"Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 14:04   #121
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

Ja z bratem jak miałam może 5 lat (brat 3) położyliśmy kołdry i koce na dole schodów i skakaliśmy z półpiętra. To jest spora wysokość, cud że nie połamaliśmy nóg.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:57   #122
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

Moja córcia (7 m-cy) dziś zrobiła tacie ni9espodzinkę Tatuś gra na PS, ostatnia plansza w grze, juz przy końcu, a ona przyraczkowała do półeczki i pyk, paluszkiem wyłączyła konsolę puszczając przy tym uśmiech "tato ja nic nie zrobiłam". Tak więc wszelkie sprzęty które można wyłączyć trzeba układać na wysokości 1 m bo pół już nie wystarcza.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 19:58   #123
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

nie mam dzieci , ale opiekowałam sie i tak :
14 miesięczna dziewczyna , zasada przy popołudniowej drzemce była : ja wychodzę do drugiego pokoju (czyli tuż tuż , mieszkanko malutkie) a mała ma sama zasnąć jak mnie widziała to się wygłupiała i po spaniu , pewnego razu słyszę tak cicho się zrobiło zerknełam czy ją przykryć i prawie zawał : było łożeczko -regał (coś w deseń komody), okno na oknie takie ala dzwoneczki , i dziewczynka chciała złapać te dzwonki i już nóżkami była przy krawędzi tego regału , wchodzenie na pudełka to już standart
wczoraj 4,5 letni chłopczyk przekręcił zamek w drzwiach i nie mógł otworzyć , po wielokrutnej próbie sie udało uff
inny chłopczyk 3 latka jadł danonka i dał sobie łyżeczkę między przednie zęby (miał mini przerwę) ten sam chłopczyk jego mam mi opowiadała że obudziała się w nocy patrzy syn siedzi sobie między rodzicami z szklanką wody (nic nie rozlał -szklanka stała na stoliku obok łóżka)
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/

Edytowane przez karolinaa
Czas edycji: 2011-08-06 o 20:03
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:57   #124
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

Mój syn już sięga rzeczy z blatu kuchennego. Blat jest wysoko dość i jakoś tak nie wyglądało nam na to, że sięgnie tak daleko.
Parę dni temu słyszę z pokoju, a tam coś buczy w kuchni. Lecę za nim, a ten stoi na palcach i sobie włącza czajnik bezprzewodowy.
Czajnik zmienił miejsce, mieszka bliżej ściany.

I ostatnia moda - stolik drewniany, taki do krzesła (komplet do karmienia m.in.) służy jako drabina. Wchodzi na krzesło, na ten stół i tam tańcuje. o_O A jak może i ma miejsce to dalej wędruje, na ławę. Heh...
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-08-11 o 11:59
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:29   #125
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

tak sobie przypomniałam, że jak byłam mała ok. 5 lat, to w Łazienkach wskoczyłam do wody. po prostu zobaczyłam kolorowe rybki, staliśmy tam przy schodach i ja skok i wskoczyłam. uratował mnie mój tata
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:20   #126
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: "Bystre" dziecięce pomysły - ku przestrodze...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

I ostatnia moda - stolik drewniany, taki do krzesła (komplet do karmienia m.in.) służy jako drabina. Wchodzi na krzesło, na ten stół i tam tańcuje. o_O A jak może i ma miejsce to dalej wędruje, na ławę. Heh...
skąd ja to znam,
ostatnio patrzę co mój syn robi a on , włącza sobie kompa , wysuwa krzesło siada i klik klik na klawiaturze i myszką majstruje
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.