Materialistka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 14:46   #31
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Materialistka?

No to ja to widzę teraz tak - jego rodzice nie mają zbyt wiele pieniędzy, a jemu samemu nie chce się pracować - ok, ale niech nie ogranicza ciebie i nie wścieka się, że sama korzystasz z życia, skoro masz taką możliwość. I już.
Natomiast osobna kwestia to taka, czy ten chłopak jest wartościowym chłopakiem, skoro wiedząc, że przez cały rok będzie się musiał wymawiać brakiem pieniędzy, nie chce nic z tym zrobić i nie przeszkadza mu to.
Macie 3 mies wakacji! Miesiąc na odpoczynek by mu nie wystarczył? Gdyby ruszył 4 litery, może moglibyście nawet wypoczywać w jakimś fajnym, gorącym miejscu?
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:03   #32
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Materialistka?

Cytat:
Napisane przez moomin Pokaż wiadomość
on nie zgadza sie zebym placila. pracowac w wakacje nie chce bo mowi ze "studia sa ciezkie i naleza mu sie wakacje"
W takim razie albo będziesz siedziała w domu i jęczała albo pogonisz go do pracy ewentualnie przegonisz.
Rób jak uważasz ja leniwców nie lubię a dla mnie Twój luby jest zwykłym leniwcem.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.