Oryginał czy podróbka? Część II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 22:34   #3931
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość

Nie, flaszka nie była tu rozbierana na wspólnozakupowym, cup dostała tę wodę od znajomej i na targowisku oferowała z niej odlewki (odlewki te szły na wymianę) krysia mogła ją kupić (to co zostało po zodlewkowaniu połowy flaszki na wymiankę)
Moim zdaniem nie ma tu nic nie na miejscu
moim takoż, każdy ma prawo się pytać na własną rękę

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez krysia1615 Pokaż wiadomość
To nie tak, ja miałam się wymienić na targowisku, a skoro jako początkująca miałam wysłać pierwsza, to chyba jasne, jest to, że chciałam się upewnić co otrzymam.
i jak widać dobrze zrobiłaś
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 23:32   #3932
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Rose jest tylko o poj. 50 ml .
Moim zdaniem to się machnęli w opisie, bo inne rzeczy wydają się być OK a i odbiór osobisty jest
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nie gupia, tylko zakochana

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------




też tak sem pomyślał
Tu już raczej pomyłki nie ma
http://allegro.pl/chloe-rose-edition...698602634.html
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 23:56   #3933
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
ło matkoicórko
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 23:58   #3934
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ło matkoicórko
ten sprzedawca ma swoje cale dwa pozytywy za takiego cudaka wlasnie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 00:03   #3935
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ten sprzedawca ma swoje cale dwa pozytywy za takiego cudaka wlasnie
no cóż ... tacy sami fachowcy ci jegoKlienci jak ja np. od kolorówki, tylko ... że ja naiwna nie jestem (aż tak)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 01:00   #3936
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no cóż ... tacy sami fachowcy ci jegoKlienci jak ja np. od kolorówki, tylko ... że ja naiwna nie jestem (aż tak)
e, kto nie byl nigdy ni troche naiwny, niechaj pierwszy rzuci perfumem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 01:06   #3937
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
e, kto nie byl nigdy ni troche naiwny, niechaj pierwszy rzuci perfumem.
któren to perfum, zmaterializował się w chałupie na skutek naiwności właśnie

No to ja Ci powiem, że nigdy w tej materii nie miałam podróby (a przynajmniej nic mi nie wiadomo), zresztą gromiłyście mnie za kupowanie w S. i D., żem bojąca i przepłacająca z tegoż tytułu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 07:17   #3938
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość

Nie, flaszka nie była tu rozbierana na wspólnozakupowym, cup dostała tę wodę od znajomej i na targowisku oferowała z niej odlewki (odlewki te szły na wymianę) krysia mogła ją kupić (to co zostało po zodlewkowaniu połowy flaszki na wymiankę)
Moim zdaniem nie ma tu nic nie na miejscu

Jeszcze - kończąc temat, chciałam dodać, że nie ODLEWKI a ODLEWKA - jedna, jedyna dla konktertnej osoby, która sama zresztą juz Wam o tym napisała. Pozostałą ilość zużyłam sama. A mój szeroko komentowany "szok" wynikał z tego, że mi przez myśl nie przeszło że coś z flaszką moze być nie tak. Przecież śwaidomie nie wystawiła bym takiej na Wizaż ! Aha i nie mam do nikogo pretensji o weryfikację - bo jak się okazało bardzo się przydała- a tylko o to, że można było mi o tym powiedzieć, bo chyba mnie to najbardziej dotyczy. Ot i tyle.

Edytowane przez _cup of tea_
Czas edycji: 2011-07-04 o 07:20
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 07:27   #3939
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
Jeszcze - kończąc temat, chciałam dodać, że nie ODLEWKI a ODLEWKA - jedna, jedyna dla konktertnej osoby, która sama zresztą juz Wam o tym napisała. Pozostałą ilość zużyłam sama. A mój szeroko komentowany "szok" wynikał z tego, że mi przez myśl nie przeszło że coś z flaszką moze być nie tak. Przecież śwaidomie nie wystawiła bym takiej na Wizaż ! Aha i nie mam do nikogo pretensji o weryfikację - bo jak się okazało bardzo się przydała- a tylko o to, że można było mi o tym powiedzieć, bo chyba mnie to najbardziej dotyczy. Ot i tyle.
Ależ nikt Ci nie zarzucił świadomego wystawienia podróbki, wody szybko znikły z Twojego wątku wymiankowego, ładnie się zachowałaś i absolutnie nikt nie twierdzi, że miałaś nieczyste intencje .
A najbardziej to dotyczyło akurat krysi1615 bo ona miała tę wodę nabyć i dlatego nikt poza Tobą nie widzi nic niestosownego i nikt nie uważa, że powinna Tobie cokolwiek mówić .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 07:38   #3940
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ależ nikt Ci nie zarzucił świadomego wystawienia podróbki, wody szybko znikły z Twojego wątku wymiankowego, ładnie się zachowałaś i absolutnie nikt nie twierdzi, że miałaś nieczyste intencje .
A najbardziej to dotyczyło akurat krysi1615 bo ona miała tę wodę nabyć i dlatego nikt poza Tobą nie widzi nic niestosownego i nikt nie uważa, że powinna Tobie cokolwiek mówić .
Wezmę cup of tea w obronę. Oczywiście nie było tu nic niestosownego - ale ja bym poinformowała wizażankę, od której chcę kupić/wymienić, że jej produkt wygląda mi podejrzanie i dla spokoju sumienia będę go weryfikować. Tym bardziej, że kiedy właścicielka flakonu tu zajrzy i go zobaczy - poczuje się, jakby ją podejrzewano o próbę oszustwa. I wiem, że nikt nikogo o nic nie podejrzewa - ale takie jest odczucie, i mimo racjonalnych argumentów, nic na to nie poradzimy...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 07:49   #3941
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Moim zdaniem każdy na moim miejscu by sie zdenerwował dowiadując sie że ma jakiś badziew, podczas gdy myślał ze ma co innego. Stąd mój "szok". I dlatego też wg mnie istotnym jest, żeby sie dowiedzieć jaknajszybciej - czyli od osoby, ktora taką wątpliwość powzięła. Bo jakby nie było, to ja jestem w sumie najbardziej zainteresowana tematem. A nie majac świadomości, że coś jest nie tak, sama przecież nigdy nie zajrzałabym do tego wątku .....Ot i tyle. Napisałam szczerze co czułam na "gorąco" i nie pisałam przecież nic o niestosowaności wreyfikacji, czy robieniu czegoś złego i nie bardzo rozumiem, czemu interpretacja moich postów poszła w tym kierunku

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Wezmę cup of tea w obronę. Oczywiście nie było tu nic niestosownego - ale ja bym poinformowała wizażankę, od której chcę kupić/wymienić, że jej produkt wygląda mi podejrzanie i dla spokoju sumienia będę go weryfikować. Tym bardziej, że kiedy właścicielka flakonu tu zajrzy i go zobaczy - poczuje się, jakby ją podejrzewano o próbę oszustwa. I wiem, że nikt nikogo o nic nie podejrzewa - ale takie jest odczucie, i mimo racjonalnych argumentów, nic na to nie poradzimy...

No dokładnie ja tak to odczułam, dziąki za zrozumienie.
A Dziewczynom: Asiuuuula i mała82 za czujność i szybką interwencję. Bo naprawdę mi samej by przez myśl nie przeszło, że coś nie tak!
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 08:47   #3942
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

No to ja jeszcze na zakończenie tematu MDCh od cup
Dobrze, że stało się tak, jak się stało, czyli Krysia zweryfikowała, a odlewkę miałam tylko ja, bo jakby się biedna wymieniła podróbą, to miałaby większe nieprzyjemności z tego powodu
Mi ten zapach spokoju nie dawał i podjechałam wczoraj do S. wywąchać No i faktycznie zapach zupełnie inny, jakaś tam jedna nuta podobna, ale to całkiem co innego Ale wiecie, dla mnie to podróba pachnie dużo ładniej od oryginału, jest dużo mocniejsza i taka niepospolita
No nic, ja żalu do Cupki nie mam o tą nieszczęsną odlewkę, jestam z niej nawet zadowolona

A co do tematu Beyzy to myślę, że fajny pomysł Nowi pewnie nie zajrzą, ale jak któraś będzie miała wątpliwości to szybko kooknie i się upewni
Można przy każdym zapachu dodać fotkę podróby i strzałeczkami pokazać na co patrzyłyśmy
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 10:21   #3943
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak zupełnie z innej beczki. Mam pomysł i potrzebuję kogoś, kto albo mnie poprze, albo wybije mi go z głowy. Wiadomo, że niektóre zapachy są bardziej popularne od innych, częściej podrabiane i w ogóle. Czy byłoby możliwe stworzyć taki wątek, gdzie w pierwszym poście zamieszczone byłyby odnośniki, do zamieszczonych w tym wątku zdjęć oryginalnych flach. Czyli bierzemy np. Chanel Allure EDP i fotografujemy newralgiczne punkty: szkło, rurkę, grzybek, gdzie powinien być kod, w jakim zapisie (czyli np cyfra, litera, dwie cyfry). Wiem, że to dużo roboty, ale może warto byłoby coś takiego przemyśleć?

A teraz czekam na baty

Ja aparatu nie mam, ale mogę pożyczyć i też swoje obfocić, żeby nie było, że chcę, żeby inni odwalali robotę.
Jestem za. Bardzo dobry pomysł.
Tym bardziej, że często butelki są różne tak jak np. w Baby Doll.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:07   #3944
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny mam dylemat.
Dostałam dziś perfumy Diesel FUEL FOR LIFE kupione na allegro.
Mam próbkę 7 ml którą dostałam w Douglasie no i obie pachną całkowicie inaczej. Ta próbeczka jest jak szampon do włosów taka świeża ciut cytrusowa, a te co dostałam to słodkie trochę pieprzne. Obie wersje to EDP
I kolor mi się nie podoba. kod UD155E z 2002 roku. możliwe żeby aż tak zmienił się zapach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06455.jpg (26,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06454.jpg (26,5 KB, 36 załadowań)
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:15   #3945
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat.
Dostałam dziś perfumy Diesel FUEL FOR LIFE kupione na allegro.
Mam próbkę 7 ml którą dostałam w Douglasie no i obie pachną całkowicie inaczej. Ta próbeczka jest jak szampon do włosów taka świeża ciut cytrusowa, a te co dostałam to słodkie trochę pieprzne. Obie wersje to EDP
I kolor mi się nie podoba. kod UD155E z 2002 roku. możliwe żeby aż tak zmienił się zapach?
Ja miałam kiedyś 50-tkę edp i zapach z pewnością nie był świeży ani cytrusowy , był słodki, coś jakby cięższa i słodsza Mademoiselle
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:19   #3946
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat.
Dostałam dziś perfumy Diesel FUEL FOR LIFE kupione na allegro.
Mam próbkę 7 ml którą dostałam w Douglasie no i obie pachną całkowicie inaczej. Ta próbeczka jest jak szampon do włosów taka świeża ciut cytrusowa, a te co dostałam to słodkie trochę pieprzne. Obie wersje to EDP
I kolor mi się nie podoba. kod UD155E z 2002 roku. możliwe żeby aż tak zmienił się zapach?
Ale te perfumy pojawiły się w 2007roku?? O ile ja je pamiętam - a miałam próbkę właśnie w roku premiery i bardzo mi się spodobały to zapach był bardziej "pieprzny" i niektórzy nawet twierdzili że ma męską nutę więc zdecydowanie nie kojarzył mi się z "mydełkowym"
Kurcze, przypomniałaś mi i teraz mam na niego ochotę


edit: z tego co piszesz to ta próbka pachnie jak woda kolońska Diesel Fuel For Life, przynajmniej patrząc na jej nuty zapachowe....
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."

Edytowane przez _carlajna_
Czas edycji: 2011-07-05 o 09:22
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:25   #3947
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

No dokładnie taki dostałam słodki bardzo słodki. Mademoiselle nałądowana słodkościami i popieprzona
No to się troszkę uspokoiłam bo wychodzi na to że jest ok. Ale zastanawia mnie ta próbeczka ten zapach jest całkiem inny nie ma w nim ani grama słodkości
Nie wąchałam nigdy tego zapachu w perfumerii. Dostałam te próbkę i myślałam że wszystkie tak pachną. A tu mały szok

A kolor i flaszka ok?

Taki mam kod UD155E
Dekalkulator pokazuje mi 2002 rok. Tez czytałam że premiera była w 2007 roku.
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-

Edytowane przez Karolina2211
Czas edycji: 2011-07-05 o 09:27
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:40   #3948
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
No dokładnie taki dostałam słodki bardzo słodki. Mademoiselle nałądowana słodkościami i popieprzona
No to się troszkę uspokoiłam bo wychodzi na to że jest ok. Ale zastanawia mnie ta próbeczka ten zapach jest całkiem inny nie ma w nim ani grama słodkości
Nie wąchałam nigdy tego zapachu w perfumerii. Dostałam te próbkę i myślałam że wszystkie tak pachną. A tu mały szok

A kolor i flaszka ok?

Taki mam kod UD155E
Dekalkulator pokazuje mi 2002 rok. Tez czytałam że premiera była w 2007 roku.
Może oni te kody powtarzają co kilka lat nie wiem...
A ta próbka wydaje mi się trochę jasnawa, może sprawdź czy nie ma tam napisu Diesel Fuel For Life Cologne zamiast samego Diesel Fuel For Life?
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."

Edytowane przez _carlajna_
Czas edycji: 2011-07-05 o 09:41 Powód: ortografia:)
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:23   #3949
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Na jednym i drugim jest Eau de Parfum.
A ten kod zależy jak się wpisze pokazuje inną datę.
Nawet jak się wpisze tak samo a naciskam kilka razy żeby obliczył, z tego samego kodu są różne daty.
Według was mam powody do niepokoju żeby reklamować sądząc po flaszce i kodzie?
Bo zapach wychodzi na to że jest ok i od rana od 9 siedzi na mnie nie do zdarcia. Tyle tylko ze jest inny niż próbka i kolor ma jasny żółty.
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 10:39   #3950
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
Na jednym i drugim jest Eau de Parfum.
A ten kod zależy jak się wpisze pokazuje inną datę.
Nawet jak się wpisze tak samo a naciskam kilka razy żeby obliczył, z tego samego kodu są różne daty.
Według was mam powody do niepokoju żeby reklamować sądząc po flaszce i kodzie?
Bo zapach wychodzi na to że jest ok i od rana od 9 siedzi na mnie nie do zdarcia. Tyle tylko ze jest inny niż próbka i kolor ma jasny żółty.
Wiesz ja z butelką Ci nie pomogę, bo jak wspomniałam miałam tylko próbkę, z tego co kojarzę z perfumeri to kolor jest taki lekko żółtawy a nie biały, ale w tej twojej kupionej jakieś takie dno niesymetryczne, no chyba że to wina zdjęcia???
Co do trwałości to pamiętam że była bardzo dobra, na ubraniach zostawała nawet na kilka dni! (Kiedyś wyjęłam żakiet z szafy po kilku dniach a on wciąż pachniał Dieslem!)
Najlepiej by pewnie było jak byś porównała w perfumerii...chyba że ktoś ma i może pomóc.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:48   #3951
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Na miniaturce Diesel Fuel For Life EDP napisy są pozłacane tak samo jak na 50ml:
http://cgi.ebay.com/DIESEL-FUEL-LIFE...-/380326572495

Twoja miniaturka wygląda jak męska EDT:
http://cgi.ebay.com/DIESEL-Fuel-Life...-/270720450203
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:58   #3952
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Na miniaturce Diesel Fuel For Life EDP napisy są pozłacane tak samo jak na 50ml:
http://cgi.ebay.com/DIESEL-FUEL-LIFE...-/380326572495

Twoja miniaturka wygląda jak męska EDT:
http://cgi.ebay.com/DIESEL-Fuel-Life...-/270720450203
Zapewne to jest przyczyną innego zapachu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:01   #3953
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

ale na naklejce jest FEMME na jednej i drugiej
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:05   #3954
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
ale na naklejce jest FEMME na jednej i drugiej
Hmmmm, to dziwne z tymi zapachami
No moja edp z pewnością była bardzo słodka i trwała
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:40   #3955
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

A już dam sobie spokój. Bo od tego myślenia rozbolała mnie głowa. Jak będę w najbliższym czasie w perfumerii wszystko się okaże.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:02   #3956
Martuska215
Raczkowanie
 
Avatar Martuska215
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 230
Lacoste Red - reklamowac?

Witam serdecznie
Zamówiłam ostatnio perfumy Lacoste Red men na Iperfumy.pl , które miały służyć jako prezent. Dzisiaj odebralam paczkę i poważnie zastanawiam się czy nie powinnam ich reklamować.
Po pierwsze - brak folii na opakowaniu - aczkolwiek nie jestem pewna czy te kupowane np. w sephorze ową folie mają?
Po drugie - dziwny żółty nalot wokół korka oraz żółta plama w środku kartonika.
Po trzecie - wiem ze perfumy nie są wlewana "na styk" do butelki , lecz wydaję mi się , ze tutaj brakuje calkiem sporo
Korek jest też porysowany, co prawda odrobine, ale jednak.
Co o Ty myślicie ? Reklamować? Pozdrawiam
Martuska215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:09   #3957
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Lacoste Red - reklamowac?

Cytat:
Napisane przez Martuska215 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Zamówiłam ostatnio perfumy Lacoste Red men na Iperfumy.pl , które miały służyć jako prezent. Dzisiaj odebralam paczkę i poważnie zastanawiam się czy nie powinnam ich reklamować.
Po pierwsze - brak folii na opakowaniu - aczkolwiek nie jestem pewna czy te kupowane np. w sephorze ową folie mają?
Po drugie - dziwny żółty nalot wokół korka oraz żółta plama w środku kartonika.
Po trzecie - wiem ze perfumy nie są wlewana "na styk" do butelki , lecz wydaję mi się , ze tutaj brakuje calkiem sporo
Korek jest też porysowany, co prawda odrobine, ale jednak.
Co o Ty myślicie ? Reklamować? Pozdrawiam
myslimy, zebys fotki stosowne wkleila, celem zobrazowania sytuacji .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:15   #3958
krysia1615
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 791
GG do krysia1615
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

A więc to znów ja. Przyleciał do mnie Angel i niby na moje oko wydaje się, że wszystko ok, ale chciałabym prosić o zdanie, kto zna te perfumy. Kod na szkle to 105090
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0512.jpg (69,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0515.jpg (90,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0516.jpg (71,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Proszę odpisywać w moim wątku
Szukam korka m.in. do
Chanel Chance edp 100ml

Kenzo Flower 50ml
Armani Mania 75ml (+ atomizer)


WYMIANKA ZAPACHOWA
krysia1615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:54   #3959
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez krysia1615 Pokaż wiadomość
A więc to znów ja. Przyleciał do mnie Angel i niby na moje oko wydaje się, że wszystko ok, ale chciałabym prosić o zdanie, kto zna te perfumy. Kod na szkle to 105090
Dla mnie wygląda ok. Porównaj z fotkami z #3718: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=414736&page=8
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:13   #3960
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

A czy ma ktoś Miracle Forever i mógłby porównać?
Mam od jakiegoś czasu z wymiany, ale jakoś zapomniałam im się przyjżeć
Jest to 50ml.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0243.jpg (66,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0244.jpg (76,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0249.jpg (49,7 KB, 34 załadowań)
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.