Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 15:11   #211
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Kaszaki może usunąć lekarz, chociaż ja usunęłam sobie sama 2 sztuki, które miałam pod oczami. Jednak to trochę "hardcore", bo robię to igłą. Jeśli kaszak nie znajduje się blisko gałki ocznej, można złapać skórę dwoma palcami, przekłuć kaszaka i go delikatnie wycisnąć. Miejsce będzie chwilowo zaczerwienione, ale trzeba uważać, żeby nie ściskać za mocno, bo może to pozostawić trwały ślad (pęknięte naczyno).

Jak widać, to nieco trąci masochizmem, więc może lepiej zdać się na lekarza
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:58   #212
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Komanka troszkę faktycznie hardcorowo podziwiam, ja bym się nie odważyła już bym wolała albo to zostawić albo iść pod rękę lekarza
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:36   #213
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Ja sama się wczoraj takiego z czoła pozbyłam. Igła w rękę i po kłopocie
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:40   #214
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

ja mam pelno kaszakow przy oczach- i tez je igla traktuje
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:06   #215
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

a wyjmujecie je razem z torebką?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:19   #216
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Kiedys kolezanka powiedziala mi ze przekłuwa kaszaki...zdziwiłam się bardzo i troche wystraszyłam, bo moja mama zawsze mowiła, że nie ma na to rady.
Po pewnym czasie zawsze te kaszaki mi znikały, wiec sie nie przejmowalam.
Ale teraz chyba sama sprobuje z tą igła...
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:06   #217
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Cytat:
Napisane przez Emilia1
a wyjmujecie je razem z torebką?
To tam jest jakaś torebka? Ja się tylko tej białej mazi pozbyłam
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 16:17   #218
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Szczerze was podziwiam, ze usuwacie je same... Ja balabym sie, ze mi naczynka popekaja...Ja mam kaszaki a raczej prosowki jak je nazywa moja kosmetyczka... Chodze i ona mi je przekluwa...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:39   #219
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Moja przyjaciółka ma takie białe pryszczyki na ramionach i mówi że to jest "skaza białkowa" .
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:54   #220
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Cytat:
Napisane przez Emilia1
a wyjmujecie je razem z torebką?
yy jaka torebka? co to bo moze tak robie ale o tym nie wiem
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:09   #221
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Ja kiedyś słyszłam, ze powstawanie kaszaków ma związek ze zmianami miażdźycowymi. W każdym razie coś takiego usłyszał kiedyś mój tat od lekarki. Kazała mu na to brac wiesiołka, ale nie wiem czy pomogło.

Ja kiedyś miałam kaszaki pod oczami, ale same zniknęły Za to od dawna mam na brodzie i znikąć nie chcą
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 20:11   #222
madzik_pl
Raczkowanie
 
Avatar madzik_pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 61
Send a message via Skype™ to madzik_pl
Dot.: kaszaki??takie biale pryszczyki :/

Kiedyś miałam takiego sporawego mniej wiecej pod rzęsami. Nie był zbyt widoczny, ale raczej wypukły (wcześniej miałam kilka i były o połowę mniejsze). Raz go trochę 'rozdrażniłam' (a uwierzcie, że trudno było, bo to bardzo wrażliwa i delikatna okolica ). Po kilku dniach, kiedy się mu dokładniej przyjrzałam, okazało się, że na środku zrobiło się malutkie, ledwo dostrzegalne wgłębienie, malutka dziurka (wiecie jak się namęczyłam, żeby ją zauważyć? ). A efekt taki, że udało mi się wycisnąć kaszaczka, który 'wydostał się' tym właśnie otworkiem Obecnie nie mam chyba zadnego
__________________

madzik_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 20:16   #223
dziubas509
Raczkowanie
 
Avatar dziubas509
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: Problem z kaszakiem :-(

Cytat:
Napisane przez mwsylwia Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle, ja też miałam nad czołem i z tyłu. Ten nad czołem jest rzeczuwiście malutką białą plamą (szerszą niż przedziałek) a tego z tyłu nie widać, bo mam długie włosy i je przykrywają. Niestety to nie jest największy problem... Problemem jest to, że one odrastają!! (
dowiedziałam się dzisiaj, że odrastają te, które nie są w całości wycięte. Jeśli chirurg zostawi jakieś niewielkie resztki- kaszak odrasta. Proponuję zmienić lekarza.Pozdrawiam
dziubas509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:06   #224
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Unhappy Likwidacja kaszaka (?)

Od jakichs 2 tygodni mam kaszaka nad brodą. To chyba kaszak, bo jest kulka i jak naciskam to jest niecalkiem twarda, tylko lekko zmiękczona

Bylam tydzien temu u dermatologa, ale ona nie wiedziala co to jest i zapisala mi masc o nazwie DETREOMYCYNA dzieki ktorej mialo mi to zejsc w 3-4 dni ale tak sie oczywiscie nie stalo :/ kaszak mi maleje minimalnie, ledwo zauwazalnie, prawie wogole. Juz nie wiem co robic, nie bede z tym dluzej chodzic bo dziwnie wygladam :/

Postanowilam dzis go przekłuć... I mam pytanie - czy zostanie po tym duza rana? Czy bedzie mozna jakos ja zakamuflowac? A moze isc do jakiegos specjalisty ktory mi to zrobi? Eh sama nie wiem.. Bardzo prosze o pomoc!
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:23   #225
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Likwidacja kaszaka (?)

lola!nie rozwalaj kaszaka!!!!!!!!!nie nie nie!bo zacznie Ci ropiec albo gnic i bedzie bolal i smierdzial :/ prosze sie udac do poradni chirurgicznej na zabieg nie boj sie nic nie boli,dostaniesz znieczulenie ja mialam kaszaczka na glowie i wiem co mowie

pzdr serdecznie

zanic nie proboj sama sie go pozbyc!
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:32   #226
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Likwidacja kaszaka (?)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
prosze sie udac do poradni chirurgicznej na zabieg
Ale na twarzy zabieg? W maju mialam kaszaka na reku, tak jakby ponizej pachy to poszlam do chirurga, ktory mi go wyciął i zalozyl szwy i z opatrunkiem przez tydzien chodzilam, tyle ze nikt go nie widzial... A na twarzy... i jeszcze do szkoly z tym isc...
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 19:21   #227
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Likwidacja kaszaka (?)

no ale lolu zdrowko jest waznijesze...wolisz miec blizne do konca zycia?i miec gnijacego kaszaka na twarzy?chyba nie,lepiej sie pomeczyc ten tydzien niz cale zycie...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:26   #228
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Likwidacja kaszaka (?)

nie no peweni chodzi o zabieg taki "leciutki" małe kaszaki tak ogolnie tylko przekloowa się igła i wyciąga razem z torebką.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:29   #229
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Likwidacja kaszaka (?)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
no ale lolu zdrowko jest waznijesze...wolisz miec blizne do konca zycia?i miec gnijacego kaszaka na twarzy?chyba nie,lepiej sie pomeczyc ten tydzien niz cale zycie...
Ehh.. no tak racja.. jutro ide do chirurga zobacze jak to bedzie..

Dziekuje Mary_Q za pomoc
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 12:22   #230
olciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

morelowa ja miałam problem z zaskornikami, miałam takie góry koło noska tzn. wzdłuż noska na policzkach normalnie góry świętokrzyskie i widzialam jak sie w tych górkach gromadzi biała mazia czyli chyba to co skora wytwarza ale to nie powinno sie gromadzic w skorze, kupilam vichy normaderm i po kłopocie znikneło cera sie poprawila....moze na poczatku jest wrazenie ze skora sie przesusza i schodzi ale kremik po to jest zeby złuszczac niepotrzebny naskorek i wcale nie wysusza tylko pomaga skorze oddychac a to ze jak sie posmarujesz to na poczatku czujesz jakbys miala taka lekka powłoczke to da sie przezyc bo po 1 godzinie juz jej nie czuc ale za to czujesz jak skora oddychai jest mila w dotyku powodzonka kupilam go za 56zł w promocji a tak ogolnie chyba kosztuje 60 zł zalezy w jakiej aptece
olciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:48   #231
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

mojej kumpeli pomógł też vichy, ale ogólnie nie ma zbyt dobrej opini,jelsi chodzi o skutecznosć, no ale najważniejsze ze wyleczyłaś to
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:01   #232
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

Też to mam . I to od dłuższego czasu. Nic mi nie pomaga Tylko w czasie wakacji, jak gdzieś na 3-4 dni pojechałam do Warszawy bez żadnych toników, kremów, maseczek i innych kosmetyków pielęgnacyjnych, widziałam - nie wiedzieć czemu - poprawę Po prostu ani rano, ani wieczorem nie robiłam kompletnie nic z buźką, a to dlatego że byłam przygotowana na wyjazd jednodniowy, a z niego zrobił się czterodniowy. Wróciłam, i zaskórniki były jakby mniejsze, węższe, prawie w ogóle ich nie było. Uradowana odstawiłam wszelkie kosmetyki na kilka dni, jak wtedy. Niestety, po kilku dniach zaskórniki powróciły , a nie stosowanie toniku czy kremów jeszcze bardziej je nasilało . Nie mam pojęcia, co też ta moja skóra na kilka dni odstawiła. I nie wiem jak to możliwe, przywidzeń przecież nie miałam Jednak chyba będe musiała wybrać się do dermatologa
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:12   #233
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

[QUOTE]Niestety, po kilku dniach zaskórniki powróciły , a nie stosowanie toniku czy kremów jeszcze bardziej je nasilało . Nie mam pojęcia, co też ta moja skóra na kilka dni odstawiła.[ /QUOTE]


bo skóra mogła się wysuszyć, potem wzmożyć produkcję łoju i przez to stan skóry mógł się pogorszyc
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:08   #234
m-alinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 64
GG do m-alinka
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

Też mam takie gródki na środku czola co mają kolor skóry nie swędzą nie pieką ale istnieja.W lutym bylam u dermatologa i od razu przepisala mi antybiotyk sumamed i chyba zinerit(płyn punktowy) .Po zinericie jakieiś szczególnej różnicy nie widzialam ale antybiotyk to mi pomógl .Zostały mi wtedy po nim tylko 2 może 3 male gródki . Antybiotyk kupilam 2 razy potem juz ine bo nie mam zamiaru faszerować sie od razu lekarstwami pozatym tani to on nie byl kosztowal 30 zl za 6 tabletek.Szukam teraz czegos innego bo jakoś tak boje sie byc ciągle na antybiotykach .
m-alinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:18   #235
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
ja proponuję iść do dermatologa jeśli żaden środek nie skutkuje,warto zasiegnąć porad fachowca,mi pomógł DAVERCIN,ale chbya jest na receptę,ale jest niedrogi i skuteczny( jak dla mnie to bardzo skuteczny) ale wysusza skórę,więc radzę przy jego stosowaniu uzywać głęboko nawilżających kremów
ja mam ten DAVERCIN albe nie pomaga mi na to nic juz wszystkiego probowalam chyba sie zalamie...do dermatologa nie mam juz jak isc bo nie mieszkam w polsce co radzicie?? te grudki wygladaja okropnie...i sa jeszcze takie czerwone...rano jak wstane wogole ich prawie(widac takie pod skora w kolorze skory wlasnie) nie widac ale pozniej to one chyba sie"budza" i staja sie czerwone itp
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:33   #236
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

a nmie mozesz do dermatologa? bo srodki takie jak antybiotyki miejscowe,retinoidy, później płyn robiony na receptę specjanie nic tak nie działa jak one,a jak są czyms dodatkowo wzmocnione np kwasem azelainowm, czy BHA albo nadtlenkiem benzoilu to dodatkowo podwyzsza skuteczność. jeśłi naprawde nei mozesz isc do derma, mozesz wyprobowac kremy z kwasem BHA np Effaklar K , on ma pochodna BHA- LHA, albo własnie perparaty z nadtlenkiem benzoilu czy kwasem azelainowym.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:53   #237
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

to chyba musze sie tu wybrac do dermatologa;]
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 19:09   #238
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Prosaki ,kaszaki po raz setny:)

Dzieki dziewczyny za wszytkie sugestie-poobserwowalam swoja skore i zwieksza sie to u mnie jak naloze filtr albo tlusty krem z zawartoscia olejkow itp-kupilam sobie tez krem na cienie pod oczami(bo tez je mam ) krem jest niestety tresciwy i po nim sie nasilaja te prosaki-nawet przechodza mi w okolice nosa-zmniejszaja sie troche po peelingu, i gdy nie uzywam kremow-no ale bez kremow pod oczy i na twarz moja skora jednak jest sucha jak wior-jestem wlasnie na etapie poszukiwania lekkiego kremu,a w miedzyczasie zakupilam sobie lekki krem z kwasami-bo pora na kwasy nadchodzi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 19:16   #239
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: podskórne grudki na czole! co to jest i jak leczyć ???

Hejka!!!. Ja miałam ten sam problem z grudkami . Bylam u kilku dermatologów i innych lekarzy i nikt niepotrafil powiedziaec skąd to sie bierze. Stosowałam wiele rodzajów masci i innych leków zewnętrznego użytku i nic. Aż wkoncu pewien der,matolog powiedział ze nic nieda stosowanei masći bo to sie robi głęboko pod skórą i maści nieprzenikną tak głęboko. I przepisał mi tetracyclinum.To jest antybiotyk przeznaczony właśnie przeznaczony do roznego rodzaju guzków podskórnych, trądzika i różnych takich co sie tworzą pod skóra .I tetracyclinum mi dopiero pomogło. Więc czym prędzej udaj sie do dermatologa zeby ci ją przepisał bo jak się zwleka to tylko coraz wiecej tego dziadostwa wychodzi .
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 19:17   #240
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Prosaki ,kaszaki po raz setny:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za wszytkie sugestie-poobserwowalam swoja skore i zwieksza sie to u mnie jak naloze filtr albo tlusty krem z zawartoscia olejkow itp-kupilam sobie tez krem na cienie pod oczami(bo tez je mam ) krem jest niestety tresciwy i po nim sie nasilaja te prosaki-nawet przechodza mi w okolice nosa-zmniejszaja sie troche po peelingu, i gdy nie uzywam kremow-no ale bez kremow pod oczy i na twarz moja skora jednak jest sucha jak wior-jestem wlasnie na etapie poszukiwania lekkiego kremu,a w miedzyczasie zakupilam sobie lekki krem z kwasami-bo pora na kwasy nadchodzi
Też kiedyś nie mogłam obyć się bez kremu, a ostatnio ze zdumieniem stwierdzam, że moja skóra autentycznie przestała być sucha (!!!). Po umyciu twarzy mogę spokojnie nie nakładać kremu przez długi czas i nic się nie dzieje (przedtem zawsze się łuszczyła już po paru chwilach). Drogą dedukcji doszłam, że to chyba od kwasów omega-3, które biorę od około 1,5 miesiąca. Ja co prawda stosowałam je z innym zamierzeniem, ale gdzieś mi się obiło o uszy, chyba nawet na Wizażu, że dobrze robią na suchą skórę. No i to okazało się w moim przypadku prawdą
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 02:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.