przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 14:23   #811
maartuszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Treść wiadomości:
Witam
Chce sobie przedluzyc wlosy,od dluzszego czasu zastanawiam sie nad metoda.Pod uwage biore microrings ,a takze wplatanie wlosow na tasmie we wlosy naturalne bez uzycia zadnych klejow itp.Mam cienkie i slabe wlosy i boje sie ze po sciagniecu mikroringow ,zrobia mi sie tzw 'placki' Ale z drugiej strony chcialabym,zebym nosila przedluzone wlosy jak najdluzej a slyszalam,ze mikroringi mozna kilka razy podciagac do gory i mozna je nosic nawet do 12 m-cy.
Mam pytanie,czy wlosy wplatane na tamie tez mozna podciagac do gory,czy sa one 'jednorazowe'.Jaka metoda jest lepsza, dla wlosow cienkich i lamliwych?
Prosze o pomoc i rade.
Pozdrawiam
maartuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 09:40   #812
rzenuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
GG do rzenuś
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanko gdzie ja moge w maire tanio przedluzyc wlosy pasemkami naturalnymi nalepiej na zgrzewy bo wszedzie w salonach propnuja mi ceny 1500 zl to duzo moze ktoras z dziewczyn wie?
rzenuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 09:34   #813
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam,

Czy ktoś kupował włosy u Pani z allegro 4great- hair?
Mają strone internetową ale nie działa tak jak trzeba, ma podobno włosy jakości remy, ale nie wiem na 100 % opinie wszystkie pozytywne. Obawiam sie zakupu od razu 50 pasemek, bo chciałabym mieć kilka pasm na próbę.
Dla dziewczyn, które potrzebują rady:
Ja mam ringi i synetetyczne włosy noszę od 15 sierpnia do dziś, jestem po 2 podciąganiu na święta BN, zmieniam włosy. w tej chwili nie da rady zostawić ich prostych po myciu, bo wyglądają jak siano, natomiast kręcę na noc na wałeczki i rano mam super loki, które w ciągu dnia zmieniają sie w fale. Efekt nawet niezły.

Nie bądźcie naiwne! Ja też myślałam przed założeniem że wytrzymaja max 9 miesięcy, bzdura.
3-4 miesiace to góra.
Bardzo sie cieszę że po założeniu nie wypadło mi wiecej niz 3 pasma, jest to gwarancja Bardzo dobrego założenia włosów przez fryzjera!.

Proszę o info na temat 4great-hair,
Pozdrawiam,
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 01:01   #814
Blondie24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczyny
Mam wielką prośbę do tych z was,które zajmuja się przedłużaniem włosów powiedzmy w sposob "zawodowy"
Od dluższego czasu poszukuje (niestety bezskutecznie) włosów firmy Sleek/Luxury. Mialam tymi włoskami przedłuzone wlosy ale w Dublinie.Teraz bardzo zalezy mi własnie na włosach tej firmy,
Moze ktoraś z Was slyszała bądz wie gdzie można w Polsce kupic te włosy.
Przy okazji bardzo wam polecam te włoski.Te które mialam ja zalozone byly sztuczne ale po prostu rewelacja!Bylam z nich bardziej zadowolona niz z niejednych naturalnych ,które mialam wczesniej Nic sie nie siępiło,włos byl caly czas (ponas 4 miesiace) jak nowy.Na dobra sprawe mogłabym spokojnie uzyc ich ponownie ale niestety zmienilam troszke odcień wlosów i juz nie bardzo mi pasują
Bardzo proszę o jakies onfo ,jesli któraś z Was coś wie na temat dostepności firmy Sleek w Polsce .Pozdrawiam
Blondie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 15:06   #815
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc!!!
czy ktoras z was kupowala moze wlosy od krzychu_thebest (na allegro)
??????


a moze ktoras z was dowiadywala sie u beautyshop7 czy bedzie jeszcze cos wystawiac na allegro??

pozdrawiam
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 21:36   #816
Figurehead
Przyczajenie
 
Avatar Figurehead
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Co do przedłużania włosów polecam stronę www.plastikhaar.ch Być może styl zaprezentowanych tam fryzur nie do końca bedzie Wam odpowiadać, ale Sara (właścicielka strony) na prawde zna się na tym co robi i warto przeczytać jej opinie i spostrzeżenia. Ma na koncie kilkanaście sesji zdjęciowych i klipów. Poza tym jest przesympatyczna i bardzo pomocną osobą. Na stronie znajduje się również link do sklepu Sary w którym można kupić włosy, kosmetyki pielegnacyjne do syntetycznych włosów i inne cuda.
Figurehead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 12:28   #817
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wszystko fajnie tylko jak tu przejzec stronke skoro nie zna sie na tyle jezykow by cos tam znalezc
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 12:30   #818
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.

Edytowane przez jstr24
Czas edycji: 2007-03-09 o 09:37
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 04:12   #819
Figurehead
Przyczajenie
 
Avatar Figurehead
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jstr24 Pokaż wiadomość
wszystko fajnie tylko jak tu przejzec stronke skoro nie zna sie na tyle jezykow by cos tam znalezc
Ucz się dziecko, ucz...bo nauka to potęgi klucz!...A tak poważnie to z miłą chęcią przetłumacze jeśli tylko powiesz mi co....
Figurehead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:13   #820
Dadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc. Ja przedluzylam wlosy w srode. Jestem jak narazie bardzo zadowolona. Zaplacilem 675 zl. Mam doczepione wlosy naturalne, metoda keratynowa.Musze wam powiedziec ze narazie jedyny problem jaki mam to ich mycie. Sa bardzo ciezkie.Jezeli chcecie sie decydowac na te metode, musicie wiedziec ze te wklosy trzeba co 4-6 miesiecy zakladac "od nowa" tzn. wyczesuje sie stare i zaklada nowe.Slyszalam ze to strasznie boli ale jestem tego swiadoma-musze zniesc cierpliwie wszystkie konsekwencje-w koncu mam wlosy do pasa!!!!!!(mialam do ramion). Fryzjerka powiedziala mi ,ze nie mozna stosowac szamponow z alkoholem bo roztopia keratyne i nalezy omijac miejsca zgrzewow przy nakladaniu odzywki bo moze powstac koltun jezeli keratyna sie roztopi.(polecala szampon l oreala-absolut repair). mozna je prostowac, krecic,farbowac, suszyc-z odleglosci 30 cm itp.) trzeba codziennie stosowac jedwab do wlosow i czesac je 2 razy dziennie specjalna szczotka.efekt jak narazie super.pozdrawiam.
Dadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 12:35   #821
silvercali
Przyczajenie
 
Avatar silvercali
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dadu gdzie przedłużałaś włosy? bo patrzę, że jesteś z Olsztyna
pozdrawiam
__________________
jutro będzie lepiej ...
silvercali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 14:02   #822
sucha140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów :(

no siema;** tez chcialam sobie przedluzyc wlosy rozne sa ceny zalezy w jakim salonie najlpiej idz do takie normlanego to tam powinna byc cena okolo 300 zl a w takim drozszym salonie nie stety ale sa ceny do 3000 zl
sucha140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 08:35   #823
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczyny czy ktos ma namiary na jakas osobke ktora przedluza w trojmiescie ew/w elblagu??
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 08:43   #824
sucha140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów :(

no siema;** nie nie przeduzalam wlosow;p ale pytalam sie o to w salonie;p ja jestem z Tarnowa;p;p pozdro;***
sucha140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 10:22   #825
casuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Do dziewczyn z Warszawy zainteresowanych metodą przedłużania opisaną przez Anastazje!!!

Jak pewni niektóre z Was pamiętają próbowałysmy jakiś czas temu zorganizować spotkanie z Pania fryzjerka od Anastazji, która przedłuża włosy metodą wplatania we włosy całej taśmy. Niestety ta Pani wyjechała na dłużej do UK, więc zaczełam szukać kogos innego.
Wczoraj znalazłam na allegro taką oto ofertę:

http://www.allegro.pl/item144739506_przedluzani e_wlosow_100_zl.html

Dziewczyna przedłuża włosy 5 metodami. Między innymi wplata taśme lub ja przyszywa do wczesniej zrobionego warkoczyka. Prawde mówiąc to wybierałam się do salonu fryzur afro w Poznaniu zeby własnię tą metoda przedłużyc włosy, bo równiez wydaje mi się ciekawa.
Ma być w Warszawie w najbliższym czasie, więc może są jakieś chętne? Ja na pewno jestem
Trzeba jedynie dysponować własną taśmą, którą ona tylko doczepia za jedyne 100 zł, a taśme mozna kupić na allegro. Ja osobiście polecam zakupy u betahair.

Jeśli znajdzie sie ktos zainteresowany to bardzo prosze o prywatna wiadomośc.
casuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:37   #826
maurakasia
Raczkowanie
 
Avatar maurakasia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie!

i podpowiedzcie czy lepiej na MICRORINGS czy na TULEJKI?? bo już sama nie wiem w tym gąszczu metod, a każda najlepsza.
a istnieje coś takiego jak na taśmie włosy doczepiane metodą microrings?
fajnie że przedłużanie włosów jest coraz tańsze!!!! cieszmy się
maurakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 11:25   #827
gosiula89
Raczkowanie
 
Avatar gosiula89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

przedwczoraj byłam u fryzjerki i jestem niezadowolona z tego co mi zrobila z moimi włosami! przedtem miałam łądne loki wygladaly super, czasem prostowałam włosy i tez bylo ok.. były długie, ładne.. ale cos mi odbiło i stwierdziłam ze chce zeby mi sie jeszcze bardziej kreciły bo widzialam taka dziewczyne ktora miala postopniowane krecone włosy i wygladala super, taka burza loczkow.. poszlam wiec do tej fryzjerki i mowie zeby mi postopniowala ale nie za bardzo, tak zebym mogla je zwiazywac w gumke.. ale oczywiscie ściełą m iza krotko i strasznie mi sie nei podoba... co prawda kreca mi sie bardziej ale sa za krotkie.. zawsze mialam długie loczki a teraz...ehh szkoda gadac...myślałam wiec o tym zeby sobie je przedłużyć.. ale nei wiem czy to dobry pomysł skoro mam kręcone włosy... jak myślicie? aha.. syntatyczne wogole nie wchodza w gre.. prosze poradźcie!
gosiula89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:08   #828
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Dadu Pokaż wiadomość
Mam doczepione wlosy naturalne, metoda keratynowa.Musze wam powiedziec ze narazie jedyny problem jaki mam to ich mycie. Sa bardzo ciezkie.Jezeli chcecie sie decydowac na te metode, musicie wiedziec ze te wklosy trzeba co 4-6 miesiecy zakladac "od nowa" tzn. wyczesuje sie stare i zaklada nowe.Slyszalam ze to strasznie boli ale jestem tego swiadoma musze zniesc cierpliwie wszystkie konsekwencje-w koncu mam wlosy do pasa!!!!!! trzeba codziennie stosowac jedwab do wlosow i czesac je 2 razy dziennie specjalna szczotka.
Mialam 2 razy.
Pierwszy raz nosilam 6 miesiecy a drugi raz przeszlo 7.
Sploty znizyly sie i wlosy mialy tendencje do dredowania .
Aby uniknac koltunienia i zrastania sie ze soba pasemek, powinnas (najlepiej codzien) przeczesywac palcami te pasemka i rozdzielac je od siebie.
One beda sie ze soba platac i jesli nie rozlaczysz ich, tak sie zrosna ,ze w tym miejscu pojawi sie tak wielki koltun ,ze do konca noszenia wlosow juz z nim nic nie zrobisz.
Jak pasemka zlapia nalezy je delikatnie rozerwac.
Myc wlosy najlepiej w wannie tzn. w pozycji siedzacej aby wlosy naturalnie opadaly.
Pochylanie glowy w dol nad wanna nie jest wskazane ,bowiem wlosy sie placza.
Do snu i na codzien ,jesli sprzatasz lub nie masz nic w planie najlepiej zaplesc warkocz ,bo zwykly kucyk bardzo sie placze i zle go rozczesac.
Szczotka tylko i wylacznie specjalna jednakze czasem aby rozczesac potrzebny jest grzebien.
Trzymaj wlosy u nasady aby nie wyrwac razem z cebulkami.
Podczas czesania normalne jest ,ze tracisz i swoje i przedluzone wlosy.Te ktore wypadly a niechlujnie wisza nalezy malenkimi nozyczkami obciac naokolo pasemka(na czarnych wlosach widac nieestetycznie wiszace biale cebulki).

Cytat:
tzn. wyczesuje sie stare i zaklada nowe.Slyszalam ze to strasznie boli ale jestem tego swiadoma
Dziewczyno.Zlituj sie.Nawet nie pozwol w taki sposob ich zdejmowac! Kto Ci takich glupot nagadal?
Sprobuj lekko pociagnac jedno pasemko i jak poczujesz bol to sie zastanow co byloby gdybys je cale wyrwala grzebieniem.Gdyby to bylo takie latwe pasemka zostawalyby na szczotce.
Do tego sluzy specjalny plyn.Jest to plyn do usuwania pasemek keratynowych.Kazde lacze sie skrapla.Czeka ok 1-2 i trzymajac naturalne pasemko zsuwa sie to doczepione.
Wlasnie przedczoraj w ten sposob pozbylam sie wlosow.
Uwaga na palce!!!Najlepiej aby zdejmowac pasemka w rekawiczkach lub nakladkach gumowych.Kontakt skory z tym plynem powoduje obrzek i dlugotrwaly bol.Maz mial 3 dni palec spuchniety.
Wyczesywac to pozniej mozesz ale resztki keratyny.
Odzywki nakladalam na cala glowe.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 18:27   #829
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xenia maż może fotkę, jak włoski wyglądały u Ciebie przed zdjęciem i podczas noszenia?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 13:11   #830
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.

Edytowane przez jstr24
Czas edycji: 2007-03-09 o 09:38
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:54   #831
Bianka1111
Przyczajenie
 
Avatar Bianka1111
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ok wszystko rozumiem, ale moze jakis adres w kielcach?
Bianka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:59   #832
Bianka1111
Przyczajenie
 
Avatar Bianka1111
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aha czyli Kielce jest taką wsią ze nie przedłużaja włosów lub tylko ja zostałam z takim problemem bo nie wiem co robić - chciałabym miecdługie włosy tylko na wiecej niz 3 miesiace ?
Bianka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 12:38   #833
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja jestem z okolic z Ostrowca Św. ok 60 km od Kielc. I niestety doradzam stolicę do takich zabiegów. U mnie jest 2 salony gdzie natkniemy sie na przedłużanie, ale metoda i rodzaj włosów pozostawiaja wiele do życzenia... Ja mam ringi i syntetyczne włosy. Robiłam prywatnie w warszawie, jeśli Cię to interesuję podpowiem...

Pozdrawiam,
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 11:25   #834
maurakasia
Raczkowanie
 
Avatar maurakasia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie i Słuchajcie!!!
REWELACJA!!!!!!!!!!!!
Wczoraj przedłużyłam sobie włosy (poniżej dołączam zdjęcia) Metoda taśma wplatana na warkoczyk (Anastaazja o niej dużo pisała) Metoda rewelacyjna, bezbolesna i NIE NISZCZY WŁOSÓW!!!!! Robiła mi ją baardzo sympatyczna Pani w Warszawie - ale jeździ po kraju. Bierze tylko 150zł za samo przedłużenie bo trzeba mieć swoje włosy. Całkowity koszt wynosi jakieś 250-300zł!!!!!!!!! No REWELACJA!!!!!!!
POZDRAWIAM !!!!!!!!!
maurakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 11:40   #835
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie ma zdjęć, wklejaj
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:51   #836
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

właśnie czekamy na zdjęcia
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 14:33   #837
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja już we wtorek będęmieć moje nowe włoski

Zapuszczam od 3 miesięcy z bardz krótkich, czuję się fatalnie, no i w końcu się zdecydowałam.
Mam włosy z przodu do brody, z tyłu leżą sobie na karku, są strasznie wyżarte przez fryzjerkę :/ będę mieć 40cm więcej. Na taśmie
trzymajcie kciuki.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 16:13   #838
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam

Moja premiera na tym forum... metoda ktorą ma przedluzona Anastazja jest naprawde super, sama mam od wczoraj( co prawda owa Pani wpletla mi tylko jedna tasme, poniewaz chcialam na probe) ale juz jestem zapisana na pelna wizyte. Dziewyczna ktora to robi mieszka w okolicach Mikolowa ale bardzo czesto wyjezdza do Wawy do swoich klientek. Mozna przedluzac u niej swoimi wloskami, ale powiem szczerze, proponuje aby ona sama dla was zamówila Bo importuje wlosy z Angli i sa super.Pozdrawiam wszystkich i zycze jak najmniej wypadnietych pasemek
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 16:42   #839
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej, dawno nic nie pisalam, bo nie mialam juz nic wiecej do powiedzeni ana temat przedluzania.Teraz mam. Moja koleżanka dwa dni tremu napisała mi na gadu, że ściągnęła włosy. Nosiła je 6 miesięcy. Taśmę jednak miała na klej + na mikroringi, żeby się "lepiej trzymało". Miała włosy do łopatek,a po ściągnięciu podobno ma do brody!!! Powiedziała, że wygląda jak po chemioterapii. Nie wiem czy to jest w 100% prawda, bo koleżanka ma lekką tendencję do fantazjowania, ale czułam się zobowiązana, żeby to napisać.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 16:54   #840
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja sciagnelam po ok 2 latach.Przedluzone metoda keratynowa.
Pierwsze wrazenie to jak po chemii ale dlatego,ze jak ktos sobie zafunduje bujne,geste wlosy i spoglada na siebie codziennie w lustrze,to potem moze a nawet ma takie wrazenie,gdy wlosy zdejmie.Jest to normalny widok.
Mikroringi ponoc wlosy tna gdy sie je zbyt mocno i nieumiejetnie umocuje.
Aktualnie mam wlosy krotkie,do uszu.Zrobilam z tego fryzure i krew mnie zalewa.Teraz znow poszly w ruch :suszarka dyfuzor,grzebien tapirka,lakier ,lokowka i ja dziekuje za taki interes.Zaraz tylko nazbieram porzadna kwote ide poraz kolejny przedluzyc wlosy i niech mi ktos powie,ze sobie zniszcze swoje.A guzik prawda.Dopiero wtedy moje wlosy dopiero odpoczna od suszarki,lakierow,grzebie ni i innych tortur.
Druga sprawa nie moge na siebie patrzec.Po tak dlugim okresie noszenia nauczylam sie ,ze mam "ciezka "glowe ,kucyk z tylu i ...ze jak zalotnie trzepne wlosami to sie faceci obejrza ...wiec chce spowrotem doczepione wlosy.
Lacoste 13 napisz cos wiecej,jesli nie tu ,to na moje pw.Ile tasm potrzeba i przede wszystkim jaki koszt.Mieszkam obok Mikolowa.

Acha ,mam caly kufer i caly sprzet do przedluzania wlosow+same wlosy.Moja osoba ,ktora pilnie uczyla sie i cwiczyla na glowce treningowej,studiowala materialy ...zdjela mi przedluzone i na tym poprzestala.Wymiekla.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.