Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 08:03   #3391
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Jeszcze nie uzywałam tych chusteczek, chyba na wakacje je sobie wezmę.
Rhea to średnio polecam, kolory może ładne, ale dość nietrwałe jak na minerały. Lepiej zacząć przygodę z minerałami od EDM lub Lumiere, żeby się nie zniechecić do minerałów.


Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że skończyłam pisać pracę roczną, która została oceniona przez promotora i recenzenta na 5 i promotorka chce, żebym ją zaprezentowała na konferencji I chciałam to uczcić

Rozbiłam bank jeśli chodzi o próbki: w Superpharmie poprosiłam panią o jakiś inny krem z Sanoflore na spróbowanie i dostałam kilka saszetek przeciwzmarszczkowego. A w Sephorze przy płaceniu poprosiłam o Pat&rub - nie mieli gotowych, więc pani sama się zaoferowała że mi zrobi i dostałam odżywkę do włosów suchych i krem do twarzy (i kilka próbek nieekologicznych kosm.).

Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
Gratulacje!!! I zakupów, i próbek, i prezentacji, i 5! Zdolniacha Nie bierz chusteczek jako jedynego produktu do oczyszczania twarzy. Jak zmywam nimi makijaż to i tak micel idzie w ruch. Same sobie nie radzą.

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
ja Cię rozgrzeszam tak jak i siebie, właśnie kompletuję zamówienie w Biolanderze, a czekam na paczkę z kosmetyków natury, odwyk poszedł w siną dal
Co?! Odwyk w siną dal?! Bądź twarda!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 08:12   #3392
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
heloł
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale dzisiaj mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować szampony Yes to cucumber i Yes to tomato
Jest przecena w Sephorze i 500ml kosztuje....29 zł
oczywiście zaopatrzyłam się w jeden, ale chyba jutro pójdę jeszcze po yes to tomato.
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).


Kurcze, też byłam w Sephorze, ale wszystkie ceny są wysokie, nie ma żadnej promocji Pomadki ochronne po 25 zł, wszystko normalnie... przecież to powinno być tak samo w każdym sklepie.. Chyba aż pojdę się zapytać...

Cytat:
Napisane przez caameroon;2 ,7753634

A mogłabyś zdradzić gdzie jest tak dobrze zaopatrzony sklep z kosmetykami naturalnymi? Bo lubie kupować w stacjonarnych sklepach

Jeśli chodzi o dietę to ja też zauważyłam poprawę stanu skóry, jest teraz dużo świeżych owoców i warzyw, które wcinam namiętnie oraz piję dużo wody i jest lepiej


Taaak tutaj jest bardzo dużo inspiracji do wydawania pieniędzy, biedne nasze portfele
Nie wiem czy mogę tak po prostu napisać jaki to sklep? Żeby nie było że reklamuję czy coś Jest w Nowej Hucie, na os. Bohaterów Września. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu. W każdym razie mają dość fajny wybór zdrowej żywności, są oleje, troche kosmetyków w tym Hauschka. Jedna pani z obsługi jest bardzo miła i potrafi coś doradzić, druga chyba niekoniecznie albo sprawia takie wrażenie


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kaileight
Paulina
Mariposa
Witajcie
Fajnie, że dołączyłyście.


Anakazar, być to ja teraz powinnam w kuchbi..... obiad gotowac
A nie chcesz sprowac tych szamponów yes to? Ja naprawde jestem pod wrażeniem.
Kotwilka, dla mnie szampony AO to tez porazka...Ale odzywki gpb i różana polecam!
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 08:13   #3393
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka ogromne gratulacje za pracę
Ciesze się, ze Cię docenili Kobieto, należało Ci się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:50   #3394
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka- gratuluję 5! To naprawdę sukces A co do zakupów, to ekstra, że sprawiłaś sobie takie prezent.
A ta promocja brzmi ciekawie.
Aleksandrap- dzięki za wskazówki.
Ankazar- szkoda, że ten szampon Ci nie służy...
Dziewczyny, a Wy tu już tak od rana siedzicie

Mogłybyście mi doradzić w sprawie podkładu? Znalazłam Argile Provence, ale w składzie ma alkohol.
INCI : Ribes Nigrum Floral Water*, Alcohol*, Glycerin*, Passiflora Edulis Seed Oil*, Camelia Sinensis (Green Tea) Seed Oil*, Polyglyceryl-6 Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, Copernicia Cerifera (Carnauba) wax*, Mauritia Flexuosa fruit oil*, Silica, Water / Aqua, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, [+/- Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77941), Iron Oxides (CI 77499)].
Ale z drugiej strony ma m.in. certyfikat Ecocert...
A tu Benecos
INGREDIENTS (INCI): WATER (AQUA), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), STEARIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER)*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLICERYDE, ZEAMAIS (CORN) STARCH*, LAUROYL LYSINE, TALC, SODIUM HYDROXIDE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, UNDECYLENOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, P-ANISIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE (+/- (MAY CONTAIN) IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499).
Co o tym myślicie?

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-27 o 10:00
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:15   #3395
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A pamiętacie może ile kosztuje ta maska do włosów w Sephorze?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,30823,yes-to-carrots-hair-and-scalp-mud-mask-maseczka-nawilzajaca-do-wlosow-i-skory-glowy.html
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:51   #3396
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Własnie wróciłam z sephory
Szampony, odżywki, żele pod prysznic po 29zł, balsamy do ust po 9 zł.
Kupiłam sobie szampon pomidorowy, odżywke pomidorową, szampon marchewkowy i żel pod prysznic ogórkowy i dokupiłam jeszcze jeden balsam mineral flowers zielony i idę na odwyk!!!!!!!!!!!!!! Do końca wakacji szlaban!!!! No chyba, że tylko jakieś konieczne zakupy kosmetyczne w postaci produktów po opalaniu i filtrów, no ale to mus a nie zakupoholizm. No i jeszcze to jedno zamówienie z biolandera - ale na krem czekam od kilku miesięcy, więc to sie nie liczy. A potem to juz nic, nic, i jeszcze raz nic

Promocja na produkty yes to jest czasowa - wyprzedają po prostu asortyment w strej szacie graficznej. Firma zmienia opakowania, więc następna dostawa będzie w innych butelkach i pani powiedziała, że pradopodobnie ciut drożej bedzie niż teraz (mówię o cenach regularnych)....

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Kotwilka- gratuluję 5! To naprawdę sukces A co do zakupów, to ekstra, że sprawiłaś sobie takie prezent.
A ta promocja brzmi ciekawie.
Aleksandrap- dzięki za wskazówki.
Ankazar- szkoda, że ten szampon Ci nie służy...
Dziewczyny, a Wy tu już tak od rana siedzicie

Mogłybyście mi doradzić w sprawie podkładu? Znalazłam Argile Provence, ale w składzie ma alkohol.
INCI : Ribes Nigrum Floral Water*, Alcohol*, Glycerin*, Passiflora Edulis Seed Oil*, Camelia Sinensis (Green Tea) Seed Oil*, Polyglyceryl-6 Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, Copernicia Cerifera (Carnauba) wax*, Mauritia Flexuosa fruit oil*, Silica, Water / Aqua, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, [+/- Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77941), Iron Oxides (CI 77499)].
Ale z drugiej strony ma m.in. certyfikat Ecocert...
A tu Benecos
INGREDIENTS (INCI): WATER (AQUA), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), STEARIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER)*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLICERYDE, ZEAMAIS (CORN) STARCH*, LAUROYL LYSINE, TALC, SODIUM HYDROXIDE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, UNDECYLENOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, P-ANISIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE (+/- (MAY CONTAIN) IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499).
Co o tym myślicie?
Podkład argile provence prawie nie kryje, taki kremik tonujący. Przyjemny w uzywaniu, dobrze pielęgnuje cerę i myslę, że spokojnie może zastąpić krem na dzień ale jeśli chcesz podkład kryjący.....
Benecos kryje nieźle, kolory mi sie podobają , ale jest tepy w nakładaniu. Warto przed nałożeniem wymieszać go z jakims lekkim kremikiem, bo inaczej plamy murowane - bardzo szybko sie wchłania i zasycha. Na benecosa ja tez sie szykowałam, uważam, że fajny a z tą tęposcią w nakładaniu można coś poradzić.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:52   #3397
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula, dziękuję za informację o promocji Świetne zakupy, daj znać jak się sprawują kosmetyki
I super, że zerknęłaś na te składy, rozjaśniłaś mi sprawę.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-27 o 10:53
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 11:00   #3398
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Jakbys napisała godzinę wczesniej to bym sprawdziała, przed chwilą wróciłam z sephory....
Myślę, że ok. 30 zł, bo szampony i odzywki z 65zł na 29zł przecenione.
Zadzwoń i zapytaj może? Ale takiej przeceny juz raczej nie będzie, jest taniej niż na allegro, więc....

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula, dziękuję za informację o promocji Świetne zakupy, daj znać jak się sprawują kosmetyki
I super, że zerknęłaś na te składy, rozjaśniłaś mi sprawę.
No niestety nie jestem taka mądra, żeby składy ocenić - po prostu oba podkłady miałam w próbkach i obydwa testowałam.

Co do yes to, to obecnie uzywam zestawu szampon+odżywka pomidorowe i ktos powinien za ta serię nobla dostac moim zdaniem dlatego dokupiłam jeszcze parę rzeczy, bo okazja była się zaopatrzyc na dłużej!
Balsam do ciała mineral flowers tez kupiłam na zapas - zielony mam, używam, boski jest!
Jakbyś miała ochote na mineral flowers to sa jeszcze w sephorach, tez w promocji - kremy do twarzy po 29zł (do mieszanej b.fajny), żele do mycia twarzy po 19zł, kremy do rąk po 19zł i balsamy właśnie po 21zł.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:05   #3399
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Nieśmiało chciałabym dołączyć się do Waszego wątku.
Już od dłuższego czasu czytam go, ale teraz chciałabym aktywnie uczestniczyć.
Wydaje mi się, że będę tu najmłodsza. Nie mam jeszcze 18 lat.
Chce też pokazać mój niewielki zbiór kosmetyków. Moja cera jest delikatnie trądzikowa i bardzo wrażliwa.
Mam uczulenie na alkohol, więc muszę bardzo uważnie dobierać kosmetyki ekologiczne . Szczególnie uważam na te 'niespłukiwalne' czyli kremy i toniki.
Oto mój zbiór:
1. zdjęcie(pielęgnacja twarzy)

AA eco, płyn miceralny
Bardzo dobry płyn, delikatny, zostawia lepką warstwę, ale cera jest po nim nawilżona. Wg mnie jest bardziej tonikiem niż 'oczyszczaczem', działa troche inaczej niż płyn Biodermy czy Bourjois, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Jego minus: bardzo niewydajny, a pompka dodatkowo marnuje płyn, bo rozpryskuje się on na całą łazienkę.
Alterra, aloesowe chusteczki do demakijażu
Bardzo przyjemne, delikatne.
Kończę już 3 paczkę i nadal będę używać.
Zostawiają lepką warstwę i niestety nie nadają się jako chusteczki odświeżające. Do demakijażu są bardzo dobre, ale po każdym użyciu trzeba wyrzucić chusteczkę, więc uważam, że nie są dobre dla środowiska
Duży plus to ich cena.
Pomadki:
Alterra i Lip Smacker 100% natural(kosztuje 10zł w Superpharm)
Uważam, że obie są dobre, ale wole Smackera.
Smacker bardzo ładnie pachnie i dłużej zostaje na ustach. Alterry używam w domu na noc, a Smackersa nosze w kosmetyczce ( i w takich rolach najlepiej mi służa)
2. Zdjęcie
Alterra, Szampon papaja i bambus
Jest w porządku, włosy po nim są sypkie, ale nie mają jakiejś niesamowitej objętości. Zużyłam już 4 butelki, ale będę szukała lepszego.
Alterra, Maska do włosów
Bardzo dobra, włosy są po niej odżywione, ale nie obciążone (a mam delikatne i przetłuszczające się). Polecam!
Babydream, oliwka
Dobra oliwka do ciała bez olejów mineralnych i w dobrej cenie.
L'angelica, pasta do zębów (8zł w Superharmie)
Bez SLS i parabenów. Dobra pasta, mocno ziołowa, nie pieni się, ale wole ją niż normalną pastę, bo posmak w buzi jest po niej bardzo sympatyczny.

3. Zdjęcie
Mydełka Alterra.
Używałam oliwkowego, różanego, miodowego i lawendowego.
Mydło jak mydło, delikatnie wysuszają, ogólnie bez rewelacji. Używam dlatego, że mają niezły (ale nie idealny) skład. Poszukuje lepszego.
4. Zdjęcie
Wszystko ogólnie
Moje pytania:
1. Czy któraś z Was używa wody miceralnej dla niemowląt Born to Bio?
Zastanawiam się czy kupić ją zamiast AA eco, bo wychodzi dużo taniej (aa eco za 150ml- 32zl, Born to Bio 300ml - 22zł)
Który micel wg Was ma lepszy skład?

2. Czy któraś używa pudru Bourjois Bio Detox? Warty zakupu?
Ale długi post...!
Witaj Paulino Powiem Ci tylko tyle, że bardzo się cieszę, ze nie masz jeszcze 18 lat, a już tyle wiesz o kosmetykach naturalnych i ich składach. Nie popadając w ton moralizatorsko-starszawy powiem tylko tyle, że żaluję, że ja w wieku 18 lat nie miałam o tym wszystkich pojęcia... Jesli chodzi o puder Bourjous Bio Detox, to miałam kilka próbek podkładu i był do kitu. Podobnie korektor pod oczy. Także nie polecam.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Miałam też miniaturkę tego JAY do suchych włosów, ale też nie byłam zadowolona z tych samych względów (mały komfort używania, niewydajny, jakoś słabo oczyszcza).
Jeszcze nie uzywałam tych chusteczek, chyba na wakacje je sobie wezmę.
Rhea to średnio polecam, kolory może ładne, ale dość nietrwałe jak na minerały. Lepiej zacząć przygodę z minerałami od EDM lub Lumiere, żeby się nie zniechecić do minerałów.
Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że skończyłam pisać pracę roczną, która została oceniona przez promotora i recenzenta na 5 i promotorka chce, żebym ją zaprezentowała na konferencji I chciałam to uczcić
Rozbiłam bank jeśli chodzi o próbki: w Superpharmie poprosiłam panią o jakiś inny krem z Sanoflore na spróbowanie i dostałam kilka saszetek przeciwzmarszczkowego. A w Sephorze przy płaceniu poprosiłam o Pat&rub - nie mieli gotowych, więc pani sama się zaoferowała że mi zrobi i dostałam odżywkę do włosów suchych i krem do twarzy (i kilka próbek nieekologicznych kosm.).
Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
kotwilka gratuluję przede wszystkich sukcesów akademickich a w drugiej kolejności zakupów i próbek

Kilka dni mnie nie było i oczywiście nie ogarniam wszystkich postów Ale idąc za trendem JMO pojechałam do sklepu dystrybutora i sobie zakupiłam odżywkę citrus neroli (oczywiście jest świetna, włosy od razu miękkie, znałam ją już wcześniej, więc wiedziałam, czego się spodziewać). Do tego kupiłam kilka próbek i drugie tyle dostałam gratis. Testuję głównie pielęgnację twarzy, bo co do produktów do włosów, to nie mam wątpliwości, że są boskie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:10   #3400
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sicilia, to skocz jeszcze do sephory, bo yes to w promocji ja sie własnie obkupiłam na rok!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:55   #3401
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia, to skocz jeszcze do sephory, bo yes to w promocji ja sie własnie obkupiłam na rok!!!
Boże, jest koniec miesiąca, kasy brak a Ty tak szpetnie nas kusisz informacja o promocji
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 11:58   #3402
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Boże, jest koniec miesiąca, kasy brak a Ty tak szpetnie nas kusisz informacja o promocji
To nie ja zaczęłam
Ja sie tylko przyłączyłam i skorzystałam.

A masz juz szampony i odzywki yes, czy dopiero bedziesz mieć?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:19   #3403
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To nie ja zaczęłam
Ja sie tylko przyłączyłam i skorzystałam.

A masz juz szampony i odzywki yes, czy dopiero bedziesz mieć?
A to przepraszam, tyle przez weekend napisałyście że trudno was gonić i patrze na sam koniec a tu info o promocji a ja dopiero co kupiłam szampon ogórkowy. A marchewkowy wzięłam na weekend do domu i się połowa wylała w torbie, dobrze ze on ma pomimo zamknięcia ten kubeczek więc nie dużo rzeczy mi się upaprało. I żeby nie było że zostawiłam otwarty i dlatego się wylał, po prostu na tym gwincie w nakrętce coś przeciekło

Mam ochotę wypróbować krem do twarzy i lepiej żebym nie miała żadnej Sephory po drodze bo niedługo tak jak Anula-ga będe miała dylemat czy mieć czy jeść
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:31   #3404
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A to przepraszam, tyle przez weekend napisałyście że trudno was gonić i patrze na sam koniec a tu info o promocji a ja dopiero co kupiłam szampon ogórkowy. A marchewkowy wzięłam na weekend do domu i się połowa wylała w torbie, dobrze ze on ma pomimo zamknięcia ten kubeczek więc nie dużo rzeczy mi się upaprało. I żeby nie było że zostawiłam otwarty i dlatego się wylał, po prostu na tym gwincie w nakrętce coś przeciekło

Mam ochotę wypróbować krem do twarzy i lepiej żebym nie miała żadnej Sephory po drodze bo niedługo tak jak Anula-ga będe miała dylemat czy mieć czy jeść
Z tego co widze ten dylemat bedziemy niedługo wszystkie
Oj, szkoda szamponu ... Biedactwo
Ale dobrze, że o tym napisałaś to będe uważała w podróżach , dzięki wielkie!

A wiesz co jest najgorsze.....?
Że teraz żałuję, że jeszcze paru rzeczy z yes to nie obejrzałam maja jakies fajne mleczka mineralne w sprayu i masła do ciała też pewnie fajne...... Ciekawa jestem jak one sie sprawują, bo z opisów niezłe raczej.
Ja mam krem do twarzy yes to tomato i prawde mówiąc jakiejs rewelacji nie zauwazyłam - wchłania sie raczej ciężko, więc jak dla mnie taki krem na dzień odpada, bo ja rano za mało mam czasu, żeby czekac az sie krem wchłonie... Wydaje mi się, że seria marchewkowa może byc bardziej warta uwagi. Chociaz oczywiście moje odczucia z kremem pomidorowym nie musza być takie jak u innych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:38   #3405
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ale ślicznie wyglądają kosmetyki Pai.. fajne są?
nie wiem, ale Sicilia opisywala ze miala a jako ze maniaczka nowosci jestem to zakupie

Paulinka, ja mam wode micel. dla niemowlat Born to Bio ale na arzie ciezko mi o niej cokolwiek powiedziec.. nie wiem czy zmywa tusze bo w lato kompletnie sie nie maluje, ale moze dzis sprobuje i potestuje wode na oczach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:59   #3406
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula! Ty Kusicielko! Tobie na prawdę przydałby się odwyk Zakupów gratuluje. I jestem zazdrosna
W Rossmanie widziałam ten żel z Alterry o którym mówiła Sekretny, widziałam też kremy na dzień, na noc i pod oczy z tej samej serii.
Nienawidzę poczty!!!! Byłam w domu, a listonosz nie zadzwonił, że ma do mnie paczkę, tylko awizo w skrzynkę i poszedl! a specjalnie na niego czekałam. Już mam moją paczkę i moje zakupy z naturalnego piękna.
Maseczkę z glinką zieloną Montmorillonite, hydrolat z bułgarskiej róży i puder perłowy. Miał być tylko puder... Ale to jakoś tak głupio jedną rzecz kupować, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg np.jpg (68,8 KB, 35 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:59   #3407
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wiem, ale Sicilia opisywala ze miala a jako ze maniaczka nowosci jestem to zakupie
Pai skincare pięknie pachnie i ma fajną konsystencję. Miałam tylko próbki, ale chętnie coś zakupię, jak budżet podreperuję Podoba mi się poza tym ich filozofia i składniki. Takie eko z górnej półki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:01   #3408
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Rhea to średnio polecam, kolory może ładne, ale dość nietrwałe jak na minerały. Lepiej zacząć przygodę z minerałami od EDM lub Lumiere, żeby się nie zniechecić do minerałów.

Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że skończyłam pisać pracę roczną, która została oceniona przez promotora i recenzenta na 5 i promotorka chce, żebym ją zaprezentowała na konferencji I chciałam to uczcić

Rozbiłam bank jeśli chodzi o próbki: w Superpharmie poprosiłam panią o jakiś inny krem z Sanoflore na spróbowanie i dostałam kilka saszetek przeciwzmarszczkowego. A w Sephorze przy płaceniu poprosiłam o Pat&rub - nie mieli gotowych, więc pani sama się zaoferowała że mi zrobi i dostałam odżywkę do włosów suchych i krem do twarzy (i kilka próbek nieekologicznych kosm.).

Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
Dziękuje Ci bardzo za doradę
Aaa jakie cudowne zakupy! Kochana za takie sukcesy to Ty jesteś automatycznie rozgrzeszona, zasłużyłas w 1000% Gratuluje! Ale zakupy są boskie!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozwaliłyscie mnie ta promocją w sephorze!!!
No takich cudów to dawno nie było wprawdzie idzie do mnie odzywka marchewkowai szampon pomidorowy, ale juz TŻ ma przykazane dokupić mi dziś szampon marchewkowy i odzywke pomidorową to będę mieć dwa piękne komplety yes to tomato i carrots i jeszcze jeden balsam mineral flowers ma mi dokupić, bo jest taki cudny, że się z nim zakochałam wczoraj
I wiecie co, teraz to chyba pójdę na odwyk....Jeszcze tylko 1 zamówienie musze zrealizować i normalnie chyba odwyk Tak, ja, anula zastanawiam sie nad odwykiem...


Ja myslę, że podciągnąć pod koniec roku szkolnego

Olej wspaniały nie pachnie tak źle - ja używam od dawna i nie jest intensywny. Przesadnie brzydki tez nie, mam gorsze śmierdziele.
Róża to dobry pomysł bardzo!! Ale mam nadzieje, że nie spodziewasz się, że on pachnie różami Co do zapachu, to według mnie on gorzej wali niż wspaniały Ale bierz, nie będziesz żałować!

To fajnie, że będziesz mieć róże naprawdę jest fajny, grzech go nie mieć po prostu a ja dokupię (za pośrednictwem tż) szampon i odżywkę yes, tak bardzo mi pasują!

To skoro wszystkie tak grzeszycie to może uznajcie, że to były wakacje odwykowe??? Każdemu sie należą, nie?
Anula ja też totalnie zakochałam się w balsamie mineral folwers, jest taki cudowny, boski, rewelacyjny, że maziam się nim 3 razy dziennie A to jest u mnie nielada wyczyn! Kupiłabym sobie jeszcze jeden ale w sepho u mnie był ostatni. Może kupie sobie ten czerwony

Tak, tak koniec roku szkolnego był i pierwszy dzień lata!

To olej z róży śmierdzi gorzej niż wspaniały?! O matulo Własnie dzwoniła to mnie pani z Biolandera, kompletują moje zamówienie ale oczywiście nie było jednego mydełka z glinką więc wybrałam algi Niech już przyjdą

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Kurcze, też byłam w Sephorze, ale wszystkie ceny są wysokie, nie ma żadnej promocji Pomadki ochronne po 25 zł, wszystko normalnie... przecież to powinno być tak samo w każdym sklepie.. Chyba aż pojdę się zapytać...


Nie wiem czy mogę tak po prostu napisać jaki to sklep? Żeby nie było że reklamuję czy coś Jest w Nowej Hucie, na os. Bohaterów Września. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu. W każdym razie mają dość fajny wybór zdrowej żywności, są oleje, troche kosmetyków w tym Hauschka. Jedna pani z obsługi jest bardzo miła i potrafi coś doradzić, druga chyba niekoniecznie albo sprawia takie wrażenie
Nie ma u Ciebie tej promocji? Oj ja zaraz (przez Was!!) zmykam do sephory na zakupy ale mam nadzieję, że promocja będzie!

Dziękuje Ci bardzo Myślę, że może nic się nie stało, że napisałaś o tym sklepie, dziękuje.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Własnie wróciłam z sephory
Szampony, odżywki, żele pod prysznic po 29zł, balsamy do ust po 9 zł.
Kupiłam sobie szampon pomidorowy, odżywke pomidorową, szampon marchewkowy i żel pod prysznic ogórkowy i dokupiłam jeszcze jeden balsam mineral flowers zielony
i idę na odwyk!!!!!!!!!!!!!! Do końca wakacji szlaban!!!! No chyba, że tylko jakieś konieczne zakupy kosmetyczne w postaci produktów po opalaniu i filtrów, no ale to mus a nie zakupoholizm. No i jeszcze to jedno zamówienie z biolandera - ale na krem czekam od kilku miesięcy, więc to sie nie liczy. A potem to juz nic, nic, i jeszcze raz nic

Promocja na produkty yes to jest czasowa - wyprzedają po prostu asortyment w strej szacie graficznej. Firma zmienia opakowania, więc następna dostawa będzie w innych butelkach i pani powiedziała, że pradopodobnie ciut drożej bedzie niż teraz (mówię o cenach regularnych)....
Anula, Ty na odwyk? Do czego Cię ta sephora zmusiła..

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakbys napisała godzinę wczesniej to bym sprawdziała, przed chwilą wróciłam z sephory....
Myślę, że ok. 30 zł, bo szampony i odzywki z 65zł na 29zł przecenione.
Zadzwoń i zapytaj może? Ale takiej przeceny juz raczej nie będzie, jest taniej niż na allegro, więc....
Ja się wybieram zaraz do sephory to zobacze na nią.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-27 o 14:03
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:01   #3409
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wiem, ale Sicilia opisywala ze miala a jako ze maniaczka nowosci jestem to zakupie

Paulinka, ja mam wode micel. dla niemowlat Born to Bio ale na arzie ciezko mi o niej cokolwiek powiedziec.. nie wiem czy zmywa tusze bo w lato kompletnie sie nie maluje, ale moze dzis sprobuje i potestuje wode na oczach
O tak, zobacz proszę jak radzi sobie z tuszem do rzęs.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 14:06   #3410
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

super zakupy, zadzwoniłam do siostry, która jest dzisiaj w Krakowie odnośnie promocji szamponów Yes i kupiła szampon marchewkowy, do tego już w innym miejscu maseczkę antystresową z Sante jako prezent dla mnie, dobrze mam
szczerze mówiąc to tak jej prałam po uszach, że zaraziłam ją ekologicznymi kosmetykami i czeka właśnie na dwie paczki i mówi, że to moja wina, bo tak ją nakręciłam, że nie może przestać
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:12   #3411
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Własnie wróciłam z sephory
Szampony, odżywki, żele pod prysznic po 29zł, balsamy do ust po 9 zł.
Kupiłam sobie szampon pomidorowy, odżywke pomidorową, szampon marchewkowy i żel pod prysznic ogórkowy i dokupiłam jeszcze jeden balsam mineral flowers zielony i idę na odwyk!!!!!!!!!!!!!! Do końca wakacji szlaban!!!! No chyba, że tylko jakieś konieczne zakupy kosmetyczne w postaci produktów po opalaniu i filtrów, no ale to mus a nie zakupoholizm. No i jeszcze to jedno zamówienie z biolandera - ale na krem czekam od kilku miesięcy, więc to sie nie liczy. A potem to juz nic, nic, i jeszcze raz nic

.
Będę Cię wspierała w tym postanowieniuA zakupów gratuluję
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Mam ochotę wypróbować krem do twarzy i lepiej żebym nie miała żadnej Sephory po drodze bo niedługo tak jak Anula-ga będe miała dylemat czy mieć czy jeść
Wiecie...oj tam,oj tam od razu mieć czy jeść-przecież nasze kosmetyki to sama natura to jak se człek w gardziel szamponu chlapnie to tylko na zdrowie wyjdzie.Ale fakt faktem-ja mam więcej kosmetyków niż jedzenia w lodówce
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiesz co jest najgorsze.....?
Że teraz żałuję, że jeszcze paru rzeczy z yes to nie obejrzałam maja jakies fajne mleczka mineralne w sprayu i masła do ciała też pewnie fajne...... Ciekawa jestem jak one sie sprawują, bo z opisów niezłe raczej.
Ja mam krem do twarzy yes to tomato i prawde mówiąc jakiejs rewelacji nie zauwazyłam - wchłania sie raczej ciężko, więc jak dla mnie taki krem na dzień odpada, bo ja rano za mało mam czasu, żeby czekac az sie krem wchłonie... Wydaje mi się, że seria marchewkowa może byc bardziej warta uwagi. Chociaz oczywiście moje odczucia z kremem pomidorowym nie musza być takie jak u innych.
Ty już nie kuś!!!!!!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
... Ale to jakoś tak głupio jedną rzecz kupować, prawda?
Tak,tak!Tak sobię zawsze powtarzam przy zakupach
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:14   #3412
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
super zakupy, zadzwoniłam do siostry, która jest dzisiaj w Krakowie odnośnie promocji szamponów Yes i kupiła szampon marchewkowy, do tego już w innym miejscu maseczkę antystresową z Sante jako prezent dla mnie, dobrze mam
szczerze mówiąc to tak jej prałam po uszach, że zaraziłam ją ekologicznymi kosmetykami i czeka właśnie na dwie paczki i mówi, że to moja wina, bo tak ją nakręciłam, że nie może przestać
No i brawo! Bardzo dobrze, że ją przekonałaś do kosmetyków naturalnychZapro s ją do nas, niech pokaze swoj zbiorek i winę będzie zwalać na nas a nie tylko na Ciebie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak,tak!Tak sobię zawsze powtarzam przy zakupach
Taa, a z czasem będzie "ej ale to tak głupio tylko 10 rzeczy kupować...."
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:53   #3413
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anula! Ty Kusicielko! Tobie na prawdę przydałby się odwyk Zakupów gratuluje. I jestem zazdrosna
W Rossmanie widziałam ten żel z Alterry o którym mówiła Sekretny, widziałam też kremy na dzień, na noc i pod oczy z tej samej serii.
Nienawidzę poczty!!!! Byłam w domu, a listonosz nie zadzwonił, że ma do mnie paczkę, tylko awizo w skrzynkę i poszedl! a specjalnie na niego czekałam. Już mam moją paczkę i moje zakupy z naturalnego piękna.
Maseczkę z glinką zieloną Montmorillonite, hydrolat z bułgarskiej róży i puder perłowy. Miał być tylko puder... Ale to jakoś tak głupio jedną rzecz kupować, prawda?
Właśnie!!! Przecież powinien juz dojśc puder pełowy i ryżowy z kolorówki no chyba naokoło do mnie idą!
Zazdroszczę, że Ty już masz swój puder ale może ja tez sie odczekam...
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Anula ja też totalnie zakochałam się w balsamie mineral folwers, jest taki cudowny, boski, rewelacyjny, że maziam się nim 3 razy dziennie A to jest u mnie nielada wyczyn! Kupiłabym sobie jeszcze jeden ale w sepho u mnie był ostatni. Może kupie sobie ten czerwony

Tak, tak koniec roku szkolnego był i pierwszy dzień lata!

To olej z róży śmierdzi gorzej niż wspaniały?! O matulo Własnie dzwoniła to mnie pani z Biolandera, kompletują moje zamówienie ale oczywiście nie było jednego mydełka z glinką więc wybrałam algi Niech już przyjdą


Anula, Ty na odwyk? Do czego Cię ta sephora zmusiła..

.
Tak, balsam MF godny zakochania sie w nim. Super, że i Tobie sie podoba!
Olej z róży nie smierdzi tak generalnie.... po prostu ma specyficzny zapach ale spoko - naprawdę nie jest uciążliwy i nie zostaje na człowieku
Niestety nie mogę całej winy za przymusowy odwyk zrzucic na sephorę winnych jest kilku i kilka niektóre nawet tu obecne....

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
super zakupy, zadzwoniłam do siostry, która jest dzisiaj w Krakowie odnośnie promocji szamponów Yes i kupiła szampon marchewkowy, do tego już w innym miejscu maseczkę antystresową z Sante jako prezent dla mnie, dobrze mam
szczerze mówiąc to tak jej prałam po uszach, że zaraziłam ją ekologicznymi kosmetykami i czeka właśnie na dwie paczki i mówi, że to moja wina, bo tak ją nakręciłam, że nie może przestać
trzeba nieść kaganek oswiaty!!! Jeszcze Ci siostra podziękuję
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Będę Cię wspierała w tym postanowieniuA zakupów gratuluję

Wiecie...oj tam,oj tam od razu mieć czy jeść-przecież nasze kosmetyki to sama natura to jak se człek w gardziel szamponu chlapnie to tylko na zdrowie wyjdzie.Ale fakt faktem-ja mam więcej kosmetyków niż jedzenia w lodówce

Ty już nie kuś!!!!!!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


Tak,tak!Tak sobię zawsze powtarzam przy zakupach
Wsparcie bedzie mocno poszukiwanie
No ja póki co mam zaliczone "mieć", jeszcze nie wiem co z "jeść"

A jeszcze Wam powiem, bo w sumie czemu macie nie wiedzieć?
Dzisiaj bezczelnie zajrzałam przy pani z sephory do maseł MF - okazało sie, że tylko 1 z 3 miało nienaruszona folie zabezpieczającą. Ta folia i tak nie jest przyklejona tylko położon (jak to Caameroon wyniuchała słusznie ), ale w 2 przypadkach po delikatnym odkręceniu duuża część albo nawet cała była w środku w maśle.... Uważajcie więc.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:53   #3414
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Taa, a z czasem będzie "ej ale to tak głupio tylko 10 rzeczy kupować...."

Ja już dawno bym poszła w ten trend, gdyby nie ograniczenia budżetowe
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:26   #3415
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

a ja ostatnio zamiast balsamu do ciala uzywam masla SHEA i mmm cudnie musze sobie zakupic tylko nie wiem gdzie sie najlepiej oplaca

i jeszcze olejek do wlosow kokosowy, gdzie ta Korah ona mi wyslala taki fajny musze sie dwiedziec skad
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:27   #3416
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ja ostatnio zamiast balsamu do ciala uzywam masla SHEA i mmm cudnie musze sobie zakupic tylko nie wiem gdzie sie najlepiej oplaca

i jeszcze olejek do wlosow kokosowy, gdzie ta Korah ona mi wyslala taki fajny musze sie dwiedziec skad
Korah miała z efavitu - też się w nim zakochałam

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie!!! Przecież powinien juz dojśc puder pełowy i ryżowy z kolorówki no chyba naokoło do mnie idą!
Zazdroszczę, że Ty już masz swój puder ale może ja tez sie odczekam...

Tak, balsam MF godny zakochania sie w nim. Super, że i Tobie sie podoba!
Olej z róży nie smierdzi tak generalnie.... po prostu ma specyficzny zapach ale spoko - naprawdę nie jest uciążliwy i nie zostaje na człowieku
Niestety nie mogę całej winy za przymusowy odwyk zrzucic na sephorę winnych jest kilku i kilka niektóre nawet tu obecne....


trzeba nieść kaganek oswiaty!!! Jeszcze Ci siostra podziękuję

Wsparcie bedzie mocno poszukiwanie
No ja póki co mam zaliczone "mieć", jeszcze nie wiem co z "jeść"

A jeszcze Wam powiem, bo w sumie czemu macie nie wiedzieć?
Dzisiaj bezczelnie zajrzałam przy pani z sephory do maseł MF - okazało sie, że tylko 1 z 3 miało nienaruszona folie zabezpieczającą. Ta folia i tak nie jest przyklejona tylko położon (jak to Caameroon wyniuchała słusznie ), ale w 2 przypadkach po delikatnym odkręceniu duuża część albo nawet cała była w środku w maśle.... Uważajcie więc.
A masz awizo w skrzynce? Na wszelki wypadek, sama przejdź się na pocztę, bo coś przeginają...
Nie martw się, będziemy Cię wspierać na odwyku
Opis świetny, ale dopisz jeszcze żeś Królowa Kusicielek


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Ja już dawno bym poszła w ten trend, gdyby nie ograniczenia budżetowe
oj trzeba nam w totka wygrać...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:56   #3417
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Miałam też miniaturkę tego JAY do suchych włosów, ale też nie byłam zadowolona z tych samych względów (mały komfort używania, niewydajny, jakoś słabo oczyszcza).
Mam kompletnie inne odczucia wobec tego szamponu jak i innych AO, ten z rózy piżmowej starczył mi na ok. 7 m-cy stosowania
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:10   #3418
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, balsam MF godny zakochania sie w nim. Super, że i Tobie sie podoba!
Olej z róży nie smierdzi tak generalnie.... po prostu ma specyficzny zapach ale spoko - naprawdę nie jest uciążliwy i nie zostaje na człowieku
Niestety nie mogę całej winy za przymusowy odwyk zrzucic na sephorę winnych jest kilku i kilka niektóre nawet tu obecne....

A jeszcze Wam powiem, bo w sumie czemu macie nie wiedzieć?
Dzisiaj bezczelnie zajrzałam przy pani z sephory do maseł MF - okazało sie, że tylko 1 z 3 miało nienaruszona folie zabezpieczającą. Ta folia i tak nie jest przyklejona tylko położon (jak to Caameroon wyniuchała słusznie ), ale w 2 przypadkach po delikatnym odkręceniu duuża część albo nawet cała była w środku w maśle.... Uważajcie więc.
Balsam MF baardzo mi się podoba, to jest mój drugi balsam w życiu (pierwszy naturalny) w którym byłam wstanie się zakochać

Choćby nie wiem jak olej z róży śmierdział, jeśli tylko będzie pomagał to będę się nim smarowała dzień i noc Wszyscy ode mnie uciekną ale przynajmniej będę piękna

Tak, niestety folie zabezpieczające w masłach MF są tragiczne, ja przepatrzyłam pare i niestety żadne nie były idealne

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Maseczkę z glinką zieloną Montmorillonite, hydrolat z bułgarskiej róży i puder perłowy. Miał być tylko puder... Ale to jakoś tak głupio jedną rzecz kupować, prawda?
Ładne zakupy Do jakiej cery albo na co działa hydrolat z bułgarskiej róży?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wiem, ale Sicilia opisywala ze miala a jako ze maniaczka nowosci jestem to zakupie

Paulinka, ja mam wode micel. dla niemowlat Born to Bio ale na arzie ciezko mi o niej cokolwiek powiedziec.. nie wiem czy zmywa tusze bo w lato kompletnie sie nie maluje, ale moze dzis sprobuje i potestuje wode na oczach
Dziękuje za odpowiedź, koniecznie daj znać jak już kosmetyki do Ciebie trafią

Jak tylko dotrze do mnie woda z Born to bio to też podzielę się wrażeniami jeśli chodzi o zmywanie tuszu

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj trzeba nam w totka wygrać...
Oooj trzeba i to bardzo

A teraz Dziewczyny moja zakupy (tak, tak dzięki Wam, a szczególnie dzięki Kotwilce )
1. balsam do ust Yes, cytrusowy
2. Yes to cucumbers, szampon i odżywka
3. Masło do ciała Mineral Flowers wejsca zielona do skóry suchej (cuuuudowna) i wersja czerwona do skóry normalnej
4. Krem Mineral Flowers do skóry suchej na dzień
5. Maseczka Mineral Flowers do skóry suchej

Dostałam też próbkę kremu Yes to cucumbers na dzień.

I to by było na tyle, dzisiaj wypróbuje szampon i odżywke, mam nadzieję, że mi się bardzo spodobają bo co ja zrobie z 500 ml butlami

Soph, pytałam pań w Sephorze o maseczke do włosów z serii marchewkowej, nie było jej już i ponoć została wycofana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0939.jpg (114,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-27 o 18:17
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:34   #3419
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Korah miała z efavitu - też się w nim zakochałam

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------


A masz awizo w skrzynce? Na wszelki wypadek, sama przejdź się na pocztę, bo coś przeginają...
Nie martw się, będziemy Cię wspierać na odwyku
Opis świetny, ale dopisz jeszcze żeś Królowa Kusicielek



oj trzeba nam w totka wygrać...
A żesz Ty no!!! Dowcip Ci sie wyostrzył moja kochana
Wrodzona skromność nie pozwala tak mi sie tytułować....
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Balsam MF baardzo mi się podoba, to jest mój drugi balsam w życiu (pierwszy naturalny) w którym byłam wstanie się zakochać

Choćby nie wiem jak olej z róży śmierdział, jeśli tylko będzie pomagał to będę się nim smarowała dzień i noc Wszyscy ode mnie uciekną ale przynajmniej będę piękna

Tak, niestety folie zabezpieczające w masłach MF są tragiczne, ja przepatrzyłam pare i niestety żadne nie były idealne



Ładne zakupy Do jakiej cery albo na co działa hydrolat z bułgarskiej róży?



Dziękuje za odpowiedź, koniecznie daj znać jak już kosmetyki do Ciebie trafią

Jak tylko dotrze do mnie woda z Born to bio to też podzielę się wrażeniami jeśli chodzi o zmywanie tuszu



Oooj trzeba i to bardzo

A teraz Dziewczyny moja zakupy (tak, tak dzięki Wam, a szczególnie dzięki Kotwilce )
1. balsam do ust Yes, cytrusowy
2. Yes to cucumbers, szampon i odżywka
3. Masło do ciała Mineral Flowers wejsca zielona do skóry suchej (cuuuudowna) i wersja czerwona do skóry normalnej
4. Krem Mineral Flowers do skóry suchej na dzień
5. Maseczka Mineral Flowers do skóry suchej

Dostałam też próbkę kremu Yes to cucumbers na dzień.

I to by było na tyle, dzisiaj wypróbuje szampon i odżywke, mam nadzieję, że mi się bardzo spodobają bo co ja zrobie z 500 ml butlami

Soph, pytałam pań w Sephorze o maseczke do włosów z serii marchewkowej, nie było jej już i ponoć została wycofana.
Jakie śliczne zielone zakupki prawie całe zielone!!! Peknie wygladają

Bycie piękną wymaga poswięceń...... otoczenia olej z róży nie smierdzi az tak bardzo.


A teraz moje dzisiejsze zakupy
yes to tomatoes - odżywka
yest to tomatoes - szampon
yest to carrots - szampon
yes to cucumbers - żel pod prysznic
yes to - balsam do ust melonowy

Czekam na przesyłke z allegro - tam do kompletu szampon pomidorowy (bedę mieć dwa i odżywka marchewkowa).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1212.jpg (162,4 KB, 29 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:44   #3420
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jp91 doszedł wreszcie puder perłowy i ryżowy!!!!

I jeszcze doszła próbka kremu venus z noni i szamponu od jednej fajnej dziołchy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.