Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 21:21   #241
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
A może któraś z Was ma bransoletkę Jena ?

Szukałam na katalogowym zdjęć... ale niestety są niedostępne...

mogłaby któraś ją wrzucić na katalogowy ? byłabym bardzo wdzięczna !
ta moja już poszła w świat dawno ale jest fotka post 1757
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:23   #242
Bunia_P
Rozeznanie
 
Avatar Bunia_P
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 537
GG do Bunia_P
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Zwracam uwagę, że ZESTAW UWODZICIELKI (51110) na podglądzie zamówienia do katalogu 2/2011 wyświetla się z kwotą 77,99 zł, choć w katalogu kosztuje on 19,90 zł.

Na dole drobnym drukiem jest info, że jest on dostępny w cenie regularnej i tak go Wam policzą, jeśli nie zakupicie szminki "Uwodzicielskie nawilżenie" oraz produktu ze stron 14-17 i 25-39.
oświećcie mnie, trzeba kupić ze stron 14-17 i 25-39 czyli dwa produkty czy tylko można jeden ? np ze stron 25-39 ?
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

— Paulo Coelho

Bunia_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:27   #243
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
ta moja już poszła w świat dawno ale jest fotka post 1757
szkoda, że nie ma zdjęcia jak masz ją na rączce.. ale dziękuje bardzo

kolczyki mi się spodobały i ostatnio je zamawiałam.. a teraz namyśliłam się na bransoletkę żeby mieć do kompletu
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...



Edytowane przez Mortyshja
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:32
Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:35   #244
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja od 3 lat chyba używam antystresowego właśnie i jestem zadowolona, a ponieważ on rzeczywiscie nie matuje to trzeba pamietać o tym że to tylko podkład i trzeba go opędzlować pudrem - i nie musi to być sypki puder, ja mam w kamieniu Fair i też ganiam go pędzlem
Ja miałam ten drugi odcień pudru Light/Medium i wydawał mi się za ciemny...a ten Fair to nie jest taki całkiem biały...z jakim odcieniem podkładu antystresowego go łączysz???
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:37   #245
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

A ja dziś tak zamotałam z zamówieniem, że szok…
Wpadła mi klientka z zamówieniem na ponad 200zł , wśród rzeczy jakie zamawiała były 2 mleczka z okładki oraz dwa żele z peelingiem ze strony 56, jednakże na żele nie miała pełnej oferty . Ale ponieważ to dobra klientka to trzeba stanąć na wysokości zadania i ją zadowolić bo ona razem z siostrą co katalog robią zamówienia na wartość 2-4 stówy. To więc odszukałam pierwsza fakturę z k1, na wartość 1200zł z nadzieją że tam są produkty do oferty żeli tych, czyli towary ze stron 48-67. Znalazłam ich 5 szt, a zamówiłam 1 żel, no więc pomyślałam że zareklamuję ten program motywacyjny aby mi dosłali żele. Napisałam do nich wczoraj, dziś Pan odpisał:

„Szanowna Konsultantko,
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że możemy dopisać reklamacyjnie cztery żele o kodzie 44651 do Pani najbliższego zamówienia, jednak w tym celu prosimy o podanie numerów wszystkich produktów jakie Pani zamówiła z tej oferty promocyjnej.
Z pozdrowieniami,
XXXX”

Więc po powrocie z pracy wysłałam im te numerki przez strefę, no ale myślę, że kobietka czeka na zamówienie, trzeba je szybko wysłać bo dziś piątek, no więc za telefon i dzwonię do biura do Wawy. Rozmowa 8min, ale Pani w końcu sobie poradziła z numerami i dopisała mi do zamówienia 4 te żele i zapewniła, że już mogę wysyłać zamówienie i że na pewno doliczą je. Była godzina 16ta, o 16.10 wysłałam zamówienie, o 17tej była faktura. A Teraz sprawdzam pocztę i o 20tej wysłano do mnie email:

„Szanowna Konsultantko,
Informujemy, że w związku ze spełnieniem warunku oferty na zakup ujędrniających żeli pod prysznic z peelingiem, cztery żele zostaną dołączone do kolejnego zamówienia.
Z pozdrowieniami,
XXXX”

Czy oni mi jeszcze raz chcą je dołożyć?? Czy oni zwariowali? Czy ja będę zupę na nich gotować? Lub im odsyłać te żele?

Poradźcie proszę….

Edytowane przez dokia
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:38
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:37   #246
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja od 3 lat chyba używam antystresowego właśnie i jestem zadowolona, a ponieważ on rzeczywiscie nie matuje to trzeba pamietać o tym że to tylko podkład i trzeba go opędzlować pudrem - i nie musi to być sypki puder, ja mam w kamieniu Fair i też ganiam go pędzlem
Tez lubię antystresowy, niektórzy zarzucają, ze ejst tlusty, ale do mojej cery (chyba mieszana) jest akurat dobry bo tam gdzie mam suchą skóre na maxa i sie lekko łuszczy zimą nie uwidacznia się to. Kolor tez jest dla mnie świetny, Moglby trochę lepiej kryć... najlepiej chyba robi to taki w szklanej buteleczce, ale nie zauważyłam go w katalogu 2.

Mam zam. na szminkę Tangerine i Garnet Shimmer
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:38   #247
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma zdjęcia jak masz ją na rączce.. ale dziękuje bardzo

kolczyki mi się spodobały i ostatnio je zamawiałam.. i teraz namyśliłam się na bransoletkę żeby mieć do kompletu
Ja mam ta bransoletkę, ale będę w domu dopiero w poniedziałek i wtedy zrobię zdjęcie. Ja sobie ją bardzo chwalę bo znalazłam w końcu taką co pasuje na moją rękę (ścieśniłam ją trochę do średnicy 5cm) i jest naprawdę ładna
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 21:40   #248
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez pattku Pokaż wiadomość
ten kolor jakoś tak najbardziej przypada od razu, chociaż po zdjęciach w katalogu bez próbek pewnie skusiłabym się na soft pink, na szczęście wybrałam najpierw próbki.



ja już nie 16stka ale na solarium jeszcze ani razu się nie wybrałam, a już tyle razy sobie planowałam, bo poza buzią i rę..kami ( ? ) to jestem bladziutka, a słońce mnie nie lubi
Ja również cieszę się, że kupiłam próbki, bo w katalogu ten Pink wyglądał jak idealny dla mnie, a okazał się tak różowy jak sukieneczki lalek Barbie mojej córci...
Jeśli chodzi o solarium to się nie zarzekam, opalenizna(czytaj:spaleni zna)kusi... Kiedyś chodziłam bardzo często, a teraz nie byłam już z pół roku i mam problem z doborem podkładu...nadal sięgam po ciemniejsze kolory i mam armię za ciemnych podkładów...strasznie ciężko mi z moją bladością zimową, ale zawzięłam się i nie idę...!
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:41   #249
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ja miałam ten drugi odcień pudru Light/Medium i wydawał mi się za ciemny...a ten Fair to nie jest taki całkiem biały...z jakim odcieniem podkładu antystresowego go łączysz???
antystresowy mam NUDE,
kamienny Fair wcale nie jest jakiś biały taki cielisty jak dla mnie- tylko nakładam go pędzlem nie ta gąbeczką aby efekt nie był jakiś taki partacki
na koniec policzki omiatam pędzlem, którym wcześniej ganiam brązujace kulki w ich pudełeczku
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:41   #250
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma zdjęcia jak masz ją na rączce.. ale dziękuje bardzo

kolczyki mi się spodobały i ostatnio je zamawiałam.. a teraz namyśliłam się na bransoletkę żeby mieć do kompletu
zrobiłam fotkę na ręce ale była na mnie za duża i wyglądała koszmarnie (ale właśnie tylko na fotce, nie oddawało to realnego wyglądu) i nie wrzuciłam... podobała mi się a właścicielka zachwycona... jest dość duża (i obwód i szerokość) i wyraźna i nie na moje rachityczne nadgarstki niestety...
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:47   #251
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
antystresowy mam NUDE,
kamienny Fair wcale nie jest jakiś biały taki cielisty jak dla mnie- tylko nakładam go pędzlem nie ta gąbeczką aby efekt nie był jakiś taki partacki
na koniec policzki omiatam pędzlem, którym wcześniej ganiam brązujace kulki w ich pudełeczku
Mi też pasuje Nude, więc kupię ten odcień Fair w najbliższym czasie
W sprawie tych żeli napisz im ze strefy, że żele zostały dołączone do obecnego zamówienia po telefonicznej interwencji, więc więcej ich nie chcesz...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 21:48   #252
mmmww777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 349
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez niejestemtwoja Pokaż wiadomość
dokia - właśnie o to chodzi, że według mnie moja skóra nie jest zbyt ładna, mam 16 lat i wyskakuje wiele niedokładności. jakich według ciebie kremów powinnam używać ? czy stosowne są te z AVONU ?
ja nie mam może już nastu lat, ale używam ostatnio serii solution niebieskiej nawilżającej i jestem bardzo zadowolona - w katalogu czwartym kremy są po 12,90 (dzień/noc i pod oczy) i się na nie skuszę znowu; natomiast stara seria solution zielona w ogóle mi nie podpasowała - wydawało mi się że dostawałam więcej syfów na buzi..

Cytat:
Napisane przez niejestemtwoja Pokaż wiadomość
dokia - ja mam cerę tłustą i kosmetyczka powiedziała, że nie powinnam używac kremów nawilżających, natomiast kazała mi kupic mydło wysuszające, ale mam po nim strasznie suche czoło. :/

a oprócz tych krostek, na mojej twarzy są również niby mało widoczne, choc dla mnie sa olbrzymie ;P piegi.. dlatego właśnie tak bardzo zależy mi na jakimś podkładzie.
mnie uczyli że jak ma się cerę tłustą to nie można jej wysuszać, bo ona odbiera to tak że ja usuwam jej warstwę ochronną i ona zaczyna wtedy produkować jeszcze więcej sebum.. i znowu zmyję to ona jeszcze więcej sebum wydzieli.. i od tamtej pory przerzuciłam się na produkty nawilżające i coś lekko złuszczającego i moja buzia wygląda o wiele ładniej i pamiętać trzeba o podstawie - wieczorne oczyszczanie buzi - nieważne czy nie miałam makijażu, czy miałam.. ja często gęsto nie maluję się - rano tonikiem i krem, ale wieczorem jak zapomnę to zmyć to na następny dzień budzę się z "przypominaczem" i karą za wieczorne nie umycie buzi żelem jakaś masakra, ale trzymam się tego i jestem w szoku że nawet przed miesiączką nie wyskakują mi syfki hihi



jeśli chodzi o pudry i podkłady - czy mogę użyć bezbarwnego magixa a na to nasz nowy sypki podkład mineralny?
zastanawiam się czy to będzie dobre rozwiązanie.. hmm..
mmmww777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:50   #253
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

ja nie mam jeszcze zamowien na szminki i znajac moje klientki, po obejrzeniu probek zechca zamowic, ale tez tylko probki, dla siebie... tak jak ostatnio z tym konkursem co do wygrania byl samochod
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:50   #254
True Glow
Przyczajenie
 
Avatar True Glow
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
nie nie, dziś do nich dzwoniłam i się dowiedziałam, że ta biżu będzie dostępna od 21 stycznia. A dzwoniłam do nich bo dziś mi przyszło od nich pismo pocztą, że mój zwrot/wymiana nie został uznany i że tylko korektę mogą zrobić bo chciałam wymienić perełki brązujące na rozświetlające oraz kolor jednych cieni na inne ale się dowiedziałam, że nie mogą bo ceny są inne tych produktów zamawiałam perełki w świątecznym kat 17 w zestawie z tuszem superextend razem za 39,90 no i patrzę faktycznie te rozświetlające też były dostępne ale osobno za chyba 36,90 ale był też zestaw z super shokiem i te perełki były z koronkowej edycji to mogle dać te skoro nieraz sami bez naszej zgody dają produkty zastępcze to mogli je dać to i tak tylko opakowanie inne.

Czy któraś z Was zamawiała w kat 17 ten zestaw z super shockiem i perełkami rozświetlającymi z koronkowej edycji i mogłaby mi podać z faktury nr na te perełki? bo w kat jest kod ale na cały zestaw a na fakturze jest ten zestaw rozbity na części i wtedy miałabym kod na same te perełki to może wtedy mi uznają?
to numer perełek z mojej faktury 5272-0 ja zamawiałam w 17 tak jak TY życzę powodzenia bo żeby coś załatwić w Avonie to trzeba się mocno postarać
__________________
True Glow
True Glow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:55   #255
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mmmww777 Pokaż wiadomość
natomiast stara seria solution zielona w ogóle mi nie podpasowała - wydawało mi się że dostawałam więcej syfów na buzi..
chodzi Ci o ta Matowa perfekcja czy Idealna rownowaga? bo ja uzywam pianki i toniku z Matowej a kremu z Idealnej i tez mam syf na czole... i w ogole nie widze na sobie dzialania tego kremu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:55   #256
True Glow
Przyczajenie
 
Avatar True Glow
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Witam
Mam pytanie czy w COK kupię ofertę demo? Chciałam pojechać sobie i jutro kupić nową szminkę z próbkami i pudełkiem ale nie wiem czy jechać czy zamawiać przez internet...
__________________
True Glow
True Glow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:14   #257
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mmmww777 Pokaż wiadomość
ja nie mam może już nastu lat, ale używam ostatnio serii solution niebieskiej nawilżającej i jestem bardzo zadowolona - w katalogu czwartym kremy są po 12,90 (dzień/noc i pod oczy) i się na nie skuszę znowu; natomiast stara seria solution zielona w ogóle mi nie podpasowała - wydawało mi się że dostawałam więcej syfów na buzi..


mnie uczyli że jak ma się cerę tłustą to nie można jej wysuszać, bo ona odbiera to tak że ja usuwam jej warstwę ochronną i ona zaczyna wtedy produkować jeszcze więcej sebum.. i znowu zmyję to ona jeszcze więcej sebum wydzieli.. i od tamtej pory przerzuciłam się na produkty nawilżające i coś lekko złuszczającego i moja buzia wygląda o wiele ładniej i pamiętać trzeba o podstawie - wieczorne oczyszczanie buzi - nieważne czy nie miałam makijażu, czy miałam.. ja często gęsto nie maluję się - rano tonikiem i krem, ale wieczorem jak zapomnę to zmyć to na następny dzień budzę się z "przypominaczem" i karą za wieczorne nie umycie buzi żelem jakaś masakra, ale trzymam się tego i jestem w szoku że nawet przed miesiączką nie wyskakują mi syfki hihi



jeśli chodzi o pudry i podkłady - czy mogę użyć bezbarwnego magixa a na to nasz nowy sypki podkład mineralny?
zastanawiam się czy to będzie dobre rozwiązanie.. hmm..
Moja kosmetyczka też tak mówi, że nie wolno przesuszać cery, bo jeszcze więcej sebum będzie produkowała. Czasem myślę, żeby zaprzestać "walki"z moimi niedoskonałościami i zacząć stosować jakąś serię nawilżającą. Zawsze jednak trafia się jakiś polecony krem z drogerii czy apteki(spec od redukcji niedoskonałości i przebarwień), który po jakimś czasie okazuje się bublem...
Demakijaż to podstawa nawet jak się nie zmywa makijażu tylko sam krem i całodzienny brudek z twarzy- tego pilnuję.
Wydaje mi się że może to być dobre połączenie, bo ten bezbarwny podkład to jak baza pod makijaż...

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez True Glow Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie czy w COK kupię ofertę demo? Chciałam pojechać sobie i jutro kupić nową szminkę z próbkami i pudełkiem ale nie wiem czy jechać czy zamawiać przez internet...
Ja kilka razy kupowałam w COK-u coś z Demo, więc raczej pomadkę z próbkami też powinni mieć
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:17   #258
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze zamowien na szminki i znajac moje klientki, po obejrzeniu probek zechca zamowic, ale tez tylko probki, dla siebie...
U mnie jest tak samo Sama zastanawiam się nad jedną dla ciotki na imieniny i na tej jednej chyba się skończy, nie mam co liczyć na moje dziewczyny
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:19   #259
True Glow
Przyczajenie
 
Avatar True Glow
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dziękuję jutro pójdę chyba
Widzę ,że jesteś z Wrocławia ja też ale u mnie tego nie widać jak mogę to zmienić?
__________________
True Glow
True Glow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 22:29   #260
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez True Glow Pokaż wiadomość
dziękuję jutro pójdę chyba
Widzę ,że jesteś z Wrocławia ja też ale u mnie tego nie widać jak mogę to zmienić?
W ustawieniach po lewej stronie jest opcja"edytuj profil" tam jest opcja"lokalizacja"
Z tymi szminkami jest trochę ciężko, bo 19,90 to dość drogo...moje koleżanki pomadki kupują zwykle za pare złotych, więc raczej szukam wśród rodziny...mama, teściowa...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:31   #261
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

to moja tesciowa wlasnie przyniosla mi kiedys zamowienie na probki pomadek... po tym jak zaniosla moje do obejrzenia
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:40   #262
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
to moja tesciowa wlasnie przyniosla mi kiedys zamowienie na probki pomadek... po tym jak zaniosla moje do obejrzenia
Moja mama jak była konsultantką sprzedawała próbki, ja tego nie robie...jak ktoś jest zainteresowany jakimś kolorem to kupuję jeden odcień szminki i daję gratis Moja teściowa strasznie szasta pieniędzmi...łatwo ją na wszystko namówić
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:51   #263
True Glow
Przyczajenie
 
Avatar True Glow
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dziękuję
__________________
True Glow
True Glow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:51   #264
mmmww777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 349
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ta Matowa perfekcja czy Idealna rownowaga? bo ja uzywam pianki i toniku z Matowej a kremu z Idealnej i tez mam syf na czole... i w ogole nie widze na sobie dzialania tego kremu
pisałam o tej matowa perfekcja, w poprzednim wydaniu.. ja używałam tej serii i myślałam że zadziała, a było tak samo lub gorzej. chciałam użyć tej idealnej równowagi, ale się obawiam. W sumie solution niebieska nawilżająca linia bardzo mi odpowiada
mmmww777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 23:05   #265
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

tak, wiem, że chipsy strasznie szkodzą na cerę, jednak ja prawie w ogóle ich nie jem, czasem się zdarzy, ale naprawdę rzadko. natomiast jem znaczne ilości słodyczy, które też na pewno nie działają dobrze na moją cerę. ale co zrobić. uwielbiam wszystko co słodkie. ;D
__________________
28.01.13 r. - od tego momentu noszę aparat ortodontyczny (góra i dół)! ;>

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 00:52   #266
kissms
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Zwracam uwagę, że ZESTAW UWODZICIELKI (51110) na podglądzie zamówienia do katalogu 2/2011 wyświetla się z kwotą 77,99 zł, choć w katalogu kosztuje on 19,90 zł.

Na dole drobnym drukiem jest info, że jest on dostępny w cenie regularnej i tak go Wam policzą, jeśli nie zakupicie szminki "Uwodzicielskie nawilżenie" oraz produktu ze stron 14-17 i 25-39.
hahaha dobre to wygląda ,że ta kosmetyczka sama kosztuje ok 50 zł , biorąc tusz za 20 i roletke za 10 .... ciekawa jestm co ona wsobie ma opróż różowego wnętrza za tą cenę

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

przepraszam za literówki
kissms jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 01:15   #267
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ależ ja wiem że nie gromadzisz, skoro kupująca od razu sie zainteresowała. Ja odpowiadałam na inny post, gdzie zaznaczyć chciałam tylko że osobiście wyleczyłam się z takich promocji i gromadzenia zapasów dla ewentualnej chętnej w przyszłości - bo nie jeden już raz nic mi z tego nie wyszło
Mam podobny problem, nawet te rzeczy co po 1 zł dostajemy to mam bloga z nimi po cenach promocyjnych i kiepsko schodzą :/ poza tym uważam że ok może kilka zł więcej mogę zarobić niby jak kupię coś w demo albo coś w promocji wiązanej wcześniej, a bym sprzedała komuś później z większym zyskiem, ale uważam że lepiej mieć w kolejnym katalogu większe zamówienie bo przecież zawsze są programy motywacyjne, a żeby spełnić ich warunki często właśnie większe zamówienie się przydaje
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 08:01   #268
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

lakier pink radiance też jest moim nr 1 odkąd go zamówiłam spray przyśpieszający wysychanie mam od bardzo dawna, był już wcześniej w avonie i jak umieścili przy nim dzwoneczek to kupiłam kilka na zapas cieszę się że go wprowadzili spowrotem
odnośnie cery to mam tłustą i mimo 30 wyskakują mi niedoskonałości ale wiem z własnego doświadczenia, że nie wolno jej wysuszać bo to powoduje efekt odwrotny bardziej się świeci, tylko nawilżać u mnie sprawdzają się kremy anew, dla 16 się nie nadają niestety z kremów solutions nic nie doradzę bo mi nic nie przypasowało podobnie z tonikiem odradziłabym taki z alkoholem bo podrażnia, tu polecam nawilżający solusions
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:01   #269
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze zamowien na szminki i znajac moje klientki, po obejrzeniu probek zechca zamowic, ale tez tylko probki, dla siebie... tak jak ostatnio z tym konkursem co do wygrania byl samochod
I ja narzekałam że nie mam żadnego zamówienia na nowe szminki a tu zonk wczoraj 2 klientki rzuciły się na moje próbki. Jedna zamówiła szminke Red Kiss a druga Silky Peach
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:20   #270
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Witam Zastanawiam się nad przyłączeniem się do Avonu - czy są teraz jakieś programy lojalnościowe, czy 'witamy' - czy lepiej poczekać i przyłączyć się kiedy indziej? i za ile mniej więcej trzeba zebrać zamówień od innych, żeby się opłacało?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.