Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-24, 17:54   #1501
Michalinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam
Mam długie, proste włosy.Wypadaly mi strasznie! Bałam się ich myć, bo za każdym razem jest pełna szczotka włosów. Byłam u dermatologa, ta wypisała mi cynk w tabletkach i witaminy vitapil. Różnicy nie zauważyłam.Kupiłam też odżywkę WAX- tyle o niej słyszałam dobrego.Po niej strasznie było rozczesać włosy, normalnie masakra.Obecnie czyli jakieś pół roku łykam silicę, piję herbatkę ze skrzypu polnego.Używam dobrych szamponów i odżywek(loreal professional), nie czeszę włosów po myciu.Absolutnie nie używam suszarki i prostownicy, NIE FARBUJĘ! I są efekty! Dziewczyny, dajcie odpocząć włosom!!! One wam sie odwdzięczą!wymaga to cierpliwości, bo na efakty tzreba czekać koło pół roku ale są.
PS. Dalej prowadzę walkę o każdego utrzymanego włosa na głowie!
Pozdrawiam serdecznie
Piszecie, ze magnez też działa, chyba spróbuje.
Michalinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 19:34   #1502
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jusii i nitek proszę napiszcie co stosujecie, że rosną wam nowe włosy bo ja stosuje milion rzeczy i za cholerę nie chcą mi urosnąć, a walczę już od lipca
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 21:06   #1503
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

daisydee jesli od lipca stosujesz jakies kuracje to cierpliwosci .Wszyscy mowia,ze efekty mozna zobaczyc dopiero po 3 miesiacach i wtedy moga zaczac rosnac nowe wlosy.U mnie ten problem trwa dosc dlugo wiec wiele rzeczy stosowalam .Jesli chodzi o szampony to dermena byla calkiem niezla(ale nie zachwycajaca).Troche mi sie tez polepszylo po tabletkach inneov(ktore bralam przez 4 miesiace).Ale za taka cene spodziewalam sie bardziej spektakularnych wynikow
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 09:46   #1504
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a ja odebrałam własnie wyniki badań - hormonalne ok, tarczycowe także, wszystko inne tez natomiast - żelazo kopletnie poniżej normy - słuchajcie czy to może byc TO?
louix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:04   #1505
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
a ja odebrałam własnie wyniki badań - hormonalne ok, tarczycowe także, wszystko inne tez natomiast - żelazo kopletnie poniżej normy - słuchajcie czy to może byc TO?
Oczywiście!

Masz "szczęście" - znalazłaś przyczynę i teraz już sobie na pewno z tym poradzisz .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:22   #1506
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Oczywiście!

Masz "szczęście" - znalazłaś przyczynę i teraz już sobie na pewno z tym poradzisz .
moglabys mi podac wykaz badan ktore pwoinnam sobie zrobic? wiem ze gdzies one tu sa ale jakbys byla tak mila
tez mam okropny problem z wlosami i to juz bardzo dlugo.Chcialabym wreszcie znac jego przyczyne.
dzieki z gory
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:29   #1507
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

oczywiście, ja mam nadzieję ze to właśnie to a jak troszkę poszperałam w necie to sie trochę uspokoiłam, jednym ze skutków obniżonego poziomu żelaza jest własnie wypadanie włosów - jestem naprawdę spokojniejsza, ide dzisiaj do internisty - w środę jeszcze do dermatologa i tylko chyba dobra dieta plus jakis suplement...
badanie jakie miałam przepisane przez dermatologa:
magnez, zelazo, glukoza (na własnie zyczenie), morfologia z rozmazem, FT3, FT4, prolaktyna-hPRL, testosteron, TSH-3, dhea,
i to chyba wszystko co zaleciła p dr aby znależć przyczynę, jestem teraz w pracy,, badania mam w domu, wiec jakby cos umknęło to dam znać jeszcze wieczorem
pozdrawiam
juz weselsza ania
louix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 13:16   #1508
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
daisydee jesli od lipca stosujesz jakies kuracje to cierpliwosci .Wszyscy mowia,ze efekty mozna zobaczyc dopiero po 3 miesiacach i wtedy moga zaczac rosnac nowe wlosy.U mnie ten problem trwa dosc dlugo wiec wiele rzeczy stosowalam .Jesli chodzi o szampony to dermena byla calkiem niezla(ale nie zachwycajaca).Troche mi sie tez polepszylo po tabletkach inneov(ktore bralam przez 4 miesiace).Ale za taka cene spodziewalam sie bardziej spektakularnych wynikow
No właśnie ja mam zamiar sobie kupić inneov, ale sama już nie wiem, bo prawie nic mi nie pomaga. Obecnie myje głowę vichy czerwonym, a przed tym wsmarowuję w nią biniderm i włosy wypadają o połowę mniej niż kiedyś, ale nadal nie rosną nowe. Dziś idę do fryzjera zafarbować (rozjaśnić) odrosty bo mają już chyba 5 cm, strasznie sie denerwuję, że wrócę do domu łysa Kończę, bo na 15 jestem umówiona więc muszę się zbierać.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 14:26   #1509
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
oczywiście, ja mam nadzieję ze to właśnie to a jak troszkę poszperałam w necie to sie trochę uspokoiłam, jednym ze skutków obniżonego poziomu żelaza jest własnie wypadanie włosów - jestem naprawdę spokojniejsza, ide dzisiaj do internisty - w środę jeszcze do dermatologa i tylko chyba dobra dieta plus jakis suplement...
badanie jakie miałam przepisane przez dermatologa:
magnez, zelazo, glukoza (na własnie zyczenie), morfologia z rozmazem, FT3, FT4, prolaktyna-hPRL, testosteron, TSH-3, dhea,
i to chyba wszystko co zaleciła p dr aby znależć przyczynę, jestem teraz w pracy,, badania mam w domu, wiec jakby cos umknęło to dam znać jeszcze wieczorem
pozdrawiam
juz weselsza ania
dzieki bardzo! a jak sobie cos jeszcze przypomnisz to pisz prosze!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 14:36   #1510
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam zamiar sobie kupić inneov, ale sama już nie wiem, bo prawie nic mi nie pomaga. Obecnie myje głowę vichy czerwonym, a przed tym wsmarowuję w nią biniderm i włosy wypadają o połowę mniej niż kiedyś, ale nadal nie rosną nowe. Dziś idę do fryzjera zafarbować (rozjaśnić) odrosty bo mają już chyba 5 cm, strasznie sie denerwuję, że wrócę do domu łysa Kończę, bo na 15 jestem umówiona więc muszę się zbierać.
Napisz jak wrocisz jak bylo
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 15:08   #1511
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Na porost nowych wlosow dobry bardzo jest Seboradin Niger.Probowalas?
Nie, nie próbowałam tego... Szczerze mówiąc już się w tych wszystkich specyfikach gubię... A Tobie właśnie ten seboradin pomógł na porost?
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 15:13   #1512
larisa
Raczkowanie
 
Avatar larisa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
badanie jakie miałam przepisane przez dermatologa:
magnez, zelazo, glukoza (na własnie zyczenie), morfologia z rozmazem, FT3, FT4, prolaktyna-hPRL, testosteron, TSH-3, dhea,
i to chyba wszystko co zaleciła p dr aby znależć przyczynę
ja przy okazji też dziękuje za te informacje, bo były mi potrzebne i miałam się pytać a czy wiesz może, czy te badani amożna zrobić na własną rękę. chodzi m o to, czy te hormony powinny byc wykonane w określonym dniu cyklu?
larisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 15:26   #1513
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nie wpadło mi do głowy zadać pyt. kiedy nalezałoby wykonać te badania, jednak przepisała mi je dermatolog beż żadnych wskazówek co do dnia cyklu po czym byłam u gina z prośbą o przepisanie dokładnie tych samych badań abym je mogła zrobic z NFZ - przepisał ale też nic nie wspomniał o tym kiedy, wnioskuję że dzień cyklu j est istotny wtedy, kiedy są jakies wahania w badaniach tzn przy granicach normy, ale ciekawe, zaraz jadę do internisty - zadam pytanie.
pozdrawiam
louix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 15:44   #1514
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
jusii i nitek proszę napiszcie co stosujecie, że rosną wam nowe włosy bo ja stosuje milion rzeczy i za cholerę nie chcą mi urosnąć, a walczę już od lipca
Ja odkąd pamiętam to mi wypadają i rosną nowe włosy. Teraz wypadanie nasiliło się. Używam
-olejku rycynowego razem z szamponem w czasie mycia czasami smaruję skóre 1 godz przed myciem
-raz w tyg nafte z żółtkiem i cytryną
-szampon do włosów łamliwych Barwa ziołowa
-łykam: Silice i Aspargin tzn.magnez z potasem (od ... zawsze), od niedawna wit. z grupy B
-nie używam prostownicy, suszarki rzadko
To chyba tyle.
Dziś kupiłam mgiełkę Radical
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 15:48   #1515
larisa
Raczkowanie
 
Avatar larisa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

o to będę wdzięczna,jeśli zapytasz internistę
wolałabym zrobic te badania na własną rękę i nie płacić za wizytę, po to tylko, żeby dostac skierowanie.
larisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 16:00   #1516
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Nie, nie próbowałam tego... Szczerze mówiąc już się w tych wszystkich specyfikach gubię... A Tobie właśnie ten seboradin pomógł na porost?
tak
jest bardzo dobry i uwierz mi zaczely mi odrastac male wloski juz po 1,5 miesiaca! na parwde warto:0 tylko jest monus-smierdzo rzodkiewka ale da sie wytrzymac
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 19:52   #1517
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wróciłam od fryzjera, rozjaśnił mi odrosty, a potem na całe włosy nałożył farbę. Wyszłam na idiotkę, bo jak się zapisywałam to mowilam ze włosy mi wypadają, dziś tak samo- cała dygocząca siadałam na fotelu, oby tylko wyjść z włosami, a tu niespodzianka- nie wiem jakim cudem ale u fryzjera wypadło mi podczas wszystkich zabiegów góra 15 włosów!!! Jestem normalnie oszołomiona!!! Teraz siedzę i się czeszę jak szalona ale ani jeden nie chce wypaść. Fryzjer powiedział mi ze jesli u mnie wypadanie bylo spowodowane łojotokiem, to takie farbowanko mogło mi odtłuścić skórę głowy i mój problem się skończy. Mam taką nadzieję, bo rzeczywiście, włosy wypadały mi zawsze tylko jak były tłuste.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 00:21   #1518
bejbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chicago :|
Wiadomości: 16
GG do bejbik
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam takie pytanie... mam wlosy zdrowe, nawet blyszczace...wypadaja mi,ale tez odrastaja nowe wlosy sa pzretluszczajace wiec myje je codziennie..czy moge uzywac raz w tygodniu zapobiegawczo i podobno na szybszy porost wlosow slynnej odzywki wax?
bejbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 09:49   #1519
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Unhappy Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez larisa Pokaż wiadomość
o to będę wdzięczna,jeśli zapytasz internistę
wolałabym zrobic te badania na własną rękę i nie płacić za wizytę, po to tylko, żeby dostac skierowanie.

Zapytałam, powiedział, że istotna jest informacja w którym dniu cyklu była pobierana krew na DHEA. To wszystko, badania tez sprawdziłam - wymieniłam wcześniej wszystkie, nie mniej jednak cieszyłam sie ze znalazłam przyczynę wypadania - zbyt niski poziom żelaza a on mnie sprowadził na ziemię mówiąc że to może być jakiś czynnik wspomagający, natomiast raczej nie samodzielna przyczyna, zobaczymy co powie dermatolog....
louix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 10:27   #1520
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam zamiar sobie kupić inneov, ale sama już nie wiem, bo prawie nic mi nie pomaga.
daisydee wyczytałam na jkimś innym forum, w nazwie coś z łysieniem, że inneov można zastapić jedząc codziennie koncentarta pomidorowy i łykając taurynę z olimpu w kapsulakch, bo tej w innovie jest podobno za mało. cynk to w każdych tabletkach na włosy znajdziesz.
a to cytat tego przemadrego pana:

Inneov- gęstość włosów

UNIKLANE POŁĄCZENIE Tauryna + Katechiny: przeciwdziała procesowi zniekształcenia cebulki, aby przywrócić wytwarzanie zdrowych, gęstych włosów.”

Domowy zamiennik:

Taruna - 2 kaps. OLIMP Taurine Mega Caps 300 kaps. a 1500mg (rano i wieczorem, starcza na 4 miesiące).
Katechiny – 2 razy dziennie Mocna Zielona Herbata (Gunpowder, Bioactive Silvermoon) (po poł. i wieczorem).
_________________________ _________________________ ___________
ok. 29PLN miesięcznie "
cytat z forum lysienie.info
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 10:29   #1521
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

w ogóle jezeli chodzi o takie chorobliwe wypadanie włosów to tam znajdziecie duzo informacji ja czytalam ze inneov to droga ściema
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 11:09   #1522
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

daisydee
uzywam tego na lupiez,zielony, no mniej swedzi ale jeszcze dokucza, jedzie do mnie lek na to, i bede stosowac ten dercos, zobaczymy, ale dosc mam; wypadlo mi sporo wlosow, sporo odrasta, chyba sie zetne, tutaj i tak nikt mnie nie widzi pzdr.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:27   #1523
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a jak widzisz że odrastają nowe? sorki za to pytanie, ale sama nie jestem w stanie dojrzeć , co najwyzej na lini włosów nad czołem..
louix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:44   #1524
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No to podumowywująć jest tak:

się troche zrzymałam na ten wątek bo co chwilke jest cos o wypadnaiu i slabych wlosach. Ale sama mialam jakis czas temu podobny problem, siadlam, przebilam sie przez ta górę postów i kupiłam:

-szampon dermena
-odzywke wax
-odzywke pantene ze zlotej serii

tabletek nie kupowalam bo u mnie to chyba nic nie dziala poza zwyklymi rozpuszczalnymi witaminami

po 3 tygodniach stosowania widac poprawe:
mniej wypadaja, ładnie lsnią, swietnie się kręcą (czego ostatnio nie chcialy robic) sa wyraznie mocniejsze.

myje wlosy raz na dwa dni, tylko szamponem dermena (aktualnie). myslalam, ze bedzie mi platal wlosy tak jak pisalyscie wiec kupilam odzywke pantene - ale jest ok, choc odzywka sie przydaje. Stosuje ja zaraz po umyce wlosow szamponem. Do tego 2 razy w tygodniu na wlosy nakladam maseczke Wax'a - czepek na glowe, ręcznik, podgrzewam suszarka i z atkim ciepleym łebkiem do wanny.

Są efekty. tak wiec jak zawsze polecam Wax'a a teraz do tego dodaje jeszcze szampn dermena
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 16:21   #1525
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
daisydee wyczytałam na jkimś innym forum, w nazwie coś z łysieniem, że inneov można zastapić jedząc codziennie koncentarta pomidorowy i łykając taurynę z olimpu w kapsulakch, bo tej w innovie jest podobno za mało. cynk to w każdych tabletkach na włosy znajdziesz.
a to cytat tego przemadrego pana:

Inneov- gęstość włosów

UNIKLANE POŁĄCZENIE Tauryna + Katechiny: przeciwdziała procesowi zniekształcenia cebulki, aby przywrócić wytwarzanie zdrowych, gęstych włosów.”

Domowy zamiennik:

Taruna - 2 kaps. OLIMP Taurine Mega Caps 300 kaps. a 1500mg (rano i wieczorem, starcza na 4 miesiące).
Katechiny – 2 razy dziennie Mocna Zielona Herbata (Gunpowder, Bioactive Silvermoon) (po poł. i wieczorem).
_________________________ _________________________ ___________
ok. 29PLN miesięcznie "
cytat z forum lysienie.info
Milion buziaków dla Ciebie za tego posta Dzięki wielkie
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 19:17   #1526
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
tak
jest bardzo dobry i uwierz mi zaczely mi odrastac male wloski juz po 1,5 miesiaca! na parwde warto:0 tylko jest monus-smierdzo rzodkiewka ale da sie wytrzymac
Ok, dzięki za odpowiedź Może rzeczywiście spróbuję tego szamponu, bo juz nie mogę... Jeszcze na dodatek, poszłam dzisiaj do fryzjera, miałam tylko odrosty zakryć, a wyszło, że zrobiłam sobie pasemka na całych włosach... (dużo pasemek, jeszcze tyle nie miałam nigdy). Jak mi kobieta myła włoski, zatkała całą myjkę, aż mi wstyd było, bo przede mną i w trakcie było kilka osób, a tylko moje włosy fryzjerka musiała nieść do kosza Kurcze, a miałam nie farbować!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:01   #1527
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam Po przeczytaniu tego watku skusilam sie i kupilam maske Wax i naprawde nie wiem jak to mozliwe, a wiec, dzisiaj nalozylam maske wedlug wskazowek, po zmyciu maski zaczelam rozczesywac wlosu i nie moglam uwierzyc wlasnym oczom, doslownie wypadlo mi chyba tylko z 10 wloskow, a zawsze wypadaly garsciami z podlogi musialam je zbierac. Naprawde nie wiem jak to mozliwe, ale to prawda Sama nie moge uwierzyc, ale to prawda. Nawet teraz przeciagam rekoma po wlosach i doslownie jeden wlosek mam na rekach, to chyba cud:jup i:
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:11   #1528
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
a jak widzisz że odrastają nowe? sorki za to pytanie, ale sama nie jestem w stanie dojrzeć , co najwyzej na lini włosów nad czołem..
Mi poprostu sterczą i musze je przylizywać lakierem
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:16   #1529
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

UNIKLANE POŁĄCZENIE Tauryna + Katechiny: przeciwdziała procesowi zniekształcenia cebulki, aby przywrócić wytwarzanie zdrowych, gęstych włosów.”

Domowy zamiennik:

Taruna - 2 kaps. OLIMP Taurine Mega Caps 300 kaps. a 1500mg (rano i wieczorem, starcza na 4 miesiące).
Katechiny – 2 razy dziennie Mocna Zielona Herbata (Gunpowder, Bioactive Silvermoon) (po poł. i wieczorem).

Ja zieloną herbatę pije już ok 8 lat. Więc (chyba) nie ma sensu kupować tych tabletek?
A tą taurynę w czym ( jedzenie, picie) znajdę
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:30   #1530
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jusii w mięsie i owocach morza.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.