Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 20:38   #841
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jaki kolor z Joppa jest podobny do Lucy Bisque i CB ?
Wogóle nie testowałam podkładów Joppy więc niestety nie pomogę
Odpisałam u mnie w sprawie Lush
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:44   #842
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Bo te zdjęcia na stronie to jakieś takie paskudne są
ja PW
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:01   #843
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ja 2x testowalam joppe ale nie lezala na mnie dobrze. co do koloru to niestety nie pomoge
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:30   #844
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny czy któraś pytała ,kiedy będzie dostępny kremik pod oczy?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:50   #845
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Po pierwszym zamówieniu już mogę stwierdzić, że lubię Joppa Zamawiałam próbkę mydła Blemish i spodziewałam sie jakiegoś maleństwa na kilka myć a dostałam za 1 dolara kostkę ponad 5cm na 5cm, która starczy mi bardzo długo. A do tego gratis troszeczkę mniejszą próbkę mydła truskawkowego
A samo mydło Blemish jest naprawdę super Zastanawiałam się czego będę używać jak mi się skończy Rhassoul z EGM, bo jak wiadomo dokupić się już nie da , ale chyba znalazłam Nie ściąga, super usuwa makijaż.
Wszystko wskazuje też na to, że dołączę do klubu uwielbiających lotion z zieloną herbatą
Zawsze jakoś pomijałam Joppa i to był błąd
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:50   #846
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

właśnie przypadkowo dowiedziałam się, że w Rzeszowie można je dostać w sklepie Papaja przy ulicy Kopernika.
http://www.papaja.rzeszow.pl/index.html
Nie byłam jeszcze w tym sklepie, więc nie wiem co mają w ofercie i w jakich cenach, ale mogę zajrzeć np. w przyszłym tygodniu (ostatecznie można też zadzwonić do sklepu )
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:43   #847
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mariquita89 Pokaż wiadomość
Po pierwszym zamówieniu już mogę stwierdzić, że lubię Joppa Zamawiałam próbkę mydła Blemish i spodziewałam sie jakiegoś maleństwa na kilka myć a dostałam za 1 dolara kostkę ponad 5cm na 5cm, która starczy mi bardzo długo. A do tego gratis troszeczkę mniejszą próbkę mydła truskawkowego
A samo mydło Blemish jest naprawdę super Zastanawiałam się czego będę używać jak mi się skończy Rhassoul z EGM, bo jak wiadomo dokupić się już nie da , ale chyba znalazłam Nie ściąga, super usuwa makijaż.
Wszystko wskazuje też na to, że dołączę do klubu uwielbiających lotion z zieloną herbatą
Zawsze jakoś pomijałam Joppa i to był błąd
Tez dostalam ostatnio probeczke tego truskawkowego. Calkiem fajne jest. Niedlugo szykuje sie na kupno kremu (lotionu) z zielona herbata. Zastanawiam sie nad tonerem, ale mam jakies hydrolaty do zuzycia. Potem sama nie bede wiedziala czego uzywac i mi sie przeterminuja
Joppa mnie zakoczyla kosmetykami do pielegnacji. Polubilam tez ich kremik Hempatchouli. Zawsze mnie dusily takie ciezkie zapachy, ale w tym przypadku naprawde mi sie podoba.

Edytowane przez Babushka
Czas edycji: 2010-06-25 o 12:58 Powód: pomylka
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 12:07   #848
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny a jak oceniacie ogolnie mydelka z Joppy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:37   #849
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak oceniacie ogolnie mydelka z Joppy?
Ja na razie zuzywam moja probke truskawkowego i uzywam tego mydla z weglem. I chyba te mydla do mnie bardziej przemawiaja niz Lush. Sklad jest prostszy ( w Lushu dopatrzylam sie roznych slsow i propylenow glycoli) i do twarzy wydaja mi sie lepsze. Mam jeszcze jakies probne mydelka, ale nie uzywalam na razie. Szykuje sie na duza kostke truskawkowego.
Jak sie zamowi probke to spokojnie wystarczy ona na tyle myc, zeby sobie wyrobic zdanie o mydle
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:01   #850
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dzisiaj dobrałam się do mojego zamówienia (tego z darmową przesyłką) i Joppa mnie bardzo zaskakuje! Poprosiłam o próbkę Light#2 a dostalam jeszcze jakies 2 woreczki - podejrzewam cien, rozswietlacz lub cos takiego, 2 mydelka- jedno berries i jakies czarne

Mam pytanie do osob posiadajacych zestaw sampli to skóry tłustej: w tym woreczki jedna z tych buteleczek mi sie ulała i odkleiły mi się z nich naklejki.. Czy ktoś może porównać, który z płynów jest troszkę bardziej żółty (chodzi mi o te zakręcane buteleczki)? To jedyna różnica jaką zauważyłam. Z góry dziękuję

edit: woreczki są 3 a nie 2 i są to śliczne cienie!

Edytowane przez asiorrr
Czas edycji: 2010-06-26 o 21:21
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:16   #851
greenm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osob posiadajacych zestaw sampli to skóry tłustej: w tym woreczki jedna z tych buteleczek mi sie ulała i odkleiły mi się z nich naklejki.. Czy ktoś może porównać, który z płynów jest troszkę bardziej żółty (chodzi mi o te zakręcane buteleczki)? To jedyna różnica jaką zauważyłam. Z góry dziękuję
asiorrr - moje też się poodklejały ale po obejrzeniu zdjęć na blogu Cathy i opakowań bigów na stronie Joppy obstawiam, że bardziej żółty jest Glycolic Facial Cleanser. Zresztą ten jaśniejszy pięknie pachnie czymś (chyba) lawendopodobnym, a lawenda jest w składzie Acne Fighting Face Cleanser. Ale 100% pewna nie jestem, to tylko strzały
greenm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 12:22   #852
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Powinnam dostać niedługo zamówienia z Joppy i zrobię zdjęcie oraz powiem Ci który to który
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:50   #853
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

byłam w tym sklepie w Rzeszowie i jest tego malutko - cieni do powiek ze 4 odcienie, korektorów chyba z 3 odcienie, podkładów kilka, pudrów 2 albo 3. Ceny o ile dobrze pamiętam to: podkłady po ok. 61zł, cienie po ok. 31zł, korektory ok. 38zł (albo odwrotnie ). Widziałam też pędzelki - do cieni i do pudru, ale nie wiem czy to były Joppa.
Nie pamiętam jakie były odcienie, oprócz jednego odcienia pudru
http://www.joppaminerals.com/product...hing-Silk.html
(i na pewno nie było odcieni korektorów lavender i green, był jakiś jaśniuteńki, może Light)
Korektory i cienie były w takich małych opakowaniach typu sample z EDM - to są pełnowymiarówki, czy jednak sample?
jakby ktoś chciał konkretną pełnowymiarówkę, to mogę zobaczyć czy jest odcień
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:29   #854
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Przyszły moje próbki z Joppy pielęgnacji jeszcze nie próbowałam ale próbki różów jak najbardziej i na szybko powiem że Raspberry Ice jest po prostu boski a Carribean chyba mu nie ustępuje ale to tylko testy nałapne, zrobię nagębne to będę mogła więcej powiedzieć
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:34
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 00:16   #855
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Czesc, jestem bardzo poczatkujaca w minerałach, choc jak sądze minerałoholizm jest już u mnie nieodwracalny . Na razie jestem na etapie poszukiwania idealnego podkładu dla siebie i trzecią w kolejności firmą, a ktorej zamowilam próbki jest właśnie Joppa.
Miałam spory problem z wyborem odcienia (jak zapewne wiekszość z Was) ponieważ zdjęcia na stronie są po prostu koszmarne. Wybór przebiegał bardziej tak na zasadzie zgadywania, "co na pewno bedzie za różowe, za ciemne, za jasne"
Teraz mam tylko nadzieję, że nie wybrałam sobie przecudnej dojrzałej brzoskwini do tej mojej czerwonej paszczy...
Nie wiem co z tym jest, ale kiedy wchodze na strony sklepow i widze te wszystkie próbki, odcienie, gratiski itp to po prostu nie umiem sie opanowac. A konto bankowe zgrzyta.
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:19   #856
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny jak Wam sie spisuje Perfecting Eye Creme?
Pytam, bo wczoraj użyłam po raz pierwszy i jestem niezadowolona z konsystencji tego kremu
Najpierw włozyłam go do lodówki (żeby sie schłodził po długim transporcie) to musiałam wyciągać go łopatką i za nic w swiecie nie dał sie rozsmarować...tworzyły sie suche wałki, których nie dało rady wmasować w skórę
Zostawiłam go do rana w łazience w temp. pokojowej, ale duzo lepiej nie było niestety...ciężko go rozsmarować, a juz o wklepywaniu w delikatną skórę wokół oczu nie ma mowy...trzeba go rozcierać na skórze aby sie wchłonął...fakt, ze po tym dokładnym roztarciu skóra jest wygładzona i nawilzona, no ale przy takim codziennym tarciu to o profilaktyce przeciwzmarszczkowej nie moze byc mowy...

I juz sama nie wiem...ten krem jest tak zachwalany...czy to mnie trafił sie jakis wadliwy egzemplarz czy moze macie jakies sprawdzone triki przy jego nakładaniu
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:51   #857
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam sie spisuje Perfecting Eye Creme?
Pytam, bo wczoraj użyłam po raz pierwszy i jestem niezadowolona z konsystencji tego kremu
Najpierw włozyłam go do lodówki (żeby sie schłodził po długim transporcie) to musiałam wyciągać go łopatką i za nic w swiecie nie dał sie rozsmarować...tworzyły sie suche wałki, których nie dało rady wmasować w skórę
Zostawiłam go do rana w łazience w temp. pokojowej, ale duzo lepiej nie było niestety...ciężko go rozsmarować, a juz o wklepywaniu w delikatną skórę wokół oczu nie ma mowy...trzeba go rozcierać na skórze aby sie wchłonął...fakt, ze po tym dokładnym roztarciu skóra jest wygładzona i nawilzona, no ale przy takim codziennym tarciu to o profilaktyce przeciwzmarszczkowej nie moze byc mowy...

I juz sama nie wiem...ten krem jest tak zachwalany...czy to mnie trafił sie jakis wadliwy egzemplarz czy moze macie jakies sprawdzone triki przy jego nakładaniu
On jest bardzo treściwy i tępy w aplikacjii trzeba znaleśc na niego sposób,ja rozścieram trochę w palcach i wklepuję pod oczy, jest ok.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:08   #858
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam sie spisuje Perfecting Eye Creme?
Pytam, bo wczoraj użyłam po raz pierwszy i jestem niezadowolona z konsystencji tego kremu
Najpierw włozyłam go do lodówki (żeby sie schłodził po długim transporcie) to musiałam wyciągać go łopatką i za nic w swiecie nie dał sie rozsmarować...tworzyły sie suche wałki, których nie dało rady wmasować w skórę
Zostawiłam go do rana w łazience w temp. pokojowej, ale duzo lepiej nie było niestety...ciężko go rozsmarować, a juz o wklepywaniu w delikatną skórę wokół oczu nie ma mowy...trzeba go rozcierać na skórze aby sie wchłonął...fakt, ze po tym dokładnym roztarciu skóra jest wygładzona i nawilzona, no ale przy takim codziennym tarciu to o profilaktyce przeciwzmarszczkowej nie moze byc mowy...

I juz sama nie wiem...ten krem jest tak zachwalany...czy to mnie trafił sie jakis wadliwy egzemplarz czy moze macie jakies sprawdzone triki przy jego nakładaniu
Ten krem ma rzeczywiście dość specyficzną konsystencję i trochę trzeba się napracować żeby go wsmarować pod oczy. Ja go najpierw delikatnie wklepuję a potem bardzo, bardzo delikatnie wsmarowuję zawsze w kierunku od zewnętrznego do wewnętrznego kącika. Nigdy odwrotnie. Robię to tylko opuszkiem jednego palca, jakoś mi tak wygodnie. Nie ma lekko ale lubię ten krem bo zostawia lekką warstwę natłuszczającą i nie znika w sekundę czego nie cierpię.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:31   #859
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziękuję za rady
Wypróbowałam wasze sposoby i rzeczywiście poszło juz lepiej
Mam nadzieję, ze efekty działania wynagrodzą trudy w aplikacji
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 09:04   #860
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

dzisiaj w polskim sklepie Joppy pojawiły się niektóre pełnowymiarowe kosmetyki do pielęgnacji i mini zestawy ale podnieśli ich cenę na 28 zł apropo czy na normalnej stronie joppy jest teraz darmowa wysyłka ?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:39   #861
odlo78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny, mam prośbę: mam próbkę podkładu Joppa "medium neutral soft coverage morning dew blend " . Chciałabym ponownie zakupić i nie wiem czemu to dokładnie odpowiada - nie znalazłam na stronie żadnego z dokladnie takim opisem - pisałam do nich ale tydzień minął a odpowiedzi brak. Może Wy wiecie do czego to przypasować ?
odlo78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:30   #862
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

uwazam to za rodzaj swinstwa... podniesienie cen w momencie gdy zauwazyli wieksze zainteresowanie... ja to mam ich teraz w nosie i nie zamowie... a chcialam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

edit:
no chyba ze sciagna almond&honey i dadza w cenie green tea
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:55   #863
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uwazam to za rodzaj swinstwa... podniesienie cen w momencie gdy zauwazyli wieksze zainteresowanie... ja to mam ich teraz w nosie i nie zamowie... a chcialam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

edit:
no chyba ze sciagna almond&honey i dadza w cenie green tea
Zestaw sampli i tak wychodzi taniej bo na stronie Joppy są po 10$ czyli z przesyłką ok. 40 zł,pozatym jak zamawiałam z Polskiej strony to niektóre opakowania np: mgiełki samplowe były 2 razy większe,no i nie ma ryzyka ze paczka w drodze do Polski zaginie jest sporo plusów ja bym tak od razu się nie obrażała
Po wakacjach zamawiam u nich Retinol Plus jest rewelacyjny

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Mozesz ich zapytać o ten krem ,w jakiej cenie by go mieli
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:07   #864
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

a ile kosztuje u nich wysylka?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:39   #865
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ile kosztuje u nich wysylka?
Nie pamiętam
ale byłam bardzo zadowolona ,zamawiałam u nich pędzel i 2 zestawy sampli,oni naprawdę mają dobre ceny ,mieli taką promocję -róże po 20zł,dawno do nich nie zaglądałam ,wolę się na nic nie napalać

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Dla mnie kremik Almond był trochę za cięzki i zrobiłam sobie z niego krem do mikrodermabrazii,dodałam korund i trochę kwasu mlekowego wyszedł niezły zdzierak,ale czasem potrzebuje takich tortur

Właśnie wyjeżdzam pa
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:11   #866
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

A mi bardzo odpowiada ta probka kremiku od Ciebie
udanego wyjazdu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:51   #867
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

przesyłka kosztuje 12,20 zł ja się jednak skusiłam na zamówienie green tea i próbek wyszło porównywalnie jak na stronie a mam nadzieję będzie szybciej
vesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:04   #868
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny czy któraś z Was (biegła w biochemii) pokusiłaby się rozszyfrować jak to jest z jednym ze składników stosowanych przez Joppa w swoich kremach...
W Perfecting Eye Cream oraz Retinol Plus Serum jest Octyl Methoxycinnamate , w nawiasie opisany jako naturalna ochronna przeciwsłoneczna...ale mnie to bardzo nie pasuje
Octyl Methoxycinnamate (zwany również Ethylxehyl Methoxycinnamate) to jeden z chemicznych filtrów przenikających, o działaniu estrogennym przenikający do mleka matki i w ogóle wiele firm juz go wycofuje....a tu taka niespodzianka w kremie firmy reklamującej sie jako naturalna...Co prawda jest go w tych kosmetykach niewiele, bo jest wymieniony pod koniec składu, ale jednak...pisanie, ze to naturalna ochrona przeciwsłoneczna według mnie daleko mija się z prawdą...
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:54   #869
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

przyłączam się do fanek green tea i tea tree lotion super się wchłania i pachnienie nie spodziewałam się ,że to będzie takie duże opakowanie coś czuję ,że mi starczy na dłuuugo zamówienie z polskiego sklepu przyszło super szybko więc jestem bardzo zadowolona z ich obsługi szkoda ,że perfecting eye cream już wykupiony pewnie przez wizażanki

Edytowane przez vesper
Czas edycji: 2010-08-04 o 13:33
vesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:03   #870
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
szkoda ,że perfecting eye cream już wykupiony pewnie przez wizażanki
no mnie się udało dorwać ostatnie pudełko
I wiecie co...konsystencja kremu w pełnowymiarowym opakowaniu jest fantastyczna!! Jest kremowa, lekka i z wklepaniem nie ma najmniejszych problemów...bardzo mnie to zastanawia prawde powiedziawszy...ale juz nie narzekam, bo kremik jest super

Podobnie jak i Green Tea
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.