Z kim kupowac suknie slubna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-25, 14:29   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Z kim kupowac suknie slubna?


Drogie Dziewczyny! Juz zalozylam kiedys ten watek, ale... gdzies go wcielo Mam pytanie: z kim kupowalyscie swoje suknie slubne? Jest taki przesad, ze nie powinno sie kupowac sukni ze swoim przyszlym mezem, bo dopadnie nas pech. Niestety moj chlopak juz zapowiedzial, ze nie wyobraza sobie inaczej i chce koniecznie byc przy wyborze sukni. Co Wy na to? Ja mysle, ze ma moze troche racji, no ale te przesady... Jak bylo u Was i jak zamierzacie zrobic? HELP
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 15:15   #2
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Z kim kupowac suknie slubna?

W swoim rodzinnym mieście sukni poszukiwałam razem z mamą. Wiadomo w takim przypadku może się zdarzyć "konflikt pokoleń", ale z pewnością mama szczerze Ci doradzi. W mieście gdzie studiowałam na przymiarki chodziłam z zaufaną koleżanką.
Przesąd mówi, że przyszły pan młody nie powinnien widzieć sukni młodej. No ale to tylko przesąd. Ja jednak nie chciałam przymierzać sukni w obecności przyszłego męża. Chciałam mu zrobić niespodziankę, chciałam żeby w sukni zobaczył mnie pierwszy raz na ślubie. No i opłacało się, nigdy nie zapomnę tego wzroku . Zawsze jednak istnieje ryzyko, że suknia przyszłemu mężowi się nie spodoba. Dlatego ja np. kiedy już się ostatecznie na kreację zdecydowałam, niby przypadkiem przeszłam z nim obok wystawy, gdzie na manekinie wisiała właśnie moja sukienka i zapytałam co o niej sądzi Uważam, że suknię można pokazać, ale nie na sobie . Zrób jednak to co uważasz za słuszne, a przesądami się nie przejmuj. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 16:49   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Z kim kupowac suknie slubna?

Nie wyobrażam sobie szukać sukni ślubnej z narzeczonym ze względu na fakt, że:
* On ma Cię widzeć w jednej jedynej sukni, w Dniu Ślubu, w odpowiedniej do tego oprawie (fryzura, makijaż etc.) Jeśli będzie z Tobą chodził po salonach i widział Cię w wielu, to w dzień ślubu Twoja suknia będzie po prostu jedną z wielu,
* pokaż mi faceta, który wytrzyma "łażenie" po sklepach, salonach, przymiarki, wybrzydzanie, wybieranie itp
* kobieta (np. mama, siostra) będzie bardziej obiektywna, dla swojego narzeczonego w każdej będziesz naj Wiem, co mówię, bo gdy robię zakupy ciuszkowe, to mój mąż twierdzi, że we wszystkim mi ładnie

Ja swoją suknię szukałam z Mamą, bo ona najlepiej wiedziała, co chcę ukryć, a co wyeksponować i pod tym kątem mi doradzała. Zresztą nie naszukałam się długo, bo przymierzyłam 2 suknie, druga byłam strzałem w dziesiątkę
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 17:50   #4
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Z kim kupowac suknie slubna?

Ropuszko- swoją szukałam sama, faceta-obecnie męża nie brałam ze sobą, bo mieszka w Wawie, po drugie nie wiem czy wytrzymałby chodzenie, oglądanie, przeglądanie katalogów przez około poł roku, wreszcie trafiłam.
Najpierw poszłam z mamą- na pierwszą przymiarkę, na drugą z tatą sam chciał a mąż miał niespodziankę w dniu ślubu

Pozdrawiam i owocnych poszukiwań
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.