Na Wspólnej cz. 4 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 09:29   #2701
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
nie z Maxem z jego ojcem
tak tak, jasne nie wiem skąd mi się to wzięło, chodziło oczywiście o wiktora
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 09:48   #2702
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Od początku sądzilam, ze to ornitolog okaze się prześladowcą
On pasuje do wizerunku psychopaty, bo z pozoru jest taki spokojny, opanowany, trochę ujmujący, wiarygodny, a tu okazuje się, że takie cyrki odwala...
Jakoś od początku jego nie polubiłam.
A Ewa chyba myślała, że on się w niej skrycie kocha, skoro tak się o nią martwi

Szkoda mi Emilki.. Zaoferowali jej pomoc, a ona nawet nie może wyjść na urodziny do koleżanki

A teraz Pani Ludwika wychodzi z sąsiadem za płotu za mąż A to dobre
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:23   #2703
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez K4si44 Pokaż wiadomość
Jakoś od początku jego nie polubiłam.
A Ewa chyba myślała, że on się w niej skrycie kocha, skoro tak się o nią martwi

Szkoda mi Emilki.. Zaoferowali jej pomoc, a ona nawet nie może wyjść na urodziny do koleżanki

A teraz Pani Ludwika wychodzi z sąsiadem za płotu za mąż A to dobre
Ja myśle, że z tym portfelem to też nie był przypadek, że sama go nie zgubiła Pewnie od początku ornitolog psychopata sobie ją upatrzył
Ewa jest naiwna, zresztą Żaneta też, bo nie znają człowieka, Ewa niegdyś go nawet nie lubiła, bo ją denerwował, nachodził, a jak zjawił się w jej biurze to od razu zaczeła przepraszać, że policja u niego była A Żaneta zaczęła jeszcze zdradzać szczegóły z prześladowania Ewy. Przecież oczywiste, że taki prześladowca będzie starał sie odsunąć od siebie podejrzenia.
Ciekawe skąd jej wysyła te maile i skąd dzwoni, że policja u niego na komputerze nic nie znalazła, musi mieć jakiś opracowany plan działania Ornitolog od początku wydawał się dziwny, nudziarz żyjący w świecie ornitologii ;p

Emilki też mi szkoda, od porodu chyba nigdzie nie wyszła, już by nie przesadzali, że jak raz na długi czas idzie na urodziny to ma wracać o 19. Ile to ludzi ma małe dzieci... oczywiscie, ze jest to ogromny obowiązek i trzeba rezygnować z niektórych rozrywek, ale nie wierzę, że ludzie nie wychodzą nigdzie tylko siedzą 2 lata w domu...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:36   #2704
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Dokładnie, mi też szkoda Emilki.
Bez przesady, poszła na imprezę, a miała wrócić 19-20, to ta impreza się o 16 zaczynała? Zazwyczaj imprezy zaczynają się 18-20, to ona w zasadzie powinna wejść i wyjść. A bez przesady, mogli jej pozwolić zostać powiedzmy do 23, przecież i tak nie piła, nic się nie działo.
A na pewno zdrowo jest dla świeżo upieczonej mamy jak wyjdzie do ludzi, a nie tylko siedzi w domu z dzieckiem + Emilka do szkoły chodzi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:43   #2705
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość

Emilki też mi szkoda, od porodu chyba nigdzie nie wyszła, już by nie przesadzali, że jak raz na długi czas idzie na urodziny to ma wracać o 19. Ile to ludzi ma małe dzieci... oczywiscie, ze jest to ogromny obowiązek i trzeba rezygnować z niektórych rozrywek, ale nie wierzę, że ludzie nie wychodzą nigdzie tylko siedzą 2 lata w domu...
Dokładnie. Rodzina tak jak obiecała przed rozwiązaniem powinna jej pomagać.
Od czasu do czasu i ona się powinna rozerwać, wyrwać od tych pieluch i ciągłej nauki. Może z tym chłopakiem coś jej wyjdzie Ciekawe tylko jak on zareaguje jak powie jemu, że ma synka... Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że jej się ułoży.


---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

O 18 podobno zajęcia w szkole kończyła Emilka, z tego co mi się obiło o uszy
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:50   #2706
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Swoją drogą, z jakichś seriali albo filmów znam tego chłopaka, który gra Błażeja, nie wiecie gdzie on jeszcze grał bo nie mogę sobie przypomnieć?

Ciekawa też jestem jak rozwinie się watek Doroty i Daniela i kiedy małpa go rzuci Założe się, że z Dorotą beda jakies jaja i okaze sie, ze Daniel nie byl pierwszym, z którym zdradzała meza
Daniel jest glupi, Olka jest duzo ladniejsza od Doroty, a Dorota sobie o nim przypomina od czasu do czasu a potem dlugi czas ma go w d*** i olewa Nawet do domu go nie chciała wpuścić, pewnie akurat była z innym kochankiem ;p

Ciekawa jestem jak bedzie z Weroniką. Słyszałam, że podobno Adam odejdzie, a później okaże się, że to jednak dziecko Adama, co wg mnie jest trochę przesadzone, ale podobno ma tak być ;p Swoją drogą, z Sebastianem jednak też przesada - wszyscy w NW zachodziliby w ciaze za pierwszym strzałem i nikt się nie zabezpiecza, podczas sponsoringu, podczas zdrad, dziwne to troche

W ogóle bardzo mnie dziwi tez to, że Emilka nie wniosła sprawy o alimenty dla swojego sponsora, ktory przecież miał żone A Michał też nie zgłosił oszustwa Laury na policję.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:52   #2707
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Też mi szkoda Emilki. Chyba do końca życia jej będą wypominać tę ciążę... O ile na początku nie mogłam znieść tej całej pani Ludwiki, to teraz wydaje mi się najbardziej w porządku, bo jednak nie odmówiła jej pomocy. Za to Rafał się zachowuje jak małe dziecko, foch bo nie może sobie posłuchać muzyki . Najpierw ją namawiali do urodzenia dziecka i do tego, by go nie oddawała do adopcji, a teraz mają do niej pretensje, że śmie nie mieć siły opiekować się dzieckiem po powrocie ze szkoły. I jeszcze z domu chce wychodzić!

Zbulwersowałam się .
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 11:47   #2708
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dokładnie, mi też szkoda Emilki.
Bez przesady, poszła na imprezę, a miała wrócić 19-20, to ta impreza się o 16 zaczynała? Zazwyczaj imprezy zaczynają się 18-20, to ona w zasadzie powinna wejść i wyjść. A bez przesady, mogli jej pozwolić zostać powiedzmy do 23, przecież i tak nie piła, nic się nie działo.
A na pewno zdrowo jest dla świeżo upieczonej mamy jak wyjdzie do ludzi, a nie tylko siedzi w domu z dzieckiem + Emilka do szkoły chodzi.
Ta impreza urodzinowa przypominała raczej kiepską prywatkę Emilka wyraźnie wpadła w oko temu chłopakowi. Coś mi się wydaje, że wyjedzie z nim do tej Anglii i ucieknie od problemu macierzyństwa zostawiając dziecko Agnieszce i Rafałowi
__________________
Życie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapierają nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:58   #2709
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez onaa Pokaż wiadomość
Ta impreza urodzinowa przypominała raczej kiepską prywatkę Emilka wyraźnie wpadła w oko temu chłopakowi. Coś mi się wydaje, że wyjedzie z nim do tej Anglii i ucieknie od problemu macierzyństwa zostawiając dziecko Agnieszce i Rafałowi
Ja mysle, że taka ucieczka nie pasuje do Emilki Ale nie wiem co zrobiten chłopak, żyje sobie beztrosko, jezdzi sobie po swiecie, a tu nagle miałby dziewczyne ograniczoną obowiązkami, która nie może się ruszyc na dodatek na 2 godziny na impreze, bo awantura... Ja myślę, że trochę będą razem, ale później on ucieknie. Chociaz moze sie tez okazać, że nagle obudził się w nim instynkt ojcowski i bedzie chcial razem z nia wychowywac dziecko, w serialach wszystko mozliwe

Mam juz streszczenia kolejnych odcinkow od 1490 (jak nie chcecie wiedziec co sie wydarzy, to tego nie czytajcie ) Rafał zacznie totalnie przeginac... zobaczą Emilkę jak całuje się z Błażejem i zrobia jej okropną awanturę... będą ją chcieli kontrolować i Agnieszka zacznie jej pod szkołe przyjeżdżać, aż w końcu Emila zacznie uciekać z zajec z Błażejem Agnieszka z Rafałem totalnie przeginają, mysla, ze jak dziewczyna urodziła dziecko to juz prawa do zycia nie ma, ma tylko siedziec w domu i zajmowac sie dzieciakiem... koszmar.
Ewa będzie podejrzewać Borysa ;p Ale pojedzie na wycieczke z Kusnierzem i okaze się, że znajdzie u niego te wszystkie erotyczne zdjecia. On sie zorientuje, że Ewa go zdemaskowała i ją zaciagnie do lasu ;p Ona się obroni, a nastepnie Kusnierz oskarży ją o napaść...
Mają byc jakies jaja z Markiem i jego wspolnikiem Stefanem. Stefan z zona beda chcieli oddac czescudziałów firmy jakiemus Hindusowi, Ola w internecie odkryje, ze to oszust, a okaze sie, ze Stefan juz zaangazowal do akcji jakas kobiete (moze to znowu Laura, kto wie ;p )
Patryk będzie miał pretensje do Marty, że rozbija jego rodzinę...
No i oczywiscie Adam zostawi Weronike...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.

Edytowane przez whitechocolateraspberry
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:12
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:42   #2710
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Wczoraj byla zarabista muzyczka z rodeo, jak Romus odbieral Mikolaja

A swoja droga, z tym Mikolajem tez bedzie ciekawie, interesujace co on robil w tych Stanach
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:51   #2711
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

whitechocolateraspberry spojlery piszemy na biało, bo nie wszyscy chcą wiedzieć co będzie się działo dalej swoją drogą nic specjalnego, bardzo przewidywalny scenariusz...
__________________
Życie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapierają nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 13:56   #2712
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Napisałam od razu, że jak ktoś nie chce to niech nie czyta
Spoko, na drugi raz napisze na biało
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:48   #2713
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dokładnie, mi też szkoda Emilki.
Bez przesady, poszła na imprezę, a miała wrócić 19-20, to ta impreza się o 16 zaczynała? Zazwyczaj imprezy zaczynają się 18-20, to ona w zasadzie powinna wejść i wyjść. A bez przesady, mogli jej pozwolić zostać powiedzmy do 23, przecież i tak nie piła, nic się nie działo.
A na pewno zdrowo jest dla świeżo upieczonej mamy jak wyjdzie do ludzi, a nie tylko siedzi w domu z dzieckiem + Emilka do szkoły chodzi.
też mnie to rozwaliło. ja idąc na imprezę to zwykle o 21 dopiero z domu wychodzę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:56   #2714
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Oj dziewczyny, czego tu się dziwić... W NW są same grzeczne dziewczynki, które imprezy zaczynają o 16 do 22

Straciłam sympatie do Rafała i Agnieszki, przez to jak traktują Emilkę.
Chyba to oczywiste, że samotna matka nie poradzi sobie sama w takiej sytuacji.

Adama też mi szkoda Ahh ta Weronika!
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:02   #2715
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ej laski, ale Rafał i Agnieszka zajmują się Jasiem przez większą część dnia, kiedy Emilka jest w szkole. Oni też mają swoją pracę.
Chociaż oczywiście powinni wszyscy usiąść i ustalić jakieś reguły gry.

Chociaż nie powiem, myślałam, że oni bardziej staną się rodzicami dla małego, w końcu chcieli nawet adoptować dziecko.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:06   #2716
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez K4si44 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, czego tu się dziwić... W NW są same grzeczne dziewczynki, które imprezy zaczynają o 16 do 22
Jasne i korzystają ze sponsorów xDD Grzeczne jak jasny gwint ;p
W sumie impreza mogła się zacząć około 18 bo to była domówka, ale i tak wracanie o 19 to przesada, dziewczyna sie zajmuje dzieckiem od porodu, nigdzie nie wyszła, bez przesady, że ma siedziec w domu a wszyscy wkoło będą ją ograniczac (chociaz numer ze sponsorem odwaliła niezły, ale ma nauczke i pewnie tak wiecej nie zrobi).
Rafał z Agnieszką naprawde okrpnie to przezywaja, w koncu dziecko nie zostało samo tylko 3 osoby przy nim byly...
Jak Emilka chodzi do szkoły, tez zostają z dzieckiem, mogli raz zostać wieczorem, nic by im się nie stało absolutnie.


ja juz sie nie moge doczekac jak Dorota skopie du** Danielowi ;p Tzn, nie doslownie, ale jestem pewna, ze okaze sie, ze miala w swoim zyciu wiecej kochankow niz Igor kochanek ;p
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:00   #2717
Zielony aniolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 41
GG do Zielony aniolek
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Ej laski, ale Rafał i Agnieszka zajmują się Jasiem przez większą część dnia, kiedy Emilka jest w szkole. Oni też mają swoją pracę.
Chociaż oczywiście powinni wszyscy usiąść i ustalić jakieś reguły gry.

Chociaż nie powiem, myślałam, że oni bardziej staną się rodzicami dla małego, w końcu chcieli nawet adoptować dziecko.
dokładnie...
Zielony aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:10   #2718
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Ej laski, ale Rafał i Agnieszka zajmują się Jasiem przez większą część dnia, kiedy Emilka jest w szkole. Oni też mają swoją pracę.
W takim razie po co oferowali swoją pomoc, skoro teraz tak na to narzekają ...
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:05   #2719
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

OFEROWALI POMOC żeby młoda skończyła szkołe,nie są rodzicami małego nie mają obowiązku całodobowo zajmować sie dzieckiem ....
i dziwicie sie ze ją konrolują ,już raz jej zaufali i skończyło sie to ciążą
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 17:12   #2720
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Tylko, że jak Emilka jest w szkole to też nie są zachwyceni co było widać po zachowaniu Rafała, gdy akurat jak mały usypiał musiał posłuchać głośno muzyki...
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:01   #2721
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
OFEROWALI POMOC żeby młoda skończyła szkołe,nie są rodzicami małego nie mają obowiązku całodobowo zajmować sie dzieckiem ....
i dziwicie sie ze ją konrolują ,już raz jej zaufali i skończyło sie to ciążą
Ale ona chciała oddać dziecko do adopcji, to rodzina namówiła, żeby jednak nie, bo jej pomogą. A póki co jest więźniem dziecka.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:33   #2722
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Co do tego chłopaka, którego Emilka poznała na imprezie, to coś czuje, że nie będzie on dla niej, ale zobaczymy.
Fajna jest Emilka, widziałam Ją kiedyś koło metra, czad.
Emilka wiadomo, że potrzebuje czasem gdzieś wyjść, tak młode macierzyństwo to często niełatwy kawałek chleba.

Co do imprez, to ja nie chodzę, to się nie znam. Ale jak np organizuje urodziny dla mnie i dla paru koleżanek, to zazwyczaj jest od 16 do 21-22. No, ale to nie jest wielka impreza, tylko np 2 czy 3 koleżanki u mnie.
Emilki też mi szkoda.

A pamiętacie kiedyś jak miał być ślub Agnieszki i Rafała, a On zrezygnował? Powiem szczerze ja na miejscu Agnieszki już chyba z takim nie chciałabym być

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-09-29 o 18:42
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:46   #2723
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ale ona chciała oddać dziecko do adopcji, to rodzina namówiła, żeby jednak nie, bo jej pomogą. A póki co jest więźniem dziecka.
POMOGĄ. A nie wyręczą w 100%.
A bycie więźniem dziecka, no cóż... Poniekąd tak jest, dopóki dziecko jest małe. Opieka nad takim maluchem jest wyczerpująca i wszystkim mogą puścić nerwy.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:48   #2724
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Dziś w końcu będzie wątek Filipa i dentystki ciekawe co z tego wyniknie
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:14   #2725
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

nie noooo. jaki ten wątek z podrywem na zepsutego zęba jest żałosny, aż wstyd mi to oglądać...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:17   #2726
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

hehe Filip jest wstydliwy, więc jak inaczej ma podrywać
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:24   #2727
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Weronika jest okropna... dobrze ze Adam ją zostawi
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:33   #2728
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Weronika jest okropna... dobrze ze Adam ją zostawi
A zostawi?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:41   #2729
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Macie streszczenie może kolejnych odcinków jestem ciekawa
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:43   #2730
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ale nyndza dziś była, już mam dość tej zbolałej miny Wery
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.