Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 09:50   #4261
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Super relacja Karolkya! Cieszę sie, że tak fajnie wszystko wyszło. Gratuluję!
Co do lampionów to my też je planujemu, tylko jeszcze ich nie zamówiłam. Mogę poprosić na priv info o sprawdzonych miejscach/ sprzedawcach z allegro? Będę bardzo wdzięczna.
Ja tu niestety Ci nie pomogę bo kupowałam w UK na ebayu.
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2011-06-10 o 21:22
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:09   #4262
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Karolkya wyglądałaś przecudnie!!! I śliczny miałaś bukiet

Cytat:
Napisane przez monik_85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuję pomocy

Gdzie zamawiacie autokary/autobusy na wesele??? macie jakieś sprawdzone firmy, które nie przesadzają z cenami???

bardzo proszę o info tutaj albo na priv
Ja także proszę o jakieś namiary, jeśli coś Dziewczynki wiecie. W ogóle ile wcześniej trzeba zamawiać autokar/busy?
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:42   #4263
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Jeśli chodzi o lampiony to my zamówiliśmy na allegro 50 szt białych i rozdaliśmy 1 na parę. bo to jest dość duze i jedna osoba trzyma druga podpala.... oczywiście pytaliśmy w lokalu czy mozemy - podpisaliśmy aneks na swoja odpowiedzialność.
Strachu się najadłam choć mówione było z daleka od drzew i budynków to do niektórych nie dotarło i jeden o mały włos nie zachaczył o drzewo :/ ale ogólnie cudowne sa


ŚPIĘ!!!! pomocy
__________________
Nasze szczęście

Edytowane przez karolkya
Czas edycji: 2011-06-09 o 12:43
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:01   #4264
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Karolkya - super wesele, sukienka, kwiaty tez, po prostu miodzio
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!
Kruczydło - wszystkiego naj, naj, najlepszego, bedzie pięknie, nawet jeśli pogoda nie dopisze,........

co do sukienek na poprawiny to są piekne - Pauli i Olki
moja bedzie zielona, długa i na szyje

jeszcze dopisze o tych miejscach na plener - moze warto pojsc na jakies blokowisko na spacerek i poszukac fajnego placu zaBAW - na osiedlu kruczkowskiego jest kilka odnowionych, a jeden całkiiem spory, na lsm tez jest kilka,
nad zalewem zemborzyckiem tez są place zabaw, przystan kajakowa itp....

pozatym wesołe miasteczka sa z reguły na jana pawła lub na zygmuntowskich koło mosiru

festyn, odpust, dni świdnika?
moze tor cartingowy? w podziemiach gali?
stadnina koni?
lotnisko w radawcu?w swidniku
jakaś opuszczona stacja pkp
w teatrze osterwy (klimatyczne zdjecia na scenie, na widowni itp)
jeziora na pojezierzu

a moze nie silić sie koniecznie na jakieś odjechane miejsca, tylko zrobić plener w miejscach Wam bliskich - pierwsza randka, miejsca spotkan itp
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:38   #4265
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczynki, a my już wróciliśmy z naszej podróży poślubnej. Była bardzo krótka, bo zaledwie 3 dni trwała, ale jestem z niej bardzo zadowolona
Chyba musimy założyć wątek Żonkowy, bo bardzo się do Was przywiązałam

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Ja ubrałam już mojego TŻ-CIKA:d ale jestem szczesliwa wyglada super

PS.Dziewczyny czy Was też tak męczy proszenie gości?Jejku ja po takim całym dniu jeżdżenia i proszenia padam poprostu:/
Super, że tż Ci się podoba
Ja też byłam padnięta pod koniec dnia ale i szczęśliwa, że wszystkich gości ze strony tż udało się obskoczyć w jeden dzień, a moich w drugi.
Tak w ogóle to cieszcie się Dziewczynki takimi rzeczami, nawet jeśli jesteście zmęczone i macie momentami dość. Ja strasznie tęsknię za przygotowaniami

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
Skończyłam albumy na podziekowania dla rodziców. Wstawiam parę fotek może kogoś zainspirują, wydaję mi się ze bardzo sie uciesza i bedzie super pamiatka, do tego damy bukiecik kwiatów
Przyznam się, ze sama go troszke sciagnelam od innej dziewczyny ktora go robila pare lat temu , wynalzlam go na necie i zrobilam troszke po swojemu. Po lewej stronie znajduja sie wiersze i rozne adnotacje a po prawej zdjecia.
Piękny albumRodzice na pewno będą przeszczęśliwi Cudowna pamiątka!!

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my ślubujemy już w tą sobotę! Do tej pory nie odczuwałam stresu, ale teraz zaczynam się już denerwować...
Kruczydło, Wasz Wielki Dzień już jutro... Z tej okazji życzę Wam, aby Wasze wspólne życie było tak piękne i przepełnione miłością jak w dniu ślubu Kochajcie się, szanujcie i bądźcie szczęśliwi Wszystkiego najlepszego
P.S. I nie przejmuj się pogodą nawet jeśli będzie chłodno

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Witam Was już z Lublina Nawet nie wiecie jak się cieszę, że już wróciliśmy. Teraz tylko trzeba zakasać rękawy i do roboty.

Ja dziś odebrałam buty z Parysa. Wstawię zdjęcia jak będę przy aparacie Podobają mi się, choć nie aż tak, jak niektóre buty w sklepie. Mam za to pewność, że będą dużo ygodniejsze, więc myślę, że warto.

Poza tym dzwoniłam do cukierni, będziemy zamawiać tort z Jacka, cena nie przeraża a slyszałam same dobre opinie. Nie ma niestety czasu jeżdzić po cukierniach i wybierać, więc muszę polegać na opiniach.

Mam też zmartwienie bo wiele osób odmawia nam przyjścia a wesele.... Przykro mi bardzo, ale nie wiem co mogę zrobić. Boje się, że wesele będzie nieudane jak będzie mało osób (z zaproszonych 110, zostaje nam ok85, a wśród tych osób jeszcze wiele nie wie na pewno czy będą, wiec może się okazać, że będzie ok 70....)
Witaj w Lublinie
Co do butów - wygoda jest bardzo ważna, tym bardziej, że praktycznie wcale butów nie widać. W moim przypadku chyba w ogóle ich widać nie było, bo miałam dość obszerny dół sukni. Ze swoich butów jestem zadowolona. Były mega wygodne, nigdzie mnie nie obtarły. Kupiłam w Pantofelku. Zgubiłam kokardkę co prawda, ale znalazłam ją. Przykleję ją i będą jak nowe
Też słyszałam pozytywne opinie o Jacku, więc nie masz się co martwić. Ja też nie jeździłam po cukierniach i nie próbowałam tortów. Wybrałam Ninę bo miałam do niej blisko i wiedziałam, że mają dobre ciasta i torty za przystępną cenę.
Jeśli chodzi o liczbę gości to się nie martw. Mniejsza ilość też będzie się bawić O to naprawdę możesz być spokojna Nigdy nie ma 100 procentowej frekwencji. I zazwyczaj trzeba od razu liczyć się z tym, że ok. 30 osób odmówi. Nam też sporo osób odmówiło. Zaprosiliśmy ok. 140 osób, a było niecałe 100.

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Moja relacja:
1) Ślub - kościół św. Agnieszki w Lublinie - bardzo ładna msza, super uśmiechnięty ksiądz, wszystko jasno i na temat formalności przyjemność
2) Sala BENSIP - polecam jedzonko bardzo dobre, obsługa wyśmienita, organizacja bardzo dobra.
3) Zespół PIANO - bardzo mili ludzie, dobrze dogadali się z salą, więc nie było niedomówień. Zabawy zaproponowali bardzo fajne. Muzyka też ok, choć jak ktoś woli bardziej "młodzieżowe" kawałki to trzeba ich uprzedzić.
4) Dekoracja sali - Studio aranżacji przyjęć - dość drogo jak na jakoś usługi, trochę niezgodności z zamówieniem ale ogólnie ok. Bukiet też od nich i był cudowny.
5) Suknia - szyta w salonie Imperium POLECAM - idealnie dopasowana do mnie a tylko 2 przymiarki.

Sobota zaczęła się spokojnie śniadankiem wspólnym, TŻ zawiózł mnie i mamę do fryzjera gdzie byłam w sumie pierwszy raz a Pani Kasia uczesała mnie tak jak chciałam ( bez próbnej), a mojej mamie wyczarowała super fryzurkę Tata zajął się logistyką - przyjmowanie ciast z cukierni ( Alicja - Nasutów pyszne ciasta i tort), potem zapomniał o dekoracji na tort - chciałam z żywych kwiatów no ale na szczęście zadzwoniłam i przypomniałam. Wróciłyśmy to był czas na odpoczynek, kąpiel i powoli czas było się przygotowywać. Makijaż wykonała siostra mojego TŻ, po próbnym z piątku troszkę się bałam że coś będzie nie tak, ale już dogadałyśmy szczegóły i wyszło super Potem w ten 30 stopniowy upał musiałam wbić się w suknię, nie było źle ale potem stałam przy wiatraku Standardowo błogosławieństwo na którym się oczywiście popłakałam.
Ok 16:15 pojechaliśmy do kościoła podpisaliśmy dokumenty przed i msza. Lekki stres ale przysięga wyszła ok bez zająknięcia i z uśmiechem Po mszy obsypali nas płatkami róż, cukierkami i grosikami. Życzenia....

Wesele zaczęło się od tradycyjnego powitania chlebem przez mamy. Oczywiście nie obyło się bez wpadek.... Przy tworzeniu winietek i rozsadzaniu ludzi zapomniałam o mojej koleżance, na szczęście było więcej miejsc więc mieli gdzie siąść ( po wszystkim byli bardzo zadowoleni bo trafili na super ludzi i się z nimi bardzo dobrze dogadali) ufff.... pierwszy taniec ponoć wyszedł super tańczyliśmy go pierwszy raz i ja miałam wrażenie, że ruszamy się jak kaleki.... potem wesele żyło własnym życiem ok 22 zaprosiliśmy wszystkich na puszczanie lampionów - polecam wszytskim cudowny efekt Skończyło się ok 4 nad ranem.
Mieliśmy odrobinę sił na poślubny poranek
Super, że jesteście zadowoleni z usługodawców i że wszystko się udało i że mieliście siły na skonsumowanie małżeństwa Bardzo miło czytało się Twoją relację Pięknie wyglądałaś

Olka i Paula - bardzo różne są Wasze poprawinowe kreacje, ale obie są piękne
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2011-06-10 o 19:39
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:32   #4266
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Wielkie dzieki!! fajnie, ze podoba Wam się moja sukienka i albumy dla rodzicow, milo jest slyszec takie opinie az lepiej na sercu sie robi
Ponawiam prośbę na temat paznokci, poleccie jakis salon!! bo zwariuje, pisze meile -nie odpisuja ,albo maja zajety termin. Coś mi się wydaje, ze bede miala problem z tym, poniewaz jestem wybredna co do paznokci ;/ i chyba jak sie zdenerwuje to nie bede ich przedluzac ,postaram sie zapuscic swoje i sama zrobie sobie wzorki. Choc na wszelki wypadek wolalabym je delikatnie przedluzyc.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

jeszcze wroce do tematu lampionow, tak sie zastanawiam... czy dajecie gosciom lampiony juz gotowe do podpalenia i puszczenia czy kazdy sam go sobie przyszykuje? bo z tego co wiem jakos go tam trzeba najpierw przyszykowac, tzn cos tam przeplesc itp. no i wiadomo sa w opakowaniach, jak wy to organizujecie?
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:22   #4267
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczyny moge dolaczyc do Was? mam nadzieje ze jakos sie wkrece tutaj jesli pozwolicie my spontanicznie zaklepalismy dopiero tylko termin sali na 1 wrzesnia 2012 reszte bedziemy zaklepywac jak bede w lipcu w Pl - mam nadzieje ze uda mi sie jakos to ogarnac. Sama jeszcze jestem w szoku ze to w sumie malo czasu zostalo a my nic nie mamy ;P trudniej jest o tyle gdyz mieszkamy za granica na stale i organizacja bedzie napewno trudna, ale damy rade mam nadzieje przynajmniej! Mamy slub cywilny a teraz nadszedl czas na koscielny.
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 21:22   #4268
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witam nieśmiało... moje ponowne podejście - może tym razem z TYM jedynym

p.s. decyzja podjęta - przyszły rok jest nasz
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:45   #4269
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2290

Kilka dodatkowych zdjęć dla zainteresowanych

kasiamniam i ksylwia WITAMY
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:05   #4270
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

karolkya sliczne zdjecia )))

czy jest moze ktos tu z Chelma??? mam pytanie czy ktoras z Was miala lub bedzie miala drink bar???jesli tak to jaki to koszt? i czy macie jakiegos godnego polecenia barmana ?
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:00   #4271
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

witajcie nowe Dziewczyny, opowiedzcie cos o sobie gdzie macie wesele itp

my odebralismy juz wszystkie zaproszenie.... juz musze sie zebrac zeby im zrobic zdjecia, ale jakos nie moge wiec niebawem zaczynamy zapraszanie pelna para

karolkya, cuuuuudne zdjecia
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/

Edytowane przez cindi
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:02
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 11:12   #4272
aniazlublina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
ostrzezenie dla panien mlodych

Hej Dziewczyny, Gdy planowalam slub i wesele rok temu, czesto korzystalam z porad roznych Wizazanek, dot. najrozniejszych kwestii, i jako ze jestem juz po, chcialam dorzucic swoje 5 groszy. Porada, a raczej ostrzezenie na pewno przyda sie dzeiwczynom po slubie, ktore oddaja suknie slubne do pralni chemicznej w Lublinie. Oddalam swoja suknie, i dluga jedwabna suknie mojej mamy do pralni w Leclerku przy ul. Zana. Oczywiscie pani powiedziala ze oddaje rzeczy na swoja odpowiedzialnosc, i cos moze sie zniszczyc, odpasc, itd. Po odebraniu sukni, okazalo sie ze sporo krysztalkow ktore byly naszyte na sukni "rozpuscilo sie". Na sukni nie bylo zadnych zaciekow czy plam. Ostatnio bylam u mojej krawcowej, i powiedzialam jej o tym, i dowiedzialam sie ze po pierwsze- kamyczki czy krysztalki raczej sie nie rozpuszczaja, a jesli juz to odpadaja. Jesli natomiast faktycznie sie rozpuszcza- to robia plamy na sukience, ze suknia jest juz nie do zalozenia, i nie do oczyszczenia. Po trzecie, to podobno staly proceder w tej pralni, ze dziewczynom od sukien slubnych "rozpuszczaja sie" kamyczki, czy halki od sukienek!! Pracownicy tej pralni, podobno szczegolnie sobie upodobali kamyczki ktore sa w innych kolorach niz przezroczysty czy srebrny, bo takie ciezej jest kupic/dobrac. Krawcowa obejrzala tez sukeinke, i stwierdzila ze widac, ze zostaly one odprute. Zaluje ze nie wiedzialam o tym wczesniej, bo w zyciu nie oddalabym tam zadnej sukni. Sprawa jest prawdopodobnie nie do udowodnienia, bo wypra sie wszystkiego, powiedza ze oddajesz suknie na swoja odpowiedzialnosc i ryzyko, ale niesmak pozostaje. Nie zamierzam juz korzystac z uslyg tej pralni, i zastanawiam sie nad rozmowa z jej wlascicielem/ managerem. Juz nie chodzi o te krysztalki, ale taka jestem zla ze ktos jest tak bezczelny, i kradnie w zywe oczy. Dziewczyny, badzcie ostrozne, i dokladnie ogladajcie suknie po odebraniu z pralni!!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Wlasnie sprawdzilam, bo nie bylam pewna nazwy- pralnia nazywa sie Prima
aniazlublina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:49   #4273
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: ostrzezenie dla panien mlodych

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moge dolaczyc do Was?(..)
Witaj
Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało... moje ponowne podejście - może tym razem z TYM jedynym
p.s. decyzja podjęta - przyszły rok jest nasz
Witaj
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2290
Kilka dodatkowych zdjęć dla zainteresowanych
kasiamniam i ksylwia WITAMY
Karolkya - prześlicznie wyglądaliście! TŻ też stwierdził, że b. sympatyczna z Was para
Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, Gdy planowalam slub i wesele rok temu, czesto korzystalam z porad roznych Wizazanek, dot. najrozniejszych kwestii, i jako ze jestem juz po, chcialam dorzucic swoje 5 groszy. Porada, a raczej ostrzezenie na pewno przyda sie dzeiwczynom po slubie, ktore oddaja suknie slubne do pralni chemicznej w Lublinie. (...)Dziewczyny, badzcie ostrozne, i dokladnie ogladajcie suknie po odebraniu z pralni!!
Wlasnie sprawdzilam, bo nie bylam pewna nazwy- pralnia nazywa sie Prima
Dzięki za info!


Dziewczyny, my skończyliśmy dzisiaj nauki u Dominikanów - "Zakochani za Złotej" (jak mój TŻ stwierdził "...i na każdej innej" ) i powiem Wam, że tak cudownych nauk się nie spodziewałam ,chociaż docierały do mnie bardzo dobre informacje na ich temat. Jestem natchniona i odmieniona. Stwierdziliśmy nawet, że takie spotkania przydadzą się każdej parze, niezależnie od stażu i zaawansowania związku! Także jeśli ktoś chciałby przeżyć nauki przedmałżeńskie "na serio" to polecam !!!
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:59   #4274
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moge dolaczyc do Was? mam nadzieje ze jakos sie wkrece tutaj jesli pozwolicie my spontanicznie zaklepalismy dopiero tylko termin sali na 1 wrzesnia 2012 reszte bedziemy zaklepywac jak bede w lipcu w Pl - mam nadzieje ze uda mi sie jakos to ogarnac. Sama jeszcze jestem w szoku ze to w sumie malo czasu zostalo a my nic nie mamy ;P trudniej jest o tyle gdyz mieszkamy za granica na stale i organizacja bedzie napewno trudna, ale damy rade mam nadzieje przynajmniej! Mamy slub cywilny a teraz nadszedl czas na koscielny.

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało... moje ponowne podejście - może tym razem z TYM jedynym

p.s. decyzja podjęta - przyszły rok jest nasz
witajcie, opowiedzcie coś o sobie

Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, Gdy planowalam slub i wesele rok temu, czesto korzystalam z porad roznych Wizazanek, dot. najrozniejszych kwestii, i jako ze jestem juz po, chcialam dorzucic swoje 5 groszy. Porada, a raczej ostrzezenie na pewno przyda sie dzeiwczynom po slubie, ktore oddaja suknie slubne do pralni chemicznej w Lublinie. Oddalam swoja suknie, i dluga jedwabna suknie mojej mamy do pralni w Leclerku przy ul. Zana. Oczywiscie pani powiedziala ze oddaje rzeczy na swoja odpowiedzialnosc, i cos moze sie zniszczyc, odpasc, itd. Po odebraniu sukni, okazalo sie ze sporo krysztalkow ktore byly naszyte na sukni "rozpuscilo sie". Na sukni nie bylo zadnych zaciekow czy plam. Ostatnio bylam u mojej krawcowej, i powiedzialam jej o tym, i dowiedzialam sie ze po pierwsze- kamyczki czy krysztalki raczej sie nie rozpuszczaja, a jesli juz to odpadaja. Jesli natomiast faktycznie sie rozpuszcza- to robia plamy na sukience, ze suknia jest juz nie do zalozenia, i nie do oczyszczenia. Po trzecie, to podobno staly proceder w tej pralni, ze dziewczynom od sukien slubnych "rozpuszczaja sie" kamyczki, czy halki od sukienek!! Pracownicy tej pralni, podobno szczegolnie sobie upodobali kamyczki ktore sa w innych kolorach niz przezroczysty czy srebrny, bo takie ciezej jest kupic/dobrac. Krawcowa obejrzala tez sukeinke, i stwierdzila ze widac, ze zostaly one odprute. Zaluje ze nie wiedzialam o tym wczesniej, bo w zyciu nie oddalabym tam zadnej sukni. Sprawa jest prawdopodobnie nie do udowodnienia, bo wypra sie wszystkiego, powiedza ze oddajesz suknie na swoja odpowiedzialnosc i ryzyko, ale niesmak pozostaje. Nie zamierzam juz korzystac z uslyg tej pralni, i zastanawiam sie nad rozmowa z jej wlascicielem/ managerem. Juz nie chodzi o te krysztalki, ale taka jestem zla ze ktos jest tak bezczelny, i kradnie w zywe oczy. Dziewczyny, badzcie ostrozne, i dokladnie ogladajcie suknie po odebraniu z pralni!!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Wlasnie sprawdzilam, bo nie bylam pewna nazwy- pralnia nazywa sie Prima
dzięki za info. Możesz poinformowac panie w pralni ze zrobisz im stosowną reklamę, za takie oszustwa
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:55   #4275
olcia8889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

karolkya miałaś prześliczny bukiet ślubny, w której kwiaciarni zamawiałaś???

mam do Was pytanie kochane, macie jakąś makijażystkę godną polecenia??
olcia8889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:17   #4276
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Kruczydło!!! Wszytskiego najpiekniejszego w tym jednym z najważniejszych dni, oby wszystko bylo jak sobie wymarzylas a zycie po slubie jeszcze piekniejsze!!!
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:09   #4277
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez olcia8889 Pokaż wiadomość
karolkya miałaś prześliczny bukiet ślubny, w której kwiaciarni zamawiałaś???

mam do Was pytanie kochane, macie jakąś makijażystkę godną polecenia??
Bukiecik miałam ze studia aranżacji przyjęć razem ze wszystkimi dekoracjami bo nie chciało mi się latać po różnych miejscach. Obecnie maja siedzibę na ul. Towarowej
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:46   #4278
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

wreszcie udalo mi sie zrobic zdjecia zaproszen
konec koncow zdecydowalismy sie na tekst klasyczny i bez zadnych wierszykow z naszych obserwacji wynika ze i tak nieliczni daja prezenty, a zamiast kwiatow nie moglismy nic uzgodnic co by nam oboje pasowalo, w sumie pomsylalam ze nigdy juz nie bede miala kazji dostac tylu kwiatow a je uwielbiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110612026.jpg (84,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110612027.jpg (80,9 KB, 63 załadowań)
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:29   #4279
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
wreszcie udalo mi sie zrobic zdjecia zaproszen
konec koncow zdecydowalismy sie na tekst klasyczny i bez zadnych wierszykow z naszych obserwacji wynika ze i tak nieliczni daja prezenty, a zamiast kwiatow nie moglismy nic uzgodnic co by nam oboje pasowalo, w sumie pomsylalam ze nigdy juz nie bede miala kazji dostac tylu kwiatow a je uwielbiam

ladne zaproszenia, takie delikatne no i macie przepiekny wiersz Lesmiana

Kruczydło duzo milosci i szczescia u boku Męża
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:06   #4280
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

cindi ladne zaproszenie - takie klasyczne my bedziemy sie decydowac na jakies hmm.. z naszym zdjeciem ale jeszcze dokladnie niewiem jakie

dziewczyny mam pytanie ile biora wasi dj-e (jesli macie dj a nie zespol) za wesele? bo mam godnego polecenia z Lublina wlasnie bo bylam na weselu brata gdzie gral super az sie tancowac chcialo fajne swiatla plus maszyna do baniek mydlanych i sie nad nim zastanawiam.. tylko niewiem jak jest z cenami ??
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:22   #4281
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez olcia8889 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie kochane, macie jakąś makijażystkę godną polecenia??
skorzystaj z opcji "przeszukaj ten wątek", bo wiele razy już przewijały się tu nazwiska polecanych makijażystek, a z pamięci nie przytoczę Ci ich. Mnie malowała Patrycja Sprawka, byłam bardzo zadowolona z efektu, a zdałam się na nią całkowicie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:11   #4282
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Bardzo się cieszę że sukienka się Wam podoba i wszystkiego najlepszego dla naszych PM u mnie 4 tyg jak nie zwariuje do tego czasu bedzie ok hehe a zamieszcze Wam zdjecie bukietu jaki chce miec tylko w kolorze ecri
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orientall[1].jpg (26,6 KB, 31 załadowań)
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:59   #4283
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Przede wszystkim o dzień spóżnione, ale najszczersze życzenia dla naszej Kruczydło, która pewnie teraz się cieszy już mężem i wspomnieniami minionej nocy Mam nadzieję, że wszystko poszło tak jak miało pójść, a Ty i Twój mąż z radością wspominacie każdą chwilę i z tą samą radością patrzycie we wspólną przyszłość. Wielkie gratulacje!

Witajcie nowe dziewczyny! Powiedzcie nam coś o sobie

Ja przeżywam chwile załamania, bo wydaje mi się, że nie da się tak wiele załatwić w ciągu 3 tygodni. Na szczęście wszyscy przyjaciele i rodzina stawiają mnie do pionu i oferują pomoc na każdym kroku. Jutro zamawiamy tort i ciasto, mamy nadzieje podjechać do lokalu i może jak nam się uda to kupimy TŻtowi dodatkową koszulę i krawat. Może też jutro uda mi się sfinalizować zakupy na allegro (tj. tiul na kokardy, lampiony i welon). We wtorek robie sobie wolne bo jadę odwiedzić koleżankę i jej nowo narodzonego synka poza Lublin. A w środę latanie od nowa -usc, kościół (odbieramy polski akt ślubu cywilnego, który zawarliśmy w Szkocji), przymiarka sukni (obym się w nią zmieściła)i pewnie masę innych spraw.
Jeszcze tylko 20 dni!!!!

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:01
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:23   #4284
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny, ja tylko na moment
Bardzo dziękuję za życzenia!!! Wszystko się jakoś udało, pogoda była jak widziałyście, ale humory nam dopisały i jesteśmy szczęśliwi
Teraz jestem baaardzo zmęczona, ale wkrótce postaram się napisać relację
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:21   #4285
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę że sukienka się Wam podoba i wszystkiego najlepszego dla naszych PM u mnie 4 tyg jak nie zwariuje do tego czasu bedzie ok hehe a zamieszcze Wam zdjecie bukietu jaki chce miec tylko w kolorze ecri
przepiekny bukiet, ciekawe w jakich kolorach jeszcze moga go zrobic
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja przeżywam chwile załamania, bo wydaje mi się, że nie da się tak wiele załatwić w ciągu 3 tygodni. Na szczęście wszyscy przyjaciele i rodzina stawiają mnie do pionu i oferują pomoc na każdym kroku. Jutro zamawiamy tort i ciasto, mamy nadzieje podjechać do lokalu i może jak nam się uda to kupimy TŻtowi dodatkową koszulę i krawat. Może też jutro uda mi się sfinalizować zakupy na allegro (tj. tiul na kokardy, lampiony i welon). We wtorek robie sobie wolne bo jadę odwiedzić koleżankę i jej nowo narodzonego synka poza Lublin. A w środę latanie od nowa -usc, kościół (odbieramy polski akt ślubu cywilnego, który zawarliśmy w Szkocji), przymiarka sukni (obym się w nią zmieściła)i pewnie masę innych spraw.
Jeszcze tylko 20 dni!!!!
na pewno dacie rade trzeba myslec pozytywnie im blizej slubu tym wiekszy stres chyba
Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na moment
Bardzo dziękuję za życzenia!!! Wszystko się jakoś udało, pogoda była jak widziałyście, ale humory nam dopisały i jesteśmy szczęśliwi
Teraz jestem baaardzo zmęczona, ale wkrótce postaram się napisać relację
czekamy z nieciepliwoscia ja po cichu licze takze na kilka zdjec
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:23   #4286
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja przeżywam chwile załamania, bo wydaje mi się, że nie da się tak wiele załatwić w ciągu 3 tygodni. Na szczęście wszyscy przyjaciele i rodzina stawiają mnie do pionu i oferują pomoc na każdym kroku. Jutro zamawiamy tort i ciasto, mamy nadzieje podjechać do lokalu i może jak nam się uda to kupimy TŻtowi dodatkową koszulę i krawat. Może też jutro uda mi się sfinalizować zakupy na allegro (tj. tiul na kokardy, lampiony i welon). We wtorek robie sobie wolne bo jadę odwiedzić koleżankę i jej nowo narodzonego synka poza Lublin. A w środę latanie od nowa -usc, kościół (odbieramy polski akt ślubu cywilnego, który zawarliśmy w Szkocji), przymiarka sukni (obym się w nią zmieściła)i pewnie masę innych spraw.
Jeszcze tylko 20 dni!!!!
Moja droga damy radę Wy już w Polsce a my jeszcze nie..przylatujemy 22 czerwca dopiero :/ a sukienka niedokończona i ogólnie większość spraw w proszku. Do tego nękają mnie sny przedślubne..po prostu masakra ale tak jak napisałaś jeszcze 20 dni i koniec tego będzie spokojny sen u boku męża hihi

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na moment
Bardzo dziękuję za życzenia!!! Wszystko się jakoś udało, pogoda była jak widziałyście, ale humory nam dopisały i jesteśmy szczęśliwi
Teraz jestem baaardzo zmęczona, ale wkrótce postaram się napisać relację
Nie wątpię, że jesteś zmęczona ale najważniejsze, że jesteście szczęśliwi Gratulacje i szczęścia życzę
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 22:24   #4287
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na moment
Bardzo dziękuję za życzenia!!! Wszystko się jakoś udało, pogoda była jak widziałyście, ale humory nam dopisały i jesteśmy szczęśliwi
Teraz jestem baaardzo zmęczona, ale wkrótce postaram się napisać relację
spóźnione ale szczere wszytskiego NAJ Kochana z niecieprliwością czekamy na relacje

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Ja przeżywam chwile załamania, bo wydaje mi się, że nie da się tak wiele załatwić w ciągu 3 tygodni. Na szczęście wszyscy przyjaciele i rodzina stawiają mnie do pionu i oferują pomoc na każdym kroku. Jutro zamawiamy tort i ciasto, mamy nadzieje podjechać do lokalu i może jak nam się uda to kupimy TŻtowi dodatkową koszulę i krawat. Może też jutro uda mi się sfinalizować zakupy na allegro (tj. tiul na kokardy, lampiony i welon). We wtorek robie sobie wolne bo jadę odwiedzić koleżankę i jej nowo narodzonego synka poza Lublin. A w środę latanie od nowa -usc, kościół (odbieramy polski akt ślubu cywilnego, który zawarliśmy w Szkocji), przymiarka sukni (obym się w nią zmieściła)i pewnie masę innych spraw.
Jeszcze tylko 20 dni!!!!
dacie rade !!! rodzina znajomi pomoga ! zaplanujcie wszytsko i po kolei realizujcie !

a my rozdajemy te zaproszenie i rozdajemy... i końca nie widac :P
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 08:32   #4288
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

spóźnione, ale najlepsze życzenia dla naszej sobotniej PMki
wszystkiego najpiękniejszego na Wasze wspólne życie



Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
cindi ladne zaproszenie - takie klasyczne my bedziemy sie decydowac na jakies hmm.. z naszym zdjeciem ale jeszcze dokladnie niewiem jakie

dziewczyny mam pytanie ile biora wasi dj-e (jesli macie dj a nie zespol) za wesele? bo mam godnego polecenia z Lublina wlasnie bo bylam na weselu brata gdzie gral super az sie tancowac chcialo fajne swiatla plus maszyna do baniek mydlanych i sie nad nim zastanawiam.. tylko niewiem jak jest z cenami ??
my płacimy 2000 zł
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:24   #4289
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
cindi ladne zaproszenie - takie klasyczne my bedziemy sie decydowac na jakies hmm.. z naszym zdjeciem ale jeszcze dokladnie niewiem jakie

dziewczyny mam pytanie ile biora wasi dj-e (jesli macie dj a nie zespol) za wesele? bo mam godnego polecenia z Lublina wlasnie bo bylam na weselu brata gdzie gral super az sie tancowac chcialo fajne swiatla plus maszyna do baniek mydlanych i sie nad nim zastanawiam.. tylko niewiem jak jest z cenami ??

5500zl. nasza cena za zespol. My juz mamy prawie wszystko zalatwione
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:36   #4290
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

My za duet DJ + wodzirej płacimy 3000zł za jeden dzień. Za poprawiny dodatkowy 1000zł.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.