Wężowe szpilki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 16:20   #1
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854

Wężowe szpilki


Przed chwilą kupione. Marzyły mi się od dawna, ale zupełnie nie mam pojęcia z czym je zestawić. Po głowie chodziła mi beżowa marynarka + jasne, przecierane jeansy + chanelka + złoty zegarek. Ale jaka bluzka? Czy zwykła biała bokserka byłaby ok?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:56   #2
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Wężowe szpilki

Jestem na nie.
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:56   #3
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Wężowe szpilki

Mam podobne buciki i kiedy je mam na sobie, to raczej zostaję przy szarościach, czerni i bieli w reszcie stroju.

Ale Twój zestaw też bardzo mi się podoba, dodaj białą bokserkę, może zamień torebkę na szarą, bo czarna wydaje się być za ciemna i za ciężka do reszty i śmigaj
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:00   #4
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Wężowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Mam podobne buciki i kiedy je mam na sobie, to raczej zostaję przy szarościach, czerni i bieli w reszcie stroju.

Ale Twój zestaw też bardzo mi się podoba, dodaj białą bokserkę, może zamień torebkę na szarą, bo czarna wydaje się być za ciemna i za ciężka do reszty i śmigaj
Właśnie myślałam, że jakiś jaskrawy top wszystko by ożywił. Największy problem mam co założyć na górę... Ale chyba postawię na prostotę, którą przełamię troszkę tymi butami... Hmm...


Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Jestem na nie.
Ktoś chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:05   #5
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wężowe szpilki

niebanalne
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:34   #6
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Wężowe szpilki

Ktoś chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem [/QUOTE]


Przeciez szafa jest po to by oceniac, nie tylko doradzac) Ja osobiscie nie przepadam za wzorami zwierzecymi i pewnie bym nei zalozyla bucikow Ale mysle ze caly zestaw najlepiej wygladalby z bialym topem. Nie ma co kombinowac, buty same w sobie sie wyrozniaja. Fajnie to razem bedzie wygladalo
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:44   #7
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Wężowe szpilki

Cytat:
Napisane przez mikimarta Pokaż wiadomość
Przeciez szafa jest po to by oceniac, nie tylko doradzac) Ja osobiscie nie przepadam za wzorami zwierzecymi i pewnie bym nei zalozyla bucikow Ale mysle ze caly zestaw najlepiej wygladalby z bialym topem. Nie ma co kombinowac, buty same w sobie sie wyrozniaja. Fajnie to razem bedzie wygladalo
Nie można było tak od razu? Już nie pierwszy raz spotykam się z tym, że wizażanka prosi o porady co do stylizacji, a pod jej wieszakiem są tylko opinie... Czasami bywa to męczące.

Co do samych butów - również kiedyś nie przepadałam za zwierzęcymi wzorami, ale widziałam te w kilku stylizacjach i bardzo mi się spodobały. Teraz sama mam problem z czym je zestawić, ale ten biały top jednak będzie najlepszy... albo czerwień? Pomarańcz? Naprawdę nie wiem... a nie chcę przesadzić bo odwidziało mi się takie eksperymentowanie z kolorami i fakturami

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2011-07-12 o 18:49
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 17:51   #8
madzialena95
Raczkowanie
 
Avatar madzialena95
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 407
Dot.: Wężowe szpilki

Ładne buty. Co do koszulki to biała może być (tak przynajmniej mi sie wydaje), ale torebkę jasną bym wzięła. Ogólnie miły dla oka strój.
madzialena95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:54   #9
mikimarta
Raczkowanie
 
Avatar mikimarta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Wężowe szpilki

ja raczej jestem ostrozna w dobieraniu ubran, chociaz pomarancz tez moze by ladnie wygladal D

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

hah a z tymi opiniami to racja racja czasem kobitki ponosi
mikimarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:30   #10
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Wężowe szpilki

Mi jest zawsze ciężko sobie całość wyobrazić, bez przymiarki myślę, ze biały zwykły topik będzie strzałem w dziesiątkę, widziałabym tu tez top czarny lub w kolorze czerwonego wina
Na pewno pasowałyby tu tez luźne bluzki z długim lub 3/4 rękawem, zapinane z przodu na guziki włożone w spodnie

ale to wszystko takie standardowe połączenia, może jeszcze pojawia sie jakieś fajne pomysły z pazurem
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:45   #11
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Wężowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Mi jest zawsze ciężko sobie całość wyobrazić, bez przymiarki myślę, ze biały zwykły topik będzie strzałem w dziesiątkę, widziałabym tu tez top czarny lub w kolorze czerwonego wina
Na pewno pasowałyby tu tez luźne bluzki z długim lub 3/4 rękawem, zapinane z przodu na guziki włożone w spodnie

ale to wszystko takie standardowe połączenia, może jeszcze pojawia sie jakieś fajne pomysły z pazurem
O właśnie! Zwiewna koszula włożona w spodnie! Ale problem w tym, że do teraz nie znalazłam żadnej odpowiedniej dla siebie

Nie wiem czy ta biała koszulka nie będzie za mdła... Co za problematyczne buty! Po co je kupowałam
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 21:49   #12
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Wężowe szpilki

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Nie można było tak od razu? Już nie pierwszy raz spotykam się z tym, że wizażanka prosi o porady co do stylizacji, a pod jej wieszakiem są tylko opinie... Czasami bywa to męczące.
A nie pomyślałaś, że "jestem na nie" mogło się tyczyć białej bokserki? Zapytałaś czy będzie pasować, nie byłam w stanie wyobrazić sobie pasowania całego zestawu, to napisałam "jestem na nie". Widać jednak za trudne aby zrozumieć...
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 23:20   #13
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Wężowe szpilki

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś, że "jestem na nie" mogło się tyczyć białej bokserki? Zapytałaś czy będzie pasować, nie byłam w stanie wyobrazić sobie pasowania całego zestawu, to napisałam "jestem na nie". Widać jednak za trudne aby zrozumieć...
Albo zbyt trudno rozwinąć myśl/zdanie...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.