Orbitrek - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 19:41   #3631
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja też
a ile masz teraz w udzie?

jeżdżę też na rowerze, może też coś pomoże
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:49   #3632
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
a ile masz teraz w udzie?

jeżdżę też na rowerze, może też coś pomoże
Jakieś 57cm z tego co pamiętam z ostatniego mierzenia. W pasie 70 więc nieźle, 13 cm różnicy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:09   #3633
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Jakieś 57cm z tego co pamiętam z ostatniego mierzenia. W pasie 70 więc nieźle, 13 cm różnicy
w pasie czyli mówisz o talii? bo niektórzy różnie mierzą
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:51   #3634
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
w pasie czyli mówisz o talii? bo niektórzy różnie mierzą
Tak, w talii
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:53   #3635
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, w talii
a bioder coś Ci spadło ? ile masz obecnie? bo mi zależy na zrzuceniu kilku cm, ale chyba nie ma sposobu na mój tyłek
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:57   #3636
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
a bioder coś Ci spadło ? ile masz obecnie? bo mi zależy na zrzuceniu kilku cm, ale chyba nie ma sposobu na mój tyłek
Z bioder mi spadło, ale to podczas diety..orbitrek miał pomóc utrzymać efekty diety W biodrach mam coś ok 97cm, nie narzekam na swój tyłek Ale jeśli Tobie przeszkadza Twój to myślę, że orbi jak najbardziej pomoże akurat w tej części ciała
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 21:05   #3637
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Z bioder mi spadło, ale to podczas diety..orbitrek miał pomóc utrzymać efekty diety W biodrach mam coś ok 97cm, nie narzekam na swój tyłek Ale jeśli Tobie przeszkadza Twój to myślę, że orbi jak najbardziej pomoże akurat w tej części ciała
Mam nadzieję ale najbardziej na udach mi zależy. może przy użyciu tych spodenek przy okazji spadnie pare cm z tyłka
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 21:08   #3638
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ale najbardziej na udach mi zależy. może przy użyciu tych spodenek przy okazji spadnie pare cm z tyłka
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 12:26   #3639
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agatapil Pokaż wiadomość
Ok, czyli uważacie, że orbitreki hop-sport są niezbyt godne polecenia?
Jaki sprzęt w takim razie, który same wypróbowałyście i macie, do 400-450 zł mogłybyście polecić?

Co do tego, który pokazałaś to chyba nikt nie napisał, że jest zły. Prawdopodobnie będzie taki jak inne z tego przedziału cenowego, więc jeśli Ci się spodobał to kupuj. Jak się rozpadnie to najwyżej sobie zainwestujesz w lepszy.

Z lepszych czasem można kupić taniej używane, ale nie zawsze akurat są na allegro. Albo w jakimś sklepie na raty wziąć np Yorka czy Kettlera... Te firmy jakoś mi najbardziej w pamięci utkwiły, bo na innym forum głównie takie orbitreki ludzie mieli.


Ja swojego nie polecam, bo to jakiś tani badziew mechaniczny, ale jak go kupowałam to nawet nie wiedziałam co to mechaniczny i magnetyczny... Teraz bym kupiła koniecznie magnetyczny i duuuży, ciężki, stabilny, pewnie jakiejś lepszej firmy.

A poza tym to uważam, że lepszy wysiłek nawet na takim tanim czymś niż leżenie plackiem przed tv.
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:23   #3640
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

a ile waży wasze koło?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 16:25   #3641
z o e y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Orbitrek

hej dziewczyny..
od dziś postanowiłam do Was dołączyć bo w końcu mam swojego orbiego i mogę orbitować z Wami
jak na pierwszy dzień udało mi się wyorbitować 300 kcal w pół godziny nawet nieźle biorąc pod uwagę, że byłam przekonana, że wystrzymam max z 5 minut
z o e y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 23:26   #3642
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez z o e y Pokaż wiadomość
hej dziewczyny..
od dziś postanowiłam do Was dołączyć bo w końcu mam swojego orbiego i mogę orbitować z Wami
jak na pierwszy dzień udało mi się wyorbitować 300 kcal w pół godziny nawet nieźle biorąc pod uwagę, że byłam przekonana, że wystrzymam max z 5 minut
Witaj Nie licz na kalorie z licznika, już wiele razy pisałyśmy, że co licznik to niespodzianka
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:09   #3643
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Witaj Nie licz na kalorie z licznika, już wiele razy pisałyśmy, że co licznik to niespodzianka

i liczy bardziej obroty koła niż spalone kalorie


agulaaaa moje koło waży mało, pewnie koło 5 kg, a przez to orbi jest lekki i jak bym się mocniej przechyliła to by się ze mną przewrócił ;P
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 15:37   #3644
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Orbitrek

ja właśnie w dniu dzisiejszym otrzymałam przesyłkę z nowym orbim.. koło ma 16 kg i mam pytanie odnośnie jego pracy.. porównując stary z nowym odnoszę takie dziwne wrażenie jakby było ono kanciaste he.. konkretnie chodzi mi o to, że ruch nie jest płynny tylko właśnie jakby koło miało kanty trudno to opisać.. wie ktoś może co to oznacza? może źle coś skręcone?
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP

Edytowane przez morwa74
Czas edycji: 2011-08-09 o 15:38
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:45   #3645
z o e y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
a ile waży wasze koło?
moje waży 12 kg


póki co 3 dni z rzędu po 30 minut.. jestem ciekawa na jak długo mi starczy motywacji

najgorsze jest to ze ja jak pocwicze to wtedy mam takie przeswiadczenie ze "to moge sobie cos zjesc wiecej bo w końcu poćwiczyłam.." zgubne mysli..
z o e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:33   #3646
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

bylam wreszcie zobaczyc za tymi orbitrekami
byl tylko 1;/
magnetyczny
kolo zamachowe nie wiedzial gosc ile kg;/
raczki tylko ruchome
weszlam na chwile nie halasowal zbytnio
ale strasznie dlugie kroki jakies mi sie wydawalo ze robilam tak powinno byc?
no ale ze kosztuje tylko 270[znizyl do 250 nawet]to przed 14 po neigo jade najwyzej sie szybko zepsuje heh
i pewnie juz wieczorem go wyprobuje
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 10:42   #3647
SweetSugar87
Przyczajenie
 
Avatar SweetSugar87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec City
Wiadomości: 5
Dot.: Kupię Orbitreka- może ktoś ma jakieś rady?

Z tymi orbitkami to uważaj. ja miałam zapał i kupiłam na all za prawie 900zł złożyłam z kolegą i co? okazało się że ma coś z kołem zamachowym nie dało się na nim długo ćwiczyć bo po ok 10 min zaczynałam czuć na prawej nodze jakieś dziwne większe obciążenie do tego w efekcie odbijało się to na moim kolanie. Jakby tego było mało coś w nim tak rzęziło że jak ćwiczyłam to po jakiś 5 min całe osiedle to słyszało. Bariera dopuszczalnego dźwięku przekroczona. Na szczęście udało się go zwrócić choć nie było łatwo.

Nie ostudziło to jednak mojego zapału (ja uparte stworzenie) kupiłam drugi już w normalnym sklepie dałam 700 i ćwicze na nim dwa razy dziennie nie mam żadnych problemów.

Tak więc odradzam kupno sprzętu przez allegro jak będziesz kupować idź do normalnego sklepu gdzie bez problemu przyjmą zwrot w razie wady urządzenia
SweetSugar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 12:22   #3648
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Orbitrek

O mogę się do was przyłączyć?
Ja co prawda nie chcę schudnąć( a może nawet trochę przytyć)
Od poniedziałku(15.08.11r.) codziennie jeżdżę 1h
Czy to nie za mało jeżdżę na 3 z 8 obciążeń
Może powinnam jeździć, np. rano 1h i wieczorem 1h?
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:27   #3649
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Witam serdecznie, to mój 1 post na forum
postanowiłam napisać, ponieważ od 3 tygodni śmigam na orbitreku i chciałabym podzielić się wrażeniami...
więc...
jak na razie, orbitrek to najwspanialsza rzecz jaką zakupiłam, zawsze byłam bardzo zgrabna, ale odkąd poznałam mojego towarzysza życia (buziaczki mężuniu DD ) zaczęłam tyć - uwielbiam gotować, a mąż kocha jeść, więc miałam dla kogo, a przy okazji i ja nie narzekam na brak apetytu... co spowodowało, że w ciągu kilku lat przytyłam około 20 kg - achhh to smutne, ale prawdziwe, do tego ciąża i po dawnej "susie_and_me" pozostało tylko wspomnienie... o orbitreku dowiedziałam się od własnego męża (jejku tyle czasu żył ze słonicą, a nic nie wspomniał, że taki niepozorny sprzęt potrafi tyle zdziałać - pewnie nie chciał robić mi przykrości hehe)... ale starczy tej historii... do rzeczy
więc jak już wspomniałam od 3 tygodni śmigam na orbim... 1 dnia 8 minut (ależ kondycja ohoho) 2 dnia 10 min.... 3 dnia 15 minut (ufff geniusz sportu ze mnie ) i jakoś przełamałam się i doszłam do 50 minut dziennie, na obciążeniu 2 góra 3... robię sobie 1 dzień w tygodniu przerwy, łykam cla+zielona herbata (nie wiem czy mogę napisać jakiej firmy... hmmm), Thermo fat burner max, ponieważ dorobiłam się "Cudnego" cellulitu 1 razy dziennie smaruję się specyfikami "skórka pomarańczowa" (nadal nie wiem czy mogę zdradzić firmę) ) - wieczorem (po posmarowaniu masuję nogi specjalną szczotką) a przed jazdą na orbim smaruję nożki termoaktywnym żelem wyszczuplającym, zakładam na to spodenki neoprenowe - w trakcie treningu popijam troszkę wody - po tyle ile wlezie - bo spragniona jestem ) , odpoczywam troszkę i lecę pod prysznic - zmywam z siebie "zmęczenie" i żel wyszczuplający, prysznic kończę chłodną wodą, lecę do kuchni wpylam kawałek piersi z kuraka i czuję się jak nowo narodzona )) a moje ciało z dnia na dzień staje się coraz bardziej sexxxiiii - dlatego orbitreka nie zamienię (przynajmniej na razie) na nic innego - mojej szczotki z wypustkami również ... jeżeli chodzi o dietę, to od maja zero słodyczy, mało tłuszczów zwierzęcych, oczywiście preferuję oliwę z oliwek do sałatek i olej z pestek winogron do smażenia, bardzo małe ilości soli, chleb pszenny, bułki słodkie i pszenne, pączki - nie pamiętam już jak smakują, jeżeli jem ziemniaki, makaron z pszenicy durum, czy brązowy ryż to tylko przed 15... ograniczyłam spożywanie wędlin z konserwantami - po prostu kupuję pierś z indyka, kurczaka i robię na parze w różnych przyprawach, jem bardzo dużo warzyw - owoców bardzo mało - za wyjątkiem sezonowych jabłek - które są bardziej kwaśne niż słodkie ... przestałam pić kawę - już mi nie smakuje... ostatni posiłek ok. 3 h przed snem... i powiem tak 3 tygodnie orbitrekowania, to dość krótki okres, ale od maja straciłam już około 5 kg i w tym właśnie orbitrekowanie znacznie przyśpieszyło ten proces- wiem, że to również zasługa diety - alllee moje do niedawna paskudne łydki zaczynają nabierać powabu - nogi smukleją, tyłeczek zaczyna się unosić, a skóra jest jedwabista - zdaję sobie sprawę, że to również zasługa kremów antycellulitowych (a... i masła nierafinowanego masła shea, które wg mnie śmierdzi, ale działa zbawiennie na moją skórę), sadełko na brzuszku jeszcze jest, ale zanotowałam zmniejszenie jego obwodu... ależ się rozpisałam... mój maluszek wstał muszę lecieć... pozdrawiam

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2011-08-22 o 19:32
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 08:00   #3650
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

ja kupilam tego orbitreka
okazalo sie ze jest mechaniczny i po 3 dniach uzywania zaczal skrzypic niemilosiernie;/chyba musze nasmarowac czyms ten pedal
no ale cwicze[film na maxa glosno puszczam to cos slychac haha]
zazwyczaj pol h srednim tempem[ok 30km/h]a wczoraj dodatkowe 15[w tym polowa szybszym tempem troche]
jak mi sie sniadanie w rzuchu ulozy to tez sobie skocze bo pozniej czasu nie bedzie
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:58   #3651
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

ja zawsze smaruję zawiasy i wszelkie śruby smalcem... ostatnio tylko do tego mi służy - masło odpada, bo jełczeje...
......................... ................
50 minut za mną

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:00
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 22:02   #3652
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez susie_and_me Pokaż wiadomość
ja zawsze smaruję zawiasy i wszelkie śruby smalcem... ostatnio tylko do tego mi służy - masło odpada, bo jełczeje...
......................... ................
50 minut za mną
o wyprobowalabym ale nie ma w domu smalcu chyba hehe
przy najblizszej okazji sprobuje

dzis 30 min zaliczone bylo
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 22:38   #3653
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ja oliwą smaruję, wszędzie dotrze
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 06:16   #3654
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

o oliwe to ja mam
nasmaruje dzis przed jazda
tylko nie wiem co mi am skzypi wkasciwie haha nasmaruje wszystko najwyzej
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 08:42   #3655
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
o oliwe to ja mam
nasmaruje dzis przed jazda
tylko nie wiem co mi am skzypi wkasciwie haha nasmaruje wszystko najwyzej
wczoraj zapytałam męża co jeszcze by polecił do nasmarowania, a on się przyznał, że do naoliwienia zawiasów w drzwiach balkonowych użył mojego olejku przyśpieszającego opalanie - hehe i również zero skrzypienia, a ja się zastanawiałam czym on nasmarował, bo nie zauważyłam, żeby latał po pokoju ze smalcem hehehe
p.s. widać ten olejek ma zastosowanie wszechstronne - jest nie tylko rewelacyjny do opalania, ale też świetnie tłumi trzaski hehehe
...
smar też dobry jest
...
za około 2 godzinki mam zamiar wskoczyć na orbiego - dam znać jak już będę po )
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 16:05   #3656
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Smar oczywiście, tylko brudzi straszliwie.. najlepiej polać tą oliwą czy olejkiem do opalania przez buteleczkę z malutkim otworkiem. Ja też oliwię wszędzie gdzie tylko są jakieś śruby
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:04   #3657
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

oczywiście dziś mam już za sobą 50 minutek
miałam napisać dużo wcześniej, ale mąż urządził nam niespodziewany wyjazd, więc dopiero mogę "dać znać"
kurcze jestem prze szczęśliwa, bo ta zmora pomarańczowa zaczyna mnie opuszczać i to w szybkim dość tempie - sama się dziwię czy to możliwe... hmmm
tylko, że torturuję ją dokładnie - atakuję z każdej strony hehehe i na razie wygrywam walkę... wiem, że szybko może powrócić w razie zaniedbań, ale postaram się do tego nie dopuścić, bo to mój życiowy thriller
p.s. odkąd zaczęłam w czasie treningu co jakiś czas pedałować przez minutkę do tyłu, wydaje mi się, że cellulit zaczął szybciej znikać... hmm
...................
a tak w ogóle drogie koleżanki podpowiedzcie mi troszkę - chciałam do swoich ćwiczeń dołączyć hh, skakankę, leg magic (który kurzy mi się na strychu ),zakupić twistera (z tego co pamiętam koleżanka - ma-li-na chwaliła), poćwiczyć z serią "Ja chcę mieć takie..."... hmm... co polecacie? za każdą odpowiedź z góry dziękuję

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:50
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:33   #3658
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

dziś kolejne 50 min. za mną
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:27   #3659
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Orbitrek

2 dni zupelnie olalam wszelkie cwiczenia tylko siedzialam i sie objadalam z nudow bo ciagle padalo hehe
ale dzis wskoczylam na orbiego 15min w przod 15 w tyl i nakoniec minuta szybko do przodu na podniesienie tetna
pozniej mialam to powtorzyc al znow sie zajelam jedzeniem i przejedzona nie chcialam wchodzic

nasmarowalam olejem na srobach jak radzilyscie ale to chyba nie sruby skrzypia hehe[smarem sa nasmarowane i tak] to tak jakby lewy pedal pod moim ciezarem mial sie zlamac zaraz ale co tam jak sie glosno film wlaczy to spokojnei mozna pedalowac[zwlaszcza jak nikogo w domu nie ma]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:52   #3660
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ja w takich sytuacjach boję się o sąsiadów z dołu bo pedałuję w nocy. Jutro odpakowuję z folii mojego orbiego po remoncie 6 tyg.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-08-26 o 22:54
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.