tęsknota - co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 15:54   #1
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105

tęsknota - co robić?


Hej kochane wizażystki Wiem, że ten temat już był, poczytałam trochę, jednak był on trochę stary (2006-2007) więc chciałam go zacząć od nowa i prosić was o pomoc (czy może wsparcie...)

Jestem tutaj nowa i odkopałam trochę stary już temat, ale mam nadzieje, że mi pomożecie
a więc tak jak w temacie - mój chłopak wyjechał na miesiąc na praktyki, wprawdzie zobaczymy się za tydzień bo mam studniówkę ale i tak strasznie mi go brakuje sama świadomość, że on gdzieś tam jest i na pewno broi (mój typ tak ma ) to aż mi serce pęka strasznie go kocham, wiem że on mnie też ale ten czas mnie już dobija. Wiem, że muszę się czymś zająć - i to będzie nauka, ale powiedzcie mi jak się skupić jak wiecznie myślę o nim?! Mam nadzieję, że pomożecie nowicujszce
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:31   #2
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: tęsknota - co robić?

szczerze mówiąc nie chciałabym być z facetem, podczas nieobecności którego myślę, że broi, bo ten typ tak ma, zamiast myśleć jak mu tam te praktyki mijają, czy coś. ale może dziwna jestem
a co do tematu - nauka (zakładam, że uczysz się sama w domu ) może nie wystarczyć, postaraj się zająć życiem towarzyskim, w grupie znajomych łatwiej zapomnieć. no i miesiąc to nie tak dużo powodzenia
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 18:42   #3
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105
Dot.: tęsknota - co robić?

Właśnie chodzi o to, że nauka to teraz mój piorytet i muszę się nią zająć czy tego chcę czy nie ale tęsknie niemiłosiernie i nie potrafię się skupić
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 18:53   #4
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: tęsknota - co robić?

Nie pozostaje Ci nic innego jak nabrać do niego zaufania i starać się uczyć cierpliwości.
Lata pracy i mnie nie bardzo to wychodzi, ale może szybciej się uczysz.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 10:54   #5
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: tęsknota - co robić?

Cytat:
Napisane przez wiki1992 Pokaż wiadomość
Hej kochane wizażystki Wiem, że ten temat już był, poczytałam trochę, jednak był on trochę stary (2006-2007) więc chciałam go zacząć od nowa i prosić was o pomoc (czy może wsparcie...)

Jestem tutaj nowa i odkopałam trochę stary już temat, ale mam nadzieje, że mi pomożecie
a więc tak jak w temacie - mój chłopak wyjechał na miesiąc na praktyki, wprawdzie zobaczymy się za tydzień bo mam studniówkę ale i tak strasznie mi go brakuje sama świadomość, że on gdzieś tam jest i na pewno broi (mój typ tak ma ) to aż mi serce pęka strasznie go kocham, wiem że on mnie też ale ten czas mnie już dobija. Wiem, że muszę się czymś zająć - i to będzie nauka, ale powiedzcie mi jak się skupić jak wiecznie myślę o nim?! Mam nadzieję, że pomożecie nowicujszce
1. Zaufanie = podstawa związku
2. Chyba za bardzo o nim myślisz. Osaczasz się to myślą, daj sobie na wstrzymanie, zajmij się czyms pożytecznym
3. WIZAŻANKI, to społecznośc internetowa. Nie wizażystki, to zawód
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:55
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:01   #6
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: tęsknota - co robić?

Hej.

Zgadzam się z vainilla, zaufanie to podstawa kazdego zwiazku. Moim zdaniem nie powinnas tego az tak przezywac, spokojnie to tylko miesiac. (mój ukochany za niedlugo wyjeżdża za granicę na 2 miesiące, a mimo to wiem, że muszę sie trzymać.) Zwlaszcza ze za tydzien sie spotkacie. Niech Cie ten czas tak nie dobija, dobrze ze znalazlas sobie jakies zajecie - naukę, pomysl sobie, że ten czas szybko zleci. Dziewczyny mają racje zaangazuj się rowniez w zycie towarzyskie - wiecej wychodz z przyjaciolmi, rob sobie babskie wieczorki z kolezankami - jakies male spa .. cokolwiek. A napewno to oderwie Cie od mysli, że tęskisz choć na chwilke. Im fajniej będziesz spedzac czas tym szybciej Ci to zleci. Musisz nabrac wiary w siebie i w TŻ, jesli Cię naprawde kocha nic sie nie stanie. Chlopak jesli ma rozum to nie nabroi tak, żeby Cie zranic. Pozatym masz jeszcze wizaz i nas

pozdrawiam.
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:16   #7
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: tęsknota - co robić?

zazdroszcze ci ze tylko taki masz problem moj chlopak miesiac temu ze mna zerwal i ja strasznei tesknie a wiem ze moze juz do mnei nei wrocic
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 14:32   #8
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: tęsknota - co robić?

Wbrew pozorom miesiąc to nie aż tak długo. tym bardziej, że za tydzień się spotkacie, więc zostaną tylko trzy tygodnie Mam za sobą mnóstwo takich chwil, kiedy czekałam i tęskniłam. Studiowałam a mój tz pracuje za granicą, przez dwa lata widywaliśmy się raz w miesiącu. Było ciężko, ale przeżyłam. Teraz już nie tęsknię, bo pracuję z nim. Tak więc z doświadczenia wiem, że takie siedzenie i rozmyślanie, dręczenie samej siebie tą tęsknotą jest nie do wytrzymania. Nie samą nauką człowiek żyje. Wyjdź gdzieś, spotykaj się z koleżankami, czas szybciej zleci.

A co do tego, że on coś tam broi, bo ten typ tak ma - co masz konkretnie na myśli - imprezowanie itd, czy może inne kobiety?
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:15   #9
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105
Dot.: tęsknota - co robić?

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

A co do tego, że on coś tam broi, bo ten typ tak ma - co masz konkretnie na myśli - imprezowanie itd, czy może inne kobiety?
Wymyślanie jakże genialnych pomysłów na nudę wraz z kolegami choć w tamtym roku było gorzej, bo była dziewczyna, która go podrywała a on na początku nie przyznał się, że ma dziewczynę, bo "śmiał się z niej razem z kolegami". Dopiero widząc moje zdjęcie na jego komórce się dowiedziała :/

Jest lepiej, jakoś ten czas mi leci zwłaszcza w tym tygodniu, bo oczywiście, jak to dziewczyny żyjemy tym, że w sobotę nasz bal ale i tak tęsknię strasznie

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
3. WIZAŻANKI, to społecznośc internetowa. Nie wizażystki, to zawód
Przepraszam, tak jak pisałam jestem tutaj nowa i nie bardzo się jeszcze orientuje

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
Pozatym masz jeszcze wizaz i nas
pozdrawiam.
I właśnie dlatego tutaj napisałam, licząc na waszą pomoc

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
zazdroszcze ci ze tylko taki masz problem moj chlopak miesiac temu ze mna zerwal i ja strasznei tesknie a wiem ze moze juz do mnei nei wrocic
Tak mi przykro niby jest to słynne powiedzenie, że "tego kwiata jest pół świata", ale wiadomo, co zrobić jak tylko ten jeden kwiat się liczy
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.