Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 19:19   #3961
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated jutro dopytaj tej swojej fryzjerki, jak sie zna na rzeczy to idz smiało

Moze uda mi sie zrobić zdjecie moich włosow, wkleje i zobaczycie co tam mam dzialac

Ok, mam zdjęcia
Na 2 widać moj odrost myszowaty, ładnie miesza się z włosami jak są takie potargane

Chciałabym mieć bazę, czyli całość włosow jak infatuated i na to refleksy. Tyle że ta fryzjerka pewnie nie polozy mi farby na calosc, żeby nie zniszczyc włosów.

Nie wiem jak jej to wytłumaczyc-ze moj odrost ma mi "dofarbować" do tego paska co jest złoty zaraz za odrostem na taki sam sloneczny kolor i potem refleksy na odroście, tym zlotym pasku i reszcie?
Czy mam zafarbować calosc na jakis kolor bardziej złoto-popielaty i na to mleczne refleksy?
Refleklsy mogą być białawe, smietankowe, ale jak to refleksy - bedzie ich mało, dla rozswietlenia.

blond bunny pomoz Slonce

Na 1 zdjęciu widać jaki z tyłu mam duzy odrost-chyba źle sobie z tyłu zafarbowalam

A paznokcie ostatnio mialam długie, czerwone ale musialam obciąc na krociutko bo miałam pediatrię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8223.jpg (42,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8225.jpg (59,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8227.jpg (42,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8228.jpg (56,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:27
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:27   #3962
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny, a powiedz czym się róznią pasemka od balejażu?? bo dla mnie - laika, to tak na logikę wydawać się moze, że pasemka są rzadsze a balejaż gęstszy. Chyba że nazwy są stosowane wymiennie?

Ta moja fryzjerka to kiedyś mi mówiła o refleksach, 'że jakby sloneczko rozjasniło" to chyba nei walnie rozjasniacza bo to by słoneczko wypalilo a nie rozjasnilo heheh
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:30   #3963
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wydaje mi sie ze jesli dziewczyna ma krotkie wloski i widzi ze koncowki sa zdrowe to po jaka ciasna scinac czesto? nie wierze w przyrost poprzez scinanie wole zadbac o skalpik i robic mu masaze albo zatrudnic tz do tego

a co do wiadomosci o ginie to naprawde naiwnych nie brakuje pokaz cukierek a pobiegnie

haha a mi sie przypomnialo dzis rano ogladalam w tvn dziendobry o rosyjskich feministkach ktore walcza o swoje dobre imie pokazujac goly biust i mowia ze chca w ten sposob zwrocic na siebie uwage ze nie sa latwe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:31   #3964
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kochana, pozwolisz, że sobie to wydrukuje i powiem to fryzjerce ?
też tak mi się wydaje, że zwykła farba rozjaśniająca by dała radę a nie odrazu walić rozjaśniacz.
I jeszcze na moją prosbę, że bym chciała ton, góra dwa jaśniej to odpowiedziała, że może wyjść żółto to się potem toner położy. Szczerze mówiąc to ręce mi opadły to nie była ta co zawsze do niej chodziłam tylko jakas koleżanka ale myslałam, ze sie tez zna na rzeczy. A najlepsze było, jak się mnie spytala " a Pani ma naturalne włosy tak?" ok, może i kolor jest naturalny ale bez przesady..kiedyś słyszałam, ze jak fryzjerka się tak zapyta a nie rozpozna farbowanych włosów to trzeba szybko uciekac...

nie wiem co ona myslała..czy w ogóle COŚ myslała
dobrze, ze uciekłaś do 20ego już blisko.
Ja chyba jutro jeszcze raz pojade mam nadzieje, że już ta 'moja' będzie. Wybadam czy wie na czym dokładnie mi zależy..




tamta może faktycznie pomyliła refleksy z balejażem...
ale aż mi się nie chce wierzyc. Salon duży, w Galerii Mokotów, sprawia wrażenie ekskluzywnego, a ta fryzjerka no zaaaal chyba, że miała jakieś zacmienie, no nie wiem.

Jutro się dowiem jeszcze raz, jak mi znowu coś takiego powiedzą to idę szukać innego salonu albo zostawiam włosy takie jak są nie po to rozjaśniam delikatną farbą i mega o nie dbam, żeby mi teraz spitolili to jakimś rozjaśniaczem. I co z tego że bez amoniaku. Rozjasniacz to rozjasniacz

a co do tych pacjentek to tragedia. Czy on im coś dawał czy same z siebie są takie naiwne
Wydrukuj na zdrowie Najlepiej czcionką 20 i na czerwono i przyklej na czole tej fryzjerce
No sorry że jej sie pomyliło?! A jakbyś siadła na fotel od razu to co po zabiegu by powiedziała: PRZEPRASZAM OŚWIECIŁO MNIE?!
No taaa... jak żólto to toner bo co by innego
i jeszcze z tym kolorem naturalnym jakby były naturalne to tym bardziej sama farba by wystarczyła...
To że fryzjerka pięknie strzyże nie znaczy ze jest dobra w koloryzacji- najczęściej są dobre albo z jednego albo z drugiego- patrzcie ja
Ale ja mam jeszcze czas opanować strzyżenia perfekt.

Agatau to rozwiązanie ostatniej zagadki
pojaśnienie- zabieg wstępny przed koloryzacją bądź sam zabieg. Rozjaśnienie o góra 2 tony. czyli podkład lub delikatne rozjaśnienie.
rozjaśnianie- to wiecie rozjaśniacz i hejta!
farbowanie rozjaśniające- rozjaśnianie za pomocą farby i oksydantu.

infantuated weź zapytaj tej fryzjerki o chociaż jedną zagadkę
czuję że sie pośmiejemy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:34   #3965
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blond bunny przeczytaj moj post wyzej i poradź mi proszę co robic i co powiedzieć
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:39   #3966
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czyli ja mam farbowanie rozjasniajace odrostu ?

dobra dziewczyny ja zmykam bo tz na mnie sie drze ze siedze na kompie
trzeba isc sie zajac moimi facetami
dobrej nocki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:46   #3967
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wydrukuj na zdrowie Najlepiej czcionką 20 i na czerwono i przyklej na czole tej fryzjerce
No sorry że jej sie pomyliło?! A jakbyś siadła na fotel od razu to co po zabiegu by powiedziała: PRZEPRASZAM OŚWIECIŁO MNIE?!
No taaa... jak żólto to toner bo co by innego
i jeszcze z tym kolorem naturalnym jakby były naturalne to tym bardziej sama farba by wystarczyła...
To że fryzjerka pięknie strzyże nie znaczy ze jest dobra w koloryzacji- najczęściej są dobre albo z jednego albo z drugiego- patrzcie ja
Ale ja mam jeszcze czas opanować strzyżenia perfekt.

Agatau to rozwiązanie ostatniej zagadki
pojaśnienie- zabieg wstępny przed koloryzacją bądź sam zabieg. Rozjaśnienie o góra 2 tony. czyli podkład lub delikatne rozjaśnienie.
rozjaśnianie- to wiecie rozjaśniacz i hejta!
farbowanie rozjaśniające- rozjaśnianie za pomocą farby i oksydantu.

infantuated weź zapytaj tej fryzjerki o chociaż jedną zagadkę
czuję że sie pośmiejemy
Ale się człowiek doedukuje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
haha a mi sie przypomnialo dzis rano ogladalam w tvn dziendobry o rosyjskich feministkach ktore walcza o swoje dobre imie pokazujac goly biust i mowia ze chca w ten sposob zwrocic na siebie uwage ze nie sa latwe


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny, a powiedz czym się róznią pasemka od balejażu?? bo dla mnie - laika, to tak na logikę wydawać się moze, że pasemka są rzadsze a balejaż gęstszy. Chyba że nazwy są stosowane wymiennie?

Ta moja fryzjerka to kiedyś mi mówiła o refleksach, 'że jakby sloneczko rozjasniło" to chyba nei walnie rozjasniacza bo to by słoneczko wypalilo a nie rozjasnilo heheh
Mnie się wydaje, że pasemka to robi się rozjaśniaczem samym, a balejaż to chyba już 2 kolory na głowie. Ale mogę się mylić a do słoneczka to chyba jej przygrzało, ze taki epomysły wymyśla

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na 1 zdjęciu widać jaki z tyłu mam duzy odrost-chyba źle sobie z tyłu zafarbowalam

A paznokcie ostatnio mialam długie, czerwone ale musialam obciąc na krociutko bo miałam pediatrię
Ależ odrościk wyhodowałaś hoho
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 19:46   #3968
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated jutro dopytaj tej swojej fryzjerki, jak sie zna na rzeczy to idz smiało

Moze uda mi sie zrobić zdjecie moich włosow, wkleje i zobaczycie co tam mam dzialac

Ok, mam zdjęcia
Na 2 widać moj odrost myszowaty, ładnie miesza się z włosami jak są takie potargane

Chciałabym mieć bazę, czyli całość włosow jak infatuated i na to refleksy. Tyle że ta fryzjerka pewnie nie polozy mi farby na calosc, żeby nie zniszczyc włosów.

Nie wiem jak jej to wytłumaczyc-ze moj odrost ma mi "dofarbować" do tego paska co jest złoty zaraz za odrostem na taki sam sloneczny kolor i potem refleksy na odroście, tym zlotym pasku i reszcie?
Czy mam zafarbować calosc na jakis kolor bardziej złoto-popielaty i na to mleczne refleksy?
Refleklsy mogą być białawe, smietankowe, ale jak to refleksy - bedzie ich mało, dla rozswietlenia.

blond bunny pomoz Slonce

Na 1 zdjęciu widać jaki z tyłu mam duzy odrost-chyba źle sobie z tyłu zafarbowalam

A paznokcie ostatnio mialam długie, czerwone ale musialam obciąc na krociutko bo miałam pediatrię
zrób bazę 9,13 i na to refleksy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wydrukuj na zdrowie Najlepiej czcionką 20 i na czerwono i przyklej na czole tej fryzjerce
No sorry że jej sie pomyliło?! A jakbyś siadła na fotel od razu to co po zabiegu by powiedziała: PRZEPRASZAM OŚWIECIŁO MNIE?!
No taaa... jak żólto to toner bo co by innego
i jeszcze z tym kolorem naturalnym jakby były naturalne to tym bardziej sama farba by wystarczyła...
To że fryzjerka pięknie strzyże nie znaczy ze jest dobra w koloryzacji- najczęściej są dobre albo z jednego albo z drugiego- patrzcie ja
Ale ja mam jeszcze czas opanować strzyżenia perfekt.

Agatau to rozwiązanie ostatniej zagadki
pojaśnienie- zabieg wstępny przed koloryzacją bądź sam zabieg. Rozjaśnienie o góra 2 tony. czyli podkład lub delikatne rozjaśnienie.
rozjaśnianie- to wiecie rozjaśniacz i hejta!
farbowanie rozjaśniające- rozjaśnianie za pomocą farby i oksydantu.

infantuated weź zapytaj tej fryzjerki o chociaż jedną zagadkę
czuję że sie pośmiejemy
ona mnie najpierw spytała czy mam naturalne włosy, a ja odpowiedziałam, że nie to wtedy mi powiedziała, że na naturalne by sama farba wystarczyła, a że mam farbowane to musi je 'podjaśnić rozjaśniaczem'

ok, naucze sie nazw z zagadek i jutro wypytam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:54   #3969
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated jutro dopytaj tej swojej fryzjerki, jak sie zna na rzeczy to idz smiało

Moze uda mi sie zrobić zdjecie moich włosow, wkleje i zobaczycie co tam mam dzialac

Ok, mam zdjęcia
Na 2 widać moj odrost myszowaty, ładnie miesza się z włosami jak są takie potargane

Chciałabym mieć bazę, czyli całość włosow jak infatuated i na to refleksy. Tyle że ta fryzjerka pewnie nie polozy mi farby na calosc, żeby nie zniszczyc włosów.

Nie wiem jak jej to wytłumaczyc-ze moj odrost ma mi "dofarbować" do tego paska co jest złoty zaraz za odrostem na taki sam sloneczny kolor i potem refleksy na odroście, tym zlotym pasku i reszcie?
Czy mam zafarbować calosc na jakis kolor bardziej złoto-popielaty i na to mleczne refleksy?
Refleklsy mogą być białawe, smietankowe, ale jak to refleksy - bedzie ich mało, dla rozswietlenia.

blond bunny pomoz Slonce

Na 1 zdjęciu widać jaki z tyłu mam duzy odrost-chyba źle sobie z tyłu zafarbowalam

A paznokcie ostatnio mialam długie, czerwone ale musialam obciąc na krociutko bo miałam pediatrię
Generalnie twoja wizyta w salonie powinna wyglądać tak:
Frycka pokazuje ci do RĄK paletę, jeśli tego nie zrobi zażądaj od niej tego!
Oglądasz sobie kolory i decydujesz wybrać sobie dwa z nich.
Jeden podobny do tego co masz teraz, frycka powinna ci pomóc dobrać niemal że identyczny. Tłumaczysz jak krowie na rowie że chcesz zrobić odrost plus ten złoty-zrudziały i przeciagnąć na resztę by wyrównać z nowym kolorem- dlatego nie moze sie zbytnio róznic od tego co masz.
Jednocześnie! a nawet najpierw powinna na folię ci zrobić refleksy w górnej części głowy, na wierzchnich wlosach drugą farbą na tym co masz teraz łącznie z odrostem- mały odrost zostawić musi. jak już refleksy siedzą w folii to nakłada na resztę włosow farbę co wybrałyscie na calość- dwa zabiegi robi jednocześnie. I wsio potem zmywa to razem w myjce i piękności- my to robiliśmy nie raz na pracowni.
Ważne żebyś to ty wybrała kolory. Sama wiesz jakie ci sie podobają.
Jeśli chcesz mieć przy twarzy kilka refleksów też jej to powiedz- nie moze byc tak że fryzjerka robi je gdzie jej sie podoba
I zaznacz na starcie czy chcesz cienkie jak nitki- są ładniejsze, czy kilka grubszych takich 1cm. Tylko grubsze moga dać brzydszy efekt.
Lepiej zrobić wiecej a cienkich.
Efekt będzie jak cienkiego balejażu ale tylko na wierzchu wlosów- pod spodem nie ma sensu robić bo widać nie będzie.
jak masz jakieś wątpliwości to pytaj.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny, a powiedz czym się róznią pasemka od balejażu?? bo dla mnie - laika, to tak na logikę wydawać się moze, że pasemka są rzadsze a balejaż gęstszy. Chyba że nazwy są stosowane wymiennie?

Ta moja fryzjerka to kiedyś mi mówiła o refleksach, 'że jakby sloneczko rozjasniło" to chyba nei walnie rozjasniacza bo to by słoneczko wypalilo a nie rozjasnilo heheh
balejaz jest na całej glowie, najczęśćiej 2-3 kolorowy przy czym jeden kolor to naturalny klientki. Może być z grubych pasm-bleee lub cieniutkich- mniam! Kolory moga być kontrastowe lub tonowe.
Pasemka-refleksy robimy na koronie głowy- wierzchnia warstwa, albo tam gdzie chcemy cos podkreślić we fryzurze np. tylko na grzywce.
Pasemka mogą być w kolorach tęczy, a refleksy w kolorze podobnym do calościowego ale ton-dwa jaśniejsze.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czyli ja mam farbowanie rozjasniajace odrostu ?

dobra dziewczyny ja zmykam bo tz na mnie sie drze ze siedze na kompie
trzeba isc sie zajac moimi facetami
dobrej nocki
Można by to tak ująć. Gdyby nie ten rozjaśniacz
Ale że miesza rozjaśniacz z farbą to jest to farbowanie/koloryzacja rozjaśniające/a.
Chyba że ona ci to na foli na całości robi to wtedy balejaż. Ale balejaż bazuje na farbowaniu rozjaśniającym i rozjaśnianiu, tyle że nie calości a pasemkami.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:56
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:55   #3970
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Generalnie twoja wizyta w salonie powinna wyglądać tak:
Frycka pokazuje ci do RĄK paletę, jeśli tego nie zrobi zażądaj od niej tego!
Oglądasz sobie kolory i decydujesz wybrać sobie dwa z nich.
Jeden podobny do tego co masz teraz, frycka powinna ci pomóc dobrać niemal że identyczny. Tłumaczysz jak krowie na rowie że chcesz zrobić odrost plus ten złoty-zrudziały i przeciagnąć na resztę by wyrównać z nowym kolorem- dlatego nie moze sie zbytnio róznic od tego co masz.
Jednocześnie! a nawet najpierw powinna na folię ci zrobić refleksy w górnej części głowy, na wierzchnich wlosach drugą farbą na tym co masz teraz łącznie z odrostem- mały odrost zostawić musi. jak już refleksy siedzą w folii to nakłada na resztę włosow farbę co wybrałyscie na calość- dwa zabiegi robi jednocześnie. I wsio potem zmywa to razem w myjce i piękności- my to robiliśmy nie raz na pracowni.
Ważne żebyś to ty wybrała kolory. Sama wiesz jakie ci sie podobają.
Jeśli chcesz mieć przy twarzy kilka refleksów też jej to powiedz- nie moze byc tak że fryzjerka robi je gdzie jej sie podoba
I zaznacz na starcie czy chcesz cienkie jak nitki- są ładniejsze, czy kilka grubszych takich 1cm. Tylko grubsze moga dać brzydszy efekt.
Lepiej zrobić wiecej a cienkich.
Efekt będzie jak cienkiego balejażu ale tylko na wierzchu wlosów- pod spodem nie ma sensu robić bo widać nie będzie.
jak masz jakieś wątpliwości to pytaj.
Dziękuję
W takim razie zrobię jak mowisz
Tylko czy wlosy nie zniszczą się jak wyrówna mi kolor i zrobi na całość?
Dziewczyny radza kłaść Excelke, a 20 tylko refleksy ale chyba bez sensu, juz lepiej niech fryzjerka zrobi prawda?


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zrób bazę 9,13 i na to refleksy
Nie kuś

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ależ odrościk wyhodowałaś hoho
Wyhodowałam, ale nie jakiś super duzy. Nawet go nie mierzyłam, tak jak mowilam ostatnio mam gorszy porost.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:00   #3971
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuję
W takim razie zrobię jak mowisz
Tylko czy wlosy nie zniszczą się jak wyrówna mi kolor i zrobi na całość?
Dziewczyny radza kłaść Excelke, a 20 tylko refleksy ale chyba bez sensu, juz lepiej niech fryzjerka zrobi prawda?

Wyhodowałam, ale nie jakiś super duzy. Nawet go nie mierzyłam, tak jak mowilam ostatnio mam gorszy porost.
Super może i nie, ale i tak spory - ja bym z takim nie wytrzymala

No a co do farbowania - moim zdaniem skoro i tak już będziesz u fryzjera to niech ona to zrobi - po co masz w domu z lusterkiem się męczyć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 20:00   #3972
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuję
W takim razie zrobię jak mowisz
Tylko czy wlosy nie zniszczą się jak wyrówna mi kolor i zrobi na całość?
Dziewczyny radza kłaść Excelke, a 20 tylko refleksy ale chyba bez sensu, juz lepiej niech fryzjerka zrobi prawda?




Nie kuś



Wyhodowałam, ale nie jakiś super duzy. Nawet go nie mierzyłam, tak jak mowilam ostatnio mam gorszy porost.
Włosy sie nie zniszczą jak dobierze podobną farbę. Kolor przeciągnie na 15 minut tylko.
Zależy czy potem będziesz latać do fryzjera czy sama robic odrost.
jak sama to dobrze żebys podpytała o numery farby i wodę żeby kupić na all i samemu trzaskać. Albo zrobić exelką sama i potem mozesz sama do woli robić.
I wtedy tylko niech refleksy dorobi.
To twoj wybór ale przemyśl sprawę perspektywicznie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:04   #3973
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jak niewiele potrzeba do szczescia kobiecie szamponik dobra odzywka no i włosy jak marzenie nic dodac nic ując!!!!!!!ku rcze wiecie co nawet nie jest tak żle z tym odrostem hmm....Tak teraz pomyslałam jak kiedys pisałyście o połykaniu Vitapilu ja nie mam zadnego problemu tak jak apap czy cokolwiek innego.


Wstawiam zdjęcie modelki ona ma też kolorek super ma odrościk i to fajnie wyglada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (9,8 KB, 34 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-15 o 20:12
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:06   #3974
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Włosy sie nie zniszczą jak dobierze podobną farbę. Kolor przeciągnie na 15 minut tylko.
Zależy czy potem będziesz latać do fryzjera czy sama robic odrost.
jak sama to dobrze żebys podpytała o numery farby i wodę żeby kupić na all i samemu trzaskać. Albo zrobić exelką sama i potem mozesz sama do woli robić.
I wtedy tylko niech refleksy dorobi.
To twoj wybór ale przemyśl sprawę perspektywicznie.
Ale czy mozna samemu robic kolor i refleksy?
Jakbym chciala całość jak Excell 9,13 i na to refleksy to co byś polecała?
Robiłabym odrost i potem na tym refleksy bo nie umiałabym naraz tego robić, jak pisalas.
Znasz jakieś farbki nakładane po Excellu 9,13 coby dały mleczne refleksy,a nie wychodziły zielono, szaro itd?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-15 o 20:09
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:10   #3975
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale czy mozna samemu robic kolor i refleksy?
Jakbym chciala całość jak Excell 9,13 i na to refleksy to co byś polecała?
Robiłabym odrost i potem na tym refleksy bo nie umiałabym naraz tego robić, jak pisalas.
Znasz jakieś farbki nakładane po Excellu 9,13 coby dały mleczne refleksy,a nie wychodziły zielono, szaro itd?
skoro refleksy to koloryzacja ton w ton - to pewnie excelka 10.13?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:12   #3976
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
skoro refleksy to koloryzacja ton w ton - to pewnie excelka 10.13?
Wlasnie nie, bo tony te same-tu 13 i tu 13.
A to by musiało być coś super jasnego, mlecznego, bez popielu, bo wnosi szarość, tak by to nic nie dało
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:13   #3977
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatko źle mnie zrozumiałaś.
Na refleksy śmigałabyś do fryzjerki.
Nie ma uniwersalnej farby do refleksów- daje sie zwykła tak jak snow robiła pasemka n&e na stokholmie.
Sama nie dasz rady zrobić refleksów z tyłu glowy- farba wypłynie i zrobisz plamy.
U fryzjerki i tak osobno byś musiala zapłacic za koloryzacje a osobno za refleksy wiec nie wiem czy warto...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:17   #3978
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatko źle mnie zrozumiałaś.
Na refleksy śmigałabyś do fryzjerki.
Nie ma uniwersalnej farby do refleksów- daje sie zwykła tak jak snow robiła pasemka n&e na stokholmie.
Sama nie dasz rady zrobić refleksów z tyłu glowy- farba wypłynie i zrobisz plamy.
U fryzjerki i tak osobno byś musiala zapłacic za koloryzacje a osobno za refleksy wiec nie wiem czy warto...
Kochana, zrozumialam że musiałabym chodzić do fryzjerki na refleksy, ale pomyslalam że może samemu by się dało.
Ale masz rację - przecież z tylu nie zrobię bo jak.
A zapłacę podobnie za refleksy co za farbe i refleksy pewnie.
Excelka kosztuje 30zł więc i tak musiałabym zapłacic, refleksy pewnie około 80zł.
Chyba pojde tego 20 grudnia, jak wyjdzi źle bede robiła sama, a jak fajnie to może bede chodziła do tej fryzjerki.
Zresztą Wy ocenicie, boję się bo po ostatniej wizycie kiedy miałam super jasne zolte odrosty mam traumę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:19   #3979
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie, bo tony te same-tu 13 i tu 13.
A to by musiało być coś super jasnego, mlecznego, bez popielu, bo wnosi szarość, tak by to nic nie dało
no tak ale tu poziom 9 a tu 10 i mys;lalam, że na tym rzecz polega - ale to już się nie wypowiadam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 20:22   #3980
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie, bo tony te same-tu 13 i tu 13.
A to by musiało być coś super jasnego, mlecznego, bez popielu, bo wnosi szarość, tak by to nic nie dało
Nie nie ton to np. 9, 10 itp. ty mówisz o odcieniu.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana, zrozumialam że musiałabym chodzić do fryzjerki na refleksy, ale pomyslalam że może samemu by się dało.
Ale masz rację - przecież z tylu nie zrobię bo jak.
A zapłacę podobnie za refleksy co za farbe i refleksy pewnie.
Excelka kosztuje 30zł więc i tak musiałabym zapłacic, refleksy pewnie około 80zł.
Chyba pojde tego 20 grudnia, jak wyjdzi źle bede robiła sama, a jak fajnie to może bede chodziła do tej fryzjerki.
Zresztą Wy ocenicie, boję się bo po ostatniej wizycie kiedy miałam super jasne zolte odrosty mam traumę
Jak jej powiesz to co napisałam i zrobisz jak napisałam to bedzie wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
no tak ale tu poziom 9 a tu 10 i mys;lalam, że na tym rzecz polega - ale to już się nie wypowiadam
Mialaś rację
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:27   #3981
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau, a myślałam, że już byłaś w Keune w ten poniedziałek, i szukam na forum rezultatów, strona po stronie, 30 wstecz, a tu nic

Bunny, tak przeczytałam ten opis, co fryzjerka powinna zrobić i w jakiej kolejności i utwierdziłam się w przekonaniu, że to, co robi moja za każdym razem jest ok Jak pisałaś - najpierw leci do mnie z paletą, wybieram kolory, a później robi cieniutkie pasemka, jednocześnie kładąc bazę na to, co zostaje po wybraniu pasemek.

A ja jednak dopiero w styczniu idę

Użyłam dziś drugi raz Serum A+E Biovax i jestem oczarowana! Genialne!
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:31   #3982
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Agatau, a myślałam, że już byłaś w Keune w ten poniedziałek, i szukam na forum rezultatów, strona po stronie, 30 wstecz, a tu nic

Bunny, tak przeczytałam ten opis, co fryzjerka powinna zrobić i w jakiej kolejności i utwierdziłam się w przekonaniu, że to, co robi moja za każdym razem jest ok Jak pisałaś - najpierw leci do mnie z paletą, wybieram kolory, a później robi cieniutkie pasemka, jednocześnie kładąc bazę na to, co zostaje po wybraniu pasemek.

A ja jednak dopiero w styczniu idę

Użyłam dziś drugi raz Serum A+E Biovax i jestem oczarowana! Genialne!
To pogratulować fryzjerce! I nie zdradzać, bo to znaczy ze zna się na rzeczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:03   #3983
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated
Wiesz kochana na tefleksy mi to nie wyglada z wypowiedzi tej panny. Ja juz nie raz mialam robione refleksy i nigdy moja frycia nie jechala po nich rozjasniaczem. Takze kochana dowiedz sie doklanie albo daj sobie na wstrzypamie. Teraz masz tak sliczne i zdrowe wloski ze az szkoda je niszczyc. Acha no i ta grzyweczka Przepiekna.

Yatta
To sa opakowania litrowe tego anti age?
A gdzie kupowalas i za ile jesli moge spytac?

Agatu
To odrost jest spory
Ale juz nie dlugo sie go pozbedziesz.
Ja to mam juz tak ponad 2cm i dzis liczylam to minelo 5 tyg od mojego farbowania. Teraz widze efekty
po przyjmowaniu tych szystkich zielsk do siebie.


Bunny
Dziekuje za porade co do masek.
Dzis kupilam maske Jonh Frida doglebnie regenerujaca. I juz dzis ja uzylam. Ale bylo moje zdziwienie jak wzielam ja na palce. Jak takie miekkie maselko. Wlosy takie super po niej ,zobaczymy jak sie bedzie sprwowc dalej. Kurcze przyjade do pl tylko na pare tydz. W tym swieta a bardzo bym chciala ta anti age zamowic na allegro ale boje sie ze nie dojdzie w czasie. Dziewczyny macie jakis zaufanych sprzedawcow od tej maski.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:10
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:03   #3984
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dobranoc blondyny!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:26   #3985
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

poszukałam kilka fotek refleksów na włosach

sobie wydrukuje, zaniose tamtej fryzjerce i się spytam co to jest jak mi powie balejaż to padne

najbardziej mi się podobają te z 4 fotki ale dwie pierwsze też sliczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere.jpg (30,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stars-hayden-panettiere-400a101106.jpg (26,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20061027-NicoleRichie.jpg (27,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ashley_Tisdale_Long_Hairstyle.jpg (27,9 KB, 23 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:31   #3986
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
no tak ale tu poziom 9 a tu 10 i mys;lalam, że na tym rzecz polega - ale to już się nie wypowiadam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie nie ton to np. 9, 10 itp. ty mówisz o odcieniu.


Jak jej powiesz to co napisałam i zrobisz jak napisałam to bedzie wszystko dobrze.


Mialaś rację
Dziewczyny, ale chyba jakby polozyc na 9,13 farbę 10,13 to by nie było stricte refleksów?
Chodziło mi o poziom, tu 9 a tu 10, ale też o numerki bo wydaje mi się że refleksy na popielato-zlotej farbie powinny być "czyste", po prostu mleczne, bo nakładanie ponownie 1 i 3 po przecinku nic by nie dało.
No ale pojde do fryzjera, przynajmniej teraz



Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Agatau, a myślałam, że już byłaś w Keune w ten poniedziałek, i szukam na forum rezultatów, strona po stronie, 30 wstecz, a tu nic
Idę 20 grudnia
Ale podniecam się tym już miesiąc, stąd to zamieszanie i Twoja pomyłka

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu
To odrost jest spory
Ale juz nie dlugo sie go pozbedziesz.
Ja to mam juz tak ponad 2cm i dzis liczylam to minelo 5 tyg od mojego farbowania. Teraz widze efekty
po przyjmowaniu tych szystkich zielsk do siebie.
Jakbym sama farbowała to robiłabym już włosy kilka dni temu, odrost odroznia się, ale nie jest jakiś mega ciemny,taki mysi blond.
A Ty kiedy robisz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:33   #3987
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a to moje włosy z lutego ubiegłego roku

robiłam u tej fryzjerki, co teraz mam isc do niej-był wtedy robiony chyba kolor jako baza plus REFLEKSY. chyba ok było ? delikatnie...

ale nie wiem czym robiła. czy rozjaśniaczem czy farbą superrozjaśniajacą wtedy byłam jeszcze 'niewizażowa' i mało co się orientowałam o co chodzi z farbami, poziomami itd..

EDIT: nie ubiegłego TEGO roku luty 2010 a ja już myslami jestem w 2011 heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uro.jpg (34,3 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:46
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:34   #3988
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
poszukałam kilka fotek refleksów na włosach

sobie wydrukuje, zaniose tamtej fryzjerce i się spytam co to jest jak mi powie balejaż to padne

najbardziej mi się podobają te z 4 fotki ale dwie pierwsze też sliczne
A zeby wydrukować trzeba zanieść do kolorowego ksero po nagraniu na pena, tak normalnie?

Śliczne mialas i masz włoski.

Ciekawe jak to jest z tym 4 zdjęciem - jaki to poziom tej bazy, wyglada jak Twoja 9,13

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:39
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:43   #3989
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatu
Ja to mysle ze nie wczwsniej niz w poniedzialek po swietach. No chyba ze jakims cudem uda mi sie przed swietami. Przyjezdzam w czwartek a w piatek juz swieto. Nie dam rady w jeden dzien zrobic kapieli i polozyc farby. Szkoda mi wlosow. Widz chyba zrobie po swietach. Te pare dni mo juz nie zrobi wielkiej roznicy.
Kurcze a tak chcialam sie zalapac na wspolne farbowanie tego 20-go. No nic moze na wielkanoc mi sie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:44   #3990
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale chyba jakby polozyc na 9,13 farbę 10,13 to by nie było stricte refleksów?
Chodziło mi o poziom, tu 9 a tu 10, ale też o numerki bo wydaje mi się że refleksy na popielato-zlotej farbie powinny być "czyste", po prostu mleczne, bo nakładanie ponownie 1 i 3 po przecinku nic by nie dało.
No ale pojde do fryzjera, przynajmniej teraz





Idę 20 grudnia
Ale podniecam się tym już miesiąc, stąd to zamieszanie i Twoja pomyłka



Jakbym sama farbowała to robiłabym już włosy kilka dni temu, odrost odroznia się, ale nie jest jakiś mega ciemny,taki mysi blond.
A Ty kiedy robisz?
wydaje mi się, że jakbym teraz położyła 10,13 na moje 9,13 to by nic nie wyszło. Bunny napisała że jak by robić farbą to trzeba położyc poziom 11, 12 z wodą 12 %

może garnier nutrisse z wodą 12% tak jak Kotka robi, sobie dał rade? ale sama sobie nie zrobie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A zeby wydrukować trzeba zanieść do kolorowego ksero po nagraniu na pena, tak normalnie?

Śliczne mialas i masz włoski.

Ciekawe jak to jest z tym 4 zdjęciem - jaki to poziom tej bazy, wyglada jak Twoja 9,13
yy..ja wydrukuje na drukarce a jak chcesz na miescie wydrukować to zgraj na pena i potem do kafejki internetowej albo na ksero jak mówisz

dziekuje no ciekawe ciekawe..ja mam chyba troche jasniejsze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.