Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 11:26   #571
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

na szczęście zeszły mi już blizenki po JJ
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 12:14   #572
myszqus
Przyczajenie
 
Avatar myszqus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Witam kochane wizazanki Ostatnio przy małej debacie z kolezankami odnosnie balsamow brazujacych dowiedzialam sie od jednej z nich ze gdzies napisano iz po J&J HS bardzo trudno jest sie opalic (w sposob naturalny). Podobno ma on w sobie jakies skladniki ktore potem blokuja natutalne wydzielanie melaniny. Czy ktos juz spotkal sie z taka opinia?

Zaniepokoilam sie troche gdyz stosuje HS od dluzszego czasu jako takie male przedbiegi przed wakacyjnym opalaniem. Do tej pory bylam bardzo zadowolona z jego dzialania a teraz zastanawiam sie czy w ogole warto. Szczerze wydaje mi sie ze sa to tylko plotki
myszqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 12:53   #573
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Balsam jak dla mnie rewelacyjny. Kupiłam ten do cery jasnej i normalnej. Łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia smug! Tylko trochę mnie zapach drażni, ale jest do przeżycia. Balsamuję się na noc. A rano lubię nałożyć cieniutką warstewkę balsamu lekko brązującego z Kolastyny - ładnie podkreśla opaleniznę i skóra mieni się złotymi drobinkami.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:10   #574
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez myszqus
Witam kochane wizazanki Ostatnio przy małej debacie z kolezankami odnosnie balsamow brazujacych dowiedzialam sie od jednej z nich ze gdzies napisano iz po J&J HS bardzo trudno jest sie opalic (w sposob naturalny). Podobno ma on w sobie jakies skladniki ktore potem blokuja natutalne wydzielanie melaniny. Czy ktos juz spotkal sie z taka opinia?

Zaniepokoilam sie troche gdyz stosuje HS od dluzszego czasu jako takie male przedbiegi przed wakacyjnym opalaniem. Do tej pory bylam bardzo zadowolona z jego dzialania a teraz zastanawiam sie czy w ogole warto. Szczerze wydaje mi sie ze sa to tylko plotki
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć..No ale może na Biochemii możnaby znależć odpowiedź...
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:53   #575
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

to nieprawda, ja nasmarowałam raz nogi HS i wyszłam na słońce, i wieczorkiem miałam śliczna opaloną skórę
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:16   #576
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

A ja po tym balsamie niestety bylam zolta przestalam uzywac, nabralam troche naturalnej opalenizny i moze teraz bedzie lepiej? jakos tak sie zniechecilam, a uzylam moze 4 razy. Kolana to byla zolta tragedia no i fakt, wchlania sie beznadziejnie
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:21   #577
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja też już więcej nie chcę Holiday Skin
Ten balsam był kiedyś świetny, kosztował może te 17 zł. ale był naprawdę super.
Nie wiem co oni z nim teraz zrobili ale tak jak kiedyś był dobry tak teraz jest fatalny, tak plami że szok.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 08:48   #578
agabe81
Rozeznanie
 
Avatar agabe81
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 990
GG do agabe81 Send a message via Skype™ to agabe81
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez myszqus
Witam kochane wizazanki Ostatnio przy małej debacie z kolezankami odnosnie balsamow brazujacych dowiedzialam sie od jednej z nich ze gdzies napisano iz po J&J HS bardzo trudno jest sie opalic (w sposob naturalny). Podobno ma on w sobie jakies skladniki ktore potem blokuja natutalne wydzielanie melaniny. Czy ktos juz spotkal sie z taka opinia?

Zaniepokoilam sie troche gdyz stosuje HS od dluzszego czasu jako takie male przedbiegi przed wakacyjnym opalaniem. Do tej pory bylam bardzo zadowolona z jego dzialania a teraz zastanawiam sie czy w ogole warto. Szczerze wydaje mi sie ze sa to tylko plotki
E to jakieś plotki Ja też używam tego balsamu i z opalaniem się w sposób naturalny nie mam żadnych problemów.
Tylko mam jedno ale do tego balsamu- bardzo wolno się wchłania

Edytowane przez agabe81
Czas edycji: 2006-06-25 o 11:57
agabe81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:28   #579
myszqus
Przyczajenie
 
Avatar myszqus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Dzieki dziewczyny uspokoilyscie mnie Sama tez wzielam ta wiadomosc przez palce i nadal stosuje HS. Co tez te kobiety juz nie wymyslaja za ploty
myszqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:56   #580
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Przeczytałam sporą część tego topicu, recenzje i.....lecę do Rossmana . Muszę tego spróbować (co reklama robi z człowiekiem )!!!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 22:38   #581
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja ostatnio przestałam sie smarować, może 3 dni...? i takie plamy miałam między piersiami, że szok zastanawiam się czy nie od ego, że się spociłam w te ostatnie upały(na brzuszku też, czułam, jak ze mnie ''leci''-przepraszam za określenie) i tam też balsam mi zszedł bardzo nierównomiernie, wstydziłam się ubrać bardziej odkrywającą ciało bluzkę...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 07:22   #582
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Sovilo miałam tak samo
Ten balsam po prostu schodzi przy jakimkolwiek kontakcie z ubraniem
O niebo lepszy jest Dove, trzyma mi sie już parę ładnych dni, wogóle nie brudzi bielizny
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 08:01   #583
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 285
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

kurcze,remon mam w domu,nie moge was sledzc na bieząco ; p

a widze,ze tu podobne problemy do moich wyszly..
szczegolnie popieram Sathi - ja też mam wrazeni,ze ten balsam teraz,w porownaniu do zeszlego roku jest gorszy czy to mozliwe?
cz moze moja skora sie zminila?


ja chyba powroce, jak kiedys, do sprawdzonej,delikanej Kolastyny o zapachu kokoska bo po co mi drobinki na noc,a ta kokosowa sie lepiej rozprowadza,polecam..

brązuje o wiele mnij niz J&J ale chocia zproblemow nie ma ;p

a może zimą HS :->


__________________
Uważaj jak tańczysz-bo życiowy parkiet bywa śliski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:21   #584
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

no właśnie... ten balsam jest super ale... do temperatury powietrza 20 stopni kiedy jest gorąco, wypływa z ciała razem z potem to jest okropne tym bardziej, ze samoopalaczowy zapach jest wtedy sporo silniejszy i bardziej wyczuwalny. zauwazylam juz te zalezność zima podczas intensywnych cwiczen na silowni poza tym kolorek skory wygląda fajniutko ale w sztucznym swietle, na imprezkach lub wieczorkiem kiedy jest ciemno.. natomiast kiedy wyszlam na ulice w pełnym słońcu widać było pomarańcz, i ciemniej zabarwione pory skóry... nie podoba mi sie to juz wolę delikatniejsza ale uzyskana przez sloneczko popoludniami opalenizne. a szkoda
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 13:07   #585
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

hm, to ja też dopiszę swoją skargę - na początku było wszystko ok, kolorek ślicznie brązowy, ale poźniej w świetle dziennym jakaś żółć zaczęła mi wychodzić jak ktoś by się uparł, to mógłby nazwać to ozłoceniem, ale wszyscy raczej nazywali żółtaczką całe szczęście utłukłam gdzieś butelkę z HS (nie wiem jak ja to zrobiłam) i zaczęłam używać dove - dorobiłam się zacieków na nadgarstach, ale kolor zdecydowanie lepszy szkoda, że wcześniej kupiłam HS na zapas i jeszcze jedna cała butelka stoi na półce przy takigm wysypie brązowideł nie wiem kiedy po nią sięgnę...
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:50   #586
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

A ja jestem po trzech smarowaniach J&J i jak na razie jestem zachwycona. Piękny, brązowy kolorek, niczym po urlopie w krajach tropikalnych. Nie odczuwam wysuszenia skóry, choć na dzień smaruję się zwykłym balsamem nawilżającym, więc może dlatego moja skóra jest dobrze nawilżona...

Chyba przetestuję J&J i będę smarować się nim przez jakieś 2-3 dni na dzień i na noc, żeby zobaczyć, czy i jak nawilży skórę. Tylko czy ja w dzień wytrzymam ten samoopalaczowy smrodek?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 09:14   #587
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

ja jestem tutaj nowa Jestem dopiero po pierwszym smarowaniu (wczoraj wieczorem)
Mam J&J do ciemnej i normalnej karnacji, mimo ze jestem bladolica, lekko ozlocona.
Powiem szczerze ze widze juz efekty, bo najpierw wysmarowalam same stopy w domu u chlopaka (zeby dojsc do wprawy) a jak wrocilam do domu to posamorwalam cale nozki (nozki tez na wyrobienie wprawy bo zazywczaj ich nie pokazuje).
Jak juz pisalam - efekty widac !! Nogi sa lekko przybrazowione, natomiast stopy, leciutko przybrazowione, ale niestety tam nierowno rozmasrowalam mam kawaleczek bladszy i z tylu nad pietami smugi wpadajace w pomarancz.
teraz mam pytanie wystarczy je wyszorowac zeby zeszlo?

i Co robic wlasnie jak sie pojawia smugi po ktoryms smarowaniu (jak je tuszowac, lub ewentualnie zmywac) nio i jak zmywac cala opalenizne? sa jakies sposby?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 09:21   #588
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

mnie denerwuje to, ze J&J jest niewydajny: chyba na tydzien mi starczyl, a staralam sie go oszczedzac:/
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:49   #589
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ten balsam schodzi z ciala robiac plamy, do tego zgadzam sie, ze jest niewydajny. Po swinstwie do twarzy mam wiecej wypryskow niz kiedykolwiek w zyciu! Jedyna zaleta to ta, ze kolor ktory tworzy na ciele jest bardziej naturalny niz samoopalacza Nivei.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 11:50   #590
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

malena18 na tydzień ??
Mi na miesiąc starcza, to ile ty sie tym smarujesz?
Ja nawet jak co dwa dni sie smaruję to mi starcza....hm ciekawe
nadia07 - spróbuj namoczyć ręcznik frottowy i namydlić i tym wyszoruj stopy, powinno zejść
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:42   #591
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

no cala sie smaruje i starcza mi na tydzien gora 2!moze mam jakis oszukany
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:38   #592
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
no właśnie... ten balsam jest super ale... do temperatury powietrza 20 stopni kiedy jest gorąco, wypływa z ciała razem z potem to jest okropne tym bardziej, ze samoopalaczowy zapach jest wtedy sporo silniejszy i bardziej wyczuwalny. zauwazylam juz te zalezność zima podczas intensywnych cwiczen na silowni poza tym kolorek skory wygląda fajniutko ale w sztucznym swietle, na imprezkach lub wieczorkiem kiedy jest ciemno.. natomiast kiedy wyszlam na ulice w pełnym słońcu widać było pomarańcz, i ciemniej zabarwione pory skóry... nie podoba mi sie to juz wolę delikatniejsza ale uzyskana przez sloneczko popoludniami opalenizne. a szkoda

No własnie, kolorek po J&J Zauważyłam, że w normalnym świetle[bez slonca] naprawdę wyglądam jak opalona Taki brąz. Ale raz, jak podeszłam z lusterkiem do okna i wyszło słońce... OMG! Wydawało mi się, że jestem jakaś pomarańczowa

W szkole dziewczyny mówią, że kolor normalny, ładny brązik. Ma ktoś jeszcze ten problem? Z początku używałam tego balsamu codziennie - rano i wieczorem. Wczoraj użyłam tylko wieczorem i wydaje mi się, że kolor bardzo się rozjaśnił
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 20:04   #593
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

a ja chciałam se to cudzo dziś kupić wchodze do Rosmana a cena 18,95 mnie zakuła w oczka A serio jest taki świetny??
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:54   #594
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Kupilam go pod koniec wakacji za ok. 11 zl, szybko sie skonczyl... Trzeba uwazac podczas aplikacji, zeby smug nie narobic i pozniej koniecznie umyc rece! Daje taki jasny braz. Dzialanie: niemal jak normalny samoopalacz
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 22:25   #595
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Dziewczyny chciałam zapytać, czy kiedy się spocę ("opalona" tym balsamem), to zostaną mi plamy na ubraniach, ale po tym co piszecie, to chyba tak...
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:53   #596
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

mi zostaja ;/ sa ochydne bleee
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:59   #597
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Są plamy, są dla mnie super jest Dove
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:03   #598
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Widzę że co raz więcej dziewczy mówi że JJ się pogorszył kupiłam sobie jakiś czas temu ten balsam (3cia butelka jaką używam) i nie mogę go zmęczyć co się z nim stało? jak kupiłam pierwszy raz to dawał super kolorek, szybko się wchłaniał i nawet zbytnio nie śmierdział-a teraz tragedia-zrobiłam dziś trzecie podejście do tej butelki ale chyba ją wywalę bo co? - zacieki,żółty kolor i dosłownie CAŁE ciało mam w tych okropnych wałeczkach!!!! Czy tylko mi on tak starsznie się wałkuje???? Nakładałam go po prysznicu i peelingu więc raczej małe szanse żebym była brudna i co? znów muszę iść się wykąpać bo nie zniosę tego czegoś na moim ciele
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:47   #599
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez myszqus Pokaż wiadomość
Witam kochane wizazanki Ostatnio przy małej debacie z kolezankami odnosnie balsamow brazujacych dowiedzialam sie od jednej z nich ze gdzies napisano iz po J&J HS bardzo trudno jest sie opalic (w sposob naturalny). Podobno ma on w sobie jakies skladniki ktore potem blokuja natutalne wydzielanie melaniny. Czy ktos juz spotkal sie z taka opinia?

Zaniepokoilam sie troche gdyz stosuje HS od dluzszego czasu jako takie male przedbiegi przed wakacyjnym opalaniem. Do tej pory bylam bardzo zadowolona z jego dzialania a teraz zastanawiam sie czy w ogole warto. Szczerze wydaje mi sie ze sa to tylko plotki
Witam,
To jest poprostu fizycznie nie mozliwe!! ostatnio na laboratoriach chemicznych mowilismy wlasnie o substancjach brązujących skórę i z ust p. Dokrot padło stanowcze stwierdzenie, iż SUBSTANCJE ZAWARTE W SAMOOPALACZACH I KREMACH BRĄZUJĄCYCH NIE MAJĄ ŻADNEGO WPŁYWU NA PRODUJKCJĘ MELANINY, ALE TEŻ NIE CHRONIĄ SKÓRY PRZED PROM.UV - co chyba wszyscy wiedza
Tak więc lepiej nie czytwać TAKICH "sensacji" i nie zawierzać im
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 16:18   #600
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja również wypowiem się na temat owego balsamu. Na mnie się 'ładnie' sprawdził. Zużyłam jakiś czas temu 2 opakowanka, opalenizna pojawiła mi się dosyć szybciutko i całkiem całkiem się trzymała. Na pewno kupię ponownie
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.