moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 20:22   #2041
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Ja tam się przyzwyczaiłam W sumie jest beżowy z małymi reniferami więc do przeżycia, jednak niedługo będę zmieniać - może bałwanki?
Ty się przyzwyczaiłaś a Twoi goście? pewnie maja taka minę

a co do bałwanków: super pomysł

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Własnie ubrałam moją choineczke
Troche mi to zajelo czasu ale opłacało sie....
śliczna jest ... i taka duża, ech zazdraszczam
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:40   #2042
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
...a mi się marzy sweter w reniferki
mi też
Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
A może te bombki są z jakieś sieci czy czegoś podobnego i będę mogła na nie zapolować?
spróbuje poszukać

Lolita superowa

Jakie jaja: Wracam ze szkoły, a już było ciemno i myslalam że to chodznik, a się okazało, że wielka kałuża przede mną. Weszłam w wode prawie po kolana.. Dobrze, że moje kalosze w panterke mialam..
__________________
Podpis w remoncie.

Edytowane przez blackamor
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:41
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:46   #2043
JaDora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja też uwielbiam Boże Narodzenie!
A w tym roku to będą dla mnie szczególne święta - po raz pierwszy spędzę je z moim już mężem - do tej pory każde z nas świętowało we własnym domu, teraz zrobimy spęd rodzinny Będzie super!
JaDora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:55   #2044
kroowek
Raczkowanie
 
Avatar kroowek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 138
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja pomalutku "odkurzam" choineczke- niestety jest sztuczna i mała ale i tak się doczekac nie moge Do tego jeszcze lampki i moje ukochane czarne bombki (zakochałam się w nich i dostałam jako prezent od TŻ przed pierwszymi wspólnymi świętami i teraz to już tradycja). Boje się troche ubierac już teraz bo to pierwsza choinka mojej fretki i nie wiem czy nie rozniesie jej już pierwszego dnia
kroowek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 00:13   #2045
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Własnie ubrałam moją choineczke
Troche mi to zajelo czasu ale opłacało sie....
Ale świątecznie Śliczna choinka

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
mi też

spróbuje poszukać

Lolita superowa

Jakie jaja: Wracam ze szkoły, a już było ciemno i myslalam że to chodznik, a się okazało, że wielka kałuża przede mną. Weszłam w wode prawie po kolana.. Dobrze, że moje kalosze w panterke mialam..
A właśnie - nie zimno Ci w kaloszach? Bo ja się boję, że zamarznę jak moje założę Ale ja ostatnio doszłam do wniosku, że nawet w emu mi jakoś chłodnawo

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2010-12-08 o 00:15 Powód: błąd ortograficzny :P
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 05:52   #2046
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez JaDora Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam Boże Narodzenie!
A w tym roku to będą dla mnie szczególne święta - po raz pierwszy spędzę je z moim już mężem - do tej pory każde z nas świętowało we własnym domu, teraz zrobimy spęd rodzinny Będzie super!
Gratulacje
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 06:26   #2047
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kroowek Pokaż wiadomość
Ja pomalutku "odkurzam" choineczke- niestety jest sztuczna i mała ale i tak się doczekac nie moge Do tego jeszcze lampki i moje ukochane czarne bombki (zakochałam się w nich i dostałam jako prezent od TŻ przed pierwszymi wspólnymi świętami i teraz to już tradycja). Boje się troche ubierac już teraz bo to pierwsza choinka mojej fretki i nie wiem czy nie rozniesie jej już pierwszego dnia
czarne? pokażesz je?bo nie widziałam jeszcze takich

Cytat:
Napisane przez JaDora Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam Boże Narodzenie!
A w tym roku to będą dla mnie szczególne święta - po raz pierwszy spędzę je z moim już mężem - do tej pory każde z nas świętowało we własnym domu, teraz zrobimy spęd rodzinny Będzie super!
super, gratulacje
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 09:28   #2048
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

lolita25 - choinka suuuper. U nas jest zasada im wiecej wszystkiego tym lepiej wiec czesto chionka wyglada tragicznie ihihhihi.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:36   #2049
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

lolita ale piękna
ja kupiłam wczoraj lampki ale Tż nie bardzo chce się zgodzić na ozdobienie pokoju a ja i tak aktualnie jestem niepełnosprawna po wczorajszym przemeblowaniu pokoju...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:52   #2050
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kroowek Pokaż wiadomość
Ja pomalutku "odkurzam" choineczke- niestety jest sztuczna i mała ale i tak się doczekac nie moge Do tego jeszcze lampki i moje ukochane czarne bombki (zakochałam się w nich i dostałam jako prezent od TŻ przed pierwszymi wspólnymi świętami i teraz to już tradycja). Boje się troche ubierac już teraz bo to pierwsza choinka mojej fretki i nie wiem czy nie rozniesie jej już pierwszego dnia
Oja Też masz fretkę? Samiczka/ samczyk? Ja mam 3, pokażę Ci, jakie cuda wyczyniał jeszcze wtedy jedynak, jak choinkę prawdziwą zobaczył
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3676865_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...9_622639_n.jpg tu podczas robienia barszczyku sępił
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...5_435191_n.jpg pakowanie prezentów

Zdalam pierwsze koło, niefajne, bo ustne Jeszcze tylko 2 i święta święta ;D
Jutro wieczorem ze współlokatorkami oglądamy Love actually, mój ukochany świąteczny film.
A w piątek po ćwiczeniach zakupy przedświąteczne

Już niedłuugo
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:03   #2051
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
Kurcze, ja na Twoim miejscu bym chyba nie wytrzymała i już powiesiła.
Jeszcze się dzielnie trzymam :P wiadomo, nie chce się wychylać wśród nowych sąsiadów

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Moja sąsiadka wymiata Zawsze ogłaszała wszem i wobec , że jest ateistką i że nie obchodzi świąt, a lampki i naklejki świąteczne pierwsza dzisiaj wywiesiła
Może traktuje święta nie jako wydarzenie religijne tylko jako tradycję spotkania z rodziną, dawania prezentów itp bez religijnego podłoża?
Wszak w usa czy w uk to całkiem normalne, że nie są to już "święta bożego narodzenia" tylko po prostu "święta"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 12:08   #2052
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Własnie ubrałam moją choineczke
Troche mi to zajelo czasu ale opłacało sie....
Śliczna choinka

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Oja Też masz fretkę? Samiczka/ samczyk? Ja mam 3, pokażę Ci, jakie cuda wyczyniał jeszcze wtedy jedynak, jak choinkę prawdziwą zobaczył
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3676865_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...9_622639_n.jpg tu podczas robienia barszczyku sępił
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...5_435191_n.jpg pakowanie prezentów

Zdalam pierwsze koło, niefajne, bo ustne Jeszcze tylko 2 i święta święta ;D
Ooo, jaka słodka fretka Szczególnie mi się spodobała wersja świąteczna z kokardką

Powodzenia na egzaminach. Trzymam kciuki
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:35   #2053
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
A właśnie - nie zimno Ci w kaloszach? Bo ja się boję, że zamarznę jak moje założę Ale ja ostatnio doszłam do wniosku, że nawet w emu mi jakoś chłodnawo
Nie ma źle Dla mnie
No ale jeśli Tobie zimno nawet w Emu, to nie wiem czy wytrzymasz Może kup sobie ocieplacze do kaloszy?

Co do tych bombek reniferów, to ich nie znalazłam. Nawet nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę, ale chyba Pepco.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:05   #2054
missoni
Raczkowanie
 
Avatar missoni
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 198
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie cały czas sypie. Wczoraj byłam odebrać listy w domu mojej mamy, tylko że ona z niego rzadko korzysta i od czasu kiedy zaczęło sypać to nikt tam nie był, więc podwórko było tak zasypane, że mój TŻ musiał mi wydeptywać drogę swoimi wielkimi butami, bo bym się chyba utopiła w śniegu.

Wczoraj jeszcze znalazłam w piwnicy taką szklaną kulę na baterie , w której jest dom z wiatrakiem, latarnią, choinkami, bałwanem i gwiazdorem i dziś dam ją TŻ może uda mu się ją naprawić. Pamiętam jak byłam mała to mogłam godzinami się patrzeć jak wiatrak rozrzucał śnieg po tej kuli, a latarnia przy chatce się świeciła.

Tak dobrze dziewczyny wyczarowałyśmy śnieg, więc teraz składam prośbę by rzucić nasze czary na przyszły tydzień by z nadmiaru śniegu nie odwołali lotów.
__________________
blame it upon a rush of blood to the head.
missoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:53   #2055
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Oja Też masz fretkę? Samiczka/ samczyk? Ja mam 3, pokażę Ci, jakie cuda wyczyniał jeszcze wtedy jedynak, jak choinkę prawdziwą zobaczył
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3676865_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...9_622639_n.jpg tu podczas robienia barszczyku sępił
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...5_435191_n.jpg pakowanie prezentów



Już niedłuugo
Matko jaki slodki! Jejuuuuu, ja nawet nie wiedzialam, ze fretki takie sa, hahaha Uroczy, naprawde, zafascynowal mnie
Ja dzis z kolezankami w szkole rozmawialam wylacznie o swietach i o prezentach, tak nam sie nastroj udzielil
Mnie teraz jakos zoladek boli i lecze sie zielona herbatka... A w sobote do centrum dalej kompletowac prezenty
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:10   #2056
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

feather, framebasics dziękuję, teraz mam taką trójkę w pokoju i jest wariactwo dopiero, tutaj taki mały gratisik - małżeństwo moje śpi wtulone

Ja właśnie jadę w piątek po resztę prezentów, jeszcze tylko połowa prezentu dla mamy, cały dla taty, i dla dwóch przyjaciółek - dziadek i TŻ na szczęście z głowy ale mówcie co chcecie - lubię pakować i wybierać prezenty dla najbliższych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kenzo Nano.jpg (42,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:12   #2057
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie jeszcze 4 kolokwia i z bańki do końca tego roku

Fretka przesłodka! Mi się najbardziej podoba zdjęcie nr 2, taaaki słodki sępik

U mnie zakupów prezentowych 99% zrobione, kartki świąteczne wypisane wszystkie - w piątek idę wysłać
W weekend muszę zrobić spis świątecznej spożywki do kupienia i napaść na piwnicę w poszukiwaniu lampek etc. (ale przystrajać jeszcze nic nie będę ).
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:18   #2058
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
feather, framebasics dziękuję, teraz mam taką trójkę w pokoju i jest wariactwo dopiero, tutaj taki mały gratisik - małżeństwo moje śpi wtulone

Ja właśnie jadę w piątek po resztę prezentów, jeszcze tylko połowa prezentu dla mamy, cały dla taty, i dla dwóch przyjaciółek - dziadek i TŻ na szczęście z głowy ale mówcie co chcecie - lubię pakować i wybierać prezenty dla najbliższych
1 słodddkie

2 ja też lubię, uwielbiam nawet

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A co to za miasto w wielkopolsce?
Ja dzis zrobiłam pierniczki
Wyszły pyszne
przepraszam że nie odpowiedziałam, ale nie zauważyłam

jest to Ślesin
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik


Edytowane przez LilySerpent100
Czas edycji: 2010-12-08 o 17:23
LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:16   #2059
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Słodkie te fretki
Mi się najbardziej podoba ta focia,co jej tyłek wystaje i 'sępik'
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 20:01   #2060
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dziekuje
Wasze tez będą sliczne.....mam nadzieje ze wrzucicie fotki
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:08   #2061
ewusxx
Raczkowanie
 
Avatar ewusxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: El Dorado
Wiadomości: 96
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie w piwnicy wody do połowy uda a w piwnicy mam choinkę. Na szczęście leży sobie z bombkami w kartonach na szafkach, tylko jak ja do niej dotrę
__________________
ewusxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:41   #2062
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez ewusxx Pokaż wiadomość
U mnie w piwnicy wody do połowy uda a w piwnicy mam choinkę. Na szczęście leży sobie z bombkami w kartonach na szafkach, tylko jak ja do niej dotrę
Powódź u Ciebie musi być dobrze
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:10   #2063
kochana1989
Zakorzenienie
 
Avatar kochana1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 5 854
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

przypadkiem wpadlam moze mi pomozecie
swieta za chwile a ja nie mam prezentu dla meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!cho dze i chodze po sklepach i nic jakos nie mam pomyslow
zawsze szlam na latwizna i kupowalam perfummki niestety w tym roku ma ich za duzo
moze podsuniecie jakies pomysly
__________________
kochana1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 01:03   #2064
missoni
Raczkowanie
 
Avatar missoni
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 198
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
feather, framebasics dziękuję, teraz mam taką trójkę w pokoju i jest wariactwo dopiero, tutaj taki mały gratisik - małżeństwo moje śpi wtulone

Ja właśnie jadę w piątek po resztę prezentów, jeszcze tylko połowa prezentu dla mamy, cały dla taty, i dla dwóch przyjaciółek - dziadek i TŻ na szczęście z głowy ale mówcie co chcecie - lubię pakować i wybierać prezenty dla najbliższych
Nie wyobrażam sobie trzech łobuzów w pokoju mój kot jak tylko zostawał sam to ciężko pracował nad tym żebym miała co robić po powrocie do domu, więc tańczył sobie z lakieram do paznokci i stosem fruwających notatek

A co do prezentów to druga ulubiona rzecz po kupowaniu to pakowanie ich, zawsze staram się jakoś ciekawie to zrobic. W tamtym roku jeden z prezentów ubrałam w srebrny papier, górną część posmarowałam klejem i przykleiłam mąkę, jako śnieg i urwałam trochę igieł z choinki, które też ponaklejałam.

A oto moja zdobycz z piwnicy:
http://img219.imageshack.us/i/ipoowagrudnia030.jpg/
http://img573.imageshack.us/i/ipoowagrudnia032.jpg/
__________________
blame it upon a rush of blood to the head.
missoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 05:32   #2065
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Może traktuje święta nie jako wydarzenie religijne tylko jako tradycję spotkania z rodziną, dawania prezentów itp bez religijnego podłoża?
Wszak w usa czy w uk to całkiem normalne, że nie są to już "święta bożego narodzenia" tylko po prostu "święta"
No może, ja tam nie krytykuje, tylko dla mnie to było takie zabawne.


Hmmm...Jeżeli w zimie ubieramy choinki, to może ja latem przystroję jakieś drzewko Uwielbiam brzozy...

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Własnie ubrałam moją choineczke
Troche mi to zajelo czasu ale opłacało sie....
Super!
Najgorsze to jej rozbieranie.

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

U mnie była odwilż, a dzisiaj od rana sypie

A jaka u Was pogoda ?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 08:12   #2066
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Właśnie leci świąteczny odcinek Miodowych Lat
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 08:36   #2067
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Missoni - my też mamy kota, w studenckim mieszkaniu, zwierzaki naprawdę się dogadują

We Wrocławiu też sypie

Dzisiaj jest dzień, w którym wieczorem oglądam To właśnie miłość

Sezon oglądania świątecznych odcinków seriali zaczęłam już wczoraj

A jutro zakupy prezenty !
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:02   #2068
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

[Tak dobrze dziewczyny wyczarowałyśmy śnieg, więc teraz składam prośbę by rzucić nasze czary na przyszły tydzień by z nadmiaru śniegu nie odwołali lotów. [/QUOTE]


Oj ja tez sie modle zeby lotow na przyszly tydzien nie odwolali . Co ty studiujesz , bo z tego co ja pamietam to u mnie wszystkie zaliczenia cwiczen i egzaminy zaczynaly sie w styczniu i nie bylo szans na wczesniejsze terminy.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

a moze interesuje sie jakim sportem , moze bilet na lot paralotnia, karnet na jakis zajecia , moze lubi cos sklejac albo budowac. pomysl najpierw co lubi robic.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez missoni Pokaż wiadomość
U mnie cały czas sypie. Wczoraj byłam odebrać listy w domu mojej mamy, tylko że ona z niego rzadko korzysta i od czasu kiedy zaczęło sypać to nikt tam nie był, więc podwórko było tak zasypane, że mój TŻ musiał mi wydeptywać drogę swoimi wielkimi butami, bo bym się chyba utopiła w śniegu.

Wczoraj jeszcze znalazłam w piwnicy taką szklaną kulę na baterie , w której jest dom z wiatrakiem, latarnią, choinkami, bałwanem i gwiazdorem i dziś dam ją TŻ może uda mu się ją naprawić. Pamiętam jak byłam mała to mogłam godzinami się patrzeć jak wiatrak rozrzucał śnieg po tej kuli, a latarnia przy chatce się świeciła.

Tak dobrze dziewczyny wyczarowałyśmy śnieg, więc teraz składam prośbę by rzucić nasze czary na przyszły tydzień by z nadmiaru śniegu nie odwołali lotów.
Ja tez sie modle zeby lotow nie odwolali

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kochana1989 Pokaż wiadomość
przypadkiem wpadlam moze mi pomozecie
swieta za chwile a ja nie mam prezentu dla meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!cho dze i chodze po sklepach i nic jakos nie mam pomyslow
zawsze szlam na latwizna i kupowalam perfummki niestety w tym roku ma ich za duzo
moze podsuniecie jakies pomysly
moze interesuje sie jakim sportem , moze bilet na lot paralotnia, karnet na jakis zajecia , moze lubi cos sklejac albo budowac. pomysl najpierw co lubi robic

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze 4 kolokwia i z bańki do końca tego roku

Fretka przesłodka! Mi się najbardziej podoba zdjęcie nr 2, taaaki słodki sępik

U mnie zakupów prezentowych 99% zrobione, kartki świąteczne wypisane wszystkie - w piątek idę wysłać
W weekend muszę zrobić spis świątecznej spożywki do kupienia i napaść na piwnicę w poszukiwaniu lampek etc. (ale przystrajać jeszcze nic nie będę ).
Co ty studiujesz , bo z tego co ja pamietam to u mnie wszystkie zaliczenia cwiczen i egzaminy zaczynaly sie w styczniu i nie bylo szans na wczesniejsze terminy.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:50   #2069
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

słyszałam,że mają być zamiecie heh.

dziś TŻ dostanie swój prezent Mikołajowy zamiast w Mikołajki to w moje Urodziny a w weekend jadę na zakupy świąteczne

Edytowane przez kasia0912
Czas edycji: 2010-12-09 o 10:52
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 14:23   #2070
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
słyszałam,że mają być zamiecie heh.

dziś TŻ dostanie swój prezent Mikołajowy zamiast w Mikołajki to w moje Urodziny a w weekend jadę na zakupy świąteczne
Wszystkiego najlepszego!!!!!! , Ach fajnie jest sie urodzic o tak pieknej porze roku.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.