Kosmetyki dla alergików - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 19:10   #1
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Kosmetyki dla alergików


Tak jak w temacie. Oprócz tego, że przez cały rok mam delikatą skórę, skłonną do podrażnień itp, to w okresie wiosna-lato dochodzą uczulenia. Skórne na słońce, wychodzą mi czerwone plamy jeśli nie użyję filtra 100 i ogólne: łzawienie, zatkany nos, podraniona skóra tak właściwie nie wiem na co.
Dlatego szukam jakichś kosmetyków dla alergików, bo obawiam się, że zwykły tusz, cienie, podkład itp. nie są wskazane dla mnie.
Pomożecie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:22   #2
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Aralko dla alergików są dobre kolorowe kosmetyki apteczne - ma je La Roche Posay i Avene. Dobre są też AA Cosmetic - też dla alergików i wrażliwców, choć mnie uczulają osobiście. Poszukaj też wątku o kosmetykach tzw mineralnych - zawierają one pokruszone mineralne skałki - są też nie uczulającące. Są w ofercie Revlon, L'Oreal. Zajrzyj do tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...tyki+mineralne
Pozdrawiam Weronka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:24   #3
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Tylko, że jeszcze zapomniałam napisać, że poszukuję takich niezbyt drogich...z niskej lub średniej półki ^^'
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:33   #4
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Niestety AA Cosmetic ci sam zostaje. Rewlon jest już droższy - ale coś za coś - jak chcesz mieć pożądne kosmetyki to musisz wydać więcej kasy. Ja mam niski budżet - tylko tygodniówkę - 20 zł + reszty z wyjazdów. Zbieram kasę i wtedy Avene czy la roche kupuję. Coś za coś mały zbiór, ale wcale nie uczulający.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 00:40   #5
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Aralka,co do AA ogólnie nie mam zastrzeżeń, jednakże tusz do rzęs niestety mnie uczulał...Może zajrzyj na KWC i zobacz opinie wizażanek na temat danych kosmetyków z AA zanim kupisz?Bo tak to raczej pozostają Ci droższe firmy do wyboru. :/

Tak na przyszłość radzę Ci zawsze kupować kosmetyki, które mają najmniej składników zapachowych, wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że Cię nie uczulą. Poza tym czesto sprawdza się zasada-im mniej składników w kosmetyku tym lepiej.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:40   #6
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki dla alergików

na esentia.pl jest dzial klinika i tam sa rozne apteczne preparaty rowneiz dla alergikow podzielone kategoriami krem pod oczy, krem nawilzajacy etc. etc. ja poleacam iwostin.
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:01   #7
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Ale tu chodzi o kosmetyki kolorowe nie pielęgnacyjne
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 19:46   #8
aggatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki dla alergików

Polecam wszystkim na alergie skórne kosmetyki ekologiczne, które zawierają wyłącznie naturalne składniki i nie powodują alergii. W sklepie galeria-natury.pl znajdziecie zarówno kremy do twarzy jak również balsamy do ciała i szampony do włosów. Wszystkie produkty posiadają certyfikat, który gwarantuje bezpieczny, naturalny i wyselekcjonowany skład kosmetyków oraz zapewniają ich najwyższą jakość. Kosmetyki i środki czystości oferowane przez sklep Galeria-Natury nie zawierają: syntetycznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych, silikonu, parafiny i produktów pochodzących z ropy naftowej.

Aby się przekonać - należy spróbować. Jeżeli jesteś zainteresowany wypróbowaniem eko-kosmetyków napisz do nas na adres sklep@galeria-natury.pl i podaj swój adres, na który wyślemy Ci (za darmo!) kilka próbek dostępnych u nas produktów! Zapraszamy
__________________
Galeria ekologicznych kosmetyków i środków czystości www.galeria-natury.pl
aggatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.