urządzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 18:58   #31
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

chodziłam do kosnetyczki długi czas tzn jakies 1,5 roku co 2-3 tygodnie, na peeling kawitacyjny, efekty całkiem całkiem tzn.jesli chodzi o oczyszczanie to niewielkie efekty, bo ten peeling lekko oczyszcza, ale skóra po tych zabiegach była fajnie odswiezona, jasniejsza, jędniejsza, bardziej promienna, zawsze dodatkowo kosmetyczna nakładała po peelingu maseczke np.algową, potem dłuuugi masaż. Ogólnie z zabiegów byłam zadowolona tylko oczyszczanie mogło być większe. Zamierzam sprawic sobie taki sprzęt i mam nadzieje że w domu też będą takie efekty jak u kosmetyczki

dzięki za foto
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:17   #32
ms_strikerr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Czy któraś z Was w końcu nabyła ten sprzęt? http://importmania.pl/pl/salon-kosme...witacyjny.html
Zastanawiam się nad kupnem, bo na kosmetyczce można zbankrutować, ale nie wiem, czy jest godny uwagi.
ms_strikerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:04   #33
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

"Niestety podany przez ciebie adres URL nie jest dostępny" ms_strikerr.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:20   #34
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ja mam:
http://importmania.pl/salon-kosmetyc...witacyjny.html
i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z efektów. Nigdy nie byłam u kosmetyczki na takim zabiegu, ale do zakupu skusiły mnie pozytywne opinie i łatwość użytkowania. Teraz już wiem, że to nie było rozsądne. Peeling jest bardzo delikatny, duuużo słabszy niż manualny. Na zaskórniki, nie mówiąc już o spłyceniu blizn czy rozstępów na pewno nie pomoże.
Dlatego jeśli ktoś już zna takie urządzenie i mu odpowiada to OK, może spokojnie kupić, ale jeśli nie to radzę wybrać się najpierw na jeden zabieg z jakichś zakupów grupowych i ocenić czy warto.

A do bardziej obeznanych w temacie: jak to jest ze zmniejszaniem przebarwień za pomocą tego urządzenia? Czy może ma ktoś link do informacji na ten temat?
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:15   #35
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość
Ja mam:
http://importmania.pl/salon-kosmetyc...witacyjny.html
i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z efektów. Nigdy nie byłam u kosmetyczki na takim zabiegu, ale do zakupu skusiły mnie pozytywne opinie i łatwość użytkowania. Teraz już wiem, że to nie było rozsądne. Peeling jest bardzo delikatny, duuużo słabszy niż manualny. Na zaskórniki, nie mówiąc już o spłyceniu blizn czy rozstępów na pewno nie pomoże.
Dlatego jeśli ktoś już zna takie urządzenie i mu odpowiada to OK, może spokojnie kupić, ale jeśli nie to radzę wybrać się najpierw na jeden zabieg z jakichś zakupów grupowych i ocenić czy warto.

A do bardziej obeznanych w temacie: jak to jest ze zmniejszaniem przebarwień za pomocą tego urządzenia? Czy może ma ktoś link do informacji na ten temat?
też nie radzę oczekiwać cudów. jak już pisałam to fajne urządzenie do odświeżenia cery ale głębokiego oczyszczenia nie ma co oczekiwać
co do przebarwień, nie mam żadnych linków do jakiś konkretnych źródeł. niby w opisie zabiegu przewija się że usuwa przebarwienia, ale ja w to nie wierzę. może jakieś serum wybielające czy maska algowa tak, ale sam peeling kawitacyjny to mało prawdopodobne.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:40   #36
kochamkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Dziewczyny jestem tu nowa dlatego witam serdecznie
weszlam bo akurat chce sobie sprawic ten przyrzad. zauwazylam ze ktoras z was napisala wyzej ze byla raz na takim zabiegu i nic nie pomoglo. kochane, ja chodze czesto do kosmetyczki i przewaznie jest to schemat - 5 kawitacji przynajmniej a potem kwasy czy mikrodermabrazja. dlatego wiem po sobie, ze po tych kilku kawitacjach buzia byla o wiele ladniejsza. ale chcialabym kupic ten przyrzad bo troche kasy takie zabiegi kosztuja. ja akurat chodze do kosmetyczki w takim malutkim miasteczku wiec ceny w porownaniu z warszawa czy krakowem na pewno sa mniejsze ale jesli wziac pod uwage ze staram sie byc czesto to jednak po kieszeni leci. za kawitacje 60 zl , za kwasy 80 a mikro 90 i to tylko dlatego ze jestem stala klientka, w cenniku jest drozej. dlatego mysle, zeby chociaz ta kawitacje robic sobie samej, bo to reszty trzeba miec uprawnienia. ale zastanawiam sie nad urzadzeniem bo nie chce trafic na bubel.
pozdrawiam
kochamkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 14:22   #37
naatalinkaa
Rozeznanie
 
Avatar naatalinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 965
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

ja również podbijam ten temat, bo zastanawiam się nad kumpnem tego urządzenia. ma je moja znajoma (dała podobno 130 zł) i jest zadowolona. także często chodzę do kosmetyczki na kawitacje i troszke to mosztuje, a jak u mnie efekty widać. Czy polecacie takie urządzenia domowe??
naatalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 10:08   #38
Lanvinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Peeling kawitacyjny a plomby

Cześć! Czy przeciwwskazaniem do używania tego urządzenia są plomby amalgamatowe?
Lanvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:43   #39
pati_1009
Przyczajenie
 
Avatar pati_1009
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling kawitacyjny a plomby

Witam
Ja również zastanawiam się nad kupnem takiego domowego peelingu kawitacyjnego jednakże zastanawiam się jak i wy wszystkie który będzie najlepszy.
Ja waham się miedzy tymi dwoma:
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...564138434.html
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...537943908.html
Czy mógłby mi ktoś doradzić? Może jakieś swoje doświadczenia z tymi urządzeniami?
Pozdrawiam
pati_1009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:15   #40
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witajcie,

Swego czasu przed ślubem chodziłam do kosmetyczki na peeling kawitacyjny - kosztował mnie 19 zł z kuponem z grupera i byłam na bodajże 5 zabiegach i różnica była niesamowita. Byłam bardzo zadowolona z wyglądu mojej cery.

Niestety kupon na gruperze nie pojawia się zbyt często, a ja bardzo ten zabieg polubiłam i szkoda mi dać ok 90 zł na jeden...
Dlatego postanowiłam, że kupię sobie takie urządzenie do domowego użytku. I tu powstaje problem, bo niestety nie wiem jakie.
Czy któraś z Was posiada jakiś i mogłaby się na ten temat wypowiedzieć?
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:03   #41
beatriss
Przyczajenie
 
Avatar beatriss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 20
GG do beatriss
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witaj,
ja też byłam swego czasu u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym w serii 2-3 zabiegów i u mnie również efekt był doskonały. Niestety brakuje mi kasy, czasu i systematyczności na regularne wizyty w salonie urody, dlatego postanowiłam zaryzykować kupując sobie takie urządzonko. Paczkę dostałam wczoraj i zaraz wypróbowałam! Dzisiaj mam skórę jak po kosmetyczce, ale bardziej podrażnioną (mam cerę wrażliwą, naczynkową i przesuszoną), ponieważ z powodu skandalicznej instrukcji obsługi zrobiłam zabieg trochę źle (jakby 2x to samo). Na koniec, tj. po oczyszczeniu, zrobiłam sobie masaż z wmasowaniem ampułki (kupionej kiedyś) i poszłam spać. Rano cera była oczyszczona, odświeżona, kolor ujednolicony - widać różnicę. Tylko trochę podrażnioną.
Dzisiaj znalazłam w necie sensowniejszą instrukcję obsługi i już mi się w głowie rozjaśniło jak taki zabieg powinien wyglądać. Trzeba sobie też przygotować jakiś nawilżacz (z wyczytanych: sól fizjologiczna, niegazowana woda mineralna czy woda przegotowana), ja użyłam hydrolatu z rumianku - też spełnił swoje zadanie. Myślę, że nada się nawet płyn micelarny czy zwykły tonik (coś nietłustego). Następnym razem zrobię sobie na koniec maseczkę łagodzącą.

Podsumowując na świeżo: urządzenie do domowej kawitacji BARDZO polecam, zwłaszcza osobom u których zabieg sprawdził się już u kosmetyczki.
Ja mam urządzenie SKIN CLEANER LW-006 i zakupiłam go w drodze licytacji za kwotę 109 zł + 15 zł przesyłka, w opcji kup teraz kosztował 119 zł + wysyłka.
Modeli było kilka, w tym taki z akumulatorkiem - nie trzeba używać kabla co jest wygodniejsze, ale boję się takich rozwiązań, bo jak z czasem aku przestanie działać zapewne całe urządzenie trzeba będzie wyrzucić, dlatego ja mam chyba najtańszą wersję z kabelkiem. Żaden model nie wyróżniał się większą mocą, i chyba każdy miał opcję sonofrezy (głębokiego wtłaczania w skórę nałożonych substancji odżywczych). Całość przyszła w naprawdę gustownym kartoniku - już planuję co tam umieszczę... :P

Jak nie zapomnę, to za jakiś czas postaram się napisać jak urządzenie się sprawuje.

MAM NADZIEJĘ, ŻE DLA KOGOŚ TA NOTKA BĘDZIE PRZYDATNA.
__________________
Oriflame - bądź piękna, zarabiaj, baw się! lub zamów kosmetyki u mnie Beata http://pl.oriflame.com/recruits/onli...ponsor=1813769
u mnie jak zwykle kolorowy zawrót glowy
beatriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 22:20   #42
dafnia102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Dziewczyny , jestem tu nowa przejrzałam kilka wątków o kawitacji..
i zastanawiam się nad dwoma urządzeniami.
Pomożecie?

http://yasumi.eu/domowe/16-skin-spat...per-cena-.html

http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
dafnia102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:11   #43
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam.Ja tez jestem zadowolona z peelingu kawitacyjnego u kosmetyczki i mając nadzieje,że podobny efekt uzyskam w domu,myśle nad zakupem takiego urządzenia...Czytając powyższe posty nabrałam dystansu i sama nie wiem.Mi sie sprawdza,że jakość idzie w parze z ceną,więc może te droższe są bezpieczne?
Dafnia na które urządzenie się zdecydowałaś?Jesteś zadowolona?
I resztę dziewczyn tez prosze o uwagi
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 07:42   #44
julka2351
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

witam
ja mam urzadzenie kd 8020 (bezprzewodowy)kosztował 170 plus koszt wysyłki czytałam ,ze sa one do uzytku w salonach,ale nie jestem pewna...jednak z efektu pracy pilingu jestem zadowolona moge powiedziec ze jest taki jak po wizycie w salonie(jezeli chodzi o sama kawitacje)...
julka2351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:14   #45
dafnia102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Witam.Ja tez jestem zadowolona z peelingu kawitacyjnego u kosmetyczki i mając nadzieje,że podobny efekt uzyskam w domu,myśle nad zakupem takiego urządzenia...Czytając powyższe posty nabrałam dystansu i sama nie wiem.Mi sie sprawdza,że jakość idzie w parze z ceną,więc może te droższe są bezpieczne?
Dafnia na które urządzenie się zdecydowałaś?Jesteś zadowolona?
I resztę dziewczyn tez prosze o uwagi
Posłuchałam się rady od Lowczyni z wizazu i zdecydowałam się na biomaka. Głównym atutem było to, że polska firma i problemu z gwarancją nie powinno być. a parametry podobne.
JEstem zadowolona wiadomo nie jest to, aż taki peeling jak u kosmetyczki..ale wolę się poprostu przejść raz na jakiś czaś na mikrodermabrazję.
dafnia102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:51   #46
BoGnA1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Czesc dziewczyny,

również zastanawiam się nad zakupem tego urzadzenia. Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o efektach domowej kawitacji?
BoGnA1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:35   #47
KJO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Mam urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Polecam.Moja opinia:
- oczyszcza tylko drobne pryszcze i to bardzo dobrze, przy dużych powoduje niestety pogorszenie, pryszcz puchnie, robi się ogromny i czerwony dlatego omijam te pryszcze.
- bardzo dobrze złuszcza stary naskórek chociaż tego nie widać. Można się o tym przekonać dopiero następnego dnia rano, gdy po dotknięciu nosa lub czoła skóra jest wyraźnie tłusta bo nic nie blokuje porów, po kilku zabiegach jest coraz mniej tłusta chyba dochodzi do regulacji wydzielania sebum
- nawet kilka dni po zabiegu skóra jest gładziuteńka jak pup aniemowlaka
- moje zmarszczki wokół oczu wyraźnie się zmniejszyły
- do zabiegu używam wyłącznie wody, tonik czy żel powodował "opryszczenie" bo wtłoczony do porów zapychał je
- KAŻDY MOŻE WYKONAĆ TEN ZABIEG W DOMU, nie wiem co możnaby zrobić tu źle
-moje urządzenie jest na kabel ale teraz kupiłabym bezprzewodowe, można usiąść przy stole z lusterkiem, wyłożyć się na łóżku w czasie zabiegu a nie sterczeć przy lustrze w łazience nad umywalką
NA PEWNO NIE POŻAŁUJECIE ZAKUPU I NIE SŁUCHAJCIE WYPOWIEDZI, ŻE TAKI ZABIEG PRAWIDŁOWO MOŻE WYKONAĆ TYLKO KOSMETYCZKA.
KJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:43   #48
butterfly149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam.
Właśnie niedawno zakupiłam te cudeńko tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Tzn ile powinien trwać taki zabieg, jak często stosować ten peeling... Proszę o jakieś wskazówki
butterfly149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 06:57   #49
KJO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Stosuję: kilka minut peelingu, potem oczyszczanie, potem sonoforeza na koniec lifting. Moje urządzenie ma 4 funkcje: stosuję w kolejności 1,3,2,4.
KJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 13:47   #50
bluebelle
Przyczajenie
 
Avatar bluebelle
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Inna bajka
Wiadomości: 26
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez KJO Pokaż wiadomość
Stosuję: kilka minut peelingu, potem oczyszczanie, potem sonoforeza na koniec lifting. Moje urządzenie ma 4 funkcje: stosuję w kolejności 1,3,2,4.
a ktory model polecasz?
__________________
Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę.
bluebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:41   #51
GREJS84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez KJO Pokaż wiadomość
Stosuję: kilka minut peelingu, potem oczyszczanie, potem sonoforeza na koniec lifting. Moje urządzenie ma 4 funkcje: stosuję w kolejności 1,3,2,4.
a ktory model polecasz?
GREJS84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 13:31   #52
kamilla1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

witam masz może polską instrukcję do KD- 8010.
Jakieś wskazówki jak stosować???
kamilla1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:19   #53
KJO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Mam LW-006 od 2 lat. Ostatnio zaczęło mi się psuć wejście kabelka do urządzenia, przerywa i wyłącza się. Trochę wkurzające. Zapłaciłam coś około 130 zł z przesyłką.
KJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 16:17   #54
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Hej! Ja też się zastanawiam czy nie kupić sobie takiego domowego urządzenia do peelingu kawitacyjnego.

Co do wykonania zabiegu:

1) Dokładny demakijaż

2) Tonik najlepiej bezalkoholowy

3) Potrzeba miseczki z wodą mineralną niegazowaną/ solą fizjologiczną/ tonikiem bezalkoholowym. Należy zwilżyć część twarzy np czoło i przesunąć metalową szpatułką po skórze pod kątem 45 stopni od zewnątrz do wewnątrz twarzy. Następnie zwilżamy kolejną część twarzy i przesuwamy szpatułką po skórze. Skóra musi(!) być naprawdę mocno zwilżona, nie można robić po suchej bo można sobie zrobić krzywdę. I nie można trzymać szpatułki w 1 miejscu, tylko trzeba nią jeździć po buzi.

4) Po zabiegu osuszyć, nałożyć serum a potem maseczkę.

Zabieg powinien trwać ok 10-15min w zależności od cery i problemu, a jeśli robi się go z sonoforezą to ok 30min/tydzień.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:07   #55
kapa1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 30
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

witam, Ja kupiłem Sb

http://allegro.pl/show_item.php?item=3147807329

Moja skóra jest przetłuszczająca, czasem coś wyskakuje, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami, używałem kwasów, preparatów złuszczających itp
wszystko z pozytywnym efektem, lecz zaczyna wychodzić słońce i chciałbym coś delikatnego, ale żeby ten koloryt jeszcze wyrównać...

Jak długo i jak często powinienem wykonywać zabieg kawitacji ? Jak ustawić to urządzenie ? jaka moc itp ( o ile są możliwośći bo się doczytać nie mogę )


i czy po zabiegu mogę zastosować sam krem Iwostin regeneracyjny z wit C+E, lub rybki DERMALOG C+E ? ogólnie dobrze to na mnie działa

Edytowane przez kapa1234
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:21
kapa1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:48   #56
alomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam
jakiś czas temu kupiłam na allegro urządzenie LW 006 i musze powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona. do namoczenia skóry przed zabiegiem używam zwyklej wody ( tonik sie nie sprawdził) i efekty są na prawdę widoczne. wszystkie zanieczyszczenia łatwo wychodzą,a skóra pozostaje gładka. peeling robię tak co 2, 3 tyg.
alomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:37   #57
wredass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam
To moj pierwszy post wiec serdecznie pozdrawiam wszystkie wizazanki. Kilka dni temu kupilam
Model KD-8020 ale nie mam do niego instrukcji obslugi w j.polskim. Jest on bezprzewodowy i nie wiem czy mam formatowac ten akumulatorek czy nie. Prosze o jakas podpowiedz. Kupilam go na allegro za 139zl +15wysylka.
wredass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:01   #58
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Jeśli któraś z Was chce uzyskać nieco informacji na temat tego zabiegu to polecam filmik nissiax83 na YouTube Dziewczyna jest kosmetyczką i naprawdę zna się na rzeczy.
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:58   #59
Olita Bonita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam,

ja również przymierzam się do kupna urządzenia do kawitacji i sonoforezy. Nigdy nie miałam tych zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym, ale właśnie po obejrzeniu filmiku nissiax83 na youtube pojawił się u mnie pomysł zakupu tego urządzenia.

Mam cerę trądzikową (zaskórnikowo-grudkową) i trochę przebarwień, i myślę, że pewnie moja skóra by zyskała na serii takich zabiegów. Poza tym ultradźwięków używa się ponoć też w zwalczaniu rozstępów i cellulitu więc mam też nadzieję poprawić stan mojej skóry na udach i pośladkach...

Zastanawiam się nad zakupem jednego z poniższych urządzeń, jeśli macie jakieś komentarze na ich temat, będę bardzo wdzięczna.

http://www.amazon.co.uk/SainSonic-Di...I3SZX7VZQUA3ZE
http://www.amazon.co.uk/Rio-FASC-Ult...I3CFUZZLS7GWWA

I dodatkowe pytanie, czy do zabiegów sonoforezy można stosować substancje bardziej oleiste, kremowe, czy tylko takie sera, które od razu się wchłaniają? Chodzi mi np. o oliwkę antycellulitową Ziaji do masażu.

Dziękuję z góry za odpowiedź!!
Olita Bonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:53   #60
wredass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Do sonoforezy to raczej serum ktore jest w postaci zelu sa takie specjalne ktore sa przeznaczone do wtlaczania za pomoca ultradzwiekow np. z ziaji lub bielendy. Ja mam kwas hiauronowy 2% (1%niskoczasteczkowego i 1%wysokoczasteczkowego) wprowadzam go przez sonoforeze a potem maska zamykajaca pory. Moze ktos mnie poprawic jesli sie myle
wredass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-10 14:44:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.