Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 09:29   #151
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
zazdrosnik
A jak Ty byś zareagowała, gdyby Ci powiedział, że miał mega sen erotyczny z Twoją kumpelą w roli głównej?

Bo ja bym miała odruch "już jej nie zaproszę!!!"

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;27349180]
takie zwierzanie się ze wszystkich INTYMNYCH szczegółów, zabija paradoksalnie tę intymność. [/QUOTE]

Też tak uważam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:01   #152
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
W snach się przewijają ludzie z naszego otoczenia, myśli, sytuacji w ciągu dnia...normalna rzecz, że czasem przyśni się coś totalnie abstrakcyjnego
Natomiast w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby opowiedzieć o takim śnie jak Twój partnerowi. Ranić najbliższą osobę tym, co sobie neurony w nocy stworzyły...oj nie.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A jak Ty byś zareagowała, gdyby Ci powiedział, że miał mega sen erotyczny z Twoją kumpelą w roli głównej?

Bo ja bym miała odruch "już jej nie zaproszę!!!"
Ja mam to samo też TŻtom nigdy nie mówiłam o takich snach bo sama w odwrotnej sytuacji byłaby irracjonalnie zazdrosna o tą dziewczynę która by mu sie przyśniła, więc po co fundować partnerowi takie "atrakcje"?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:34   #153
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość


Annie1441 a tobie sie snilo kiedys cos takiego? No racaja mozna nei mowic gorzej jak sie juz w rozmowie wyrwie i trzeba dokonczyc "opowiadanie" ;/
śniło śniło nie raz.. aż rano byłam zmieszana, ale w sumie w większości takich snów nie doszło do niczego poważnego bo mówiłam 'ja mam chłopaka!!!' i nie powiedziałam mu bo jakby on miał takie sny to ja nie chcę wiedzieć o tym :P wiem jak to jest jak się wypsnie coś
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:39   #154
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...
zalozylam ten wątek bo chialam poznac/ dowiedziec sie jakie w was kotłuja sie uczucia gdywasz ukochany partner akurat nie ma ochoty na czułości- i powiem wam ze jak pozwolilam go przestudiowac wasze posty mojemu Tż to sie troche zdziwił (ze sporo osob sie tutaj udziela wypowiada- nawet męscy przedstawiciele Wydaje mi sie ze poznal lepiej moje odczucia. moze nawet czytajac poznal epiej i dosadniej niz w takiej rozmowie oko w oko. I chyba zauwazyl ze naprawde mam spore jak na kobiete "potrzeby"
----
***
Moj Tz kiedys poznal mnie ze swoim kolega (ze szkoly, z pracy chyba widzi sie z nim czesciej niz ze mna hahah w szkole w robocie ). A to ze w szkole i w pracy czesto sie spotykaja to pozniej jak rozmawiamy miedzy soba to przywolujac jakies sytuacje czasem P. pojawia sie w naszych rozmowach. I nic by takiego dziwnego w tym nie bylo... gdyby nie to , ze ten kolega mojego TZ snil mi sie w dosc nietypowej intymnej sytacji (mojej z nim) Snilam ze kocham sie z jego kolega- a moj Tz niczego nieswiadomy nic o tym nie wie.
W zaden sposob mnie fizycznie nie pociaga tamten clopak- poprostu traktuje go jak kumpla swojego chlopaka. Fajny i mily ale poza tym nic.

Czesto rano jak z Tz dzwonimy do siebie pytamy sie wzajemnie jak nam sie spalo? czy cos sie snilo.... itd., itp, no przerozne tematy sa.

I ja jako dosc szczera osoba ktora raczej mowi co mysli (choc pozniej zalowalam ze sie w jezor nie ugryzlam) powiedzialmm prawde co mi sie snilo <wstydnis>
Moj Tz zdziwil sie strasznie i chyba podswiadomie poczul sie niepewnie, zazdrosnie i nie swojo. (no rozumiem bo mnie tez pewnie by sie dziwnie zrobilo gdyby Tz mi powiedzial ze dzis to mu sie snila "Ta kolezanka ze szkoly) I moje tlumaczeni ze to tylko sen i nie ma powodu do jakichs zastanawiam sie i medytacji nad tym i ze pewnei wilelu kobietom sie snia podobne rzeczy- to wcale nie maja zamiaru ich wcielac w zycie.
To poprostu za sprawa podswiadomosci. Tak przynajmniej ja sobie to tlumaczylam i tak staralam sie wytlumaczyc to mojemu Tz choc ewidentnie mu sie to nie podobalo.

Nawet Tz zainspirowany tym ze wiele kobiet tak bezpruderyjnie przed obcymi osobami zwierza sie ze swoich problemow np. na wizazu i jakos chce zaczerpnac innej opini - to nawet sam chial zalozyc taki watek bo wyraznienei dawalo mu to spokoju ze moglam snic o kims innym. Powiedzial tylko ze go to zlosci (nie przyznal ze jest zazdrosny ) i ze ok rozumie ze mozna sobie snic o jakichs facetach, miec jakies fantazje a mnie sie akurat ten jego kolega sie musial przysnic.

Nie potrafilam mu tego dobrze wtytlumaczyc dlaczego tak wlasnie sie stalo. No przeciez jemu tez sie pewnie zdarzalo kiedys przysnic sobie jakas obca dzizewczyne i chyba nie mial wplywu na to.

Stad pytanie do was dziewczeta..... czy Wam bedac w zwiazkach zdazylo sie choc raz podczas waszego bycia razem przysnic jaks osobe z waszego otoczenia (moze wlasnie kolege tz) ? Czy jaks inna obca postac? Mowie o takim snie w ktorym miedzy wami a ta osoba dochodzi do jakiegos zblizenia do sytuacjo o jaka wasz partner moglby byc zazdrosny.



ciekawe? Przynajmniej udowodnilabym Tz ze innym kobietom tez czasme sie przysni ni stad ni z owad jakis jego kumpel ale to wcale nie znaczy ze sa w nim zakochane ize go zaraz z nin zdradza

To dobrze, że poniekąd dzięki temu wątkowi lepiej poznałaś swoje potrzeby i Twój partner też

Jeżeli chodzi o sny to erotyczne akurat mam z TŻ, ale nie masz się czym martwić, bo podobno często mogą się nam przyśnić nawet osoby, które nas wcale nie pociągają i wcale nie mamy fantazji, by spać z tą osobą , tylko taki głupi sen. Ja np wiem, że mnie kręci tylko mój facet i sen by tego nie zmienił, byłby tylko głupotą, która jest nierealna i na którą nie mam wpływu.
Najlepiej o tym nie mówić, bo wzbudzisz zazdrość, a i tak wiesz że w realu by się tak nie zdarzyło, czasem sny są naprawdę abstrakcyjne ./

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-06-10 o 10:42
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 14:05   #155
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

zgadzam sie w calkej rozciaglosci... sa abstrakcyjne. I taka sytuacja nie miala by nigdy szansy zaistniec w rzeczywistosc. niemniej jednak bylam ciekawa czy wam tez si e takie sny przytrafiaja - bezwzglednie czy wam sie zdarza o nich wspomniec partnerowi czy sie wstydzcie.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

A zazdrosc wzbudzic ? Hmm.... kazda by troszke chciala zeby partner byl zazdrosny o nia.... ja bym chiala z reszta "chce to mam " czasami az zabardzo
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 14:18   #156
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
zgadzam sie w calkej rozciaglosci... sa abstrakcyjne. I taka sytuacja nie miala by nigdy szansy zaistniec w rzeczywistosc. niemniej jednak bylam ciekawa czy wam tez si e takie sny przytrafiaja - bezwzglednie czy wam sie zdarza o nich wspomniec partnerowi czy sie wstydzcie.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

A zazdrosc wzbudzic ? Hmm.... kazda by troszke chciala zeby partner byl zazdrosny o nia.... ja bym chiala z reszta "chce to mam " czasami az zabardzo
nie generalizuj- ja nie chcę....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:41   #157
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
nie generalizuj- ja nie chcę....
Jak to możliwe?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 18:44   #158
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jak to możliwe?

A co, to że nie chce, by mój partner był o mnie zazdrosny jest takie dziwne? No błagam..... Kocham go, to dlaczego miałabym chcieć by odczuwał cos tak negatywnego jak zazdrość? Dlaczego miałabym jeszcze specjalnie ją w nim wzbudzać? No błagam, absurd jakis...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:35   #159
apelajda
Przyczajenie
 
Avatar apelajda
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

klempaa, zgadzam się. Takie akcje są żałosne, a zazdrość bardzo wyniszczająca...
__________________

Edytowane przez apelajda
Czas edycji: 2011-07-12 o 12:59
apelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:01   #160
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

chyba nie ma czegos takiego jak "za czesto" .... .
Mam potrzebe, ochote na bliskosc, na czulosci, na jakies igraszki... czy sex to poprostu sie temu oddaje... i jest mi niezmiernie milo jak moj partner podziela te odczucia w tym samym momencie co ja.
5 razy w tyg to duzo ?
Hm.... jakos trudno mi wyobrazic sobie taka sytuacje "nie, nie kochanie dzis sexu nie w bedzie przeciez kochalismy sie wczoraj " ;|

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

A co do tej zazdrosci..... To chyba zaponialyscie dziewczyny o bardzo znanym powiedzeniu "Nie ma milosci bez zazdrosci" (i zazdrosc w zwiazku ma sens przynajmniej wg. mnie taka minimalna zazdrosc wzmacnia i poksazuje ze naprawde baaardzo nam zalezy na kims... tylko gorzej jak sie juz na tym nie panuje i zazdrosc sie choroba staje wtedy jest to bezsensowne a o milosci to mowic nei mozna... )
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:24   #161
apelajda
Przyczajenie
 
Avatar apelajda
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Zazdrość w miłości pewnie nierzadko jest, ale nie sądzę, by celowe jej wzbudzanie było dobre. Wydaje mi się, że to jest takie granie, manipulowanie partnerem - całkiem nie fair i nie do pomyślenia dla mnie.
__________________

Edytowane przez apelajda
Czas edycji: 2011-07-12 o 12:59
apelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 20:29   #162
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość


A co do tej zazdrosci..... To chyba zaponialyscie dziewczyny o bardzo znanym powiedzeniu "Nie ma milosci bez zazdrosci" (i zazdrosc w zwiazku ma sens przynajmniej wg. mnie taka minimalna zazdrosc wzmacnia i poksazuje ze naprawde baaardzo nam zalezy na kims... tylko gorzej jak sie juz na tym nie panuje i zazdrosc sie choroba staje wtedy jest to bezsensowne a o milosci to mowic nei mozna... )

Znam kilka równie bezsensownych powiedzonek- co, znaczy ze każde jest prawdziwe? Dla mnie bzdura. Nie jestem zazdrosna o mojego TŻta, tak samo jak i on niej jest zazdrosny o mnie. Po prostu sobie ufamy i nie dajemy poowdów do zazdrości. Bo akurat w tym nie ma ani nic fajnego, ani pożytecznego.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:34   #163
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
chyba nie ma czegos takiego jak "za czesto" .... .
Owszem, jest. I wtedy cholernie bolą i pieką wszelkie otarcia


Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
A co do tej zazdrosci..... To chyba zaponialyscie dziewczyny o bardzo znanym powiedzeniu "Nie ma milosci bez zazdrosci"
Zazdrość jest normalnym uczuciem, natomiast specjalne wzbudzanie jej jest nie fair i można nie zauważyć jak się przekroczy dopuszczalną granicę. Ja po usłyszeniu że mojemu partnerowi śnił się namiętny seks z moją dobrą kumpelą nie miałabym w sobie ani grama tej pozytywnej zazdrości o której piszesz. I wiem, że mój partner też nie zareagował by pozytywnie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez apelajda Pokaż wiadomość
Tak jakby seks miał zabijać uczucie?
Oj może, właśnie wtedy, kiedy partner ma wrażenie, że tylko po to z nim się jest.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:16   #164
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

A co, to że nie chce, by mój partner był o mnie zazdrosny jest takie dziwne? No błagam..... Kocham go, to dlaczego miałabym chcieć by odczuwał cos tak negatywnego jak zazdrość? Dlaczego miałabym jeszcze specjalnie ją w nim wzbudzać? No błagam, absurd jakis...
Twoja wypowiedź jest zupełnie zrozumiała, nie wiem po co te teksty typu "no błagam" itp...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:54   #165
apelajda
Przyczajenie
 
Avatar apelajda
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Oj może, właśnie wtedy, kiedy partner ma wrażenie, że tylko po to z nim się jest.
Poza seksem są inne sytuacje, w których na różny sposób można okazywać partnerowi uczucie, troskę, zainteresowanie, wsparcie...
Zresztą pewnie inaczej wygląda stosunek kochających się ludzi od stosunku ludzi, którzy nie robią tego z miłości.
__________________

Edytowane przez apelajda
Czas edycji: 2011-06-10 o 22:28
apelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 22:03   #166
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez apelajda Pokaż wiadomość
Poza seksem są inne sytuacje, w których na różny sposób można okazywać partnerowi uczucie, troskę, zainteresowanie, wsparcie...
Jasne że są, ale zdarza się, że partner o tych innych sposobach okazania czułości zapomina. I wtedy robi się problem...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:08   #167
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Co do seksu, to każdy uprawia go chyba tyle ile chce i może. Ja raz na tydzień lub dwa jak pisałam, ale jak za parę lat się unormuje i zamieszkamy razem, to na pewno będzie częściej

Co do zazdrości, to takie wpisy, że nie chce się wcale, by facet był zazdrosny są dziwne. No bo przecież miłość bez ani nuty zazdrości to jak nie miłość, gdzie jest uczucie zawsze jest jakaś zazdrość i to naturalne uczucie. Przecież jeśli jest to umiarkowana zazdrość to nie niszczy związku i nie jest negatywnym uczuciem, wręcz przeciwnie - może motywować , by o siebie zabiegać, mimo że np długo jest się razem i ludzie pokazują, że nadal im na sobie zależy , to jest bardzo miłe Jak nie ma tej zazdrości, to może dojść do tego, że osiądzie się na laurach, na zasadzie, że on jest już mój lub ona moja i nie muszę się starać. To nie jest ciekawa sytuacja dla związku Oczywiście, z zazdrością jak ze wszystkim trzeba mieć umiar, bo zbyt duża może zniszczyć związek. Przyznaję sama kiedyś przesadzałam z zazdrością, ale nabrałam trochę pewności siebie i jest już inaczej. Szczypta jest nadal , ale nie męczę już tym partnera
Z tym, że uważam, że wzbudzanie zazdrości na siłe to dość dziecinne i sama tak nie robię. Wiem z doświadczenia, że jak facet na siłę chciał wzbudzić moją zazdrość to bardzo mnie to bolało.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-06-12 o 13:11
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:21   #168
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Co do zazdrości, to takie wpisy, że nie chce się wcale, by facet był zazdrosny są dziwne. No bo przecież miłość bez ani nuty zazdrości to jak nie miłość, gdzie jest uczucie zawsze jest jakaś zazdrość i to naturalne uczucie. Przecież jeśli jest to umiarkowana zazdrość to nie niszczy związku i nie jest negatywnym uczuciem, wręcz przeciwnie - może motywować , by o siebie zabiegać, mimo że np długo jest się razem i ludzie pokazują, że nadal im na sobie zależy , to jest bardzo miłe Jak nie ma tej zazdrości, to może dojść do tego, że osiądzie się na laurach, na zasadzie, że on jest już mój lub ona moja i nie muszę się starać. To nie jest ciekawa sytuacja dla związku Oczywiście, z zazdrością jak ze wszystkim trzeba mieć umiar, bo zbyt duża może zniszczyć związek. Przyznaję sama kiedyś przesadzałam z zazdrością, ale nabrałam trochę pewności siebie i jest już inaczej. Szczypta jest nadal , ale nie męczę już tym partnera
Z tym, że uważam, że wzbudzanie zazdrości na siłe to dość dziecinne i sama tak nie robię. Wiem z doświadczenia, że jak facet na siłę chciał wzbudzić moją zazdrość to bardzo mnie to bolało.
Kurde, jak ja nienawidzę takiego generalizowania.... kocham mojego TŻta, ale zazdrosna nie jestem. Dlaczego? Bo on mi tych powodów do zazdrości nie daje, a ja ich sobie sztucznie nie wymyślam. Bo mu najzwyczajniej w świecie ufam- i to nie znaczy, ze osiadłam na laurach czy że sie o niego nie staram- bo niby jaki to ma związek ze sobą? Tak samo i w drugą stronę- ja mu powodów do zazdrości nie daję, on ich nie szuka.... a równiez się o mnie stara. Jest ze mną, kocha mnie i ja o tym wiem- więc niby czemu mam byc zazdrosna....?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:54   #169
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Kurde, jak ja nienawidzę takiego generalizowania.... kocham mojego TŻta, ale zazdrosna nie jestem. Dlaczego? Bo on mi tych powodów do zazdrości nie daje, a ja ich sobie sztucznie nie wymyślam. Bo mu najzwyczajniej w świecie ufam- i to nie znaczy, ze osiadłam na laurach czy że sie o niego nie staram- bo niby jaki to ma związek ze sobą? Tak samo i w drugą stronę- ja mu powodów do zazdrości nie daję, on ich nie szuka.... a równiez się o mnie stara. Jest ze mną, kocha mnie i ja o tym wiem- więc niby czemu mam byc zazdrosna....?
Myślę, że tu nie chodziło o to czy ktos daje powody czy nie. Ja np. jestem zazdrosna o koleżanki Tż ze studiów, no po prostu nie lubię jak np. wraca sam z jakąs koleżanką z uczelni. Tak po prostu mam i tyle, to się pojawia wtedy, kiedy zaczyna mi na facecie zależeć, mimo, że mój Tż jest typem, który zdradami się brzydzi i wiem, że wcześniej by się rozstał, niż zrobił coś co byłoby nie fair. U mnie zazdrośc pojawia się naturalnie wraz z pojawieniem się uczucia. Mój facet ma do tego inne podejście, jemu nie przeszkadza to, co we mnie budzi nieraz negatywne odczucia. Dlatego rozumiem o co chodzi Klempie. Tyle, że to nie jest tak, że zazdrość się łączy z dawaniem do niej powodów czy z brakiem zaufania. Nie. Ja ufam, powodów nie mam, ale zazdrosna jestem. To nie jest zazdrość typu "ojej, teraz na pewno mnie zostawi bo tamta ładniejsza, fajniejsza", po prostu nie lubię jak mój facet poświęca jakieś tam uwagę innym kobietom, tak mam i już.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 19:12   #170
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

A dla mnie zazdrość w pewnych granicach jest ok, np. gdy jakaś dziewczyna podrywa mojego faceta. Mimo, że wiem, że nie ma na co liczyć ze strony mojego TŻ, to jestem zazdrosna, bo ktoś wchodzi na mój teren, chce przejąć moje kompetencje.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:18   #171
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Nie wiem koleżanki drogie, czy zauważyłyście ze to nie jest wątek "czy jestem zazdrosna o faceta, albo on o mnie" tylko "jak reagujecie gdy facet nie ma ochoty na zbliżenie"???
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:46   #172
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Nie wiem koleżanki drogie, czy zauważyłyście ze to nie jest wątek "czy jestem zazdrosna o faceta, albo on o mnie" tylko "jak reagujecie gdy facet nie ma ochoty na zbliżenie"???
Jakoś ten wątek nie pęka w szwach od nadmiaru odpowiedzi
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:38   #173
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Nie wiem koleżanki drogie, czy zauważyłyście ze to nie jest wątek "czy jestem zazdrosna o faceta, albo on o mnie" tylko "jak reagujecie gdy facet nie ma ochoty na zbliżenie"???

Autorka wątku sama zaczęła ten temat
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:35   #174
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Ja na szczęscie nie mam takiego problemu bo mój tż jest ciągle chętny i NIGDY mi nie odmówił a jestesmy ze soba już 15lat
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:28   #175
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Rany, to Wy macie problem że wieczorem nie chce jak kochaliście się po południu, a ja 1-2 razy w miesiącu mam tą "przyjemność"... nie wiem co począć z tym faktem, były już rozmowy, zapewniał, że to nie moja wina, ale jako kobieta czuję się do niczego, myślałam nawet o braniu bromu na spadek libido, i najgorzej że w innych aspektach życia wszystko ładnie, ale ta sfera życia mnie zabija...
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:31   #176
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Może ma jakieś problemy np w pracy, w szkole i one go powstrzymują? Albo jakieś problemy zdrowotne?
Jak rozmowy nie pomagają no to chyba pozostaje wibrator ;-)
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 06:09   #177
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Jak zmęczenie, to rozumiem... Albo stresy, ciężki okres, złe dni. Ale gdy mówi NIE bo NIE to moje poczucie atrakcyjności jest zrównane z ziemią i mam tysiące brzydkich myśli .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:26   #178
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Może ma jakieś problemy np w pracy, w szkole i one go powstrzymują? Albo jakieś problemy zdrowotne?
Jak rozmowy nie pomagają no to chyba pozostaje wibrator ;-)
Nie wiem jak do Was obu odpisać a więc najpierw do Milly - no ja też tak myślę, ale kurde on nic nie chce z tym faktem zrobic, a mnie juz frustracja taka ogarnia ze glowa mala.

pretty - doskonale Cię rozumiem, najgorzej że to na naszej samoocenie sie odbija, poza tym to prowadzi moim zdaniem do rozpadu relacji. Ja nie potrafie sie wyzbyc porzadania do kogos, a stan ten trwa u mnie juz okolo roku
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:38   #179
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Nie wiem jak do Was obu odpisać a więc najpierw do Milly - no ja też tak myślę, ale kurde on nic nie chce z tym faktem zrobic, a mnie juz frustracja taka ogarnia ze glowa mala.

pretty - doskonale Cię rozumiem, najgorzej że to na naszej samoocenie sie odbija, poza tym to prowadzi moim zdaniem do rozpadu relacji. Ja nie potrafie sie wyzbyc porzadania do kogos, a stan ten trwa u mnie juz okolo roku
prawda stara jak swiat - jezeli ludzie nie sa dobrani pod kazdym wzgledem, takze libido, taki zwiazek sie rozpadnie. nie mozna miec ciagle za malo seksu i chodzic sfrustrowanym. najpierw sypie sie zycie lozkowe, a pozniej reszta. pogadajcie szczerze. jesli on nie bedzie chcial nic z tym zrobic (zakladam, ze kiedys bylo inaczej) to sa 2 opcje. bawic sie wibratorem albo zakonczyc zwiazek i szukac kogos z wiekszym libido.

Cytat:
Napisane przez ciemna strona Pokaż wiadomość
Co do wątku to chciałam dodać ,że widziałam wypowiedz w TV ,w której była właśnie rozmowa na temat braku ochoty i spadku libido .
Bardzo ciekawe jak mało polacy widzą na temat popędu seksualnego i jak wielki jest to problem dla par i stałych związków . A przecież na rynku jest już sporo środków typu viagra.
Ja osobiscie, bo nie ukrywam ,że spadek ochoty na sex wkradł się i do naszego związku
kupiłam już ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ plus jest to suplement na bazie składników ziołowych czy słyszałyście o nim ?
ale viagra nie zwieksza libido tylko wplywa na erekcje.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:45   #180
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Jak reagujece gdy to FACET nie ma ochoty na zbliżenie... ?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
prawda stara jak swiat - jezeli ludzie nie sa dobrani pod kazdym wzgledem, takze libido, taki zwiazek sie rozpadnie. nie mozna miec ciagle za malo seksu i chodzic sfrustrowanym. najpierw sypie sie zycie lozkowe, a pozniej reszta. pogadajcie szczerze. jesli on nie bedzie chcial nic z tym zrobic (zakladam, ze kiedys bylo inaczej) to sa 2 opcje. bawic sie wibratorem albo zakonczyc zwiazek i szukac kogos z wiekszym libido.
Nie zgodzę się, że jak ludzi mają różne libido to od razu trzeba uciekać gdzie pieprz rośnie i szukać innego. Chyba że te różnice są ogromne. To wtedy owszem. Ale jeśli te różnice są nie wielkie- to można dojść do jakiegoś kompromisu. Ponadto ses-sexem, nie tylko tym człowiek żyje. W wieku 60 lat + raczej mało kto będzie sprawny fizycznie żeby się kochać z drugą połówka. Bardziej będzie liczyła się inna bliskość- psychiczna.
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-09 15:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.