Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusiów" ;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 09:23   #271
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
...

Dziewczyny - witam - tak wogóle - Beata - essence - żona i od 2 miesięcy matka Alicji, prosto z Polski wschodniej - posiadaczka dwóch wspaniałych piersi - teraz rozmiaru G
ja też z lublina

w ogóle to jeśli chodzi o tą basenową oprawę to nie ma co się bać. jak się nabierze wprawy to jak wyjście po bułki do sklepu już bardziej się stresuję wizytami w naszych boskich przychodniach
Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
To ja tak w temacie piersiowym

ile rozmiarów Wam urosły? U mnie (20 tydzien) z B zrobiło sie duże D ,w obwodzie pod biustem jak było tak jest.
mi z 70a skoczyło do 70d/e... teraz już nie karmię, to mam jakieś 70 c/d, zależy od cyklu, wiadomo.
Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
...Tak własnie myslę to tych stanikach i jak oglądam te do karmienia to mam ochotę uciekać z krzykiem Zastanawiam się czy by sobie nie przerobić takiego zwykłego z odpinanymi ramiączkami na karmiciela.
większość karmników to porażka. jeśli nie masz oporów, żeby kupować przez net to są ładne na alledrogo np... http://allegro.pl/alles-mama-dream-b...370224098.html
no dobra... ładne jak ładne... powiedzmy że nie odstraszające

ja upolowałam zwykły cielisty usztywniony, bo tylko w nim wyglądałam moim zdaniem znośnie.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:34   #272
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;2429936 5] ja też z lublina

w ogóle to jeśli chodzi o tą basenową oprawę to nie ma co się bać. jak się nabierze wprawy to jak wyjście po bułki do sklepu już bardziej się stresuję wizytami w naszych boskich przychodniach

mi z 70a skoczyło do 70d/e... teraz już nie karmię, to mam jakieś 70 c/d, zależy od cyklu, wiadomo.


większość karmników to porażka. jeśli nie masz oporów, żeby kupować przez net to są ładne na alledrogo np... http://allegro.pl/alles-mama-dream-b...370224098.html
no dobra... ładne jak ładne... powiedzmy że nie odstraszające

ja upolowałam zwykły cielisty usztywniony, bo tylko w nim wyglądałam moim zdaniem znośnie.[/QUOTE]
ten z linka faktycznie nie jest zły
mnie najbardziej zalezy na tym,żeby to był dobry stanik,porządnie podtrzymujący co trzeba,nie w typie "stanika babuni"
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:46   #273
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
ten z linka faktycznie nie jest zły
mnie najbardziej zalezy na tym,żeby to był dobry stanik,porządnie podtrzymujący co trzeba,nie w typie "stanika babuni"
wiesz, ja niestety nie wiem jak to jest z trzymaniem w tych biustonoszach. poprostu wpadły mi kiedyś w oko, bo się odróżniają od reszty bezkształtnych (obowiązkowo) białych worów. od biedy... miałam jeden jedyny stanik do karmienia ten wyjściowy, a tak po domu nosiłam zwykłe i zwyczajnie zdejmowałam.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:15   #274
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

W temacie stanikowym. Kupiłam na Allegro właśnie dwa staniki z firmy Alles. Na razie nie używam, bo czekam na poród Ale wydają się byc bardzo dobrej jakości: miękkie, delikatne, gładkie
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:16   #275
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Ja ogolnie poza rosnącym brzuchem i piersiami nie zmieniłam się jakoś szczególnie. Tylko włosy mam fajniejsze i paznokcie się nie łamią No ale to dopiero połowa,jeszcze dużo atrakcji moze się przydarzyć... Tak własnie myslę to tych stanikach i jak oglądam te do karmienia to mam ochotę uciekać z krzykiem Zastanawiam się czy by sobie nie przerobić takiego zwykłego z odpinanymi ramiączkami na karmiciela.
Też włosy i pazurki mi w ciąży wyładniały

A co do staników to jest sam szajs i ja po prostu nie kupiłam w końcu żadnego stanika do karmienia. Dostałam od teściowej 3 koszulki do karmienia i ich używałam zaraz po porodzie, a teraz zakładam normalne biustonosze i rozbieram się do karmienia. Nie ma tych karmień już tak wiele jak na początku żeby nie można było się raz na kilka godzin rozebrać, zresztą kilka staników mam takich, że łatwo z nich wyjąć pierś bez zdejmowania (ja nie noszę push-upów bo i tak mam już wielkie piersi).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:08   #276
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
To ja tak w temacie piersiowym

ile rozmiarów Wam urosły? U mnie (20 tydzien) z B zrobiło sie duże D ,w obwodzie pod biustem jak było tak jest.
Mnie z 75 DD zrobiło się 80F.
Nie powiem, zeby mnie to cieszyło mocno, za to meża i owszem.

Ja do karmienia nic specjalnego nie używam - mam zwykłe staniki z odpinanymi ramiączkami, zawsze lubiłam koszule i swetry oraz bluzki kopertowe, nie cierpie golfów i obcisłych bluzek, wiec nic specjalnego nei kupowałam. Używam tylko wkładek laktacyjnych babydream, a itak laktacja się na tyle ustabil;izowała, ze nic mi nie kapie. Za to uwaga - mleko z piersi jest strasznie cieżkie do sprania z ubrań - zwełaszcza delikatnych, jakimi są wszelakie produkty bieliźniane.. .
Też nei noszę push-upów, lubię bielizne prostą i bez koronek, tak że nawet jak stanikowi się nie odpinają ramiączka, to dosyc łatwo piers mi wyjać...

Edytowane przez Jaatkaa85
Czas edycji: 2011-01-11 o 15:12
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:49   #277
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez Jaatkaa85 Pokaż wiadomość
Mnie z 75 DD zrobiło się 80F.
Nie powiem, zeby mnie to cieszyło mocno, za to meża i owszem.

Ja do karmienia nic specjalnego nie używam - mam zwykłe staniki z odpinanymi ramiączkami, zawsze lubiłam koszule i swetry oraz bluzki kopertowe, nie cierpie golfów i obcisłych bluzek, wiec nic specjalnego nei kupowałam. Używam tylko wkładek laktacyjnych babydream, a itak laktacja się na tyle ustabil;izowała, ze nic mi nie kapie. Za to uwaga - mleko z piersi jest strasznie cieżkie do sprania z ubrań - zwełaszcza delikatnych, jakimi są wszelakie produkty bieliźniane.. .
Też nei noszę push-upów, lubię bielizne prostą i bez koronek, tak że nawet jak stanikowi się nie odpinają ramiączka, to dosyc łatwo piers mi wyjać...
No właśnie o takich stanikach mówię

A zadowolona jesteś z tych wkładek (to są te z rossmana prawda?). Mnie one denerwują, są jakby za małe, latają mi w tym staniku, czasem wcale nie chronią... na szczęście odkąd się laktacja ustabilizowała to właśnie tak jak pieszesz - raczej nic nie kapie.
W sumie dużo różnych wkładek laktacyjnych wypróbowałam i najlepsze były z nuby, ale nie wiem gdzie je dostać... miałam kilka w komplecie z laktatorem.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:41   #278
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;2429936 5] ja też z lublina

w ogóle to jeśli chodzi o tą basenową oprawę to nie ma co się bać. jak się nabierze wprawy to jak wyjście po bułki do sklepu już bardziej się stresuję wizytami w naszych boskich przychodniach

[/QUOTE]

Emerald
a wybierasz się na basen samochodem i dziecko w foteliku? jak to jest zroganizowane? są tam jakieś przewijaki, jest gdzie te wszystkie rzeczy zostawić np. fotelik? bardzo jestem ciekawa jak to technicznie wygląda....

boskie przychodnie - ..... o tak, własnie dziś zaliczylam wizytę w takiej jednej na zana.... umowiłam się wczoraj na pierwsze szczepienie, a dziś pani odprawiła mnie z kwitkiem, bo okazało się , że szczepionek nie ma i znów w czwartek wyprawa ... nie mówiąc juz o tym, że część dla dzieci zdrowych powinna być oddzielona od tej dla chorych............ bez komentarza...

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Też włosy i pazurki mi w ciąży wyładniały

A co do staników to jest sam szajs i ja po prostu nie kupiłam w końcu żadnego stanika do karmienia. Dostałam od teściowej 3 koszulki do karmienia i ich używałam zaraz po porodzie, a teraz zakładam normalne biustonosze i rozbieram się do karmienia. Nie ma tych karmień już tak wiele jak na początku żeby nie można było się raz na kilka godzin rozebrać, zresztą kilka staników mam takich, że łatwo z nich wyjąć pierś bez zdejmowania (ja nie noszę push-upów bo i tak mam już wielkie piersi).
Klarissa zadowolona byłaś z tych koszulek? podtrzymują chociaż trochę biust?

Mi też w ciąży poprawiły się włosy - przestały wypadać, a paznokcie - rozdwajać

Co do staników - ja mam 2 do karmienia - obydwa z Marks&Spencer i bardzo jestem zadowolona i z jakości i z funkcjonalności. Trudno mi wyjmować piers z normalnego stanika. Wkładki mam z belli i nie narzekam.
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 10:22   #279
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość

Emerald
a wybierasz się na basen samochodem i dziecko w foteliku? jak to jest zroganizowane? są tam jakieś przewijaki, jest gdzie te wszystkie rzeczy zostawić np. fotelik? bardzo jestem ciekawa jak to technicznie wygląda....
...
tak, samochodem. fotelik w szatni zostawiam jak wszyscy, koło szafek - nikt go nie rąbnął jeszcze w szatni są przewijaki specjalnie dla nas przywożone. nam jest o tyle łatwiej, że z małą kąpie się mój małż, więc on ma luz. małą przebieram ja (ja sama jestem w normalnych ciuchach, tylko klapki mam na zmianę i koszulkę, ewentualnie krótkie spodenki) i potem sobie siedzę koło basenu. jednej osobie z maluchem faktycznie może być na początku ciężko, żeby i siebie ogarnąć i dziecko, ale to też jest do zrobienia.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 11:31   #280
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Klarissa zadowolona byłaś z tych koszulek? podtrzymują chociaż trochę biust?

Mi też w ciąży poprawiły się włosy - przestały wypadać, a paznokcie - rozdwajać

Co do staników - ja mam 2 do karmienia - obydwa z Marks&Spencer i bardzo jestem zadowolona i z jakości i z funkcjonalności. Trudno mi wyjmować piers z normalnego stanika. Wkładki mam z belli i nie narzekam.
Koszulki prawie wcale nie podtrzymują piersi, dlatego dobre są tylko na jakiś czas ale sprawdzają się fajnie po domu a co do wkładek z belli to mi przemakały.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 11:36   #281
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Koszulki prawie wcale nie podtrzymują piersi, dlatego dobre są tylko na jakiś czas ale sprawdzają się fajnie po domu a co do wkładek z belli to mi przemakały.
To ja teraz z innej beczki
Co z pościelą? Będę rodzić na przełomie maja/czerwca. Wydaje mi się,że kołderka będzie zbędna. A moze się myle?
Wiem,że pewnie i tak będę musiała pościel kupic, więc mam drugie pytanie
Jakie wypełnienia są najlepsze? Jakie Wam się najlepiej sprawdziły?
A poszewki? Bardzo podoba mi się ta seria http://www.feretti.pl/ricordo-ecru-prestige.html (nie myślę oczywiscie o całosci,bo bym zbankrutowała a i tak większość według mnie jest zbędna) ,nie wiem tylko,czy ta posciel jest faktycznia warta swojej ceny?Myślę o poszewce na kołdrę ,małym ochraniaczu i poszewce na poduszkę (na kiedyś).
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:04   #282
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
To ja teraz z innej beczki
Co z pościelą? Będę rodzić na przełomie maja/czerwca. Wydaje mi się,że kołderka będzie zbędna. A moze się myle?
Wiem,że pewnie i tak będę musiała pościel kupic, więc mam drugie pytanie
Jakie wypełnienia są najlepsze? Jakie Wam się najlepiej sprawdziły?
A poszewki? Bardzo podoba mi się ta seria http://www.feretti.pl/ricordo-ecru-prestige.html (nie myślę oczywiscie o całosci,bo bym zbankrutowała a i tak większość według mnie jest zbędna) ,nie wiem tylko,czy ta posciel jest faktycznia warta swojej ceny?Myślę o poszewce na kołdrę ,małym ochraniaczu i poszewce na poduszkę (na kiedyś).
Na początku będzie Ci potrzebny rożek lub śpiworek do spania. Kołderka raczej na później (piszę z doświadczenia mojej siostry i koleżanek).
Pościel Feretti jest bardzo dobra jakościowo Ja mam z tej firmy ochraniacz na łóżeczko i poszewki na pościel (samą pościel mam też dostać )
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:21   #283
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

A mnie sie ani rożek, ani spiworek nie przydały. Młody spał pod kocykiem, urodzil sie 12 .V.
Rożek mu eni pasował - wierzgał strasznie, śpiworek go drażnił - za mało pzrestrzeni,.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:41   #284
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
To ja teraz z innej beczki
Co z pościelą? Będę rodzić na przełomie maja/czerwca. Wydaje mi się,że kołderka będzie zbędna. A moze się myle?
Wiem,że pewnie i tak będę musiała pościel kupic, więc mam drugie pytanie
Jakie wypełnienia są najlepsze? Jakie Wam się najlepiej sprawdziły?
A poszewki? Bardzo podoba mi się ta seria http://www.feretti.pl/ricordo-ecru-prestige.html (nie myślę oczywiscie o całosci,bo bym zbankrutowała a i tak większość według mnie jest zbędna) ,nie wiem tylko,czy ta posciel jest faktycznia warta swojej ceny?Myślę o poszewce na kołdrę ,małym ochraniaczu i poszewce na poduszkę (na kiedyś).
Ja kupiłam jeszcze przed urodzeniem małej cały zestaw - pościel z wypłenieniem i ochraniaczami, rożek itd. potem od mamy dostałam śpiworek. Pierwsze 2-3 tygodnie mała była w rożku, potem zaczęłam korzystać z kocyków bo było jeszcze ciepło i spała pod nimi, jak się nauczyła rozkopywać to zaczęłam ją wkładać do śpiworka a jak przyszła zima to jeszcze doszła kołderka Tak, że mnie się przydało wszystko. Pościel mam z firmy MILPOL i chwalę sobie jakość.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:11   #285
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

A ja jako jednostka wybredna i wkurzająca się na słodziutkie wzory na pościelach i bez kasy na drogie pościele - zakupuję materiał. Uszycie malutkiej poszwy nie jest sztuką ponad moje możliwości teraz mam ciepły żółty w malutkie stokrotki - flanelka taka.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:57   #286
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24332896]A ja jako jednostka wybredna i wkurzająca się na słodziutkie wzory na pościelach i bez kasy na drogie pościele - zakupuję materiał. Uszycie malutkiej poszwy nie jest sztuką ponad moje możliwości teraz mam ciepły żółty w malutkie stokrotki - flanelka taka.[/QUOTE]

Ooooo,też dobra opcja Maszyna stoi,szyć trochę umiem. W tej poscieli z królikiem jestem zakochana,więc pewnie i tak ja kupię,ale uszycie czegoś dodatkowego to jest dobra opcja I ta flanelka
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:01   #287
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24332896]A ja jako jednostka wybredna i wkurzająca się na słodziutkie wzory na pościelach i bez kasy na drogie pościele - zakupuję materiał. Uszycie malutkiej poszwy nie jest sztuką ponad moje możliwości teraz mam ciepły żółty w malutkie stokrotki - flanelka taka.[/QUOTE]Ja to leń jestem, bo maszyna stoi a mnie się nie chce - ale jak pościel na allegro kupowałam za 22zł to nie wiem nawet czy bym za to kupiła jakiś fajny materiał. A mała ma pościel w delikatną kremową krateczkę
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:23   #288
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24332896]A ja jako jednostka wybredna i wkurzająca się na słodziutkie wzory na pościelach i bez kasy na drogie pościele - zakupuję materiał. Uszycie malutkiej poszwy nie jest sztuką ponad moje możliwości teraz mam ciepły żółty w malutkie stokrotki - flanelka taka.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja to leń jestem, bo maszyna stoi a mnie się nie chce - ale jak pościel na allegro kupowałam za 22zł to nie wiem nawet czy bym za to kupiła jakiś fajny materiał. A mała ma pościel w delikatną kremową krateczkę
I to ta pościel z Milpolu? Musze dokłądniej poszukać ,bo wyskoczyły mi tylko zesatawy za ponad 200 zł.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:13   #289
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
I to ta pościel z Milpolu? Musze dokłądniej poszukać ,bo wyskoczyły mi tylko zesatawy za ponad 200 zł.
Nie, z MILPOLU kupiłam cały zestaw na początku - ochraniacze na łóżeczko, pościel + wypełnienie, rożek i baldachim i kieszeń na łóżeczko, prześcieradełka 2 szt. i coś tam jeszcze było, już nie pamiętam, ale razem coś koło 300 zł. Ale z tego samego materiału i taki sam wzorek dokupiłam same powleczki na pościel za 22 zł tylko firmy no name
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:24   #290
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Nie, z MILPOLU kupiłam cały zestaw na początku - ochraniacze na łóżeczko, pościel + wypełnienie, rożek i baldachim i kieszeń na łóżeczko, prześcieradełka 2 szt. i coś tam jeszcze było, już nie pamiętam, ale razem coś koło 300 zł. Ale z tego samego materiału i taki sam wzorek dokupiłam same powleczki na pościel za 22 zł tylko firmy no name
to tymbardziej muszę poszukać

na allegro czy gdzies w normalnym sklepie?
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:32   #291
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Na allegro - jak już byłam gruba i jeszcze były upały to nie chciało mi się ruszać i prawie wszystko kupowałam na allegro
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:36   #292
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Na allegro - jak już byłam gruba i jeszcze były upały to nie chciało mi się ruszać i prawie wszystko kupowałam na allegro
Mnie tez czeka chyba ciepło pod koniec ciaży.
i juz teraz buszuję po allegro,bo przyznam,że nigdy nie byłam zwierzęciem "szopingowym" ,a teraz ta niechęć do chodzenia po sklepach jest jeszcze większa.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:22   #293
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

to i ja dodam cos od siebie
pościel, ochraniacze i baldachim mamy z firmy gluck, przy czym poszewki na poduszke nie uzywam a poszewka na kołdrę służy za prześcieradło, mam jeszcze kilka prześcieradeł uszytych, a młody spi pod kocykiem
przy czym na poczatku nie zaczepiałam ochraniaczy bo upały były nieziemski a dziecko nie potrzebowało "ochrony" przed szczebelkami
mam tez ładne materiały zakupione podczas ciązy i z nich uszyję posciele jak przyjdzie czas na kołderkę - narazie boję się kołderki, ale ze dziecko sie rozkopuje to zamierzam kupic spiworek

co do staników to juz wiele powiedziane, ja moge polecic coś jak sportowa obcisła koszulka bawełnianą, ma ona pod spodem drugą warstwe materiału na biust, konczy sie pod biustem szersza gumka i podtrzymuje biust, moja koszulka była bez rekawków tylko z wiazaniem na szyje wiec idealna do szybkiego rozwiazania i podania piersi dziecku
uzywałam i uzywam wkładek laktacyjnych z rossmana - najtansze i w miare ok na moja szalejaca laktację , te z belli to sprasowany płatek kosmetyczny do tego przeciekajacy

essence co do basenu - dzwonilismy do szkoły na podzamcze i mieli przyjmowac nowe dzieci jak sie ew. zwolnia miejsca, nie oddzwonili więc widocznie nic się nie zwolniło, zaczęliśmy więc chodzic na basen UP na głębokiej (boboswim) akurat zaczęliśmy z poslizgiem bo od 4 zajęć, byliśmy dotychczas raz ale małemu sie podoba, ma narazie dużą frajdę i bedziemy kontynuowac.
tez sie zastanawiałam nad logistyka, ale po pierwszym razie bedziesz juz wiedziec co i jak, porecznie jest wziąśc dziecko z fotelikiem, ale jak masz sama chodzic to lepiej zostaw go w samochodzie, a dziecko na rece i torbe tez. my chodzimy w niedziele, szatnia jest obowiazkowa, potem w przebieralni sie go przebiera (przewijaki są) i wychodze na basen oddac mezowi maluszka, na koniec zajec ide po niego i znowu przebieram, a potem stopniowo wychodzimy i sie ubieramy....dobrze wziąść dodatkowy recznik, czy pieluche tetrowa - ona najlepiej wchłania pierwszą wodę.....
a jak bedziesz miec jakies wątpliwosci co i jak to najlepiej zadzwon do prowadzacego zajecia to on/ona najlepiej doradzi, zreszta za pierwszym razem to tez ta osoba pomaga.
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...


Edytowane przez _agatka
Czas edycji: 2011-01-14 o 15:29
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:59   #294
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość
essence co do basenu - dzwonilismy do szkoły na podzamcze i mieli przyjmowac nowe dzieci jak sie ew. zwolnia miejsca, nie oddzwonili więc widocznie nic się nie zwolniło, zaczęliśmy więc chodzic na basen UP na głębokiej (boboswim) akurat zaczęliśmy z poslizgiem bo od 4 zajęć, byliśmy dotychczas raz ale małemu sie podoba, ma narazie dużą frajdę i bedziemy kontynuowac.
tez sie zastanawiałam nad logistyka, ale po pierwszym razie bedziesz juz wiedziec co i jak, porecznie jest wziąśc dziecko z fotelikiem, ale jak masz sama chodzic to lepiej zostaw go w samochodzie, a dziecko na rece i torbe tez. my chodzimy w niedziele, szatnia jest obowiazkowa, potem w przebieralni sie go przebiera (przewijaki są) i wychodze na basen oddac mezowi maluszka, na koniec zajec ide po niego i znowu przebieram, a potem stopniowo wychodzimy i sie ubieramy....dobrze wziąść dodatkowy recznik, czy pieluche tetrowa - ona najlepiej wchłania pierwszą wodę.....
a jak bedziesz miec jakies wątpliwosci co i jak to najlepiej zadzwon do prowadzacego zajecia to on/ona najlepiej doradzi, zreszta za pierwszym razem to tez ta osoba pomaga.
Agatka super! bardzo dziękuję za informacje, na Głęboką byłoby mi dużo bliżej, a nawet nie wiedziałam, że tam są zajęcia dla niemowląt. Moja Ali dopiero skończyła 2 miesiące, więc jeszcze chwilka. Dzięki
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 00:28   #295
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Że też dopiero teraz trafiłam na ten wątek...!

Dzień dobry! Mam na imię Ula, jestem mamą 4 miesięcznego Marcela, zwanego Dziubem. Przyjmiecie mnie? Strrrrrasznie spodobał mi się tytuł wątku...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 00:40   #296
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
Że też dopiero teraz trafiłam na ten wątek...!

Dzień dobry! Mam na imię Ula, jestem mamą 4 miesięcznego Marcela, zwanego Dziubem. Przyjmiecie mnie? Strrrrrasznie spodobał mi się tytuł wątku...
Ulisia witamy
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 09:51   #297
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

dzięki za miłe przywitanie
na razie nadrabiam 10 stron wątku... a jak tam Wam weekend mija...? Pozdrawiam.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:55   #298
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Przebrnęłam... przez cały wątek

My też się nosimy w chuście. Na razie w elastyku, ale już leci do nas śliczna kółkowa ciekawe czy dam sobie radę z jej dociąganiem...

co do pościeli - Dziub od zawsze spał pod kołderką (nigdy w śpiworku, rożku itp) i nigdy się nie rozkopywał. mieliśmy taką zwykłą, najzwyczajniejszą z allegro. Sprawdziła się. No i mamy 3 komplety poszewek - to nam tak akurat starcza. 2 to byłoby czasami za mało - a 4 - zbyt dużo
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 13:03   #299
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
dzięki za miłe przywitanie
na razie nadrabiam 10 stron wątku... a jak tam Wam weekend mija...? Pozdrawiam.


Jeśli mój weekend będzie tak wyglądał jak się zaczął, to nie będzie ciekawie. Nie mogę się zebrać, nic mi się nie chce, sterta naczyć czeka, sterta prasowania też grzecznie czeka, a ja godzina 14 - szlafrok, bez makijażu i chodzę z kąta w kąt. Mąż w trasie - więc obiad nieugotowany. Ali ma dziś Dzień Przytulaka i Marudy.

My mamy chustę wiązaną tkaną - trochę z nią zachodu, ale jest bardzo wygodna, myślę że wiosną będziemy jej częściej używać, bo teraz to tylko czasami w domu
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:06   #300
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Mamy oczekujące /mające dziecko ,nie" bejbika"i z piersiami zamiast "cyciusió

super! a jakiej firmy masz tą tkaną? może mi coś polecisz... bo mój elastyk to tylko do 9 kg i będę musiała coś zakupić...
Myślę o Girasolu albo Didymosie...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.