Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 15:19   #2401
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
kamerzysta: znalazłam demo 1 polecanego w 3mieście kamerzysty i było wg mnie do kitu :/ napisałam do innego, ale ten milczy... poczekam cierpliwie

aaaa jeszcze koszmary poza tym, że kiedyś śniło mi się, że nikt nie chciał dać mi kasy na sukienkę i szłam w jakiejś poszarzałej firanie więcej koszmarów nie odnotowałam :P
Pokaz tego kamerzystę też miałam sen że zamiast sukienki jakąś szmatę miałam

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Za jakieś 2 godzinki przyjedzie Tż i będziemy się boksować mam taki zestaw na dwie osoby i musimy go przetestować ciekawe kto wygra
Trzymam kciuki za Ciebie ! nie daj się

Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Co do zaproszeń- ja nie mam talentu więc o własnej robocie nie ma co w ogóle marzyć .
Ja również, w tej kwestii beztalencie kompletne

Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Drogie PMki ....jestem w ciąży!!!!!
No to nic tylko GRATULOWAĆ i chyba troszkę zazdroszczę

Kropka jeśli o mnie chodzi to mam już :salę, kamerzystę, fotografa, zespół.... reszta dopiero przed mną


__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia





Edytowane przez loca1233
Czas edycji: 2010-11-11 o 15:21
loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:24   #2402
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witajcie kochane,

kropkaaa18 - witam! Ja mam jak na razie tylko salę, fotograf i kamerzysta w przyszłym tygodniu będą , reszta dopiero przed nami ! Na ile osób planujecie wesele? i w jakim mieście?

Ace tee - gratulacje planowaliście? czy tak samo jakoś wyszło? Ja kocham dzieciaczki i strasznie mnie rozczulają takie wiadomości !

Postanowiłam, że samochód do ślubu wybierze Tż, jak na razie waha się pomiędzy samochodem 1955 Buik Special a Mustangiem, mamy podobny gust wiec nie jest zaskoczeniem, że samochodziki strasznie mi się podobają. Ceny są w okolicy 1200 zł za całą dobę, sale mamy kawałek od naszego miasta i trzeba jeszcze jechać na zdjęcia więc chyba wynajem na dobę bardziej się opłaca.

cellulit - mam mały i nie walczę z nim - walka z cellulitem to jak walka z wiatrakami

zaproszenia - zamierzam wydać 2 - 3 zł, prezenty dla gości ok 4 zł, dzieci ok 20zł (dzieci będzie 7) winietek nie będziemy mieli

U Nas dzisiaj pogoda jest śliczna, chłodno ale bardzo słonecznie
__________________
15.09.2012

Edytowane przez di4n4
Czas edycji: 2010-11-11 o 15:27
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:30   #2403
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Za jakieś 2 godzinki przyjedzie Tż i będziemy się boksować mam taki zestaw na dwie osoby i musimy go przetestować ciekawe kto wygra

Na zaproszenia nie chce wydawać fortuny. Kupię na allegro jakieś chyba.
Oooo a co to takiego?! Zainteresowało mni e podaj jakiegoś linka ze zdjęciem czy cuś

Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Drogie PMki ....jestem w ciąży!!!!!
Aż mi się w głowie zakręciło jak przeczytałam!! Prawie jakby nie wiem.. conajmniej siotra zadzwoniła, ze jest w ciazy! I nie wiem czemu, ale strasznie się cieszą - SZCZERZE!!!
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale fajnie

Dopisze jeszcze:

Zainspierowałyście mnie trochę z tymi własnymi zaproszeniami - może też pomyslimy


Druga rzecz : Spotkałam się dziś z koleżanką, która ma zespoł weselny, wieć jeszcze dorzuce kilka jej spostrzeżeń - może komuś coś pomogą - takie niby nic, a jednak może ułatwić: (to są jej opinie i rady , któe argumantuje spostrzeżeniami z wielu lat pracy )
1. Zorganizowac osobny stolik dla dzieci - koniecznie!
2. Poprosić organizatorów, żeby nie robili stolika dla dzieci na scenie! (ponoć często lubią go tam dawać) To strasznie przeszkadza orkiestrze, muszą cały czas pilnować kabli, głośników, bo dzieciaki biegaja między nimi.
3. Starszych ludzi posadzić dalej od głośników, młodziez przy głosnikach. Kolezanka miala wiele przypadków, gdzie starsi ludzi podchodzili do nich i wręcz prosili, żeby trochę sciszyli nagłośnienie, bo naprawdę im przeszkadzało - młodzi nigdy na to nie narzekali
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-11 o 15:44
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:36   #2404
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Wesele planujemy na okolo 150 osób. Gdzie? W mojej miejscowosc, jest to pod Krakowem. Nowo otwarty dom weselny (otwarcie było w czerwcu tego roku). Jest pięknie Bardzo podoba mi sie tak i nie wyobrazam sobie miec wesela gdzie indziej. To, ze sala jest piekna to jedno, ale druga wazna sprawa to fakt, ze blisko domu Termin mamy wstepnie zarezerwowany. Wstepnie, poniewaz wlascicielenie przygotowali jeszcze dokladnej oferty na 2012 Tzn nawet nie wiemy jaka bedzie cena. W tym roku, w zwiazku z tym ze dom dopiero rozpoczynal działalnosc bylo 160zl od osoby. Na 2012 powiedzieli, ze na pewno bedzie wiecej w zwiazku z podnoszeniem przez rzad podatków... mam cicha nadzieje ze cena nie wzrosnie wiecej niz 10zl-20zl od osoby... Wszystkiego dowiemy się w styczniu, jesli cena bedzie do przyjecia, to wplacamy zaliczke i podpisujemy umowe.
Fotografa i orkiestre tez juz mamy wlasciwie wybrana, ale ze wszystkim czekamy na podpisanie umowy o sale, bo to najwazniejsze przeciez.
Powiedzcie, czy powiedzmy 180zl od osoby to stosunkowo duzo?
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:46   #2405
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ace tee- Ale niespodzianka . Gratulacje!!!

Kropka- Ja mam sale, zespół, fotografa, kamerzystę, kucharkę i dekoratorkę sali
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:49   #2406
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ace tee, gratulacje!!! Ja bym się chyba przeraziła... Zmieniacie datę czy bez pośpiechu zostaje 2012?

kropkaaa
, my mamy: lokal, DJa i wodzireja (bracia), datę w kościele, chodzimy na nauki. Foto i cameraman to dalsza i wciąż zagadkowa sprawa

alufa, jak będziesz zamawiać zaproszenia np. z allegro to możesz poprosić również o wydrukowanie danej liczby zawiadomień - mogą być takie same jak zaproszenia tylko treść inna, na pewno da się to ustalić z wykonawcą zaproszeń. Ja bym tak zrobiła. A pomysł z zapraszaniem przez neta - mi się wydaje nieelegancki mimo wszystko...
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:51   #2407
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Wesele planujemy na okolo 150 osób. Gdzie? W mojej miejscowosc, jest to pod Krakowem. Nowo otwarty dom weselny (otwarcie było w czerwcu tego roku). Jest pięknie Bardzo podoba mi sie tak i nie wyobrazam sobie miec wesela gdzie indziej. To, ze sala jest piekna to jedno, ale druga wazna sprawa to fakt, ze blisko domu Termin mamy wstepnie zarezerwowany. Wstepnie, poniewaz wlascicielenie przygotowali jeszcze dokladnej oferty na 2012 Tzn nawet nie wiemy jaka bedzie cena. W tym roku, w zwiazku z tym ze dom dopiero rozpoczynal działalnosc bylo 160zl od osoby. Na 2012 powiedzieli, ze na pewno bedzie wiecej w zwiazku z podnoszeniem przez rzad podatków... mam cicha nadzieje ze cena nie wzrosnie wiecej niz 10zl-20zl od osoby... Wszystkiego dowiemy się w styczniu, jesli cena bedzie do przyjecia, to wplacamy zaliczke i podpisujemy umowe.
Fotografa i orkiestre tez juz mamy wlasciwie wybrana, ale ze wszystkim czekamy na podpisanie umowy o sale, bo to najwazniejsze przeciez.
Powiedzcie, czy powiedzmy 180zl od osoby to stosunkowo duzo?

Hmmm dziwne, ja także mam w świeżo wybudowanej sali, nie maja cennika na 2012, nikt nie może przewidzieć jakie będą ceny. W umowie mam napisane, że cena od osoby do roku 2012 może wzrosnąć o 5%. Co jeśli jutro zadzwonicie i powiecie właścicielce, że chcecie już zarezerwować? Oni w ogóle nie robią jeszcze rezerwacji na 2012? powinni umieć określić o ile procent maksymalnie mogą ceny iść w górę na umowie. Pochwalisz się salą? ? ? jakieś zdjęcie albo link. Wtedy powiem Ci czy cena jest ok . Robicie jedno-dniowe wesele? czy dwu-dniowe ?
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 15:51   #2408
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Własnie! Na ile wczesniej powinno sie zarezerwowac date w kosciele? Tzn kiedy nalezy wybrac sie pierwszy raz do ksiedza:P Czy to troche nie za wczesnie?
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:56   #2409
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
A pomysł z zapraszaniem przez neta - mi się wydaje nieelegancki mimo wszystko...
Dla mnie również, takie na odwal...

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Własnie! Na ile wczesniej powinno sie zarezerwowac date w kosciele? Tzn kiedy nalezy wybrac sie pierwszy raz do ksiedza:P Czy to troche nie za wczesnie?
No ja byłam we wrześniu w kościele i ksiądz jeszcze nie chciał zapisać no ale po Nowym Roku ktoś tam go z domu zaatakuje o zapisane daty i godziny aaa i zapomniałam kucharkę też mam
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:57   #2410
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

To jest dom weselny w Mogilanach. Maja strone internetowa ale niewiele narazie na niej jest...
http://www.wesela.jurek-catering.pl/

Zdjecia dodam, ale teraz niestety nie mam mozliwosci. Własciciele póki nie maja okreslonej oferty nie spisuja umowy, tylko przyjmuja wstepne rezerwacje. W styczniu oni okresla oferte a my decydujemy sie czy spisujemy umowe i wplacamy zaliczke (2tys) czy rezygnujemy... Tak bardzo chciałabym juz wiedziec jaka bedzie cena, nie moge sie doczekac. Nie chce szukac innej sali
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:02   #2411
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Wszystko zależy od parafii i tego jak jest oblegana... Np. w lubelskiej archikatedrze z rok wcześniej dobrze się wybrać, bo bardzo dużo osób chce tam brać ślub i jeśli zależy Ci na konkretnej godzinie, to lepiej wcześniej.

W moim kościele najpierw nas wygonili jak byliśmy w czerwcu i powiedzieli żeby przyjść za 2 lata Wróciliśmy za miesiąc i był inny ksiądz na dyżurze - zapisał nas bez problemu. A wróciliśmy dlatego, że przy podpisywaniu umowy z salą właściciel pytał się czy zamówiliśmy już termin w kościele, my, że nie, a on na to, że na co czekamy... I że ksiądz ma obowiązek do 4 lat wprzód zapisywać na śluby (nie wiem czy jest to jakoś przepisami kościelnymi ustalone czy nie), ale że mamy nalegać, żeby nas zapisał. Udało się.

180zł za jeden dzień to na realia mojego regionu dość drogo, ale często się spotyka taką cenę w bardziej ekskluzywnych lokalach. Sala bardzo przestronna i ładna, zwłaszcza parkiet i oświetlenie mi się podobają
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 16:06   #2412
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Powiedzcie, czy powiedzmy 180zl od osoby to stosunkowo duzo?
Nie wiem czy dużo, w każdym razie ja tyle płacę za osobę. Ale jak na ceny z mojego miasta to jest średnia cena. Najlepsza sala ma 200 od osoby, najtańsza 165 (oczywiście pisze o salach spełniające moje warunki czyli mieszczące 200 osób).


Ace tee gratulacje!
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:07   #2413
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
To jest dom weselny w Mogilanach. Maja strone internetowa ale niewiele narazie na niej jest...
http://www.wesela.jurek-catering.pl/

Zdjecia dodam, ale teraz niestety nie mam mozliwosci. Własciciele póki nie maja okreslonej oferty nie spisuja umowy, tylko przyjmuja wstepne rezerwacje. W styczniu oni okresla oferte a my decydujemy sie czy spisujemy umowe i wplacamy zaliczke (2tys) czy rezygnujemy... Tak bardzo chciałabym juz wiedziec jaka bedzie cena, nie moge sie doczekac. Nie chce szukac innej sali
Sala bardzo ładna, jasna i taka przestronna zaliczka jest okropnie wysoka!!! przeważnie jest to 500 - 1000zł. Ja sama płaciłam 500zł. http://www.podroza.com.pl/galeria.html
__________________
15.09.2012

Edytowane przez di4n4
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:27
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:09   #2414
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Co do ceny - 180 zł - zalezy co jest liczone. Ja mam 130 , ale bez ciast (dodtakowe minimalnie 20 zł na osobe) i bez owoców (tez pewnie z 20 zł), wiec razem daje jakies 170 zł. Mam tez zastrzeżone, że cena może podnieść się o 10 %. Wiec wydaje mi się, że w rezultacie wyjdzie mi pewnie tez 180 zł.
Sala jest cudowna! I mnie i TŻowi strasznie sie podoba (pokazałam mu zdjęcie) ! Szkoda, że w naszej okolicy nie ma podobnych
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:11   #2415
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ace tee Gratulacje Już się nie mogę doczekać zdjęcia dzidziusia (które koniecznie będziesz Nam musiała wysłać)
kropkaaa18 Ja mam załatwione wszystko z tych najważniejszych rzeczy oprócz kamerzysty
talkative2 moi bracia się często boksowali (dla jaj ) i przywieźli mi to do domu. Nie wiem po co ale jak jest to co ma się kurzyć Są to dwie pary rękawic do boksu i specjalne ochraniacze na głowę.


FIGHT! Runda pierwsza
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła

Edytowane przez Nattiv
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:12
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:12   #2416
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

No mi tez bardzo podoba sie ta sala, dlatego tak sie uparłam:P A to ze jest w mojej miejscowosci to jest kolejny duzy plus
Rozmawiacie tu o autach do slubu Ja do koscioła pojde na nozkach i dotre tam w ciaglu 1.5-2 minut:P A potem z kościoła do sali myslimy aby poprosic sasiada z bryczka Takze na samochodzie do slubu zaoszczedzimy Ale i tak, bardzo duzo wyjdzie nam za to wszystko Az mnie to przeraza dzieczyny Skad na to wszystko wziac
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:14   #2417
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
To jest dom weselny w Mogilanach. Maja strone internetowa ale niewiele narazie na niej jest...
http://www.wesela.jurek-catering.pl/

Zdjecia dodam, ale teraz niestety nie mam mozliwosci. Własciciele póki nie maja okreslonej oferty nie spisuja umowy, tylko przyjmuja wstepne rezerwacje. W styczniu oni okresla oferte a my decydujemy sie czy spisujemy umowe i wplacamy zaliczke (2tys) czy rezygnujemy... Tak bardzo chciałabym juz wiedziec jaka bedzie cena, nie moge sie doczekac. Nie chce szukac innej sali
Sala kozacka że tak to ujmę ale zaliczka 2tyś to dużoooo.....

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Sala bardzo ładna, jasna i taka przestronna zaliczka jest okropnie wysoka!!! przeważnie jest to 500 - 1000zł. Ja sama płaciłam 500zł. http://www.podroza.com.pl/galeria.
Nie działa mi ten link czy tylko mnie ?
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:16   #2418
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Drogie PMki ....jestem w ciąży!!!!!
WOW! Gratuluję!!! Pierwsza ciąża na wątku Dołączam do pytania, planowane czy tak wyszło?
Ja podobnie jak tenebrosa raczej bym się przeraziła. CO prawda od jakiegoś czasu (czyli odkąd wymyśliliśmy imiona naszym przyszłym potomkom) gadamy o nich, jakby już były na świecie Ale póki co dalej zgodnie twierdzimy, że nie jesteśmy jeszcze na to gotowi

kropka, oo, Mogilany! Mam tam jakąś rodzinę, którą mało znam, a taką, co dobrze znam w Bukowie, w Skotnikach, w Libertowie... Ogólnie mam sporo rodziny w Twoich okolicach
My póki co mamy salę, kościół i fotografa. Teraz szukamy kamery i w sumie już znaleźliśmy DJa, tylko nie mam się na razie jak z Nim spotkać i podpisać umowy.
Sala jest piękna

180zł to dla mnie dużo, ja płacę na dzień dzisiejszy 130, pewnie się trochę podniesie to góra 140... bez ciast i alko, ale z drugiej strony w niektórych rejonach to jedna z niższych cen. Więc musisz się zorientować, jak to jest tam u Was

Idę sobie zrobić kogel-mogel, a co
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:19
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:21   #2419
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez loca1233 Pokaż wiadomość
Sala kozacka że tak to ujmę ale zaliczka 2tyś to dużoooo.....



Nie działa mi ten link czy tylko mnie ?

No duzo, ale jakos nie przeraza nas to, bo tlumaczymy sobie, ze przynajmniej pozniej bedzie mniej do zaplaty:P
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 16:33   #2420
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Wink Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

kropkaaa18 - z jednej strony prawda, ale z drugiej gdybyście jednak zrezygnowali to przepada aż 2000 zł. Wiem, że strasznie Wam się ta sala podoba, ale różnie w życiu bywa (odpukać).

loca1233
- link już poprawiony

chatka - tak z ciekawości jakie imiona wybraliście?
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:20   #2421
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

[QUOTE=di4n4;23181902]kropkaaa18 - z jednej strony prawda, ale z drugiej gdybyście jednak zrezygnowali to przepada aż 2000 zł. Wiem, że strasznie Wam się ta sala podoba, ale różnie w życiu bywa (odpukać).

No tak, ale w sumie wyjscia nie mamy skoro chcemy tą sale, a wlasciciele takiej zaliczki chca... Zreszta zobaczymy w styczniu, jak dowiemy sie jaka bedzie cena od osoby. Mam nadzieje ze nie przyjdzie mi szukanie innej sali, bo w okolicach nie ma nic drugiego tak fajnego.

Dziewczyny czy któraś z Wam byla moze na XVIII Targach Slubnych w Krakowie? W zeszla sobote byly

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Sorry, nie zacytowałam:P
Ehh poczatki:P
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:22   #2422
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

di4n4 no no sala robi wrażenie
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:36   #2423
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

U nas też zaliczka 1000 zł, więc dosyć standardowo. Nie sądzę żebyśmy się rozmyślili, ale gdyby nawet, to nasza sala jest tak oblegana, że pewnie udałoby się komuś oddać ten termin i odzyskać zaliczkę. Jednak w przypadku nowej sali na rynku może być różnie, zwłaszcza jeśli ceny za osobę będą wygórowane. Ale oby żadna z nas nie musiała rezygnować z zaklepanej sali!

Chatka, no właśnie, pochwal się imionami Ja nie zastanawiałam się nad tym, za to mój M. bardzo chce dziewczynce dać na imię Michalina (po tatusiu)

PS. Wstawiłam na pocztę zdjęcia pokoju po liftingu.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:12   #2424
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Mnie się już od jakiegoś czasu podoba imię Alicja dla dziewczynki i Aleksander dla chłopca
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:32   #2425
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ace tee moje gratulacje:cm ok:klask i: tak troszeczkę to Ci zazdroszczę i cieszę się bardzo z Twojego błogosławionego stanu!!!
Ps. Który tydzień/miesiąc??

kropka witaj!!
Sala bardzo ładna, dla mnie cena jest raczej ok, a zaliczkę zawsze można odliczyć. Co do przygotowań- mam zarezerwowaną salę, upatrzonego fotografa i zespół z którymi w grudniu podpisze umowę.

Co do cellulitisu- coś czuję, że niebawem może mnie to spotkać pomimo mojego dość aktywnego trybu życia...

I musze się z Wami podzielić dobrą wiadomością ( dobrą dla mnie), za 2 tygodnie wracam na stałe do Polski i do mojego kochanego Narzeczonego... Już się cieszę
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:59   #2426
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez loca1233 Pokaż wiadomość
Pokaz tego kamerzystę też miałam sen że zamiast sukienki jakąś szmatę miałam
[/SIZE][/COLOR]
tzn wiecie. nie to, żebym ja zaniżała temu kamerzyście skuteczność mi osobiście się nie podoba i uważam, że 2000 jak za takie coś to sporo http://videogroszek.pl/portfolio.html

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
[B]

alufa, jak będziesz zamawiać zaproszenia np. z allegro to możesz poprosić również o wydrukowanie danej liczby zawiadomień - mogą być takie same jak zaproszenia tylko treść inna, na pewno da się to ustalić z wykonawcą zaproszeń. Ja bym tak zrobiła. A pomysł z zapraszaniem przez neta - mi się wydaje nieelegancki mimo wszystko...
też tak sądzę, dlatego muszę wykombinować coś z inną formą... najlepiej będzie tak jak mówisz zamówić na all wzięłabym 30 z info o weselu i jakieś 50 bez info ... czy jakoś tak

ACE TEA
gratuluję
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:26   #2427
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
chatka - tak z ciekawości jakie imiona wybraliście?
Chętnie bym Wam powiedziała, ale obiecaliśmy sobie z TŻtem, że nikomu nie powiemy - to taki nasz mały sekret Ale jak się już urodzą, to dowiecie się na 100%

alufa, kamerzysta może nic specjalnego, ale scenka fajna eh, tęsknię za rolkami, ale teraz chyba już sobie nie pojeżdżę do wiosny, bo w taką pogodę łatwo się przeziębić...

My wpłaciliśmy zaliczkę za salę 1500zł. Tak zawsze biorą w tym lokalu, więc dla nas nic dziwnego. No i faktycznie, im więcej się teraz wpłaci, tym mniej później

tenebrosa, odpisałam na poczcie
Michalina ładne, ale jak dla mnie za długie... ja preferuję tylko takie imiona, które mają nie więcej, niż 2 sylaby
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:54   #2428
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Chatka - jak sobie tak obiecaliście to niech tak będzie My poczekamy

loca1233 - dziękuję

pfffff dziewczyny nie mogę się ruszać! dosłownie! Na kolacje zjadłam tyle różności z Mc Donalda, już mnie dopadły wyrzuty sumienia... jutro rano idę biegać z Moim kochanym pieskiem
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:05   #2429
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ace tee normalnie aż mi się łezka zakręciła z radości można nawet powiedzieć, że będziemy wszystkie wirtualnymi ciociami opowiadaj co i jak, jakie o uczucie dowiedzieć się o ciąży itd

kropkaaa18 witaj my mamy załatwione: sala, zespół, kamera, fotograf, kucharka i dekoratorka. także zostaje nam tylko wycieczka do księdza

jeśli chodzi o zaproszenia to upatrzyliśmy sobie z Tż jedne za 3 zł. myślę, że może nawet udałoby się coś urwać jeszcze z ceny, bo to nie jest na allegro. myślę, że nawet jeśli ostatecznie tych nie weźmiemy to i tak będziemy szukać czegoś w okolicach 3 zł.

ja też urodziłam się 13 sierpnia

wczoraj mieliśmy mała imprezkę, bo Tż ma dziś urodziny i troszkę popłynęliśmy większość u nas nocowała i siedzieliśmy do 5 rano a dziś cały dzień praktycznie spaliśmy
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:01   #2430
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Drogie PMki ....jestem w ciąży!!!!!
Gratuluję życzę zdrówka dla ciebie i dzieciaczka
Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Gratuluję!!! Piękna sprawa

Dziewczyny, jako że jestem nowa na forum, to niewiele wiem, a niestety nie mam czasu na przeczytanie calego forum od poczatku Chciałam Was zapytac- co na dzien dzisiejszy macie juz załatwione, co wstepnie zarezerwowane, co upatrzone itd
Witaj Ja jak na razie mam... narzeczonego i to by było na tyle. Po nowym roku mamy pomyśleć o jakiejś organizacji. teraz muszę znaleźć pracę bo 30stego listopada koncze staż.

Co do zaproszeń itd to ja zawsze byłam antytalentem plastycznym, wszystko krzywo i nieestetycznie wychodziło (może dlatego, że do przedszkola nie chodziłam i mam braki w wykształceniu ). Dlatego jak coś to tylko winietki bo tego chyba nie da się popsuć.

Auta wynajmować nie zamierzamy. Nie wiem czym pojedziemy, popatrzy sie po rodzinie i coś się wybierze Zresztą samochód to jakoś mało widać więc nie ma to dla mnie dużego znaczenia.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.