Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 15:52   #3061
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

z wszelkich kosmetyków z AVONU jestem strasznie zadowolona, ale jeśli chodzi o lakiery do paznokci to jednak nie spełniają do końca moich oczekiwań. myślałam, że dłużej będą trzymac się na paznokciach, a tu chwila i lakieru nie ma..
__________________
28.01.13 r. - od tego momentu noszę aparat ortodontyczny (góra i dół)! ;>

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:55   #3062
przeplatanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Z tego co sie orientuje to jesli masz taki sam adres zameldowania w dowodzie jak twoj maz to nie moze on byc....ale mam znajoma ktora ma konto na siebie i meza- ale maja inne adresy zameldowania.
przeplatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:01   #3063
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez przeplatanka Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje to jesli masz taki sam adres zameldowania w dowodzie jak twoj maz to nie moze on byc....ale mam znajoma ktora ma konto na siebie i meza- ale maja inne adresy zameldowania.

u mnie byłam jednoczesnie ja i mama, ale miałyśmy adres tak MAMA;kaliska 20 a ja :kaliska 20 A
a to juz roznica dla nich;d
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:16   #3064
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Mam pytanie do dziewczyn które są liderkami... mogłaby mi któraś napisać jakieś za i przeciw bycia liderką ?
Niedawno dostałam taką propozycję... jestem jako konsultantka od 16 katalogu więc krótko ale mam w miarę wysokie zamówienia...
Straszny mam mętlik w głowie.. nie wiem czy się tego podjąć.. niby moja liderka mi wszystko wytłumaczyła co i jak.. ale chciałabym poznać Wasze opinie...
Co to założenia firmy... moja mama ma firmę i podobno wystarczy, że dopisze sobie w urzędzie skarbowym.. kurczę nie wiem jak to się dokładnie nazywa.. ale chodzi o to, że jej firma zajmuje się jeszcze sprzedażą kosmetyków itp.. i wtedy by były mniejsze koszta... całe moje liderowanie by było na nią.. ja nie mogę za bardzo bo wybieram się na staż i będzie mi to przeszkadzało...
ech... nic już nie wiem
chciałabym spróbować.. i raczej te 5 konsultantek na start nie było by wielkim problemem.. mam nadzieję...
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:37   #3065
BachaTH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Raczej tak, bo czemu nie ale to bez sensu, mniej zarobicie
BachaTH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:57   #3066
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

A ja już nie wiem sama co mam robić, mam źle wpisana cenę na fakturze, pisałam tam, dokładnie wytłumaczyłam co, gdzie i jak, żeby mieli na piśmie i zero odzewu, ich 48 h już dawno minęło.

A co do szkoleń dla konsultantek to mój lider przestał mnie o nich informować, ponieważ raz nie byłam zainteresowana pokazem makijązu
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:58   #3067
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

A ja dostałam taką wiadomość....

Avon Voices potrzebuje CIEBIE!

Czy znasz następną światową śpiewającą sensację! Czy to Ty? Przesłuchanie w Poszukiwaniach Śpiewającego Talentu Avon Voices to doświadczenie na całe życie! Nagrania wideo, sesje nagraniowe, ekscytujące podróże i fascynująca przemiana Avon czekają na wybranych uczestników z całego świata.
Możesz również zostać poszukiwaczem nowych talentów i zachęcić wszystkie utalentowane kobiety, które znasz do wzięcia udziału w przesłuchaniu Poszukiwania Śpiewającego Talentu.
Odwiedź AvonVoices.com, by uzyskać więcej informacji.


Taaa, już od razu, lecę i im zaśpiewam
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 17:00   #3068
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość

jako materiały pomocnicze, za 50 gr dorzucili mi:
SPA PIELEGNAC. BALS. DO CIALA
SPA KREM/STOP/LOKCI KW.AHA
SUPER PODK.TUSZ/RZES BLACK
Nie żebym grymasiła, ale coraz gorzej z tymi prezentami.. :/
Odebrałam zamowienie.. prawie 3 h pozniej niz zazwyczaj ;> lae wszystko z nim ok.. niczego nie brakuje..
Dla mnie:
Tonik z biala herbata
plyn do kapieli truskawki ze smietana
paletka cieni zodiac
peeling kwiat lotosu
i prezenty: cienie poczworne aquadelic, dezodorant outspoken..

wyprobuje niebawem zapewne

ale dzisiaj kiepski mam..eh.. mam nadzieję,że Wy macie lepszy

OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:02   #3069
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez ika2 Pokaż wiadomość
To jest z PROGR.MOTYW. do KAT.04
za zakupy ANEW I SOLUTIONS
w okr. national będzie ten sam program
ale ja co katalog dostaję od nich takie bonusy... a z tego co tu czytałam, to w zwykłych okręgach dziewczyny nie dostają....

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czy pod jednym adresem mogą mieszkać dwie konsultantki o tym samym nazwisku? tzn rodzeństwo? mąż? czy firma tego nie toleruje i nie dopuszcza? tak myślę, czy mój mąż też może być KK??
Ja się nie orientuję, ale gdyby tego bronili, to dziwne by dla mnie było. Dla nich to strata konsultanta, a co za tym idzie i zarobku. Bo przecież pod jednym adresem mogą mieszkać dwa Nowaki, a prowadzić będą dwa osobne gospodarstwa domowe. Z resztą chyba nie powinno ich to interesować...

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Nie żebym grymasiła, ale coraz gorzej z tymi prezentami.. :/
Odebrałam zamowienie.. prawie 3 h pozniej niz zazwyczaj ;> lae wszystko z nim ok.. niczego nie brakuje..
Dla mnie:
Tonik z biala herbata
plyn do kapieli truskawki ze smietana
paletka cieni zodiac
peeling kwiat lotosu
i prezenty: cienie poczworne aquadelic, dezodorant outspoken..

wyprobuje niebawem zapewne

ale dzisiaj kiepski mam..eh.. mam nadzieję,że Wy macie lepszy

te cienie aquadelic i dezodorant dostałam jak robiłam pierwsze zamówienie z k. 4, a te co teraz robiłam było drugim. Ja z obecnych prezentów, które mi dorzucili w sumie jestem zadowolona. U mnie balsamów nigdy dość, a ten specyfik do stóp i łokci z kwasem przyda mi się bardzo
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:03
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:08   #3070
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Nie żebym grymasiła, ale coraz gorzej z tymi prezentami.. :/
A ja Wam zazdroszczę tych prezentów chciałabym nawet takie, które mi nie odpowiadają, mogłabym dać tej klientce, która zrobiła największe zamówienie
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:12   #3071
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość



te cienie aquadelic i dezodorant dostałam jak robiłam pierwsze zamówienie z k. 4, a te co teraz robiłam było drugim. Ja z obecnych prezentów, które mi dorzucili w sumie jestem zadowolona. U mnie balsamów nigdy dość, a ten specyfik do stóp i łokci z kwasem przyda mi się bardzo
oo w drugim Ci dorzucili ? a To Ci zaskoczenie.. to zwracam honor
ja jako pierwsze zamowienei skladalam na drugi termin.. i zaraz skladam na trzeci drugie zamowienie.. moze tez dostane juhu juhu !

W ogóle klientka zamawiała maseczki ze spa zestaw 12 maseczek za 35 zł..W katalogu wyglądały na duże.. a tu takie malutkie Aż mi będzie głupio chyba
Trendujące, jak wam się podoba perceive dew i nowy zapach od Reese Witherspoon?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A ja Wam zazdroszczę tych prezentów chciałabym nawet takie, które mi nie odpowiadają, mogłabym dać tej klientce, która zrobiła największe zamówienie
No ja się cieszę ogólnie bardzo z prezentów bo zawsze to bonus i też daje klientom czasem albo sprzedaję, albo dla siebie.. fajna sprawa Tylko po prostu kiedyś były o wiele atrakcyjniejsze.. ale teraz też nie jest najgorzej


Aha, cinusiowa,jak Ci się podobają aquadelic? ;> bo Zodiac mnie oczarowały a aquadelic zastanawiam sie czy moze nei sprobowac sprzedac..



Aaa i zapomniałam o torbie za 5 zł Ma któraś kod pod ręką? Jak nie to zaraz poszukam

Edytowane przez OnlyOnce
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:15
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 17:22   #3072
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A ja Wam zazdroszczę tych prezentów chciałabym nawet takie, które mi nie odpowiadają, mogłabym dać tej klientce, która zrobiła największe zamówienie
Ja nie grymaszę. Co mnie interesuje, to sobie zostawiam, a co mi nie odpowiada lub sama nie stosuję to rozdaję klientkom. Zwykle ich nie sprzedaję...

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
oo w drugim Ci dorzucili ? a To Ci zaskoczenie.. to zwracam honor
ja jako pierwsze zamowienei skladalam na drugi termin.. i zaraz skladam na trzeci drugie zamowienie.. moze tez dostane juhu juhu !

Trendujące, jak wam się podoba perceive dew i nowy zapach od Reese Witherspoon?


Aha, cinusiowa,jak Ci się podobają aquadelic? ;> bo Zodiac mnie oczarowały a aquadelic zastanawiam sie czy moze nei sprobowac sprzedac..
Zawsze zastanawiałam się, czy te prezenty konsultantki dostają takie same więc wynika z tego, że tak. Jeśli w drugim zamówieniu dostaniesz to co ja, to znaczy, że tak.
Reese Witherspoon mnie nie uwiódł a Perceive Dew na początku nie podobał mi się ale już do niego się przekonałam i chyba go sobie sprawię niedługo
Co do cienii to ja się nie maluję, czasem tylko tusz do rzęs i delikatny błyszczyk. Cienie wszystkie zawsze rozdaję ale przyznam, że te zodiak bardzo mi się podobały jeżeli chodzi o kolorystykę - dałam je klientce która często zamawia za duże kwoty, a aquadelic miałam dać teściowej na imieniny ale siostra w końcu je przechwyciła. Aquadelic na pierwszy rzut oka wydawały mi się zbyt jaskrawe ale jak przeanalizowałam je z siostrą, to stwierdziłyśmy, że można te kolory fajnie łączyć na różne sposoby więc ogólnie nie są takie złe ale sama bym sobie takich nie kupiła za taką cene jaka jest normalna w katalogu.
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:23   #3073
ArnicaMontana
Raczkowanie
 
Avatar ArnicaMontana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Witam, czytam Was od jakiegoś czasu - no cóż, jest to kompendium wiedzy avonowej Jestem ze zmiennym szczęściem kk od 2001 , w tej chwili odczuwam coś na kształt, bo ja wiem, obowiązku małżeńskiego...
Ale nie jest źle....
Nawiązując do pana F. z obsługi , miałam dziś zupełnie przeciwny przykład super-obsługi: namieszały mi klientki w zamówieniu z kat2, wzięły 2 płyny 500ml zamiast 1000ml plus 500 w ofercie wiązanej, oczywiście ja to przegapiłam, potem szok - skąd ta cena?? ( 16zł za 500ml )
No i puenta - przemiła pani obiecała zrobić korektę w następnej fakturze na 4,90 jeśli zamówię 2 litrzaki - a oczywiście zmusiłam klientki - nieczytajki do domówienia Wniosek - jak się chce, to pomóc można!
ArnicaMontana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:28   #3074
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Nie żebym grymasiła, ale coraz gorzej z tymi prezentami.. :/
Odebrałam zamowienie.. prawie 3 h pozniej niz zazwyczaj ;> lae wszystko z nim ok.. niczego nie brakuje..
Dla mnie:
Tonik z biala herbata
plyn do kapieli truskawki ze smietana
paletka cieni zodiac
peeling kwiat lotosu
i prezenty: cienie poczworne aquadelic, dezodorant outspoken..

wyprobuje niebawem zapewne

ale dzisiaj kiepski mam..eh.. mam nadzieję,że Wy macie lepszy

z prezentami bwało gorzej, przez jakiś czas co katalog wysyłali COŚ+ próbkę szamponu, no myślałam że szlag mnie trafi;/;/
Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A ja Wam zazdroszczę tych prezentów chciałabym nawet takie, które mi nie odpowiadają, mogłabym dać tej klientce, która zrobiła największe zamówienie
ja też tak daje jako gratis do dużych zamówień, jak mi coś nie pasuje;d ale nigdy nie sprzedaje
OLYONCE aquarelic mi się bardzo podoba zwłaszcza ten kolor nieba, cudnowny !
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:32   #3075
wrrxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez onlyonce Pokaż wiadomość
oo w drugim ci dorzucili ?:d a to ci zaskoczenie.. To zwracam honor :d
ja jako pierwsze zamowienei skladalam na drugi termin.. I zaraz skladam na trzeci drugie zamowienie.. Moze tez dostane :d:d juhu juhu !

W ogóle klientka zamawiała maseczki ze spa zestaw 12 maseczek za 35 zł..w katalogu wyglądały na duże.. A tu takie malutkie Aż mi będzie głupio chyba :d
trendujące, jak wam się podoba perceive dew i nowy zapach od reese witherspoon?

---------- dopisano o 18:12 ---------- poprzedni post napisano o 18:11 ----------


no ja się cieszę ogólnie bardzo z prezentów bo zawsze to bonus i też daje klientom czasem :d albo sprzedaję, albo dla siebie.. Fajna sprawa tylko po prostu kiedyś były o wiele atrakcyjniejsze.. Ale teraz też nie jest najgorzej


aha, cinusiowa,jak ci się podobają aquadelic? ;> bo zodiac mnie oczarowały :d a aquadelic zastanawiam sie czy moze nei sprobowac sprzedac..



aaa i zapomniałam o torbie za 5 zł ma któraś kod pod ręką? jak nie to zaraz poszukam

91876
wrrxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:36   #3076
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
z prezentami bwało gorzej, przez jakiś czas co katalog wysyłali COŚ+ próbkę szamponu, no myślałam że szlag mnie trafi;/;/
Mnie te próbki doprowadzały do czerwoności Gorszego bubla, to już nie mogli wrzucić. Już bym wolała balsam do ust za 5 zł niż te próbki Albo jak dla mogli wcale ich nie wrzucać i też by dobrze było
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:40   #3077
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czy pod jednym adresem mogą mieszkać dwie konsultantki o tym samym nazwisku? tzn rodzeństwo? mąż? czy firma tego nie toleruje i nie dopuszcza? tak myślę, czy mój mąż też może być KK??
wg mnie można.
ale regulaminu nie czytalam.

zamowilam sobie portfel rachel.
bardzo mi sie podoba
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:40   #3078
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
z prezentami bwało gorzej, przez jakiś czas co katalog wysyłali COŚ+ próbkę szamponu, no myślałam że szlag mnie trafi;/;/
Noo właśnie to miałam na myśli pisząc, że bywało cienko teraz już całkiem ładnie.
Tak teraz pomyślałam.. że może i są frajerzy czasem braki i poóźnienia produkcji.. ale ostatecznie Avon to bardzo duża firma i wiadomo,że mogą im się zdarzać takie potknięcia.. bo ostatecznie i tak wychodzimy na swoje jak popatrzę na swoją toaletkę która jeszcze powiedzmy pół roku- rok temu była raczej skromna - tak teraz przestają się na niej mieścić kosmetyki to jakaś korzystna promocja, to programy motywacyjne.. to prezenty
.. i ta radość gdy kurier dzwoni do drzwi

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja też tak daje jako gratis do dużych zamówień, jak mi coś nie pasuje;d ale nigdy nie sprzedaje
Lubię dawać gratisy i klientki strasznie się cieszą jak dostają jakiś pełnowartościowy produkt zdziwione, że przecież nie zmawiały..

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
OLYONCE aquarelic mi się bardzo podoba zwłaszcza ten kolor nieba, cudnowny !
Ja w sumie wolę perłowe.. i w sumie tak za bardzo nie maluję się cieniami.. mam wrażenie,że mi nie pasują za bardzo albo szybko się ścierają ;> (w sumie z kreskami [eyeliner,kredka] też myslalam ze mi nie pasuja a teraz bardzo lubie.. :P )
I takie jeszczce pastele przejdą u mnie, ale ten niebieski to mam wrażenie ,że jak cyganicha wyglądam kolor ładniutki, ale u mnie..^^
Może to wina czarnych włosów i zielonych oczu? ^^

Edytowane przez OnlyOnce
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:44
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:43   #3079
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

totalnie sie zgadzam!! moja od roku zwiększyła sie jakos 3-krotnie;pp
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 17:44   #3080
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

malutka84, to male etui kosztowalo 40 zl??
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:48   #3081
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez wrrxd Pokaż wiadomość
91876
Dziękuję

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Mnie te próbki doprowadzały do czerwoności Gorszego bubla, to już nie mogli wrzucić. Już bym wolała balsam do ust za 5 zł niż te próbki Albo jak dla mogli wcale ich nie wrzucać i też by dobrze było
Porozdawałam klientkom i lubię też balsamy do ust dawać jako gratis , bo dobrze nawilżają i na dosć długo starczają.. ale w prezencie nie przypominam sobie, żeby były kiedykolwiek ;> Pamiętam, że nasze prezenty za jakąś tam wartość katalogową mają być.. paredziesiąt złotych.. bo kiedyś zamiast dwóch prezentów dali jeden - laser z anew i pisali o tym na strefie

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
totalnie sie zgadzam!! moja od roku zwiększyła sie jakos 3-krotnie;pp
a jaka duma z takiej kolekcji
aloffkowa,tak z ciekawości, jak ma na imię Twoja liderka?
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:54   #3082
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Oj ja w dwójce sporo zamawiałam dla siebie,będę od czubka głowy do rąk "ubrana" bo mam począwszy od odżywki do włosów,po tusz do rzęs,cień do powiek,szminkę,błyszczek, peeling,mgiełkę do ciała,lakier do paznokci,kolczyki i pierścionek:mdle je:

dziewczyny jeśli ktoś będzie miał torebkę z kat.03 Kayleigh to proszę o fotkę na katalogowy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:55   #3083
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość


a jaka duma z takiej kolekcji
aloffkowa,tak z ciekawości, jak ma na imię Twoja liderka?
Teresa
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:02   #3084
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Teresa
A już myślałam, że trafiłaś pod moją cioteczkę..
Co do styczności z rodziną to istnieje jeszcze możliwość, że mój brat przywiózł Ci kiedyś tam pizzę z torreviei ;d Mieszkam 40 km od Ciebie
[ale się zdeanonimizowałam ]

Żeby nie było off topu.. trendujące, na co zapolujecie w piątce? ;> bo ja jak powypisuje wszystkie to zaraz będę go rozpracowywać..

Edytowane przez OnlyOnce
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:03
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:02   #3085
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Miała któraś z was te nowe balsamy do ciała z avon care? Który polecacie? Bo zamierzam sobie go wziąść
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:10   #3086
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
A już myślałam, że trafiłaś pod moją cioteczkę..
Co do styczności z rodziną to istnieje jeszcze możliwość, że mój brat przywiózł Ci kiedyś tam pizzę z torreviei ;d Mieszkam 40 km od Ciebie
[ale się zdeanonimizowałam ]

Żeby nie było off topu.. trendujące, na co zapolujecie w piątce? ;> bo ja jak powypisuje wszystkie to zaraz będę go rozpracowywać..
nie zamawiam pizzy z torreviei, zresztą nigdzie nie zamawiam ;d Mój TŻ robi najlepszą na świecie, hehe;p Koszalin może?
Ja z 5 z DEMO biorę te mleczka do ciała za 20 zł, i zestaw z solutions ten rozświetlający za 30 zł i jakiś błyszczyk
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:17   #3087
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Ja dzisiaj zamawiałam dla mamy torebkę SARA. jak dostanę jutro paczkę wstawię wam fotki.
Poza tym pochwalę się, że dzięki zamówieniom klientek mogłam dla siebie zamówić kuferek z kuracja pod oczy Bo kilka klientek zamawiało kremy z Anew ale tylko jedna na kwotę 35 zł, a że łączną sumę z Anew mam za 90 zł, to przysługiwał drugi, toteż wzięłam go dla siebie. Też wrzucę fotki

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość

Żeby nie było off topu.. trendujące, na co zapolujecie w piątce? ;> bo ja jak powypisuje wszystkie to zaraz będę go rozpracowywać..
ja chyba wezmę sobie ten portfel z netto Yesenia ale jeszcze do końca nie jestem przekonana, bo chętnie bym zobaczyła fotki jego środka. I rozmyślam nad perfumami HL, bo serce mówi TAK, a rozum NIE A to dlatego, że właśnie stoi u mnie 7 butelek różnych zapachów, które używam na zmianę. Dziś też jeden wykończyłam i wyrzuciłam ale to nie z avonu. Poza tym jeszcze ostatecznie się nie zastanawiałam. Kusi mnie też torebka Melissa ale trochę droga mimo, że niby w promocji - 84 zł.

crescent możesz wrzucić fotki portfela wnętrza i na zewnątrz też?
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:17   #3088
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
te cienie aquadelic i dezodorant dostałam jak robiłam pierwsze zamówienie z k. 4, a te co teraz robiłam było drugim. Ja z obecnych prezentów, które mi dorzucili w sumie jestem zadowolona. U mnie balsamów nigdy dość, a ten specyfik do stóp i łokci z kwasem przyda mi się bardzo
tak jak napisała do ciebie ika2 (zreszta z tego co kojarze, to też jest trendująca) - te prezenty w drugim zamówieniu to NIE ZA BYCIE TS, tylko z programu motywacyjnego, który znajduje sie w My avon magazine do katalogu 4 lu 5 (już nie pamiętam) za zakup na odpowiednią kwotę produktów anew i solutions
tak przynjamniej zrozumiałam jej wypowiedź ->

Cytat:
Napisane przez ika2 Pokaż wiadomość
To jest z PROGR.MOTYW. do KAT.04
za zakupy ANEW I SOLUTIONS
w okr. national będzie ten sam program
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:21   #3089
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamawiałam dla mamy torebkę SARA. jak dostanę jutro paczkę wstawię wam fotki.
Poza tym pochwalę się, że dzięki zamówieniom klientek mogłam dla siebie zamówić kuferek z kuracja pod oczy Bo kilka klientek zamawiało kremy z Anew ale tylko jedna na kwotę 35 zł, a że łączną sumę z Anew mam za 90 zł, to przysługiwał drugi, toteż wzięłam go dla siebie. Też wrzucę fotki


ja chyba wezmę sobie ten portfel z netto Yesenia ale jeszcze do końca nie jestem przekonana, bo chętnie bym zobaczyła fotki jego środka. I rozmyślam nad perfumami HL, bo serce mówi TAK, a rozum NIE A to dlatego, że właśnie stoi u mnie 7 butelek różnych zapachów, które używam na zmianę. Dziś też jeden wykończyłam i wyrzuciłam ale to nie z avonu. Poza tym jeszcze ostatecznie się nie zastanawiałam. Kusi mnie też torebka Melissa ale trochę droga mimo, że niby w promocji - 84 zł.

crescent możesz wrzucić fotki portfela wnętrza i na zewnątrz też?
ja go też mam , fotki zrobię jutro, bo teraz w tym świetle to wyjdą przekłamane . oki?
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:22   #3090
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

No widzicie, ja jestem w zwykłym okręgu i nie dostaje w ogóle prezentów
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.