intymne pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 22:10   #1
moniska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41

intymne pytanie.


Witam
Piszę tutaj, bo zawsze dostawałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
I znów mam takie ...
Jeśli uprawiam seks z chłopakiem (stosunek przerywany) wychodzi ze mnie przed wytryskiem, lecz kiedy za drugim razem wchodzi za jakies kilka minut już po pierwszym wytrysku poza mną to czy coś jeszcze tam zostało czy jest możliwe zapłodnienie, nie mogę wyczytać nic na ten temat. Proszę o odpowiedź osoby znające się na danym zagadnieniu.
Nic się nie stanie jeśli zaszłabym w ciążę, gdyż zamierzamy się pobrać wkrótce, ale wolę wiedzieć ja kto się odbywa .
Prosze o pomoc
__________________
Pozbywam się
nałogu obgryzania (
26.05.2010r.)
Walczę o ładny brzuch.


Czekam na wyniki matur, wybieram szkoły.


"Everything I do I do it for me..."


moniska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:15   #2
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: intymne pytanie.

Oczywiscie ze szansa jest, szczegolnie jesli nie pozbył sie nasienia z czlonka.

Poza tym to nie jest pytanie do tego działu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:33   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez moniska1 Pokaż wiadomość
Witam
Piszę tutaj, bo zawsze dostawałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
I znów mam takie ...
Jeśli uprawiam seks z chłopakiem (stosunek przerywany) wychodzi ze mnie przed wytryskiem, lecz kiedy za drugim razem wchodzi za jakies kilka minut już po pierwszym wytrysku poza mną to czy coś jeszcze tam zostało czy jest możliwe zapłodnienie, nie mogę wyczytać nic na ten temat. Proszę o odpowiedź osoby znające się na danym zagadnieniu.
Nic się nie stanie jeśli zaszłabym w ciążę, gdyż zamierzamy się pobrać wkrótce, ale wolę wiedzieć ja kto się odbywa .
Prosze o pomoc
Jesteś moim mistrzem. Rychło w czas się zastanawiasz.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:36   #4
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: intymne pytanie.

A co ma sie zastanawiac jak sie pobierac beda
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 10:08   #5
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez moniska1 Pokaż wiadomość
Nic się nie stanie jeśli zaszłabym w ciążę, gdyż zamierzamy się pobrać wkrótce, ale wolę wiedzieć ja kto się odbywa .
robaczek tatusia płynie do jajeczka mamusi i puka do jego drzwi...

Cytat:
Napisane przez moniska1 Pokaż wiadomość

Nic się nie stanie jeśli zaszłabym w ciążę, gdyż zamierzamy się pobrać wkrótce, ale wolę wiedzieć ja kto się odbywa .
daje sie na zapowiedzi, ustala się msze lub datę w USC, sala, orkiestra, obrączki-jest od tego wątek

dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:03   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: intymne pytanie.

boski watek
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:14   #7
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
boski watek
Przejdz sie na intymne tam to dopiero mozna rozne kwiatki zobaczyc
A co do pytania to nawet sie nie wypowiem, lubie to forum a za te slowa co mi sie cisna na usta to zapewne moja kariera tutaj dobiegla by konca
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 13:58   #8
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: intymne pytanie.

Jeśli pomiędzy stosunkami partner nie oddawał moczu to jak najbardziej może cię zapłodnić. Po wytrysku zostało jeszcze trochę spermy, która nie wyszła na wierzch, że tak obrazowo ujmę, i przy kolejnym stosunku resztki swobodnie uwalniają się wraz z płynem preejakulacyjnym.

Zastanów się dwa razy, czy faktycznie chcesz mieć już dziecko, z twojego podpisu wynika, że jesteś tegoroczną maturzystką i planujesz kontynuować kształcenie - a z dzieckiem u boku nie jest to zbyt komfortowe.

Zarabiasz? Będziesz w stanie utrzymać potomka? Czy wolisz żerować na swoich rodzicach lub zrzucić na barki partnera obowiązek utrzymywania ciebie i dziecka?
Dziecko to ogromne zobowiązanie, nawet jeśli psychicznie jesteś gotowa do tego, by je mieć (bo są kobiety, których sensem zycia jest macierzyństwo i chcą być matkami jak najszybciej, nie neguję tego, niech im będzie na zdrowie), potrzeba też dużych nakładów finansowych, potrzeba miejsca dla tego dziecka (a więc mieszkania), potrzeba mnóstwo czasu i cierpliwości.

Jeśli masz pracę lub inny stały dochód lub jesteś pierońsko bogata z domu, tak samo twój chłopak, dodatkowo macie swoje mieszkanie (lub dom) i jesteście w stanie żyć sobie niezależnie, sami się utrzymując - no to powodzenia i miłego rodzicielstwa życzę

Jeśli zaś jesteście tylko małolatami bez pracy, na utrzymaniu swoich rodziców, to zastanówcie się po sto razy zanim zdecydujecie się na dziecko.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:01   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Jeśli pomiędzy stosunkami partner nie oddawał moczu to jak najbardziej może cię zapłodnić. Po wytrysku zostało jeszcze trochę spermy, która nie wyszła na wierzch, że tak obrazowo ujmę, i przy kolejnym stosunku resztki swobodnie uwalniają się wraz z płynem preejakulacyjnym.

Zastanów się dwa razy, czy faktycznie chcesz mieć już dziecko, z twojego podpisu wynika, że jesteś tegoroczną maturzystką i planujesz kontynuować kształcenie - a z dzieckiem u boku nie jest to zbyt komfortowe.

Zarabiasz? Będziesz w stanie utrzymać potomka? Czy wolisz żerować na swoich rodzicach lub zrzucić na barki partnera obowiązek utrzymywania ciebie i dziecka?
Dziecko to ogromne zobowiązanie, nawet jeśli psychicznie jesteś gotowa do tego, by je mieć (bo są kobiety, których sensem zycia jest macierzyństwo i chcą być matkami jak najszybciej, nie neguję tego, niech im będzie na zdrowie), potrzeba też dużych nakładów finansowych, potrzeba miejsca dla tego dziecka (a więc mieszkania), potrzeba mnóstwo czasu i cierpliwości.

Jeśli masz pracę lub inny stały dochód lub jesteś pierońsko bogata z domu, tak samo twój chłopak, dodatkowo macie swoje mieszkanie (lub dom) i jesteście w stanie żyć sobie niezależnie, sami się utrzymując - no to powodzenia i miłego rodzicielstwa życzę

Jeśli zaś jesteście tylko małolatami bez pracy, na utrzymaniu swoich rodziców, to zastanówcie się po sto razy zanim zdecydujecie się na dziecko.
Amen.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:10   #10
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: intymne pytanie.

stosunek przerywany nie jest bezpieczny z tego względu że w mastce (o ile dobrze pamietam tak to sie nazywa) może znajdować się znikoma ilość plemników.
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:39   #11
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: intymne pytanie.

moja kolezanka w ten sposob zaszla w ciaze. Stosunek przerywany nie daje zadnej gwarancji na to ze nie bedziesz w ciazy poza tym nie ma w ogole komfortu i przyjemnosci bo musicie caly czas byc na bacznosci zeby przed wytryskiem reagowac.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 14:42   #12
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: intymne pytanie.

nie pojmuje jak z tak znikomą wiedzą chcecie sie pobrać- no niby podstawowa wiedza na temat seksu nie jest warunkiem zawarcia malzeństwa ale jednak stawia duży znak zapytania czy jesteście wystarczajaco do tego dojrzali i swiadomi swoich czynów (w tym rowniez konsekwencji).
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:53   #13
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A co ma sie zastanawiac jak sie pobierac beda
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:03   #14
moniska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: intymne pytanie.

nie nie jestem tegoroczną maturzystką. Maturę zdałam bardzo dobrze kilka lat temu. stary opis nie wchodze tutaj często.
chciałam się tylko dowiedzieć, ale zapomniałam, że odpowiedzi są zazwyczaj ironiczne i szydercze.
tak zarabiam u przyszłej teściowej i kończę studia. Z resztą chciałam się tylko dowiedzieć tego, a nie żeby ktos mi dawał wywody o życiu i moim niedoświadczeniu.
Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Pozbywam się
nałogu obgryzania (
26.05.2010r.)
Walczę o ładny brzuch.


Czekam na wyniki matur, wybieram szkoły.


"Everything I do I do it for me..."


moniska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:34   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez moniska1 Pokaż wiadomość
nie nie jestem tegoroczną maturzystką. Maturę zdałam bardzo dobrze kilka lat temu. stary opis nie wchodze tutaj często.
chciałam się tylko dowiedzieć, ale zapomniałam, że odpowiedzi są zazwyczaj ironiczne i szydercze.
tak zarabiam u przyszłej teściowej i kończę studia. Z resztą chciałam się tylko dowiedzieć tego, a nie żeby ktos mi dawał wywody o życiu i moim niedoświadczeniu.
Dziękuję za odpowiedź.

Masz zerowa wiedze i kłamiesz .
Rok temu miałas lat 19 ,więc jakim cudem maturę zdałas kilka lat temu i kończysz studia ?
pewnie jest jakies logiczne wytłumaczenie .

zachodząc w ciąże możesz zapomniec o ładnym brzuchu chociaż lepiej byłoby gdyby twój brzuch jeszcze kilka lat został płaski.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2011-05-15 o 20:37
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:06   #16
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez moniska1 Pokaż wiadomość
nie nie jestem tegoroczną maturzystką. Maturę zdałam bardzo dobrze kilka lat temu. stary opis nie wchodze tutaj często.
chciałam się tylko dowiedzieć, ale zapomniałam, że odpowiedzi są zazwyczaj ironiczne i szydercze.
tak zarabiam u przyszłej teściowej i kończę studia. Z resztą chciałam się tylko dowiedzieć tego, a nie żeby ktos mi dawał wywody o życiu i moim niedoświadczeniu.
Dziękuję za odpowiedź.
Nikt ci krzywdy zrobić nie chce, natomiast tylu ludzi teraz decyduje sie na dziecko w skrajnie nieodpowiednich do tego warunkach, nieodpowiedzialnie, jakby podejmowali decyzję o zakupie zabawki, że niektórzy po prostu chcą te dzieci uchronić od takiego losu. Jeśli faktycznie szczerze możesz przed sobą przyznać, że jesteś samodzielna finansowo, masz za co dziecko utrzymać i wychować, masz gdzie mieszkać i nie żerujesz na innych, to nikt ci tutaj złego słowa nie powie. Ale nie dziw się tym pytaniom, dociekliwości, bo informacja, jaką podałaś, była bardzo enigmatyczna.

Inna sprawa, że uprawiasz seks, jesteś dorosła, ale nawet nie masz pojcia, jak to działa i jak może dojść do zapłodnienia? To trochę niepoważne.

Poza tym, niestety, jak na dłoni widać, ze kłamiesz, co dowodzi, że wcale tak różowo u ciebie nie jest i możesz należeć właśnie do tych nieodpowiedzialnych osób, które dziecko sobie chcą zrobić, bo tak.

Maturę zdałaś co najwyżej w zeszłym roku - konto założyłaś w listopadzie 2009, czyli wtedy raczej nie ustawiłabyś sobie opisu "czekam na wyniki". Najblizszym możliwym terminem matury jest dopiero maj 2010.

Zamiast kłamać lepiej zastanów się nad sobą i swoją przyszłością. Dać się zapłodnić jest łatwo, ta decyzja nic nie kosztuje. Za to 9 miesięcy później zaczynają się schody. Dziecko to OGROMNA odpowiedzialność, pamiętaj o tym i nawet nie musisz już w tym wątku odpisywać, jednak po prostu przemyśl tę sprawę i sama sobie powiedz szczerze, czy masz warunki życiowe do macierzyństwa. I warunkami takimi nie jest kąt bokiem u mamy lub teściowej i życie za ich pieniądze.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:51   #17
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: intymne pytanie.

ignorancja ludzi mnie przeraza. Glupota nie ma wieku, 19 czy 20, wstyd ten sam.
Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
moja kolezanka w ten sposob zaszla w ciaze. Stosunek przerywany nie daje zadnej gwarancji na to ze nie bedziesz w ciazy poza tym nie ma w ogole komfortu i przyjemnosci bo musicie caly czas byc na bacznosci zeby przed wytryskiem reagowac.
I niech bedzie to przestroga dla wielu!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.

Edytowane przez bluebluesky
Czas edycji: 2011-05-15 o 21:52
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 23:03   #18
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: intymne pytanie.

kurcze albo to marna prowokacja... albo wiedza ludzka jest juz całkiem na na poziomie zerowym
A myslalam, ze w dobie internetu zjawisko ciemnoty juz nie występuje.

Jasne, ze jest szansa zajscia w ciązę. To albo chcesz mieć dziecko albo nie, zdecyduj się kobieto. Stosunek przerywany (nie jest formą antykoncepcji) ale widze, ze uważacie to za metodę. Brawo.

A skoro zabierasz się juz za seks to poczytaj troche, a nie wchodz na forum i pytasz o rzeczy po fakcie!
I jak mozna tak pitolić głupoty, że nigdzie nie moglaś na ten temat wyczytac? ... wysil się troche i poproś wujka google o rade
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:51   #19
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: intymne pytanie.

Ludzie, a nie można po prostu odpowiedzieć!
Tak, jest możliwe zajście w ciążę w takim wypadku. Na członku pozostało nasienie. Może je w ciebie wprowadzić przy ponownym stosunku.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 21:22   #20
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: intymne pytanie.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ludzie, a nie można po prostu odpowiedzieć!
Tak, jest możliwe zajście w ciążę w takim wypadku. Na członku pozostało nasienie. Może je w ciebie wprowadzić przy ponownym stosunku.
No wlasnie, ze nie mozna normalnie odpowiedzieć. Trzeba uswiadamiac dzieci, zeby najpierw skorzystały z rozumu, ksiązkowej czy innej wiedzy.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:09   #21
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: intymne pytanie.

sama mogłabyś sobie odpowiedzieć - wystarczy chwila myślenia. skoro po wytrysku nie umył się bądź nie wytarł to uwaga uwaga sperma nadal może być na penisie .. brawa za poprawną odpowiedź
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:14   #22
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: intymne pytanie.

Prezerwatywa naprawdę nie jest droga,a do tego jest kilka w opakowaniu.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:20   #23
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: intymne pytanie.

Nie rozumiem skad te zapędy do wysmiewania każdego bardziej naiwnego pytania. Dziewczyna nie wie, więc chce sie dowiedzieć. No i co w tym złego, dziwnego? Niewiedza na te tematy w tym kraju to nic dziwnego..
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.