Essence cz. VIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 17:02   #4831
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VIII

30 zł za perfumy ? przesada a miałam zamiar kupić - odpuszcze sobie
ale za to musze dorwać puder i pierścionek
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-04-19 o 17:06
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:21   #4832
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII



Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Szafy Essence są (chyba) tylko w Tesco Express, w Poznaniu wygląda to tak, że jest wydzielona część drogeryjna z kosmetykami kolorowymi i częścią jakby apteczną. Jest to poprostu pomieszczenie na sklepie, jest też chyba zamykane o którejś tam mimo, że sklep jako Tesco jest całodobowy. Ale nie jest to część galerii, żeby się dostać do tej części drogeryjnej trzeba normalnie wejść na sklep. Jest to część Tesco a nie jakaś tam obca drogeria( na rachunku, który płaci się na miejscu normalnie widnieje nazwa Tesco, można później kontynuwać zakupy na sklepie lub pokazując rachunek ochroniarzowi wyjść z całego Tesco). Jest tam cała, pełnowymiarowa szafa Essence, z miejscem na limitowankę. Przynajmniej tak to wygląda w Poznaniu
W Łodzi jest tak samo

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
też dzisiaj wyszłam zawiedziona z GŁ...
a do innych natur jest strasznie daleko...

Może zajrzę do tej w Zgierzu jak bedę za kilka dni
Na Plantowej dupa
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:23   #4833
moni673
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Essence cz. VIII

Kochane jeszcze dobrze Blossoms nie weszły do wszystkich sklepów a już na stronie Essence pojawiła się nowa LE You rock! Zapraszam na mojego bloga: http://moni673.blogspot.com/
moni673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:32   #4834
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez moni673 Pokaż wiadomość
Kochane jeszcze dobrze Blossoms nie weszły do wszystkich sklepów a już na stronie Essence pojawiła się nowa LE You rock! Zapraszam na mojego bloga: http://moni673.blogspot.com/
bylo o tym.


wszyscy juz beda mieli Blosssoms, o nowosiach zapomna, aWroclawianki biedne jeszcze nie...
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:34   #4835
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
bylo o tym.


wszyscy juz beda mieli Blosssoms, o nowosiach zapomna, aWroclawianki biedne jeszcze nie...
A do nas przyjdzie B&W.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:37   #4836
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
bylo o tym.


wszyscy juz beda mieli Blosssoms, o nowosiach zapomna, aWroclawianki biedne jeszcze nie...


To tak jak z tymi nowościami z I jesiennej tury-nadal nie ma większości szminek i różu paseczkowego.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:38   #4837
moni673
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Essence cz. VIII

U nas też nie ma Blossoms tylko parę nowości ale nic nie wpadło mi oko ;p w sumie dziś dostaw towaru może coś wyłożą więcej... jutro pójdę obczaić;p
moni673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 17:39   #4838
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam jak zrobić zdjec, mam telefon starej generacji, bez bluetootha i kabla
Moge napisac ze są w niej - dwustronne kredki Sensique (zielen jasna/ciemna, braz jasny/ciemny rozowy/fiolet); wyprzedaz kolorowych maskar Essence color booster za 6.99 (pierwszy raz je widze??), błyszczyk Essence Volume & Gloss za 6.99. Nowosci z My Secret - pachnace lakiery do paznokci i paletka 5 cieni.
A z Blossom widac puder kwiatkowy za 12.99, perfumy za 29.99, cienie dwukolorowe za 8.99, błyszczyki 7.49 i lakiery 6.99 zł.
Puder, puder!!
Będę się czaić od rana. A najlepiej wybiorę się pod koniec tego tygodnia i obadam co i jak z paniami

A nie ma ceny różu w kremie?
Perfumy ciut drogie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:43   #4839
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VIII

o matko ! skąd ja wezmę pieniądze na limitowankę ?!

ogarnęła mnie wielka chęć na natychmiastowe posiadanie pasiaka SC dla blondynek (Kaszko to Ty narobiłaś mi chęci na niego), czarnego pękacza, żółtego i srebrnego lakieru i kulkowego pędzelka
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:51   #4840
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VIII

Ale do 28 tylllle czasu
Ja chcę róż i puder i perfumy może... ale nie za tą cenę.

Puder jest rozświetlający czy jaki?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:51   #4841
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Essence cz. VIII

o majj gad ;o
do 28 musze uzbierać kasę
na... 4 lakiery, puder, błyszczyk i może kredki. Perfumy, cienie i róż na bank sobie odpuszczę.
__________________

arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 17:57   #4842
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. VIII

Dzisiaj skusilam sie na bialego pękacza
i
poprostu pekniecia je nierownomierne i minimalne ...
Odrazu wyladowal na all i znikł
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:59   #4843
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Dzisiaj skusilam sie na bialego pękacza
i
poprostu pekniecia je nierownomierne i minimalne ...
Odrazu wyladowal na all i znikł
A do mnie właśnie już idzie czarny pękacz dzięki pomocy miłej Wizażanki (). Mam nadzieję, że będę zadowolona
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:03   #4844
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam to były cupcake, honey bee i coralize. A ja chciałam zerknąć czy się różni nude i honey bee

BTW. A in the nude ma jakiś shimmer, czy jest kremowa?
racja, skupiłam się na tym dziwnie wygladającym honey bee. Nude jest bez drobinek. Nie wiem, czy ten swatch nude był już pokazywany http://www.truccarmi.it/2011/03/ross...9D-by-essence/
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-04-19 o 18:05
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:25   #4845
Rosanna2009
Raczkowanie
 
Avatar Rosanna2009
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
na dole sienkiewicza -sa pekacze
i rozne nowosci
czemu ja dopiero teraz mogłam tu wejść

uwielbiam Cię!
jutro po szkole lecę tam! a to jest ta drogeria między kopiluwakiem a księgarnią językową, tak? Można sobie podejść czy to wszystko za ladą?
Rosanna2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:36   #4846
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. VIII

na allegro są nowości, oczywiście dwa razy drożej niż normalna cena

http://allegro.pl/lakier-essence-nai...570928552.html

http://allegro.pl/essence-cracking-c...563797550.html

http://allegro.pl/eyeliner-w-zelu-es...569380655.html

http://allegro.pl/blyszczyk-essence-...571202548.html


i wiecie co..... kupiłam ten glitter topper za 16.90 (!) bo już nie mogłam wytrzymać.........
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:38   #4847
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. VIII

W Katowickiej Naturze pojawiła się już nowa szafa! Kupiłam pędzelek do smoka - fajny Dużo ich jeszcze zostało - byłam tam przed 10.00.
W Douglasie na Stawowej też była dostawa - są rozświetlacze z Sun Clubu i pędzelki do eyelinera, ale "smoczych" brak. W lakierach też były duuuże braki, ale kupiłam 57 - can't cheat on me - piękny holo
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:39   #4848
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A nie ma ceny różu w kremie?
Nie ma, są tylko rzeczy które wypisałam.
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:50   #4849
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Aaaa! Byłam byłam i upolowałam co nie co! Normalnie sikam ze szczęścia, a radości tyle co z woskowych kredek jak byłam przedszkolakiem
Kupiłam coralize me (śliczna notabene) do tego błystek kiss kiss kiss (w domu okazało się, że już oczywiście zmacany był), tusz MA smokey i do tego pędzelek do smokey i na razie to by było na tyle bo mam tylko jedną szafę, ale jak tylko wydrę mojego chłopa na łowy do miasta obok (ewentualnie sama wyprawie się na misję) to może uda mi się jeszcze upolować upragnione linery, nabłyszczacz z sun club i pędzelek do linera. Jednak przyznam, że po tylu miesiącach oczekiwania jestem dosyć usatysfakcjonowana bo wiem, że lepiej raczej nie będzie (czytaj: drugiej szafy raczej mi nie wstawią)

Zapomniałam dopisać że chodzi o Rzeszów of course Ponadto widziałam nowe lakiery (jednak nie przyglądałam się specjalnie, pojedyncze cienie, ogólnie szafa była ładnie wypełniona i stałam nad panią, która kucając coś tam dokładała. Po moim wyjściu nie ostał się żaden błystek kiss kiss i został tylko jeden do smokey, za to dużo było maskar i cupcake'ów, coralize me i pozostałych błystków SWM. Acha i zapytałam panią o najbliższą limitke, to była tak "zorientowana", że powiedziała mi że lakiery pękające maja chyba jeszcze do nich dojść, na co ja jej że one chyba w drugiej szafie, a ona, że nie, że to będzie limitka hehe dobre... Swoją drogą ktoś niepoinformowany tak jak my np. mógłby niezłego mętliku dostać, bo sprzedawczynie naprawdę słabo się orientują co i jak:/
Czyli jednak się udało Ja dzis miałam pierwszy test pędzelka Smokey i zdał go na 6
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hehe coś w tym rodzaju




żartujesz!! super wiadomość! Ciekawe tylko kiedy im zechce się ją wprowadzić, bo pewno niektóre natury będą czekały aż do obowiązywania gazetki z wystawieniem produktów ale i tak już nie mogę się doczekać
28 będe na pewno rano w naturze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 18:53   #4850
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
W Olsztynie na starówce przy mnie pani wkładała nowe napisy i widziałam, że przyszky cienie. płytek nowych nie było i korektora też nie. mówiła, że nowości malutko mają.
W starym kinie- powiedziała mi babeczka ( łaskę robiła, że ze mną rozmawiała), że od jakiegoś czasu część nowości mają, ale nie ma żadnej opcji aby mi cokolwiek sprzedała, bo w sumie to kodów nie mają i wszystko nie doszło.. w sumie to kazała mi przyjść po świętach, ale powiedziała, że jak chcę to mogę przyjść jutro zobaczyć co i jak.. no i że dzisiaj dosatli dużą dostawę, ale nie wie co w tym jest ( stało przy wejściu kilka kontenerów) i nie wie kiedy zbiorą się za rozłożenie tego, co przyszło.
W Alfie nic- i nie wiedzą kiedy będzie, jak przyślą to będzie, oni na to wpływu nie mają
;o
ja dziś byłam na Pieniężnego, widziałam te kontenery, w połowie rozpakowane ale nie zauważyłam nowości..
w szafach nic nie było, luknęłam do kartonika-też nic.. hm.. to nie wiem, dziwne to..
a około której Ty byłaś na zwiadach?
to dobrze że się nawet nie fatygowałam do alfy, przeczuwałam że nic tam nie będzie;/
a na starówce byłam wczoraj też właśnie jak rozpakowywano...i też nic nie widziałam...;/
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:56   #4851
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam w Magnolii o 12 - pusto, nic się nie dzieje.
Kupilam w koncu 3 lakiery nowe z Catrice i dwa eyelinery również Catrice wiec juz mi na nowosci niewiele pieniedzy zostalo Co za Wroclaw

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Pięknie. Wczoraj wieczorem zadzwonilam do Magnolii zapytac o nowosci. Uslyszalam, ze już sż, ale beda je wypakowywac jutro o 12. I coz, dnia dzisiejszego przybylam, zobaczylam... i sie wkur**łam
Poszłam z mordą do ekspedientki, że co to za ściemę wali przez telefon, a ona że dostawa będzie na pewno dziś wieczorem i jutro rano będą nowości. Ale już im w te kłamstwa nie wierzę.
Chyba jutro wracając z uczelni zahacze o Magnolię Chociaż po moich zakupach wspomnianych juz chyba na nic jakos bardzo nie czekam
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:06   #4852
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lolaxx2207 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jeszcze czy cien z paletki do brwi z essence nadaje się dla blondynki o baaardzo jasnej karnacji i brwiach? z góry dziękuję
moim zdaniem powienin pasowac

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam jak zrobić zdjec, mam telefon starej generacji, bez bluetootha i kabla
Moge napisac ze są w niej - dwustronne kredki Sensique (zielen jasna/ciemna, braz jasny/ciemny rozowy/fiolet); wyprzedaz kolorowych maskar Essence color booster za 6.99 (pierwszy raz je widze??), błyszczyk Essence Volume & Gloss za 6.99. Nowosci z My Secret - pachnace lakiery do paznokci i paletka 5 cieni.
A z Blossom widac puder kwiatkowy za 12.99, perfumy za 29.99, cienie dwukolorowe za 8.99, błyszczyki 7.49 i lakiery 6.99 zł.
Ja wlasnie ostatnio sobie przeliczylam z jakiegos niemieckiego bloga ile powinny kosztowac w PL perfumy i tak mi wysszlo ze ok 30zł.
Moim zdaniem tez ciut za drogo, tak do 25 zł MAX MAX bym mogla dać za zwykle, ladne, kwiatowe.
Wiec pewnie nie kupie
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:10   #4853
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. VIII

Pani w Naturze chyba poczuła, że truję jej tak bardzo, bo ja chcę usłyszeć, że nowości są i chcę je zobaczyć, co się stało, a w czwartek sobie pójdę uzupełnić braki
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:11   #4854
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VIII

Tyle co stanęłam na krakowskiej ziemi () od razu pobiegłam do Douglasa na Floriańskiej taszcząc przy tym walizkę (jeśli któraś z Was była wtedy obok szafy i widziała niewysoką kobitkę z walizką, to tak, to byłam ja) i jestem szczęśliwą posiadaczką korektora w odcieniu 20 soft beige, błyszczyka stay with me w odcieniu 06 berry me! oraz pęsetki Chciałam jeszcze zestaw mini błyszczyków ale były tylko w odcieniu 01, pędzelków nie było w ogóle. Chciałam jeszcze błyszczyki stay with me w odcieniu kiss, kiss, kiss i 02 ale już nie było Wrócę tam może jutro po kilka rzeczy jeszcze ogólnie żadna z zachwalanych szminek mnie nie urzekła, może za bardzo się spieszyłam. Nie wiem.... Jutro testy korektora i błyszczydła
Były pękacze, były balsamy do ust w słoiczku, eyelinery (fioletowy na 100% i chyba zielony), nowe podwójne cienie, nowe pudry matujące... Dużo tego było
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:18   #4855
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. VIII

dzięki za info o Olsztynie.

szkoda, że tyle im schodzi rozpakowywanie dostaw. za każdym razem jak jestem w Polonii to pustki, żadnych klientów, a Panie się nudzą. chociaż z tych nudów by coś wyłożyły.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:20   #4856
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Essence cz. VIII

zajrzałam na ten wątek całkiem przypadkiem- i wiecie, chyba zostanę maniaczką Essence to okropne
douglas katowice- zakupiłam błyszczyk stay with me nr 3 i cupcake są śliczne
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:25   #4857
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Ha, coś mi się nie zgadzało i faktycznie. Fotki z aukcji http://allegro.pl/blyszczyk-essence-...571202548.html są ukradzione z bloga http://delicatehummingbird.blogspot....y-with-me.html. Zgłaszam, też zgłoście, szybciej usuną aukcję
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:45   #4858
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ha, coś mi się nie zgadzało i faktycznie. Fotki z aukcji http://allegro.pl/blyszczyk-essence-...571202548.html są ukradzione z bloga http://delicatehummingbird.blogspot....y-with-me.html. Zgłaszam, też zgłoście, szybciej usuną aukcję
Nie usuną, bo zdjęcia sa niepodpisane Niedawno przez kilka dni "korespondowałam" z obsługą all, bo ktoś ukradł moje fotki z bloga i nic nie wskórałam, dowiedziałam się tylko, że mogę dochodzić swoich praw w sądzie

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-04-19 o 19:47
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 20:50   #4859
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość



W Łodzi jest tak samo

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------


Na Plantowej dupa
i w GŁ też
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:06   #4860
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rosanna2009 Pokaż wiadomość
czemu ja dopiero teraz mogłam tu wejść

uwielbiam Cię!
jutro po szkole lecę tam! a to jest ta drogeria między kopiluwakiem a księgarnią językową, tak? Można sobie podejść czy to wszystko za ladą?
co za wyznania

tak wlasnie w tym miejscu.... w srodku jest jeszcze takie pomieszczenie po prawo i tam jest szafa essence , a jesli chcesz pekacze to pytaj bo one sa wystawione wogole w innych lakierach (o maly wlos i bym wyszla i nie kupila pekacza bialego bo w szafie nie bylo ale zapytalam i byly ale i tak moim zdaniem niewarto...)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A do mnie właśnie już idzie czarny pękacz dzięki pomocy miłej Wizażanki (). Mam nadzieję, że będę zadowolona
Sa rozne opinie ale co do bialego slyszalam sporo negatywnych opinii(moze jutro wrzuce fote) podobno czarny jest lepszy (jesli trzeba cos komus piszcie ! )
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.