Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 15:47   #121
catrineok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

nic

Edytowane przez catrineok
Czas edycji: 2008-07-29 o 22:33
catrineok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:57   #122
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

oglądałyście może Kontrolerów? polecam, świetny film, ale ja nie o tym chciałam...
pod koniec filmu jest bal przebierańców i 'Pani-Miś' ma tam skrzydełka i ja na dzisiejszą 18tkę koleżanki zrobiłam mniej więcej takie skrzydełka
z tym, że... nie miałam odpowiedniego drucika, na który możnaby naciągnąć rajstopę czy cos w tym stylu żeby było taki efekt jak na filmie, ale.. owinęłam dokładnie folią spożywczą nie zdążyłam niestety zrobić fotki, ale mam zdjęcia skrzydełek z filmu

PS. koleżanka dzisiaj po mieście chodzi w skrzydełkach i koronie tak samo jedzie jutro na koncert do Warszawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kontroll.jpg (25,4 KB, 759 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kontrolerzy_1.jpg (9,0 KB, 459 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:13   #123
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Siemka Jakis czas temu pisalam o tym ze robie prezent dla qzyna... i jest to 18 kartonikow z zyczeniami... no to teraz korzystajac z chwili czasu dokoncze co jeszcze tam wrzucilam no to tak w 6 kartoniku byla chusteczka higieniczna a na karteczce napis : Abys nigdy nie mial powodu do łez.
W 7 byla klamerka i napis : By nigdy nikt nie zaklocal ci snu.
W 8 ...10 zozoli i napis: Slodkiego zycia.
W 9 ... strzykawka <to troche nie z tematem ;/ > i napis : Zdrowia.
W 10 ...chyba tylko kartka : Super i mprez ... bo robilam ja tuz przed wyjazdem..
W 11 ...hmmm niechaj sie zastanowie co tam jescze bylo bo juz nie pamietam ... chyba napis Duzo niespodzianek i pamietam ze cos wyskakiwalo jak sie otworzylo.. o qrcze ta moja pamiec no nic jak sobie przypomne co bylo w pozostalych 7 to napisze.. a i pamietam jescze ze na kazdym kartoniku bylo cos napisane typu : "Czy jestes pewien ze to nie bomba? " albo taki znaczek jak jest na maskotkach ze jest przekreslona buska i 3 to tam zamiast 3 bylo 18... no to tyle a podsumowujac moj qzyn rozpakowawywal to przez jakas godzine i caly czas bylo przy tym pelno smiechu
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:30   #124
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

No a teraz dalszy ciag znowu 18stka tym razem kolegi... Postanowilam wiec wykorzystac moj pomysl z kartonikami ..tym razem jest troche inaczo z kolezanka i zrzucamy sie po 25 zl i tym razem nie beda to kartoniki tylko kartony wiec nie wiem jak my to wcisniemy do samochodu chyba wezniemy prtzyczepke np nic to tak w pierwszym kartonie bedzie 18 ogorkow i napis : 18 ogoreczkow tak na przegryzke bo mielismy na polu nadwyzke a tak naprawde to je dajemy i tego nie kryjemy z racji ze sa zielone wiec ZIELONO MIEJ WCIAZ W GLOWIE ...
w 2 kartonie taka superowa maskotka jak sie ja dotknie to sie tak smieszne smieje wczoraj kupilam ja na odpuscie za 10 zloty i juz ma nawet imie: Edi a na kartce napiszemy cos by zaqwsze sie smial i takie tam..
w 3 bedzie kasa <same zolte> i jakis napis o forsie..
w 4 ... 18 paczek zapalek i wsjo co sie z tym kojarze o ciemnosci i cieple i takie tam...
w 5 .. kartka z napisem cos o slodkim zyciu i wrzucony Kubus z racji ze kolega tez tak sie nazywa...
no i dalej bede myslec Jedno co wiem to to ze w 18stym kartonie bedzie na pewno pasek i napis na kartce : A tym paskiem oberwiesz dzis 18 razy heheh w prezencie dla kuzyna wszystko bylo w wacie a tu bym sie za bardzo wykosztowala wiec razem z kolezanka wezniemy potniemy gazety i beda one zamiast waty do calego prezentu kjtory bedzie chyba jakiejs giga wielkosci dolaczamy wielka kartke z zyczeniami ojejq mam nadzieje ze mu szczeka opadnie jak to zobaczy.. no nic jak bede miala cyfrowke to moze zrobie jakies zdjecia i na pewno za niedlugo dopisze co wrzucilysmy jescze do innych kartonikow taki prezent naprawde moze byc super zalezy tylko ile sie ma kasy na niego przeznaczonej ... no spadam Na razie
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:48   #125
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Martucccha fajne te pomysly. Mam tylko pytanie odnosnie pudelek, skad je masz? Sama je robisz z kartonu, czy moze kupujesz? I w jakiej formie je dałaś? Każde oddzielnie zapakowane? Z gory dzieki za odp.
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:52   #126
Marttt1102
Raczkowanie
 
Avatar Marttt1102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 112
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

suuuper <brawo> swietny pomysl
gratuluje inwencji tworczej
Marttt1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 19:09   #127
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Co do opakowan to jesliby kupowalam opakowania to za kazde place okolo 1zl wiec przy moich funduszach mija sie to z celem ... Jak robilam dla qzyna to opakowania byly male wiec robilam pozbieralam kartony z koncow blokow rysunkowych i z tego poskladalam opakowania... wszystkie razem pudeleczka ukladam np w dwoch warstwach i to dopiero pakuje wiec wyglada jak jedna paczka... teraz kiedy bede robic prezent dla qmpla to pojde do jakiegos sklepu i czy hurtowni i moze znajde gdzies 18scie takich samych kartonow po czyms bo teraz to musza byc one wieksze... a pozniej pewnie wezne wszystkie poukladam i opakuje tak ze wyjdzie mi raczej ogromna paczka i nie wiem jeszcze jak ja ja powiaze przez te 15 km... dobra lece bo mamy wielka impreze pozdroweczki Ciesze sie ze komus sie podoba moj pomysl na prezent papa a i przypomnailo mi sie ze do ktoregos tam kartonika wkladalam zdrapke z Lotto a na karteczce pisalo : "szczescia"
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 20:29   #128
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Świetny pomysł z kartonikami Ja wymyśliłam awaryjny prezent już na przyszłość, jednak nie ma okazji do wykorzystania. Są 2 wyjścia:
1. Kupić, znaleźć, wykombinować 3 butelki najlepiej o jakimś fajnym kształcie i wlać tam jakieś ciecze o kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim, ładnie zakorkować (korkami i np. woskiem) i na każdej nakleić ładnie zrobioną etykietkę: czerwony- eliksir miłości, zielony- nadziei i niebieski- wiary. Fajna ozdoba pokoju. Chyba sobie sama taką zrobię
2. opcja. Zakupić zestaw kolorowych drinków i soków. Pozdzierać firmowe etykietki i zrobić własne etykietki eliksirów, te wymienione wyżej i jeszcze jakie przyjdą do głowy: niewidzialności, szczęścia, młodości itp Przyjemnie się pije
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 14:09   #129
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Tez fajne pomysly Moze wrzuce te buteleczki do jednego z kartonow
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:01   #130
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Martucccha - Twój pomysł est świetny Pozwolisz, że zrobię podobny dla mojej przyjaciółki (ale zrobie 15 kartoników, bo skończy 15 lat )?? Jak tak to jestem Ci wdzięczna, bo główkuję, główkuję i nic wymyśleć nie mogę
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:05   #131
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Jasne że możesz Jak bedziesz miala jakies pytania to pisz ja i tak niedlugo jeszcze dopisze co umiescilam w kartonach i zrobie zdjecia jak tylko kupie sobie cyfrowke wiec moze Ci cos jesczze bede mogla pomoc Pozdroweczki
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 13:39   #132
szalonaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Droga Beato mam prośbe..mogłabyś mi napisać jak zrobiłaś ta kartke(?) z sercami i z płytą ..a dokladniej to: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1115063772 ..za niedługo beda urodziny mojego chłopaka i tak pomyslalam ze moze udaloby mi sie cos takiego dla niego zrobic.. P.S masz wspaniałe pomysły!bardzo chciałabym miec taką wyobraźnie,serdecznie pozdrawiam
szalonaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:15   #133
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Siemano moze sie bede powtarzac ale wlasnie jestem po 18stce qmpla i jestem troszke spiaca.. chce juz skonczyc temat jego prezentu wiec teraz po kolei co bylo w kartonach...otoz tak:
1... 18 ogorkow i napis:
18 ogoreczkow tak na przegryzke
bo na polu mielismy nadwyzke
a tak serio to tylko po to je dajemy
i to wcale nie kryjemy
z racji ze sa zielone
WIEC ZIELONO MIEJ WCIAZ W GLOWIE !
2... Skarbonka swinka <sklep wszystko po 4zl> i okolo2 zlotych poi groszu w srodku.. napis:
Kilka groszy wrzucamy
by kazdy z nich rozmnozyl sie
bilion bilionow
miliardow
razy potysiackroc
3... Kret do udrozniania rur <cena: 1,25> i napis
Tu i owdzie
w ogole i wogle
bys nie musial
przepychac..
rur w lazience
4... Takie cos co sie dmucha i to tak piszczy na imprezy u malych dzieciaczkow i napis:
Szalonych imprez co niemiara
5... Baterie i napis:
Energii
energii
i jeszcze raz energii
6... Serpentyna wystrzelajaca i napis:
duzo milych niezapomnanych IMPREZ
7... Autko i napis:
WYMARZONEGO AUTA
jak bedziesz juz nim smigal to wez nas na wycieczke plisss
ehhh dalsza czesc pozniej ide spac...


Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:40   #134
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

oooo dzieki Martucha POmagasz kobitko, pomagasz Bo tak sie składa, że będę musiała zrobić te kartoniki dwa razy W ten sam dzień moje urodzinki ma przyjaciółka i koleżanka kończy swoje osiemnaście lat
Czekam na dalszą część
Ale może masz coś innego zamiast tego kreta?? Bo koleżanka chyba rur nie będzie przepychać
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:18   #135
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

hehe musisz pokombinowac... bo my to juz ostatkiem sil jakies bzdury wymyslalysmy bo nie bylo czasu no nie wiem zamiast kreta moze byc np poduszka z jakims fajnym napisem

dobra to teraz dalsza czesc:
8... kredki swiecowe <0,85 groszy> i napis:
Aby Twoje dorosle zycie bylo jeszcze bardziej kolorowe niż młodzieńcze lata
9... okulary takie z wypadajacymi galkami ocznymi hmmm... nie wiem jak to opisac taki gadzecik i napis:
Patrz na swiat oczami wyobrazni
spelniaj marzenia
zyj chwila
10... lep na muchy i muchobijka... mozna tez zastapic 18stoma lepami na muchy i napis:
I aby mucha nie siadla !
11... 18 paczek zapalek
Światła
12... łyzka duża drewniana na niej napisane Smacznego Qbusiu a na karteczce napis:
I aby zupa nigdy nie była za słona
13... Plyta z piosenkami biesiadnymi i napis:
Mamy nadzieje ze trafilysmy w Twoj gust muzyczny
Cicha nadzieje... taka tyci tyci ;>
14... soczek Kubus i napis:
Slodkiego Kubusia
dajemy Ci Qbusiu kochany
by Twoje życie słodkim bylo
by nigdy kwasnych dni nie doswiadczylo
15... zdrapka Lotto i napis:
Wygrywaj kazdy dzien
kazdy pojedynek
Wygrywaj co najlepsze w zyciu
abys zawsze mogl powiedziec :
Jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie
16... Rolka szarego papieru toaletowego Kubus i napis:
TEn niezwykle przydatny prezencik dajemy
z jednym tylko przeslaniem:
By Twoje zycie nie bylo takie jak papier toaletowy
szare i do dupy.
17... EDi -taka maskotka kupiona na odpuscie za 10 zl jak sie w nia uderzy to sie tak fajowo smieje i napis:
Podarowujemy Ci Ediego
znaczy per Edwarda Smisnego
by usmiech wciaz krolowal na Twej twarzy
by od smiechu dostawales wypiekow
na wieki wiekow..
18... Pasek kupiony za 5 zl ale bardzo mocny;p i napis:
A tym paskiem oberwiesz dzis 18 razy;p

Teraz troche komentarzy .Otoz taki prezencik wyniosl mnie i moja kolezanke okolo 55 zl. Jest jednak on troche niedopracowany bo byl robiony w pospiechu i jak najtanszym kosztem. Praktycznie to tylko okolo 5 prezentow z 18 Qbusiowi sie na cos przyda a tu przeciez nie oto chodzi bo jesli juz tracimy kase to z glowa zeby pozniej bylo przydatne.. a my to zrobilysmy nierozwaznie ale trzeba miec glowe zeby to jakos pokombinowac lepiej... no nic Qbie sie podobalo ... w zdrapce nic nie wygral;/ .. o kredkach swiecowych podobno marzyl .. Edi byl przez cala impreze przez wszystkich obsciskiwany wszyscy traktowali go jako kolejnego goscia heh cud ze jest caly ogorki zjedli wszyscy od razu plyta byla puszczana bardzo czesto i wszyscy super sie przy niej bawili Serpentyna wystrzelila szkoda tylko ze pozniej cale ciasto bylo w brokacie;p a paskiem oberwal oczywiscie 18razy heh czyli nie jest tak zle...


no i ostatnia kwestia do calego przentu dodalysmy kartke z zyczeniami.. Kartka zrobiona byla z duzego zielonego brystolu zgietego na pol... na pierwszej stronie byl narysowany taki kurczaczek jakby i kwiatki i napis "Odlotowa karteczka dla odlotowego qmpla Qbusia z okazji 18stki i kilka zyczen w srodku" a w srodku jak brystolu duzy od gory do dolu bylo pelno zyczen ktore by czytac chyba z godzine heheh Qba wszystkich nie zdolal przeczytac a jego dziewczyna wymiekla przy 4 linijce no tyle koncze papa;*


Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 20:13   #136
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Na szczęście temat nie mówi o tym z jakiej okazji prezent a więc:
Na Boże Narodzenie dla znajomych zrobiłam takie drobniusie upominki kupiłam cukierki z nadziejem adwokatowym ... i powbijałam ręcznie wypisane flagi (brystol naklejony na wykałaczkę) z jednej strony widniał napis Wesołych Świąt a z drugiej Szczęśliwego Nowego Roku ...
Koleżance z grupy na urodziny natomiast zrobiłam hmm bukiecik w wazoniku (wazonik kupiłam taki tani z ciekawego materiału na targu). Wsadziłam parę kwiatów wykonanych z papieru a także nadziane na wykałaczki misie Haribo (bardzo je lubi ) efekt był dość ciekawy
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 09:53   #137
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

No tak, bardzo mi sie podoba ten swiecznik pierwszy ale jak taki wykonac to kompletnie nie mam pojecia...

I swietny pomysl na eliksir nadziei. Pomyslalam tez, ze mozna tam wlac jakis alkohol lepszy (ale moze nie czysta ) i po kieliszeczku swiat nabierze innych barw (powiedzmy hehe)
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:02   #138
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

jh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sloj.jpg (39,7 KB, 976 załadowań)
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:07
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:04   #139
olina_w
Raczkowanie
 
Avatar olina_w
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 79
GG do olina_w
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

No i powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Może jakieś pomysły??
olina_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 16:18   #140
motylek:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Wrocka
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Czesc jestem tu nowa, chciałabym zrobić na gwiazdkę prezenty DLA rodziców. Chciałabym jakieś fajne bryloczki do kluczy zrobic, tylko nie wiem jak i z czego??? Czy mogłaby mi pani pomóc-BeataWi??

Edytowane przez motylek:)
Czas edycji: 2006-12-09 o 16:48
motylek:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 20:16   #141
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83930 ....
Wredna.JPG
Wredna2.JPG
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum

Edytowane przez Blue_Lady
Czas edycji: 2006-12-10 o 00:42
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:08   #142
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez Blue_Lady Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83930 ....
Załącznik 694219
Załącznik 694422
się uśmiałam z tych załączników. dobry pomysł
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 13:11   #143
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Re: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez BeataWi Pokaż wiadomość
Zalaczam kilka nowych propozycji dzis wszystko w jednym temacie
super ten facet i babj=ka . tylko jak namalowac tak dokladnie ten krawat i koszulę . chcialabym zrobic taką dziewczynę ( prezent na 18 urodziny ) tylko nie mam pomyslu . moze wy cos wymyslicie ? i co moze trzymac ?
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 15:57   #144
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez motylek:) Pokaż wiadomość
Czesc jestem tu nowa, chciałabym zrobić na gwiazdkę prezenty DLA rodziców. Chciałabym jakieś fajne bryloczki do kluczy zrobic, tylko nie wiem jak i z czego??? Czy mogłaby mi pani pomóc-BeataWi??

Do wykonania breloczkow mozna uzyc najrozniejszych materialow, np koraliki, filz, sznurek lub kolorowe zylki czyli scoubidou. Zalaczam kilka propozycji, moze ktoras przypadnie ci do gustu lub pomoze twojej wyobrazni stworzyc cos nowego Mozesz rowniez zajrzec na niemiecka strone poswiecona scoubidou http://www.scoubidou.de.vu/
Na stronie po lewej znajdziesz opisy (z obrazkami ) jak robic sploty z 3,4,6 i 8 zylek oraz inne techniki, po prawej stronie natomiast od gory biorac najrozniejsze figury:
serce
czlowiek,
dlugopis,
krokodyl,
zajac,
zmija,
ryba,
helikopter,
ufoludek,
tygrys,
twarz i nawet jak ozdobic spinke do wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schl4.jpg (12,5 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schlü7.jpg (5,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schlü4.jpg (14,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg knoten2.jpg (9,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg knoten-anleitung1.jpg (52,7 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schl7.jpg (82,9 KB, 98 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Edytowane przez BeataWi
Czas edycji: 2006-12-10 o 16:25
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 16:02   #145
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Zalaczam jeszcze kilka instrukcji splotow scoubidou.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sco1.jpg (10,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco2.jpg (11,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco3.jpg (11,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco4.jpg (13,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco5.jpg (11,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco6.jpg (8,0 KB, 34 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 16:09   #146
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Ciag dalszy oraz jak zalaczyc perelki do naszego breloczka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sco7.jpg (10,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco8.jpg (13,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sco9.jpg (16,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perel1.JPG (4,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perel2.JPG (5,5 KB, 32 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:11   #147
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

Cytat:
Napisane przez BeataWi Pokaż wiadomość
Ciag dalszy oraz jak zalaczyc perelki do naszego breloczka.
te sploty mozna robić w ręku . ale fajny pomysł ... pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:36   #148
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Re: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

proszę ... łeee heheh
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 21:54   #149
Martucccha
Raczkowanie
 
Avatar Martucccha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Patnów
Wiadomości: 158
GG do Martucccha
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

hejka postanowilam dolaczyc zdjecia ode mnie moze kogos zainspiruja...no to tak siostrze zrobilam na Boże Narodzenie 6 poduszek a kupeli tak bez okazji z masy solnej takiego bałwanka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00591.JPG (44,4 KB, 988 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00545.JPG (34,9 KB, 757 załadowań)
Martucccha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:26   #150
panna__migotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ciekawe i zwariowane pomysly na prezenty

.

Edytowane przez panna__migotka
Czas edycji: 2007-09-20 o 15:57
panna__migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 08:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.