Shih Tzu cz. III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 15:29   #1381
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Racja Winogronku. Przestraszxylam sie nie na zarty... jutro mam dostac jakis syrop dla niej... za bardzo wet nie wytlumaczyl po co i co to... ale ufam mu ze to pomoze Coco

Cytat:
Napisane przez milkanika Pokaż wiadomość
co wogóle suczce z urojoną ciążą da posiadanie szczeniąt? może i wtedy zajmie się szczeniakami,ale to nie zatrzyma późniejszych urojonych ciąż,to nie lekarstwo
milkanika zapewne to jakies nieporozumienie błąd. A wyczytalam gdzieś że "Sądzi się, że jest to atawizm, pozostałość po czasach, kiedy dzikie psy żyły w stadach, gdzieś na stepie. Szczenięta rodziły się w mniej więcej tym samym czasie, ich matki niekiedy ginęły i funkcją karmicielek przejmowały inne, nie posiadające własnego potomstwa suczki".
Ma to jakiś sens...
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:46   #1382
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
...proszę o opinię na temat leczenia homeopatią psów. ...
A ile ma Twój pies?
I czy już w jakiś sposób leczyłaś alergie?.
Czy wyeliminowałas rzeczy, które moga być przyczyną alergii u Twojego psa?.
Czym sie objawia ta alergia? - czy jest to świąd, czy świąd połączone z łupieżem?

Bo najważniejsze jest to aby poznać przyczyne alegrii u danego psa. Bo jeśli jej sie nei zlikwiduje to żadne leki nie pomogą.... Nieraz moga zmniejszyć dolegliwości związane z alergia ale jej całkowicie nie wyleczą.
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:14   #1383
dzulka666
Raczkowanie
 
Avatar dzulka666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 82
Dot.: Shih Tzu cz. III

Mój psiak ma 1,5 roku i odkąd wyszło że ma alergię jest cały czas na royalu hypoallergenic i niestety nic innego biedaczka nie może jeść. Co 2 miesiące musimy jeździć do weta na oczyszczanie gruczołów i na zastrzyk - niestety nie pamiętam nazwy ale efekt jest taki że przestaje się po nim drapać ale nie chcę jej cały czas dawać tych zastrzyków bo w końcu wyjdą jakieś skutki uboczne
dzulka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:44   #1384
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
Mój psiak ma 1,5 roku i odkąd wyszło że ma alergię jest cały czas na royalu hypoallergenic i niestety nic innego biedaczka nie może jeść. Co 2 miesiące musimy jeździć do weta na oczyszczanie gruczołów i na zastrzyk - niestety nie pamiętam nazwy ale efekt jest taki że przestaje się po nim drapać ale nie chcę jej cały czas dawać tych zastrzyków bo w końcu wyjdą jakieś skutki uboczne
Mam pytanie jeszcze: jak jest na tym royalu hypoallergenicznym i bierze zastrzyki to jest dobrze?.
Jesli odstawisz zastrzyki to powraca drapanie?.
Sam royal nie załatwia sprawy i pies dalej sie drapie?
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:08   #1385
Elis1
Raczkowanie
 
Avatar Elis1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 427
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
Mój psiak ma 1,5 roku i odkąd wyszło że ma alergię jest cały czas na royalu hypoallergenic i niestety nic innego biedaczka nie może jeść. Co 2 miesiące musimy jeździć do weta na oczyszczanie gruczołów i na zastrzyk - niestety nie pamiętam nazwy ale efekt jest taki że przestaje się po nim drapać ale nie chcę jej cały czas dawać tych zastrzyków bo w końcu wyjdą jakieś skutki uboczne
A wiesz na co konkretnie jest uczulona? Robiłaś testy?
Julka też się drapała, też kilka razy musiała dostać zastrzyk. Dopiero po testach dowiedziałam się co ją uczula i teraz temu potrafię zapobiec bez żadnych leków.
Elis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:28   #1386
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Elis1 Pokaż wiadomość
... Dopiero po testach dowiedziałam się co ją uczula i teraz temu potrafię zapobiec bez żadnych leków.
I to jest prawidłowe podejscie do tematu alergii. Najważneijsze aby wiedzieć na co pies jest uczulony by móc sie obejść bez żadnych leków.
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:48   #1387
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

u mnie było tak samo proponuje zrobić testy Moja Coco drapala się bo okazało się że jest uczulona na kurczaka na chwilę obecną odstawilam wszystko co zawiera kurczaka [ chociaż niestety w niektórych karmach jest jego śladowa ilość ] i teraz Coco w ogole się nie drapie
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 18:45   #1388
dzulka666
Raczkowanie
 
Avatar dzulka666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 82
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Stellanova Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeszcze: jak jest na tym royalu hypoallergenicznym i bierze zastrzyki to jest dobrze?.
Jesli odstawisz zastrzyki to powraca drapanie?.
Sam royal nie załatwia sprawy i pies dalej sie drapie?
Jak dostanie zastrzyk to jest mniej więcej 1 tydzień bez drapania później zaczyna się już troszkę drapać a po 2 miesiącach drapanie jest już na okrągło i do tego stopnia że w nocy przez nią nie śpimy bo się drapie i piszczy

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Elis1 Pokaż wiadomość
A wiesz na co konkretnie jest uczulona? Robiłaś testy?
Julka też się drapała, też kilka razy musiała dostać zastrzyk. Dopiero po testach dowiedziałam się co ją uczula i teraz temu potrafię zapobiec bez żadnych leków.
Nie miała robionych testów ale wiem że jest uczulona na kurczaka, wołowinę i cielęcinę - jest cały czas tylko na suchej karmie i nie dostaje nic więcej a i tak się drapie
dzulka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 20:04   #1389
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość





Nie miała robionych testów ale wiem że jest uczulona na kurczaka, wołowinę i cielęcinę - jest cały czas tylko na suchej karmie i nie dostaje nic więcej a i tak się drapie
Jesteś pewna że nie ma w tej karmie nic z tych rzeczy na które jest uczulona?

A to jest karma którą polecił wet? Wcześniej czym go karmiłaś?
W sumie wychodzi z tego że gdy by nie zastrzyki to i tak by się drapał nawet na tej karmie. Może spróbuj zmienić mu karmę, nie wiem na jakąś rybną gdzie nie ma w ogóle tego typu mięs tylko same rybki. Bo tak patrzyłam na skład tej hypoallergenic to tam są jakieś hydrolizowane wątróbki drobiowe - nie wiem co to dokładnie oznacza, ale jak drób to chyba w twojej sytuacji nie dobrze. Dziewczyny poprawcie mnie jak pisze głupoty ale mam trochę wolnego czasu to tak sobie spekuluję
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...

Edytowane przez strzalka44
Czas edycji: 2010-11-03 o 20:13
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 20:13   #1390
Elis1
Raczkowanie
 
Avatar Elis1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 427
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
Nie miała robionych testów ale wiem że jest uczulona na kurczaka, wołowinę i cielęcinę - jest cały czas tylko na suchej karmie i nie dostaje nic więcej a i tak się drapie
Skoro i tak się drapie, to może na coś jeszcze? Podajesz jej suchą karmę, a może jest uczulona na roztocza pokarmowe?
Tak właśnie było z moją Julą. Jak była mała, to sama ją przebiałkowałam, bo dawałam jej za dużo kurczaka. Brała zastrzyki, potem przeszła na karmę dla alergików - sensitivity. Jadła puszki mięsne, przestała się drapać. Po jakimś czasie kupiłam sensitivity w chrupkach i dawałam na zmianę - raz mięso, raz suche. Zaczęła się drapać od nowa. Byłam załamana, bo karma dla alergików, a dalej coś nie tak. Testy wszystko pokazały. Roztocza pokarmowe. Sucha karma nie może być otwarta dłużej niż kilka dni. Pani doktor powiedziała mi, że jeśli kupuję większą torbę karmy, to po otwarciu należy ją zamrozić i wyciągać małe porcje. Mi się nie chce tego robić, więc kupuję tylko puszki, czasem biorę z przychodni torebki z próbkami, które zjada przez dzień. I już się nie drapie.
Elis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:12   #1391
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Takie tam domowe - po kąpielowe
Kurcze, jak było słońce to nie narobiłam Tobiemu fotek w liściach a teraz pada i pochmurno znowu nie będzie miał jesiennych fotek, a tak fajnie psiaki wyglądają na kolorowych liściach
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 21:18   #1392
Elis1
Raczkowanie
 
Avatar Elis1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 427
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Takie tam domowe - po kąpielowe
Jeju, jaki on cudny
Elis1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:29   #1393
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. III

strzalka44 - ostanie zdjęcie pokazuje co kocham najbardziej - płaski pichol !
A Tobi szałowy a ja Tobie skłądam ponowie SZACUN za to jak ON wygląda !

Edytowane przez monika733
Czas edycji: 2010-11-03 o 21:32
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:39   #1394
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
Jak dostanie zastrzyk to jest mniej więcej 1 tydzień bez drapania później zaczyna się już troszkę drapać a po 2 miesiącach drapanie jest już na okrągło i do tego stopnia że w nocy przez nią nie śpimy bo się drapie i piszczy...
Nie miała robionych testów ale wiem że jest uczulona na kurczaka, wołowinę i cielęcinę - jest cały czas tylko na suchej karmie i nie dostaje nic więcej a i tak się drapie
Czyli wychodzi ze skutkują tylko zastrzyki bo jak je sie odstawia to pies znow sie drapie. Czyli ta karma mimo ze polecana przez weta na dobra sprawę ja uczula nadal. Proponowałabym tak jak nasza "strzałeczka"pisze zrobic jednak testy. A jesli nie to pogotuj troszke i zobacz czy gotowane powstrzyma ja pzred drapaniem.... Tylko bez testów bedzie dosc długo trwało zanim sie dowiesz metodą prób i błedów na co Toja sunia jest uczulona. Łatwiejsza i na pewno krótsza droga to te testy...


Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Takie tam domowe - po kąpielowe
Kurcze, jak było słońce to nie narobiłam Tobiemu fotek w liściach a teraz pada i pochmurno znowu nie będzie miał jesiennych fotek, a tak fajnie psiaki wyglądają na kolorowych liściach
Pieknie się prezentuje -włos przy nosie idealnie przystrzyżony .
Ja swoim po kąpieli ale jak nie na wystawę natłuszczałam włos...


Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
...Może spróbuj zmienić mu karmę, nie wiem na jakąś rybną gdzie nie ma w ogóle tego typu mięs tylko same rybki. Bo tak patrzyłam na skład tej hypoallergenic to tam są jakieś hydrolizowane wątróbki drobiowe - nie wiem co to dokładnie oznacza, ale jak drób to chyba w twojej sytuacji nie dobrze. Dziewczyny poprawcie mnie jak pisze głupoty ale mam trochę wolnego czasu to tak sobie spekuluję
Zgadzam sie z Tobą w zupełności

Edytowane przez Stellanova
Czas edycji: 2010-11-03 o 21:41
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 22:59   #1395
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Oj tam dziewczyny nie przesadzajcie kundel bury i tyle, a że po kąpieli to ładny jak każdy psiak - czyściutki, pachnący
Ale dziękuję bo miło

Stellanova z tym goleniem (bo ja akurat gole maszynką) już dochodzę do wprawy ale nie jest to najprostsza czynność i gdy by nie to że mam na prawdę cierpliwego psiaka to bym się na to nie zdecydowała hehe
Co do natłuszczania włosków to wcześniej starałam się mu robić taką kurację przynajmniej raz w miesiącu (stosowałam Super Cream z bio groom) albo natłuszczałam go olejem kokosowym dzień przed kąpielą... ale przyznam że nie chce mi się hehe no a że 'wystawowy' on nie jest bo nie ma R więc sobie troszkę odpuściłam co widać po jego sianowatych końcówkach z których to ciągle wyskubuję jakieś listki patyczki etc.
Ale chyba i tak nie jest źle dla mnie ten psi grooming to taka fajna zabawa, na prawdę to lubię i z chęcią czesała bym wszystkie psy na osiedlu
Jeszcze tylko przydało by mi się troszkę więcej kaski na te wszystkie 'cudowne' kosmetyki

Monia ja też uwielbiam takie zdjęcia podkreślające ten plaskaty pycholek

A tu takie jeszcze jedno stare z serii 'narcyz'
Następne będą w czasie jakiegoś brudnego spaceru żeby nie było że on taki czysty ciągle i że go w klatce trzymam hehe
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...

Edytowane przez strzalka44
Czas edycji: 2010-11-03 o 23:17
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 08:25   #1396
dzulka666
Raczkowanie
 
Avatar dzulka666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 82
Dot.: Shih Tzu cz. III

Odkąd Sisi do nas trafiła jest na suchej karmie więc na początku był junior z kurczakiem który wylądował w schronisku i jak wet stwierdził że ma alergię przeszła na royala po którym drapanie się zmniejszyło w dużym stopniu. 2 razy próbowałam zmienic jej karmę - raz na eukanubę i raz na almo nature z białą rybą - niestety zaczęła się po nich bardzo drapać i musiałam wrócić do royala.
Jeśli chodzi o gotowanie dla niej mięsa to wet pozwolił podawać jej cielęcinę i jagnięcinę, niestety cielęcina odpada a jagnięciny nie mogę nigdzie dostać


Cytat:
Napisane przez Elis1 Pokaż wiadomość
Skoro i tak się drapie, to może na coś jeszcze? Podajesz jej suchą karmę, a może jest uczulona na roztocza pokarmowe?
Tak właśnie było z moją Julą. Jak była mała, to sama ją przebiałkowałam, bo dawałam jej za dużo kurczaka. Brała zastrzyki, potem przeszła na karmę dla alergików - sensitivity. Jadła puszki mięsne, przestała się drapać. Po jakimś czasie kupiłam sensitivity w chrupkach i dawałam na zmianę - raz mięso, raz suche. Zaczęła się drapać od nowa. Byłam załamana, bo karma dla alergików, a dalej coś nie tak. Testy wszystko pokazały. Roztocza pokarmowe. Sucha karma nie może być otwarta dłużej niż kilka dni. Pani doktor powiedziała mi, że jeśli kupuję większą torbę karmy, to po otwarciu należy ją zamrozić i wyciągać małe porcje. Mi się nie chce tego robić, więc kupuję tylko puszki, czasem biorę z przychodni torebki z próbkami, które zjada przez dzień. I już się nie drapie.

Nie wiedziałam że suchą karmę można mrozić - ja kupuję opakowania 3,5 kg i jest szczelnie zamykana ale pewnie i tak coś się z nią dzieje bo mamy ją przez ok 2 miesiące-spróbuję przy następnym opakowaniu


Strzałka - Tobi jest przecudowny
dzulka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 13:59   #1397
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez dzulka666 Pokaż wiadomość
Odkąd Sisi do nas trafiła jest na suchej karmie więc na początku był junior z kurczakiem który wylądował w schronisku i jak wet stwierdził że ma alergię przeszła na royala po którym drapanie się zmniejszyło w dużym stopniu. 2 razy próbowałam zmienic jej karmę - raz na eukanubę i raz na almo nature ...
A moze ona ma uczulenie na karmy sztuczne? na jakies konserwanty w nich zawarte?. Mozezobacz czy jak bedziesz gotowała np.ryz czy makaron z np.gotowana ryba objawy ustąpią, może warto spróbować?
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:40   #1398
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Coco znowu nic nie je... dziś gotowaną rybką pogardzila. Tunczykiem z puszki tez... nie dam rady. A normalnie w brzuchu jej burczy tak głośno. Słychać że jest głodna. Myślicie ze to objawy tej ciąży urojonej?
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:45   #1399
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam wszystkich!

A oto moja Mika
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 18:01   #1400
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witamy
Powiedz nam coś o maleńkiej skąd ją masz ile ma;>
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:19   #1401
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Shih Tzu cz. III

ur 12.09.2010 ;>

bez rodowodu, ale dla mnie to absolutnie nie przeszkadza i tak ją uwielbiam!

w sumie nie ja decydowałam o jej kupnie, była raczej niespodzianką od siostry i rodziców

kupiliśmy ją z mini hodowli?
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:23   #1402
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez ladie Pokaż wiadomość

w sumie nie ja decydowałam o jej kupnie, była raczej niespodzianką od siostry i rodziców
mam nadzieję, ze jednak wiedziałas o tej niespodziance
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:37   #1403
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Ja tez myslałam że to bez znaczenia lecz dziewczyny uświadomily mnie o tym jakże rodowód jest ważny. Także kocham swe maleństwo i nie zamienilabym jej na zadnego innego psa. Jednak gdybym wcześniej posiadała wiedzę którą teraz posiadam myślę że bym inaczej postąpiła. Jednak jest już po fakcie po prostu ważne byś na przyszłość o tym wiedziala i pamiętała od kiedy masz swoje Malenstwo
Widzę że jesteś z Bialegostoku z jakiej części?
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:38   #1404
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Shih Tzu cz. III

wiedziałam, siostra się wygadała kilka dni przed tym jak pojechałam zobaczyć maleństwo
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:39   #1405
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez kruuuszi Pokaż wiadomość
...Jednak gdybym wcześniej posiadała wiedzę którą teraz posiadam myślę że bym inaczej postąpiła. Jednak jest już po fakcie po prostu ważne byś na przyszłość o tym wiedziala i pamiętała...
Wielkie brawa i szacunek za Twoje słowa
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:50   #1406
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Shih Tzu cz. III

jak juz napisałam, to raczej nie było zależne ode mnie...
maleństwo mam równo od tygodnia
a jestem ze starosielc
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:12   #1407
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

O widzisz a ja z zaścianek
czym karmisz malenstwo?
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:53   #1408
asika998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Shih Tzu cz. III

Jejku śliczne macie te pieski
Za ok. 3 miesiące (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem) też dołączę do właścicieli shitzaków (;
Zastanawiam się tylko, czy środek zimy to dobry czas na przygarnianie małego szczeniaczka... Miał ktoś podobny dylemat?
Mieszkam w domu prywatnym z ogrodem, więc chciałabym nauczyć psiaka siusiania na dworze i zastanawiam się, czy uda mi się przyzwyczaić go do wychodzenia na mróz i śnieg, bo troszkę nieludzkie mi się to wydaje (chyba, że jestem przewrażliwona)?
Pozdrawiam!
asika998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:48   #1409
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam!
Ja także z niecierpliwością oczekuję na mojego pieseczka, jeszcze z dwa tygodnie i powiększy sie moja rodzinka
Mam już zakupione wszyskie niezbędne rzeczy - tzw. wyprawkę.
Przez ostatni miesiąc bardzo się naczytałam o tej rasie i wiem, że właśnie zimą te pieski mają najwiekszą radoche z wychodzenia na spacery i uwielbiają zabawy na śniegu. Shih tzu pochodzą z zimnego kraju - Tybetu.
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".

Edytowane przez Anabellita
Czas edycji: 2010-11-05 o 12:52
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:55   #1410
Fibi_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakąś sprawdzoną hodowlę Shih-tzu w okolicach Poznania? co myślicie o kupowaniu piesków przez allegro? oczywiście odbiór osobisty z domu hodowcy. czy warto skorzystać z takich ofert? może któraś z Was kupowała tak pieska? bardzo proszę o pomoc, bo chciałabym do Was dołączyć i też być szczęśliwą posiadaczką Shih-tzu
ja kupilam moja Fibi na allegro i jestem z niej bardzo zadowolona.przywiezli mi ja do domu dopiero potem placilam...a co do tego ze RODOWÓD=RASA to wiecie co?...jak patrze na moją Fibi to nie mysle o tym czy ma rodowod czy jest GORSZA czy lepsza po prostu jest kochana...oczywiscie nie jestem za brutalnymi pseudohodowcami ale nie wszyscy ludzie tacy są!!! nie uwazam ze psy z rodowodem sa kochansze...lepsze...piek niejsze...czasem wrecz odwrotnie...
Fibi_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.