Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 18:34   #4681
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Widziałyście? http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...expert/3081111
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:14   #4682
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mnie juz nawet ta moc 19 lekko pobolewa,to gdzie 40 ?? Pozatym pani tlumaczy,ze ona nie moze wiecej, bo na czesci gdzie kosc trzeba slabsza moca, ze poparzenie itd.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:17   #4683
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Mnie juz nawet ta moc 19 lekko pobolewa,to gdzie 40 ?? Pozatym pani tlumaczy,ze ona nie moze wiecej, bo na czesci gdzie kosc trzeba slabsza moca, ze poparzenie itd.
widocznie to jakas nowicjuszka.
zmień salon,albo powiedz babie,żeby się nie szczypała i walnęla minimum 30
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:28   #4684
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad depilacją laserową i skusiła mnie ta oferta

Tylko mam do Was kilka pytań, poczytałam już troche ten wątek i wiem że ipl nic z laserem nie ma wspólnego, ale czym różni się LightSheer od E-Light? I takie pytanie już bardziej co do tej oferty - co myślicie? Czy zdążę w te 6 miesięcy z odpowiednimi odstępami wykonać np 6 zabiegów i czy tyle naprawdę wystarczy aby już nic nigdy nie odrosło? Aha i jeszczo jedno - LS działa bez różnicy zarówno na jasne jak i ciemne włoski, jeśli mam jasną karnację?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo sama się pogubiłam czytając różne wypowiedzi
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:08   #4685
myszka851210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witaj Elusial
A już się łudziłam, że być może to nie LS. Jak widać trafić do profesjonalnego gabinetu to podstawa. Teraz z pewnością będziesz miała efekty, skoro dawka jest prawidłowo ustalona

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!! byłam na 4 zabiegu na LH na łydki bikini i pupa. Maja teraz nowa głowicę XS czy XC jakos tak. Miałam moc na łydkach 36 a na kolanach 30 (podobno mniejsza niż przy 3 zabiegu) i tak mnie poparzyli że nie wiem co robić!!! mam 3/4 nogi w masakrycznych plamach (czyli dokładnym odbiciu głowicy - kwadracika). Wygląda to okroponie i boli. To chyba nie są przebarwienia tylko poparzenie bo przebarwienia nie bolą! Boje sie tego że o ile przebarwienie zejdzie po pół roku (tak miałam oststnio) to po poparzeniu może zostac mi blizna i w trakcie opalania będę miała białe plamy - co mam robić????????????????
Czy to w ogóle możliwe że przy mocy 36 mogło dojść do poparzenia i jak to rozpoznac co to jest??????????? Miała któraś z was taki przypadek?????
Droga Beth77,
Bardzo Ci współczuję z powodu powstałych oparzeń. Moja koleżanka też miała podobny problem i z tego co się orientuję zastosowano u niej kurację, która w ładny sposób usunęła przebarwienia. Czy Pani, która wykonywała Ci zabieg zaleciła jakieś maści. I najważniejsze czy jest w tym gabinecie dostępny LEKARZ!!!! bo to podstawa w takich sytuacjach. Jeśli będziesz chciała mogę podpytać koleżankę, jak cała sytuacja u niej wyglądała. Ale myślę, że głowa do góry, będzie dobrze.
myszka851210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:13   #4686
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad depilacją laserową i skusiła mnie ta oferta

Tylko mam do Was kilka pytań, poczytałam już troche ten wątek i wiem że ipl nic z laserem nie ma wspólnego, ale czym różni się LightSheer od E-Light? I takie pytanie już bardziej co do tej oferty - co myślicie? Czy zdążę w te 6 miesięcy z odpowiednimi odstępami wykonać np 6 zabiegów i czy tyle naprawdę wystarczy aby już nic nigdy nie odrosło? Aha i jeszczo jedno - LS działa bez różnicy zarówno na jasne jak i ciemne włoski, jeśli mam jasną karnację?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo sama się pogubiłam czytając różne wypowiedzi
nie jestem pewna,poprawcie mnie jeśli się mylę,ale była mowa o E-LIGHT,.
onoc to podobnie jak IPL.poszukaj postów GOBO,chyba on odpowiadał na moje pytanie kilka stron wstecz/do przodu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:06   #4687
mimmika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Mnie juz nawet ta moc 19 lekko pobolewa,to gdzie 40 ?? Pozatym pani tlumaczy,ze ona nie moze wiecej, bo na czesci gdzie kosc trzeba slabsza moca, ze poparzenie itd.
Z tego, co wiem to każdy laser ma inne parametry początkowe - stąd porównywanie jednostek mocy może być trochę ryzykowne
mimmika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 20:24   #4688
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ok, no teraz ja... W czwartek byłam na depilacji pach i bikini z Citeamu. Relacja: nie ma lekarza, pani kosmetyczka zrobiła mi próbę laseru ale stwierdziła, że skoro wcześniej się depilowałam i nie było problemu to nie ma co czekać.
Z obsługi jako takiej jestem bardzo zadowolona tzn. panie bardzo sympatyczne, nie wyczuwałam żadnego problemu związanego z "kuponem" ale... no właśnie ale...
przy poprzednich depilacjach zabieg miałam robiony bardzo dokładnie i punkt po punkcie, tym razem pani robiła to bardzo chaotycznie, robiła w jednym miejscu, za chwilę wracała do poprzedniego i tak "biegała", no ale efektu na razie nie ocenię tak więc nie mogę krytykować...
druga rzecz, która mnie zaskoczyła to pytanie o siłę lasera przy poprzednich zabiegach i stwierdzenie, że jeśli za mało czuję to ona może zwiększyć... tak jak napisałam wcześniej, nie jestem specjalistką, ale z tego co wiem to nie powinno się pytać o wcześniejsze zabiegi bo laser laserowi nie równy, a poza tym pacjent sam ma sobie dozować siłę?! no nie wiem!!
no ale na ostateczną ocenę trzeba będzie poczekać
swoją drogą będę wdzięczna za profesjonalne opinie nt tego zabiegu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:31   #4689
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mimmika Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem to każdy laser ma inne parametry początkowe - stąd porównywanie jednostek mocy może być trochę ryzykowne
nie każdy laser,ale rodzaj lasera.
wydawało mi się ,że dziewczyna pisała o LS
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:18   #4690
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ok, no teraz ja... W czwartek byłam na depilacji pach i bikini z Citeamu. Relacja: nie ma lekarza, pani kosmetyczka zrobiła mi próbę laseru ale stwierdziła, że skoro wcześniej się depilowałam i nie było problemu to nie ma co czekać.
Z obsługi jako takiej jestem bardzo zadowolona tzn. panie bardzo sympatyczne, nie wyczuwałam żadnego problemu związanego z "kuponem" ale... no właśnie ale...
przy poprzednich depilacjach zabieg miałam robiony bardzo dokładnie i punkt po punkcie, tym razem pani robiła to bardzo chaotycznie, robiła w jednym miejscu, za chwilę wracała do poprzedniego i tak "biegała", no ale efektu na razie nie ocenię tak więc nie mogę krytykować...
druga rzecz, która mnie zaskoczyła to pytanie o siłę lasera przy poprzednich zabiegach i stwierdzenie, że jeśli za mało czuję to ona może zwiększyć... tak jak napisałam wcześniej, nie jestem specjalistką, ale z tego co wiem to nie powinno się pytać o wcześniejsze zabiegi bo laser laserowi nie równy, a poza tym pacjent sam ma sobie dozować siłę?! no nie wiem!!
no ale na ostateczną ocenę trzeba będzie poczekać
swoją drogą będę wdzięczna za profesjonalne opinie nt tego zabiegu

Jeżeli to ten sam rodzaj lasera to jest to jak najbardziej przydatna informacja. Ja zawsze mówię jaką miałam moc na inne części ciała, bądź na tą na któą mam teraz robiony. Wtedy zamiast znów zaczynać od marnego 30J pani wiedząc że miałąm robione 38 może rzucić np 35, jeszcze dla bezpieczeństwa ciut obniżając i zobaczyć jak skóra reaguje. Informacje jak się znosi zabieg (ból), jak się skóra zachowuje po w sumie niewiele daja jezeli nie podasz jaką mocą miałaś robione zabiegi.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:23   #4691
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli to ten sam rodzaj lasera to jest to jak najbardziej przydatna informacja. Ja zawsze mówię jaką miałam moc na inne części ciała, bądź na tą na któą mam teraz robiony. Wtedy zamiast znów zaczynać od marnego 30J pani wiedząc że miałąm robione 38 może rzucić np 35, jeszcze dla bezpieczeństwa ciut obniżając i zobaczyć jak skóra reaguje. Informacje jak się znosi zabieg (ból), jak się skóra zachowuje po w sumie niewiele daja jezeli nie podasz jaką mocą miałaś robione zabiegi.
ja już nic nie wiem bikini miałam robione 34, pachy 36
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-02-05 o 06:52
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 21:32   #4692
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli to ten sam rodzaj lasera to jest to jak najbardziej przydatna informacja. Ja zawsze mówię jaką miałam moc na inne części ciała, bądź na tą na któą mam teraz robiony. Wtedy zamiast znów zaczynać od marnego 30J pani wiedząc że miałąm robione 38 może rzucić np 35, jeszcze dla bezpieczeństwa ciut obniżając i zobaczyć jak skóra reaguje. Informacje jak się znosi zabieg (ból), jak się skóra zachowuje po w sumie niewiele daja jezeli nie podasz jaką mocą miałaś robione zabiegi.
u mnie było podobnie.
to normalne,że nikt nie chce skrzywdzic klienta,bo bierze za niego odpowiedzialność.
ja powiedziałam,że prosze o wieksza moc,a pani stwierdziła,że sprawdzi jak zareaguje skóra.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 08:41   #4693
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
ja już nic nie wiem bikini miałam robione 34, pachy 36
a gdzie bylas? revision?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:31   #4694
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a gdzie bylas? revision?
tak
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 13:40   #4695
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
tak
Na Gertrudy czy na Szlak-u?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 13:46   #4696
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na Szlaku Tak jak pisałam obsługa super a co do efektów to pożyjemy zobaczymy...
Jedyny solidny minus to wprowadzająca w błąd mapka na ich stronie, przez co solidnie wymarzłam bo poszłam zupełnie od drugiej strony.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:00   #4697
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moje włosy rosną szybko.zgolone rano wieczorem są szczeciną
aa, widzisz, to wszystko jasne - mnie dziwily te wlosy kielkujace na drugi dzien po zabiegu, bo u mnie po zgoleniu pojawiaja sie nad skora jakos po dobrych paru dniach^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:34   #4698
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Na Szlaku Tak jak pisałam obsługa super a co do efektów to pożyjemy zobaczymy...
Jedyny solidny minus to wprowadzająca w błąd mapka na ich stronie, przez co solidnie wymarzłam bo poszłam zupełnie od drugiej strony.
Ja jestem wlasnie po 6 zabiegach w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolona ze swojej strony moge polecic Martyne ( jest bardzo dokladna) A Ty u kogo bylas?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:53   #4699
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja jestem wlasnie po 6 zabiegach w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolona ze swojej strony moge polecic Martyne ( jest bardzo dokladna) A Ty u kogo bylas?
a wiesz, że nawet nie wiem? Jakaś taka bardzo młoda, sympatyczna dziewuszka Blondynka o ile się nie mylę.
A co do zabiegów to liczę, że więcej nie będę musiała robić. Ewentualnie jeszcze raz bikini i pachy. Zobaczymy jakie będą efekty tej wizyty
W sumie jestem po 5 właśnie na bikini i pachy i po 4 na łydki.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:24   #4700
mimmika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie każdy laser,ale rodzaj lasera.
wydawało mi się ,że dziewczyna pisała o LS
No właśnie podobno ustawienia poczatkowe mogą się różnić nawet przy takich samych laserach - inne partie laserów mogą mieć różne ustawienia. Przepytałam ostatnio swoją panią od depilacji w tej kwestii
mimmika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:38   #4701
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mimmika Pokaż wiadomość
No właśnie podobno ustawienia poczatkowe mogą się różnić nawet przy takich samych laserach - inne partie laserów mogą mieć różne ustawienia. Przepytałam ostatnio swoją panią od depilacji w tej kwestii
pierwsze słyszę,aby każdy laser LIGHT SHEER firmy LUMINES miał inna moc.chyba,że to prawda i OLA,albo GOBO się wypowiedzą i mnie poprawią
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:29   #4702
asz84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość
no poprawkę jeżeli będzie to konieczne.. taka jakby kontrola po 2-3 tyg od pierwszego zabiegu... to niby normalne w salonach w epi centrum..
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale co ma byc niby konieczne? przeciez oczywistym jest, ze po 1. zabiegu nie znikna wszystkie wlosy (czasem prawie w ogole moze nie wyleciec), nadto, po 2 - 3 tygodniach to jeszcze nie wiadomo tak naprawde ile wlosow wyleci...
Ta poprawka to tzw. korekta wliczona w koszt zabiegu. W salonach epicentrum to norma. Miałam robione cale nogi, glebokie bikini i pośladki 3 razy i po kazdym zabiegu w terminie o 2 tyg miałam się zgłosić na w/w korektę. Chodzi o to by włosy, które nie zostały trafione w trakcie zabiegu (a na pewno sie takie zdarzają) i odrastają normalnie, w czasie korekty zostały usunięte.

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość
dodam jeszcze, że przy bikini (głębokie)włoski od pierwszego dnia strasznie mi się zaczepiają o majtki, boli to troszkę.. tez tak macie?
Przy laserze aleksadrytowym to chyba standard , bo po LSie tak nie miałam.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
to Ty masz wlosy od 1. dnia po zabiegu?
Laser aleksandrytowy działa trochę inaczej niż LS. Przy LS skórę golisz przed zabiegiem, natomiast przy laserze aleksadrytowym musisz zapuścić 2-3 mm włoski. Po zabiegu skóra nie jest idealnie gładka, stąd też zaczepianie pozostałości po włosach, które za parę dni wypadną, o ubrania .
asz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:53   #4703
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę,aby każdy laser LIGHT SHEER firmy LUMINES miał inna moc.chyba,że to prawda i OLA,albo GOBO się wypowiedzą i mnie poprawią
Laser LS posiada dawki 10-60J/cm2 (mala glowica) i 4,5-12J/cm2 (Duet) o ile dobrze pamietam (maksymalne na pewno podalam dobre a minimalnych praktycznie raczej sie nie uzywa wiec moge sie mylic bo ich nie ustawiam ) i na100% sa stale dla tych modeli, tylko dla konkretnej osoby ustawia sie dobrane wlasnie dla niej dawki z tego zakresu
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:01   #4704
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Laser LS posiada dawki 10-60J/cm2 (mala glowica) i 4,5-12J/cm2 (Duet) o ile dobrze pamietam (maksymalne na pewno podalam dobre a minimalnych praktycznie raczej sie nie uzywa wiec moge sie mylic bo ich nie ustawiam ) i na100% sa stale dla tych modeli, tylko dla konkretnej osoby ustawia sie dobrane wlasnie dla niej dawki z tego zakresu
dziękuję,tak myślałam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:46   #4705
mimmika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ok, dzięki za poprawkę. Nie miałam wrażenia, że chodzi o LS i stąd wypaczenie
mimmika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:20   #4706
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

9 dzień po laserze i nic nie wypada, nie wyłazi też za pomocą pensety, i odrosło - czy to normalne?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 22:00   #4707
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
9 dzień po laserze i nic nie wypada, nie wyłazi też za pomocą pensety, i odrosło - czy to normalne?


czym robiłaś,bo nie chce mi się przeszukiwać wątku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 04:21   #4708
mieszkanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
9 dzień po laserze i nic nie wypada, nie wyłazi też za pomocą pensety, i odrosło - czy to normalne?
Mi też wszystko odrosło w identycznej ilości i czytając, że samo wyjdzie czekałam z coraz większym przerażeniem. Nic. W końcu ogoliłam nogi. Niespodzianka. Nie odrosła nawet połowa po 1 zabiegu.Włosy są cienkie i czuję, że już wygrałam tą batalię. Jak ktoś nie wie gdzie się udać polecam salon Dermedika. Mają rewelacyjne promocje.
mieszkanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 06:19   #4709
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość


czym robiłaś,bo nie chce mi się przeszukiwać wątku
Quantel derma.

Dzisiaj tam chyba zadzwonię Chyba w takiej sytuacji mogę reklamować i muszą zrobić raz jeszcze?
Wiedziałam, że coś jest nie tak, bo zero podrażnień było.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:14   #4710
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Quantel derma.

Dzisiaj tam chyba zadzwonię Chyba w takiej sytuacji mogę reklamować i muszą zrobić raz jeszcze?
Wiedziałam, że coś jest nie tak, bo zero podrażnień było.
to nazwa gabinetu,czy lasera?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.