do rudzielców :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 20:10   #1
ashiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5

do rudzielców :)


Witam Mam pytanie do pań rudych, względnie byłych rudych mozecie polecic mi jakas farbe do włosow (kolor miedziany, czerwony lub cos koło tego), ktora by się nie zmywała po tygodniu? teraz uzywam garnier 100% color, jest niezły,ale mogłby byc lepszy :|
moze macie sprawdzona jakas lepsza farbe? ja juz nie mam siły eksperymentowac
ashiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 20:55   #2
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: do rudzielców :)

bardzo lubie rude odcienie,czerwone i intensywna czerwien w Palette (białe opakowanie) spełniała sie,tylko ze ta paletta niszczy włosy no ale to chemikalia,dawno juz nie malowałam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:48   #3
ashiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: do rudzielców :)

no własnie, zastanawiałam sie nad palette, ale co i rusz słysze kiepskie opinie o tych farbach, nawet fryzjerka onegdaj mi odradzała...choc z drugiej strony moja mama uzywala przez długi czas jasnego blondu od nich i nie miala szczegolnie zniszczonych włosów. I sama nie wiem co zrobic mam aaaaaa co za problemy
ashiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:44   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: do rudzielców :)

Ja farbuję się na rudo. Wcześniej u fryzjera, farbami L'Oreal Marijel, ale zbyt drogo mnie to kosztowało. Od kilku miesięcy kupuję na allegro farby Alcantara (również profesjonalne). Efekt jest trwalszy, niż uzyskany drogeryjnymi farbami i można mieszać wiele odcieni. Miedzianych jest dosyć sporo, więc to też plus. Można poeksperymwntować. Coprawda kolor nie trzyma się na pewno miesiąc, bo to chyba niemożliwe, jeśli często myje się włosy, ale w sumie niewiele się wypłukuje, w porównaniu do zwykłych farb. Moim zdaniem.
(Ja zwykle kupuję z tych farb ciemny miedziany i mieszam go z innym odcieniem, tylko odradzam mieszanie z kolorem "Caramel", bo wtedy kolor zmywając się nabiera trochę zółtego poblasku. Obecnie mieszam ciemny miedziany z cynamonem i wszystko gra. Zalezy jeszcze jakie masz włosy, bo ja miałam trochę za ciemne i kupiłam 9% wodę utlenioną do mieszania z farbami, ale polecam raczej 6%, wtedy kolor nie wyjdzie za jasny)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:35   #5
ashiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: do rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Ja farbuję się na rudo. Wcześniej u fryzjera, farbami L'Oreal Marijel, ale zbyt drogo mnie to kosztowało. Od kilku miesięcy kupuję na allegro farby Alcantara (również profesjonalne). Efekt jest trwalszy, niż uzyskany drogeryjnymi farbami i można mieszać wiele odcieni. Miedzianych jest dosyć sporo, więc to też plus. Można poeksperymwntować. Coprawda kolor nie trzyma się na pewno miesiąc, bo to chyba niemożliwe, jeśli często myje się włosy, ale w sumie niewiele się wypłukuje, w porównaniu do zwykłych farb. Moim zdaniem.
(Ja zwykle kupuję z tych farb ciemny miedziany i mieszam go z innym odcieniem, tylko odradzam mieszanie z kolorem "Caramel", bo wtedy kolor zmywając się nabiera trochę zółtego poblasku. Obecnie mieszam ciemny miedziany z cynamonem i wszystko gra. Zalezy jeszcze jakie masz włosy, bo ja miałam trochę za ciemne i kupiłam 9% wodę utlenioną do mieszania z farbami, ale polecam raczej 6%, wtedy kolor nie wyjdzie za jasny)
Lovisa, a możesz mi powiedzieć, ile płaciłaś u fryzjera (tak orientacyjnie) ? Zawsze farbowałam włosy w domu i szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia ile kosztuje koloryzacja u fryzjera Co do samodzielnego mieszania farb to mam obawy, bo ja to wybitnie utalentowana jestem, może lepiej nie ryzykować...
ashiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:38   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: do rudzielców :)


Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2007-02-20 o 15:11
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.