motywacja do samodoskonalenia języka:) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 14:12   #4981
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Na zeszłej stronie podałam linka gdzie szukać seriali w czystej postaci

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



Nigdzie nie musisz się rejestrować. wpisujesz to czego szukasz, pierwsze linki olewasz bo to ściema i masz na dole masę serwisów z ktorych możesz ściągnąć za free
własnie weszłam na tą stronę znalazłam już odcinek ale jak klikam download to pojawia mi się
http://www.firstload.com/?uniq=8854e...iD-ORPHEUS.avi taka str, musze sie tutaj zalogowac?

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2011-10-24 o 14:15
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:17   #4982
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Chyba tak, jest napisane, że przez tylko 14 dni możesz ściągnąć 300 GB. Tylko 14 dni albo aż A jak próbowałam przejść dalej i mimo to ściągać, to się nie dało.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:25   #4983
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
własnie weszłam na tą stronę znalazłam już odcinek ale jak klikam download to pojawia mi się
http://www.firstload.com/?uniq=8854e...iD-ORPHEUS.avi taka str, musze sie tutaj zalogowac?
Teraz Ci nie pomogę, bo w pracy mi to nie działa. Weź sobie z boku zaznacz takie serwisy jak "rapidshare" "wupload" "filesserve" i "filesonic" i tam bez problemu ścigasz. "Slow download" jest za free za "premium download" trzeba płacić.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:28   #4984
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Teraz Ci nie pomogę, bo w pracy mi to nie działa. Weź sobie z boku zaznacz takie serwisy jak "rapidshare" "wupload" "filesserve" i "filesonic" i tam bez problemu ścigasz. "Slow download" jest za free za "premium download" trzeba płacić.
powiem koledze zeby mi sciągnał bo z moim kompem sa wieczne problemy ;/ znalazłam za to po hiszpansku online ale tez nie działa :|
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 15:55   #4985
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

A mi za to bardzo dobrze idzie nauka języków. Aż sama jestem zaskoczona. Może codziennie nie siedzę nad każdym, bo brak czasu, ale w każdym tygodniu z każdego z języków staram się zajrzeć do słówek, gramatyki, słuchania, czytania i pisania ;D Oczywiście nie wyrabiam się ze wszystkim, bo to jakby nie było to jest 15 zadań do zrobienia, ale w zeszłym tygodniu nie zrobiłam tylko 3 rzeczy. Jak na mnie to naprawdę rewelacyjnie i jestem z siebie bardzo zadowolona
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 16:22   #4986
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

A ja skończyłam czytać książkę po ang - jestem z siebie dumna, że potrafiłam przeczytać 400 stron mojego ulubionego pisarza w oryginale
Czas na następną ksiązkę
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 17:43   #4987
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Wracam do Was po baaardzo długiej przerwie, może ktokolwiek mnie jeszcze pamięta
Należą mi się ogromne baty, po języki olałam koncertowo. Zdaję w tym roku maturę z niemieckiego, niestety tylko podstawę. Na rozszerzenie już raczej nie mam szans. Do tego uczę się dość intensywnie angielski - póki co poziom B1/B2 (mam ogromne problemy z listeningiem, readingi idą mi w miarę ok). Kiedyś uczyłam się jeszcze hiszpańskiego, chciałabym do niego wrócić ale póki co brak czasu.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 18:30   #4988
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Mnie tez nauka idzie bez wiekszych zastojow, hiszpanski i francuski obowiazkowo codziennie, po angielsku czytam ksiazke; do tego staram sie ogladac seriale z napisami angielskimi i z tego wypisywac slowka
W tym tygodniu zaczynam zajecia z francuskiego
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:55   #4989
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A ja skończyłam czytać książkę po ang - jestem z siebie dumna, że potrafiłam przeczytać 400 stron mojego ulubionego pisarza w oryginale
Czas na następną ksiązkę
Co przeczytałaś?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 14:59   #4990
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Dziewczyny pomóżcie!
Jestem w klasie maturalnej, a chcę zdawać maturę podstawową z niemca... Tylko że jestem na dość niskim poziomie, bo z niemieckim mam styczność dopiero 3 rok [całe liceum], a tygodniowo mam tylko 2 godziny. A wiadomo jak to jest, czasem coś przepadnie, jakiś długi weekend czy coś
No i mimo że z niemieckiego mam mocną 4 to mój zasób słownictwa jest straszny! Jak dostałam dzisiaj maturę do zrobienia to się załamałam

No i tutaj przechodzę do pytania. Znacie może jakieś strony gdzie byłoby słownictwo wymagane do matury podstawowej z niemieckiego? Bo widziałam gdzieś kiedyś coś takiego z angielskiego...
Jakbyście coś miały to prooszę bardzo dajcie znać
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:51   #4991
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A ja skończyłam czytać książkę po ang - jestem z siebie dumna, że potrafiłam przeczytać 400 stron mojego ulubionego pisarza w oryginale
Czas na następną ksiązkę
A to gratuluje
Ja tez niedawno się chwaliłam, że swoją kończę, ale coś skończyć nie mogę Jakoś nie miałam na to ostatnio czasu, ale dziś chociaż 1 rozdział postaram się ruszyć (o ile nie będę miała gorączki jak wczoraj wieczorem, niestety, ale jakieś choróbsko znowu mnie dopada...)
No i koniecznie pochwal się, co przeczytałaś! A jakbyś się zastanawiała nad ta następną, to polecam tą moją
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 18:58   #4992
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

A ja w końcu dzisiaj miałam czas żeby wszystko przerobić co miałam zaplanowane. Wystarczy, że wracam 1,5 godziny później do domu i już nie mam szans żeby wszystko zrobić.
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:25   #4993
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

i już wszystko zrobiłaś? To jeszcze młoda godzina na coś extra...
Ja na razie zrobiłam "muzyczne" powtórki z Anki, właśnie skończyłam powtórki z tutora i zabieram się za naukę już nowych 5 zdań z ISEL. Potem zrobię powtórki z ISEL i planuję poczytać książkę
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:41   #4994
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
i już wszystko zrobiłaś? To jeszcze młoda godzina na coś extra...
Ja na razie zrobiłam "muzyczne" powtórki z Anki, właśnie skończyłam powtórki z tutora i zabieram się za naukę już nowych 5 zdań z ISEL. Potem zrobię powtórki z ISEL i planuję poczytać książkę
A możesz mi powiedziec skąd ściągnełaś te muzyczne zdania do anki i jak mam je wygrac zeby mi sie powtarzały te co umiem i nie? bo niedawno sciagnełam i nie wiem o co tam chodzi byłabym baaaaaaardzo wdzieczna
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:02   #4995
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Nie pierwszy raz, gdy zasmiecasz watek swoimi pytaniami o Anki, a z tego co pamietam zostal podany link do filmiku na ten temat. Wystarczy poszukac, tym bardziej ze widzisz, ze nikt nie kwapi sie do odpowiedzi na temat, ktory byl tu poruszany pierdyliard razy ;]
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:28   #4996
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Rozumiem, ze jesteś po zainstalowaniu Anki.
Te muzyczne zdania ściągnęłam bezpośrednio z Anki:
1. Włączasz Ankę (z ikonki na pulpicie)
2. Nie pamiętam, czy na początku od razu wyświetla się strona główna, jeśli nie to wchodzisz na nią klikając na ostatnia ikonkę na pasku z obrazkami (na samej górze, obrazek ilustruje kartkę z notatkami)
3. Na dole strony masz 3 guziki: "pobierz", "utwórz", "import". Wybierasz "pobierz".
4. Czekasz aż załaduje Ci się tabelka z listą dostępnych talii (z tytułem "pobierz udostępnioną talię", u mnie trwa to chwilę zanim coś się pojawia)
5. W pasku wyszukiwania wpisujesz fragment szukanej nazwy talii, lub po prostu "angielski" i wybrałam tą o nazwie"Learning English Through Music"
6. po zaznaczeniu wybranej talii dajesz "OK"
7. pojawia Ci się od razu zakładka z dzisiejszymi powtórkami. Możesz robić ją od razu, lub znowu wrócić do strony głównej. Jak skończysz dzisiejsze powtórki, to pojawi ci się okno, gdzie będzie opcja "zamknij". Po jej wybraniu znowu będziesz na stronie głównej
8. W momencie, gdy ci się pojawi zakładka z powtórkami, to możesz sobie od razu zmienić ilość "nowych kart na dzień", czyli ile chcesz się dziś nauczyć i klikasz w przycisk "powtórka" i zaczynasz robić powtórki. Nowe słówka w programie pojawiają się z powtórkami, ale po zrobieniu ich wszystkich też możesz dalej dodawać nowe słówka.

Ot cała filozofia. Prościej się chyba nie da. Trzeba po prostu sobie popróbować wszędzie powchodzić, jak w każdym nowym programie.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

OK, wszystkie powtórki zrobione, mogę zacząć się szykować do pracy, a potem, na dobranoc moja książeczka W końcu zdążę
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:24   #4997
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Chyba pora na nowy wątek.
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:25   #4998
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez inamata Pokaż wiadomość
Chyba pora na nowy wątek.
to załóż
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 05:07   #4999
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Założyłam nowy wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post30154954, ten zgłaszam do zamknięcia
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.