Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 22:03   #2101
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
który naj ?

płyn do kąpieli:

śnieżna róża
barokowa róża
bukiet bzu ?

żadnego nie miałam a któryś chcę
bez

Cytat:
Napisane przez freyaori1 Pokaż wiadomość
Kochane . Mam do Was ogromna prośbę . Czy któraś jest już w katalogu 03/2011 ? Bardzo prosiłabym o informacje czy w ofercie internetowej jest do zakupienia woda perfumowana true glow lub celebre oraz w jakich cenach ? Otrzymałam od liderki taką informacje ,że w innych okregach jest i zastanawiam się jak to będzie u mnie bo mam spóźnione zamówienie na te dwie perfumki . nie chcę specialnie kupować na Allegro dlatego pytam Prosiłabym o informacje , gdyż u mnie katalog 3 zaczyna się dopiero za tydzień w środe
my mamy jeszcze kat.2, a trendujące 4
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:04   #2102
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
SarunieczkaNie ma za co
Dokia też fajny pomysł Nie wpadłabym na to
no nie żartujcie

musze się ciut pochwalić, bo komu jak nie Wam (mąż nie podzieli mojej radości bo nie rozumie tego) właśnie dziś weszłam do AC na najniższy poziom, mam wartość 12001,5zł
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:06   #2103
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

o raju, cinusiowa! właśnie z tydzień temu wyszukałam u mamy dwa takie pudełeczka na próbki! i o dziwo zapachy nadal pachną jak należy a to było jakieś 15 lat temu... i jakie wielkie były próbki...
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:09   #2104
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
no nie żartujcie

musze się ciut pochwalić, bo komu jak nie Wam (mąż nie podzieli mojej radości bo nie rozumie tego) właśnie dziś weszłam do AC na najniższy poziom, mam wartość 12001,5zł
Czasem zdarza mi się wyłączyć mózg
To gratulacje

Dziewczyny czy mi się przywidziało, czy w AM 5/11 w demo jest Outspoken? Jakaś nowa wersja czy co, że tam się pojawiły znów?
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:12   #2105
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
no nie żartujcie

musze się ciut pochwalić, bo komu jak nie Wam (mąż nie podzieli mojej radości bo nie rozumie tego) właśnie dziś weszłam do AC na najniższy poziom, mam wartość 12001,5zł
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:12   #2106
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Tiny Dorcia ślicznie wyglądasz w tym makijażu na katalogowym, a oko pomalowałaś obłędnie- używasz pędzli czy pacynek do malowania...???
Niestety mi tak średnio pasują te nowe złote cienie...chyba mam zbyt ciemne(sine) powieki, ale jeszcze się nie poddaję, testuję dalej
Korektor z CT jak widzę nie tylko mi podpasował
Dziękuję bardzo Do cieni używam pędzelków, jakoś ładniej nimi te cienie mi się nakładają Mam pędzelki z tego zestawu podróżnego i w zeszłym roku, na początku chyba, dodawali za zamówienie taki czarny przybornik z pędzelkami i akcesoriami do paznokci - więc pędzle zwykłe

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
no nie żartujcie

musze się ciut pochwalić, bo komu jak nie Wam (mąż nie podzieli mojej radości bo nie rozumie tego) właśnie dziś weszłam do AC na najniższy poziom, mam wartość 12001,5zł
Gratulacje! Ja też już bym chciała... Ale jeszcze mi brakuje trochę...
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:14   #2107
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
o raju, cinusiowa! właśnie z tydzień temu wyszukałam u mamy dwa takie pudełeczka na próbki! i o dziwo zapachy nadal pachną jak należy a to było jakieś 15 lat temu... i jakie wielkie były próbki...
Ja to kiedyś kupiłam na allegro jak byłam konsultantką Faberlic (nie polecam, bo drożyzna i nikt nic nie kupował) ale z tego co mnie sprzedawca informował, to był pojemnik na próbki pomadek więc już sama nie wiem.
Moja siostra jak była nastolatką też miała avon i ona miała pamiętam etui na próbki oryginalne avonowe przezroczyste, takie lateksowe i wtedy można było kupić pełen zestaw próbek wszystkich zapachów, które były w takich lateksach wysyłane. Mogłyby chociaż takie wrócić
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:22   #2108
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Ja to kiedyś kupiłam na allegro jak byłam konsultantką Faberlic (nie polecam, bo drożyzna i nikt nic nie kupował) ale z tego co mnie sprzedawca informował, to był pojemnik na próbki pomadek więc już sama nie wiem.
Moja siostra jak była nastolatką też miała avon i ona miała pamiętam etui na próbki oryginalne avonowe przezroczyste, takie lateksowe i wtedy można było kupić pełen zestaw próbek wszystkich zapachów, które były w takich lateksach wysyłane. Mogłyby chociaż takie wrócić
ja mam avonowe z czasów , gdy moja teściowa zajmowała się Avonem, były to granatowe pudełka ze złotym, poprzednim logiem firmy
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:30   #2109
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Ja to kiedyś kupiłam na allegro jak byłam konsultantką Faberlic (nie polecam, bo drożyzna i nikt nic nie kupował) ale z tego co mnie sprzedawca informował, to był pojemnik na próbki pomadek więc już sama nie wiem.
Moja siostra jak była nastolatką też miała avon i ona miała pamiętam etui na próbki oryginalne avonowe przezroczyste, takie lateksowe i wtedy można było kupić pełen zestaw próbek wszystkich zapachów, które były w takich lateksach wysyłane. Mogłyby chociaż takie wrócić
Moja babcia się zajmowała iks lat temu też avonem, to pamiętam te pojemniczki gumowe na próbki, o wiele więcej próbek było, z tego co pamiętam, bo babcia miała tego całe stosy
Mogliby dla mnie dorzucić więcej gadżetów firmowych, a nie same długopisy i karteczki od święta. Bo ja osobiście na pewno dużo kupowała bym tego. Nie wiem czemu, nie zależy już im tak na tych klientach, że dużo rzeczy wycofują? tak jak te papierowe torebki do pakowania na przykład...
__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2011-01-26 o 22:31
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:33   #2110
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

cinusiowa masz super klawiature
no i rozwazam kogo by tu jeszcze na cos namowic jutro.. i czy warto bo 160 do 500 zeby dobic

dziekuje za opinie korektora moze sama niedlugo go sobie wezme
kusicie.. ale to nic nowego tutaj
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:42   #2111
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
cinusiowa masz super klawiature
no i rozwazam kogo by tu jeszcze na cos namowic jutro.. i czy warto bo 160 do 500 zeby dobic

dziekuje za opinie korektora moze sama niedlugo go sobie wezme
kusicie.. ale to nic nowego tutaj
no właśnie super- różową- nawet nie wpadłam na pomysł że taką można mieć

ja czasem też dobijam sporo do zamówień- w k01 dobiłam na 200zł ale było warto bo wszystkiego się już pozbyłam.

PS. dzięki za gratulacje, Wy zapewne też zaraz będziecie w AC , tylko nie zapomnijcie poinformować. Szkoda, że dopiero przy drugim poziomie przysyłają karton próbek - są bardzo potrzebne- mogliby już teraz, a tak muszę jeszcze obrócić kwotą niemałą ;(
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:49   #2112
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
no właśnie super- różową- nawet nie wpadłam na pomysł że taką można mieć

ja czasem też dobijam sporo do zamówień- w k01 dobiłam na 200zł ale było warto bo wszystkiego się już pozbyłam.

PS. dzięki za gratulacje, Wy zapewne też zaraz będziecie w AC , tylko nie zapomnijcie poinformować. Szkoda, że dopiero przy drugim poziomie przysyłają karton próbek - są bardzo potrzebne- mogliby już teraz, a tak muszę jeszcze obrócić kwotą niemałą ;(
A AC jest rozliczane co roku od nowa, czyli trzeba mieć 12000 rocznie czyli średnio 1000 na katalog, czy po prostu jak mi się przez cały staż w firmie uzbiera już 12000 sprzedaży to wchodzę do AC i już tam sobie na stałe jestem?
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:52   #2113
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja ze staroci mam jeszcze Surrender i Woman of Earth
A tęsknię za Wink,Pink Suede i za takim zapachem który pewnie nie pamiętacie Orchidea-Mimoza,kochałam go

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Pamiętamy orchideę/ mimozę, u mnie jeszcze większe wzięcie wtedy miały takie o pomarańczowym zapachu, a najsłabsze lawendowe.
był jeszcze zapach mandarynkowy i cytrynowy- z tej serii też najbardziej podobała m się orchidea&mimoza

Cytat:
Napisane przez isn88 Pokaż wiadomość
ja mam tak samo, byle by 160 zł, przysyłka za darmo, 25% i 2 prezent i ze wszystkich klientek ja mam największe zamówienie, ale na chodzenie po bloku bym się nie odważyła..
minimum w I zamówieniu by nie płacić za przesyłkę to 150zł więc skąd te 160zł Ci się wzięło??

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Klientka pytała się mnie dzisiaj o jakiś żel z pędzelkiem na wypryski okolic ust. Wiecie może o co chodzi??
może chodziło o szybkodziałąjący żel na wypryski Clearskin?? (kat.2, str.127)

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanko odnośnie paczkomatów. Ja nigdy z tego nie korzystałam, bo u mnie w miejscowości nie ma paczkomatu. Jednak w przyszłym tygodniu mam urlop i jadę na kilka dni do teściowej (), a tam jest paczkomat. Będę u niej jakieś 3-4 dni i zastanawiam się, czy przez ten czas zdążę odebrać paczkę jakbym tam wzięła na paczkomat? I po otrzymaniu smsa z kodem jak to technicznie na miejscu się odbiera? Ja nawet nie wiem jak taki paczkomat wygląda Za odopowiedzi z góry dziękuję. Wystarczy, że chociaż jedna z Was odpowie mi to "łopatologicznie" żebym zakumała

info ze strony konsultantki:

Składając zamówienie wybierz “Odbiór własny” jako formę dostawy.
Zamów wybrane produkty. W czwartym kroku składania zamówienia kliknij na „Wybierz adres dostawy”.
Następnie wskaż województwo oraz najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację Paczkomatu lub punktu InPost
w dowolnym mieście.
W potwierdzeniu złożenia zamówienia otrzymasz informację z dokładnym adresem wybranego
przez Ciebie Paczkomatu lub punktu InPost oraz datą dostawy.
Gdy przesyłka znajdzie się w Paczkomacie powiadomimy Cię o tym wysyłając SMS-a z kodem odbioru.
Jeśli Twoje zamówienie będzie spakowane w kilku kartonach do każdego z nich otrzymasz SMS-em
oddzielny kod odbioru. Pamiętaj! Aby otrzymać kod służący do odbioru zamówienia, Twój numer telefonu
komórkowego, który posiadamy w AVON musi być aktualny. Sprawdź na stronie www.AVON.pl w „Moje
konto”, w zakładce „Dane personalne” czy Twoje dane kontaktowe są prawidłowe i aktualne.
Odbierz zamówienie z Paczkomatu 24/7. Wprowadź na klawiaturze Paczkomatu 24/7 swój numer telefonu
i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się. Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz
ponownie przypomnienie SMS-em o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do
Oddziału InPost, którego adres otrzymasz smsem. W przypadku nieodebrania przesyłki, po 14 dniach od jej
dostarczenia do Paczkomatu, paczka zostanie odesłana z powrotem do AVON.



jak wygląda paczkomat możesz zobaczyć na stronie http://www.paczkomaty.pl/

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mi się przywidziało, czy w AM 5/11 w demo jest Outspoken? Jakaś nowa wersja czy co, że tam się pojawiły znów?

są w ofercie znam-polecam
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:53   #2114
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
A AC jest rozliczane co roku od nowa, czyli trzeba mieć 12000 rocznie czyli średnio 1000 na katalog, czy po prostu jak mi się przez cały staż w firmie uzbiera już 12000 sprzedaży to wchodzę do AC i już tam sobie na stałe jestem?
jak osiągniesz 12tys to wchodzisz sobie i jesteś tam do zakończenia katalogu nr 12 w danym roku , od 13tego zaczyna się pęd od nowa
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:54   #2115
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
A AC jest rozliczane co roku od nowa, czyli trzeba mieć 12000 rocznie czyli średnio 1000 na katalog, czy po prostu jak mi się przez cały staż w firmie uzbiera już 12000 sprzedaży to wchodzę do AC i już tam sobie na stałe jestem?

co roku jest nowa edycja
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:55   #2116
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość

są w ofercie znam-polecam
Wiem, że są tylko zaskoczyło mnie, że w demo się pojawiło. Wydawało mi się, że w demo to się pojawiają nowości. Albo ja już dziwnie kojarzę :P
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:02   #2117
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
cinusiowa masz super klawiature
Wiem ale to nie moja, należy do mojej siostry, dostała ją ODE MNIE w prezencie Śmieszna sytuacja była, bo mama zalała jej klawiaturę podlewając kwiatki, a ta miała wielkie pretensje. Jakoś ją wysuszyła, a potem sama sobie ją zalała drugi raz. Zbliżały się jej urodziny więc powiedziałam do Tż, żebyśmy kupili jej dla żartu gumową, a Tż na to "ok, gumową ale koniecznie różową", bo moja siostra nienawidzi różu, ma alergię na ten "sweet" kolorAle klawiaturą była zachwycona
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość

info ze strony konsultantki:

Składając zamówienie wybierz “Odbiór własny” jako formę dostawy.
Zamów wybrane produkty. W czwartym kroku składania zamówienia kliknij na „Wybierz adres dostawy”.
Następnie wskaż województwo oraz najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację Paczkomatu lub punktu InPost
w dowolnym mieście.
W potwierdzeniu złożenia zamówienia otrzymasz informację z dokładnym adresem wybranego
przez Ciebie Paczkomatu lub punktu InPost oraz datą dostawy.
Gdy przesyłka znajdzie się w Paczkomacie powiadomimy Cię o tym wysyłając SMS-a z kodem odbioru.
Jeśli Twoje zamówienie będzie spakowane w kilku kartonach do każdego z nich otrzymasz SMS-em
oddzielny kod odbioru. Pamiętaj! Aby otrzymać kod służący do odbioru zamówienia, Twój numer telefonu
komórkowego, który posiadamy w AVON musi być aktualny. Sprawdź na stronie www.AVON.pl w „Moje
konto”, w zakładce „Dane personalne” czy Twoje dane kontaktowe są prawidłowe i aktualne.
Odbierz zamówienie z Paczkomatu 24/7. Wprowadź na klawiaturze Paczkomatu 24/7 swój numer telefonu
i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się. Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz
ponownie przypomnienie SMS-em o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do
Oddziału InPost, którego adres otrzymasz smsem. W przypadku nieodebrania przesyłki, po 14 dniach od jej
dostarczenia do Paczkomatu, paczka zostanie odesłana z powrotem do AVON.



jak wygląda paczkomat możesz zobaczyć na stronie http://www.paczkomaty.pl/
Jesteś boska A jak długo od złożenia zamówienia paczka znajduje się w paczkomacie|??? Długo się czeka??
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:03   #2118
BachaTH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Może mi ktoś wyjaśnić czym jest to netto?
BachaTH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:05   #2119
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Jesteś boska A jak długo od złożenia zamówienia paczka znajduje się w paczkomacie|??? Długo się czeka??
do 48h
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 23:08   #2120
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

kochane do której najlepiej złożyć jutro zamówienie, żeby dostać jeszcze w piątek ? chodzi mi o kuriera... coś jest że do 11 ? dobrze pamiętam ?
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:09   #2121
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez BachaTH Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśnić czym jest to netto?
Najprościej tłumacząc: teoretycznie oferta dla konsultantek, produktów które zostały wycofane z katalogu, kończące się jakieś serie, jednym słowem produkty po duuużej przecenie mam nadzieję, że wyjaśniłam
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:12   #2122
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez BachaTH Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśnić czym jest to netto?
to takie COŚ, gdzie firma wyprzedaje CI swoje magazynowe śmieci, które wycofała z obrotu, nie daje na to zniżek, ani nie przyjmuje zwrotów z tego

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
kochane do której najlepiej złożyć jutro zamówienie, żeby dostać jeszcze w piątek ? chodzi mi o kuriera... coś jest że do 11 ? dobrze pamiętam ?
ja bym składała już teraz, bo niby do 11tej ale nie wiadomo ile będzie takich chętnych jak Ty na kuriera jutro i czy się wyrobią. Zamówienia wysłane są buforowane w jedną kolejkę, jak wyślesz jutro o 10.55 to będziesz na końcu tej kolejki
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:14   #2123
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
kochane do której najlepiej złożyć jutro zamówienie, żeby dostać jeszcze w piątek ? chodzi mi o kuriera... coś jest że do 11 ? dobrze pamiętam ?
Jeżeli chcesz dostać paczkę w piątek, to musisz złożyć zamówienie przed 11:00 w czwartek, zaznaczając też opcję "dostawa kurierem"
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:14   #2124
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
Women of earth, Surreal, Individual blue -lubiłam te zapachy ale oczywiście zostały wycofane

o ile mnie pamięć nie myli to Surreal Hosence też się podobał
Hosence, z tego co pamiętam to Surrender się podobał
A może Hosenka się wypowie

Cytat:
Napisane przez niuisa Pokaż wiadomość
ciekawe czy kiedys wroca stare dobre perfumy tj dreamlife surender wink tez macie takie rzeczy ktorych juz nie ma a wypadloby aby wrocily
Ja byłam fanką Rare Gold i wrócił

Cytat:
Napisane przez bamboszko Pokaż wiadomość
A jak u niego z kryciem?
Średnio.

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
A co sądzicie o korektorze z CT? Bo sama go nie używałam, a dwie klietki nim zainteresowane..
calkiem katalog..
Korektor Perfekcjonista? Super Długo szukałam dobrego korektora, jak miałam problemy z cerą, spośród różnych firm i dopiero ten z CT mnie ustaysfakcjonował.

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
który naj ?

płyn do kąpieli:

śnieżna róża
barokowa róża
bukiet bzu ?

żadnego nie miałam a któryś chcę
śnieżna róża
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość

minimum w I zamówieniu by nie płacić za przesyłkę to 150zł więc skąd te 160zł Ci się wzięło??
Bo jest trendująca.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:19   #2125
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość



ja bym składała już teraz, bo niby do 11tej ale nie wiadomo ile będzie takich chętnych jak Ty na kuriera jutro i czy się wyrobią. Zamówienia wysłane są buforowane w jedną kolejkę, jak wyślesz jutro o 10.55 to będziesz na końcu tej kolejki
o kurczaczki... to będę musiała pogonić z rana klientkę... bo wolałabym dostać paczkę już w piątek

i dziękuje ślicznie za odpowiedź
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:25   #2126
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
może chodziło o szybkodziałąjący żel na wypryski Clearskin?? (kat.2, str.127)
Wiesz, nie jestem pewna ale może chodzi jej właśnie o żel z tej serii, wycofali go, on wyglądał jak błyszczyk. Pewnie o to chodzi
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:25   #2127
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość


ja bym składała już teraz, bo niby do 11tej ale nie wiadomo ile będzie takich chętnych jak Ty na kuriera jutro i czy się wyrobią. Zamówienia wysłane są buforowane w jedną kolejkę, jak wyślesz jutro o 10.55 to będziesz na końcu tej kolejki
No właśnie ja tak kiedyś nie załapałam się na regularną, bo wysłałam na kilka minut przed końcem czasu Więc warto chociaż 1-2 godziny wcześniej wysłać zamówienie.

Mortyshja zrób teraz zamówienie, a jutro zrobisz domówienie rano, tak będzie najbezpieczniej Domówienie wystarczy, że zrobisz przed zafakturowaniem.
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:29   #2128
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

cinusiowa do czego te pudełko na katalogowym?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:30   #2129
BachaTH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Cytat:
Napisane przez BachaTH
Może mi ktoś wyjaśnić czym jest to netto?

Najprościej tłumacząc: teoretycznie oferta dla konsultantek, produktów które zostały wycofane z katalogu, kończące się jakieś serie, jednym słowem produkty po duuużej przecenie mam nadzieję, że wyjaśniłam
Ale super

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Cytat:
Napisane przez BachaTH
Może mi ktoś wyjaśnić czym jest to netto?

to takie COŚ, gdzie firma wyprzedaje CI swoje magazynowe śmieci, które wycofała z obrotu, nie daje na to zniżek, ani nie przyjmuje zwrotów z tego
To ja już nie wiem
BachaTH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:33   #2130
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
cinusiowa do czego te pudełko na katalogowym?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2107

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2111

A Ty mi powiedz, jak Ty to robisz, że jak zwracasz się do kogoś na forum i piszesz jego nick to nazwa nicku jest aktywnym linkiem do profilu danej osoby. Mam na myśli to, jak akuarat w poście skierowanym do mnie. Jak najeżdżam kursorem na "cinusiowa", to jest to jako aktywny link do mojego profilu?? Ja też tak chcę umieć Znaczy wiem jak to zrobić ale metoda jaką ja znam, to zbyt wiele klikania i zachodu, a Ty pewnie znasz jakiś prostszy sposób...
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2011-01-26 o 23:37
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.