Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 18:03   #1291
Natty602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 85
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Tak się złożyło, że wcześniej zamiast obiadu wsunęłam dużą pomarańczę i na jakiś czas pozostawałam niegłodna. Teraz upichciłam sobie kurczaka i brokuły na parze + pomidorek i ogórek. Obowiązkowo również herbatka. Nie wiem, czy nie za duża porcja, bo obecnie nie tknę chyba już nic do jutra, taka jestem najedzona

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Kurcze, mam okropną ochotę na coś słodkiego...
__________________
Cel: 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
Wzrost: 175 cm
Czas: nieokreślony, najlepiej do wakacji
Zaczęłam: 22.11.2010
Natty602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 18:27   #1292
ewkaa_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 25
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Ojjj grzaniec z imbirem to moja ulubiona herbatka

Natty- jak masz ochote na coś słodkiego, to sobie pomyśl jak byś się źle czuła jakbyś zjadła naraz kilka czekolad :P ja tak zawsze robie i odrazu mi sie odechciewa

U mnie gorzej ze słonymi rzeczami niż ze słodkim kocham sól, kocham solone chipsy, i koooocham kebaby dlatego muszę z tym skończyć i to mnie najbardziej boli :P
__________________
Cel:

-15kg! Aby przednia cyferka na dobre się zmieniła!



Zaręczeni już 8 miesięcy!
ewkaa_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:36   #1293
Natty602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 85
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez ewkaa_09 Pokaż wiadomość
Ojjj grzaniec z imbirem to moja ulubiona herbatka
ja tez wlasnie pije herbatke z imbirem, ale mi niestety wykręca po nim buźke

Cytat:
Napisane przez ewkaa_09 Pokaż wiadomość
Natty- jak masz ochote na coś słodkiego, to sobie pomyśl jak byś się źle czuła jakbyś zjadła naraz kilka czekolad :P ja tak zawsze robie i odrazu mi sie odechciewa
myśle, myśle, ale i tak ciągnie ;p ale nie poddaje sie i chrupie marchewke!

Cytat:
Napisane przez ewkaa_09 Pokaż wiadomość
U mnie gorzej ze słonymi rzeczami niż ze słodkim kocham sól, kocham solone chipsy, i koooocham kebaby dlatego muszę z tym skończyć i to mnie najbardziej boli :P
mnie najbardziej boli, ze wszyscy moga jesc co chca, a ja musze sie znacznej, pysznej wiekszosci wyrzekac ale mimo to warto dla pięknej sylwetki jedzenie to nie wszystko

eh, tak to jest, jak sie je przy psiurze marchewki... cała mokra jestem od śliny - trzeba i jej naobierać
__________________
Cel: 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
Wzrost: 175 cm
Czas: nieokreślony, najlepiej do wakacji
Zaczęłam: 22.11.2010
Natty602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:01   #1294
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

[QUOTE=samselka24;23465215]cześć dziewczyny

zuzia13m-A ja mam kolejny kilogram mniej jeszcze tylko 13 -no to rewelacja a czujesz już luz po ciuszkach?bo tobie też raczej najbardziej o brzuch chodzi nie?





Widzę po spodniach, brzuch mniejszy się zrobił już ze dwa dni jak odstawiłam pieczywo, w poniedziałek będę oficjalnie się ważyła i mierzyła - zobaczymy jak wyjdzie. Najważniejsze jest to że od poniedziałku mam kilogram mniej, a w poniedziałek też było kg mniej niż tydzień wcześniej to pewnie sama woda, chociaż moja waga pokazuje mi że tkanki tłuszczowej ubyło, narosło mięśni i jakoś jest więcej wody.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

[QUOTE=ewkaa_09;23467812]Ojjj grzaniec z imbirem to moja ulubiona herbatka

Natty- jak masz ochote na coś słodkiego, to sobie pomyśl jak byś się źle czuła jakbyś zjadła naraz kilka czekolad :P ja tak zawsze robie i odrazu mi sie odechciewa


Szkoda że tego wcześniej nie przeczytałam, zjadłam dzisiaj małego pączka i 1,5 kanapeczki z opiekacza z wędliną, serem, pieczarkami i papryką - a teraz jest mi niedobrze czuję się tragicznie, mogłam chociaż tego pączka nie jeść, nie wiem co mnie pokusiło - tym bardziej że nie miałam na niego ochoty - po prostu dałam się namówić znajomym i pożarłam go fuj...fuj... fuj...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:03   #1295
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Witam dziewczyny parę dni temu wróciłam z Egiptu ale nie miałam czasu na czytanie Was i nadrabianie ale obiecuję poprawę co do diety to w tym tygodniu się opuściłam porządnie i chciałam zacząć dietę 1300kcal od jutro ale doszłam do wniosku,że nie ma sensu. Jutro mam jakby "swieto" z TŻem i on już zaplanował nam pizze i kino, nie bede rezygnowała z pizzy na którą tak rzadko mamy okazję pójsć, z powodu moich fanaberii tak samo w niedzielę moja babcia ma urodziny i jest wielka rodzinna impreza, pelno pysznych dan bedzie. Dietę zacznę od poniedziałku. 2 dni mnie nie zbawią a nie bede sie meczyla i psula dni sobie i innym
I sama nie wiem czy schudłam coś czy nie. Rzeczy są jakby sporo luźniejsze a ja sie czuje grubsza niz bylam nawet TŻ mówi,że coś mi brzuch zmalał a ja mam wrażenie,że przytyłam mimo wszystko ehh...
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:04   #1296
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

idę zrobić sobie herbatkę zieloną i wkroję dużo imbiru - niech zżera ten tłuszcz. Dobrze że ten pączek był bardziej pieczony niż smażony - ale i taj jestem głupia...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:10   #1297
ewkaa_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 25
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Zuzia- no to nagrzeszyłaś tym pączkiem chyba Cię kopnę hihi ale z drugiej strony uważam że jeśli już się coś zje to nie można tego żałować, tylko poprostu drugi raz tego nie jeść pozatym kobiety mają to do siebie że ulegają pokusom no i niestety już nic na to nie poradzimy
MerriqueMayfair- zaaazdroszczę tego Egiptu moje marzenie ale kiedyś tam pojadę i Chorwacja, ale do chorwacji jadę w czerwcu a dla odmiany, w lipcu Norwegia żeby się ochłodzić i oczywiście codziennie wcinanie rybek prosto z morza mmm

w Norwegii byłam już dwa razy (mam tam siostrę) no i chcę tam mieszkać, także jak już tam będę to zapraszam wszystkich na Dukanowe wakacje wśród rybek skandynawskich a rybki są naprawdę super, takie świeżutkie...
__________________
Cel:

-15kg! Aby przednia cyferka na dobre się zmieniła!



Zaręczeni już 8 miesięcy!
ewkaa_09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 20:14   #1298
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez ewkaa_09 Pokaż wiadomość
Zuzia- no to nagrzeszyłaś tym pączkiem chyba Cię kopnę hihi ale z drugiej strony uważam że jeśli już się coś zje to nie można tego żałować, tylko poprostu drugi raz tego nie jeść pozatym kobiety mają to do siebie że ulegają pokusom no i niestety już nic na to nie poradzimy
MerriqueMayfair- zaaazdroszczę tego Egiptu moje marzenie ale kiedyś tam pojadę i Chorwacja, ale do chorwacji jadę w czerwcu a dla odmiany, w lipcu Norwegia żeby się ochłodzić i oczywiście codziennie wcinanie rybek prosto z morza mmm

w Norwegii byłam już dwa razy (mam tam siostrę) no i chcę tam mieszkać, także jak już tam będę to zapraszam wszystkich na Dukanowe wakacje wśród rybek skandynawskich a rybki są naprawdę super, takie świeżutkie...
A ja marzę jeszcze o Hiszpanii i o powrocie do Egiptu, zakochałam się w tym państwie

Ale kurde no... najchętniej bym już zaczęła dietę bo na siebie patrzeć nie mogę mimo,że wiem,że w przy takim weekendzie jaki mnie czeka nie ma to sensu ale no...
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:32   #1299
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Egipt też był moim marzeniem od dziecka - ale jakoś chyba mało realnym marzeniem A Hiszpania mi zbrzydła jak ojciec mi powiedział że po drodze jest dużo tuneli (aż mi ciarki przechodzą na samą myśl) no a Egipt to samolot - też odpada Jestem skazana na Polskę i okolice
A jeżeli chodzi o moje grzeszki to faktycznie są koszmarne, no ale pokatuje się zaraz stepperem i kołem hh - może chociaż odrobinę mój kac moralny minie
MerriqueMayfairprzecież możesz już od jutra zdrowo się odżywiać, zgrzeszyć tylko tą pizzą a cały dzień być grzeczna, a przed imprezą u babci też przecież możesz uważać co jesz - taki wstęp do diety, a od poniedziałku już starać się bez grzeszków
A długo byłaś w Egipcie? No i co najbardziej Ci się tam podobało? - chociaż bym sobie pomarzyła jak nie mogę pojechać
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:39   #1300
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Egipt też był moim marzeniem od dziecka - ale jakoś chyba mało realnym marzeniem A Hiszpania mi zbrzydła jak ojciec mi powiedział że po drodze jest dużo tuneli (aż mi ciarki przechodzą na samą myśl) no a Egipt to samolot - też odpada Jestem skazana na Polskę i okolice
A jeżeli chodzi o moje grzeszki to faktycznie są koszmarne, no ale pokatuje się zaraz stepperem i kołem hh - może chociaż odrobinę mój kac moralny minie
MerriqueMayfairprzecież możesz już od jutra zdrowo się odżywiać, zgrzeszyć tylko tą pizzą a cały dzień być grzeczna, a przed imprezą u babci też przecież możesz uważać co jesz - taki wstęp do diety, a od poniedziałku już starać się bez grzeszków
A długo byłaś w Egipcie? No i co najbardziej Ci się tam podobało? - chociaż bym sobie pomarzyła jak nie mogę pojechać
Nie wiem jak z tym weekendem, zobacze jeszcze. Ale od poniedzialku juz na 100% 1300kcal, nawet zakupy juz dzisiaj zrobilam i sobie jakos jadlospis rozpisalam no i ja jestem z tych co albo wszystko albo nic jak sa grzeszki to nie ma diety a jak jest dieta to nie ma grzeszkow
A w Egipcie najbardziej mi sie podobal Karnak i Dolina Krolow, bajka po prostu to jesli chodzi o zabytki. Ale ogolnie to atmosfera, ludzie...cos calkiem innego niz u nas. Mimo trudnych warunkow zycia Egipt ma w sobie cos magicznego
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-11-26 o 20:41
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:45   #1301
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Mogę Ci tylko pozazdrościć jeszcze chciałam zawsze do Australii polecieć - ale tam znowu samolot, więc odpada
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 20:48   #1302
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Mogę Ci tylko pozazdrościć jeszcze chciałam zawsze do Australii polecieć - ale tam znowu samolot, więc odpada
Ano Australia tez zawsze chcialam tam poleciec do dzisiaj jak ogladam filmy dokumentalne o Australii to...
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:05   #1303
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Ano Australia tez zawsze chcialam tam poleciec do dzisiaj jak ogladam filmy dokumentalne o Australii to...

Oprócz pająków i pożarów co jeszcze złego tam się dzieje??
Mam tam rodzinę, ale jakoś tak nie bardzo kontakt z nimi utrzymujemy niestety
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:09   #1304
samselka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 071
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

MerriqueMayfair- opowiadaj jak tam samolot, widzę że dałaś rade:-D
a ja dziś wypiłam 1 piwo i zjadłam trzy plastry chudej wędliny po kolacjieh dietkowanie bywa ciężkie
samselka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:12   #1305
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez samselka24 Pokaż wiadomość
MerriqueMayfair- opowiadaj jak tam samolot, widzę że dałaś rade:-D
a ja dziś wypiłam 1 piwo i zjadłam trzy plastry chudej wędliny po kolacjieh dietkowanie bywa ciężkie


dobrze że nie jestem dzisiaj sama patus pewnie też zaszaleje - teraz w najlepsze się bawi - dobrze jej
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 08:17   #1306
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

hello właśnie wcinam owsianeczkę z jabłkiem cynamonem i płatkami migdałowymi

A przed owsianką zważyłam się iii ... kolejny 1 kg mniej
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 08:59   #1307
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Ja juz sie melduje ;D Przyznam ze na polmetku bylo fajnie fajnie z kolezankami pobawilam sie, poznalam ich chlopakow i takie tam Tak sie wytanczylam z TŻ ze cm w udach stracilam bo to byla gimnastyka - schodzenie na dol w tancu a to wymaga mocnych nog i miesnie sie napracowuja ^^ Wybilam sobie palec nie pamietam jak ;o i mnie boli do tej pory ale to nic. Bylo tyle dobrego jedzeni a<glupek> jadlam! Zaraz napisze co zjadlam. A przed wyjsciem na impreze bylam taka glodna a nie mialam juz czasu i zjadlam ok 16 kromeczke zytnia z twarozkiem. A o tej godzinie nigdy nie jadlam pieczywa ;p
A wiec moj wczorajszy jadlospis:
I: 2 kromki z jajkiem i pomidorem
II: koktajl z szkl. mleka i banana, ciasteczka owsiano-otrębowe
III: ryba z warzywami na patelnie
IV: kromka chleba z serem bialym chudym
I na imprezie: kilka chipsow - na szczescie malo, ze 3 kęsy ciasta (na szczescie reszte oddalam kolezance ) , chuda wedlinka drobiowa, 2 trojkaciki serka plesniowego <glupek>, 2 rodzaje salatek, jedna z brokulem, piersia i ogorkiem z sosem czosnkowym, druga z makaronem tortellini, papryka i niewiem co jeszcze ale pycha byly, ale male ilosci jadlam i 2 male krokiety z barszczem- pyszne to bylo
Zaraz po powrocie do domu zmierzylam brzuch i bylo tyle samo co przed wyjsciem
Dzis dalej moja kochana dietka
Do tego dziewczyny ciagle mowily mi jak ladnie wygladam, jak schudlam duzo, ze nogi mam takie calkiem chudsze milo sie tego slucha, naprawde warto!
I pilam tez wodkę. Ale nie do tego stopnia jak niektorzy ze konczyli w wc... Troche glupie jak dziewczyne musi ktos prowadzic do wc bo sama nie moze ;p nie wypada

A dzis:
I: 2 kromki z twarozkiem z jogurtem nat.; plastry ogorka zielonego
II: banan polany nutella dukana
III: piers nadziewana sliwka suszona; warzywa na patelnie
IV: sernik, z wlasnego pomyslu
V: pewnie jajka albo wiesniak u TŻ

ahoj
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:18   #1308
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

05patus01 no to byłaś dzielna ważne że mimo iż jadłaś to robiłaś to z głową i nie pożerałaś olbrzymich porcji, a wiadomo, że wódki nie da się pić bez przegryzienia czegoś a i tak spaliłaś wszystko w tańcu. Ważne że się dobrze bawiłaś no i te komplementy.... aby pozazdrościć no i mogłaś pokazać się w ładnej spódniczce A teraz idź spać

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

a ja po wczorajszych grzechach dzisiaj stanęłam na wadze z przerażeniem - ale było ok nadal 68
Dzisiaj nie mam pomysłu na jedzenie, bo po wczorajszym jestem przeżarta no ale na śniadanie zjadłam musli na mleku
na II zjem jogurt nat z orzechami, może trochę musli
obiad: ??? wiem - surówkę z kapusty kiszonej i wątróbkę
podwieczorek - może zrobię placuszki owsiane lub gofry z serka wiejskiego - dzieci się ucieszą
kolacja to pewnie wieśniak z orzechami i śliwką
I pewnie tak już zostanie i to będę jadła, jak zrobię gofry to może zrobię do nich jakiś twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewką i czymś tam jeszcze co mi w ręce wpadnie - oczywiście z warzyw
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:24   #1309
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Ja to bym chciala miec dzieci tez ;D tak bardzo o tym marze mimo ze to wymaga tyle poswiecen, ale to jest cos pieknego


I okresu nie dostalam jeszcze;/ powinnam miec wg planu we wtorek srode a nie mam do tej pory ;/ we wtorek mialam ze 2 razy takie lekkie plamienie ale to tylko tak odrobinka tej krwi.. i neiweim o co chodzi. to napewno od diety ;/ mialam mniej wiecej uregulowane ze co 27/28 dni a teraz los na loterii;//
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 09:28   #1310
ewkaa_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 25
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Co do samolotu to leciałam już kilkanaście razy i za każdym razem jest super pierwszy raz lecialam SAMA do norwegii w wieku 15 lat, po odprawie okazalo sie ze w moim samolocie leci tez kolega z klasy no i razem siedzielismy, mielismy turbulencje porządne a na końcu zaginął mi bagaż w Oslo także przygody miałam ładne

a w Norwegii też pełno tunelów ale są super jest taki jeden, z 10 minut sie nim jedzie, i jak się wyjeżdża to pełno lodowców i śniegu nam sie ukazuje a droga ponad 1000m.n.p.m. wrażenia niesamowite, szczególnie że z Oslo do mojej siostry sie jedzie 8 godzin (okoloce Bergen), a samoloty z Katowic lecą tylko do Oslo, bliżej niestety nie
__________________
Cel:

-15kg! Aby przednia cyferka na dobre się zmieniła!



Zaręczeni już 8 miesięcy!
ewkaa_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:09   #1311
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciala miec dzieci tez ;D tak bardzo o tym marze mimo ze to wymaga tyle poswiecen, ale to jest cos pieknego


I okresu nie dostalam jeszcze;/ powinnam miec wg planu we wtorek srode a nie mam do tej pory ;/ we wtorek mialam ze 2 razy takie lekkie plamienie ale to tylko tak odrobinka tej krwi.. i neiweim o co chodzi. to napewno od diety ;/ mialam mniej wiecej uregulowane ze co 27/28 dni a teraz los na loterii;//



Zrób sobie test ciążowy - może Twoje marzenia się spełnią a minus posiadania dzieci jest taki że jest się uziemionym, często chorują w najmniej odpowiednich momentach (Sylwester, andrzejki itp) i wyjadają jedzenie z mojego talerza - a przecież mają swoje z tym samym
Ale ogólnie rzecz ujmując to może opóźniać Ci się od stresu (szkoła, nauczycielka, półmetek) - trochę tego miałaś ostatnio, no i od spadku wagi - wiadomo, że przy odchudzaniu może tak być - także się nie przejmuj - będzie dobrze
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:12   #1312
olaaa71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

dołączę się do was

wzrost : 168
waga: 53,5/54 kg.
olaaa71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:16   #1313
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez ewkaa_09 Pokaż wiadomość
Co do samolotu to leciałam już kilkanaście razy i za każdym razem jest super pierwszy raz lecialam SAMA do norwegii w wieku 15 lat, po odprawie okazalo sie ze w moim samolocie leci tez kolega z klasy no i razem siedzielismy, mielismy turbulencje porządne a na końcu zaginął mi bagaż w Oslo także przygody miałam ładne

a w Norwegii też pełno tunelów ale są super jest taki jeden, z 10 minut sie nim jedzie, i jak się wyjeżdża to pełno lodowców i śniegu nam sie ukazuje a droga ponad 1000m.n.p.m. wrażenia niesamowite, szczególnie że z Oslo do mojej siostry sie jedzie 8 godzin (okoloce Bergen), a samoloty z Katowic lecą tylko do Oslo, bliżej niestety nie



Mój ojciec jeździ tirem i do Norwegii też w tamtym roku bardzo często jeździł (kupował pampersy mojej córce - bo tam są tańsze podobno) ale ja nigdy nie odważyłam się z nim pojechać, do Hiszpanii już byłam nawet spakowana i miałam jechać - ale jak powiedział mi o tych kilku kilometrowych tunelach to się wycofałam - mam coś w rodzaju klaustrofobii i panicznie boje się miejsc zamkniętych skąd nie ma możliwości wyjście w każdej chwili na otwartą przestrzeń wręcz wpadam w panikę i zaczynam się dusić - koszmar A tak bym chciała kilka miejsc zwiedzić
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:18   #1314
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Ciązą odpada teraz jeszcze 18 lat nie mam ;d Jestem pewna ze to od diety... martwi mnie to bardzo ;(
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:23   #1315
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez olaaa71 Pokaż wiadomość
dołączę się do was

wzrost : 168
waga: 53,5/54 kg.

Witamy
Według mnie wagę masz idealną, z czym masz? Przy tym wzroście, chyba nie ma możliwości żebyś miała jakąś część zbyt dużą??

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Ciązą odpada teraz jeszcze 18 lat nie mam ;d Jestem pewna ze to od diety... martwi mnie to bardzo ;(


Nie przejmuj się, im bardziej się stresujesz tym bardziej się opóźnia. Schudłaś sporo i to pewnie jest przyczyna, zawsze możesz pójść do lekarza jak zbyt długo będzie się opóźniać, możesz też mieć problemy z hormonami.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

A teraz idę bawić się kołem hh i stepperem
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:42   #1316
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

chcialabym sie juz wyzbyc tego problemu z okresem

Kupilam sobie pomidory w puszcze. Planuje zrobic jutro spaghetti na 2 dni I niewiem czy zrobic ala makaron wg Dukana, czy kupic jakis makaron w sklepie, nawet niewiem jaki no i mam dylemat. Jakbym sama robila to wiem z czego sie sklada ale taki dziwny moze byc w smaku chyba..
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:13   #1317
nalamarta
Raczkowanie
 
Avatar nalamarta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cześć Piękne Kobiety.

Ja wczoraj nie byłam grzeczna.
Jak wracałam do domu po pracy to zjadłam paczkę ciastek czekoladowych - dietetycznych, ale takich ze sklepu -ehhh. Jakaś zdenerwowana byłam, no i poszło.
Na kolację wczoraj 2 jajka i kawałek kurczaka, pomidor

Dziś na śniadanie półtorej bułki z ziarnami + pomidor +serek naturalny
Śniadanie dwa - jogurt + płatki + otręby + cynamon
Obiad - robię spagetti - pomidory w puszce, cebula, marchewka, zioła a to zaprawione jogurtem + makaron Lubbelli pięć ziaren
Podwieczorek?????
Kolacja -------------Poproszę o przepis na placuszki otrębowe na patelnii-----dzięki

Wczoraj zrobiłam zakupy i dziś będę piekła ciasteczka otrębowo - cynamonowe.

Ja w Andrzejki spędzam czas u mojej mamy na wsi. Niestety mój TŻ mieszka 200 km ode mnie i jest zajęty w ten weekend (w sumie to się z tego cieszę). Moja mama robi dziś pyszne kluseczki z ziemniaków z kapustą - ale ja się nie dam i poczekam na swoje spagetti na jakąś 14.
__________________
90 - 85 - 80 - 75 - 70 - 65 - 60
nalamarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:05   #1318
samselka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 071
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pomidory w puszcze. Planuje zrobic jutro spaghetti na 2 dni I niewiem czy zrobic ala makaron wg Dukana, czy kupic jakis makaron w sklepie, nawet niewiem jaki no i mam dylemat. Jakbym sama robila to wiem z czego sie sklada ale taki dziwny moze byc w smaku chyba..
ja też robię spaghetti na dziś i jutroi kupiłam makaron razowy nitki.
No to cieszę się ze sie pobawiłaś i sie nie obzarłaśza duzo.

Ja to bym chciala miec dzieci tez ;D tak bardzo o tym marze mimo ze to wymaga tyle poswiecen, ale to jest cos pieknego
I okresu nie dostalam jeszcze;/ powinnam miec wg planu we wtorek srode a nie mam do tej pory ;/ we wtorek mialam ze 2 razy takie lekkie plamienie ale to tylko tak odrobinka tej krwi.. i neiweim o co chodzi. to napewno od diety ;/ mialam mniej wiecej uregulowane ze co 27/28 dni a teraz los na loterii;// - no powiem ci ze pomimo nie przespanej czasami nocy to jedno spojrzenie mojej małej i jej uśmiech załatwia wszystko i sprawia ze niewyspanie mija ja bym na twoim miejscu jednak zrobiła test po niedzieli gdybym nadal nie miała<czego nie życzę bo wszystko ma swój czas i miejsce>to pewnie przez utratę wagi NAPEWNO
samselka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:17   #1319
ewkaa_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 25
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

Patus ja jak bylam na diecie rok temu to wszystko bylo na opak z okresem bylo nawet tak ze w ciagu miesiaca mialam 3 razy po np 2 dni, a potem 3 miesiace nie mialam. Od tamtej pory biore hormony i jest ok

a co do ciąży, moja koleżanka urodziła w wieku 16 lat i jakos sobie poradzila ja na Twoim miejscu zrobilabym test, tak dla spokoju jak mi sie spoznial niedawno o 2 tygodnie to tez zrobilam i wynik wyszedl negatywny, byłam juz spokojna i dostalam okres nastepnego dnia
__________________
Cel:

-15kg! Aby przednia cyferka na dobre się zmieniła!



Zaręczeni już 8 miesięcy!
ewkaa_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:24   #1320
samselka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 071
Dot.: Zapraszam do wspólnego odchudzania pt. Będę szczupła :-):-)

ja mam dziś tak:
-I-2kromki żytniego z serkiem kanapkowym z pieprzem i papryka do tego pomidorek i kiszony ogórek.kubek kawy
-II-owsianka z połówką jabłka,połówką banana odrobiną wiórek kokosa,cynamonem.
-III- spaghetti z makaronem razowym
-IV- jogurt jogobella light
-V- wieśniak z pestkami dyni
samselka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.