ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 06:58   #271
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Witam!
Farbuje włosy recital preference odcień 8.1 (popielaty blond). Chciałabym zmienić swój kolor na poziom popielatego brązu (6). Czy mogę taką koloryzację przeprowadzić w domu? Czy farba matrix socolor będzie do tego odpowiednia? Jaki aktywator zakupić? Czy farba jest wydajna? Mam długie, ale dosyć cienkie włosy, ich naturalny odcień to popielaty blond. Pozdrawiam i licze na odpowiedź
Nie wiem czy ci wystarczy jedna tubka ale powinna aktywator kup 3%. A co do farby, to ja wczoraj farbowałam kolorem 5N i wyszło ślicznie, jak najbardziej polecam ale jeszcze zobaczę jak to wygląda u niej z wymywaniem się
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 16:06   #272
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A ja mam pytanko odnośnie nakładania SOCOLOR. Nakładacie na mokre czy suche włosy?
Zakupiłam sobie piekny kolorek z serii SoRed i juz zacieram ręce
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:30   #273
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ci wystarczy jedna tubka ale powinna aktywator kup 3%. A co do farby, to ja wczoraj farbowałam kolorem 5N i wyszło ślicznie, jak najbardziej polecam ale jeszcze zobaczę jak to wygląda u niej z wymywaniem się

ja aktualnie farbuje 5MM intensywna mokka (najciemniejszy odcien) ale wyplukuje sie na kolor czerwono-rudo-brazowy. Teraz bym chciala sprobowac jakiegos naturalnego koloru w odcieniu sredni- ciemny braz.
I właśnie zastanawiam się nad tym kolorkiem który Ty sobie nałożyłaś, masz moze jakies zdjecie jaki jest efekt?
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 06:03   #274
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Paleta SoColor jak i ColorSync bardzo ciekawa

Ja kukałam przeważnie na blondy no i zdecydowałam się na 9A z SoColor z wodą 6% robione

Ze wzgledu na naturalne włosy ciemne, nakładany był rozjaśniacz na odrost z wodą 9, ale tylko 25 minut starczyło

Farbka jest bardzo przyjemna! Nie śmierdzi jak co niektóre, jest delikatna, kolor fajny nadała Jak z trwałością jeszcze nie wiem..mam nadzieje, że po 2tyg nie wypłucze się drastycznie

Ogólnie ZADOWOLONA

Oto efekt przed i po zabiegu ostatnie zdjęcie z lampą błyskową
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:27   #275
Ankoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć dziewczyny, podłączam się do tematu dlatego że mam problem, jest to nie równy odcień blondu na moich włosach. Jestem jasną blondynką naturalny odrost mam na poziomie 6-7, który co miesiąc maluję farbą rozjaśniającą, już jakiś czas w te sposób radziłam sobie z włosami (farba 11.11 Alfaparf, oksydant 9%) było na prawdę bardzo fajnie do chwili jak włosy zaczęły mi odrastać i mój odrost przesuwał się z miesiąca na miesiąc. Teraz mam odrost jasny do linii ucha a resztę włosów mam ciemniejszą o jakieś 2 tony, włosy mam długie. Chciałam zapytać co radzicie teraz zrobić aby zrównać kolor słyszałam o Color Synku jednak trudno mi jest dobrać odcień, chciała bym też mocno nie przyciemnić moich całych włosów jedyne na co się mogę zgodzić to poziom 9 to już najciemniej i tak myślałam, że może połączyć 9MM z 10V albo zamiast 10V, 10neutrany. 10V dlatego, że wyczytałam tu na forum że odcienie V trochę łagodzą intensywny odcień mokki MM albo kombinacja 2.
10 MM z 10 A lub 10 neutralny, z tym że boję się że odcienie 10 mi nie wyjdą bo są po prostu za jasne a ja muszę położyć coś ciemniejszego aby kolor był jednolity bo góra różni się bardzo od dołu. Nie chcę też kupić czegoś co nie wyjdzie a wydaje mi się, że odcienie 10 są dla mnie za jasne. Więc może 9MM z tym, że może wiecie jaki wyjdzie kolor? Może ktoś już wypróbował. Może jakieś zbliżone zdjęcie odcienia, który wyjdzie. Dziewczyny POMÓŻCIE.
Ankoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:33   #276
aasj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć dziewczyny, używałam kilkukrotnie Synca, a wcześniej Fervidolu z Kadusa - wg mnie Fervidol jest nieporównywalnie lepszy (włosy były znacznie bardziej błyszczące, zdrowsze, gładsze) Trwałość obu podobna, kolory fajne tu i tu, ale jak mam polecać to polecam Fervidol, jestem z niego bardziej zadowolona.
aasj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 22:37   #277
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ja chciałabym ufarbować color sync włoski w domu, z racji tego ze zależy mi na pielęgnacji moich włosów, które są delikatne i wypadają. jak pytałam w salonie to fryzjerka powiedziała mi, że color sync nie pokrywa odrostów i że lepiej farbować socolor. Czy to prawda, że odrost się nie zafarbuje?
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 19:44   #278
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam, pierwszy raz piszę na forum, ale od jakiegoś czasu korzystam z rad i czytuję sobie je. Dopiero teraz mam mały problem.Kupiłam farbę Matrix Sync i zamiast daty ważności znajduję tylko 44FO00 czy to oznacza, że jest przeterminowana?właśnie ja otrzymałam...miała byc ważna niby do 2012.
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:08   #279
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
Witam, pierwszy raz piszę na forum, ale od jakiegoś czasu korzystam z rad i czytuję sobie je. Dopiero teraz mam mały problem.Kupiłam farbę Matrix Sync i zamiast daty ważności znajduję tylko 44FO00 czy to oznacza, że jest przeterminowana?właśnie ja otrzymałam...miała byc ważna niby do 2012.
Z tego co mi koleżanka wcześniej tłumaczyła to F oznacza datę produkcji w 2009 roku. A farby Matrixa są ważne 3 lata od daty produkcji
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:13   #280
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Aaa czyli jest ważna, wielkie dzięki,jakoś chyba nieuważnie czytałam wcześniejsze wiadomości. idę więc nakładać moją farbkę. Dzięki za pomoc.
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:11   #281
ziutaxdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Matrix SoRed

Nie znalazłam nigdzie nic i tych odcieniach farb Matrix chodzi mi o SR-C

http://allegro.pl/matrix-farba-socol...269579463.html

czy ktoś ich używał ? może coś powiedzieć ? moje ciemno brozowe włosy farbuje już od kilku miesięcy Ferią loreala i ladnie łapie mi odrost i zastanawiam sie nad ta farba czy równo mi pokryje ciemny odrost i rozjasnioną od farby resztę.
ziutaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 14:29   #282
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Matrix SoRed

wpadnij na watek "jak najabrdziej ruda farba" - jest tam kilka antyreklam tego produktu

i wyszukiwarka!!
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:10   #283
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A czy ktoś by mi doradził jak z Sync uzyskać jasny intensywny blond delikatnie wpadający w rudy, jakie odcienie zmieszać?Odcień 10 CG wydaje mi się być zbyt rudym na palecie...ostatnio robiłam 9MM i na początku był beznadziejnie szarawy, a teraz taki normalny blond się zrobił. włosy mam rozjaśniane z żółtymi refleksami, ale naszczęcie Sync to pokrył. myślę teraz o czymś rudawym....
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 20:27   #284
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nikt nie pomoże? Może miałoby sens zmieszanie 10CG i 10N czy lepiej 10CG i 10G (lub WN) - ale czy to nie wyjdzie zbyt żółte?
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:46   #285
Kami12102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam Od jakiegos czasu zainteresowałam się Color Sync , podczytuję was , ale nie znalazłam nigdzie informacji na tamat ciepłych naturalnych kolrów dokładnie odcień 5Wn i 3 WN. Włosy mam koloru Średniego brązu , wypłowiały po poprezdniej farbie i podchodzę z zamiarem kupna tej farby , chciałabym się dowiedzieć jak te kolorki wychodzą na włosach ? Czy są bardzo Ciemne ? Dziękuję za pomoc
Kami12102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:47   #286
lady_destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

używałam kiedyś farby so color Matrixa, byłam bardzo zadowolona, wyszedł ładny kolor, taki brązowy, błyszczący, nawet w pracy pytali mnie, jakiej farby używałam. następnie fryzjerka namówiła mnie na taki sam odcień ale na szampon koloryzujący color sync. i niestety spaskudziłam sobie tylko nimk włosy ( nie wiem, co ma w sobie takiego ten szampon, ale niesamowicie przetłuszczały mi się po nim włosy, to był istny horror, musiałam myć codziennie włosy, po południu już były tłuste. poza tym optycznie zmniejszył objętość moich włosów (a i tak są cienkie), nie chciały się w ogóle układać, były matowe, ulizane i tłuste. a właściwie to nadal są koloryzowałam włosy tym szamponem w połowie sierpnia, czyli prawie dwa i pół miesiąca temu, a niedawno jak byłam u fryzjerki na czesaniu, to spytała mnie, czemu mam takie dziwne włosy, jakby były oblepione jakąś odżywką... ten szampon w ogóle nie schodzi. zawsze miałam problem z włosami, są cienkie i delikatne, ale jakiś czas temu odkąd przestałam je rozjaśniać odżyły, zrobiło się ich więcej, przynajmniej optycznie, myślałam, że jak przerzucę się na koloryzację szamponem koloryzującym to "zrobię im jeszcze lepiej", ale się pomyliłam. nie rozumiem zachwytów nad tym szamponem. w moim przypadku spaskudził mi włosy i to bardzo, dużo lepiej sprawdziła się farba tej samej firmy. jutro mam wizytę u fryzjera, zamierzam farbować włosy, po cichu liczę na to, że może farba wytrąci wreszcie pigment tego szamponu...
lady_destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:17   #287
Gigiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej dziewczyny!
Po raz pierwszy zamierzam pofarbować sobie włosy profesjonalna farba (do tej pory używałam tylko drogeryjnych, które po miesiącu są praktycznie nie widoczne!), chyba zdecyduję się na SoColor. Chciałabym uzyskać efekt ciemnego lśniącego brązu może z lekkim odcieniem czerwieni? Obecnie mam kolor naturalny brąz. Moje to, który kolor najlepiej wybrać? Tak aby nie był za ciemny (czarny), ale żeby było jednak widać różnice? Proszę o radę!
A także chciałam dopytać jeśli kupię farbę 60ml (a zapewne kupię na allegro) to jakiej części użyć na średnio długie i dość cienkie włosy? Czy farbę trzeba mieszać z oxydantem lub z czymkolwiek innym?? Zupełnie nie wiem jak to się robi! Z góry wielkie dzięki za pomoc!!!

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Aha i przesyłam link do aukcji na której chciałabym zakupić daną farbę. Są tam wzorniki kolorów. Interesowały by mnie ciemne takie jak Mokka lub może Brązowa/Blond czerwień?
http://allegro.pl/loreal-matrix-soco...273605396.html
Gigiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:20   #288
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Farbę trzeba mieszać z oksydantem.
Tak samo jak w drogeryjnych farbach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:58   #289
Gigiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Aha to w takim razie muszę kupić ten droższy zestaw :P
Gigiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 19:22   #290
PaTTrisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

witam serdecznie
ratunku jednym słowem , masakra dzisiaj poszłam do hurtowni fryzjerskiej chciałam kupić farbę Matrix SoColor BEAUTY6M,ale Pani sprzedawczyni doradziła mi super produkt tak mnie zamotała ,że jej w te cudne słowa mnie przekonały - nazwa farby jakaś włoska TrioColor 8/74 jakoś taki numer i do tego woda 3% kazała zrobić pół na pół i zostawić na 30 min na włosach miał wyjść śliczny brąz karmelowy złocisty ,a wyszło rude bóg wie co
mam coś takiego
asiuha90
Raczkowanie

Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48 jak kolezanka wstawiła zdjęcie.


błagam pomóżcie mi co mam zrobić,żeby wyszedł mi ten piękny kolor 6M.
proszę i z góry dziękuje
p.s. jaką wodę do tego , jak rozrobić i na ile minut mam trzymać farbę
PaTTrisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:16   #291
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

W zasadzie nie jestem znawczynią, ale farbowałam 9MM intensywna mokka, na włosy super jasny blond+żółty+lekki rudy (błąd 2 fryzjerów- w zasadzie żaden nie pomógł) Pokryło super, tylko, że najpierw kolor był okropnie szary, po 2 myciach nawet ok, ale miał refleksy rudego (to mi nie przeszkadzało) a teraz jest złotawy blond, ale nie żółty. Więc ja Ci nie doradzę, może lepiej byłoby coś z N wziąć?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

a robiłam z wodą 2,7% i trzymałam około 10 min. może jednak za mało i dlatego był szarawy?

Edytowane przez aniakf
Czas edycji: 2010-10-25 o 20:20
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:42   #292
PaTTrisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

co do mojego problemu czekam na cenne rady moje włosy po tej dziwnej włoskiej farby to te rude , a chciałabym uzyskać takie kolory jak na tych 2 pozostałych zdjęciach . co najlepiej zrobić?
PaTTrisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:14   #293
Gigiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Mam pytanie, czy może któraś z was robiła takimi odcieniami: 3BR, 3W lub 4NW z serii SoColor. Chciałabym któryś z tych zamówić lub o tonację jaśniejszy. Tylko nie wiem, który wybrać na naturalnie jasno brązowe włosy??

Linki do wzorników (z których i tak nic nie widać): http://e-uroda.com.pl/images/matrix/pierwsza.jpg

http://e-uroda.com.pl/images/matrix/druga.jpg
Gigiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 20:05   #294
angolek
Przyczajenie
 
Avatar angolek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
GG do angolek Send a message via Skype™ to angolek
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Halo halo, jest tu jeszcze ktoś? Farbuję włosy szamponem koloryzującym do 24 myć, jednak kolor szybko się wypłukuje i włosy robią się matowe. Chciałabym wypróbować farbę matrix. Aktualnie mam kolor winna czerwień i stąd moje pytanie: czy mogę użyć Matrixa SoRED SR-RV? Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Wiem, że dużo tu pisałyście, ale ja zwyczajnie nigdy nie farbowałam włosów żadną farbą i się nie orientuję w tych wszystkich poziomach etc. Z góry dziękuję.
__________________
angolek
angolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:01   #295
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Przeczytałam cały wątek, ale nadal nie jestem pewna, chciałabym się pozbyć rudej poświaty z mojego średniego brązu, myślałam o kolorach ASH (4 lub 5), ale ktoś napisał, że wychodzą buro. Lepiej użyć ASH VIOLET 5AV? Kto używał tych odcieni? Mój naturalny kolor to zimny, ciemny brąz i jak najbardziej podobny bym chciała
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:52   #296
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

o nawet nie wiedzialam, ze jest taki watek na wizazu

witam

matrixem farbuje wlosy juz od kilku lat, mialam na glowie wiekszosc kolorow
jednak zawsze wracam do blondu

z doswiadczenia wiem, ze najfajniej wychodza mieszanki kilku kolorow

teraz chce znow wrocic do jasnego blondu i kupilam 11A i UL-N
robil ktos taka mieszanke? jak myslicie co z tego wyjdzie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:23   #297
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A może mogłabyś wkleić swoje fotki w tych różnych kolorkach matrixa?jestem nadal ciekawa kilku odcieni, zwłaszcza tych jaśniejszych...
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:09   #298
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
A może mogłabyś wkleić swoje fotki w tych różnych kolorkach matrixa?jestem nadal ciekawa kilku odcieni, zwłaszcza tych jaśniejszych...
hmmm napewno nie mam fotek we wszystkich kolorach
napewno by sie kilka znalazlo ale przewaznie mieszalam kilka wiec nawet nie pamietam ktore to byly

zobacze potem czy cos jest na kompie i czy jestem sobie w stanie przypomniec co to bylo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:34   #299
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Byłoby super. Albo chociaż napisz, które kolorki jak wychodzą, głównie chodziłoby mi o odcienie na poziomie 9/10 N, WN, G

Edytowane przez aniakf
Czas edycji: 2010-11-16 o 12:37
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:19   #300
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć, zamóiłąm sobie dzisiajna allegro farbke socolor 7Nw i oxydant 6% . Mam włosy koloru hmmm.......
Jakiś czas temu robiłam pasemka, potem robiłąm włoski kolorem naturalny ciemny blond (chyba wella) i rozjaśnione pasmo na grzywce zrobione bezowym blondem. pasemka mi przeswituja a w pasmie na grzywce nie czuje sie juz dobrze. wybralam taki kolor poniewaz chcialam troche ocieplic swoj kolor, teraz tylko pytanie czy taki zestaw 7Nw i 6% chwyci moje wlosy? przyciemni pasemka, rozjasnione pasmo?
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.