Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 23:05   #2731
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hehe... trzeba zacząć się bardziej tym interesować... właśnie zaczęłam szukać co trzeba do protokołu tzn w USC. I nie wiem czy jak oboje jesteśmy z Lublina i oboje tu urodzeni to czy musimy do wniosku o zaświadczenie do ślubu konkordatowego załączać skrócone akty urodzenia, bo jak tak to wycieczka po urzędach nas czeka... i składanie wniosku o skrócony akt urodzenia jakby w jednym miescie nei mogli tego jakos uporzadkować [COLOR="Silver"]
Z tego co sama się orientowałam to ie potrzebujesz aktu urodzenia jeśli urodziłaś się w Lublinie, więc powinno pójść Wam z górki. Nie tak jak my, kiedy on urodził się w Afryce... Ale nic to, jakoś przez to przebrniemy

Olka_ My nie zamierzamy dekorować kościoła. Wolimy te pieniądze przeznaczyć na oprawę muzyczną Mszy. O właśnie! To kolejna rzecz do załatwienia, jako, że chcemy trąbkę i skrzypce
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:39   #2732
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

A ja własnie wczoraj wybrałam swoja suknię Wahalam sie miedzy dwoma ale ostatecznie dokonałam wyboru i mysle dobrego Poczatkowo zakładałam ze kupie albo wlasnie z takich modeli albo cos ala delikatna hiszpanka Jednak pozostałam przy tym pierwszym Ta suknia spodobała mi sie jako pierwsza no i ostatnia
Co do obsługi strasznie miłe Panie Są tam, nie tylko po to by sprzedac ale fachowo doradzaja
Mozna powiedziec ze suknie mam juz z głowy teraz nalezy brac sie za kolejne przygotownia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg showpic.php.jpg (24,7 KB, 94 załadowań)
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png



anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:45   #2733
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Z tego co sama się orientowałam to ie potrzebujesz aktu urodzenia jeśli urodziłaś się w Lublinie, więc powinno pójść Wam z górki. Nie tak jak my, kiedy on urodził się w Afryce... Ale nic to, jakoś przez to przebrniemy

Olka_ My nie zamierzamy dekorować kościoła. Wolimy te pieniądze przeznaczyć na oprawę muzyczną Mszy. O właśnie! To kolejna rzecz do załatwienia, jako, że chcemy trąbkę i skrzypce
ja bym chciała skrzypce pięknie. oooo mój TŻ kazał was się zapytać co się dzieję jak zamorduje się swoją Narzeczoną ;p (jak by co obudziłam go przed chwilą i jest zły ;p na mnie a ja lubię go czasami obudzić rano)

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anka24222 Pokaż wiadomość
A ja własnie wczoraj wybrałam swoja suknię Wahalam sie miedzy dwoma ale ostatecznie dokonałam wyboru i mysle dobrego Poczatkowo zakładałam ze kupie albo wlasnie z takich modeli albo cos ala delikatna hiszpanka Jednak pozostałam przy tym pierwszym Ta suknia spodobała mi sie jako pierwsza no i ostatnia
Co do obsługi strasznie miłe Panie Są tam, nie tylko po to by sprzedac ale fachowo doradzaja
Mozna powiedziec ze suknie mam juz z głowy teraz nalezy brac sie za kolejne przygotownia
suknia piękna ma pięknie zrobioną górę...
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:52   #2734
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Kolejne Maratony po sklepach chciała bym połączyc juz z zakupem butów obraczek garnituru A wlasnie co do butów Skoro sie zdecydowałam na biala suknie buty rowniez powinny byc biale....mysle ze przy kolorze ecri było by mi latwiej z butami przynajmniej mogly by zostac uzyte jeszcze pare razy Z bialymi bedzie nieco trudniej Ale wszystko da sie rozwiązac Skoro załatwilysmy az tyle- teraz takie szczegóły to dla nas pikus

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------



---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
ja bym chciała skrzypce pięknie. oooo mój TŻ kazał was się zapytać co się dzieję jak zamorduje się swoją Narzeczoną ;p (jak by co obudziłam go przed chwilą i jest zły ;p na mnie a ja lubię go czasami obudzić rano)

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------


suknia piękna ma pięknie zrobioną górę...
Własnie ta góra rowniez i mnie sie spodobała Niewiem czy widziałas ja na zywo Na wieszaku wyglada naprawde zupelnie inaczej niz na osobie
Takze dziewczyny przymierzajcie wszystko co Wam sie spodoba Chociażby po to by porównac ale i zobaczyc jak wygladamy w kazdym fasonie -kroju fajna zabawa mysle Drugi raz sie nie powtórzy
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png




Edytowane przez anka24222
Czas edycji: 2011-02-25 o 07:51
anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:55   #2735
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez anka24222 Pokaż wiadomość
Kolejne Maratony po sklepach chciała bym połączyc juz z zakupem butów obraczek garnituru A wlasnie co do butów Skoro sie zdecydowałam na biala suknie buty rowniez powinny byc biale....mysle ze przy kolorze ecri było by mi latwiej z butami przynajmniej mogly by zostac uzyte jeszcze pare razy Z bialymi bedzie nieco trudniej Ale wszystko da sie rozwiązac Skoro załatwilysmy az tyle- teraz takie szczegóły to dla nas pikus

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

ja też jestem tego zdania żeby przymierzać... właśnie często nam się wydaje że taki krój tylko wyeksponuje nasze niedoskonałości a czasami się okazuje że jest zupełnie inaczej... dlatego też na pewno przymierzę każdy krój: księżniczki, rybki, empire,w kształcie litery A itd. zobaczę jaki krój mi najbardziej pasuje a potem dopiero będę szukała w tym kroju coś co mnie powali na kolana :P
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:49   #2736
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:10   #2737
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez anka24222 Pokaż wiadomość
Kolejne Maratony po sklepach chciała bym połączyc juz z zakupem butów obraczek garnituru A wlasnie co do butów Skoro sie zdecydowałam na biala suknie buty rowniez powinny byc biale....mysle ze przy kolorze ecri było by mi latwiej z butami przynajmniej mogly by zostac uzyte jeszcze pare razy Z bialymi bedzie nieco trudniej Ale wszystko da sie rozwiązac Skoro załatwilysmy az tyle- teraz takie szczegóły to dla nas pikus

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Własnie ta góra rowniez i mnie sie spodobała Niewiem czy widziałas ja na zywo Na wieszaku wyglada naprawde zupelnie inaczej niz na osobie
Takze dziewczyny przymierzajcie wszystko co Wam sie spodoba Chociażby po to by porównac ale i zobaczyc jak wygladamy w kazdym fasonie -kroju fajna zabawa mysle Drugi raz sie nie powtórzy
piękna suknia ojj ja żałuje, że już nie poprzymierzam super uczucie teraz już czekam na ślub aż założę swoją
Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
ooooo gratuluję mam nadzieję, że wszystko ułoży się jak najlepiej dla Was i dla Maleństwa
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 11:12   #2738
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
GRATULACJE! ))
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:25   #2739
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hehe... trzeba zacząć się bardziej tym interesować... właśnie zaczęłam szukać co trzeba do protokołu tzn w USC. I nie wiem czy jak oboje jesteśmy z Lublina i oboje tu urodzeni to czy musimy do wniosku o zaświadczenie do ślubu konkordatowego załączać skrócone akty urodzenia, bo jak tak to wycieczka po urzędach nas czeka... i składanie wniosku o skrócony akt urodzenia jakby w jednym miescie nei mogli tego jakos uporzadkować
Jak oboje jesteście z Lublina i oboje tu urodzeni (tak jak my) to tylko idziecie do USC z dowodami osobistymi i załatwiacie wszystko, tyle roboty z USC. Nam zajęło to ok 20 minut. Bądźcie przygotowani jeszcze na jedną opłatę - 84zł - płatne u nich na miejscu. Jak widać w jednym mieście da się wszystko uporządkować, żeby się nie nalatać

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
a to 1 spowiedzi przedmałżeńskiej nie odbywa się miesiąc przed ślubem
można i wcześniej, tu nie ma reguły. ja planuję się wybrać w przyszłym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Z tego co sama się orientowałam to ie potrzebujesz aktu urodzenia jeśli urodziłaś się w Lublinie, więc powinno pójść Wam z górki. Nie tak jak my, kiedy on urodził się w Afryce... Ale nic to, jakoś przez to przebrniemy
dokładnie
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:35   #2740
gosiaczek20004
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek20004
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
Gratulacje!!!
gosiaczek20004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:12   #2741
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
No to moje Gratulacje dla obojga rodziców Nie raz sie zastanawialam co bym to ja zrobiła w danej chwili kiedy to juz wszystko zamówione a tu taka niespodzianka by wyszła U Ciebie z tego co sie domyslam dopiero były kwestie uzgadniania wesela takze wszystko moim zdaniem na spokojnie dzidzia sie urodzi a potem mozecie brac sie za organizowanie slubu i wesela Byłam jakis czas temu na weselu gdzie młodzi mieli juz 2 letnia córeczkę i naprawdce bylam pod wrażeniem tego co sie działo i to wlasnie dzieki temu malenstwu Do dzis pamietam to szczescie na twarzach młodych jak i ich dziecka
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png



anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 13:22   #2742
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
GRATULACJE
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:32   #2743
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
Tenaya co za wiadomość!! gratulacje dla Was i trzymaj sie kochana Wasze dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję być na ślubie rodziców
koniecznie daj znać jak już będziesz wiedziała czy to dziewczynka czy chłopiec
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:48   #2744
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Tenaya ooooo Gratulacje szok.... niespodzianka jak się patrzy wow
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:22   #2745
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
a to 1 spowiedzi przedmałżeńskiej nie odbywa się miesiąc przed ślubem
też tak myślałam,ale jednak chyba nie skoro ksiądz podpisał wiedząc,że ślub mamy dopiero za pół roku

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
gratulacje fajna sprawa można slub i chrzciny razem zrobićduzo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:27   #2746
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Teneya gratulacje życzę dużo zdrowia Tobie i maleństwu Nie opuszczaj nas jednak, dobrze? Odwiedzaj i opowiadaj o tym jak się dzieciątko rozwija Pozdrawiam!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:00   #2747
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Tenaya - gratuluję z całego serca wzruszeń będzie jeszcze pewnie co niemiara, dbaj o siebie i o maleństwo i zaglądaj do nas!!!!!

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
Tenaya co za wiadomość!! gratulacje dla Was i trzymaj sie kochana Wasze dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję być na ślubie rodziców
nasz synio będzie własnie miał takie atrakcje, prawie w swoje pierwsze urodziny

Ashyshka - 1. materiał lepiej zobaczyć, dotknąć i zakupic w sklepie, masz wtedy 100% pewnośc co do odcienia, faktury itp, pozatym rózne materiały maja różne skłonności do zagnieceń (możesz sama spróbowac zmiąć tkaninę w sklepie), jedne potrzebuja podszewki, inne nie - w sklepie rzetelnie doradzą, w Lublinie jest kilka skupisk sklepów z tkaninami - zamojska, świetoduska i głęboka
a swoją droga jak planujesz - wszystkie druhny identycznie? czy tylko identyczny kolor?, tylko identyczny krój? - ile masz par drużbów? jestem strasznie ciekawa.........
2. może jeszcze umówic się z fryzjerem, makijażystka? - nic wiecej nie przychodzi mi do głowy... lista jest super dokładna
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:43   #2748
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

dziewczyny czy któraś z was była na weselu w gorzelni??w piaskach?? albo słyszałyście coś na jej temat?? proszę o wpisy a i o info o sali Romax w Garbowie też proszę.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:14   #2749
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
No proszę, gratuluję Informuj nas na bieżąco
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 20:17   #2750
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Tenaya..super wiadomość! Gratuluje z całego serca! Dbaj o siebie! Na ślub i wesele też przyjdzie poraBuziaki!
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 23:11   #2751
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość

Ashyshka - 1. materiał lepiej zobaczyć, dotknąć i zakupic w sklepie, masz wtedy 100% pewnośc co do odcienia, faktury itp, pozatym rózne materiały maja różne skłonności do zagnieceń (możesz sama spróbowac zmiąć tkaninę w sklepie), jedne potrzebuja podszewki, inne nie - w sklepie rzetelnie doradzą, w Lublinie jest kilka skupisk sklepów z tkaninami - zamojska, świetoduska i głęboka
a swoją droga jak planujesz - wszystkie druhny identycznie? czy tylko identyczny kolor?, tylko identyczny krój? - ile masz par drużbów? jestem strasznie ciekawa.........
2. może jeszcze umówic się z fryzjerem, makijażystka? - nic wiecej nie przychodzi mi do głowy... lista jest super dokładna
Dzięki Agatka!

Co do sukienek i druhen:
Będzie ich 4. Główna będzie miała sukienkę kremową z fuksjowym elementem(szarfa w pasie czy coś w tym stylu), a reszta fuksjowe z kremowymi elementami. Fasony wybierają same. Wszystko ustalamy wspólnie i bierzemy pod uwagę sytuację każdej z nich, więc to nie jest tylko jakaś tam moja wizją tylko wspólnie kreowany obraz. Super frajda
Materiał też będziemy wybierać razem. Pewnie jednak na żywo. Mam nadzieję, że ceny nie zwalą mnie z nóg (bo ja płacę za materiał).

Drużbowie - będą mieli fuksjowe krawaty - kwiatki przy butonierkach.

Poza tym druhny i drużbowie będą odzieleni od swoich partnerów tylko na czas Mszy. Na sali weselnej będą siedzieć druhny i ich os. tow. z mojej strony, a drużbowie i ich partnerki po stronie TŻ, tak więc wszyscy są zadowoleni i chętnie biorą udział w całej zabawie.

Co do dalszych Twoich rad to makijażystka jest już zamówiona, ale z fryzjerem masz rację! Muszę się z nim wreszcie umówić konkretnie! Niby coś tam już rozmawialiśmy, ale nie ma mnie jeszcze w zeszyciku a czas to zmienić.

W tym momencie mocno zajmuje mnie temat dekoracji sali weselnej. Od tygodnia siedzę, wymyślam, męczę moje druhny i buszuję po necie. A oto efekt:

1. Zamiast wypożyczać pokrowce na krzesła kupię podszewkę w kolorze fuksji, potnę ja w pasy i zawiąże na krzesłach kokardy. Krzesła na naszej sali są ładne ale ciemne i w ten sposób chcemy zaakcentować kolor przewodni i ożywić salę. TŻ wymyślił sposób wiązania materiału i jest z siebie niezwykle dumny koszt ok 120zł (na ok 110 krzeseł)

2. Na stole będą grube kremowe świece przewiązane fuksjową kokardką z organzy, fuksjowe winietki z kremową wstążką, kremowe pudełeczka z prezencikem - podziękowaniem dla gości z fuksjową wstążką, fuksjowe i kremowe serwetki i nie duże bukieciki z fuksjowych i kremowych goździków. Koszt: ok 100zł (tylko świece i kwiatki, za reszte nie płacimy)

3. Na sali weselnej, pod sufitem jest podwieszony biały materiał co mi bardzo odpowiada, poza tym gdzieniegdzie będą przy suficie fuksjowe balony z helem, a do nich przywiązane będą różowe wstążki - nie tylko element dekoracyjny, ale żeby dzieciaczki z pomocą rodziców mogły taki balon dosięgnąć i się pobawić (myślę o 20 balonach max. nie wiem ile kosztują w LBN ale gdzieś na necie znalazłam cenę 50zł /20 sztuk)

Przy obliczeniach na świeżo (ale z wliczeniem ew.kosztów przesyłek) wydamy na całość dekoracji 270 -300zł gdzie za samo tylko wypożyczenie pokrowców , nawet w cenie 3,50zł/za sztukę, wydalibyśmy dużo więcej.

Pewnie sobie myślicie, że wariatka ze mnie, że tak planuję to z najdrobniejszymi szczegółami, ale nie mam nic lepszego do roboty. Po pracy wracam do domu i jak akurat nie mam lekcji jazdy czy zajęć z angielskiego i nie oglądam filmu z TŻ (swoją drogą dziś oglądaliści Bride Wars także i tak w temacie ) to oddaję się swojej ślubnej obsesji i cieszę się jak głupia
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:43   #2752
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was była na weselu w gorzelni??w piaskach?? albo słyszałyście coś na jej temat?? proszę o wpisy a i o info o sali Romax w Garbowie też proszę.
Byłam ostatnio na sylwestra w Romaxie i było naprawde swietnie jesli chodzi i o sale jak i o jedzenie szukajac lokalu brałam go pod uwage ale jednak terminów juz brakowało Takze tu moge polecic
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png



anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:54   #2753
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was była na weselu w gorzelni??w piaskach?? albo słyszałyście coś na jej temat?? proszę o wpisy a i o info o sali Romax w Garbowie też proszę.
byłam kiedyś na weselu w romaxie i zdecydowanie polecam! świetna sala, pyszne jedzenie i dobra obsługa. i ten ogródek przed lokalem tez fajny niestety na moje wesele wybrałam inny lokal, bo w centrum lublina, nie chciałam gości wozić

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzięki Agatka!

Co do sukienek i druhen:
Będzie ich 4. Główna będzie miała sukienkę kremową z fuksjowym elementem(szarfa w pasie czy coś w tym stylu), a reszta fuksjowe z kremowymi elementami. Fasony wybierają same. Wszystko ustalamy wspólnie i bierzemy pod uwagę sytuację każdej z nich, więc to nie jest tylko jakaś tam moja wizją tylko wspólnie kreowany obraz. Super frajda
Materiał też będziemy wybierać razem. Pewnie jednak na żywo. Mam nadzieję, że ceny nie zwalą mnie z nóg (bo ja płacę za materiał).

Drużbowie - będą mieli fuksjowe krawaty - kwiatki przy butonierkach.

Poza tym druhny i drużbowie będą odzieleni od swoich partnerów tylko na czas Mszy. Na sali weselnej będą siedzieć druhny i ich os. tow. z mojej strony, a drużbowie i ich partnerki po stronie TŻ, tak więc wszyscy są zadowoleni i chętnie biorą udział w całej zabawie.

Co do dalszych Twoich rad to makijażystka jest już zamówiona, ale z fryzjerem masz rację! Muszę się z nim wreszcie umówić konkretnie! Niby coś tam już rozmawialiśmy, ale nie ma mnie jeszcze w zeszyciku a czas to zmienić.

W tym momencie mocno zajmuje mnie temat dekoracji sali weselnej. Od tygodnia siedzę, wymyślam, męczę moje druhny i buszuję po necie. A oto efekt:

1. Zamiast wypożyczać pokrowce na krzesła kupię podszewkę w kolorze fuksji, potnę ja w pasy i zawiąże na krzesłach kokardy. Krzesła na naszej sali są ładne ale ciemne i w ten sposób chcemy zaakcentować kolor przewodni i ożywić salę. TŻ wymyślił sposób wiązania materiału i jest z siebie niezwykle dumny koszt ok 120zł (na ok 110 krzeseł)

2. Na stole będą grube kremowe świece przewiązane fuksjową kokardką z organzy, fuksjowe winietki z kremową wstążką, kremowe pudełeczka z prezencikem - podziękowaniem dla gości z fuksjową wstążką, fuksjowe i kremowe serwetki i nie duże bukieciki z fuksjowych i kremowych goździków. Koszt: ok 100zł (tylko świece i kwiatki, za reszte nie płacimy)

3. Na sali weselnej, pod sufitem jest podwieszony biały materiał co mi bardzo odpowiada, poza tym gdzieniegdzie będą przy suficie fuksjowe balony z helem, a do nich przywiązane będą różowe wstążki - nie tylko element dekoracyjny, ale żeby dzieciaczki z pomocą rodziców mogły taki balon dosięgnąć i się pobawić (myślę o 20 balonach max. nie wiem ile kosztują w LBN ale gdzieś na necie znalazłam cenę 50zł /20 sztuk)

Przy obliczeniach na świeżo (ale z wliczeniem ew.kosztów przesyłek) wydamy na całość dekoracji 270 -300zł gdzie za samo tylko wypożyczenie pokrowców , nawet w cenie 3,50zł/za sztukę, wydalibyśmy dużo więcej.

Pewnie sobie myślicie, że wariatka ze mnie, że tak planuję to z najdrobniejszymi szczegółami, ale nie mam nic lepszego do roboty. Po pracy wracam do domu i jak akurat nie mam lekcji jazdy czy zajęć z angielskiego i nie oglądam filmu z TŻ (swoją drogą dziś oglądaliści Bride Wars także i tak w temacie ) to oddaję się swojej ślubnej obsesji i cieszę się jak głupia
jeśli chodzi o balony pompowane helem to wiem, że w studio dekoracji na głębokiej można takie zamówić koszt ( w tamtym roku) 2,5 zł sztuka no i dyndają do 10 godzin to tak w razie jakbyś szukała
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:16   #2754
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez anka24222 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio na sylwestra w Romaxie i było naprawde swietnie jesli chodzi i o sale jak i o jedzenie szukajac lokalu brałam go pod uwage ale jednak terminów juz brakowało Takze tu moge polecic
dzięki szkoda że nikt nic nie wie na temat gorzelni w piaskach ładnie w środku ale chyba mało znany jest ten obiekt a szkoda

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
byłam kiedyś na weselu w romaxie i zdecydowanie polecam! świetna sala, pyszne jedzenie i dobra obsługa. i ten ogródek przed lokalem tez fajny niestety na moje wesele wybrałam inny lokal, bo w centrum lublina, nie chciałam gości wozić



jeśli chodzi o balony pompowane helem to wiem, że w studio dekoracji na głębokiej można takie zamówić koszt ( w tamtym roku) 2,5 zł sztuka no i dyndają do 10 godzin to tak w razie jakbyś szukała
dziękuję za kolejną opinię
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:37   #2755
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Ja wreszcie znalazłam porządną fotkę mojej sukni, więc zamieszczam, do tego akurat miałam wolną chwilę, więc sfotografowałam biżuterię
Przy okazji może mi doradzicie, który naszyjnik wybrać. Pamiętajcie, że nie będę miała kolczyków, tylko coś na szyję i welon, być może bolerko, w końcu to wrzesień
A na koniec zdjęcie mojego biustonosza, też jest w kolorze ecru, tak jak suknia i biżuteria
Teraz oglądałam welony na Allegro, fajne są takie opalizujące, albo z kamyczkami, albo z ładnymi wzorkami na brzegach, tylko się zastanawiam, czy przy całym błysku sukni, to już nie będzie za dużo? Może lepiej welon klasyczny? Co myślicie?
Suknia śliczna!!! Sama w sobie już jest błyszcząca, więc ja bym postawiła na delikatny welon.

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Ja powinnam przestać oglądać już sukienki, żeby nie żałować dzisiejszego wyboru. Podpisałam umowę, wpłaciłam zaliczkę, w lipcu przymiarki i poprawki Poszło całkiem sprawnie, w większości salonów baaardzo miłe panie, ale były i takie, które nawet nie wstały z krzesła jak weszłam od salonu, więc cóż-weszłam i wyszłam. A oto mój wybór tylko tasiemka będzie biała, a nie niebieska
Suknia jest przepiękna!!! Na 100% wybór trafiony. Nie masz czego żałować - można Ci co najwyżej zazdrościć takiego wyboru

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Ja pomału robie listę rzeczy, którę chcę załatwić na właśnie 3 miesiące przed ślubem - kiedy będę w Polsce na 2 tygodnie. Do tej pory lista zawiera:
1. załatwić USC i protokół w Kościele jeśli się uda.
2. Znaleźć (ewentualnie zamówić 0 zastanawiam się nad tanecznymi) buty ślubne
3. Odebrać obrączki
4. Kupić alkohol
5. Oddać suknię do przeróbki (mam używaną) Krawcowa już zaklepana.
6. Ustalić menu (tym mam zamiar się zająć przed wyjazdem, ale mieć je już skompletowane w czasie pobytu w PL)
7. Kupić garnitur i resztę TŻtowego stroju
8. Odwiedzić salę i zbadać ją pod kątem dekoracji (ewentualnie zakupić pewne elementy dekoracji - Elizówka)
9. Zakupić materiał na sukienki dla druhen i krawaty dla starszych (co myślicie o kupowaniu materiału na allegro? Warto czy za duże ryzyko?)
10. Spotkać się z foto (do tej pory mieliśmy jedynie kontakt internetowo - pocztowy)
11. Spotkać się ze znajomą kwiaciarką w celu ustalenia bukietów i dekoracji samochodu.
12. Rozdać zaproszenia....
13. Wybrać cukiernię. Coraz bardziej skłaniam się ku Tadkowi, przez opinie Telki i ich ceny. Myślę jeszcze o Jacku. W każdym razie wypróbuję obie i zobaczymy.
14. Zainspirowana Waszymi stanikowymi wypowiedziami, zdecydowałam się również tego zakupu dokonać w kwietniu.
Nic więcej mi nie przychodzi do głowy. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie tego co można i warto załatwić wcześniej, a nie znalazło się na mojej liście to piszcie. Później będę w Polsce na jakieś 4 tygodnie przed weselem i nie chcę całego tego czasu spedzić latając z językiem na brodzie i myślą, że już nie ma czasu... Wolę się wtedy się zrekasować na tyle na ilę będę mogła i raczej dopinać sprawy na ostatni guzik niż je rozpoczynać.
Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
mam dokladnie ten sam problem teraz bede w kwietniu na 10 dni a potem 2,5 tyg przed slubem .Ja na mojej liscie mam jeszcze zamowic dekoracje w kosciele
Dzieczyny życzę Wam powodzenia w załatwianiu wszystkiego!!!

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
a to 1 spowiedzi przedmałżeńskiej nie odbywa się miesiąc przed ślubem
My na pierwszą spowiedź poszliśmy 2 tyg przed ślubem, a na drugą dzień przed. Nie widzieliśmy sensu iść wcześniej, ale nie ma żadnych przeciwwskazań, by pierwsza spowiedź była nawet pół roku przed np właśnie podczas dnia skupienia.
Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
Tenaya cudowna wiadomość!!! GRATULUJĘ!!!
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:51   #2756
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wcale ostatnio Was nie czytam, bo ostatnio w moim życiu dużo się dzieje. Postanowiłam, że podzielę się tym z Wami Otóż w ubiegłą sobotę dowiedzieliśmy się z tż, że jesteśmy rodzicami Nasze Maleństwo ma teraz 6 tygodni i prawie pół centymetra dziś widziałam je na usg Niesamowite przeżycie, choć tak naprawdę widać tylko niewielki punkcik.
Co do ślubu i wesela, to pewnie je przełożymy, bo wtedy będę już w 8 miesiącu ciąży... Co, gdzie, kiedy - tego jeszcze nie wiemy. Teraz to zeszło na dalszy plan
GRATULACJE!!!!! Dbaj teraz o siebie o Dzidziusia i opowiadaj co u Was
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:45   #2757
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

;( dziewczyny a ja mam problem z rodzinami ;( jejku teściowie swoje a moi rodzice swoje. Miałam już upatrzą salę ale nie bo każdy chce po swojemu. Mnie już krew zalewa teściowie że przed zarezerwowaniem sali musimy obejrzeć min. 10 sal. A ja się zapytam po co?? Skoro widzę zdjęcia na necie i znam wasze opinie co do niektórych. Warto pojechać tylko do tych co się podobają i co mają dobre opinie ma ja biorę pod uwagę tylko 3 sale. Moi rodzice znowu że oni nie chcą żeby moja przyszła teściowa wszystkim rządziła bo oni nie są od niej gorsi i że to oni mają głos decydujący. no ja się zatłukę obiecuje aż się wszystkiego odechciewa
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:00   #2758
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
;( dziewczyny a ja mam problem z rodzinami ;( jejku teściowie swoje a moi rodzice swoje. Miałam już upatrzą salę ale nie bo każdy chce po swojemu. Mnie już krew zalewa teściowie że przed zarezerwowaniem sali musimy obejrzeć min. 10 sal. A ja się zapytam po co?? Skoro widzę zdjęcia na necie i znam wasze opinie co do niektórych. Warto pojechać tylko do tych co się podobają i co mają dobre opinie ma ja biorę pod uwagę tylko 3 sale. Moi rodzice znowu że oni nie chcą żeby moja przyszła teściowa wszystkim rządziła bo oni nie są od niej gorsi i że to oni mają głos decydujący. no ja się zatłukę obiecuje aż się wszystkiego odechciewa
w tej sytauacji chyba najlepiej jeśli sama z tż-tem podejmiesz decyzję my tak zrobiliśmy i chociaż trochę mieli nam to za złe to wkońcu to zaakceptowali i stwierdzili ,że skoro sami o wszystkim decudujemy to im pozostaje tylko decyzja o ciastach i wódce(chociaż w tych kwestiach też zamierzamy troszkę negocjować) a przynajmniej unikneliśmy konfliktówale oczywiście nie znam Twoich rodziców i teściów i może w Waszej sytuacji to tak gładko nie przejść,jeśli sami zarezerwowali byście salę..
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:04   #2759
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
w tej sytauacji chyba najlepiej jeśli sama z tż-tem podejmiesz decyzję my tak zrobiliśmy i chociaż trochę mieli nam to za złe to wkońcu to zaakceptowali i stwierdzili ,że skoro sami o wszystkim decudujemy to im pozostaje tylko decyzja o ciastach i wódce(chociaż w tych kwestiach też zamierzamy troszkę negocjować) a przynajmniej unikneliśmy konfliktówale oczywiście nie znam Twoich rodziców i teściów i może w Waszej sytuacji to tak gładko nie przejść,jeśli sami zarezerwowali byście salę..
no właśnie też tak myślałam... pojeżdżę trochę z teściami żeby nie było i jak coś to z TŻtem powiemy że my chcemy tą salę i koniec. Ale i tak pewnie będą się czepiać ahhhhh.... czemu oni lubią się wtrącać... mi się wydaje że to są ich niespełnione ambicje co do ich własnych wesel dlatego tak jest.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:38   #2760
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Bielizna zakupiona i nie wydałam majątku

Tenaya24 GRATULACJE i oby wszystko poszło dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model-033_111.jpg (26,9 KB, 36 załadowań)
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.