodnie... od wczoraj
i choć wiem, że 2 tygodnie rozłąki to nie koniec świata i tak meega tęsknię - ja już po prostu tak mam

Odliczanie jest moim sprawdzonym kiedyś już sposobem - pomaga, zwłaszcza jak wieczorem najbardziej brakuje

I dbanie o siebie Zawsze robię sobie domowe SPA

No i jest czas żeby ponadrabiać spotkania z przyjaciółmi

Trzymajcie (trzymajmy) się dzielnie!
Szkraab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 11:16   #55
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sposoby na tęsknotę

I ja do Was dołączam. TŻ pojechał dzisiaj z samego rana nad morze na obóz naukowy, wraca w pt lub sobotę. Wiem że to niezbyt długo, ale ten czas tak wolno leci...
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:54   #56
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Tż nie bylo 21 dni.Wrocil w niedzilele i wyjechal dzis...wroci za jakies 2 tygodnie...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:01   #57
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ja jestem beznadziejna, bo jego nie ma drugi dzień, a ja sobie oczy wypłakuję...
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:31   #58
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
Ja jestem beznadziejna, bo jego nie ma drugi dzień, a ja sobie oczy wypłakuję...

Wlasnie ja tez tak mialam, przez pierwsze kilka dni strasznie, ale to strasznie duzo o nim myslalam, tesknilam, plakalam do poduszki, choc gdy bylam w PL i mielismy sie tydz nie widziec nie bylo czegos takiego. To chyba ta swiadomosc ze nie bedziemy Go widziec dluzszy czas tak doluje (bosz, jaka niezwykla teza, chyba oczywista oczywistosc pisze)
Ja juz z Moim 2 tyg sie nie widze, jeszcze TYLKO 1,5 msc (nie ma jak optymizm)
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:33   #59
anna_pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Sposoby na tęsknotę

No właśnie to jest chyba to, że wiem, że jego nie ma tu w moim mieście, że jest z jakimiś innymi ludźmi i świetnie się z nimi bawi, a ze mną ma kontakt tylko przez 2-3 sms-y dziennie... Bo na miejscu też możemy się długo nie widzieć i nie ma problemu.
anna_pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:14   #60
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Tez jestem jedna z teskniących.. TŻ wyjechał 14 maja a wraca za miesiąc ale na szczescie juz na stałe. Na poczatku tez odliczałam dni ale teraz juz tego nie robie, czas jakos szybko mi leci
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 11:15:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.