Problem z erekcją - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 13:21   #31
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

tez prawda. Ja ze swoim pierwszyym i jedynym partnerem seksualnm potrzebowalam ok. pol roku byc moze dluzej by poznac i zaczac zauwazac pewne oznaki kiedy przerwac i pierwszego razu w zwiazku z podobnymi obawami jakie towarzysza autorowi watku sama nie pamietam ale tak naprawde ten pierwszy raz jest gruuubo przereklamowany taki prawdziwy stosunek napewno nie jest pierwszym
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:25   #32
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Problem z erekcją

.

Edytowane przez Moolla
Czas edycji: 2013-11-01 o 17:03
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 16:28   #33
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Problem z erekcją

spróbuj kupić inne gumki, może te których używaliście są za małe- znam to z doświadczenia
fajne są fioletowe durexy "elite" - mają fajny kształt (taki powiedziałabym-naturalny) i są szersze.
do tego jest taka metoda zakładania facetowi gumki ustami... może zaproponuj dziewczynie, żeby coś takiego spróbowała zrobić... to Cię powinno podkręcić...
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:51   #34
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z erekcją

z tymi ustami wydaje mi się średni pomysł.. skoro normalnie jest problem, to tak tym bardziej może być kiepawo
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:30   #35
monolit
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
"Bo kobieta lepiej wie.." - kobieta wie tak samo dobrze, jak mężczyzna, bo ma męża i o zakładaniu gumy wie nieco więcej niż z opowieści Nie do końca wiem co ma tu płeć do rzeczy, penis to nie prostata, której tajniki zna tylko właściciel, penis jest "ogólnodostępny" i każdy może sprawdzić, jak się gumę zakłada i wtedy wie- tak samo dobrze jak właściciel na czym ta czynność polega.
No niestety ale nie mogę się zgodzić. Droga autorko powiedziała byś, że facet zna tak samo moją pochwę jak ja? Tylko dlatego że wsadził w nią penisa- mówiąc dość nie ładnie. Ja się nie mądrze w wątku o okresie kobiecym chociaż ostania moja nad żona prześcieradło ubrudziła w czasie tych dni; i mimo tego, że teorie znam. Jadnak to nie jest to samo. Oczywiście zakładanie prezerwatywy na nie w pełni gotowego członka jest pomysłem dość osobliwym, lecz spotykanym... naprawdę.

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
A moze lampka wina na odstresowanie i brak gumki? (Oczywiscie jakies inne zabezpieczenie powinno byc, moze tabletki dla partnerki?)
"Może walne kilka drinków, może nakręcą mnie" O tym samym pomyślałem, ale nie chciałem do wywody po raz wtóry wprowadzać alkoholu.

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
A ja mam całkiem odwrotnie - alkohol, nawet mocny i w sporych ilościach działa na mnie tak, że nie mogę wytrzymać i najlepiej tu i teraz Aż nogami przebieram.
Ja z racji doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle wszystko do czasu- zapewniam Cię. Po 12 mocnych piwach czasem sprzęt zawodzi....

A do autora skoro wątpisz w diagnozę lekarza (ja właściwie zawsze wątpię) to zmień lekarza i porównaj diagnozę. Myślę, że mi wszystko nawet kiepski lekarz jest bardziej kompetenty niż - kompetenin nawet czasem- ludzie na forum. Ja Cie nie znam ale opisując Twoje problemy przychylił bym się do diagnozy seksuologa. Wiem łatwo powiedzieć ale wyluzuj.... a pytanie bez odpowiedzi;: zdarzyło Ci się być "nie grzecznym"- rozumiesz chyba co mam na myśli? Wtedy też miałeś kłopoty z erekcją? Jeśli tak to pani seksuolog do bani, jeśli nie chyba ma racje...
Ja też miałem kiedyś podobne problemy na początku i teraz wiem, że kretyńsko się spalałem. Nawet teraz mi się zdarza i nie koniecznie pod wpływem, bo jestem wrażliwiec i niewiele mi trzeba a by sprawa się rypła - czasem tylko słowo czy gest.
Reasumując wyluzuj chłopie.
monolit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:17   #36
M i g o t k a
Przyczajenie
 
Avatar M i g o t k a
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do M i g o t k a
Dot.: Problem z erekcją

Drogi chłopaczku seks powinien byś przyjemnością, relaksem i odstresowaniem się.
Jak widać Ty się nadmiernie stresujesz i od początku martwisz się tym, że coś będzie nie tak. Musisz byś na to gotowy. Psychicznie i fizycznie. Maksymalnie wyluzowany i wprawiony w atmosferę seksu. Proponuję zaczekać ze stosunkiem seksualnym a postawić na razie na seks oralny i petting. Musicie się długo pieścić, podniecać się nawzajem zanim zdejmiecie z siebie bieliznę. Czuć seks w powietrzy, pożądanie itd.
Może za bardzo się starasz i za dużo myślisz. Puść wodze emocjom, fantazjom i przestań myśleć. Będzie dobrze zobaczysz Seksu trzeba się też nauczyć. Z pewnością nauczysz się. Trochę wprawy i będzie dobrze
Pozdrawiam.
M i g o t k a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:45   #37
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez chlopaczek22 Pokaż wiadomość
staram się właśnie tak myśleć wiem że partnerka mnie rozumie i mnie wspiera więc to połowa sukcesu :P

za winkiem oboje nie przepadamy... a co myślicie o piwku lub dwóch albo może jakiś drink ?

Co do tabletek to zacznie brać od następnego okresu a to za około 2 tygodnie. Nie zdecydowaliśmy się wspólnie na tą formę. TŻ dostała je na wyregulowanie okresu, ale z drugiej strony widzę że i jej i mi jest to na rękę
próbuj różnych metod.najważniejsza jest pierwsza próba i akt sexualny.potem będzie już z górki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 22:34   #38
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z erekcją

Minie. Zapewnijcie sobie tylko 100% spokój, wiesz bez współlokatorów tłukących się po domu, bo to też rozprasza. Zacznijcie od prowokujących słówek, pieszczot. Jak przyjdzie do zakładania gumki to poproś partnerkę żeby się Tobą "zajęła" a Ty spokojnie odpakuj sobie. Później załóż. Będzie dobrze, zobaczysz. Masz jej wsparcie i to jest najważniejsze w tym. Ja osobiście piwa nie polecam, bo jest moczopędne Ale ja w ogóle po alkoholu to się robię taka śpiąca i nie w głowie mi numerki
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:07   #39
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Problem z erekcją

najlepiej mieć gumki gdzieś w pobliżu ( nerwowe szukanie po kieszeniach itd odpada!)... poza tym dziewczyna może Ci uprzyjemniać ten stresujący moment, całując Cię delikatnie po karku, smyrając Cię po plecach... byle był to delikatne ruchy, subtelne jak już 'staniesz na wysokości zadania' i uda Cię się 'przyodziać' to popieśćcie się przez krótką chwilę, by utrzymać 'stan gotowości' .
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:19   #40
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Problem z erekcją

Jak to jest czy facet powinien zadowalać sie ręką jak nie u boku kobiety czy nie???

Moj ma problem z erekcją znow, od jakiegos czasu.Często mu mieknie,przed załozeniem gumki i nawet jak juz założy.
Leci nam juz 3 rok bycia razem.Z sexu z nim kompletnie nie jestem zadowolona.
Od samego początku były jakies problemy z tym.Ja jestem jego pierwszą,on dla mnie NIE.
Ostatnio myślę czy zeby sie z nim na dobre nie rozstać.Mnie bardzo przytłacza że wiecznie nie udaje sie z sexem.Jak juz coś wyjdzie to taaak krótko to trwa,że wcale nie jest to dla mnie przyjemnie.Nie wiem co dalej.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.