Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 08:07   #2671
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dożyjemy do 2012

z tą moja organizacją jest tak:

zaraz po zaręczynach ustaliliśmy rok. najpierw 2013 później 2012 bo nie chciało nam się tyle czekać. podzwoniłam do kilku sal. jedna wydała się idealna więc nie szukamy dalej. Tż dzwonił po DJ. jedno spotkanie i strzał w 10. bierzemy go napisałam kilka maili do fotografów / kamerzystów. pierwsze spotkanie super, drugie niewypał. bierzemy pierwszego.

wszystko tak szybko dlatego, że mnie strasznie te szukanie rajcowało. w ogóle chciałabym zaplanować ten ślub po swojemu z uwzględnieniem uwag Tż, DJ i fotografa, bo mam do nich zaufanie i uważam, że są nam stanie wiele doradzić jeśli chodzi o organizację. uwagami rodziców nie gardzimy, ale oni mają do tego wesela trochę inne podejście. wolą orkiestrę zamiast dj i nie kumają po co ładujemy 1500 na kamerzystę jak wujek może nas nakręcić

jeżeli chodzi o kasę - 1000zł zaliczki na salę, 0 zł zaliczki na DJ, 0 zł zaliczki na foto i kam. jeszcze nic nie jest zapłacone ani zaklepane. nie mamy teraz nawet tego durnego tysiąca ale jak już go wpłacimy trzeba będzie odłożyć kolejne 19

poza tym powiem w sekrecie, że jak weźmiemy ślub w piątek to zaoszczędzimy 15 % na każdym gościu za salę...

co do fryzur. mam teraz bardzo krótkie włosy. tak mnie fryzjerka urządziła, że do 2012 urosną mi max do brody :/ i doczep do tego welon...

a pogoda - brak słów :/ można by przespać całą dobę. szczególnie ze świadomością, że ciągle coś idzie nie tak jak powinno.

PROPONUJĘ ZACISNĄĆ ZĘBY! JAKOŚ UDA SIĘ ODŁOŻYĆ KASĘ DO 2012 I MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKO SIĘ NAM POUKŁADA... bezrobotnym życzę tego podwójnie bo wiem co to za ból
Nie martw sie nawet jak nei uzbieranie tych 19 tys to zawsze możecie zapłacic po ślubie za kamerzyste, fotografa i polowe sali
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:17   #2672
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
co do fryzur. mam teraz bardzo krótkie włosy. tak mnie fryzjerka urządziła, że do 2012 urosną mi max do brody :/ i doczep do tego welon...
Ja mam włosy do ramion na dzień dzisiejszy. A do ślubu to mam zamiar sobie doczepić włosy- wygląda to naturalnie a zawsze marzyło mi się żeby mieć włosy do pasa w dniu ślubu .
A nie przejmuj się, dobra fryzjerka da sobie radę i doczepi Ci welon .
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:29   #2673
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

witam


tenebrosa
dziękuję kochana martwię sie tym wodzirejem bo jest dobry ale ta jego umowa mnie powaliła ale twoja rada bardzo mi pomogła

fraise ja mam podobny problem cały dzień siedzę na necie i mam tyle spraw do robienia że potem nie mam siły już o tym myśleć ciagle umowy zamówienia rozmowy z klientami a jak już mam 5 minut to najczęściej net trafia szlak :/; ale zaczęłam na szybko zapisywać w załącznika np jak dziewczyny piszą o jakimś fotografie ....i wyznaczony planuję za tydzień w sobotę i niedziele siąść do tego (tż będzie w szkole wiec będę mieć dużo czasu) i cały dzień ogladać i pisać maile do tych co mnie od tej pory zainteresowali ...mocne postanowienie a do obejrzanymi mam jakieś 20 fotografów :/ bo na takie pojedyncze oglądanie traci sie czas i sie ma potem zamieszanie bo i ten sie podołał i tamten i za 2 dni sie juz nie pamięta który sie bardziej podobał


paulinka009 śliczna jesteś a fryzurki super

alufa z kasą nic nie doradzę bo sama jestem w kropce :/ ale z fryzurą to ci powiem że znajoma miała takie do brody włosy i miała śliczną fryzurkę własy miała natapirowane i ułoży jakby w kok (choć tak naprawdę to tylko były one przylakierowane pod dół a tapir sprawiał ze wygadała ze ich duzo ) pod welonem i nawet po oczepinach wygalała bajecznie nawet lepiej niż nie jedna z długimi włosami jak znajdę zdjęcie to wkleję ale warto żebyś zajrzała na watek z fryzurkami tam są śliczne dla krótkich włosów nie łam sie będziesz ślicznie wyglądać



lekko sie przeziębiałam :/ ale walczę z nim ostro muszę pokój posprzątać a nie mam siły leń we mnie siedzi pogoda szaro-bura to sie nic nie chce ....miłego popołudnia
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:14   #2674
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cześć dziewczyny

Ostatnio nie odzywałam się ponieważ nie miałam stałego łącza internetowego

Co do fruzurki, to ja zapuszczam, ale nie wiem czy "wyhoduję" taką długość jaką bym chciała, aktualnie mam za raniona.
W ogóle kilka dni temu zmieniłam kolor z blondu na jasny brąz

Od trzech dni leżę w łóżku, mam anginę ropną i czuję się okropnie

pozdrawiam
__________________
15.09.2012

Edytowane przez di4n4
Czas edycji: 2010-11-20 o 17:45 Powód: błąd
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:03   #2675
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

di4n4, wracaj do zdrówka szybko!

Co do włosków, to ja najkrótszych nie mam (długich też nie), tylko do ramion i jeszcze nie wiem co z nimi zrobię Może troszeczkę zapuszczę do ślubu, ale koka i tak się chyba z nich nie wyczaruje, bo są zbyt cienkie. Pewnie zdecyduję się na jakieś pół upięcie.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:43   #2676
karka1986
Rozeznanie
 
Avatar karka1986
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 658
GG do karka1986
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Hej, ja mam włosy za ramiona. Narazie zapuszczam, później troche podetnę. Myślę, że na ślub będę miec je pokręcone i upięte
karka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:27   #2677
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

ja mam Wloski za łopatki więc całkiem sporaśne i już coś da sie z nich zrobić. a na ślub nie mam pojęcia co zrobię zastanawiam sie nad prostymi albo pofalowanymi a może jakieś upięcie i na dzień dzisiejszy nie chcę welonu wole duużego kwiatka we włosach ) oj każdy mi mowi, że nienormalna jestem, bo niewiadomo czym będę rzucać. ale już ja coś wymyślę ) hehe raz powiedizałam już taka wkurzona, że butem będę rzucać nie komentowali tego, ale przynajmniej się odczepili
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 19:42   #2678
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Ja mam włosy do ramion na dzień dzisiejszy. A do ślubu to mam zamiar sobie doczepić włosy- wygląda to naturalnie a zawsze marzyło mi się żeby mieć włosy do pasa w dniu ślubu .
A nie przejmuj się, dobra fryzjerka da sobie radę i doczepi Ci welon .
jak nie będę miała wyjścia to też doczepię...

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ostatnio nie odzywałam się ponieważ nie miałam stałego łącza internetowego

Co do fruzurki, to ja zapuszczam, ale nie wiem czy "wyhoduję" taką długość jaką bym chciała, aktualnie mam za raniona.
W ogóle kilka dni temu zmieniłam kolor z blondu na jasny brąz

Od trzech dni leżę w łóżku, mam anginę ropną i czuję się okropnie


pozdrawiam
o rany zdrowiej!! anginy ropnej nie da się skomentować


EDIT:

jaka kiecka... http://www.suknietyszkiewicz.pl/img/kg_45.jpg

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2010-11-20 o 19:46
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:30   #2679
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
jak nie będę miała wyjścia to też doczepię...


o rany zdrowiej!! anginy ropnej nie da się skomentować


EDIT:

jaka kiecka... http://www.suknietyszkiewicz.pl/img/kg_45.jpg
hahaha kiecka jest genialna dziewczyny wzięłam się ostro za siebie! w styczniu mam wesele i przymierzyłam sukienke... tłuszcz mam straszny na plecach i sie załamałam!! Mówię wam. Mam dwa miesiące, żeby choć troche się tego pozbyć.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 22:22   #2680
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
Gdyby nie założyła tych rajstop, to może nawet nie zauważyłoby się sukienki Masakra, Dziewczyny, mam nadzieję, że nie planujecie takich atrakcji na swoich ślubach

di4n4, zdrowiej kochana! ja właśnie wyszłam z choróbska, wiem, jakie o wkurzające... 3maj się

ibyza, butem też można rzucać Przynajmniej wiadomo, że poleci, a nie jak często welony upadają za pannę młodą, bo są za lekkie... ale ja i tak chcę mieć welon, jakoś sobie nie wyobrażam bez

Włosy moje są długie, obecnie za łopatki i teraz już do wesela nie będę ścinać... No i cały czas chodzą mi po głowie te warkocze francuskie oczywiście
Mam cienkie pióra niestety, ułożyć się dają łatwo, ale jak nie wrzuci się na nie tony lakieru, to nie utrzymają się nawet 5 minut. Więc obawiam się, że żeby fryzura ślubna się utrzymała całą noc będę musiała zrobić sobie wylakierowany hełm
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 11:39   #2681
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Sukienka jak sukienka, mnie jej "oko" powaliło . Buty nawet fajne, ale bez tego szpica...
Madzia, jak planujesz zgubić tłuszcz? Ja się wzięłam za siebie, bo źle się czuję sama ze sobą. Ciekawe, ile wytrwam
fraise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 11:55   #2682
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!!

Mam steper z rączkami także będę na tym ćwiczyć i jeszcze a6w i ćwiczenia z takiej jednej strony. Chciałam dać linka ale mi go gwiazdkuje:P A w ogóle to myślę, żeby spróbować tabletek Olimp Therm Line II. No i oczywiście mniej żreć i wyeliminować słodycze Po tym co wczoraj zobaczyłam w lustrze jestem zdesperowana...
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki

Edytowane przez Madziuniusia
Czas edycji: 2010-11-21 o 11:57
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 11:56   #2683
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

mnie się nie podoba wole bardziej tradycyjne jednak
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 12:21   #2684
gebura
Przyczajenie
 
Avatar gebura
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: St-ce
Wiadomości: 6
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam dziewczyny. Mam zaszczyt dolaczyc do grona przyszlych szczesciar w 2012 r date slubu mamy juz ustalona i zaklepana - 30.06.2012. Sala i grajki tez zarezerwowani, a za reszte spraw to na razie nie chce mi sie brac
gebura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 12:32   #2685
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Czesc dziewczyny

di4n4 zdowka kochana ,okropienstwo ta angina, jak bylam mala to bez przerwy łapałam angine.

ibyza u nas zamiast welunu dziewczyny rzucaja albo swoim bukietem albo bukietem cukierkowym z empiku za 20 zl

Ja mam wlosy za lopatki,ale je obcinam,bo musze je doprowaadzic do kondycji.Na slub i tak chce dopinane wloski i warkocza francuskiego albo takie na jeden bok rzucone pokrecone.Z tego do slyszalam od fryzjerki doczepiane prawdziwe super sie trzymaja pokrecone ,natomiast sztuczne przez kilka godzin tylko.A ja mam z kolei takie wlosy ,ze nawet tona lakieru nie pomoze jesli chce miec je rozpuszczone,a calkowicie spiety nie moge miec ze wzgledu na odstajace uszy.

Madziunisia co do tej kuzynki o ktora pytalas to ona nie byla z Bolechowic ,ona byla akurat z zupelnie innej miejscowosci.Poszukujac sali natrafilam na sale w Górnie od 99 zl. od osoby moze cie zainteresuje to blizej niz tamta sala w Stomporkowie http://www.bialy-kruk.com/ .
A co do odchudzana to ja tez zamierzam kupic steper gdzie go kupowalas na allegro??I jeszcze chce dorzucic takie urzadzenie do cwiczen posladkow i ud.A tak w ogole to polecam tez hula hop juz zreszta pisalam o tym ,pozbycie boczkow gwarantowane( mam nadzieje ,ze nie tylko w moim przypadku) pod warukiem regularnych cwiczen.

Gebura witam ,opowiedz nam cos o was,skad jestescie,ile macie lat,pochwla sie sala i grajkami jesli sa na necie i koniecznie pierscionkiem jesli juz po zareczynach i opowiedz jak wygladaly

Edytowane przez kinia860
Czas edycji: 2010-11-21 o 12:33
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 12:33   #2686
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

tak, kupowałam na allegro. 120 zł zapłaciłam:P
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:01   #2687
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez gebura Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mam zaszczyt dolaczyc do grona przyszlych szczesciar w 2012 r date slubu mamy juz ustalona i zaklepana - 30.06.2012. Sala i grajki tez zarezerwowani, a za reszte spraw to na razie nie chce mi sie brac
super witamy witamy

my jutro idziemy do księdza zapytać:
czy możemy wziąć ślub w Kościele Tż
czy udzieli nam ślubu w piątek
jak szybko musimy podać datę
oraz co z naukami

strach pytać o kasę nie wiem nawet jak to zrobić...

jak wywiad się powiedzie po świtach zaklepiemy salę, Dj, kamerzystę i fotografa. potem "tylko" odkładanie środków...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:01   #2688
gebura
Przyczajenie
 
Avatar gebura
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: St-ce
Wiadomości: 6
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

kotek6 odnosnie zareczyn to juz byly zdj pierscinka wrzuce jak bede miec wiecej czasu. Odnosnie samych zareczyn to postanowilismy ze jest to nasza sprawa i ta chwila powinna byc tylko dla nas, a nie dla rodziny, wiec moj M. przygotowal mi piekny weekend i pod koniec tego weekendu -na kolanach!- mi sie oswiadczyl. Spotkanie rodzin dopiero w swieta.
A co do metryki to mi stuknelo niedawno 25 lat, M. o rok starszy. Jestesmy ze soba ponad 3 lata.
http://www.mloda-para.com/galeria.html a to jest link do sali, wybralismy sale Eldorado.
gebura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 14:55   #2689
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam nową PM
Właśnie wróciłam z mojej "zmiany" w komisji wyborczej. Jestem padnięta. Siedziałam tam od 6 rano i jeszcze muszę iść o 21.30 liczyć głosy. Mam nadzieję, że do rana siedzieć nie będę
Zobaczcie to http://jaramsie.pl/2jjc9ry_dweyit#postbox wczoraj razem z Tż śmialiśmy się z tego pół wieczoru
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła

Edytowane przez Nattiv
Czas edycji: 2010-11-21 o 15:02
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 15:21   #2690
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
super witamy witamy

my jutro idziemy do księdza zapytać:
czy możemy wziąć ślub w Kościele Tż

czy udzieli nam ślubu w piątek
jak szybko musimy podać datę
oraz co z naukami

strach pytać o kasę nie wiem nawet jak to zrobić...

jak wywiad się powiedzie po świtach zaklepiemy salę, Dj, kamerzystę i fotografa. potem "tylko" odkładanie środków...
Nawet się pytać nie musisz, ślub można wziąć w parafii narzeczonej lub narzeczonego - do całkiem innego kościoła jest potrzebna licencja, którą można dostać w parafii młodej lub młodego
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:14   #2691
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Hej wszystkim, przylaczam sie do watku My date slubu zaklepalismy juz na 30 czerwca 2012, kosciol, sale i zespol mamy, o reszcie dopiero powoli zaczynamy myslec. Najbardziej to bym chciala juz sukienke wybierac, no ale niestety jeszcze troche za wczesnie Zareczylismy sie w maju, a ze juz i tak mieszkamy ze soba od 2 lat to stwierdzilismy ze do lata 2012 spokojnie sobie wszystko zorganizujemy.
Pozdrawiam
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:40   #2692
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam bodzianka11.Pokaz sale ,zespol i piersionek:P

Gebura sala ladna,jestes ze swietokrzyskiego??

Nattiv to ja cie nie pociesze,bo wybory samorzadowe sa najgorsze jesli chodzi o liczenie glosow.Ja juz kilka razy bylam w komisji i dzis tez miala isc ,ale do mnie nie zadzwonili z urzedu.Jak byly wybory prezydenckie to tak do 23 z hakiem sie uwijalismy zawsze z liczeniem ,bo ja zawsze mialam mlody zespol i mlodego informatyka ,wiec sie sprezalismy,ale np. z samorzadowych wyborow liczenie trwalo do 2.30 w nocy.Za to raz wkrecilam tez tz do komisji przy wyborach prezydenckich i bidulek siedzial do 3 w nocy( ja wtedy kolo 23 skonczylam) ,bo mial tak nie zgrany zespol, do tego informatyka ,ktory nie wiedzial co i jak ma robic,wiec jakby wtedy byly samorzadowe to pewnie gdzies do 6 rano by siedzieli i liczyli glosy.
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:18   #2693
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam nowe dziewczyny (i te z dłuższym stażem na wątku też )

Co do włosów to ja mam teraz takie do ramion i zamierzam je skrócić. Do 2012 zdążą jeszcze urosnąć. Zresztą nie wiem jaką będę mieć fryzurę to nie wiem czy wymaga zapuszczania nie myślałam jeszcze o takich rzeczach. Wszak nawet daty nie mamy
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:33   #2694
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Nawet się pytać nie musisz, ślub można wziąć w parafii narzeczonej lub narzeczonego - do całkiem innego kościoła jest potrzebna licencja, którą można dostać w parafii młodej lub młodego
ooo... fajnie wiedzieć może dawniej był zwyczaj żeby ślub brać w parafii młodej...

to pytanie to pikuś. jak zapytać o kasę Tż się tym zajmie. zdam jutro relacje

bodzianka11 witaj

gebura ładna saaaaaaala.... pisałaś już ilu gości planujesz zaprosić?

mam mniej więcej taką długość włosów http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura856981.htm

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2010-11-21 o 19:21
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:45   #2695
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

hej dzieczyny witam nowe Pm z 30 czerwca ;D popisała bym tu z wami ale mój tż własnie patrzy i patrzy i mówi " jak widze te fioletowe paski to aż mnie..."
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:00   #2696
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

gebura- Witaj Sale wybraliście bardzo ładną, wydaje się taka duża .

Nattiv- Chomiczek przesłodki ;P. Niektóre zwierzęta są ładnie uzdolnione .

bodzianka11- Witaj . Ja na razie tylko oglądam suknie ślubne na różnych stronach internetowych, może za rok wybiorę się do salonu i zobaczę ceny i oferty .

alufa- Przecież aż tak krótkich włosów nie masz . Na pewno urosną do satysfakcjonującej Cię długości . Ja jestem w trakcie zapuszczania (i dbania!) o włosy .
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:16   #2697
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
jak zapytać o kasę Tż się tym zajmie. zdam jutro relacje
Jak to jak zapytać? "Ile w parafii płaci się zwyczajowo za ślub?" To normalne pytanie, jak każde inne

bodzianka11, witaj, i opowiadaj Dopisuję do kalendarza

gebura, również dopisuję Sala fajna, podoba mi się przestronne wnętrze i duży parkiet

Nattiv, chomiczek wymiótł Też tak wyglądam, jak mnie coś zszokuje

paulinka, jak to, Twój TŻ nie lubi wizażu??? Mój co najwyżej czasem mówi, żeby Was pozdrowić

Madzia, powodzenia w pracy nad sylwetką, my przerwaliśmy a6w przez moją chorobę, no i teraz trzeba zacząć od początku...dobrze, że już chodzimy raz w tygodniu na tańce, bo zawsze to taki ruch bardziej, a nie tylko ćwiczenia.

A tak zachwalcie to hula hop, może i ja sobie kupię i pokręcę? Pamiętam, że za młodu nie dość, że to lubiłam, to jeszcze byłam w tym całkiem niezła

kinia, kupowałaś swoje hh na allegro? Masz może jakieś specjalne do polecenia, bo na all jest strasznie dużo do wyboru i niektóre ceny takie, że normalnie
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:40   #2698
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cześć kobietki!

Mam nadzieję, że Wam miło weekend minął.
Dziś znowu 21. dzień miesiąca - i znowu jeden miesiąc bliżej do ślubu Leci ten czas jak nie wiem, ciągle mniej tych dni na suwaczku... Ale z drugiej strony powiem Wam, że bardzo cieszę się, że mamy jeszcze całkiem sporo czasu i że na spokojnie możemy sobie wszystko pozałatwiać, pooglądać i zdecydować co nam najbardziej odpowiada. Bo gdyby ślub był w 2011 to już trzeba by się decydować na pozostałych usługodawców, a my ciągle nie znaleźliśmy "tego jedynego" fotografa i kamerzysty (że o innych nie wspomnę). Spotkanie z jednym foto i targi ślubne są w planach, więc może coś z tego będzie w najbliższym czasie, to się okaże W każdym razie doceniam teraz jak dobrze jest mieć taki komfort braku pośpiechu i presji czasu

gebura, bodzianka, witam Was serdecznie Zdradzicie z jakiego regionu PL jesteście?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 07:12   #2699
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

hej PM-ki

ja aktualnie mam włoski do łopatek i do wesela nie będę ich ścinać. ewentualnie podetnę końcówki, żeby lepiej rosły i postaram się o nie zadbać, bo mam bardzo cienkie i trudno się układają będę musiała pomyśleć o jakiejś fryzurce z pół rozpuszczonymi włoskami albo coś, bo boję się, że całą noc jakieś upięcie może mi nie wytrzymać. a żeby cokolwiek się trzymały te moje włoski, to muszę nakładać podobne ilości lakieru jak Chatka

di4n4 zdrowiej kochana. życzę Ci szybkiego pozbycia się tego chróbska

alufa mi na plan rzuciły się jej rajstopy aż po oczach biją ciekawe co by powiedziała moja rodzina jakby tak wyskoczyła do ślubu tą długościa włosów to sie za bardzo nie martw-jest jeszcze trochę czasu to odrosną

Madziuniusia wytrwałosci w ćwiczeniach i szybko widocznych efektów

bodzianka11, gebura Witajcie w naszym gronie czekamy na fotki pierścioneczków


tenebrosa ja tez odczuwam psychiczny luz, że mamy jeszcze trochę czasu na przygotowanie wszystkiego. niby się wydaje, że to jeszcze niewiele ponad półtora roku (jak to fajnei brzmi ) ale my np. każdego tygodnia jestesmy w szoku, że już tylko tyle dni, tyle tygodni. a tu jeszcze mamusie co rusz pytają nas czy myślelismy już o sukience, garniturze szczerze mówiąc to nie wiem jak ludzie w 2 miesiące ogaraniają wszystko i robią takie "szybkie" wesela ja sobie na spokojnie mogę o wielu rzeczach pomyśleć- ot, choćby takie drobiazgi jak to w jaki sposób udekorujemy stoły. po za tym u nas będzie kucharka i po Nowym roku tzreba bedzie robić zapasy z niektórych warzyw i owoców i to wtedy chyba poczuję, że przygotowania zaczęły się na dobre. póki co teraz mamy załatwione podstawowe sprawy i na tym koniec
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 07:57   #2700
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ja szczerze mówiąc mam na odwrót Tzn w dwa miesiące to bym w życiu nie obrobiła, ale na 2011 mogłabym spokojnie robić... Sale, DJa i fotografa załatwiliśmy w miesiąc. Suknia - zajmie mi powiedzmy kolejny miesiąc , jakieś dodatkowe pierdoły - kolejny no i nauki jeden weekend Spokojnie bym się wyrobiła na 2011. A do 2012 strasznie się dłuuuużyyyyy ... A nawet jest trochę męczące takie planowanie tyle do przodu.

Ja się jeszcze pochwale , że ostatnio TŻ dzownił i zaklepał nam limuzynkę

Jakoś nie mam ostatnio weny do pisania, więc się specjalnie nie odzywam, ale cczytam cały czas

Witam nowe PM

Co do włosów - ja mam tak poniżej ramion, ale obecnie mam duży problem, gdyż wracam do mojego naturalnego koloru. Mam ok 6 cm odrotu (tyle mi urosły przez poł roku - straszne to to ) i nie wiem jeszcze jak rozegram sprawę włosów. Chciałabym mieć poniżej łopatek , pokręcić i zrobić półupięcie na bok. Deokoloryzacja u mnie odpada, gdyz straciłabym połowę włosów. Tak więc pewnie skończę z krótszymi włosami, bo nie wyobrażam sobie iść do ślubu z wypłowiałymi brążowymi końcami, podczas, gdy reszta włosów będzie blond no ale zobaczymy...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.