JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 08:13   #751
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witajcie

Nazbierało się troszkę,czytałam Was,ale czasu nie było na pisanie

Mrofka gratuluję prawka

Kasia bardzo ładna figura,talia ślicznie zaznaczona,brakuje Ci troszke mięśni i będzie pięknie

Moniś szkoda ,że nie jedziesz .Wiem ,że od dłuższego czasu żyłaś tym wyjazdem ,wiec musi Ci być tym bardziej przykro


MerriqueMayfair ja jestem osobą bezpośrednią,więc powiedziałabym koleżance,że zwyczajnie nie wychodzi Ci trenowanie z nią i już

Vette jak Mała ?Godzisz jakoś naukę i macierzyństwo ?Buziaki
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:48   #752
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oooo zguba się znalazła
Jak tam? co tam?
nie mam czasu na pisanie ale czytam na biezaco

Poprzedni weekend w calosci spedzilam na wykladach, 260km od malej...straaaaasznie tesknilam. Wczoraj bylam pierwszy raz w pracy bylo ok tylko myslami gdzie indziej .. no i nauka, na ktora juz nie bardzo starcza mi czasu przy malej....

to tak w skrocie

a no i cwiczenia.. przysiady robie ze szczoteczka do zebow, a wieczorna skakanke zaliczam w tempie ekspresowym




Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
I wogole cwiczenia silowe mnie nudza....
no to bardzo szkoda bo moglo byc ladnie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A tak to stara bida. W srode ide do fryza..moze sobie zrobie jakas rewolucje
ja ide we wtorek



Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Godzisz jakoś naukę i macierzyństwo ?Buziaki
Dajemy rade

tylko sprzatanie i gotowanie sobie odpuscilam
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:16   #753
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Moniś szkoda ,że nie jedziesz .Wiem ,że od dłuższego czasu żyłaś tym wyjazdem ,wiec musi Ci być tym bardziej przykro
Jest przykro...jak to mówią pechowiec życiowy, któremu "zawsze" wszystkie plany wypalają ...bywa! Ale bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
nie mam czasu na pisanie ale czytam na biezaco

Poprzedni weekend w calosci spedzilam na wykladach, 260km od malej...straaaaasznie tesknilam. Wczoraj bylam pierwszy raz w pracy bylo ok tylko myslami gdzie indziej .. no i nauka, na ktora juz nie bardzo starcza mi czasu przy malej....

to tak w skrocie

a no i cwiczenia.. przysiady robie ze szczoteczka do zebow, a wieczorna skakanke zaliczam w tempie ekspresowym




no to bardzo szkoda bo moglo byc ladnie


ja ide we wtorek




Dajemy rade

tylko sprzatanie i gotowanie sobie odpuscilam
Podziwiam , że znajdujesz na to wszystko czas

A od pogrubionego masz kogoś ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:48   #754
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cześć Ślicznotki

MerriqueMayfair - może jakaś inna godzina ćwiczeń?

Moniczorku - a ukochany odwiedzi Cie tutaj? I koniecznie pochwal sie fryzurką

Madzia - a co Ty ostatnio taka zalatana? I jak tam TZ mniej zazdrosny?

Vette - będzie dobrze! najwazniejsze, że maleństwo jest słodkie, a Ty jestes dzielna, bo i dziecko i praca i nauka jeszcze tak daleko
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:56   #755
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moniczorku - a ukochany odwiedzi Cie tutaj? I koniecznie pochwal sie fryzurką
Właściwie to przez niego tam nie lece
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:40   #756
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość

Poprzedni weekend w calosci spedzilam na wykladach, 260km od malej...straaaaasznie tesknilam. Wczoraj bylam pierwszy raz w pracy bylo ok tylko myslami gdzie indziej .. no i nauka, na ktora juz nie bardzo starcza mi czasu przy malej....
Podziwiam Cię Aniu , najgorsza własnie jest tęsknota za maleństwem ,ale dasz radę



Cytat:
a no i cwiczenia.. przysiady robie ze szczoteczka do zebow, a wieczorna skakanke zaliczam w tempie ekspresowym
Fit nawet w syt podbramkowej idzie sobie zorganizować



Cytat:
tylko sprzatanie i gotowanie sobie odpuscilam
Masz zupełną rację

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Madzia - a co Ty ostatnio taka zalatana? I jak tam TZ mniej zazdrosny?
Ach Iwonka ,masa pracy , dodatkowo jeszcze sport ,szkoła córki i zobowiązania towarzyskie pochłaniają sporo czasu .

tż bez zmian ,są dni lepsze i gorsze ,ale zazdrość jak była tak jest

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Właściwie to przez niego tam nie lece
A co sie stało ?
Zapowiadało się tak dobrze
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:22   #757
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Właściwie to przez niego tam nie lece
O to wstręciuch!!!

Moniczorku

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Ach Iwonka ,masa pracy , dodatkowo jeszcze sport ,szkoła córki i zobowiązania towarzyskie pochłaniają sporo czasu .

tż bez zmian ,są dni lepsze i gorsze ,ale zazdrość jak była tak jest
Rozumiem , ale ja tak lubię jak dużo się dzieje

No z TZ to chyba miłość zwycięża
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 22:15   #758
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
A co sie stało ?
Zapowiadało się tak dobrze
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O to wstręciuch!!!

Moniczorku
W skrócie:
Dostalam wczoraj wiadomość od jego kolegi ( po jego 3 dniach mileczenia) ze w nocy w sobote go wojsko zabralo, ze byl uciekinierem ( po studiach powinien odbyc sluzbe wojskowa, ktora w Turcji jest obowiazkowa)...i ze wyjdzie za 5 lub 15 miesięcy. Ale dalej bylo, ze mam przyjechac i jego znajomi sie mna zaopiekuja ... i ze zaluje, ze mu przykro, ze tylko o mnie mowil, mial jakas niespodziane i inne...srutut tututu takie. Od razu mi to sciema zapachnialo i nie uwierzylam w ani jedno slowo...chociaz musze powiedziec, ze wymyslił bardzo prawdopodobna historyjke ,bo w Turcji tak jest rzeczywiście. Nie wiem jaka jest prawda i juz mnie to malo obchodzi..ale kilka dosadnych slow mu napisalam, wykasowalam wszystko ( profil na fb, nr tel itd) . Mam tylko problem z odbukowanie biiletu.

Teraz moje drogie zaczynam kariere w Polsce

A tak serio to wcale ta historia po mnie nie spłyneła i mam dola ...ale dam rade. Jutro pojde sie pocieszyć na zakupki i wydam wszystko to co mialam przeznaczone na Turcje !
Jak zwykle naiwniak ze mnie wyszedl
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:56   #759
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Moniczorku - nie jestes naiwna tylko wrazliwa! ja tam wierzę, żę dobro powraca i zło tez, więc jesli Cię oszukal to prędzej czy później los mu wyrówna. A z drugiej strony myslę sobie, że co jest nam pisane to jest pisane: macie być razem to będziecie, a jak nie to zaraz poznasz kogos właściwego nosek do góry!
Jakby co możesz pisac do mnie na PW albo na @ dobrze bedzie!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 05:22   #760
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

witam o swicie
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jest przykro...jak to mówią pechowiec życiowy, któremu "zawsze" wszystkie plany wypalają ...bywa! Ale bedzie dobrze

A od pogrubionego masz kogoś ?
nie przejmuj sie, nie ma tego zlego...

gotuje tesciowa a sprzata maz zeby nie bylo jak mam czas to tez czasami cos tam zrobie

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię Aniu , najgorsza własnie jest tęsknota za maleństwem ,ale dasz radę
emocje i uczucia jakie towarzysza macierzynstwu przerosly moje wyobrazenia

no i zauwazylam, ze faceci chyba tacierzynstwo bardziej lightowo przezywaja

Czy ja Ci juz pisalam, ze ogladalam Twoje wakacyjne zdjecia?rannnyyyjulek jakie Ty masz cialo plaza,slonce chce wakacje
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:00   #761
smerfetka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 218
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej dziewczyny, od kilku dni Was podczytuję więc postanowiłam do Was dołączyć. Tak jak i Wy należę do grona niskich kobiet. Mój wzrost to 152 cm. Na początku wakacji patrząc na moje kuzynki, które ładnie sie odchudziły zdecydowałam się wziąść za siebie. Nie dość że niziutka to jeszcze każdy kilogram idzie w brzuch i uda, a poza tym mam masywne łydki(niestety po mamie). Juz od jakiegoś czasu mi to przeszkadzało. W lipcu rozpoczęłam dietę i powiem Wam że efekty po prawie 2 miesiącach były niezłe -6kg. Czułam się świetnie, tak jak za młodszych lat. Wszyscy mówili, że ładnie wyglądam i pozbyłam się krągłości. Miedzy czasie pojechaliśmy z mężem na dwutygodniowy urlop. Nie przytyłam na nim za bardzo, bo cały czas starałam się pływać. Po powrocie nie chciałam już wracać na dietę, bo stwierdziłąm że szkoda niszczyć organizm. I zaczęło się od nowa przybieranie. A gdzie? wiadomo - brzuch i uda. I znów jest opona, a wcale nie szalałam z jedzeniem. Czasem zdażył się grzeszek w postaci słodyczy No i znowu chcę się wziąść za siebie. Zaczęłam ćwiczyć. Głównie zależy mi na spaleniu tłuszczu z nóg. Podpowiedzcie co ćwiczycie i jak często. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie.
smerfetka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 08:06   #762
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witajcie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moniczorku - nie jestes naiwna tylko wrazliwa! ja tam wierzę, żę dobro powraca i zło tez, więc jesli Cię oszukal to prędzej czy później los mu wyrówna. A z drugiej strony myslę sobie, że co jest nam pisane to jest pisane: macie być razem to będziecie, a jak nie to zaraz poznasz kogos właściwego nosek do góry!
Jakby co możesz pisac do mnie na PW albo na @ dobrze bedzie!
Dziękuje Iwonko teraz już wiem na 100% , że sciemnial...ale to nie ma znaczenia. Zawsze trafiam na dupków...czy to polak, turek czy jaki arab

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość

nie przejmuj sie, nie ma tego zlego...

gotuje tesciowa a sprzata maz zeby nie bylo jak mam czas to tez czasami cos tam zrobie
emocje i uczucia jakie towarzysza macierzynstwu przerosly moje wyobrazenia

no i zauwazylam, ze faceci chyba tacierzynstwo bardziej lightowo przezywaja

Czy ja Ci juz pisalam, ze ogladalam Twoje wakacyjne zdjecia?rannnyyyjulek jakie Ty masz cialo plaza,slonce chce wakacje
Staram sie nie przjmowac, kilka dni i zapomne o tej tureckiej przygodzie

Z tym sprzataniem i gotowaniem niezle sie ustawiłaś ale to dobrze....masz wiecej czasu dla malenstwa...a i fotki Jany prosimy tak slodki cukiereczek z niej.

Ja tez widzialam fotki Madzi...i jej cialko to

Cytat:
Napisane przez smerfetka83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, od kilku dni Was podczytuję więc postanowiłam do Was dołączyć. Tak jak i Wy należę do grona niskich kobiet. Mój wzrost to 152 cm. Na początku wakacji patrząc na moje kuzynki, które ładnie sie odchudziły zdecydowałam się wziąść za siebie. Nie dość że niziutka to jeszcze każdy kilogram idzie w brzuch i uda, a poza tym mam masywne łydki(niestety po mamie). Juz od jakiegoś czasu mi to przeszkadzało. W lipcu rozpoczęłam dietę i powiem Wam że efekty po prawie 2 miesiącach były niezłe -6kg. Czułam się świetnie, tak jak za młodszych lat. Wszyscy mówili, że ładnie wyglądam i pozbyłam się krągłości. Miedzy czasie pojechaliśmy z mężem na dwutygodniowy urlop. Nie przytyłam na nim za bardzo, bo cały czas starałam się pływać. Po powrocie nie chciałam już wracać na dietę, bo stwierdziłąm że szkoda niszczyć organizm. I zaczęło się od nowa przybieranie. A gdzie? wiadomo - brzuch i uda. I znów jest opona, a wcale nie szalałam z jedzeniem. Czasem zdażył się grzeszek w postaci słodyczy No i znowu chcę się wziąść za siebie. Zaczęłam ćwiczyć. Głównie zależy mi na spaleniu tłuszczu z nóg. Podpowiedzcie co ćwiczycie i jak często. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie.
witaj
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:52   #763
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość


no i zauwazylam, ze faceci chyba tacierzynstwo bardziej lightowo przezywaja
A to prawda ,ale własnie dlatego mówią i ja podtrzymuję ,że mężczyzni są z Marsa a kobiety z Wenus



Cytat:
Czy ja Ci juz pisalam, ze ogladalam Twoje wakacyjne zdjecia?rannnyyyjulek jakie Ty masz cialo plaza,slonce chce wakacje
Ojej zaczynam się rumienić od rana
Dziękuję kochana

Żeby było śmieszniej wczoraj tż palnął mi "komplement" na temat mojego tyłka

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A tak serio to wcale ta historia po mnie nie spłyneła i mam dola ...ale dam rade. Jutro pojde sie pocieszyć na zakupki i wydam wszystko to co mialam przeznaczone na Turcje !
Jak zwykle naiwniak ze mnie wyszedl

Moniś nie jesteś naiwna ,jesteś po prostu dobrą dziewczyną , a faceci to w większości zwykłe świnie
Zwłaszcza niestety potwierdza sie to w odniesieniu do Arabów,Turków itp..... traktują kobiety jak przedmiot ...

Głowa do góry , poznasz na pewno kogoś ,kto jest wart Twoich uczuć,jesteś piękną dziewczyną i bądz świadoma swoich zalet gdy zaczniesz kolejną znajomość

Smerfetka83 witaj
Poczytaj sobie pierwszą część naszego wątku,tam znajdziesz wiele na temat ćwiczeń i pż , wprowadz je w życie i będzie dobrze.Powodzenia

Iwonko co do tż i zwyciężania miłości sama przed sobą coraz częściej przyznaję się ,że w nią nie wierzę
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:33   #764
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
teraz już wiem na 100% , że sciemnial...ale to nie ma znaczenia. Zawsze trafiam na dupków...czy to polak, turek czy jaki arab
Z tym sprzataniem i gotowaniem niezle sie ustawiłaś ale to dobrze....masz wiecej czasu dla malenstwa...a i fotki Jany prosimy tak slodki cukiereczek z niej.
to tymbardziej nie masz czego zalowac

i nie mow, ze trafiasz na dupkow caly czas ... bo sie Twoj przyszly maz obrazi hehhe pamietam tez tak zawsze mowilam

Uznalismy, ze taki uklad bedzie najkorzystniejszy. Oprocz tego, ze nie mam czasu chodzi rowniez o to, ze kompletnie nie umiem gotowac, a dwa ... sprzatac chyba tez nie umie bo i tak zawsze maz po mnie poprawia

Cytat:
Napisane przez smerfetka83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, od kilku dni Was podczytuję więc postanowiłam do Was dołączyć. Tak jak i Wy należę do grona niskich kobiet. Mój wzrost to 152 cm.
witamy
... bo to zla dieta byla ...

poczytaj I czesc i zacznij z nami cwiczyc i trzymac diete

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
A to prawda ,ale własnie dlatego mówią i ja podtrzymuję ,że mężczyzni są z Marsa a kobiety z Wenus

Żeby było śmieszniej wczoraj tż palnął mi "komplement" na temat mojego tyłka
Wlasnie. Dopiero kilka dni temu uslyszalam jak zaczal do malej przemawiac... juz myslalam, ze to ona zacznie szybciej gadac do niego

Co do ciemnoskorej nacji ... nie ufam im

"komplement" ? oprocz tego, ze dziwni sa Ci faceci to jeszcze slepi
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:05   #765
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Moniś nie jesteś naiwna ,jesteś po prostu dobrą dziewczyną , a faceci to w większości zwykłe świnie
Zwłaszcza niestety potwierdza sie to w odniesieniu do Arabów,Turków itp..... traktują kobiety jak przedmiot ...

Głowa do góry , poznasz na pewno kogoś ,kto jest wart Twoich uczuć,jesteś piękną dziewczyną i bądz świadoma swoich zalet gdy zaczniesz kolejną znajomość
Dlatego już nigdy więcej facetów
Wiecie...ja ta znajomość naprawde traktowałam z DUZYM dystansem i niczego sobie nie wyobrażałam. Zdawałam sobie sprawe,ze to exotic jest i zawsze zostanie tylko milym wakacyjnym wspomnieniem. Teraz już niemiłym Nie narzucałam się...to on pisał częsciej, namawiał na przyjazd itd. Nie powiem...cała konwersacja była bardzooo mila i z czasem jak sie dluzej nie odzywał to mi brakowało tego. Teraz jestem po prostu zawiedzina sposobem w jaki chcial sie wymigac od mojej wizyty (jaki mial powod to nie wiem..moze i idzie do tego wojska )...nie mozna bylo napisac wprost? Przeciez ja nie jestem jakas idiotka co by sie mu narzucala czy sila po Turcji za nim ganiala...to niestety jest domena Turczynek!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
to tymbardziej nie masz czego zalowac

i nie mow, ze trafiasz na dupkow caly czas ... bo sie Twoj przyszly maz obrazi hehhe pamietam tez tak zawsze mowilam

Uznalismy, ze taki uklad bedzie najkorzystniejszy. Oprocz tego, ze nie mam czasu chodzi rowniez o to, ze kompletnie nie umiem gotowac, a dwa ... sprzatac chyba tez nie umie bo i tak zawsze maz po mnie poprawia
Jego to nie żaluje...zaluje tylko Istanbulu, wakacji, przygody...i kiedys sie tam wybiore
Ale w koncu trafiłaś na swego mi to pewnie nie bedzie dane

Nie we wszystkim mozna byc perfekcyjnym, a skoro maz lepiej sie dogaduje z mopem niż z wlasna córka to może lepiej niech tak zostanie

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2010-10-08 o 10:06
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:34   #766
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witam aleście się rozpisały ! Nie mam na razie siły żeby nadrabiać, wybaczcie jutro wszystko przeczytam, przyrzekam z tą dziewczyną próbuję jakoś sprawę załatwić i idzie dość dobrze, niepotrzebnie się tak denerwowałam
i mam pytanie...mogłybyście polecić coś na pozbycie się brzucha? Nie jest duży ale lekko wystaje i strasznie mi przeszkadza a nie chce angażować się w pierwsze lepsze znalezione ćwiczenia które mogą nie pomóc byłabym wdzięczna.
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 23:09   #767
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
emocje i uczucia jakie towarzysza macierzynstwu przerosly moje wyobrazenia
Ale fajnie o tym piszesz Vette ja to nie umiem tak ładnie ubierac emocji w słowa i często mi tego brakuje tym bardziej, że jestem i gadatliwa i hmm wrażliwa

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dziękuje Iwonko teraz już wiem na 100% , że sciemnial...ale to nie ma znaczenia. Zawsze trafiam na dupków...czy to polak, turek czy jaki arab
Ojojojo nie wolno tak mysleć, mówić, ani pisać! bo będzie Jak będzie w użyciu słówko "zawsze" to Twoja psychika będzie robiła wszystko żeby spełnić Twoje wyobrażenie w temacie "zawsze". Po co Ci to? I jakie zawsze? przeciez młodziutka jesteś

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Żeby było śmieszniej wczoraj tż palnął mi "komplement" na temat mojego tyłka
mam nadzieję, że pokute mu zadałaś Madziu odpowiednią

No i jakis miły trener albo inny pan znający się na rzeczy powiedział Ci w tym temacie prawdę


Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Iwonko co do tż i zwyciężania miłości sama przed sobą coraz częściej przyznaję się ,że w nią nie wierzę
Oj nie można tak ja tam wierzę w bajki, w dobroć i inne takie tam rzeczy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dlatego już nigdy więcej facetów
Znaczy się zakon?

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
i mam pytanie...mogłybyście polecić coś na pozbycie się brzucha? Nie jest duży ale lekko wystaje i strasznie mi przeszkadza a nie chce angażować się w pierwsze lepsze znalezione ćwiczenia które mogą nie pomóc byłabym wdzięczna.
No to dobrze, że z dziewczyna sie dogadałyście

Co to znaczy wystaje? masz oponkę czy jest wystający jak np. w ciąży bo różnie ludzie różne rzeczy określają

Witaj Smerfetko!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-10-08 o 23:11
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 06:40   #768
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Oponki nie mam chyba już bardziej tak jak w ciąży wygląda ale w takiej naprawdę minimalnej no ale przeszkadza strasznie mięśnie tam na pewno jakieś są i to dosyć silne ale co z tego jak ich nie widać
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-10-09 o 06:44
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 08:39   #769
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

cześć dziewczyny
bywam rzadko na forum.
aktualnie wyglądam chyba dobrze-wzrost 165,waga jakieś 56,8-57
fakt,że zadręczam się myślami,że jednak jestem gruba,nieatrakcyjna(wywoł ało to pewne wydarzenie miesiąc temu) i nie potrafię tych myśli wykorzenić...w moim przypadku to by się sprawdził ktoś kto by mi pomógł wyjśc z tych wymyślonych kompleksów...kto by "naprawił" moją samoocenę...
pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 10:39   #770
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
bywam rzadko na forum.
aktualnie wyglądam chyba dobrze-wzrost 165,waga jakieś 56,8-57
fakt,że zadręczam się myślami,że jednak jestem gruba,nieatrakcyjna(wywoł ało to pewne wydarzenie miesiąc temu) i nie potrafię tych myśli wykorzenić...w moim przypadku to by się sprawdził ktoś kto by mi pomógł wyjśc z tych wymyślonych kompleksów...kto by "naprawił" moją samoocenę...
pozdrawiam
Nie przejmuj się musisz zrozumieć że to tylko Twoja psychika ma spaczony obraz ciała. Sama czasem się zadreczam myslami,że jestem brzydka i gruba ale zaraz przypominam sobie,że jak przechodziłam bulimię i wyglądałam jak szkielet to też czułam się gruba i wtedy przechodzi bo zaczynam rozumieć,że to tylko umysł spacza mi widok.

Wczoraj zaczelam robic brzuszki, na poczatek 100 normalnych i po 50 skośnych. Może pomogą
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:50   #771
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

hej smerfetka poczytaj na pierwszej stronie
i koniecznie daj znac co zaczynasz cwiczyc
Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
mogłybyście polecić coś na pozbycie się brzucha? Nie jest duży ale lekko wystaje i strasznie mi przeszkadza a nie chce angażować się w pierwsze lepsze znalezione ćwiczenia które mogą nie pomóc byłabym wdzięczna.
Jak ty sie tu uchowalas?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale fajnie o tym piszesz Vette ja to nie umiem tak ładnie ubierac emocji w słowa i często mi tego brakuje tym bardziej, że jestem i gadatliwa i hmm wrażliwa
atam raz na jakis czas mi sie cos uda

a tak na serio wole pisac niz mowic

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-10-11 o 12:52
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:23   #772
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
atam raz na jakis czas mi sie cos uda

a tak na serio wole pisac niz mowic
Eeee zauważyłam juz to wczesniej podziwiam i zazdraszczam!

Ja tez wolę pisać, bo to łatwiej i bezpieczniej

Jak tam słodziutka Jana? pokaż Ją
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:54   #773
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Pmóżcie,co jest lepsze dla gruszki-redukcja czy robienie masy? Bo redukcja wiaże sie z utrata całkowita piersi,a masa z kolei spowoduje,ze bede jeszcze ciezsza na dole
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:04   #774
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Gunia - ja chyba tez jestem gruszka ija ćwiczę siłowe i interwały dodatkowo wzbogacając to jakims basenem, końmi itp. I nic mi sie nie rozbudowuje żeby sie dobrze rozbudowac to trzeba pilnie ćwiczyć duże ciężary, na dodatek dobra dieta i to przez długi okres czasu. Czemu myslisz, że od siłowych sie rozrosniesz?? ewentualnie to mięsni nabędziesz, a tłuszcz spalisz, a mięśnie sa fajne i nie tak łatwo rosną
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:10   #775
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Iwonka zagladnij do albumu

aaaaaa wlasnie, swietna akcja na fb wyszlam na nimfomanke co sie tarza po przedpokoju heh
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:25   #776
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej

Moje samopoczucie się powoli poprawia ....weekend bardzo milutki, zakupowy, odpoczynkowy ... wydałam fortunę żeby się pocieszyć ...w środe sobie wloski zrobię i będzie gitek. Niech wszyscy faceci idą w buraki

Vette...malutka to taki słodki cukiereczek mężusiowi też nie można nic zarzucić a o co chodzi z ta akcja na fb ?

Iwonko a co u Ciebie słychać ? I gdzie ja tam młodziutka

Dygotko..jak sie czujesz jako żonka?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:33   #777
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Niech wszyscy faceci idą w buraki
Tak, tak niech ida!
Do tarcia chrzanu sie nadaja

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-10-11 o 21:45
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:35   #778
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Tak, tak niech ida!
To tarcia chrzanu sie nadaja
Czasem na inne tarcia też
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:52   #779
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Iwonka zagladnij do albumu
A gdzie ten album?

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
aaaaaa wlasnie, swietna akcja na fb wyszlam na nimfomanke co sie tarza po przedpokoju heh
Dostałam sporo @ dotyczacych tej akcji, generalnie sama mało kiedy biorę udział w tego typu akcjach, ale ta mnie nawet rozbawiła

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Moje samopoczucie się powoli poprawia ....weekend bardzo milutki, zakupowy, odpoczynkowy ... wydałam fortunę żeby się pocieszyć ...w środe sobie wloski zrobię i będzie gitek. Niech wszyscy faceci idą w buraki


Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
a o co chodzi z ta akcja na fb ?
A nie wysłałam Ci wczoraj info?

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Iwonko a co u Ciebie słychać ? I gdzie ja tam młodziutka
A dziękuję pomalutku aktualnie walczę z dziekanem

No tak, jak Ty juz jesteś strasznie stara to aż sie boję pomyśleć jaka ja jestem

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Tak, tak niech ida!
Do tarcia chrzanu sie nadaja
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Czasem na inne tarcia też
Śliwki robaczywki z Was
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:57   #780
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Iwonka zagladnij do albumu

aaaaaa wlasnie, swietna akcja na fb wyszlam na nimfomanke co sie tarza po przedpokoju heh
Ja tez chce twoje malenstwo zobaczyc
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.