tabletki zwiększające libido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 13:26   #1
eFFuNieCzka
Raczkowanie
 
Avatar eFFuNieCzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32

tabletki zwiększające libido


Ostatnio straciłam ochotę na seks.. A tęsknię za tym, jak kochaliśmy się z moim TŻ codziennie, nie wiem co mi jest, bo teraz najchętniej nierobiłabym tego wcale. myślałam o tabletkach zwiększających libido, ale te są dosyć drogie, a może znacie jakieś tanie, może ziołowe, tabletki zwiększające libido? i oto właśnie moje pytanie drogie Wizażanki
eFFuNieCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:53   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: tabletki zwiększające libido

Cytat:
Napisane przez eFFuNieCzka Pokaż wiadomość
Ostatnio straciłam ochotę na seks.. A tęsknię za tym, jak kochaliśmy się z moim TŻ codziennie, nie wiem co mi jest, bo teraz najchętniej nierobiłabym tego wcale. myślałam o tabletkach zwiększających libido, ale te są dosyć drogie, a może znacie jakieś tanie, może ziołowe, tabletki zwiększające libido? i oto właśnie moje pytanie drogie Wizażanki
a ta chęć zmniejszyła się z powodu np. brania tabletek antykoncepcyjnych? A jeśli to nie przez tabletki anty., to powodów oziębłości może być wiele - kłopoty w związku, brak zaufania, a także brak ruchu (wysiłek fizyczny wzmaga ochotę na seks). Musiałabyś bardziej opisać swoją sytuację, a te tabletki na libido to zwykła ściema.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:33   #3
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: tabletki zwiększające libido

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
a ta chęć zmniejszyła się z powodu np. brania tabletek antykoncepcyjnych? A jeśli to nie przez tabletki anty., to powodów oziębłości może być wiele - kłopoty w związku, brak zaufania, a także brak ruchu (wysiłek fizyczny wzmaga ochotę na seks). Musiałabyś bardziej opisać swoją sytuację, a te tabletki na libido to zwykła ściema.

to nie żadna ściema. Przy stosowaniu przez wiele lat antykoncepcji często się dzieje, że libido spada. Byłam z tym problemem u ginki i mówiła mi o jakimś leku ale zapomniałam jego nazwy. Jak ktoraś z wizażanek zna taki lek to niech napisze bo ja też potrzebuję
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:11   #4
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: tabletki zwiększające libido

hej, słyszalam ostatnio o asekurelli ktora jest ziolowa i ma za zadanie podnosic libido jk rowniez chronic watrobe, kupuje je jutro ... sprawdze to moze akurat. kosztuja 13 zł ... pewnie na efekt trzeba bedzie zaczekac ... ale dam znac.
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 23:01   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki zwiększające libido

Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
hej, słyszalam ostatnio o asekurelli ktora jest ziolowa i ma za zadanie podnosic libido jk rowniez chronic watrobe, kupuje je jutro ... sprawdze to moze akurat. kosztuja 13 zł ... pewnie na efekt trzeba bedzie zaczekac ... ale dam znac.
Jest cały wątek o tym, poczytaj sobie go.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.