Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-28, 19:14   #1
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164

Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha


Kochana Coralin . Bardzo Cię przepraszam , że Redakcja wizaż zablokowała Ci dostęp do tego portalu . Nareszcie widać o co tak naprawdę chodzi - nie o ludzi , ale o te recenzje - wiesz jak to jest , kto by im te recenzje potem wpisał , nie ? Nie zależy im na popularności . O ho ho pewnie nadrobią to tysiące ludzi , którzy tu zaglądają ( ach , te statystyki , gdzie Ci ludzie ? ) ale jak widać , nikt się do tego nie kwapi . Sprytni są . Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam za to , że Redakcja nie myśli , nie ma swojego rozumku ( nawet najmniejszego ) i postanowiła z góry przewidzieć co zrobisz . Och a ile pracy potem by było , faktycznie jak się siedzi tyle czasu przed kompem to każdy facet się może zmęczyć .

Przykro mi , że Cię nie ma . Jeżeli to ja przyczyniłam się do usunięcia Cię z tej strony to najmocniej i najserdeczniej Cię przepraszam . Ja dzisiaj bardzo żałuję , że podjęłam jeszcze raz tę próbę i pisałam recenzje . Na portalu , którym opiekują się ludzie , nie potrafiący przyznać się do własnego błędu .

NIECH ŻYJE I PANUJE WATA CUKROWA I LUKIER - AMEN
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 19:27   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

Diorku napisałaś dokładnie to co czuje teraz wiele z nas - dziękuję Ci z całego serca - warto było wchodzić na wizaż żeby poznać takie dziewczyny.

A wymieniam dziś cały dzień bardzo obficie korespondencję z Coralin, i wierz mi nie ma do Ciebie najmiejszego żalu - prosiła aby za moim pośrednictwem podziękować wszystkim tym osobom które odważyły się stawić czoła adminom portalu wizaż.pl...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 19:40   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

Diorku, posłuchaj, cokolwiek myślisz o redakcji Wizażu, wiesz przeciez równie dobrze jak my wszystkie, że to nie oni tworzą tę stronę - a raczej nie oni tworzą jej najwartosciowszą część.
Jeżleli ma to dla Ciebie jeszcze jakieś znaczenie, przypomnij sobie, jak gorąco byłaś witana po powrocie - między innymi przeze mnie też . Wiem sama, jak irytująca jest ta sytuacja, ale proszę, nie dajmy się ponieść.

Smoczyco, jak zakupy ? Właśnie odpisuję
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:11   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

Dziękuję Asieńko za pamięć - niedawno wróciłam i chyba znów nakupowałam tego jedzenia za dużo tak to jest jak idziesz do supermarketu na głodnego...

A mimo wszystko uważam że Diorek ma rację, adminom ciężko przyznać się do błędu (Diorku zbieram się na napisanie maila do Ciebie, ino myślę na które konto, bo ja tu mam w książce kilka różnych napisanych - jakby co, to przyślij mi Twój aktualny adres na ola@world.pl ). Sama ją witałam gorąco gdy do nas wróciła, bo bardzo ja lubię, po prostu. A dziś mi źle i smutno, miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę, tylko wymieniam niewesołą korespondencję z wieloma użytkowniczkami
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:20   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

Ależ nie da się ukryć, ze macie rację.
Ale mi jest cholernie przykro, kiedy kolekja osoba odchodzi/jest bliska z Wizażu. Czuję się na tym portalu jak w domu, i wkurza mnie taka sytuacja. Mój post nie miał na celu tłumacznia czy maskowania nikogo (jak jest, każdy widzi), ale danie Diorkowi do zrozumienia, że nie jest sam.

joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:42   #6
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

a możecie wyjaśnić dlaczego właściwie coralin została zbanowana? prześledziłam wątek o testerach na Targowisku (bo sądziłam że może mieć to jakiś związek), ale nic mi sie nie rozaśniło
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:47   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Diorek przeprasza Coralin ha ha ha ha ha ha ha ha

Droga Maju wytłumaczenie jest w wątku poniżej:

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1088367339
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.